Saç Boyası II

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Saç Boyası II

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzr Şub 07, 2010 8:27 pm

yok yok öyle birşey olmaz :)
saçın o renkse zaten sarı renkte tutar saçına bence
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen hande34a » Pzr Şub 07, 2010 8:31 pm

saçlarınız çok güzel olmuş güle güle kullanın
ben henüz beklemedeyim hafta sonu boyuyacağım yanlız benimkisi çiğdemciğim seninkisii kadar acık olurmu bal köpüğü ve sarıyı karıştırdığımda
birde bugün kardeşim saclarımın önlerinin açık ama arkalarının mat ve çok koyu durduğunu söyledi acaba boya yaparken saclarımı toplayıp bonenin içine koyuyorum ondan kaynaklanıyor olabilirmi bunun için ne yapayım saclarım omuz hizamda
hande34a
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzr Şub 07, 2010 8:35 pm

evet hatta daha açık bile olabilir...
ozamn bu boyadığında önlerden değilde arkadan başla ve yukarıdan aşağı doğru yap
normalde benimde öyle arkalar daha koyudur hep çünkü önce ön tarafları boyarım,sonra arkada enseden yukarı doğru boyarım renk farkı oluyor öyle
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen hande34a » Pzr Şub 07, 2010 8:45 pm

teşekürler birde saçımda kaç dakika bekleteyim boyayı yeşil flan olmasından korkuyorum bende
hande34a
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzr Şub 07, 2010 8:47 pm

30u geçme bence
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zepp » Pzr Şub 07, 2010 8:50 pm

yarın bir ssarı boya alıp deneyeyim o zmn .. Hangi marka aliyim cigdemcim ..
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cerenogrtmn » Pzr Şub 07, 2010 9:16 pm

çiğdemm nasıl olmuş saçım? iyimidir sizce bişe yapsam mı ? dipleri kahverengi kalsın mı açtırıyım mı?
Resim
Kullanıcı avatarı
cerenogrtmn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esrabircan » Pzr Şub 07, 2010 9:36 pm

çigdemcimm sadece neva colorda var kapucino rengi diger boyalarda yokki yada varmı ben bilmiyorumm
Kullanıcı avatarı
esrabircan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzr Şub 07, 2010 11:36 pm

esrabircan bilmiyorum canım benzer bir renk başka markalarda olabilir ismi değişiktir...

cerenogrtmn yaaa delimisin..bırak kalsın saçlarına bayıldım muhteşem :love10: :love10: öyle saçım olsa hayatta elimi sürmem valla..dibide kalsın açtırıp yıpratma

zepgedik alix avienin kutu boyası var en açık sarı renk http://www.kozmetikmarket.com/pinfo.asp?pid=519

bunu yap canım ama sadece uçlara tutam tutam değilmi
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zepp » Pzr Şub 07, 2010 11:37 pm

Çok sağol cigdemcim .. Evet sadece uclara minik minik ... bu arada cnım sende sarıyamı dnmeye calısıyordun ?
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzr Şub 07, 2010 11:42 pm

evet istiyorum ama biraz dinlenmeli saçım..hep platindim ben senelerdir ama şimdi hafif hafif açıyorum..
yoksa kel kalıcam
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zepp » Pzr Şub 07, 2010 11:45 pm

anladım canım bende platindim :) resmleri daha sonra silemezsem benimkiyle kavga ederiz şimdi .. sana bir mail atıyorum .. bsi tavsiye edicem canım ..
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zepp » Pzr Şub 07, 2010 11:47 pm

Ay resim ekleyemiyormusum mailime.. NEyse en az sorun yaratacaklardan foruma ekleyeyim ...
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzr Şub 07, 2010 11:51 pm

canım kullanıcı kontrol panelinden ekle resmi daha sonra silersin hemen
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zepp » Pzr Şub 07, 2010 11:59 pm

Canım daha net fotoları malesef yuklersem sorun yasayabilirim :) BEbeklik arkmla oolanı buldum .. BAk bnm annem turk değil .. RUslarıın az cok saclarını bilirsn .. Annem hep lush'ın papatyalı sabununu kullanırdı .. BEnde renkden pişman olup denemişdim .. Özellikle sacların sarıyken kullandığında inanılmaz hos bir parlaklık katıyor .. Bak bu koyu bir renkdi yanımda bebeklik arkım olan resim .. Resmdekinden daha koyuydu yani saç rengim ..

Resim

Buda papatyalı sabunla 4-5 hafta sonrası .. Dipteki kendi saç rengimide azda olsa azdı .. En azından sacların dinlenene kadar .. uclarına yapabilirsin saçlarında alısır hem ..saçların acıldıkdan snrada acıcı kullanmadan istdiğin sarıya boyarsın Özeliikle yazın denize giderkenn mutlaka yanına al :)

Resim
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzt Şub 08, 2010 12:05 am

kriz geçiyorum nerden bulacağım onu...??????
ya nasıl şimdi senin o saçının altındaki renk çokmu açıktıda açtı bu sabun yoksa neoldu iyice anlat
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen happysky » Pzt Şub 08, 2010 12:09 am

nasıllll yaaaaaaaaaaaaa, şimdi üstteki saç 4-5 hafta sonra alttakii saça mı dönüştüü aman tanrımm inanamıyorummmmmmm, ben istiyorummm yaaaaa, aktardaa vardır herhalde papatyalıı sabunnnn dimii?
Kullanıcı avatarı
happysky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zepp » Pzt Şub 08, 2010 12:10 am

daha ayrıntılı fotolar koymak isterdimde malesef bu pek mumkun değil .. söleki .. benim zaten kendi sac rengim baya bi acıkdı boyata boyata saçlarım güneş görmedği için koyulasdı .. yoksa röflem bile orielsin yapıldı ve sarı oldu .. Snra bn bir akıl .. saçlarım sarıyken 2 kez siyaha boyattım .. o iyice aktı .. 3ncü kez boyatmaya gidince koyu bir kahve yapıldı .. siyah gibi görünüyodu .. oda aktı .. :) böle kumral gibi oldu aradan turuncu gibi saçlarım cıktı .. snra bende lush'dan papatyalı sabun aldım .. annem hep yazın kullandırırdı .. zaten sarıydı saclarım bir heves mahfedmişdim .. neyse :) .. oonla banyoda saçlarımı yıkadım .. ardından sampuanladım yada kremledim . . kazık gibi olurdu yoksa :) ... bazende saçımı komple sabunladım kurutma makinesiyle kuruttum öle bekleyebildiğim kadar bekledim .. saclarını sabunlayıp beklemek pek hos değil ama sonuc bu :) ama ben o renk olunca yine kullanmaya devam ettim baya bi acıldı snra kuaföre gidip orielsiz renk vermesi için sarıya boyattım .. :) . snrası vahim tabi bakır kızıl allah ne verdiyse .. şimdi doğal rengime dönmeye calısıyorm .. Ama dikkat edersen bak en cok uclarıma yaptım .. uclarındaki renk baya bir açık diplere oranla :)

* Happysky vardır mutlaka ama .. annem bna özellikle hep lush'dan aldırtırdı ..
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzt Şub 08, 2010 12:14 am

şaka gibi yaaa boyasilici gibi birşey ozaman bu...
dediğini yaparımda o sabun sürünce ağırlık yapmasını hiç sevmiyorum ama denemem gerek yaaaa...
ben gayet esmer olsamda denicem :)
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zepp » Pzt Şub 08, 2010 12:16 am

sen bilirsin cigdemcim .. yzın kullandığımda bu renk olmusdu .. o saç .. Gerci hic hosuma gitmemişdi :) ama yinede ekliyim ...

Resim
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zepp » Pzt Şub 08, 2010 12:21 am

BU arada eklemeyi unutmusum .. sitesinde sabununu göremedim ama saç bakım kremini gördüm .. Çiğdemcim sabun kullanmazsan eğer .. saçların sarı oldukdan snra bu bakım kremini kullan .. O eklediğim ilk resmdeki sarı tonuna herkes bayılmısdı ısıldıyo diyorlardı ..

http://www.lushturkey.com/papatya-safra ... ductid=137
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen happysky » Pzt Şub 08, 2010 12:22 am

şimdi bu koyduğun foto hiç sarı röfle fln yok öyle mi alala çok şaşırdım ben de böle olsun istiyorum saçlarım şu an karamel olur dimi?
çiğdemcim zepgedik gibi sabunladıktan sonra şampuan ardından krem yaparsan sorun olmaz diye düşünüyorum..
her banyoda kullanıcazz üstüne şampuan, krem yapıcaz dimi zepgedik?
Kullanıcı avatarı
happysky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzt Şub 08, 2010 12:23 am

yok artık demek istiyorum :drink: :drink: :drink: :drink:
ama senin alt rengi açıktır ya ondan yani doğaldada sarıymışsın.... yarınn kesin alıyorum bu sabundan...
araştırdım ankarada varmışda baya uzak
buarada krem benim için daha ideal ayy canım saol valla ne desem az nasıl olucam acaba
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzt Şub 08, 2010 12:25 am

yahu kız annem rus diyor...
benim saçım simsiyah :blushing:
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zepp » Pzt Şub 08, 2010 12:26 am

Oleyyyyy buldummm ...

http://www.lushturkey.com/papatya-ozlu- ... ductid=243

Happysky ben mumkun olduğunca sacımda bekletttim ve masaj yaptım .. Birde kuruttum ... Hani sactan saca deişiyor tabiki ben tekrar sampuanlama ihtiyacı hissetmedim .. cnk öncesindede kullanma alıskanlığım vardı .. ama sacları alısık olayanlar icin sorun olabilir .. canım hyr röfle yok sacımda .. sadece uclarına daha cok yaptığım icin ucları daha cok sarı oldu . . happysky olur heralde hic bilmiyorumki vede anlamam .. benim resmdeki o saç rengim o renk oldu .. özellikle saclarnız sarıysa yazın mutlaka kullanın diyorum ben .. :)

* cigdemcim vurguluyor ! =) sac rengim acık evet ama 2 kez siyah boya 1 kez koyu kahve gibi bir renk akınca kullanmaya basladım ben :)
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzt Şub 08, 2010 12:28 am

ben dipleri gibi seviyorum zaten beyaz...hatta benle dalga geçerlerdi...beyaz saçını sarı sanan arkadaşım diye ama öyle beyeniyorum vay anasını yaaa neler duyucam bu yaştan sonra :banana: :banana:
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zepp » Pzt Şub 08, 2010 12:29 am

zaten dinlenme sürecinde saclarına denersin .. acılıncada istediğin renge boyarsın . :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzt Şub 08, 2010 12:31 am

denemezmiyim hemen gidip alırım...
happysky cım buarada baktım birlikteki 365 avm de varmış bu..bilmiyorum birde ankamallde bir sabuncu var orasıda lush mıki?
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zepp » Pzt Şub 08, 2010 12:33 am

canım linkini kopyaladım ya .. ordan bakabilirsin nerelerde olduğuna .. Bildiğim kadarıyla telefonlada sipariş veriliyor.. ben 2 hafta bir sac bakım kreminide kullanmısdım hayatım .. (dipnot olsun ) ::)
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen happysky » Pzt Şub 08, 2010 12:34 am

cidden ya daha neler duyucaz, şimdi önemli olan saçlarda sabunu durulamadan bekletmek ve saçlar sabunluyken kurutmak herhalde? sen güneşte daha iyi olursunn ama biz duştan saçımızı durulamadan çıkıp öyle 1 saat fln bekletsek sonra tekrar duşa girip saçımızı şampuanlasak olur mu?

çiğdemcim ben de baktım sadece 365^te var, ankamalldeki sabuncunun adi başka bşşeydi yanlış hatırlamıosam orası lush diil..
Kullanıcı avatarı
happysky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzt Şub 08, 2010 12:35 am

gençler benim yarın toplantım var ve ne ütü yaptım ne saçımı fönledim :dontknow:
ben çıkıyorum hadi iyi geceler :bye: :kissmuch:
+ordan bakdım 365de olduğuna da belki güncellenmemiştir falan diye ...canım tekrar çok saol yaaa...valla sararırsam yine saçımı bozmadan hep seni anıcam :kiss:
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zepp » Pzt Şub 08, 2010 12:37 am

Neresi bilmiyorum ama ankarada sadece burda varmış çiğdemcim .. 365 Alışveriş Merkezi Birlik Mah. 428.Cad. No:41 Z-23 Yıldız-Çankaya - Ankara... Buda telefon numarası 0-312-4500230 ... gidip almak yerine telefonla sipariş versen daha iyi olur .. cnk ben her gittiğimde kendimi kaybediyorum .. dünya kadar sey alıp cıkıyorum :)

Happysky normal saclarını hic bekletmeden yıkayanlarda memnun kalıyor ancak ben sadece uclarıma sürüp kurutup snra yıkıyordum .. hani tum sacımla kurutup beklemedim hic ama .. banyoda iyice masaj yapıyodum .. tteleondanda müzik acıyodum sıkılmiyim diye :) mumkun olduğunca cok bırakıyodum dusta sacımda .. gliss'in sıvı sac kremni kullanıyodum uclarında bekletmişsem cnk limon özü olduğu icin icinde sertleştirebiliyor malesef ..

Çİğdemcim :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen happysky » Pzt Şub 08, 2010 12:41 am

bir sabun neler yapabiliyormuşş demekk rüyamda görsem inanmazdım, bende en kısa zamanda gidippp alıcam bak şimdi avatarıma hemen şu anki saçımı koyucamm olur mu olmaz mı bi bakk lütfennnn canım

çiğdemcim sana iyi geceler yarın için de kolay gelsin bol şans..
Kullanıcı avatarı
happysky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zepp » Pzt Şub 08, 2010 12:42 am

Happysky'cım hani karamel dedin ya .. seyden korkdum .. hani bakırlı kızıllı bir renk ise .. belki acılma asamasında turuncu olur diye :( o yuzden kesin bişey diyemedim :(
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen happysky » Pzt Şub 08, 2010 12:47 am

hmmmm anladımm cnm bak şimdi benim de kafamı karıştırdı bu, hafif kızıllık var boyanın içinde, doğru söylüyorsunn..işte bu avatardaki renk şu an saçım
Kullanıcı avatarı
happysky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zepp » Pzt Şub 08, 2010 12:48 am

Yalnız suanki saç rengin cok hoşmus ve cok yakısmıs .. Dediğim gibi cok emin olmadığım için kesin bişey söyleyemedim .. Hani akmaya acılmaya baslarken kızıllaşma yada turunculaşma olabilir diye korkdm ..
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen happysky » Pzt Şub 08, 2010 12:52 am

çok sağol canım, bende memnunum ssaçımın şu anki renginden ama sarı hastası olduğu için saçlarım başka renkken kendimi çok çirkin ve mutsuz hissediyorum, biraz saçlarım dinlendikten sonra tekrar röfle yaptırırmm sabunu da o zaman kullanmaya başlarım o zamann.. verdiğin bilgiler için çok teşekkürlerr amaa ciddenn acayip işimizee yarıyacakkk..
Kullanıcı avatarı
happysky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zepp » Pzt Şub 08, 2010 12:55 am

evet canım cnk saçların kötü bir renk olursa cok üzülürüm .. sarıya dönünce saç bakım kremiyle birlikde al .. Özellikle yazın inanılmaz iyi geliyor . birde ben bir süre snra verdiği parlaklığa bayılıyorum .. Hani solar ya sarı renk tuaflasır bazen .. O görüntüyü yasamıyorum sayesinde :)
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen happysky » Pzt Şub 08, 2010 1:01 am

evet aynenn sarı röfle bir süre sonra ilk günkü parlaklığını yitiriyor mat bir görüntü oluşuyor onu bile engellesee süperr olurr, demek sarı röflenin üstüne bunu kullansakk saçlarımmız iyice açılıcakk beyaza doğru bi renk olucakkk harika ya, bir an önce saçıma röfle yaptırasım ve bu sabunu kullanasım geldi :banana: canım ben yarın sabah ankaraya seyahat edicemmm o yüzden şimdii yatmam lazımm bizimle bunu paylaştıgın için çok ama çok tşk ederimmm en kısa zamanda kullanmak nasip olur inşallahh :) öpüyorum kocaman daha sonra tekrar görüşmek üzere iyi geceler :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
happysky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zepp » Pzt Şub 08, 2010 1:02 am

BEn teşekkür ederim canım benim .. İyi yolculuklar sana .. Umarım seninde cok işine yarar :huggs:
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen elifyilmaz21 » Pzt Şub 08, 2010 12:20 pm

arkadaşlar merhaba;

ben aranıza yeni katıldım. ve sizden yardım istiyorum.
saçlarımı boyamak istiyorum fakat bir türlü karar veremiyorum.bazı arkadaşlarım balyaj yaptır diyır bazıları yaptırma yaşlı gösterir diyor.ne yapacağımı iyice şaşardım. kuralım. suan saçlarım ne renk ben bile bilmiyorum. acayip bişey olmuş durumda. karamel rengini biraz koyu ve solmuş rengi gibi.

ne olur yardım edinnnnnnnnn. :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:
Kullanıcı avatarı
elifyilmaz21
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen elifyilmaz21 » Pzt Şub 08, 2010 3:32 pm

arkadaşlar bana kimse yardımcı olmayacakmı.akşam saçlarımı boyamayı düşünüyorumda. :dontknow:
Kullanıcı avatarı
elifyilmaz21
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zepp » Pzt Şub 08, 2010 5:18 pm

Elifcim resmini görmeden balyaj yada baska birşey yaptır diyemeyizki ..
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen elifyilmaz21 » Pzt Şub 08, 2010 5:35 pm

resmimi ekleyemedim yaa.
ama şuan palette 7-5 fındık kabuğu rengi aldım.biraz boyası aktıktan sonra da röfle setini kullanacağım.
resim nasıl yükleyebilirim yardımcı olursanız gönderebilirim
Kullanıcı avatarı
elifyilmaz21
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen elifyilmaz21 » Pzt Şub 08, 2010 5:41 pm

bişey daha sormak istiyorum. ayni günde saça hem boya hem röfle zararlı olurmu.
Kullanıcı avatarı
elifyilmaz21
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zepp » Pzt Şub 08, 2010 6:02 pm

TAbikide canım cok zarar verir canına .. Eğer illede yapacaksan önce sacını boya snra bir süre bakım yap dinlensin öle yaptır röfleni .. Kullanıcı kontrol panelinden yukleyebilirsin resimlerini canım ..
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen elifyilmaz21 » Pzt Şub 08, 2010 6:06 pm

uyarın için tşk. sanırım resimler büyük olduğu için kabul etmiyor. atrık ben eve gidince ordan denerim.

akşama saçımı fındık kabuğu yapıcam.boyadıktan sonra son halimi eklerim :)
Kullanıcı avatarı
elifyilmaz21
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zepp » Pzt Şub 08, 2010 6:14 pm

evet canım resmi kücültmen gerekiyor ..
BU baslıkan bakabilirsin ..
viewtopic.php?f=23&t=3353
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen beautyjinn » Pzt Şub 08, 2010 6:40 pm

zepgedik senin 31. sayfadaki resimlerin gözümküyor canım ben çok merak ettim ama şimdi...eğer kaldırdıysan tekrar koyabilir misin bende alırım süper birşeymiş papatyalı sabun demek kiii..şu an saçlarımda röfle var ama dipleri çıktı dip boya yaptırmak istemiyorum normalde kumralım zaten saçımı açar mı acaba?
beautyjinn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zepp » Pzt Şub 08, 2010 6:50 pm

Canım bu akşam kuzenimde kalacağım için malesef tekrar koymam zor .. Saçların kumralsa acat tabi ama bildiğin sarı yaparmı onu bilemiyorum... KUmralım derken sacların koyu sarı gibi ise evet acar .. ama normal kumral hafif koyu ise cok olmasada ynede acar :)
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir