Yıpranmış Saçlar 2

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Yıpranmış Saçlar 2

Mesajgönderen merlinda » Sal Ağu 30, 2011 10:30 am

cnm benmde kalın syaılır yni ince değil saçlarım ama resmne uzamıyo 1 senedir aynı boyda uçalrdan kestirmesem zaten kırılıyo aynı şey yine aynı boyda kalıyor :crybaby: kremsiz ya da ekstra yumuşatan bir şey olmadımı boyaz saçım bile kırılıuor benm inanılmaz kuru :( tahlild eyaptırdım vitmain eksiğim faland ayok sorun en anlamaıdm bende market şampuanlarına bağladım açıkcası bakalım bir denemediğim bu markalar kaldı zaten en azındna deniyimde üzerimden yük gitsin belndaxa dönerim yine zaten :toofunny:
Kullanıcı avatarı
merlinda
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen merlinda » Sal Ağu 30, 2011 10:33 am

forumları karıştırmışım 2 sinde de konu saç olunca :laugh:
Kullanıcı avatarı
merlinda
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen deryaks » Sal Ağu 30, 2011 11:40 am

benim saçımda aynı uçları yoluk yoluk kestiriyortum uzayana kadar yine kırılıyor hiç saçım uzamıcakmış gibi geliyor. :((
peki hangi serumu önerirsiniz=?
Kullanıcı avatarı
deryaks
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen zepp » Sal Ağu 30, 2011 11:47 am

J.f :)
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen merviss » Sal Ağu 30, 2011 12:25 pm

zepp jfnin hangi serumu?mor olan mı :shh:
Sil baştan başlamak gerek bazen...
Kullanıcı avatarı
merviss
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen zepp » Sal Ağu 30, 2011 3:35 pm

mormu bilmiyorumki lacivert sanıyorum ben onu (: en son aldıklarımızda eklemiştim bir bak istersen
Kullanıcı avatarı
zepp
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen merlinda » Cmt Eyl 03, 2011 8:28 am

kızlar tbs'nin üzüm çekirdeği özle saç serumunu aldımükemmel. ekstra fazla bir yuuşaklık sağlamıyor ama saçların o kabarık pütürlü görüntüsünü hemen alıyor çok sevdim ben ama şişe minik ascık :tongue:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
merlinda
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sumuzdas » Cmt Eyl 03, 2011 11:34 am

merlind bu ürün durulanıyormu? kabarıklık derken elektriklenmeyi mi kastediyorsun canım?
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen merlinda » Cmt Eyl 03, 2011 11:48 am

hayır tatlım durulanmıyor nemli ya da kuru saça sürülen yoğun serum şeklind ebir ürün. evet benm saçlarım dalgalı kabarı yor hemen hem yatıştırıyor hem elektiriklenmesini alıyor :huggs:
Kullanıcı avatarı
merlinda
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sumuzdas » Cmt Eyl 03, 2011 11:49 am

muhteşemmiş tam benlik :banana: toni guy dan da aradığımı bulamadığıma göre bir sonraki ürünüm bu olacak demektir. fiyatını da sorsam?
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen merlinda » Cmt Eyl 03, 2011 11:55 am

19.90 dı cnm yani 20 tl :huggs:
Kullanıcı avatarı
merlinda
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sumuzdas » Cmt Eyl 03, 2011 12:10 pm

teşekkür ederim canım :pray:
.
Kullanıcı avatarı
sumuzdas
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen aynec » Prş Eyl 08, 2011 2:54 pm

Kızlar bir arkadaşım john fierida nın bakım kremini kullanıyo ve gayet memnun olduğunu söylüyordu bende akşam trendyolda kapmanyasını görünce yoğun bakım kremini aldım kullanan varmı nasıl bi üründür..
endlessharing.blogspot.com
En doğru zaman;canım istediği zaman..kendimle anlaştığım zaman..
Kullanıcı avatarı
aynec
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen climates » Prş Eyl 08, 2011 4:20 pm

aynec, jf ürünleri fena değil. Bence loreal morealden daha üstün.

watsons'dan pure beauty'nin bir serumunu ve eczaneden aldığım Organix markasının serumunu kullanıyorum. Her ikisinden de çok çok çok memnunum. Yaz zamanı mahvolan saçlarıma hayat verdiler. Pure Beauty yanılmıyorsam 24 liraydı, diğeri 38 lira.
Blogum :)
miskinkek.blogspot.com

http://twitter.com/mismiskin
Kullanıcı avatarı
climates
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen catmania » Prş Eyl 08, 2011 4:38 pm

jf nin ısıya karşı koruyucusunu kullanıorum haftada 3 4 kere düzleştirici yapıorum bide siyaha boyatıorum 2 ayda 1 fln.düzleştirici yapmasamda gene kırılıcak nasılsa çünkü ince telli saçlarım kuaförde söyledi saçlarının kaderi bu ince telliler kırılcak her sekilde,o yüzden sen serumunu sür istedigin gibi düzleştir dedi.yani gelemk istedigim nokta şu:saçın işlemlerden yıpranıp yıpranmaması birasda genetik fln heralde.bi arkadasım wardı aynı yerde yaptırıoduk röfleyi,platinlikte yarışırdık resmen,kızın saçlar kalın telli sapasaglamken benimkiler sıçan kuyruguna dönüodu :pisik: bence dışardan kırılmasını önleyici,nemlendirip yumuşak tutucu bişiler sürdükten snra gerisini birasda yediklerimiz içtiklerimize we genetik kaderimize bırakalım
catmania
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen eczsn » Prş Eyl 08, 2011 5:01 pm

catmania yazdı:jf nin ısıya karşı koruyucusunu kullanıorum haftada 3 4 kere düzleştirici yapıorum bide siyaha boyatıorum 2 ayda 1 fln.düzleştirici yapmasamda gene kırılıcak nasılsa çünkü ince telli saçlarım kuaförde söyledi saçlarının kaderi bu ince telliler kırılcak her sekilde,o yüzden sen serumunu sür istedigin gibi düzleştir dedi.yani gelemk istedigim nokta şu:saçın işlemlerden yıpranıp yıpranmaması birasda genetik fln heralde.bi arkadasım wardı aynı yerde yaptırıoduk röfleyi,platinlikte yarışırdık resmen,kızın saçlar kalın telli sapasaglamken benimkiler sıçan kuyruguna dönüodu :pisik: bence dışardan kırılmasını önleyici,nemlendirip yumuşak tutucu bişiler sürdükten snra gerisini birasda yediklerimiz içtiklerimize we genetik kaderimize bırakalım

cnm ben de saçlarım böyle yoluk yoluk tiftik gibiydi. çok fena olmuştu. ben de dovenin ısıya karşı koruyucusunu kullanıp düzleştiriyordum.. saçımı 1 ayda 3 kez falan boyadım hatta 1 seneden fazla oldu saçlarımı perma yaptırmıştım. yoluk yoluk böyle tiftik gibi olmasını boyaya vede eskiden yaptırdığım vede şimdi uçlarında çook çok az kalan permaya bağlıyordum. snra bi kuaföre gittim ve saçımı kestirdim dedim saçlarım çok kötü boyadan ve permadan oldu dedim. kuaför bana dedi ki bunu saç boyası yapmaz ayrıca çok çok az kalmış perma uçlarında yok bile denebilir dedi... düzleştirici kullanıyor musun dedi. çünkü düzleştiriciler ancak saçı böyle kötü yıpratıyor dedi. ben de evt kullanıyorum dedim.. kesinlikle bırakmam gerektiğijni söyledi. ben pek önemsemedim ama yine de bi süre kullanmayım yine de dedim. anneme de dedim sakla düzleştiricimi verme bana sakın dedim. hani yine kullancam biliyorum çünkü.. ya inanamadım saçlarım kendi ana saçım gibi oldu.. gerçi boya var ama ne yapalım o da gidecek zamanla yada belki boyamaya yine devam ederim. saçlarım parlak vede sağlıklı gözüküyor. kesinlikle düzleştirici mahvediyor saçı...
anneden bebeğe geçmeyen tek şey:'UYKU' :))
Kullanıcı avatarı
eczsn
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen climates » Prş Eyl 08, 2011 5:09 pm

Düzleştirici olayı hakikaten mahvediyor saçları. Ben de buna katılıyorum. Ama kabul etmek gerekir ki, düz saçlar yüzü çok daha fresh gösteriyor. Aslında düzleştirici yerine, sık sık düz föne gitmek daha iyi fikrimce. Zararı daha az diye düşünüyorum.

Bu arada, ince telli saçlar için, biotin içerikli şampuanlar öneririm. 1 ay düzenli kullanıldığında, saçlara kattığı etki muhteşem.
miskinkek.blogspot.com

Kullanıcı avatarı
climates
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen catmania » Cum Eyl 09, 2011 7:49 pm

yani mutlaka yıpratıodur ama bana dedigi o..saçın ztn ince telli düzleştirmesende gene kırılıcak bi uzunluktan snra.kurcalamıorum bende fazla artık.haftada 3 kere fln yapıorum.aşırı kötü diiller ama uçlarda bi incelme war tabiki
catmania
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen climates » Pzt Eyl 12, 2011 5:03 am

catmania, valla ben artık kuaförlerin dediklerine inanmıyorum :) Moss'taki ayrı söyler Parisli Cemillisi. Hayır bir de dersin ki, bu şehrin en iyileri bunlar, ama hep birbirleriyle çelişkililer =) Saçımı tanıdıkça, doğru ürünleri/yöntemleri bulmak en güzeli sanırım.
miskinkek.blogspot.com

Kullanıcı avatarı
climates
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen catmania » Pzt Eyl 12, 2011 8:17 pm

cogunun dedigine bende inanmam ama 6 yıldır aynı çocuga takıldım kaç yer degiştirdi hep oldugu yere gittim ona yaptırmak için,kuaför müşteri olayını geçtik yani biz.sırf para kazanmak için ne olmicak bi işlem yapar ne ürün satmaya çalışır,ben bişi almaya kalktıgımda gereksizse aldırmaz sebebini açıklar fln..inanıyorum o yüzden söylediklerine naparsan yap kırılcak bi uzunluktan snra engelleyemezsin o yüzden sür serumu düzleştir dedi.başka kuaför yıpratıo dediginde doğru bile olsa sanki föne gitmem için sölüomuş gibi gelio bana :)
catmania
SüsLü
SüsLü

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir