Saç Maşası-3

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Saç Maşası-3

Mesajgönderen zizi1943 » Pzt Kas 29, 2010 6:50 pm

tunasina yazdı:Kızlar şu insTYLER MAŞA HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI NETTE 49 tl YE DÜŞMÜŞ ALICAM ama fikrim yok.

canım ben nette onunla ilgili yorumları okumustum kımse memnun deıldı hatta ıade edenler olmuş bikaç blogda okudum yorumları pek etkılı bır urun degıl
zizi1943
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lilium74 » Pzt Kas 29, 2010 11:28 pm

tunasina ben geçen hafta hepsiburadadan aldım instyleri 2 kez kullandım sonuçtan memnunum benim saçlarım dalgalı ve gür dolayısıyla kabarık zor şekil alan yatışan bi saç yapım var aslında videolardaki gibi başka biri yapsa daha güzel olur arkaları biraz zor oluyor uzun saçta tutma yeri biraz kalın olduğu için sanırım birkaç senedir philips düzleştirici kullanıyordum onunla kıyaslarsam bu daha iyi saçı ezmiyor ve uçları daha güzel oluyor yani şimdilik memnunum ben..
Kullanıcı avatarı
lilium74
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen bergen » Sal Kas 30, 2010 5:25 pm

syasko ben de babyliss almayı düşünüyorum ama bir türlü uygulamaya geçemiyorum sebebine gelince bu kadar saçı maşaya sarmak gözümde büyüyor erinirim gibi geliyor. Bir de çabuk düşer gibi geliyor. o kadar uğraş sıkıntıya gir sonra da :( babyliss yanında düzleştirici verdi diyorsun bu hangi mağaza ? bana philipsin düzleştiricisi hediye gelmişti ama hiç memnun değilim.

Bu arada philips düzleştiricimden memnunum diyen hanımlar ben neyi yanlış yapıyorum ya da siz nasıl yapıyorsunuz paylaşırsanız memnun olurum
bergen
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen syasko » Çrş Ara 01, 2010 12:04 pm

bergen , saçın kalınlıgınaa inceliğine göre bir maşa alabılırsın. bence sarma işlemınde hiç gözünde büyümesin ilk zamanlar acemilik cekıyorsunn sımdı ben ayak üstü yapıyorum :D ben evkurdan almıstım ama kampanyası bitti onun ben babylıss pro serisinden aldım bu arada aklında bulunsun. diğer markalara gelıncee arzumun set almıstım hıc memnun kalmadım ve babylıssı cok arastırdımm heryerde ınsanların yazılarını okudum o derece :D şimdi diyorumki iyiki almısım tavsıye ederım :))
Kullanıcı avatarı
syasko
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ardbrc » Pzr Ara 05, 2010 1:51 am

BAB2269E Wag Digital Saç Maşası 22mm 19mm 22mm bununla ilgili olan videoyu izledim ama hiç beğenmedim maşa gibi değilde tost yapıyormuş gibi duruyor..Benim saçlarım dalgalıydı hatta bukle bukleydi kuaförde fön çektirdim iki fırça arasına sıkıştırdı saçlarımı fön makinasını da yaklaştırınca saçlarım mahvoldu ilk yıkadğmda çok kötü koktu 15 gün koktu saçım..Dümdüz oldu hacimsiz günlerce ağladım yok düzelmiyor kestirip kestirip uzatmaya çalışıyorum:( şimdi saçlarım kötü düz değil dalgalı değil düzleştirmekten korkuyorm kökten çıkanlar zarar görecek die maşamda yok araştırıyorum alıcam artık..
Kullanıcı avatarı
ardbrc
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zeynep8914 » Pzt Ara 13, 2010 5:15 pm

Arkadrhaba ya ben o kadar çok araştırdım ki bu maşa konsunu ama hep uzun saçlar üzerinden örnekler verilmiş.
Benim saçlarım bob modeli kesiminde yani aşkı memnudaki nihalin saçlarının son hali (önü uzun arkası kısa omuzlarımda yani) ve ben maşa almak istiyorum.Dün teknosaya gittim babyliss,i önerdiler ama kaç mm almam gerekiyor ve nasıl yapıcam hiç bilmiyorum.Saçlarım da dümdüz pırasa gibi yani çok zor tutuyor.
Önceden saçlarım uzunken önce spreyleyip sonra bigudiyle sarıyordum.Şimdi de sprey sıkıp mı sarmalıyım nasıl yapıcam ve kaç mm lik almalıyım??Babyliss mi remington mı?? Yardım edin lütfen :)
zeynep8914
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dkmkci » Çrş Ara 22, 2010 9:00 pm

Kizlar saclarim uzun,ince telli ve gur degil.masa almak istiorum gecen seneden beri ama beceremem diye almiodum.neyse cook ozeniorum masali sac gorunce.kalin bukle yapabilcegim,sacima fazla zarar vermicek(eger oyle bi masa mevcutsa) masa onerir misiniz? Fiyatini da yaxarsaniz sevinirim.
Kullanıcı avatarı
dkmkci
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Bertaberry » Çrş Ara 22, 2010 10:05 pm

dkmkci canım sen benim saçlarımı yazmışsın :laugh: Benim de uzun, düz ve ince telli dolayısıyla zor bukle tutan saçlara sahibiz. Önceden söyleyeyim maalesef saça zarar vermeyecek bir maşa olduğunu sanmıyorum sonuçta sıcak maşa kullanıyoruz. Seramik olanlar belki biraz daha masum diyebiliriz ama benim bir önceki maşam Babyliss seramikti ve hiç uğraşıp maşa yapma daha iyi, bukleler hemen düşüyordu. Şimdi kullandığım Rowenta Style 8'den memnunum. 8 tane aparatı var. İncesi, kalını, ovali vb. Ben genelde ince olanla sarıyorum, ertesi güne bile kalıyor. Ben de bloga bununla ilgili bir yazı yazmayı planlıyordum. Resimlerini de hazırlamıştım. Yazdığımda seni de haberdar ederim canım :bye:
Kullanıcı avatarı
Bertaberry
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dkmkci » Çrş Ara 22, 2010 10:26 pm

bertaberry; Çok teşekkür ederim canım sabırsızlıkla bekliyorum :bye:
Kullanıcı avatarı
dkmkci
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Prş Ara 23, 2010 4:30 pm

Ben de hala alamadım bi tane :) mağazalarda görüyorum bir deneteyim belki beğenirsem alırım diyorum ama üşengeçlik.. :) üstelik benim saçlarım kıvırcık, önce düzleştirsem sonra maşa yapsam rahat 2 saatimi alacak :blushing: saçlarım orta-uzun boyda, 25mm mi alsam 32 mi hala karar veremedim, görsellere bakıyorum da 25'lik de biraz ince gibi geldi, ne yapsam bilemiyorum, hep biraz kalın, hem de düzgün dalga istiyorum çünkü dalgalar kalın olunca saçaklı görünümü de verebiliyor biraz :) bir de her ne kadar kendisinden hoşlanmasam da Seren Serengil'in şurdaki açık saç modeli çok hoşuma gitti

http://www.geyikmerkezi.com/sok!-canli- ... 11016.html

bunun için 25 mi uygun olur 32 mi? hazır röflelerimden kurtulmuşken ve gözlerim de renkliyken böyle bir model yapıp kullanmak istiyorum sık sık :)
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Heves » Cum Ara 24, 2010 1:45 am

en kalın maşa kaç mm oluo ya inceleri hiç sevmiorm bana yakısmıo ben iri dalgalardan hoşlanıorum :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Heves
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen askbocegiii » Cum Ara 24, 2010 10:05 pm

32mm diye biliyorum ben cnm bilindik markalarda ama sanki 39mm de vardı ama uyduruk bi markaydı çok hatırlamıyorum mesela bilindik markalarda en incesi 19 ama başka markalarda 16sı da var ama bulabileceğin en kalın 32dir
Gülden & Halit
Kullanıcı avatarı
askbocegiii
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen shayna » Pzr Ara 26, 2010 1:36 am

dkmkcı bende babyliss 2319 maşası var.19luk yani.Seramik kaplama olduğundan fazla zarar vermiyor saça.Hiç vermiyor demiyorum bak :)
Ayrıca 1dakika içinde ısınması da büyük bir artı.fiyatı da 50-70 arası sanırım.Netten baktım :)
ben istediğim kalınlıkta bukle yapabiliyorum,senin saçların az olduğu için 19luk ya da en fazla 25lik almalısın.Saçların ince telli olduğundan zor tutacaktır.o yüzden bukle yapmadan önce 7/24 sürüp,yaptıktan sonra da sprey sıkarsan daha kalıcı olur.
--------------------------------------------------
ladia 25likle de 32likle de seren'in fotosundaki gibi yapabilirsin.tabi birkaç denemeden sonra.Ben 19lukla yapıyorum o saçı :)
eğer saçlarını kısaltırsan bir gün 32lik maşayı kullanamazsın.bence 25lik al ve küt saç boyu hariç her saç boyunda kullan :yeah:
Eğer sizi üzen kişilere hala selam verebiliyorsanız,bu vicdanınızın sadakasıdır.
Kullanıcı avatarı
shayna
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dkmkci » Pzr Ara 26, 2010 1:43 am

ilknur, sagol canım :kiss:
Kullanıcı avatarı
dkmkci
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Heves » Pzr Ara 26, 2010 5:09 pm

Tşkkkrler askbocegiii :)
Kullanıcı avatarı
Heves
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Pzr Ara 26, 2010 8:38 pm

Shayna teşekkürler :bye: saçım çok fazla uzun değil şu an, yaptıktan sonra biraz da kendiliğinden açılacağını düşünürsek 25 daha iyi olur sanırım haklısın :bye:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dolcegabbana » Sal Oca 18, 2011 11:36 pm

kızlar ben braunun satin hair iontec maşasını kullanıyorum...çok memnunum,kullanışlı bir ürün :yeah:
ama bir de bu maşayı çok merak ediyorum http://www.braun.com/tr/hair-care/hair- ... urler.html
kullanan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum,sizce almaya gerek var mı?
Kullanıcı avatarı
dolcegabbana
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen catmania » Çrş Oca 19, 2011 12:04 am

rowentanın maşası war bendede 23 cmmiş ama made in china dio huzurum kaçtı şimdi hiç dikkat etmemiştim nerde yapıldıgına :tongue:
catmania
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen catmania » Çrş Oca 19, 2011 12:06 am

catmania yazdı:rowentanın maşası war bendede 23 cmmiş ama made in china dio huzurum kaçtı şimdi hiç dikkat etmemiştim nerde yapıldıgına :tongue:

cmlik maşa çıkınca haber werin banada kızlar :nanik:
catmania
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Heves » Çrş Oca 19, 2011 1:23 pm

ardbrc yazdı:BAB2269E Wag Digital Saç Maşası 22mm 19mm 22mm bununla ilgili olan videoyu izledim ama hiç beğenmedim maşa gibi değilde tost yapıyormuş gibi duruyor..Benim saçlarım dalgalıydı hatta bukle bukleydi kuaförde fön çektirdim iki fırça arasına sıkıştırdı saçlarımı fön makinasını da yaklaştırınca saçlarım mahvoldu ilk yıkadğmda çok kötü koktu 15 gün koktu saçım..Dümdüz oldu hacimsiz günlerce ağladım yok düzelmiyor kestirip kestirip uzatmaya çalışıyorum:( şimdi saçlarım kötü düz değil dalgalı değil düzleştirmekten korkuyorm kökten çıkanlar zarar görecek die maşamda yok araştırıyorum alıcam artık..

deep waver die geçio ve maşa deil derin kıvrımlı dalgalar olusturuo ben hastayım o makinaya en kısa zamanda alıcam muhteşem ;)
Sahip olduklarının tadını çıkarmayı öğren. Çünkü vaktini sahip olamadıklarının acısına ayırırsan tek üzülen sen olursun"!
Kullanıcı avatarı
Heves
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gsemmm » Cum Oca 21, 2011 11:54 am

ladia yazdı:Ben de hala alamadım bi tane :) mağazalarda görüyorum bir deneteyim belki beğenirsem alırım diyorum ama üşengeçlik.. :) üstelik benim saçlarım kıvırcık, önce düzleştirsem sonra maşa yapsam rahat 2 saatimi alacak :blushing: saçlarım orta-uzun boyda, 25mm mi alsam 32 mi hala karar veremedim, görsellere bakıyorum da 25'lik de biraz ince gibi geldi, ne yapsam bilemiyorum, hep biraz kalın, hem de düzgün dalga istiyorum çünkü dalgalar kalın olunca saçaklı görünümü de verebiliyor biraz :) bir de her ne kadar kendisinden hoşlanmasam da Seren Serengil'in şurdaki açık saç modeli çok hoşuma gitti

http://www.geyikmerkezi.com/sok!-canli- ... 11016.html

bunun için 25 mi uygun olur 32 mi? hazır röflelerimden kurtulmuşken ve gözlerim de renkliyken böyle bir model yapıp kullanmak istiyorum sık sık :)

Canım aynen benim de kıvırcık saçlarımve oldukça gür..düzleştirip maşa yapmak fikri çok korkunç geliyor bana inanılmaz zaman alır saçı iki kat yıpratır gibime geliyor..ben de kalın maşa istiyorum ama düzleştirmeden kullanıcam önce tarayıp uygularım diye düşünüyorum :dontknow:
Kullanıcı avatarı
gsemmm
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gsemmm » Pzr Oca 23, 2011 6:54 pm

Kızlar araştırdım bayağ babyliss 2325 alıcam 2332 çok kalın olur gibime geldi saçlarım kalın telli çok dalgalı tutar mı 25 mm lik sizce :dontknow:
Kullanıcı avatarı
gsemmm
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Sal Oca 25, 2011 3:31 pm

Gsemmm saçların uzunsa kendi ağırlıklarıyla açılır bukleler bir süre sonra, bir de kalın sarmak lazım sanırım, o zaman istenen sıklıkta ya da genişlilkte ayarlanabilir bukleler :)
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Vbreeze » Sal Oca 25, 2011 3:36 pm

ben maşa olayını hiç beceremiyorum tam sarıyorum hop çıkıveriyor saçlar bende sonunda düzleştirici ile bukle yapmayı öğrendim :D maşamı da kullanamadan kaldırdım bir köşeye :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Vbreeze
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gsemmm » Sal Oca 25, 2011 5:52 pm

Kızlar babyliss 2325 maşasını aldım ilk kulanmama rağmen çok rahat yaptım kuaförde yaptırdığım gibi oldu saçlarım belime yakın bi uzunlukta vegür ama yarım saatte bitti gerçekten çok memnun kaldım :banana:
Kullanıcı avatarı
gsemmm
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aysegulh » Sal Oca 25, 2011 10:18 pm

arkadaşlar konik maşa kullanan var mı ? çok merak ediyorum da nasıl acaba güzel yapıyo mu nasıl dalgalar veriyo? remington ve babyliss in var sanırım
baybliss_konik_masa_2b.jpg
REMINGTON-CI95-PEARL-WAND-SAC-MASASI__33926176_0.jpg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
aysegulh
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bashkaa35 » Pzr Oca 30, 2011 9:15 pm

saç maşası almak istiyorum 19mm mi 25 mm mi? düğüne gider gibi olsun istemiyorum iri dalgalı olsun isityorum seramik yüzeyli :dontknow: sizce hangi marka daha iyi ve kaliteli :blushing:
Kullanıcı avatarı
bashkaa35
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen AdeLinA » Pzr Oca 30, 2011 10:57 pm

ben aldım duruyr daha taksdi bitti hala kullanılacak ama kendm yapabilceğim bişi değil birinin yapması lazım ancak bi kere denedm boynumu yaktım yaaa :(
Ama maşam çok güzel almak istienlere tavsiye ederim Arzumun maşası
http://www.adelinasstyle.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
AdeLinA
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen neslihanbykc » Sal Şub 01, 2011 11:02 am

AdeLinA yazdı:ben aldım duruyr daha taksdi bitti hala kullanılacak ama kendm yapabilceğim bişi değil birinin yapması lazım ancak bi kere denedm boynumu yaktım yaaa :(

adelina ben de de ilk kullandığımda kulağımı yakmıştım. şimdi de her kullanmaya çalıştığımda önce bi elimi yakıyorum :laugh:
darkchocolatebrown bir akıllı delinin kozmetik güncesi:)
Kullanıcı avatarı
neslihanbykc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Candy1 » Sal Şub 01, 2011 2:14 pm

Resim
Kızlar bu maşayı geçen hafta deneterek aldım..Bikaç kez denemiştim satıcı kız ,arkadaşım oluyo.. çok tavsiye etti ve bikaç kez denedi.Aşırı memnun kaldım ..Gel git sonunda aldım maşayı...Ne köpük ne jöle nede şekillendirici vs..Kullanmanızada gerek kalmıyor..Çok kalıcı bukleler yapıyo ince olarak alınca saçı ,kıvır kıvır bukleler oluyo..Kalın aldığınızda dalgalı oluyo..Elide yakmayan bi sistemi var özel inciden yapılmış dış yüzeyi..Ve 5 yıl garantisi var o kadarda iddalı bi saç maşası...30 sn .de ısınması felan 5 dakikada tüm saçımı yapıyorum bununla çok pratik bişey...Kısacası çok memnunum ve herkese tavsiye ederim..
Bundan önceki saç maşam ısı derecesi olmayan rowentanın bi maşasıydı dakikalarca ısınmasını bekliodum elimide yakıyodu saçlarımı yaparken ve hiç kalıcı olmuyodu bukleleri.. Bununla bişey sürmeden yapıyorum normalde saçlarım kıvırcık hiç olmaz ve tutmazda remingtonun maşasıyla aradan 3 saat geçince felan çok doğal oluyo bukleler
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen p11nar » Sal Şub 01, 2011 7:48 pm

=)
Kullanıcı avatarı
p11nar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen aysegulh » Prş Şub 03, 2011 4:53 pm

Candy1 yazdı:Resim
Kızlar bu maşayı geçen hafta deneterek aldım..Bikaç kez denemiştim satıcı kız ,arkadaşım oluyo.. çok tavsiye etti ve bikaç kez denedi.Aşırı memnun kaldım ..Gel git sonunda aldım maşayı...Ne köpük ne jöle nede şekillendirici vs..Kullanmanızada gerek kalmıyor..Çok kalıcı bukleler yapıyo ince olarak alınca saçı ,kıvır kıvır bukleler oluyo..Kalın aldığınızda dalgalı oluyo..Elide yakmayan bi sistemi var özel inciden yapılmış dış yüzeyi..Ve 5 yıl garantisi var o kadarda iddalı bi saç maşası...30 sn .de ısınması felan 5 dakikada tüm saçımı yapıyorum bununla çok pratik bişey...Kısacası çok memnunum ve herkese tavsiye ederim..
Bundan önceki saç maşam ısı derecesi olmayan rowentanın bi maşasıydı dakikalarca ısınmasını bekliodum elimide yakıyodu saçlarımı yaparken ve hiç kalıcı olmuyodu bukleleri.. Bununla bişey sürmeden yapıyorum normalde saçlarım kıvırcık hiç olmaz ve tutmazda remingtonun maşasıyla aradan 3 saat geçince felan çok doğal oluyo bukleler

ay canım paylaştığın için çok teşekkür ederim bende remington 19 cm lik var da bukle istemiyorum doğal dalgalar istiyorum bunu çok merak etmiştim :kiss:
Kullanıcı avatarı
aysegulh
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen AdeLinA » Pzr Şub 06, 2011 1:33 pm

neslihanbykc yazdı:
AdeLinA yazdı:ben aldım duruyr daha taksdi bitti hala kullanılacak ama kendm yapabilceğim bişi değil birinin yapması lazım ancak bi kere denedm boynumu yaktım yaaa :(

adelina ben de de ilk kullandığımda kulağımı yakmıştım. şimdi de her kullanmaya çalıştığımda önce bi elimi yakıyorum :laugh:

evet çok tehlikeli düzleştirici gibi değil heryeri ısınıyor.Çok dikkatli olmak gerekiyor
http://www.adelinasstyle.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
AdeLinA
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen seLda39 » Pzr Şub 06, 2011 4:12 pm

kızlar eger saçlarınız omuzlardan az uzunsa we 19mm lik maşa yeterli oluyor kalın tutamlar alıp yaparsanız...ama belinizde falansa yeterli olmaz 25mmlik 32mmlik falan düşünebilirsiniz..
RÜZGAR ALDIM SALLANIYORUM AH YİNE EFKARLANIYORUM SEN NE SÖYLERSEN SÖYLE CANIM BEN MASALDAN ANLAMIYORUM.............
Kullanıcı avatarı
seLda39
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen citirtii » Pzt Şub 07, 2011 1:39 am

king vera var bende kırmızı falan çok güzel birşey tavsiye ederim kuzenimin saçı kalın telli oldugu ıcın 30 sn beklediğimizde bile 3 gün duruyor saçında benim saçımda ise yarım saat içinde foss :pray: :pray:
kuaförlerdeki makinalar bile 2 saatten sonra akıyor
citirtii
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen zizi1943 » Çrş Mar 02, 2011 3:14 pm

kıslar bugun babybliss 2319 19 mm sac masası aldım, gercekten cok guzel cok memnunum, sızlere bısey danıscam bnm sacım ınce tellı ve kıvırcık ayrıca roflelı, masa öncesi bakım için ne gıbı urunler önerırsınız
zizi1943
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen hazaal » Çrş Mar 02, 2011 3:51 pm

ısıya karşı koruyucu kremler var canım fredic fekkai ürünleri cok iyi bibak istersen douglasta satılıyor :bye:
Kullanıcı avatarı
hazaal
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen zizi1943 » Çrş Mar 02, 2011 4:59 pm

tamam canım cok tesekkur ederım :)
zizi1943
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sweetchoc » Cmt Nis 30, 2011 11:38 am

braun ec 1 aldım yeni güzel bişey sorun bende yapıyorum ama çok kalıcı olmuyorrr acabaaa ne sıkmam lazım ki sonrasında...
Kullanıcı avatarı
sweetchoc
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lava » Pzr May 01, 2011 10:13 pm

Kızlar ondüla saç maşası nasıldır?Benim saçlarımı seramik tutmuyor asla onu alsam mı buldum çok da uyguna
..........................I brain METU..............................
Kullanıcı avatarı
lava
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dkmkci » Pzr May 15, 2011 1:18 am

remington maşa kullanan var mı aranızda?
Kullanıcı avatarı
dkmkci
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen aysegulh » Pzr May 15, 2011 5:45 pm

var canım ben kullanıyorum :)
Kullanıcı avatarı
aysegulh
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen archi » Cum May 20, 2011 10:26 am

32 lik maşa alıcam ben saçlarım çok uzun doğal görünür 32 y le :) arada bir yaparım hihih :)
aslında bnde bu var ama yapamıyorum bi türlü beceremedim dalga yapmayı bununla http://www.mea.philips.com/c/haircare/s ... 74_00/prd/
edit: 25 mm lik aldım netten bugün gelir sanıyorum ki.bakalım :)
Kullanıcı avatarı
archi
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen busesinem » Cum May 20, 2011 10:29 pm

remington bendede var canım. :bye:
busesinem.blogspot.com :)
Kullanıcı avatarı
busesinem
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen dkmkci » Cmt May 21, 2011 12:24 am

aysegul,busesinem,kullandıgınız masanın kodunu yazar mısınız? Sacınız uzun mu? Ben de almayı dusunuyorum sanırım remington alcam :bye:
Kullanıcı avatarı
dkmkci
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen aysegulh » Cmt May 21, 2011 3:47 pm

canım benim kullandığım ci76 modeli 2yıl olacak alalı 19 mm benimki alırken saçım uzundu ama şu an omuzlarımda ben kalın doğal dalga seviyorum o yüzden şimdi kalın tutamlar alıp yapıyorum hatta uzun süredir yapmıyordum geçenlerde kullandım tembelliğime denk geldi 3 gün öyle durdum :blushing: hatta yaptığımın ertesi günü daha çok hoşuma gitti :) düzleştiricim de remington memnunum bu markadan ;) bir de düzleştiriyle hediye olan ci19 var maşa ama onu hiç kullanmadım açmadım bile :)
Kullanıcı avatarı
aysegulh
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen barrbie » Çrş May 25, 2011 6:06 pm

Kızlar ya ben iyi bir fön makinası tavsiyesi istiycektim sizden, konuyla ilgili başlık bulamadım mecburen buraya yazdım, saçlarım çok kabarıyo şöyle etkili bir fön makinası ver mı bildiğiniz?
Kullanıcı avatarı
barrbie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bubblebabe » Pzr May 29, 2011 5:36 pm

ay ben maşayı beceremiyorum ya. Düğün saçı gibi, sosis sosis bukleler oluyor. Bir kaç kez denedim, beğenmeyince gerisin geri duşa girdim :laugh: remington 19 mmlik maşa benimkisi. sanırım sarım şekliyle ilgisi var.

şu anda saç düzleştiriciyle bukle yapıyorum, çok daha güzel iri bukleler oluyor, çok doğal duruyor. Bir de saçım tutsa daha da iyi olacak, bukleler en fazla 3 saat dayanıyor. Hele geceden yapıp yatarsam sabaha bir bukle bile kalmamış oluyor.

çok özeniyorum geceden maşa yapıp sabah kalktıklarında hala dalgaları duran kızlara :laugh:
Kullanıcı avatarı
bubblebabe
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cemreveece » Pzt May 30, 2011 11:40 am

bende remingtonun hem masasi hemde düzlesticisi var. Masasiyla bukle yapmak benim gibi cok saciniz varsa uzun sürüyor düzlesticiyle yaptim 15 dk. hem dogal hemde kalici dalgalarim oldu
cemreveece
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Ceyli » Sal May 31, 2011 4:20 pm

arkadaşlar bukleleri sabitleyen ama aynı zamanda da sertleştirmeden şeklini korumasını sağlayan bir ürün war mı bildiğiniz :)
Kullanıcı avatarı
Ceyli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir