Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivBakım Önerileri

Söz Dinlemeyen Saçları Düzene Sokun

Söz Dinlemeyen Saçları Düzene Sokun

Kiehl’s kimyagerleri sert, şekil almayan, elektriklenen saçlara karşı ilk kez silikon içermeyen bir formül geliştirdi. Doğal yağlar içeren bu bakım yumuşak ve aynı zamanda güçlü etkili ve silikon içeren bakımlara karşı iyi bir alternatif.

Fas’lı kadınlar tarafından yüzyıllardır kullanılan argan yağı, cildi ve saçları yoğun olarak besleme özelliğiyle bilinmektedir. Koleksiyondaki ürünler saçın üzerinde neme ve elektriklenmeye karşı koruyucu bir film oluştururken zengin bir besleme ve yumuşatma sunar. Ürünler, parabensiz, silikonsuz ve sulfat içermiyor.

Argan yağı saç tellerine hızla geçer bu nedenle saçta inanılmaz etkilidir. Saç telinin doğal yapısında buluna oleik asit ve temel yağ asitleri açısından son derece zengindir.Seramid , temel yağ asitleri, protein ve sterol kaybı olduğunda saç telleri zedelenir. Bunun sonucunda da yumuşaklığını kaybeder. Bunun sonucunda da neme karşı duyarlı olur ve elektriklenir. Argan yağı saç kutiküllerine geçer ve ışıltılı, yumuşak ve sağlıklı saçlar yaratır.


Formülde bulunan susam yağı ise doğal UV koruyucusudur. Saçı güneşin yıpratıcı etkilerinden korur. Kakao yağı ise doğal bir antioksidan yağdır. Saçı yoğun olarak nemlendirir ve saça form kazandırır.