Kullanıcı adı: Şifre: { Şifremi unuttum } { Forum Aktivasyon } Üye olmak istiyorum!

ItsBeauty.com


Makyaj ve Bakım

ArşivBakım Önerileri

Yılbaşı Saç Trendleri

Yılbaşı Saç Trendleri

Alterna firmasında kreatif direktör olarak çalışan Michael Shaun Corby ile yılbaşı saç trendleri üzerine yapılmış bir röportaj ile siz de son trendler hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Corby’nin ünlü müşterileri arasında Lindsay Lohan, Jennifer Aniston, Nicole Richie, Angie Harmon ve Paris Hilton yer almaktadır.

Yılbaşı için favori saç uygulamalarınız nelerdir?

Dağınık ve hafif dalgalı saçlar her zaman romantik bir görünüm kazandırmaktadır. Bu görünüme kavuşmak için işe temiz saçla başlamalısınız. Saç diplerine hacim kazandırıcı sprey köpük sıkın ( Alterna Life Volumizing Spray Mousse), bu saç diplerinizin kalkmasını sağlayacaktır. Alterna’nın Caviar Anti-Aging Volume Molding Creme ürününü saçınıza uygulayın, yumuşak bir tutuculuk sağlarken saçınıza hacim de kazandıracaktır. Saçlarınızı kurutun, daha sonra geniş tutamlar alarak maşa ile kıvırın. Son olarak Alterna’nın Caviar Anti-Aging Working Hair Sprayini uygulayın.

Yılbaşı gecesi için önerebileceğiniz saç aksesuarları var mı?

Çingene bandanaları bu sezon çok modaydı, aynı şekilde yılbaşı zamanı da oldukça güzel bir aksesuar olabilir. Farklı bir desene sahip olan bir bandanayı tercih edebilirsiniz.

Saçlarda tam olarak neler demode?

Mükemmel yapılmış dalga ve kıvırcıklar demode oldu. Şimdi yumuşak ve dağınık dalgalı saçlar moda.

Saçlara yapılan eklerin ömürleri ne kadar peki? Hala moda mı?

Uzun ve sarı saç ekleri uzun zamandır pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Çok doal durmasa da seksi ve farklı bir görünüm kazandırdığı için özellikle ünlüler tarafından tercih ediliyor.

İlkbahar 2007’de bizi hangi saç trendleri bekliyor?/b>

Olympus Moda Haftasında ilkbahar modası tamamen şekillendirme üzerine odaklanmıştı. Calvin Klein ve Zac Posen gibi modacılar düz saçı arkaya doğru sıkıca toplayarak at kuyruğu ya da topuz modellerini seçerken Michael Kors ve Carolina Herrera gibi modacılar ise daha yumuşak ve doğal modeller seçmişlerdir.