Çıt Çıt Postiş & Kaynak

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Çıt Çıt Postiş & Kaynak

Mesajgönderen jilar » Cmt May 24, 2008 4:56 pm

evet gokceye katılıyorum araya at kılı falan katıyolarmış..sen nerden almıştın gökçe??
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Sarem » Cmt May 24, 2008 4:56 pm

kök tLadiacım fotolarla anlatayım dedim postiş ve çıt çıt farkını
Önce bunlar postiş
ResimResim
Bu da çıt çıt
http://www.kuaforuz.biz/urun/162_793.jpg
http://beauty-n-fashionlove.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
Sarem
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen jilar » Cmt May 24, 2008 4:59 pm

Sarem bu gönderdiğin linkteki çıtçıt kaliteli görünüyo.kullanan tanıdığın var mı bu siteden alan??
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Zeca » Cmt May 24, 2008 5:21 pm

Çıt çıt kullanıyorum, internet almanızı önermem, çünkü saç yapılırken minik bir parça kesiliyor saçınızdan ve saçınızın cinsine uygun ( ince, kalın telli ) uygun saçtan yapılıyor postiş. Ayrıca saçınızın normal hali dalgalı mı, kıvırcık mı, düz mü not alınıyor. Saçınızın yapısına göre yapılıyor. Böylece saçınıza fön, maşa gibi işlemler yapmadan takabiliyorsunuz.
Kullanıcı avatarı
Zeca
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Cmt May 24, 2008 5:22 pm

hımm sanırım bana çıt çıtlar uygun, teşekkür ederim kızlar hepinize,

gökçecim internetten almayı düşünmüyorum, izmir caddesinde bir yer buldum, gidip orayla görüşücem, saçım çok gür diil bu arada, aynı resimdeki gibi olsun istiyorum, olmassa elimde bu resimle giderim :)
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Sarem » Cmt May 24, 2008 10:02 pm

jilar yazdı:Sarem bu gönderdiğin linkteki çıtçıt kaliteli görünüyo.kullanan tanıdığın var mı bu siteden alan??

yok cnm ne yazık ki internetten rasgele buldum :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Sarem
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen gokche19 » Cmt May 24, 2008 10:54 pm

jilar ben edirnede kuaförümden aldım :)sarıydı siyaha boyadılar :banana: ben çıkarmıyorum bile çıtçıtları yatarken o kdar benmsedim onları :toofunny: :love10: birde annem yolda görüpte aa ne güsel saçların var kzıım diyenlere onun saçı değil onlar deyip hevesimi kırmasa :pray: :angryfire :toofunny:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gokche19 » Cmt May 24, 2008 10:55 pm

şimdi birde aralara kırmızı çıtçıt alıcam bi kaç tane aralarda olsun renk biraz sentetikler var heryerde :type: :laugh:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Candy1 » Cmt May 24, 2008 10:59 pm

o renklilerden bende istiorum ama ben yazın saçlarımı salamıyorum çok bunalıyorum :angryfire
herşeyden önce yazın saç yapmak için güzel topuz modelleri öğrenmem lazım günlük pratik :)
hep aynı modelden sıkıldımm :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen jilar » Pzr May 25, 2008 8:09 am

Candycm o renklileden ben aldığımı sölemiştim daha önce.illa saşını salmaya gerek yok,aralara takıp saçını topuz bile yapsan aralardan görünüyo hoş oluyo :love10:
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Sarem » Pzr May 25, 2008 1:28 pm

jilar yazdı:Candycm o renklileden ben aldığımı sölemiştim daha önce.illa saşını salmaya gerek yok,aralara takıp saçını topuz bile yapsan aralardan görünüyo hoş oluyo :love10:

Ay bende sarı mı alsam acaba saçlarım açık kestane olur mu acaba :confused:
Kullanıcı avatarı
Sarem
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen jadee » Pzr May 25, 2008 2:05 pm

ladia yazdı:hımm sanırım bana çıt çıtlar uygun, teşekkür ederim kızlar hepinize,

gökçecim internetten almayı düşünmüyorum, izmir caddesinde bir yer buldum, gidip orayla görüşücem, saçım çok gür diil bu arada, aynı resimdeki gibi olsun istiyorum, olmassa elimde bu resimle giderim :)

ben de var çıt çıt bir hevesle aldım, aldığıma da pişman oldum, takınca saç diplerim ağrıyor resmen belki çok özel günlerde kullanırım, keşke postij alsaymışım tokalı hem pratik hem de çok güzel duruyor :)

postij denemeden çıt çıt alma derim ben
Kullanıcı avatarı
jadee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gokche19 » Pzr May 25, 2008 2:29 pm

valla benm kafamda 24 saat duruolar onlarla yatıp kalkıom :toofunny: hiç ağrı yapmıo
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Pzr May 25, 2008 3:31 pm

jade postişi sadece saçını toplayabildiğin zaman kullanabiliyosun diye biliyorum ben, bu yüzden çıt çıt almayı düşünüyorum da şimdi çıt çıt alsam resimdeki modeli elde etmek için kestirip biçtirmem gerekicek sanırım, bi de renginin tutmaması duurmu var, perukçudan alıcama, kuaföre gidiyim diyorum, kesimi de aradan çıkartırız, ama ankarada böyle bi kuaför bulamadım henüz, bakalım arıyorum..
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen jadee » Pzr May 25, 2008 9:29 pm

cnm postij daha güzel duruyor çünkü mandal toka şeklinde olduğu için istersen dalgalı istersen düz alabiliyorsun sürekli toplu duruyor ama duruşu bence güzel
çıt çıtlarda ise ilk önce saçını fönleyeceksin sonra belli olmayacak şekilde takacaksın bir de taktıktan snra akşam çıkardığında saç diplerine ağrı yapabiliyor
ve çıt çıt artık herkeste olduğu için gördüğün zaman hemen anlıyorsun ve bıkkınlık geliyor

üstelik postij takması çok daha rahat ve ucuz da 30 ytl gibi bir şey

postij denemeden alma derim tekrar çünkü sıkılacaksın ve değmeyecek saçına uygun sarı tonrada postiş dene mutlaka beğeneceğine eminim

benim fikirlerim bu kadar :)
Kullanıcı avatarı
jadee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen xesrax » Sal May 27, 2008 9:32 pm

ladia; cnm bnm saçlaırmda az ve 5 senedri çıtçıt kullanıyorum. bu görüntüyü ancak 6 veye 8 parça çıtçıtla elde edebilirsin. :bye:
-----------
[url]http://www.itsbeauty.com/f/xesrax/Adsız(396x361).jpg[/url]

resmi koyabildimmi bilmiorm ama bu benim 6 parça çıtçıtlı halim.
En son Pixie79 tarafından Prş Tem 23, 2009 10:05 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Mesajlar birleştirildi.
Kullanıcı avatarı
xesrax
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Çrş May 28, 2008 9:22 am

yok esracım olmadı, ama çok merak ettim gerçekten

bu arada sonradan, ünvdeki bi arkadaşımın da bu çıtçıtlardan kullandığını hatırladım, benim almayı düşündüğüm yerden, prenses peruktan almış o da, hint saçıymış, tanesini 25 ytlden almış ,oraya gidip bakıcam bi :)
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Candy1 » Çrş May 28, 2008 9:29 am

ayy özendim şimdi yaa... rengarank çok güzeller ama hangi renk güzel gider sendeki ne renk canım :)

jilar yazdı:Candycm o renklileden ben aldığımı sölemiştim daha önce.illa saşını salmaya gerek yok,aralara takıp saçını topuz bile yapsan aralardan görünüyo hoş oluyo :love10:
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen xesrax » Çrş May 28, 2008 9:46 am

ladia cnm kesinlikle prensesden hint saçı alma. bende 1 sene kullandım ordan. inanılmaz karışıyor yani kıvırcık fln yapamıyorsun. ilk başta çok güzel oluyor böle yumuşacık ama dışarı bi çıkıyorsun saçlarını biraz haraket ettirmenle karışıyor saç arkanda bir saç yumağıyla geziyorsun sonra:) kesinlikle önermem hint saçını cnm. alıcksan gerçek saç almaktan vazgeçme.
Kullanıcı avatarı
xesrax
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Çrş May 28, 2008 9:52 am

ooooooof off battım ben valla, 4 parça alim diyodum tanesi 25 miş galiba hint saçının, gerçek saç ne kadardır kim bilir, gerçi ben hep düz kullanıcam ama neyse teşekkürler canım :)
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Candy1 » Çrş May 28, 2008 10:27 am

gerçek saçın fiyatını merak eden arkadaşlar :) ben 8 parçası 150 ytl ye aldım gönde çekiyorum düzleştiyorumda kıvırcıkda yapıyorum maşayla yıkıyorum kurutuyorum aynı kendi saçlarım gibi hiç bişeyde olmadıı :) ama zamanla kırılıyoo saç uçları çıtçıtın uçları yani :)
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gokche19 » Çrş May 28, 2008 10:32 am

peki hiç boyadınmı boyamaya balyaja dayanıklı çıtçıtla bu kadar ucuz olması şaşırtıcı :dontknow: :blushing:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Çrş May 28, 2008 10:33 am

candy nerden aldın peki saçları?
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen aslibesyo » Çrş May 28, 2008 3:16 pm

Candy1;
canımm 150ytl çok uygunmuş gerçek saç içinn nereden aldın sen :blushing:
Kullanıcı avatarı
aslibesyo
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Candy1 » Çrş May 28, 2008 6:00 pm

kızlar yazdım ama gitmemiş mesajım site arızalıydı ya neyse... :)

Hani halka kaynaklar çıktı ya onlar çıkınca kuaförler rekabete girdiler kızlar 200 ytl yede buldum 150 yede araştırdım çok en ucuz nerdeyse gittim aldımm :) kaç kez yıkadım fön çektirdim düzleştirdim maşa yaptırdım felan bişey olmadı boyanıyoda ama ben boyatma taraftarı değilim sonucda saçımız gibi onlarda yıpranıyo ömürleri azalıyo... Benimkiler biraz biraz kırılmaya başladılar bile ama takınca herkez çok beğeniyo..diğer sayfalardada yazmıştım istanbuldayım ben ..Şiirinevlerden aldım çıtçıtlarımı çok memnunum gerçekten ilk defa kullanıyorum gerçek saç..Önceden 1 adet 20 ytlye almıştım pazardan sentetik ama şimdi aldıklarım çok doğal duruyoo
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nazozen » Pzr Haz 01, 2008 9:57 pm

canım şirinevlerde nerede bu kuaför? almam gerek bi kuaföre sordum 8 parça 350 milyon dedi ama veremem şahsen o kadar para ya... bi arkadaşım da dikkat et sirkeli bitli çıkabiliyolar dedi. güvenilir bir yermi? tam adres verebilirmisin :(
özelden de atabilirsin
Kullanıcı avatarı
nazozen
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Candy1 » Pzr Haz 01, 2008 10:14 pm

güvenilir canm ben hiç sorun yaşamadım severek kullanıyorum ve çok doğal... iş bankası var yürüme yolunda onun karşı sokağına giriyosunuz orda giyim mağazası var hemen solda onun altında kuaför bide üst katında var orası değil bodruma iniyosunuzz zaten görürsünüz mağazanın oraya gelincee şimdi 180 felan olmuş heralde en son öyle duydumm...Ama derseniz arkadaşım 150 ye almış peşin alırsanız yardımcı olurlar ben peşin almıştımm ..Tavsiye ederimm istediğin rengede kendi renginizede ücretsiz boyuyolar ben boyatmamıştım hazır gelmişti ..Ellerinde yoksa da getirtiyolarr diğer mağazalarından şirinevlerde en ucuz satan yer burası vede güzel diğer kuaförlerede baktım ama aynı hepside en ucuz burdaydı burdada kampanya fiyatı
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nazozen » Pzt Haz 02, 2008 9:03 am

anladım canım çok saol son bişey daha =) benim kuzenim almıştı gerçek saç demişlerdi. nişanında dalgalı yaptırttı onları ama 1 saat içinde dalgalar düze döndü. sen maşa falan yaptırdım diyosun kalıcı oluyormu maşa? kuaförmü bu yer? tam adını hatırlayabiliyormusun :dontknow:
Kullanıcı avatarı
nazozen
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen havalibebek » Pzr Haz 08, 2008 2:27 pm

:) :) :) SeLam KizLaR... !!! :) :) :) :)
Yaaa BenDe 12 GüN SonRa TürKiYeYe GeLiYoRum, aLLaH naSip eDerSe ;)
Veeee iLLe CiT CiT aLmaM GeReK, YokSa KaFaYi YeRim... uZun ZaManDiR isTiyoRum..Ama BuraDa FiyatLaRi coOookKk YükSek... :crybaby: TürKiYeDe DaHa uyGun FiyatLaRi... ;)
BaNa YaRDim eDe BiLirMiSiniZ??... BeN De Cit Cit SeTi iStiYoRumm,aMa oKuDukuGuma GöRe O kaDaR uCuz DegiL ya Bi 8 ParCaLik set 250-350 YTL kaDaR TuTuYoR... SiZe BiSeY SOrCam Bu paRcaLar Tek Tek De aLiNiYo mU ??
Ben saHSen Söyle iSTiYoRum... en alT ParcaDan 2-3 TaNe aLsam en AlTa TakSam iYi DuRur... TV de Bi KizDa ÖyLe GörDüm... KenDi saCi KiSayDi en AlTTaKi iSe Cit Cit`ti ama CoOoK hoS DuruYoRdu...
baNa Buu FiyaT KoNuSunDa YarDimCi OLa BilirmiSiniZZZ CanLarimmm :kissmuch:
SimDeDen Cok Cok TeSekkür eDerimmmm.... ;) :banana:
Kullanıcı avatarı
havalibebek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cupcake82 » Pzr Haz 08, 2008 3:19 pm

Canım yıllardır çıtçıt ve kaynak kullanıorum.Sana şunu tavsiye ederim kesinlikle yarım ay ! :yeah:
8 parça çıtçıt seti çok zahmetli,ugraştırıyor ve kafanın her tarafında bi tutam saç bazen inanılmaz rahatsızlık verior :tongue:
Kaynak da zaten hiç uzun ömürlü olmuyor :( kendim de dahil olmak üzere kaynakları bir ay sonra çıkartıp çıtçıta dönen çok gördüm..
Ben en son yarım ay aldım geçen hafta,inanılmaz pratik gerçekten.Ve bence görüntüsü set halindeki çıtçıtlardan daha güzel.Ben özel siparişle diktirdim,çok dolgun ve uzun olsun istedim.Tam istediim gibi olmuş,çok içime sindi çoooook beendim :pray:
Bu arada fiyat konusunda kendi yaptırdıım yeri tavsiye etmiorum çünkü ben titizliim yüzünden saç olayına servet harcıorum :toofunny:
Ama canım iyi sayılabilecek yerler var,8 parça çıtçıt setleri 190ytl civarı nakit ödersen ve pazarlıkla bişyler daha yapabiliorlar.En son kuzenime 150ye aldık fena bi pazarlık sonucu :nanik:
Ayrıca istediin genişlikte,uzunlukta parçalar da dikiyolar :yeah:
Hmm bu arada bir arkadaşım da GGden az kullanılmış bi çıtçıt seti aldı 90ytl sanırım,ben saçın guzelliine inanamadımm :confused: O yüzden GGye de bak derim canım :yeah:
Umarım fikir verebilmişimdir :blushing:
Kullanıcı avatarı
cupcake82
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Pzr Haz 08, 2008 4:55 pm

ciiden bu yarım ay nasıl oluyo?
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen havalibebek » Pzr Haz 08, 2008 4:56 pm

SaGoL canimmmm :)
GG nerde ?? istanbulda mi ?... ben almanyada kaliyorumm... ve TR ye gelince de Denizli / burdur ve antalyada oluyorum cogunlukkk... senin o bahsettigin yarim ay cit cit`tan gördüm internette...aslinda hos bisey... ama cit cit takiminin yani setinin 8 parca yerine 2-3 tane parca alsam o zaman diyelim set fiyati 180 YTL ise 2-3 tanesi 60-70 YTL yapmaz mi ?? yani öyle satin aliniyor mu ? bana bu konuda yardimci ola bilirsen cok sevinirim canimm yaa .. simdiden tesekkür ederim...
haa bisey daha sorcam... antalyada daha uygundur belki fiyatlar, yani istanbula bakinca dimi?
--------------
ladia yazdı:ciiden bu yarım ay nasıl oluyo?

selam ladia...
bende var yarim ay fotosuu.. görmek istiyosann...
buraya nasil koyuluyor foto ?? linklesem olur galiba.. http://uploaded.to/?id=oogr1c
En son Pixie79 tarafından Prş Tem 23, 2009 10:07 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
havalibebek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cupcake82 » Pzr Haz 08, 2008 6:04 pm

Ladia,
Canım yarım ay tek parça oluyo.Geniş ve dolgun..Tek parça ile saçı uzatıyosun büyük rahatlık :yeah:
----------
havalibebek;
Canım GG gittigidiyor,yani web sayfası..Ben İstanbulda yaşıorum dier şehirlerdeki fiyatlardan hiç haberdar deilim ne yazıkki :dontknow:
Bir de tek tek parça alırsan da dedigin fiyat olmaz.Çünkü 8 parça set evet ama genişlikleri degişiyor saçların.3lü,2li,tekli parçalar var.Yani sen 3lülerden 3 parça alsan (ki en az o kadar saça ihtiyaç duyarsın kötü durmaması için) yine 8parça çıtçıt fiyatına yakın bişy olur.
Bilmem anlatabildimmi ;)
En son Pixie79 tarafından Prş Tem 23, 2009 10:08 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Gereksiz alıntı silindi. / Mesajlar birleştirildi.
Kullanıcı avatarı
cupcake82
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen havalibebek » Pzr Haz 08, 2008 6:18 pm

saGoL kizzz anladim anladim ... ;)
istanbulda yasayan bi kuaför taniyorum ona sormustum tanesi yani en uzun en alt parcasindan alsam kac yapar fiyati, demistiki 70 YTL... evet öyleye bakinca en iyisi tam set almak... [/b]
------------------
ha bisey daha dicektim :)
benim aslinda yaptirmak istedigim su: annemin saclari Baya uzun... kestirmek istiyor.. bende dedimki iste TR´ye gidince kuaföre kestirirsin hem bide senin saclardan bana cit cit tipi bisey yaparlar ( dikerler) annemin saclari 40 cm var... belki az daha fazla.. yani uzun... o yüzden bende düsünüyorum ki TR den en alt parcasini alsam... sonra üst taraflarada annemin sacindan diktirsem... onu kaca yapiyor kuaförler bi bilgin var mi ?? ...
En son Pixie79 tarafından Prş Tem 23, 2009 10:09 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
havalibebek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Candy1 » Pzr Haz 08, 2008 6:27 pm

nazozen; olmazmı 3 gün kullandım ben abartısız ..2gün o saçlarla uyudum hemde :)
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen havalibebek » Pzr Haz 08, 2008 6:31 pm

oh ne güzeL yaa.... bende istiyorummmmm cit cit .... ama tek parca... gerisini annemin sacindan yaptircam... yapiyo dimi kuaförler ? yani ekstra sac getirirsin dikerler...
Kullanıcı avatarı
havalibebek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Candy1 » Pzr Haz 08, 2008 6:35 pm

benim yaptırdığım kuaför dikiyo özel terzileri vardı :)
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen havalibebek » Pzr Haz 08, 2008 6:39 pm

Candy1 yazdı:benim yaptırdığım kuaför dikiyo özel terzileri vardı :)

ayyy ne GüZeL... peKi fiyatlarinla ilgili bi bilgin var mi canim ??
yanii saci kendin götürürsen daha uygun olur fiyati galiba, özel daha sac almaktansa
Kullanıcı avatarı
havalibebek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Candy1 » Pzr Haz 08, 2008 6:45 pm

evet daha uygun oluyo kesinliklee :yeah:
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Sarem » Pzr Haz 08, 2008 8:18 pm

kızlar mesela diyelim ki saç rengimi değiştirmek istemiyorum çıt çıt alsak mesela gölgeli doğal durur mu bunu deneyeniniz var mı? bi de bu yarım ay daha doğal mı görünüyor acaba?
Kullanıcı avatarı
Sarem
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen havalibebek » Pzr Haz 08, 2008 10:49 pm

acaba kac civaridir?? yani saci kendin götürsün ve dikmelerini rica etsen? :banana:
---------------
Candy;
acaba kac civaridir? kendin saclari götürsen ve kuaförden dikmesini rica etsen?? 40 cm sacda uzun dimi ?? annemin sacindan yaptircaz da ... dikis fiyatindan haberin var mi sekerimm? ;)
En son Pixie79 tarafından Prş Tem 23, 2009 10:11 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Gereksiz alıntı silindi. / Mesajlar birleştirildi.
Kullanıcı avatarı
havalibebek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Pzt Haz 09, 2008 11:35 am

bu yarım ay olayını ilk defa duyuyorum, acaba 4 parça alıp onları tek tek takmaktan daha mı kolay oluyo?
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nazozen » Pzt Haz 09, 2008 1:15 pm

canım dediğin yere gittim :) şirinevlerde iş bankasını karışısındaki arasokakta hemen binanın 2. katındaki değil onun bi şilerisinde alt katta kalıyo dimi :) 8 parça çıtçıt 180 ddi ben 4 parça istedim 100e yaparım dedi karar veremedim ben çıktım ama kartını aldım. benim saçlarım göğüs hizasının az altında ve dümdüz ince telli. 4 parça alsam yeter gibime geliyor ama biraz uzun tutucağım için saçımdan altlar saçak saçak dururmu acaba. hoş zaten benim toplam saçımdan çıksa çıksa en fazla 5 parçalık çıtçıt saçı çıkar :) bir kez daha sormak istedim sana doğru yermi acaba diye. *-) hemen merdivenlerden inince kasa var önünde dimi hafif loş bi yer *-)
Kullanıcı avatarı
nazozen
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen xesrax » Pzt Haz 09, 2008 1:36 pm

bu yarım ay çıtçıt dediğiniz bnm daga önce bahseetiğim jesica simpsonun kullandığı easy hair sanırım.
http://www.hairuwear.com/jessica.aspx?pgID=998 burdan çıkan kız resimlerinden birinin üzerine tıklayınca videosu açılıyor herşey ayrıntılı olarak gösteriliyor. bende çok araştırdım bunu türkiyede www.uzunsaclar.com de bir internet sitesi satıyor. istnabulda şişlideymiş yeri sanırım.
Kullanıcı avatarı
xesrax
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Pzt Haz 09, 2008 4:18 pm

ben bu çıt çıtların nasıl yapıştığını anlamadım, kız aldı öylesine takıverdi, düşmezmi ki yürürken, koşarken filan, bana pek sağlam bişi gibi gelmedi :)
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen muhendis » Pzt Haz 09, 2008 4:35 pm

Yok ladiacığım çekip asılsan düşmez ben hep kuaförde taktırıyorum bir kere acemice kendim taktım o bile düşmedi.kuaförde saçı fönlüyor takacağı tutamı "ince tarakla didik didik ediyor"(bu işlemin adı neydi ya dilimin ucunda biriniz hatırlatırsa sevinirim :blushing: ) sonra oraya bir güzel çıt çıtlıyor
Kullanıcı avatarı
muhendis
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen cupcake82 » Pzt Haz 09, 2008 5:08 pm

Krepe canım ;)
----------------------
Sarem yazdı:kızlar mesela diyelim ki saç rengimi değiştirmek istemiyorum çıt çıt alsak mesela gölgeli doğal durur mu bunu deneyeniniz var mı? bi de bu yarım ay daha doğal mı görünüyor acaba?

Canım kendi saçını yıpratmamaK için boyatmayıp,aralara tekli gölgeli çıtçıtlar takan bir arkadaşım vardı çok da güzel duruyordu :yeah:
Yarım ay dan ben çok memnunum hem dogal hem de pratik ;)
------------------
ladia canım,evet parçalı setlere göre kullanımı daha kolay :yeah:

xesrax , evet hair do da yarım ayla aynı mantıkta.Çok çok pratik :pray:
En son Pixie79 tarafından Prş Tem 23, 2009 10:14 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
cupcake82
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Sarem » Pzt Haz 09, 2008 5:54 pm

Ay canım harika gerçi benim saçım kısa değil ama boyatmaya korkuyorum şu yarım aylardan ben de alıcam eğer ankara da yer bulursam :banana:
Kullanıcı avatarı
Sarem
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen havalibebek » Pzt Haz 09, 2008 7:10 pm

muhendis;
ay ne güzel yaa... bende istiyorumm... ben annemin sacindan diktirmek istiyorum yarim ay... annemin saci 40 cm en alt tarafi icin 60 cm biraz sac alsam tr den bana yarim ay dikerler dimi??
Kullanıcı avatarı
havalibebek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Pzt Haz 09, 2008 7:50 pm

Teşekkürler Sanemcim :)
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı