Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivBakım Önerileri

Yeni Güne Neme Doymuş Bir Ciltle Uyanın

Yeni Güne Neme Doymuş Bir Ciltle Uyanın

Cilt, özellikle cilt bariyerinin fonksiyonlarının yavaşladığı akşam saatlerinde nem kaybı yaşar. Bu amaçla Clinique, tüm gece boyunca yoğun nem desteği sağlayacak yeni Moisture Surge Overnight Nem Maskesi’ni yarattı.

Moisture Surge Overnight Nem Maskesi cildi sakinleştirerek yenilenmesini sağlar ve cildin nemi hapsetme özelliğini güçlendirir. Yıkanmayan formül, uykuda geçirdiğiniz saatlerde gün boyu cildinizde oksidatif stress kaynaklı gelişen irritasyonu önler ve gece boyunca sağladığı yoğun nem sayesinde cildin yenilenmesini sağlar. Cilt, ertesi sabah yumuşak, pürüzsüz ve rahat hissedilir görünür.

Clinique araştırmacıları cildin bir sonraki gün için, gece boyunca ritmini ayarladığını söylüyor. Moisture Surge Overnight Nem Maskesi bu saatler boyunca yaşanan nem kaybını ve nem bariyerindeki zayıflamayı hedef alır. Ultra yoğun krem formul, cilde gece boyunca nem sağlar; cildin esnek ve rahat hissetmesini sağlar. Cilde ihtiyaç duyduğu faydalı lipitleri sağlayarak gece boyunca cildi sakinleştirir ve gün boyu maruz kalınan irritasyonu yatıştırır. Cilt ertesi güne esnek bir şekilde uyanır ve gün boyu rahat hisseder. Cildin güçlendirilmiş nem bariyeri cilde daha güçlü bir nem tutma kapasitesi kazandırır.

Moisture Surge Overnight Nem Maskesi içeriğindeki hyaluronik asit sayesinde cilde sağladığı yoğun nemi hapseder. Görünmez bir nem bariyeri yaratarak cildin optimal neme sahip olmasını sağlar.

1. Yoğun Nemlendirme Sağlar: Cildin optimal nem bariyerine sahip olmasını sağlayan güçlü içerik kokteyli sayesinde yoğun nemlendirme sağlanır
· Activated (-/+) Water/Aloe Barbadensis Leaf Water:Özel olarak elektrolize edilmiş su, nem sağlarken aynı zamanda cildin daha uzun sure sakin ve rahat hissetmesini sağlar.
· Trehalose and Sorbitol: Bu şekerler uyum içerisinde çalışarak hücrelerin su kaybemesini önler ve cildin çevresel faktörlerden ötürü ozmotik şok yaşamasını önler.
· Sodium Hyaluronate: Cilde anında nem sağlayarak cilde doğal, sağıklı bir görünüm kazandırır. Bu önemli polimer, yoğun su tutma kapasitesi sayesinde cildin sakin, rahat ve esnek hissetmesini sağlar.

2. Nem Bariyerini Onarır & Güçlendirir: Bunu, lipit hücrelerini yenileme özelliğine sahip ve cildin uzun sure nemli hissedilmesini sağlayan içerik karışımı ile sağlar.

· Murumuru Seed Butter/ Wheat Brand Extract / Olive Extract: Lipit hücrelerini tazeleyerek cilt bariyerini onarır ve güçlendirir.
· Shea Butter, Mango Butter, Pomegranate Sterols: Vanilyadan elde edilen güçlü içerikler sayesinde anında ve uzun süre korunan nemlendirme sağlar.

3. Rahatlatır & Sakinleştirir: Dış etkenler dolayısıyla gelişen irritasyonu sakinleştiren içeriklere sahiptir.
· Su yosunu özleri karışımı: Kırmızı su yosunu özlerinden oluşan karışım irrite olmuş cildi sakinkeştirir ve çevresel faktörere karşı cildi korur.
· Kafein/Sakaroz: Cildi yatıştırır ve sakinleştirir.
· Bisabolol: Bu iltihaplanmayı önleyici içerik sayesinde problem yaşayan ciltleri rahatlatır.
· Anti-oksidan karışımı: Anti-oksidan karışımı sayesinde cilt zararlı radikallerle, irritanlarla ve çevresel kirlilikle savaşmak üzere güçlenir ve korunur.