Karamel & Bakır Saç Rengi II

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Karamel & Bakır Saç Rengi II

Mesajgönderen Dilosh87 » Pzt Eyl 12, 2011 12:22 pm

Kızlar Demet Akalın'ın sabıka adlı klibindeki saç rengini bilen var mı? Çarşamba günü boyaya gidicem ve bu renk çok hoşuma gitti :blushing:
melody-desire.blogspot.com // Tüm itsbeauty güzellerini beklerim..:)
Kullanıcı avatarı
Dilosh87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen somnanbul » Pzt Eyl 12, 2011 10:27 pm

kızlaar,yok mu fikri olan acil yardım lazım,şu anda saçım şöyle Resim
Kullanıcı avatarı
somnanbul
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen EsSinN » Çrş Eyl 14, 2011 10:24 pm

kızlar yine yardımınıza ihtiyacım var.. saçlarımı dün açtırdım ışıltılı kahve boyadı üstüne ama karamel gibi bir renk çıktı. bu kadar açık renge hiç alışık değilim sanki çok solgun gösterdi. kendim boya alıp boyasam diyorum, beklemeli miyim? bi de kahve tonu istiyorum hangi ton olur sizce? hiç memnun kalmadım boyadan :(
Kullanıcı avatarı
EsSinN
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cyborg » Prş Eyl 15, 2011 12:30 am

Esin, saçını çok yıpratmamak için birkaç hafta bekledikledikten sonra boyarsan sorun olmaz. Ayrıca şu anki renginden daha koyuya boyayacağın için tutmama sorunu yaşamazsın. O yüzden aman ha istediğinden daha koyu bir renk alma beğenmezsen açması zor çünkü.

Somnanbul, saçların hoş görünüyor canlı ve uzun. Ben olsam kısa kestirmek gibi radikal bir değişiklik yerine sadece rengini birkaç ton değiştirirdim (gerçi saç kesimini ve rengini devamlı değiştiren biri olarak bunu söylemem abes kaçtı :laugh: ). Buğday tenliysen bakır değil ama karamel/bal rengi açık kumral vs yakışabilir bence :bye:
cirkinkadinyokturazmakyajvardir.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
cyborg
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen EsSinN » Prş Eyl 15, 2011 7:02 am

cyborg çok teşekkür ederim canım :) siyahtan birden böyle bi renge geçince çok yadırgadım aynaya bakarken bu kim böyle diyorum :) bikaç hafta bekliyim öyle boyiyim bari, yok zaten canım çok koyudan uzak durucam artık yumuşak kahve tonları yeterli :)
Kullanıcı avatarı
EsSinN
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen somnanbul » Cum Eyl 16, 2011 10:41 pm

cyborg bende çok teşekkür ederim,bu aralar çok sıkıldım saçlarımdan o yüzden değişiklik olsun istiyorum ama açıkçası cesaret edemedim haklısın :) boyu şöyle Resim, Resim rengi de bu tarz bişey olsun istiyorum :) ama bana gider mi bilemedim :)
Kullanıcı avatarı
somnanbul
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen EsSinN » Cmt Eyl 17, 2011 8:34 pm

somnanbul, eğer saçlarında yıpranma kırık falan yoksa, ki fotoğrafta gördüğüm kadarıyla oldukça canlı, kestirme derim :) ben de artık kestirmem gerektiği için geçenlerde uzun saçlarımı omuzlarımda kestirdim eski resimlerime bakıp iç çekiyorum şuan :)
rengine gelince, ben istediğin rengi çok beğendim sana da yakışır bence :yeah:
Kullanıcı avatarı
EsSinN
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen somnanbul » Cmt Eyl 17, 2011 8:56 pm

EsSinN,saçlarım belime kadardı biraz kestirdim kırık açısından bi sorunum yok da işte diyorum ya taktım değişiklik olsun diye:) bende pişman olmuşumdur hep kestirdiğimde ama uzun senelerdir o kadar kısa kestirmiyordum açıkçası aklım karıştı :) buğday tenli ve yeşil gözlüyüm umarım o bal rengine yakın olan renk bende çingene gibi durmaz :)
Kullanıcı avatarı
somnanbul
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cyborg » Cmt Eyl 17, 2011 10:40 pm

Evet o renk bence de yakışır ;) Rengini değiştirmek yeterli gelecektir sana diye düşünüyorum. Boyadan sonra hala kestirmeye kararlı olursan öyle kestirirsin bence, kıyma hemen saçlarına :)
Kullanıcı avatarı
cyborg
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen somnanbul » Cmt Eyl 17, 2011 10:53 pm

EsSinN ve cyborg teşekkürler kızlar valla çok kararsızım yardımcı oldunuz bana :) aslında saçlarım belime kadardı biraz kendine gelsin diye göğüs hizamda kestirdim kırık sorunum falan kalmadı ama sırf değişiklik için kestircektim,renk değişimine gitmem yeterli olucak sanırım haklısınız:) buğday tenli ve yeşil gözlüyüm önceki mesajdaki renk gibi istiyorum ama esmer olduğum için çok kötü durur bende diye korkuyorum,bi de o tonu tutturmak zor kuaföre o hayalle gidip bambaşka kalkmak da var :)
Kullanıcı avatarı
somnanbul
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen EsSinN » Pzt Eyl 19, 2011 12:34 am

ne demek canıım, göğüs hizasındaysa bence daha fazla oynama boyuyla önce bi renk değişikliği yap baktın aklında hala kestirmek var o zaman kestirirsin canım :) çingene gibi mii :laugh: hiç sanmam valla :) o renk yakışır gibi geliyo bana ama dediğin gibi önemli olan kuaförün tutturması.. çok güvendiğin bi kuaföre git bence :yeah:
Kullanıcı avatarı
EsSinN
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen somnanbul » Sal Eyl 20, 2011 7:11 pm

kızlar kestirme işini erteledim sonunda:) rengini de danıştım ama bana pek gitmiyceğini söylediler,bende bikaç ton açtırmaya karar verdim :) saçım avatarımdaki renkte gölgelerim iyice aktı baya siyah gibi oldu :)
Kullanıcı avatarı
somnanbul
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen EsmerLuxus50 » Çrş Eki 05, 2011 6:18 pm

selam kizlar, resimdeki kizin sac rengini boyamak icin hangi renkleri karistirmam lazim??

http://imageshack.us/photo/my-images/210/dddsn3.jpg/
Kullanıcı avatarı
EsmerLuxus50
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen daydream » Pzr Eki 09, 2011 6:15 pm

Gieselle budchenin sac rengimcook guzel honey blonde galiba tam bilen var mi arkadaslar :dontknow:
''Fashion is the healthiest motivation for losing weight'' Karl Lagerfeld.

daydream-newyorkstyle.blogspot
Kullanıcı avatarı
daydream
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dory » Pzr Eki 09, 2011 9:41 pm

Dilosh, Demet Akalın Neva color'ın iki rengini karıştırıp kallanıyomuş, ben de yeni rengini çok beğeniyorum ve sarıdansa ona da çok yakıştırıyorum. Twitter'dan sürekli soruluyomuşo da resimli olarak cevap vermişti. Sonrasında da yorum yazmışlar, koskoca Demet Akalın 2 tl'lik boyayla mı boyuyo saçını, kesin bizi kandırıyodur falan diye. :laugh: O da demiş ki, sadece bunla tutuyo rengi demiş.. :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
dory
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen bubum » Çrş Eki 26, 2011 11:10 am

kızlar merhaba yeni üye oldum, sorunum şu.. krepe balyaj sarı saçlarım var aralarda hafif kumrallıklarla birlikte. saçlarımı bayadır boyatmak istiyorum ama hala karar veremedim gözlerim kahverengi kaşlar siyah buğday tenliyim. en çok bakır önerileri geldi sizce yakışır mı? ya da sarı saça ne boyasam daha açık tutar dimi öyle düşünüyorum:s bi yol göstern ya:(
bubum
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen vizon » Prş Kas 10, 2011 3:30 pm

arkadaşlar aranıza yeni katıldım,katılmak zorundaydım çünkü sizlerin yorumlarını çok okudum.size söyleyeceğim ilk şey saçlarımla ilgili; saçlarım platin sarısıydı çok parlak ve uzundu. 2 sene kullandıçok zor bir renk çünkü makyajsız sizi herkes hasta sanıyor. ama hafif makyajla bile bütün gözlerin üzerrinize çevrilmesini sağlıyor. ben bana çok yakışmasına rağmen kıydım ve boyattım saçlarımı bakırımsı renklere
ama sürekli aktı. ben boyattım o aktı, ben boyattım o inatla aktı.. şu an saçlarım loreal matrix 6C ile boyalı,yani yoğun bakır.. hoş oldu ama 1 yıkamada uçları sarardı, ve omuz hizamda kestirmeme rağmen. size tavsiyem saçınız platinse vazgeçmeyin..
vizon
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ASKIMEMNU » Pzr Kas 27, 2011 5:57 pm

kizlar hulya avsarin yeni saç rengini çok sevdim nasil elde edbilirim bilen var mi?
<3<3<3 jAmEs DeAn <3<3<3
Kullanıcı avatarı
ASKIMEMNU
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bayansimit » Pzr Kas 27, 2011 6:06 pm

Kızlar bakır renklerde de kızıl gibi akma oluyor mu?
"Başkalarının düşünceleriyle bilgelik etmektense kendi hesabına delilik etmek daha iyidir."
Kullanıcı avatarı
bayansimit
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cyborg » Pzr Kas 27, 2011 11:30 pm

Kırmızı ve türevleri kadar belirgin bir akma görünmez ama bakır da akar evet. Rengi solgunlaşır, soğan kabuğuna döner. Saçını çok sık (her gün mesela) yıkayanların kızıl/bakırı çok sık boyatmaları gerek.
Kullanıcı avatarı
cyborg
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bayansimit » Cmt Ara 10, 2011 3:49 am

kızlar buraya bi saç rengini göstermek için bir fotofraf koyacağım ama nasıl foto konuluyordu buraya çözemedim :dontknow: ,yardımcı olur musunuz?
"Başkalarının düşünceleriyle bilgelik etmektense kendi hesabına delilik etmek daha iyidir."
Kullanıcı avatarı
bayansimit
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen withmyheart » Cmt Ara 10, 2011 1:00 pm

cevap yazın altındaki eklenti yüklemesinden yada hızlıresim.com gibi sitelere yükleyip urlleri kopyalarak...
Kullanıcı avatarı
withmyheart
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bayansimit » Cmt Ara 10, 2011 3:17 pm

Kızlar iki tane istediğim saçrengini yükledim,bunlar ne renk oluyor sırasıyla söyleyebilir misiniz biliyorsanız?bi de ben biraz esmerim yakışırmı bu tür bi renk acaba
Kullanıcı avatarı
bayansimit
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen daisy36 » Cmt Ara 10, 2011 10:43 pm

kumral karamel gibi geldi bana ;)
Kullanıcı avatarı
daisy36
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bayansimit » Pzt Ara 12, 2011 12:25 am

öyle mi dersin,renkli çıktı alınsa kuaföre götürcem bu resimleri söylicem ama renkli çıktı alınıyor mu ki internet cafelerde
Kullanıcı avatarı
bayansimit
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen daisy36 » Pzt Ara 12, 2011 7:02 pm

bana öle geldi simitcim:) renkli çıktı veriyo kafeler merak etme :) ;)
Kullanıcı avatarı
daisy36
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bayansimit » Pzt Ara 12, 2011 11:50 pm

tamam ozaman yarın hallederim ben bu işi,bu arada sağol :)
Kullanıcı avatarı
bayansimit
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen daisy36 » Çrş Ara 14, 2011 7:05 pm

rica edrim canım :kissmuch: boyattın mı merak ettim :bye:
Kullanıcı avatarı
daisy36
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bayansimit » Cum Ara 16, 2011 12:17 am

hayır daha boyatmadım:) doğrusu çıktısını bile almadım daha resimlerin bi türlü fırsat olmadı,yarın alıp kuaföre götürürüm ,karar verirsem hafta sonu boyatırım sanırım
Kullanıcı avatarı
bayansimit
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Dilosh87 » Cum Ara 16, 2011 12:59 am

Kızlar Naz Elmas'ın Nefes adlı bi dizisi vardı, hala oynuyor mu bilmiyorum ama.. Oradaki saç rengi nedir sizce :dontknow: Fotoğraf ekleyemiyorum bundan dolayı resmi gösterme şansımda yok.. Yardımcı olabilir misiniz bu renk hakkında bana :huggs: :bye:
melody-desire.blogspot.com // Tüm itsbeauty güzellerini beklerim..:)
Kullanıcı avatarı
Dilosh87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen muku » Cum Ara 16, 2011 12:10 pm

bayansimit yazdı:hayır daha boyatmadım:) doğrusu çıktısını bile almadım daha resimlerin bi türlü fırsat olmadı,yarın alıp kuaföre götürürüm ,karar verirsem hafta sonu boyatırım sanırım

ÇIKTI ALMANA GEREK YOK..KUAFÖRLERDE NET VAR..AÇ BU SAYFAYI GÖSTER BEN ÖLE YAPIOM
muku
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bayansimit » Cmt Ara 17, 2011 6:24 pm

muku yazdı:
bayansimit yazdı:hayır daha boyatmadım:) doğrusu çıktısını bile almadım daha resimlerin bi türlü fırsat olmadı,yarın alıp kuaföre götürürüm ,karar verirsem hafta sonu boyatırım sanırım

ÇIKTI ALMANA GEREK YOK..KUAFÖRLERDE NET VAR..AÇ BU SAYFAYI GÖSTER BEN ÖLE YAPIOM

benim kuafördee bilgisayar yok ki :(
Kullanıcı avatarı
bayansimit
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bkemmm » Prş Oca 19, 2012 8:10 pm

selamm.. bende yeniyim:) sizlere bisey sorucam ... bundan 3 ay önce saçlarımı siyah renkten kuaförde oryelle açtırdım ve çikolata kahve yaptım güzel olmuştu ama snra ani bi kararımla tekrar siyaha boyadım yaklşk 2 aydır hiç ellemiyorm ve diplerden kendi saçm geldi baya ama tabi hala siyah büyük bi bölüm .. simdide dore bakır ile açık karameli saçımı açtıktan sonra boyamayı düşünüyorum .. :S sizce nasıl olcak ?
bkemmm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen green29 » Pzt Oca 23, 2012 11:17 pm

arkadaşlar bi sorum olucak 1 ay önce balyaj yaptırdım benim saç rengim bayağa koyu kestaneydi kahve tonlarında bi balyaj oldu ben biraz daha koyu olsun diye çünkü malüm yıkandıkca sanki rengi açıldı karamele döndü gibi geldi bana bende kendim evde boyadım çikolata kahveye ama çok koyu oldu 30 dk beklettim bu kadar koyu olmaz diye tahmin etmiştim :( daha önce balyaj yaptırmadığım için bilmiyorum akar diye tahmin ediyorum umarım yanılımıyorumdurbenim sorum ilk haline döner mi yani balyajlı haline kuaföre gidip tekrar açtıramam da çok yıprandı zaten saçım sözde çok iyi bi açıcı kullandıklarını söylediler ama kırık olmayan saçımda bir sürü kırık oluştu cevapları bekliyorum arkadaşlar :bye:
Kullanıcı avatarı
green29
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen melonmelon » Pzt Oca 23, 2012 11:47 pm

bkemmm yazdı:selamm.. bende yeniyim:) sizlere bisey sorucam ... bundan 3 ay önce saçlarımı siyah renkten kuaförde oryelle açtırdım ve çikolata kahve yaptım güzel olmuştu ama snra ani bi kararımla tekrar siyaha boyadım yaklşk 2 aydır hiç ellemiyorm ve diplerden kendi saçm geldi baya ama tabi hala siyah büyük bi bölüm .. simdide dore bakır ile açık karameli saçımı açtıktan sonra boyamayı düşünüyorum .. :S sizce nasıl olcak ?

bence şansını fazla zorlama, saçın elinde kalacak
Kullanıcı avatarı
melonmelon
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cyborg » Sal Oca 24, 2012 12:45 am

bkemmm, bence de elinde kalacak saçların. Siyahı açmak çok zordur.

green29, zamanla akar ama çok açılmasını bekleme en fazla doğal bir kahve olur :bye:
Kullanıcı avatarı
cyborg
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen green29 » Sal Oca 24, 2012 7:39 pm

cyborg teşekkür ederim canım cevabına biran önce aksa iyi olucak yanlış renk uyguladım açık renk denemeye korktum zaten benim kaş ve saç yapım koyu kahve biraz da sararınca paniğe kapıldım ama daha karamel tonlarında boyamam lazımdı sanırım :dontknow:
Kullanıcı avatarı
green29
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cyborg » Çrş Oca 25, 2012 4:56 am

Orta tonlarda bir kahveye boyasan yeterli olurmuş aslında çünkü çikolata kahve koyu bir renk ama siyah kadar illet bir renk de değil, akması ve değiştirmesi daha kolay olur yani merak etme=) Ama dediğim gibi sarıya ya da karamele dönecek kadar çok açılmaz.
Kullanıcı avatarı
cyborg
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gulcintsn » Pzt Oca 30, 2012 4:18 pm

SACIMI SICAK CIKOLATAYA BYADIM BIR KAC TON DAHA ACMAK ISTIYORUMMM.HANGI RENGI ONERIRSINIZ?*?
https://www.facebook.com/pages/G%C3%BCl%C3%A7inin-Tasar%C4%B1m-Evi/738524946178398?ref=hl
Kullanıcı avatarı
gulcintsn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen aytul92 » Pzt Oca 30, 2012 9:35 pm

herkese merhabalar :) ben yen uyeyım :)

ama baya okudum çk guzel paylaşımlar var cideen sölemeden gecmiim :)

saçlarımı boyamayı dusunuorum beyaz tenliyim. saçlarım kumral su an. rangi daha acık tonlar istyrm artk.
böyle sarı bakır arası renkler var cok guzel :) karamel yada bal köpüğü olarak bi kaç renk buldum. ama bal köpüğü daha istedgm gibi sanırım biraz bakırlıkla var cnku içinde. bana ne önerirsiniz sizce ne gider :)
aytul92
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gulsahhh » Cum Şub 17, 2012 12:43 pm

Selam kızlar, Loreal floransa koyu sarı bakır boya aldım. Fakat boyası sıvı gibi şişede çıktı ve ıslak saça uygulanıyormuş. Başka krem boya ile karıştırmak istiyorum olur mu sizce :confused:
gulsahhh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zaritu » Cum Nis 13, 2012 4:09 pm

güzelliğine düşkün bu fotoda saçların ne renk senin
zaritu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen julies » Pzr Nis 15, 2012 6:42 pm

bu saç renginin ne olduğunu ve nasıl elde edebileceğimi bilen varmı :blushing: http://g1204.hizliresim.com/w/h/4hdwb.jpg
julies
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir