Saç Boyası - 4

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Saç Boyası-4

Mesajgönderen cyborg » Prş Eyl 15, 2011 7:13 pm

Eğer siyaha boyalıysa kesinlikle tutmaz. Kuaföre gidip saç rengini sildirmek mecburiyetindesin malesef.

O yüzden arkadaşlar, çabuk sıkılan biriyseniz saçınızı kesinlikle siyaha boyamayın! Geri dönüşü çook zor bir renk.
cirkinkadinyokturazmakyajvardir.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
cyborg
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dkmkci » Cum Eyl 16, 2011 7:24 pm

dilosh, evet kalitli duruyor ama cesaret edemiyorum nedense :confused:
Kullanıcı avatarı
dkmkci
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zerafet » Cum Eyl 16, 2011 7:32 pm

ben de bugünn kestane rengi loreal köpük boya aldım kuaförüm=annem ;) :bye:
harita mühendisi adayı:)

its beauty.com a veda:(hoşçakalın..
Kullanıcı avatarı
zerafet
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen eczsn » Cum Eyl 16, 2011 8:14 pm

cyborg yazdı:Eğer siyaha boyalıysa kesinlikle tutmaz. Kuaföre gidip saç rengini sildirmek mecburiyetindesin malesef.

O yüzden arkadaşlar, çabuk sıkılan biriyseniz saçınızı kesinlikle siyaha boyamayın! Geri dönüşü çook zor bir renk.

aynen canım sana katılıyorum. benim saçlarımın uç kısımları koyu kahve siyah gibiydi. dün boya aldım loreal 7.1 küllü kumral vede 9 numara sarı. dedim bunları karıştırıp saçlarıma sürünce belki bir ton açılır rengi. saçlarımın dipleri kendi rengi ve koyu bir renk..bugün karıştırdım ve boyadım. aman allahım benim bildiğim dibi gelmiş sarışın olur ben de tam dibi gelmiş esmer oldum resmen...dipler sarımsı ama kötü bir sarı.. uçlar da aynen kopkoyu renk kaldı. . ben lorealden bu zamana kadar memnun kalmadım hiç yine memnun kalmadım renk konusunda değil sadece .. boya da saçlarımı kuruttu.. hemen gidip boya aldım tabiki siyah :crybaby: kozmetikçiye gittim vede dedim ki ben saç boyası alcam ama siyah olcak akmıcak palette aşırı akıyor ve siyahı da çok kötü.. yani değişik bir siyah öyle olmaycak kadifemsi bir siyah olsun dedim. (kozmetikçiye tabiki kafamda bandana ile gittim)kız bana sea color diye bir tüp boya ve oksidan verdi. ama nasıl eve koşarak geldim hemen yaptım ve çok ama çok güzel bir renk oldu hem de 3buçuk liraya mal oldu sea color.. siyahını çok beğendim. bu arada bana sanırımaçık renkler yakışmıyor...
anneden bebeğe geçmeyen tek şey:'UYKU' :))
Kullanıcı avatarı
eczsn
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cyborg » Cmt Eyl 17, 2011 3:00 am

Eczsn, ah niye bile bile tekrar siyaha boyadın? :) Koyu kahve bile siyahtan iyidir, daha dönüşü olan bir renktir sarıyı da kapatırdı. Neyse anladığım kadarıyla sen siyahı seviyorsun zaten. Sonrasında değiştirmeyi düşünmüyorsan güle güle kullan tabi :bye:

Ama ben 1 kere saçımı siyaha boyattım ve ne kadar büyük bir hata olduğunu sonradan farkettim. Benim gibi saç renginden çok çabuk sıkılanlar ve devamlı değiştirenler ve kuaföre gitmeyi sevmeyip saçını kendi halleden kişiler için siyah kesinlikle ve kesinlikle uzak durulması gereken bir renk!
Kullanıcı avatarı
cyborg
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen eczsn » Sal Eki 04, 2011 3:56 pm

cyborg yazdı:Eczsn, ah niye bile bile tekrar siyaha boyadın? :) Koyu kahve bile siyahtan iyidir, daha dönüşü olan bir renktir sarıyı da kapatırdı. Neyse anladığım kadarıyla sen siyahı seviyorsun zaten. Sonrasında değiştirmeyi düşünmüyorsan güle güle kullan tabi :bye:

Ama ben 1 kere saçımı siyaha boyattım ve ne kadar büyük bir hata olduğunu sonradan farkettim. Benim gibi saç renginden çok çabuk sıkılanlar ve devamlı değiştirenler ve kuaföre gitmeyi sevmeyip saçını kendi halleden kişiler için siyah kesinlikle ve kesinlikle uzak durulması gereken bir renk!

canım bana açık renk saç yakışmıyor onu anlamış oldum. zaten saçlarım gür değilzayıf cılız. bi de s diplerim açık renk olunca lorealde kel gibi oldum resmen.. eşim de siy rengi beğeniyor. bana daakışıyor aslında. ama değişiklik yapmak istiyoruz biz kadınlar. neyse şimdik siyaha devam... :blushing:
anneden bebeğe geçmeyen tek şey:'UYKU' :))
Kullanıcı avatarı
eczsn
BaKımLı
BaKımLı

Re: Saç Boyası - 4

Mesajgönderen dkmkci » Çrş Eki 12, 2011 11:01 pm

l'oreal sublime ve syoss arasinda kaldim, kullanan varsa yorum yazabilir mi?
Kullanıcı avatarı
dkmkci
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mavisu » Prş Eki 13, 2011 10:34 am

Ben cikolata Kahve ya boyuyorum. Eczane urunu phyto color ile boyuyorum artik :) hamileler bile kullaniyormus ole dediler acikcasi cokta Inanmadim dr danismak lazim tabi :) bide boyayi sactan yikarken sampuanlama yapilmior bakim kremini suruluo :)
Oğluşumla tanışmama çok az kaldı :)))
Kullanıcı avatarı
mavisu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen heygenc » Pzr Eki 16, 2011 11:58 am

Resim

kızlar şu kıza,kızın saçlarının güzelliğine bakın :love10: sizce bu renk evde elde edilebilir mi? saçım koyu kumral. Bilenler önerisi olanlar lütfen rica ediyorum çünkü renge aşık oldum :love10: şimdiden sağolun güzel insanlar :yeah:
Makyajı akıyor farkının,herkesleşiyorsun..
-Özdemir Asaf

herkesinblogukendineguzel
Kullanıcı avatarı
heygenc
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen daisy36 » Pzr Eki 16, 2011 1:18 pm

heygenc bu düz boya diil sanırım arada gölge gibi bişeyler var :dontknow: evde elde etmek zor
Kullanıcı avatarı
daisy36
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen heygenc » Pzr Eki 16, 2011 2:27 pm

haklısın daisy bu rengi tam olarak elde etmek zor :confused: ama en azından hani tüm tonlarıyla birlikte değilde belki buna yakını olursa diye sordum,çok teşekkürler ilgin için :bye:
-Özdemir Asaf

Kullanıcı avatarı
heygenc
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cyborg » Pzr Eki 16, 2011 5:41 pm

Açık kumral ama arada açık-küllü sarılar var sanki. Güneşten de anlamak zor gerçek rengini aslında :) Eğer saçların koyu kumrala boyalı değil de kendi rengiyse birkaç kez açık küllü sarıya boyayarak benzer bir renk elde edebilirsin bence.
Kullanıcı avatarı
cyborg
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen heygenc » Pzr Eki 16, 2011 6:46 pm

yok canım saçımda boya yok.öyle deneyebilirim dediğin gibi yarın bir renklere bakmaya gideyim.teşekkürler cyborg :bye:
-Özdemir Asaf

Kullanıcı avatarı
heygenc
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cyborg » Pzr Eki 16, 2011 8:13 pm

Rica ederim :bye:
Kullanıcı avatarı
cyborg
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tuanna » Prş Eki 20, 2011 8:02 pm

AE1_large_S.jpg

http://www.lorealprofessionnel-tr.com/_ ... _services& kızlar bu saç açıcı yağı alıp kendimizde uygulayabiliyormuşuz 3 tona kadar açıyormuş internette baya araştırma yaptım zararıda yokmuş ilker yavrutürk de saçı bi kaç ton açmalarında bebek kumralı denen tonlara kadar bunu kullanıyormuş nette açıklamalarını buldum belki işinize yarabilir linkide verdim ben alıp denemek istiyorum 1000ml nette fiyatı 70tl civarında
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
tuanna
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen EsmerLuxus50 » Cum Eki 21, 2011 9:11 pm

selam kizlar, fatmagül'un sucu ne dizisinde meltemin yeni sac rengini bilen varmi???
Kullanıcı avatarı
EsmerLuxus50
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen deliananas » Cum Eki 21, 2011 9:28 pm

uf bu koleston köpük boyayı ben mı beceremedım yoksa cıdden bı seye benzemıyor mu?oyle reklamlardakı gıbı kopuk olusmadı sulu sulu oldu döke saca sac boyadım :tongue:
Kullanıcı avatarı
deliananas
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melc » Cum Eki 21, 2011 10:43 pm

canım kutuyu şişenin içine döktüğünde yavaşsa 2 defa cevirdiğinde oluyor cokmu salladın acaba;?
------ MelBaGs.BlogSpoT ------
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zerafet » Cmt Eki 22, 2011 1:38 pm

uff bugünlerde sinirlerim acayip bozuk ya..tam 11 yaşıdan beri saçımda beyaz var ve şu an 18 imdeyim boyuyorum maalesef..en son loreal köpük boya ile boyadım 1,5 ay kadar önce ama hiç kapatmadı çıldırıcam ya.. :crybaby: :crybaby:
harita mühendisi adayı:)

its beauty.com a veda:(hoşçakalın..
Kullanıcı avatarı
zerafet
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen deliananas » Cmt Eki 22, 2011 6:14 pm

melc canım talımatlara gore ıkı defa salladım aynen ama elıme su gıbı geldı her defasında.ben de daha fazla salladım ondan mı olmadı kı :dontknow: sanırım bana gore degıl bu kopuk boya,eskı usule devam :blushing:
Kullanıcı avatarı
deliananas
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir