Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivBakım Önerileri

Scholl Çığır Açacak Bir Ürünle Karşımızda

Scholl Çığır Açacak Bir Ürünle Karşımızda

Bir dokunuşta kadife yumuşaklığında bebeksi ayaklara sahip olmanız için size özel geliştirilen bu Profesyonel Pedikür Seti’ne bayılacaksınız!

Özellikle Hollywood’da ünlülerin tercihi, bakımına önem veren kadınların en gözde markası Scholl, Velvet Smooth Express Pedi el ve ayak bakımı anlayışınızı değiştirecek.
En Pratik, En Profesyonel, En Ekonomik şekliyle ayaklarınızın bakımı SCHOLL ile farklı bir boyut kazanacak!
Yaza hazırız, peki ya ayaklarımız? Scholl Velvet Smooth Express Pedi yaza hazırlanırken bavulunuzda mutlaka olmalı!

Elektronik törpünün mikro silindirleri, derisi sertleşmiş bölgelerinizi nazikçe temizleyerek ayaklarınıza kadifemsi bir yumuşaklık sağlıyor.

Nasıl kullanılıyor?

Kullanımı ise çok kolay, derisi sertleşmiş bölgelere tekrarlanan hareketlerle nazikçe uygulayarak ürünü gezdiriyorsunuz, işte o kadar basit. Bir dokunuşta ayaklarınızda kadife yumuşaklığı...
Üstelik uzun süre kullanabiliyorsunuz.

Tek yapmanız gereken 3-4 ayda bir Scholl Velvet Smooth Elektronik Ayak Törpüsünün başlığını yenilemek. Bu sayede yumuşacık ayaklara pratik bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ölü deriden makine yardımıyla kurtulduktan sonra, Topuk Çatlak kremini uygulayarak ayaklarınızı nemlendirmeniz yeterli. Bu işlemi ay boyunca birkaç kez tekrarladıktan sonra ayaklarınızdaki değişime bayılacaksınız.

Tavsiye edilen satış fiyatı: 75 TL