Saç Kesimi II

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Saç Kesimi II

Mesajgönderen yuuce » Sal Kas 03, 2009 2:07 pm

anlayabiliyoruum tatlıım senii...ön kısım güzel olmayınca saçımı nası yaparsam yapıyım hoşuma gitmiyoo :crybaby: böyle yandan ayırmayı seviyorum öyle yapınca da durmuyo ki,ters çıkanlar hemen yerine dönüyo :tongue: kakül kestirsemmi yinee karar veremedim, ondada illaki fön çekmek grekceek üff fenalaştım valla...
Kullanıcı avatarı
yuuce
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen 113i » Sal Kas 03, 2009 2:19 pm

ayy evet canım ya önler olmayınca hiç bir anlamı kalmıyo.valla çok sıkıntılı ve takıntılı bir kişiysen kahkül kestirme derim.ben şahsen çok takıntılı biriyim.Ve kahkül kestirmiştim.iki sene önce,hala unutamıyorum. o kahküller benim önümdeyken biri beni boğuyodu sanki :) ayrıca fön çekmek gerekiyo dediğin gibi.ama fön çeksende terleyince eski haline dönüyo.hatta daha kötü bir görüntü oluyor. falan.. nolcak bizim halimiz böyle yaa benimde saçlarım uzun kestirmek istiyorum ama model bulamıyorum.kestirince bu senmisin ya çok güzel olmuş ve değişmissin desinler istiyorum :(
Kullanıcı avatarı
113i
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen yuuce » Sal Kas 03, 2009 2:27 pm

o kadar takıntılı diilim ben, ama haklısın yazın banada fenalık verio..ben mayısta kestirmiştim kakül, 2 hafta fln kullanabildim soraa saçlaar hoop tepeye çıktıı, bide kısaydıı zarzor topladım tepemde :tongue: ama saçımın önünede başka nası bi model gider hiç bilmioruumm..aslında direk kulak altına kadar uzatıp ortadan ayırmak istiyorum, güzel oluo öyle, bilmiorum izledinmi hiç ama ghost whisperer dizisinin oyuncusunun( jennifer love hewitt)saçları çok güzeel öyle olsun istiyoruum :banana:
Kullanıcı avatarı
yuuce
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen 113i » Sal Kas 03, 2009 2:31 pm

yok izlemedm canım ama internetten resimlerine baktımda şu resimdeki model yüzüne yakışmış bence.işte resim : Resim
Kullanıcı avatarı
113i
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen yuuce » Sal Kas 03, 2009 2:43 pm

Resim

burdaki saçı güsel, böyle durcanı bilsem uzatıp yandan ayırcam ama kesin durmaz benim saçlarım böyle, çok geriden almam gerekir ayırırken, oda saçlarımn yarısını dier tarafa geçirmem demek :S

Resim
küt olarak da bu modeli beğendim

Resim
ama esas istediğim bu!uzarsa, anca böyle olur saçlarım,ortadan ayırıp hafif dışa doğru fön çekerek

nasıı beğendinmii??
Kullanıcı avatarı
yuuce
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen 113i » Sal Kas 03, 2009 2:56 pm

hımm evet canım son resmi görmemiştim .güzelmiş gerçekten.bende yazın tek taraftan böyle dışa doğru kıvırıyordum.ilk resimde de saç modeli ve özellikle rengine bayıldım :blushing:
Kullanıcı avatarı
113i
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marmaris » Çrş Kas 04, 2009 3:05 pm

güzeller saclarim uzamis klasik bob (omuzlarimi azicik geciyor) hani arkalari kisa önleri daha uzun olanlar var, öyle iste. arkalari katli.
saclarimin boylarindan aldirmadan kestirmek, önlerinede kat verdirmek istiyorum.
saclarim dogal kivircik oldugu icin düzken önleri güzel duruyor ama kivircikken malesef sekilsiz ve cirkin bi sekilde kabariyor.
bana ne önerebilirsiniz ? resimli olursa cok sevinirim :kiss:

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen asi01cadii » Prş Kas 05, 2009 1:44 pm

yan kahküllere bayılıyorum ama bana gitmiyor yolda görüyorum bazılarına ne çok yakışıyor
Kullanıcı avatarı
asi01cadii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marmaris » Prş Kas 05, 2009 1:51 pm

kimsenin bir fikri yokmu kizlar :dontknow:

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen 113i » Prş Kas 05, 2009 4:35 pm

Marmaris saçların kıvırcıksa melekler korusun dizisindeki selin şekerci(özgür) nin saçları gibi yaptırabilirsin hani bir tutamı uzun bırakıyor ya orayıda istersen boyarsın istersen sprey boya sıkarsın.kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama genç biriysen bu saç modeli yakışır die düşünüyorum. ben çok beğeniyorum genç olduğum için mi bilemiyorum :) işte resimler : Resim
bu da düz hali ama genellikle kıvırcık kullanıyo.bende yeni gördüm düz halini ama bu da çok şeker olmuş Resim nasıl beğendin mi ? eğer beğenmediysen yaşını söyle ona göre modeller arayalım yada yüz şeklini falan.elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım :)
Kullanıcı avatarı
113i
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barones » Cum Kas 06, 2009 8:10 am

ben bu özgürün kıvırcık saçlarını çoook seviyorum..saçım o kadar kıvırcık olsa dakka düşünmem :love10: ben de defalarca saçlarımın ön kısmını uzattım uzattım gittim kuaföre yan kakül istiyorum hatta resimde götürdüm amaaaaa yok bi taneside becerip kesemedi kakülü :tongue: yan kakül diye hep düz kakül kestiler. :angryfire :angryfire sebebide şuymuş:benim sağ kaşımın üstünde ters çıkış varmış.evet var.hani ayrım yerimi diyolar ondan.kakülün ordan başlaması gerekiyomuş o zamanda yan kakül değil ortadan ayırıyo gibi oluyomuş.öyle yapalım o zaman dedim.kesti eve geldim bi baktım ayrım yerinden bir tutam saç tepede amuda kalkmış gibi duruyo. :crybaby: :tongue: yana yatır yok öbür yana yatır yok.ve benim yan kakül hayallerimdeee böylelikle bittti :(
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen 113i » Cum Kas 06, 2009 12:27 pm

barones canım benim saçlarımda çok düz okula giderken zorla kıvırcık yapıyorum akşamdan yıkıyorum öle yapıyorum daha doğrusu yapmaya çalışıyorum ama kıvırcık saç bana çoook yakışıyo yaa :( ama olmuyo işte. düz saçla gittiğim zaman saçını mı düzleştirdin sen yaa diyolar . bide belime geliyo saçlarım ama tam değil bir karıştan az var belime gelmesine :) işte her neyse bende kıvırcık olsa selin şekerci gibi yaptırırdım :) ama maalesef kıvırcık deil şimdi onun saçı gibi kestirsem kıvırcık yapamam onun ki kadar. ben sadece dalga yapabiliyorum saçıma o da zor oluyo zaten böyle takılıyorum yani senin saçlarına gelince de amuda kalmış gibi demişsin ya çok güldüm oraya :) :) ama yapcak bişey yok tatlım bende saçlarımın ön kısmına nasıl bir model yaptırsam diye düşünüyorum bana yakışcak bişey olsun ama yooook olmaz. neden ? çünkü ben istyorum ya :) benim istediğim şeyler olmaz çok istediğim için gliba :) neyse çok mu konuştum ne :) :bye:
Kullanıcı avatarı
113i
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barones » Cum Kas 06, 2009 1:03 pm

saçların düzse kakül kestir ,tek boy düz kakül,saçlarının kakül bitiminden ucuna doğruda kat attırırsın.çünkü kakülü öle saça kat vermeden kestirirsen,diğer yerler uzun kakül orda emanet gibi durur.tek başına.öle olmaz..yanaklarına doğru kat kat saçlar gelirse çok hoş durur.benim saçlarım çok dalgalı.amazon saçı gibi. fazla vahşi:laugh: kıvırcık oluyo ama vigo ile kurutursam,düzde olmuyo ancak fön lazım onada.ortada geziyorum ben böyyle.ben çok düz boy kakül kestirdim ama hep fön hep fön sıkıldım.azcık hava nemli olsa yukarı çıkar,banyodan sora uğraş 2 saat,bide saçlar dalgalı sadece kakül dümdüz oda komik oluyo..uzatıyorum bende önleri napiiiimm :dontknow:
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen 113i » Cum Kas 06, 2009 1:37 pm

barones canım şu anlattığın kaküllerin resmini bulabilirmisin peki nasıl bişey yani.bide benim yüzüm hafif tombul,normalde zayıfım ama yüzümden belli olmuyo.ne dersin anlattığın kakül yüzüme gidermi ? :dontknow:
Kullanıcı avatarı
113i
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barones » Cum Kas 06, 2009 3:46 pm

aynen lyda; gözünün içine baka baka uzattığım saçlarımı kuaför kuşa döndürmüştü :angryfire ordan çıktım hemen başka kuaföre gittim düzellti biraz. o gündür hiç kestirmiyorum kakül falan.artık tavsiye üzerine gidicem bakalım.anlatıcam uzun uzun..inşallah olur.

113i; canım benimde yüzüm yuvarlak ve yuvarlak yüzlere yan kakül öneriliyo.ama benim dediğim gibi yanaklarına doğru katlı kestirisen düz kakülde güzel durur.resim bulursam öle buraya eklerim .en kısa zamanda :kiss:
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Aysima1 » Cmt Kas 07, 2009 1:37 am

statistician yazdı:aysima çok geçmiş olsun ya inş tekrar güzelce uzar saçların.Aynı olay annemin başına gelmişti.Kat at arkaları uzun kalsın yukaı doğru kısalt demiş,kuaför kızda sanki annem saçlarımı kırp demiş gibi kesmişti :angryfire . Aramakas şahsen benim için kötü birşey. Ben gür aşağıya dökülen birlikte hareket eden saçları seviyorum. Ayrıca çok şeyde istememişsinki ömürün saçları gerçekten çok güzel ama sanki pek kat yok gibi :dontknow:

Ay canım daha yeni görüyorum mesajını...o kızın saçlarında kat var ama makasla çok güzel atıldıgı için pek belli olmuyor özellikle arkalara doğru var hatta...

Benim saçlarımda eski boyuna döndü gibi gibi çok az kaldı ama eski yoğunluğunu çok özlüyorum ah ara makas ah seni çıkarana bin tane beddua ettim :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Aysima1
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marmaris » Cmt Kas 07, 2009 1:52 am

113i canim benim saclarim böyle kisaydi, simdi omuzlarimda, ani bi kararla baya uzun olan saclarimi gittim küt kestirdim gecen kis. simdi yine uzatmak istiyorum, o yüzden böyle kisalmasini istemiyorum yine :( sadece kat verdirmek istiyorum. yoksa cok güzel bir model. fikirlerinizi bekliyorum :kiss:

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marmaris » Cmt Kas 07, 2009 2:00 am

üst üste ekledim kusura bakmayin, saclarimin su anki hali böyle
Resim
burda düz, ama keninden kivircik saclarim.

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marmaris » Cmt Kas 07, 2009 2:02 am

böyle kestirsem uzatirkende zorlanmam degilmi kizlar ?
Resim

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Aegrine » Cmt Kas 07, 2009 2:30 am

Marmaris yazdı:böyle kestirsem uzatirkende zorlanmam degilmi kizlar ?
Resim

canım ben böyle kestirmiştim o üstteki kısalar omuz hizasına gelince besleme gibi bişi oluo :( bir süre sabredersen o omuz hizasına gelenler arkaya atılabilir hale gelince hoş duruyor da işte o aradaki dönemde sabretmek lasm :(
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marmaris » Cmt Kas 07, 2009 2:32 am

bitanem senin saclarinda dogal kivircikdi degilmi ?
of ne yapicam bilmiyorum :(

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Aegrine » Cmt Kas 07, 2009 1:55 pm

evet canım :)
aynen böyle kestirmiştim çok güzeldi :(keşke yine öyle olsa diyorum :( ama şu an uzatmaya çalışıyorum ve şu hale gelene kadar o ara cidden besleme gibi oldum :( şu an o tepede kısa olan ksımlar (senin resmindeki) tam omzumda kaldı arkaya da atamıyorum:( ama asbırla bekliyorum az kaldı :) eskisinden de uzun olcak inanıyorum :yeah:
Resim
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen statistician » Cmt Kas 07, 2009 9:39 pm

Marmariscim eğer saçlarını bu şekilde kestirmek istiyorsan bence uzatırken zorlanmazsın. Saçların kendinden kıvırcıkmış hiç modele sokamazsan yanlardan iki tel toka tutturursun arka tarafı çok havalı durur önleride biraz yanaklarına düşer.Eğer saçların kıvırcıksa bence rahat kullanacağın bir saç olur. Ama uzun kullanmayı istiyorsan yani uzatmak için bi kesim istiyorsan çok dalgalı kestirme sadece birazcık toparlattır derim ben :bye:
statistician
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen yagmurnazli » Cmt Kas 07, 2009 9:53 pm

marmariscim bu saç modeli harikaymış çok beğendim :love10: :love10:
ama saç uzadıkça model bozuluyo hele kıvırcık saç başa iyice bela oluyo :(
yagmurnazli
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Dilosh87 » Prş Kas 12, 2009 5:33 pm

bende yarın sabah saç kesimine gidicem, saçlarımın canlanması ve çok uzun zaman uzun saç kullandığım için de birazcık kısa kullanmak istiyorum..bob dedikleri kesimden yaptırcam bu defa sanırımm sizin önerdiğiniz bi model var mı kızlar :dontknow:
melody-desire.blogspot.com // Tüm itsbeauty güzellerini beklerim..:)
Kullanıcı avatarı
Dilosh87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen asi01cadii » Cum Kas 13, 2009 8:48 pm

kızlar benim 6 yaşında bir kızım var saçlarını kestirmek istemiyor acayip uzun saçları ve kırıkla dolu ince telli olduğu için çabuk krılıyo yaşı için olan kuaförlere götürdüm saçını kestirirsen sana sürprizim var filan dedim ama nafile saçımı sen kes diyo başkası kesmesin diyo konu yeri yanlış ama bana ne önerirsiniz ??? :confused:
Kullanıcı avatarı
asi01cadii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen asi01cadii » Cmt Kas 14, 2009 6:06 pm

canım öyle sinirlerimi bozuyo bencedde makası elime alacam ama ne zaman bilmiyorum :laugh:
Kullanıcı avatarı
asi01cadii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen statistician » Cmt Kas 14, 2009 10:46 pm

asicadı bence sinirlerin bozulmasın yaa ne güzel masum küçücük bir kızın yalnızca annesine güvenip ondan böle bişi istemesi benim hoşuma gitti :blushing: bak şey yapabilirsin kendin kuaföre gittiğinde saçlarını kesitrmeye boyatmaya falan onuda götürüp özenmesini sağlayabilirsin genelde kızlar annelerinin yaptığı şeyi yaparlar. Yanlış anlama yani saç boyatmaya falan özensin demiyorum hani annesi olarak sen kuaför koltuğuna oturucaksınya oda belki iyi birşeydir annem kuaför ablanın/abinin saçlarını kestirmesine izin veriyorsa diye düşünebilir. K0lay gelsin :bye:
statistician
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen asi01cadii » Pzr Kas 15, 2009 11:33 am

dur bide öyle deneyim saol cnm hiç aklıma gelmedi hakikaten bana çok özeniyo geçende ben ruj sürerken almış ruju dudaklarını boyamış becerememiş birde diyo çok güzel oldum böyle gidecem diye :)
Kullanıcı avatarı
asi01cadii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen B4RB4R4 » Sal Kas 17, 2009 9:58 pm

somy yazdı:Ben de saçlarımı kestirmeyi düşünüyorum. Çok uzadılar. Nerdeyse belime gelecek. Şöyle omuz hizasında katlı bir kesim düşünüyorum. Eskişehir'de iyi kesim yapan bir kuaför tavsiye eder misiniz? :think:

cengız topel caddesı esmarın karsı caddesi uzeırnde fethı kuafor var cok guzel kesım yapar fıyat olaak bıraz pahalıdır ama ben tek oldugunu dusunuyorum eskısehırde
chickendrella
Kullanıcı avatarı
B4RB4R4
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mihrihatun » Sal Kas 17, 2009 11:26 pm

Yan kahkül nasıl oluyor kızlar? ben baya bir uzattım, saçım katlı, arkaları uzun. Şöyle bir 8-9 ay sonra atkaları tamamen belime inecek. Ama şekli falan kalmadı tabi, sabrediyorum. Şu yan kakül güzel bir şeyse ben de önlerine denerim, bir hava katarım belki saçlarıma. Yan kakülün resmini koyabilir misiniz?
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen barones » Çrş Kas 18, 2009 11:58 am

mihrihatun; yanılmıyosam saç kesiminin ilk açılan başlığının son sayfalarında lyda adlı arkadaşın yan kaküllü resmi vardı.hala duruyosa ordan bakabilirsin.bence çok güzel olmuştu.tam benim istediğim gibi ama maalesef daha kısa benim kaküller :(
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mihrihatun » Çrş Kas 18, 2009 3:39 pm

barones yazdı:mihrihatun; yanılmıyosam saç kesiminin ilk açılan başlığının son sayfalarında lyda adlı arkadaşın yan kaküllü resmi vardı.hala duruyosa ordan bakabilirsin.bence çok güzel olmuştu.tam benim istediğim gibi ama maalesef daha kısa benim kaküller :(

Teşekkür ederim canım :bye:
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen lalaith » Prş Kas 19, 2009 11:46 pm

kızlar sizlere birşey danışmak istiyorum. saçımı kestirmek istiyorum fakat beğendiğim modeli kuaföre nasıl tarif ederim bilmiyorum. resim yüklemeyi beceremedim malesef ama şöyle söyleyeyim gossip girl izleyenleriniz vardır mutLaka orada ki serena nın gerçek adıyla blake lively nin saç modelini çok beğeniyorum. sizce saç modeli ne katlı mı yuvarlak mı bir türlü anlayamadım. kuaföre elimde resimlede gitmeye çekiniyorum :blushing: yardım ederseniz sevinir :)
Kullanıcı avatarı
lalaith
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nkTRy » Cum Kas 20, 2009 1:27 pm

lalaith bence blake lively nin sac modelinin iyi belli olan bi resmini bul herhangi bi dergide olabilir götür yaninda göster aynen böyle istiyorum de.. bence hic cekinmene gerek yok.. :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
nkTRy
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lalaith » Cum Kas 20, 2009 2:07 pm

pek yapabileceğimi sanmıyorum ama yinede tavsiyen için teşekkürler nkTRy :)
Kullanıcı avatarı
lalaith
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nkTRy » Cum Kas 20, 2009 2:58 pm

topLa cesaretini lalaith pisman olmassin keske bende bulsamda göstersen öyle.. hep mahvediyorlar sacimi bugün yine gidicem bakalim randevu aldim telefonda söyledim cok zor bi vakayim ona göre hazirlikli olun diye :) :)
Kullanıcı avatarı
nkTRy
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lalaith » Cum Kas 20, 2009 3:21 pm

bilmiyorum bana garip geliyor öyle elimde resimle gitmek tuhaf bakarlar diye düşünüyorum. gerçi yarın bende randevu almaya gidicem o zaman anlatmaya çalışırım anlamazlarsa elimde resimle giderim mecbur. seninde saçların güzel olur umarım, istediğin gibi keserler gerçi bugüne kadar hiçbir kuaförün istenildiği gibi kestiği pek görülmemiştir ama yinede şansın bol olsun :)
Kullanıcı avatarı
lalaith
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aLonee » Pzr Kas 22, 2009 7:27 pm

yaa benim saçlarım çok uzun belime kadar eskiden çok sağlıklıydı ama şimdi çok yıprandı saçlarım normalde düz ama uçları çok hafif dalgalanıyo ben arkadan öne doğru uzun olan modeli kestirmek istiyorum victoria beckhamın biraz uzunu gibi yani sizce ne yapmalıyım ??
aLonee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cevizlikek2 » Pzr Kas 22, 2009 8:07 pm

cnm valla benimde saçlarım belime kadar uzundu ama katlıydı
gittim kestirdim o dediğin modelden valla ne diyim çok zor bi model
hep fön istiyo yoksa güzel durmuyo şimdi öndeki uzunlukları kestirdim hepsi aynı boyda uzatıyorum
Kullanıcı avatarı
cevizlikek2
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aLonee » Pzr Kas 22, 2009 8:20 pm

düz olmasına rağmen fön ister mi yaa çok kararsız kaldım bütün arkadaşlarım kestir sana çok yakışır diyo ama korkuyorum
aLonee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melezim » Pzr Kas 22, 2009 8:30 pm

aloone kuzenim 1 hafta önce kestirdi birlikte gittik kestirmeye onunda çok uzundu saçlarıve hafif dalgalıydı fön isteyen bir kesim çünkü fönlü daha hoş görünüyor. şuan pişman çok uzun saçları bir anda çok kısa görmeye alışamıyorsun.ilk başta güzel gözüküyor daha sonra dert edebiliyorsun o kadar uzun saçların varsa alıştıra alıştıra kes.sonradan içine dokunmasın tabi bu benim düşüncem son karar senin :bye:
^^ Best of Everything ^^ ♥♥ bir ben var ki bende benden içeri ♥♥

''Stewardess'' :))
Kullanıcı avatarı
melezim
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen aLonee » Pzr Kas 22, 2009 8:35 pm

ya benim için kısa olması önemli değil ama yani kestirdikten sonra fönlemezsen çok mu kötü oluyor onu merak ediyorum yani model güzel olursa kestirdiğime üzülmem çünkü çok çabuk uzuyor saçlarım
aLonee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melezim » Pzr Kas 22, 2009 8:40 pm

kısa olarak sorun değil diyorsan zaten kestereceğin zaman kouföre sorarsın.herkesin saç yapısı farklı benim kuzenimin hafif dalgalı fönsüz çok güzel durmuyo diye yakınıyor.senin saçın düzse sorun olmaz sanırım :confused:
^^ Best of Everything ^^ ♥♥ bir ben var ki bende benden içeri ♥♥

''Stewardess'' :))
Kullanıcı avatarı
melezim
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen aLonee » Pzr Kas 22, 2009 8:47 pm

yaa fön gerekse de kısa olduğu için çok vakit almaz sanırım çünkü bu kadar uzunken de kurutması 15 dakkamı alıyo ve iki günde bir yıkadığım için de çok zorlanıyorum kısa saça fön çekmek de 15 dk alır sanırım bi de benim saçımın zaten düz olduğunu düşünürsek
aLonee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aLonee » Pzr Kas 22, 2009 11:27 pm

yaa birisi de bana öyle kestrme saçın ne kadr düz olsa da kısa kestrnce bi o yana bi bu yana bakar düz durmaz çok uğraşırsın dedi beni korkuttu :blushing:
biri bana yardım etsin kestrmeyi çok istiyorum ama ya pişman olursam çok korkuyorum :crybaby:
saçı düz olup da böyle kestren biri yok mu allahaşkına :dontknow:
aLonee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barones » Pzt Kas 23, 2009 4:23 pm

alenee; istiyosan kestir bence içinde kalmasın.hem düzmüşde saçların .o boydaki saça fön çekmek hiç zor değil.sadece sağlıklı durması için bakım yapacaksın o kadar.saç dediğin uzar 1 sende çok problem olmaz bence.ama dalgalı bi insanada yakışır bence o beckham modeli hem ayrı bi havası olur.mesela avea reklamındaki melis birkanın saçı önleri uzun arkaları daha dalgalı bi küt model.ve dalgalı ..ne kadar tatlı durmuş
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen drserra » Pzt Kas 23, 2009 4:46 pm

ben iki senedir bob kullanıyorum sacımı gayet memnunum benim de cok uzundu we gür oldugu icin kurutamıyordum resmen..Ama simdi rahat ettimm ;) tabi biraz da kuafore baglı benim ilk kuaforum MOStan biriydi harika kesti ama en son yakınlarda bi yerde kestireyim dedim demez olaydım!!!Oteki kesimde hic fon cekmiyordum gerek kalmıyordu sadecec onlerine gerek duyuyordum ama smd :angryfire o yuzden ben de arkasını vigo yapıorum fonle ugrasamam die ;) biraz uzasın yine eski kuaforume gidicem ;)
Kullanıcı avatarı
drserra
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barones » Pzt Kas 23, 2009 4:48 pm

BOB modelini tam olarak tarif edermisin canım??
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen aynec » Pzt Kas 23, 2009 7:21 pm

bende saçlarımı kestirmek istiorum ama hep aynı model hep aynı,arkası uzun üstler katlı :confused: sıkıldım artık sanki,en kısa katım kulak hizasında şimdi bayada oldu kestirmeyeli.acaba artık kat attırmasamda hepsini bi boymu uzatsam bi türlü karar veremedim mesela böle
http://img2.blogcu.com/images/g/u/z/guzellikmalzemeleri/001.jpg

güzel duruyobence ama bukadar kısa istemiorum biraz daha uzunu :) yoksa yine katlımı kestirsem birazda kahkül böle mesela
http://images.google.com.tr/imgres?imgurl=http://sacstilleri.siteleri.tv/files/2008/10/sac-modelleri011.jpg&imgrefurl=http://sacstilleri.siteleri.tv/2009-sac-stilleri-sac-modelleri-sac-sekilleri-sac-renkleri-sac-trendleri/sac-modelleri011/&usg=__F4gVAJSIyFFcz0OubuYtg58Tc0o=&h=380&w=285&sz=68&hl=tr&start=96&um=1&tbnid=9UpDDGPcmoxOFM:&tbnh=123&tbnw=92&prev=/images%3Fq%3Dkatl%25C4%25B1%2Bsa%25C3%25A7%2Bkesim%2Bmodelleri%26ndsp%3D21%26hl%3Dtr%26rlz%3D1T4GGLL_trTR346TR346%26sa%3DN%26start%3D84%26um%3D1
endlessharing.blogspot.com
En doğru zaman;canım istediği zaman..kendimle anlaştığım zaman..
Kullanıcı avatarı
aynec
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 2 misafir