Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivBakım Önerileri

Narciso’dan Yepyeni Bir Bayan Parfümü

Narciso’dan Yepyeni Bir Bayan Parfümü

Narciso Rodriguez, parfümcülükte yeni bir yönün sinyallerini veren cesaretli bir vizyonu ortaya çıkartıyor. NARCISO, geleneksel olarak erkeksi olan güve otu bazlı bir kokuyu davet ederken cazibenin simyasını yeniden yorumluyor. Kokuya derinlik ve entrika kazandıran yatıştırıcı bir ikilik: Güç ve kırılganlık, acemilik ve incelik.

Sadeliğe inanan birinin bakış açısından, ince sanatçılık ve hitabet sanatını vücuda geçiren bir şişe ortaya çıktı. Basit bir kareden evrilen küp, tasarımcının kendine has prensiplerini hissettiriyor: güzellik ve mantık. Şeffaf cam kübün içerisinde, taş beyazı lakeden yapılma yumuşak bir şekil verilmiş yarı oval dalgalar. "Şişenin taş beyazı rengi, Afrodit’in doğum yerine yaptığım bir ziyarette, Kıbrıs’ta kıyıda bulduğum bir taştan ilham alarak oluşturuldu", diye açıklıyor Narciso Rodriguez, NARCISO’nun yaratılışının efsanevi romantizmine tesadüfen keşfedilen bir unsuru da katarak. Dikdörtgen şeklindeki kendine has üst kısım, kremsi bir mat ten rengi olup parıldayan cam şişeye karşı dururken, siyah logo ön plana çıkıyor --- saf, sade ve iddialı.

Raquel Zimmerman, tutkulu bir kadınsılık, doğuştan gelen bir duyusallık ve muazzam bir zarafet ve güzelliği tek vücutta birleştiriyor. Resimde, omzunun üzerinden manalı, ama yine de bilinçli bir şekilde bakarak, klasik bir baştan çıkarma hareketiyle arzuyu yansıtıyor. Raquel Zimmerman, kadınsı ikiliğin gizemli mahiyetini hiç çaba göstermeksizin yakalarken, etrafa tarifsiz bir görkem, taze, doğal bir güzellik ve muhteşem şekilde kendine güven yayıyor. Mükemmel Narciso Rodriguez kadını olarak, üstün güzellik ve zarafetin tanımını yapıyor.

Modern kadınsılığa bir övgü. NARCISO, Narciso Rodriguez’in ikonik parfüm koleksiyonu için, modern bir klasik olan for her’ün modaya uygunluğu ve zamansız duyusallığından ödün vermeksizin, hayati bir dönüşümün işaretlerini veriyor. NARCISO, cazibenin değişken özelliğini barındırıyor ve baştan çıkartıcılığın aşırı uçlarını en üst düzey zarafetle kucaklıyor. Mütevazı zarafet ve cesur duyusallığın ta kendisi olan Narciso Rodriguez, kadını ustalıklı bir şekilde baştan çıkartıyor.