Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivBakım Önerileri

Gözleriniz İçin Güneşe Karşı Mükemmel İkili!

Gözleriniz İçin Güneşe Karşı Mükemmel İkili!

Yaz aylarında dünyaya ulaşan ultraviyole ışın miktarı kışın üç katından daha fazla olduğu için ultraviyole ışınlardan korunmak yaz mevsiminde daha önemlidir. Özellikle söz konusu hassas göz çevremiz ise...

Gözlerimizi güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korumada kuşkusuz en etkili yöntem kaliteli bir güneş gözlüğü kullanmaktır. Ancak bu yeterli olmayabilir; dünyanın en iyi dermatologları arasında gösterilen Dr. Howard Murad’ın kendi ismini taşıyan markası Murad’da güneşin göz çevresine vereceği zararlara karşı çok etkili bir çözüm önerisi bulunuyor.

Güneş nedeni ile göz çevresinde oluşan ince çizgilerin yanı sıra lekelenmelere ve gözaltındaki halkalanmalara karşı etkili olan Essential-C Eye Cream SPF 15 – C Vitaminli Koruyucu Göz Kremi SPF 15 tüm cilt tipleri için göz çevresini UVA/UVB ışınlarının zararlı etkilerinden korumaya yardımcı oluyor.

Essential-C Eye Cream SPF 15 sağladığı koruyucu etkinin yanı sıra göz çevresini yenilemeye, rengini açmaya ve sıkılaştırmaya da destek oluyor. Ayrıca içeriğindeki patentli cilt onarıcı ve Co-3™ li sistem ile kolajen sentezini artırmayı destekliyor ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya, elastikiyeti artırmaya yardımcı oluyor.