Yıpranmış Saçlar 2

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Yıpranmış Saçlar 2

Mesajgönderen dory » Sal Eyl 10, 2013 1:18 pm

Shayna'cım, cevap çin teşekkür ederim. Aslında öyle dediğin gibi yapıyorum, önce şampuanı sürüp sonra suyla ıslatıyorum, çünkü hani şu direkt yağı çözmediği için bunu uyguluyodum ben de. Bir de ben genelde kuru saçlar için besleyici özellikli şumpuanları kullanıyorum. Sırf bu için bi tane yağlı saçlar için olandan almak lazım..
Bi de dediğin gibi bundan sonra daha az kullanmayı deneyeyim..
Kullanıcı avatarı
dory
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Aegrine » Çrş Eyl 11, 2013 4:47 pm

Otacı serisini aldım bakalım neler olacak :)?
Otacı 10 bitkili şampuan
saç derisi toniği
saç bakım yapı

içlerinde paraben olmadığı için güvenle kullanabileceğimi düşündüm bakalım neler olacak :)?
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mommyofkitty » Pzt Eyl 16, 2013 10:14 am

Age recharge maske aldım sonunda;

iyi ki almışım çok beğendim, evet öyle yumuş yumuş yapmıyor kullanan arkadaşların da söylediği gibi ama zaten o iş için bir dünya ürün var, bu resmen diriltiyor, dolduruyor saçı ve pırık pırıl yapıyor :love10:

deneyeyim diye 200 ml lik almıştım ama pişman oldum keşke büyük alsaymışım :dontknow:

bu arada röfleli falan değil saçlarım, uçlarında 1,5 sene falan önceden kalma koyu bir kahve var o kadar
mommyofkitty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zencefilkiz » Pzt Eyl 16, 2013 10:25 am

Davines'in yıpranmış saçlar için olan besleyici maskesini kullanıyorum bir suredir. Etkilerini yavaş yavaş gösteriyor bu maske anladığım kadarıyla.Şimdilik beğendim diyebilirim. :)
Limonsuz diet cola=)
Kullanıcı avatarı
zencefilkiz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen meLodys » Pzr Eyl 22, 2013 5:26 pm

yeni çıkan Gliss kür ve Loreal Elseve bakım yağlarını deneyen var mı arkadaşlar?
"eyeliner is art, but the first time, it's hard ;)"
Kullanıcı avatarı
meLodys
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zencefilkiz » Pzr Eyl 22, 2013 5:55 pm

Gliss kür ben denedim.Birkaç haftadır kullanıyorum ve memnun olduğumu söyleyebilirim. Banyodan sonra ıslak saçlarıma az miktarda ve uçlarına yoğunlaşarak uyguluyorum.Saçlarımda ağırlaşma yapmadı ve daha parlak gösterdiğini söyleyebilirim.Ayrıca saç uçlarımda bazen oluşan kuruluguda gideriyor.Kokusunuda begendim :love10:
Elseve'in bakım yağını ise bu hafta deneyeceğim.Yorumlarımı paylaşırım ;)
Limonsuz diet cola=)
Kullanıcı avatarı
zencefilkiz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen unicorn » Pzt Eyl 23, 2013 12:53 pm

mommyofkitty yazdı:aqua oleum gerçekten kurtarıcım oldu benim, (ayda 1 uyguluyorum) gerçekten şahane :love10: :

aqua oleum'u bende çok severek kullanıyorum ve gerçekten saçlara iyi geliyor.
Yalnız ben 15 günde 1 kullanıyorum kuaför öyle demişti bana :confused: .
:):
kozmetikten iyice soğudum :/
Bir süre yokum, İnşallah güzel günler beni bekliyordur...
Kullanıcı avatarı
unicorn
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen merlinda » Cmt Eki 05, 2013 9:37 pm

meLodys yazdı:yeni çıkan Gliss kür ve Loreal Elseve bakım yağlarını deneyen var mı arkadaşlar?

elsev bakım yağını kullanıyorum... yani yağ demek ne kadar doğru bildiğiniz saç serumu aslında.. benim dalgalı ve kuru saçlarımı yatıştırdı fakat aman aman bir etkisi yok bir daha almam sanırım. onun yerine 7/24 elidor daha etkili yıllardır başka ürünler kullansamda hep buna geri dönüyorum . fakat bir arada tony & guy smoot serumu kullandım o da inanılmazdı yumuşacık oldu saçlarım:dontknow:
Kullanıcı avatarı
merlinda
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Neverm0re » Cum Eki 11, 2013 10:42 pm

Boya ve düzleştirici yüzünden yıpranan , kütür kütür iğrenç saçlardan kurtulmaya saçlarımı kestirerek başladım.Belime kadar olan saçlarımı göğüs hizasına getirdim ve daha sağlıklı olsunlar diye her şeye yeniden başladım.Pek çok şey kullandm pahalı ucuz.Ama artık ciddi manada aradığımı buldum diyebilirm.Down under natural's argan oil serisini kullanıyorum.Aşırı derecede memnunum.Özellikle serumundan.Israrla denemenizi öneriyorum.

Onun dışında bi' ara watsonstaki ballı biralı filan olan saç cilalarına kafayı takmıştım ama saçlarımdan arındıramamıştm dolayısıyla baya yapış yapış saçlarla dolamış sonra da onları çöpe yollamıştm :bye:

Fakat yeni fark ettiğim süt proteinli olanı bana daha başka geldi.İçerik olarak mutlaka aynılar , hepsi kardeş :huggs: Fakat kolay arınıyor ve inanılmaz yumuşaklık veriyor.Denenmeli (:

Resim
Kullanıcı avatarı
Neverm0re
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Catwhisperer » Sal Eki 15, 2013 5:43 pm

5 6 yildir mavisiyaha boyattigm sacimi gittim actirdim sogankabugu die tutturup.tabi baya bi yiprandi suya yeni atilan noodle gbi oldular :( down unders arganli sampuanla yagini aldm isiya karsida koruyomis.bakalim toparlayabilcekmi :dontknow:
Catwhisperer
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dory » Pzt Eki 21, 2013 2:50 pm

Nevermore, bunun kokusu da muhteşemmm.. :love10:
Fakat ben bunu nedense son zamanlarda Watsons'larda bulamıyorum, hep biralısı, ballısı ve avokadolusu var. Oysa ben bunu tekrar almak ve kına özlü olanı da denemek istiyorum..
Catwhisperer, benim saçlarımda iki gün üst üste açtırıca aynen tarif ettiğin gibi hatta daha da beter bildiğinpişmaniye gibi olmuştu ve lastik gibi uzuyordu, kendine getirmek için o kadar şey yaptım ki hangisi kendihe getirdi saçımı bilmiyorum, zira hiç bir ürün de yanmış-aşırı yıpranmış saçta mucize etkisi yapmıyor. En iyisi yıpranık kısımlar gidene kadar kestirmek ve sonra kimyasal işleme maruz bırakmadan ekstradan da ürünlerle sağlıklı uzatmak..
Kullanıcı avatarı
dory
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Catwhisperer » Pzt Eki 21, 2013 3:39 pm

ben yine badem susam çerçöp yağlarınada başlim diorum hem arganlı downunders hem kuaförden aldığım biolage die bi marka saç maskesi el birliğiyle voltranı oluşturup saç uçlarımı yatıştırıp yumuşatır umarım..bu arada biolage kullanan bilen warmı aranızda?Aynı kuaförde kerastase da satılmasına rağmen bunu werdi hiçbi farkı yok die kerastastan.ama fesatmıyım ne acaba prim alıo ondanmı bunu verdi diorum kerastasemı alsaydım :confused: bide şey sorucam o yağlar saçtaki boyayı çokmu akıtıo :( önceden öyle yorumlar yapılmış
Catwhisperer
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen m3rw3 » Cum Eki 25, 2013 6:39 pm

meLodys yazdı:yeni çıkan Gliss kür ve Loreal Elseve bakım yağlarını deneyen var mı arkadaşlar?

lorealınkını denedım bende, sacı yumusatıyor ve kolay taranmasını sağlıyor ancak kokusu hoş olmasına rağmen hiç kalıcı değil :(
Kullanıcı avatarı
m3rw3
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dkmkci » Pzt Kas 04, 2013 11:56 pm

Elseve'in sac bakim yagini begendim, hatta 2.sini aldm sac uclarim cok kuru oldugundan iyi geldi, ondan snra duzlestirince daha guzel duruo saclarim
Kullanıcı avatarı
dkmkci
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen B4RB4R4 » Cum Kas 22, 2013 10:36 pm

kızlar ben saçlarımı iki gün arayla buzlu kestaneye boyamıştım ve neredeyse belime gelen saçlarımı omuzlarımdan biraz kısa kestirmiştim. Ona ragmen saçlarım kupkuru olmuştum tesadüfen gratisde alix natura argan yagı dıye bir ürün aldım ve bayıldım :love10: hatta şampuan, saç kremi ve bakım maskesi de varmiş onları da denemeyi düşünüyorum. 1 aydır kullanıyorum aralıksız her banyo ve duştan sonra saçlarım kendini topladı, ayrıca şişesi de baya büyük 1 sene gidecek kadar bereketli bir ürün şiddetle tavsiye ederim :yeah:
chickendrella
Kullanıcı avatarı
B4RB4R4
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mommyofkitty » Sal Ara 31, 2013 11:42 am

Benim saçlarım bu ara hiç uzamııyor ya :confused:
halbuki geçen 6 ayda gayet hızlı ve sağlıklı uzamıştı, bu ara bitki yağları ve diğer bakımlarıma devam etsem de yaklaşık 2 aydır hem doğru dürüst uzamıyor hem de nispeten çabuk yıpranıyor, benzer şekilde tırnaklarımda da böyle bir sorun var, kan değerlerime baktırdım sıkıntı yok.

sanırım çinko eksikliğim var ama ona baktırmak hiç aklıma gelmedi :dontknow:
mommyofkitty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen huysuzkedi » Sal Ara 31, 2013 7:35 pm

lush r&b bana çok iyi geldi.bir kutuyu 6 ayda zor yarıladım ben tabii saçlarım uzun ve aşırı kuru değil.ve diğer durulanmayan ürünlerden çok daha bereketli tavsiye ederim.
huysuzkedi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen duhanbakir » Çrş Oca 01, 2014 8:27 pm

Aklıma estikçe ve vakit buldukça zeytin yağı, hindistan cevizi yağı, avokado yağı, evigen, yumurta sarısı ve baldan oluşan bir maske uyguluyorum, maske olarak John Frieda kullanıyorum ama Elidor'un kuru saçlar için maskesini kullanmaya başladım, oldukça kıvamlı neredeyse katı hatta, sanırım daha faydalı olacak saçıma, en son da Elseve'in sarı serumunu sürüyorum, memnun muyum derseniz, saçlarımda pek fark yok, işlem görmemiş ve aslında yağlı bir saçım olmasına rağmen uçları inanılmaz derecede kuru ve çok ince telli, tabi sık sık kullandığım düzleştiricinin etkisi de var bunda.
duhanbakir
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dory » Prş Oca 02, 2014 4:01 pm

Mommyofkitty, kan değerlerine baktırmışsın gerçi ama Biotin eksikliği vs. de olabilr mi, o zaman da geç uzuyor saç..
Ben saç uzamasının daha çok genetik ve beslenmeyle alakalı olduğunu düşünüyorum eğer bir hastalık durumu söz konusu değilse. (kansızlık, demir, çinko eksikliği vs)
bi de uçları aşırı yıpranmış saç da uzadığını belli etmez, uzasa bile uçlar kırıldıkça kısalacağı için bi taraftan uzamıyor gibi görünüyor. Kendim yaşadım biliyrum, saçım yandığı zaman uçları pıt pıt kırıydığı için sanki saçım hiz uzamıyor gibi geliyordu..
Bi de tabii kıvırcık saçlı olanların da görüntü olarak saçları daha yavaş uzuyomuş gibi gelir, göz yanılması tabii sadece..
Kullanıcı avatarı
dory
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mommyofkitty » Sal Oca 07, 2014 5:43 pm

dory biotin gelmedi aklıma hiç ne yalan söyleyeyim :confused:

saçlarım dümdüz benim, uzadığında hemen farkediyorum. bu ara yok, ne yapsam uzamıyor.
bir dahaki doktor muayenemde bir sorayım bunu ben :(
mommyofkitty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jazera » Pzr Oca 12, 2014 6:37 pm

biotin işe yarıyor. Bir ara kullanmıştım. Tırnaklarım da çatlıyordu. İşe yaradı. Tekrar kullanmaya başlamayı düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
jazera
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mommyofkitty » Pzt Şub 03, 2014 10:44 am

sorunu bulduk, :pray: son tahlil yaptırdığımdan bu yana kan değerlerim gerilemiş, çok da vakit geçmemişti üzerinden ama :dontknow:
mommyofkitty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eva521 » Sal Şub 04, 2014 8:51 am

http://www.youtube.com/watch?v=cQf3GKd7-mk
kızlar biri bu videodaki ürünü tercüme edebilir mi? o saçına sürdüğü hindistan cevizimi? :dontknow:
eva521
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen dory » Çrş Şub 05, 2014 11:04 am

mommyofkitty yazdı:sorunu bulduk, :pray: son tahlil yaptırdığımdan bu yana kan değerlerim gerilemiş, çok da vakit geçmemişti üzerinden ama :dontknow:

Sevindim canım, geçmiş olsun.. :bye:
Kullanıcı avatarı
dory
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen eva521 » Cum Şub 07, 2014 10:06 am

eva521 yazdı:http://www.youtube.com/watch?v=cQf3GKd7-mk
kızlar biri bu videodaki ürünü tercüme edebilir mi? o saçına sürdüğü hindistan cevizimi? :dontknow:

hiç kimse yokmu cevap verecek :( :(
eva521
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen hazaal » Cmt Şub 08, 2014 10:04 pm

saçına sürdüğü hindistan cevizi yagıymıs canım öncesinde buzdolabına koymus ısıtmadan direk sürüyor saçına :bye:
Kullanıcı avatarı
hazaal
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen merlinda » Pzr Şub 09, 2014 4:28 pm

hindistan cevzi yağını orjinal ve katıksız bulmak lazım bunun için. bende bir ara kullandım. son dönem çörek otu yağı ile b vitamini kullanıyorum. inanılmaz farketti saçımda. bilen bilir yıllardır kullanmadığım vitamin şampuan yağ kalmamıştı ama 5 ayda saçlarım nasıl uzadı gürleşti. foto yüklemeye becerebilirsem son halini size yollarım :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
merlinda
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mommyofkitty » Pzt Şub 17, 2014 2:19 pm

dory teşekkür ederim canım :huggs:
mommyofkitty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dory » Sal Şub 18, 2014 11:17 am

Merlinda'cım çok sevindim canım senin adına, bir bayan için saçları çok önemli yaa, direkt psikolojiye etki ediyor.. Darısı tüm saçından şikayet edenlerin başına olsun.. ;) Bu arada sen B vitamini demişsinh ya, Bemiks falan mı, yani çörek otu yağına mı karıştırıyosun yoksa ağızdan m alıyorsun tablet olarak? Çörek otu yağını ben de ünlü bir kuaförden ilk duymuştum, sonra başka yerlerde de okudum, uzatma/dökülmeye etkisi var mı bilmiyorum ama saç boylarına sürülünce kırıklara etkisi çok iyimiş. Ben de hazırladığım yağ karışımlarına hep ekliyorum artık..
Kullanıcı avatarı
dory
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mommyofkitty » Çrş Şub 19, 2014 11:55 am

çörekotu yağı beyazlamayı da engelliyor :pray:

başlarda inanmamıştım ama sonra saçımda birkaç tane söyle tel buldum; dipleri siyah, uçları bildiğin bembeyaz, şöyle 2 parmak kadar hatta, çok şaşırdım ve çörekotu yağını ben de her yağ bakımıma ekliyorum 3-4 aydır. :pray:
mommyofkitty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eva521 » Çrş Şub 19, 2014 1:00 pm

hazaal yazdı:saçına sürdüğü hindistan cevizi yagıymıs canım öncesinde buzdolabına koymus ısıtmadan direk sürüyor saçına :bye:

sağol canım :bye:
eva521
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen dory » Çrş Şub 19, 2014 1:47 pm

mommyofkitty yazdı:çörekotu yağı beyazlamayı da engelliyor :pray:

başlarda inanmamıştım ama sonra saçımda birkaç tane söyle tel buldum; dipleri siyah, uçları bildiğin bembeyaz, şöyle 2 parmak kadar hatta, çok şaşırdım ve çörekotu yağını ben de her yağ bakımıma ekliyorum 3-4 aydır. :pray:

hmmm ilginç bir bilgi, sağol canım.. :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
dory
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen huysuzkedi » Cum Şub 21, 2014 8:28 pm

hindistan cevizi yağı galiba diğer yağlardan daha kolay emiliyo saçın korteksine kadar işleyen tek yağ olduğunu okumuştum bi yerde.....
huysuzkedi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dory » Pzt Şub 24, 2014 11:13 am

Huysuzkedi ben de aynı bilgiyi okmuştum bi kaç yerde, diğer yağlar sadece üstten bakım sağlarken h.cevizi yağının saçın derinine inen tek yağ olduğunu okumuştum dedidğin gibi ama ne kadar doğrudur bilemiyorum..
Kullanıcı avatarı
dory
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen huysuzkedi » Prş Şub 27, 2014 3:40 pm

hindistan cevizi yağını kısa saçlarıma iki mercimek kadar sürdüm ve otacının argan yağlı serumundan daha kolay emdi saçlarım sanki .otacı serum da saf agan yağı değil .aslında bi şişesi 100 küsur liraya satılan bi çok marka ürün de saf argan yağı değil.....
huysuzkedi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dory » Cum Şub 28, 2014 11:45 am

100'ü bırak, bazı kuaförlerde 15-20 liraya bile bulunabiliyor.. :confused:
Kullanıcı avatarı
dory
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen huysuzkedi » Cum Şub 28, 2014 2:07 pm

lush r&b yi bu bakımdan seviyorum.60 liralık kavanoz ürün saf yağlar ve yulafsütü içeriyor.1 yıldır hala bitiremedim.seyahatlere hatta kuaföre bile götürüyorum.saçlarım ince telli olduğundan klasik saç kremleri saçımı çok hacimsiz yapıyor çoğu kez.
huysuzkedi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen LPGLiFeRRaRi » Sal Mar 04, 2014 7:47 am

huysuzkedi lushın bu ürününü denemek isityorum benim saçlarım hacimsiz her banyodan sonramı kullanıyorsun ?
arkadaşlar birde daddy o şampuanını merak ediyorum sarı saçlar için benim saçlarım sarı fakat kullananlar saçları ipeksi yapmadığını biraz sertleştirdiğini söyluyor bu konuda bilgisi olan varmı
LPGLiFeRRaRi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sawanna » Prş Mar 20, 2014 3:31 pm

selam kızlar. benimde saçlarım çok döküldü ve yıprandı her yolu denedim bakmadığım adres kalmadı son olarak http://enpratikkadin.com/gur-uzun-ve-do ... -bakim.htm bunu deneyeceğim bakalım. daha önce bu bakımı yapanınız var ise bana nasıl sonuç aldığını söyleyebilirmi. malum söz konusu saç olunca .Ben sonuçları sizlerle paylaşacağım. bura da altı ay denmiş ama okadar beklemeden yazarım sanırım :) :)
sawanna
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sawanna » Prş Mar 20, 2014 5:49 pm

ben bu bakımı uyguladım memnun kaldım http://enpratikkadin.com/gur-uzun-ve-do ... -bakim.htm tavsiye ederim
sawanna
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen merlinda » Pzt Mar 24, 2014 9:42 pm

kızlar ben saçları bu sefer baya pilatine kadar açtım... :( herkes beğendi ama alışamadım daha... beklicem az daha olmazssa biraz daha koyu sarı tonalrında saç makyajı yaptırıcam. artık cila atmıyo elit kuaförler saç makyajı denen bişi çıkmış süper :love10:
ama nolursa olsun acayip koptu saçlarım ve hafif sertlik var nasıl toparlıcam bilemedim. geçen senede böyledi 1 ay sonra toparladı .. bakalım bunda napıcam :dontknow: elma sirkesi yapıyorum 2 gündür. çok iyi geldi saçıma yumuşattı... tabi şuan bi ton maske falanda kullanıyorum duşta etkisini tam göremedim.... tavsiye debileceğiniz doğal kürler var mı :confused:
Kullanıcı avatarı
merlinda
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dory » Prş Mar 27, 2014 4:38 pm

Gliserin-su karışımının kopan ve yıpranansaçlara iyi geldiğini biliyorum.. Bir de tabii bütün yağlar faydalıdır ama kopma derecesindeki yıpranmaya çörek otu ve avokado ve de hindistan cevizi yağlarının iyi geldiğini deneyimledim..
Kullanıcı avatarı
dory
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen merlinda » Cmt Mar 29, 2014 8:21 pm

hemen denicem dory çok saol tatlım... mahf ettim saçımı tam gürleşmiş uzmaıştı ya çıldırıcam ben :crybaby: bide beğenmedim rengi şimdi kapama yolunu arıyorum forum forum :crybaby:
Kullanıcı avatarı
merlinda
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen merlinda » Pzt Mar 31, 2014 6:56 pm

kızlar yeni birşey keşfettim uzun süre olmadı ama hemen yazmak istedim :kiss: katı hindistan cevizi yağı.. aktardan satılıyor tereyağı gibi vücut ısısnda hemen eriyor saçıma sürdüm 1haftadır deliriyorum çünkü saçlarımla.. her gün yapıyorum toparlansın diye ne duysam ama bu mucize gibi bişi geldi bana 2 gündür. resmen yanıklar gitti... birde bunun yanınd akeratin yağı aldım aktardan cam çok şık bir şişede serum tarzı bişi ama ipek gibi yaptı saçlarımı. içinde zararlı kimyasalda yok :huggs:
Kullanıcı avatarı
merlinda
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ElaSel » Sal Nis 01, 2014 9:45 am

Ben saçlarımı dinlensin diye bir yıldır boyatmıyorum, boyatmamak değil de röfle attırmıyorum diyeyim ki öncesinde 19 yıldır aralıksız 3 ayda bir röfle attıran biriydim düşün yani :) benim için radikal bir karar oldu onca senelik sarışınlıktan sonra kumrala dönmek.. hatta aynaya baktıkça aklıma liseli hallerim geldi çünkü en son lisede kumraldım :) özellikle platine kadar açılırdı uçları yıkandıkça ve hep sert hep kuru hep zor taranan haldeyken şimdi öyle rahatım ki :) bence imkanın varsa birkaç ay dokunma rengine dinlensin üst üste boya feci zarar veriyor..maskeler kremler yağlar hep bir yere kadar ki ben ne kremler aldım o 19 yıl boyuncaaaaa :)
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen merlinda » Sal Nis 01, 2014 6:40 pm

ElaSel yazdı:Ben saçlarımı dinlensin diye bir yıldır boyatmıyorum, boyatmamak değil de röfle attırmıyorum diyeyim ki öncesinde 19 yıldır aralıksız 3 ayda bir röfle attıran biriydim düşün yani :) benim için radikal bir karar oldu onca senelik sarışınlıktan sonra kumrala dönmek.. hatta aynaya baktıkça aklıma liseli hallerim geldi çünkü en son lisede kumraldım :) özellikle platine kadar açılırdı uçları yıkandıkça ve hep sert hep kuru hep zor taranan haldeyken şimdi öyle rahatım ki :) bence imkanın varsa birkaç ay dokunma rengine dinlensin üst üste boya feci zarar veriyor..maskeler kremler yağlar hep bir yere kadar ki ben ne kremler aldım o 19 yıl boyuncaaaaa :)

:huggs: cnm haklısın ben açık kumral olmama rağmen hep siyaha boyardım yada rengine bırakırdım 30 yıldan sonra ilkkez sarışın olmaya karar verdim. :dontknow: saçım uygun olmasına rağmen yıpranıyor saç.. evet bırakıcam dinlensin ama en olmadı kendi rengine boyatıp bırakıcam dayanılmaz çünkü :confused:
Kullanıcı avatarı
merlinda
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen QueenBlair » Prş Nis 03, 2014 2:21 pm

merlinda kullandığın yağın bir markası var mı?
Kullanıcı avatarı
QueenBlair
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen merlinda » Prş Nis 03, 2014 10:06 pm

cnm mecitefendi ve cemilefendi var.. ama ben aceleci olduğum için aktar gidip paketlenmeden böyle tereyağ gibi almış yerinden 1kg kadar yarım kilosunu aldım ben 20 tl 1 sene falan gider heralde en az :huggs:
Kullanıcı avatarı
merlinda
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen QueenBlair » Cum Nis 04, 2014 11:40 pm

mecitefendinin olduğunu bilmiyordum güvenle alabilirim ozaman :)
Kullanıcı avatarı
QueenBlair
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ElaSel » Cmt Nis 05, 2014 4:33 pm

Sen kumralken mi siyaha boyatıyordun?
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki