Çıt Çıt Postiş & Kaynak

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Çıt Çıt Postiş & Kaynak

Mesajgönderen mrwsch » Pzr Kas 09, 2008 4:30 pm

:toofunny:
her an bır saldırıya maruz kalacak gıbı koruyor ınsan emanet bır sac tasıyınca :laugh: bırde at kuyrugu yaptıgım zaman sankı hep bır parcası elıme gelecek sımdı dıye korkardım :lol:
Kullanıcı avatarı
mrwsch
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ephthalia » Pzt Kas 10, 2008 1:44 am

ne sanslisiniz :(

benim alerjim war cit citlara karsi :crybaby:

en son aldigim cit cit lari takinca kasina kasina uyuz oldum iyce..bilmyiodum megersem alerjim warmis
Elin ellerimde
Gözün gözlerimde...
Sende hatiralar var
Sende mutluluklar var...
Ben sende yasadim
Seninle tattim böyle bir aski...
Al hatiram olsun armagan olsun sana bu sözlerim
Sensiz bir dunyayi yasamam yasamam yasayamam...
Kullanıcı avatarı
ephthalia
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen nehir86 » Pzt Kas 10, 2008 9:20 am

gokche19 yazdı:bnmde geçen gün programlama dersin hata var sndım hocaya gösterdimm aaa benm akıllıı kızım deip bölee hafiften kafaya vurunca çıtçıtlar eline geldii ayyy dedim foyam meydana çıkıo ama elime çarpanlar ne demedi allahtann :toofunny: kçk çocuklar çekcek die çok korkuommm :toofunny:

:toofunny: :toofunny: ay bende takmıstım bi ara cıtcıt,bnm de basıma gelmişti ama allahtan anlamadı sacımı tutan :toofunny:
Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup ''AŞK''sanıyorsunuz!
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gokche19 » Pzt Kas 10, 2008 11:16 am

:toofunny: ben en çok minibüslerde tedirgin oluyorum kafamın dibini görüo millett diom kesin arkamdaki yakın markaj yaptysa anladı diorum:toofunny: :toofunny:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sipsevdi » Pzt Kas 10, 2008 11:19 am

evet anlasılıo bende gordum bi iki kere ama uzaktan da anlasılıo bazen iyi yapamıolar filan.benim saçımda uzamıo bi turlu aslında kullanılabilir de ben pek cesaret edemiorum işte :blushing:
Kullanıcı avatarı
sipsevdi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nehir86 » Pzt Kas 10, 2008 11:29 am

anlaşılıyo maalesef yaa,cıtcıtı bırakın kaynak ozellikle boncuklu kaynak acayip belli oluyor,carrefourda gordum gcn onumdeki kız egilince sacları yana düştü dipteki boncuklar ortaya cıktı ynmdaki erk arkım vardı hatta öğğ o ne be fln dedi :confused: bende cıtcıt takarken cok tedirgin oluodum ama gür saclara da bayılıyorum keşke başka bi caresi olsa :crybaby:
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mrwsch » Pzt Kas 10, 2008 2:04 pm

benım bı arkım var canım sacları baya uzun ve seyrek denılemıcek kadar da cok , ama o daha cok ıstedıgı ıcın keratınlı kaynak yaptırdı ve hıc bellı olmuyor ınanırmısın dıplerı bıle yakına gırdıgın zaman ayırt etmek cok zor :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
mrwsch
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ephthalia » Sal Kas 11, 2008 12:15 am

ilk kez cit citla ciktigim zaman acaip takintili olmustum. ya görünüyosa napcam of rezil olurum fln die abarttim olayi. ikide bir aynaya bakiyordum fln yani...ii takilinca bisi olmaz yha..ii kamufle edilmesi lasim diger kendi saclarinizla:)
Elin ellerimde
Gözün gözlerimde...
Sende hatiralar var
Sende mutluluklar var...
Ben sende yasadim
Seninle tattim böyle bir aski...
Al hatiram olsun armagan olsun sana bu sözlerim
Sensiz bir dunyayi yasamam yasamam yasayamam...
Kullanıcı avatarı
ephthalia
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen seydao » Sal Kas 11, 2008 4:46 am

selam arkadaşlar uzun zamandır dışarıdan takip ediyorum hepiniz çok tyatlısınız.benim bir sorum olacak eğer yardımcı olursanız sevinirim.bir buhran sonucu :)) saçlarımı çok kısa kestirip kızıla boyattım ve çok pişmanım yakında da kardeşimin düğünü var sizce kısa saça çıt çıt kullanılır mı yada başka bir önerniz varmı?teşekkürler
seydao
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gokche19 » Sal Kas 11, 2008 10:17 am

canım bende kısa saça kullandım resmen saçlarım yanmıştı kısacıktı geçen yıl :confused: çok iyi takıldığında belli olmuo canm şu an saçlarım omuz hizamda ama daha rahat kullanıorum belli olmuo yani ;)
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gokche19 » Sal Kas 11, 2008 10:18 am

şöyle söliyim saçlarımı at kuyruğu yaptığımda 4-5 cm bi uzunluk oluodu tokanın dışında tutturduklarım hariç o kadar kısaydı :confused:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nehir86 » Sal Kas 11, 2008 1:26 pm

kaynak işine bende takmıstım bi ara ama kendi sacım cok yıpranır die vazgectim bi de belli olan bi kaç kişide gordum,yapan kuaforle ilgili biraz da sanırım kaynagı işin ehline yaptrmak lazım :)
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dahi11 » Sal Kas 11, 2008 1:59 pm

meraba arkadaşlar benim elimde rapunzel marka çıt çıt mevcut uygun fiyattan vericem orijinal sıfır ilgilenen olursa yardımcı olurum
:)
dahi11
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dahi11 » Sal Kas 11, 2008 2:09 pm

meraba ben size rapunzel orijinal saçlarını 50 cm 400 ytl ye verebilirim isterseniz irtibata geçin daha ucuza alamassınız ;)
dahi11
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mihrace » Sal Kas 11, 2008 3:33 pm

seydao üzülme, iyi bir kuaföre gidersen çok güzel takarlar ek saçları. kuzenimin saçı kulak hizasındaydı, yani kısacıktı. nişanında beline uzanan bukleleri vardı ve o kadar doğaldıki, saçının kısa olduğunu bilmeyen kimsenin aklına gelmedi postiş olduğu. ertesi gün de kuaföre geri gönderdi saçları, yani sürekli kullanmayacaksan kiralayabilirsin de.
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen daizie » Sal Kas 11, 2008 6:22 pm

Kızlar benim de yaklaşık 1 senedir çıtçıtım var gerçek saç belli olma veya gözükme gibi bi problemim olmadı en yakın arkadasıma kontrol ettiriyorum sürekli o da takıyor cok rahatım :kissmuch: ama size şunu sorucaktım hergün kullananınız var mı? saçlarının o bölümünde dökülme olan var mı? bi tek bundan korkuyorum kendi saçlarıma zarar verir mi diye....bir de halkalı kaynağı tavsiye etmem ben yaptım o hatayı sakın yaptırmayın saçları yoluyorlar resmen cıkarırken :tongue: bir başka arkadasım da keratinli yaptırmıştı onun da cıkarırken yolmuslar...malesef kendi saçlarımız gibi rahat değil hiçbiri :( napsak bilmiyorum ben pantogar filan kullanmak istiyorum aslında :dontknow:
daizie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melzguzeli06 » Sal Kas 11, 2008 6:29 pm

daizie yazdı:Kızlar benim de yaklaşık 1 senedir çıtçıtım var gerçek saç belli olma veya gözükme gibi bi problemim olmadı en yakın arkadasıma kontrol ettiriyorum sürekli o da takıyor cok rahatım :kissmuch: ama size şunu sorucaktım hergün kullananınız var mı? saçlarının o bölümünde dökülme olan var mı? bi tek bundan korkuyorum kendi saçlarıma zarar verir mi diye....bir de halkalı kaynağı tavsiye etmem ben yaptım o hatayı sakın yaptırmayın saçları yoluyorlar resmen cıkarırken :tongue: bir başka arkadasım da keratinli yaptırmıştı onun da cıkarırken yolmuslar...malesef kendi saçlarımız gibi rahat değil hiçbiri :( napsak bilmiyorum ben pantogar filan kullanmak istiyorum aslında :dontknow:
ben hergün kullanıyorum cıtcıtlarımı hiçte öyle dökülme felan olmuyo
Kullanıcı avatarı
melzguzeli06
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen daizie » Sal Kas 11, 2008 7:11 pm

melzguzeli06,zarar vermiyor çıtçıt haklısın sadece ufak bi şüphe vardı içimde :blushing: peki sen takarken krape yapıyor musun cnm? ben yapmak istemiyorum kırar saçımı diye,ama bu sefer de düşecek bigün diye korkuyorum açıkçası :confused:
daizie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angelique1 » Sal Kas 11, 2008 7:18 pm

kızlar size bir sorum olacak yardımcı olabilirseniz sevinirim, benim saçlarım çok katlı ve omuz hizamda şimdi ben çıt çıt taksam belli olmaz mı çıtçıt olduğu? yani omzuma kadar kat kat saç sonra birden dümdüz bel hizamda çıtçıt?
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen daizie » Sal Kas 11, 2008 7:38 pm

Cnm tam bişey söyleyebilmem için en üstteki katın nerde filan bilmem lazım ama cok kat varsa belli olabilir....ama kuaföre filan özel bigün için taktırırsan o belli olmaması için iyi yerleştirir ne biliyim tepeyi kabartır spreyler ama günlük hayatta belli olabilir senin taktığın umarım yardımcı olabilmişimdir ;)
daizie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esosh » Sal Kas 11, 2008 7:53 pm

angelique1 yazdı:kızlar size bir sorum olacak yardımcı olabilirseniz sevinirim, benim saçlarım çok katlı ve omuz hizamda şimdi ben çıt çıt taksam belli olmaz mı çıtçıt olduğu? yani omzuma kadar kat kat saç sonra birden dümdüz bel hizamda çıtçıt?

ben bi defa zeynep dizdarı gördüm bi programda çok belli oluodu doğru sölüosun yukarılar katlı bi yere kadar sonra dümdüz saç , bence anlaşılıo ama bi kuaföre yaptırsan belki o çaresini bulabilir :dontknow:
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen angelique1 » Sal Kas 11, 2008 8:32 pm

kızlar tesekkürler cevaplarınız için... saçlarımla oynamayı çok seviyorum,o zaman da yıpranıyorlar ve bir türlü uzatamıyorum
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kppRaa » Sal Kas 11, 2008 10:06 pm

benimde saçlarım omuz hizamda çok hafif bi kat var hatta arkası düz gibi çıtçıtlarım var ama takamıyorum çünkü çook belli oluyor.. hoşuma gitmediği için takmıyorum :blushing:
Artık Üniversiteli :)
Başkent .
Kullanıcı avatarı
kppRaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen seydao » Çrş Kas 12, 2008 4:13 am

çoook teşekkürler arkadaşlar aslında evet kiralama olayı da iyi bir çözüm gibi geldi şimdi bana.ama postiş olayına da sıcak bakıyorum şimdilik yorumlarınız için tekrar teşekkürlerr
seydao
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melzguzeli06 » Cum Kas 14, 2008 9:44 am

daizie yazdı:melzguzeli06,zarar vermiyor çıtçıt haklısın sadece ufak bi şüphe vardı içimde :blushing: peki sen takarken krape yapıyor musun cnm? ben yapmak istemiyorum kırar saçımı diye,ama bu sefer de düşecek bigün diye korkuyorum açıkçası :confused:

tabi krape yapıyorum bide saclarım ince telli düşcek gibi oluyo yapmayınca
Kullanıcı avatarı
melzguzeli06
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Duygujenni » Cum Kas 14, 2008 11:47 am

merhaba bn aranıza yeni katıldım saçım ine telli ve az bn su dalgası yada kıvıruk şeklilde çıt çıt istiyorum ama bn 3 parçalık bşy düşünüyorum bana yardımcı olurmusunz lütfnnnnnnnnn :pray:
Kullanıcı avatarı
Duygujenni
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gokche19 » Cum Kas 14, 2008 1:34 pm

canım saçının boyu ne kadar??? 3 parça az gelebilir belki birde dalgalı saç bulmak biraz zor sankii :confused: sen yinede çevrende kaliteli,güvendiğin kuaförlere danış canımm
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Duygujenni » Cum Kas 14, 2008 6:04 pm

saçlarım boynum hizasında ve çok seyrek acaba aldığım postişe maşayla şekil verebilirmiyim
Kullanıcı avatarı
Duygujenni
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Duygujenni » Cum Kas 14, 2008 6:06 pm

Duygujenni yazdı:saçlarım boynum hizasında ve çok seyrek acaba aldığım postişe maşayla şekil verebilirmiyim
ve ayrıca fiyatları ne kada olabiilir
Kullanıcı avatarı
Duygujenni
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eischee » Cum Kas 14, 2008 7:24 pm

bende almistim bi sene önce ama hic dogal durmuyor ve herkezde olmasi bende hos bi his olusturmuyor o yüzden artik kulanmiyorum ve ayriyeten saclari kopariyor
Kullanıcı avatarı
eischee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gokche19 » Cum Kas 14, 2008 7:55 pm

Duygujenni yazdı:
Duygujenni yazdı:saçlarım boynum hizasında ve çok seyrek acaba aldığım postişe maşayla şekil verebilirmiyim
ve ayrıca fiyatları ne kada olabiilir

canım bende senn kadarken saçlarım çıtçıt kullanıodum saç kaliteli ve düzgün takıldığında belli olmuo :) maşa konusunda maşa tutuor ama bi süre sonra salınabilio hani kuaförde yaptırınca daha bi belirgn bukleler oluo ama ben maşayla yaptığımda gayet dalgalı ve hoş oluo :blushing:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Duygujenni » Cmt Kas 15, 2008 2:41 pm

gokche19 yardımcı olduğun içn sağol sanırım sadece kaliteli bi postiş felan bulmam lazım peki bu konuda bana soyleyeileceğin onerebileceğin bi yer varmı tabi bide bu pstişlarin pahalı olmasından korkuyorum nede olsa öğrenciyim :)
Kullanıcı avatarı
Duygujenni
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gokche19 » Cmt Kas 15, 2008 3:02 pm

canımm ben kuaförden aldım sende mutlaka güvendiğin yerlere sor soruştur... dikkat et boyalı olmasın yada hint saçıı görmeden sakın alma(internet vs) rapunzelden memnun olanlar var canım ama iyi çıtçıt yine sana 300 den aşağı olmaz :confused:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen GIZEM1903 » Cmt Kas 15, 2008 6:30 pm

canım ben cıtcıt kullandım kendı sac rengımın aynısı hıc kımse anlamıyor ve memnunumm
bi rahatsızlıgı olmadıı
Kullanıcı avatarı
GIZEM1903
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen buju » Cmt Kas 15, 2008 6:47 pm

ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum,gayet memnunum,bi hata yapıp saçlarımı kısacık kestirdikten sonra almıştım,benimki gerçek saç olduğu için istediğim renge boyayabiliyordum,içinde naylon saç karışımı olanlar boyanmıyormuş galiba,ama şimdi saçlarım uzadı kullanmıyorum,aslında satmayı düşünüyorum ama napcam bilmiyorum
Kullanıcı avatarı
buju
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen buju » Cmt Kas 15, 2008 7:04 pm

eğer çıt çıt almayı düşünüyorsanız mutlaka gerçek saç olanını tercih edin ama piyasada çok fazla naylon var sizin anlamanızda zor biraz ben rapunzelden almıştım,hiç bir bozulma olmadı inanılmaz memnun verdiğim parayı fazla fazla çıkardı yani
Kullanıcı avatarı
buju
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen daizie » Sal Kas 18, 2008 1:39 am

melzguzeli06 yazdı:
daizie yazdı:melzguzeli06,zarar vermiyor çıtçıt haklısın sadece ufak bi şüphe vardı içimde :blushing: peki sen takarken krape yapıyor musun cnm? ben yapmak istemiyorum kırar saçımı diye,ama bu sefer de düşecek bigün diye korkuyorum açıkçası :confused:

tabi krape yapıyorum bide saclarım ince telli düşcek gibi oluyo yapmayınca

anladım cnm acaba krape yerine takıcağım alana sabitleyici bi sprey sıkıp öyle mi taksam die düşünüyorum kırıyor ya telleri krape, ama krapeden kaçış yok sanırım yine de bi denicem sprey olayını
daizie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ANGEL21 » Çrş Kas 19, 2008 3:08 pm

kıslar bende dün alsancaktan 2 tane uzun çıt-çıt saç aldım kıslar cok pahallı değil ve sacımın tonuna uydu şimdi benim saçlarım uzun ama ben biraz daha uzatmak ıcın aldım siz nasıl takıyosunuz kıslar :huggs:
Kullanıcı avatarı
ANGEL21
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen yarennn23 » Prş Kas 20, 2008 11:06 am

Arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz? Bende çıt çıt almak istiyorum.. Boluda yaşıyorum ve dolayısıyla küçük bir şehir olduğu için imkanlarım sınırlı.. Aslında internette 2 ürün arasında kararsız kaldım.. 1.si hairex, 2.side uzunsaçlar'daki.. Bu ürünleri kullanan varmı? Bana fikir verin nolur... Hangisi daha kaliteli, yani gerçek saç.. Daha önce 1 internet sitesinden sipariş vermiştim.. Saçlar ilk geldiğinde yumusacıktı ama kullandıkça sertleşti ve zor açılıyor.. Kullandıkça dememe bakmayın, en fazla 3 yada 4 kez taktım.. Bide gerçek saç diye almıştım.. Sanırım hint saçı aldım.. Fiyatıda 200 ytl idi.. Yine aynı sorunu yaşamak istemiyorum.. Gerçekten güvenebileceğim bir yerden almak istiyorum.. Nolur yardım edin.. bu sefer gerçekten gerçek saç almak istiyorum..
yarennn23
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lasoledad » Prş Kas 20, 2008 4:36 pm

angel 21 canım ne kadara aldın saçı acaba bir de nerden aldın alsancak ta?
Kullanıcı avatarı
lasoledad
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen xesrax » Prş Kas 20, 2008 6:34 pm

kızlar eğer saç konusuna bilginiz yoksa çıtçıta birton para verip hint saçı fln çıkar die korkuosanız ben size yardımcı olabilirim.saç konusunda çok tecrubeli olduğum için siteden 1 arkadaşımıza burdan uygun fiyatla alıp yolladım. haberiniz olsun :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
xesrax
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bbanuu » Cmt Kas 22, 2008 11:12 pm

aRKADAŞlAR hepinize seLamLar ben yeni üyEyim benDe çıtçıt kuLlanmak istiyorum aLmaya karar vERdim annemide zor ikNa ettim zaten gerÇek saç aLmama kaRŞı benDe yarı sentEtik yarı gerÇek saç aRıyorum kastamonuda yaşıyoRuM ve burALarDA öyle imkanım YOk ancak kuaföRüMe ısmaRLıyorm ve piyasaDan kalKtığını söylüyor napacağımı şaşırDım yarı sentetik yarı gerçek saç çıtçıt satanLar varMı yaRdımınıza ihtiYacım varr...!!
En son muhendis tarafından Pzt Kas 24, 2008 11:28 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: gereksiz büyük font kullanımı ve lütfen yazım kurallarına dikkat edelim!!!!
bbanuu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bbanuu » Pzr Kas 23, 2008 4:52 pm

aRkadaşLar msjma bi cwP wéRn noLursnuuzzz ...!!
bbanuu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen xesrax » Pzr Kas 23, 2008 6:50 pm

yarı gerçek yarı sentetik derken ben ne kastettiğini anlamadım cnm :confused: öle bir saç varmı ki? sentetikse sentetiktir bnm bildiğim ve cayır cayır parlar. ama gerçeğe yakın bir yapay saç arıyorsan ve bi müddet sonra karışması seni rhtsız etmicekse(ki sentetik saç daha fazla karışır) gittigidiyora bir bak derim. :bye:
Kullanıcı avatarı
xesrax
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bbanuu » Pzr Kas 23, 2008 8:01 pm

buju yazdı:ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum,gayet memnunum,bi hata yapıp saçlarımı kısacık kestirdikten sonra almıştım,benimki gerçek saç olduğu için istediğim renge boyayabiliyordum,içinde naylon saç karışımı olanlar boyanmıyormuş galiba,ama şimdi saçlarım uzadı kullanmıyorum,aslında satmayı düşünüyorum ama napcam bilmiyorum

been aLmak isTİorm cnm eĞer haLa satMadysan Fİyatı neKAdr?
bbanuu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bbanuu » Pzr Kas 23, 2008 8:04 pm

xesrax yazdı:yarı gerçek yarı sentetik derken ben ne kastettiğini anlamadım cnm :confused: öle bir saç varmı ki? sentetikse sentetiktir bnm bildiğim ve cayır cayır parlar. ama gerçeğe yakın bir yapay saç arıyorsan ve bi müddet sonra karışması seni rhtsız etmicekse(ki sentetik saç daha fazla karışır) gittigidiyora bir bak derim. :bye:

eWt kuafRM öneRmişti bana bi kaç ay önCe ama şu anDa piyasaDa oLmadıını öğREndm gerÇek saç aLmam Lasım bi araŞtrıım gittigidiyordan herhangi bi renk ALabilirm diMii kenDİ saçmn rengine boyAtabilirim yani illa uygun olmasına GRek yok ?
bbanuu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen turquasenes » Pzr Kas 23, 2008 8:30 pm

bannu rapunzel . com dan sıparıs verebılırsın kesınlıkle harıkıa urunlerı var
Kullanıcı avatarı
turquasenes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bbanuu » Pzr Kas 23, 2008 8:34 pm

turquasenes yazdı:bannu rapunzel . com dan sıparıs verebılırsın kesınlıkle harıkıa urunlerı var

e Cnm bakTm ama koYun gibi bişeLer çıkıo :)))) anLam wereMedm daha açık olRsan sewncem bu araDa çk tşk eDerm yaRDmlarınızdan doLAyı
bbanuu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen xesrax » Pzr Kas 23, 2008 8:58 pm

banucum eğer gerçek saç istiyorsan rapunzelden al. ama eğer gerçeğe yakın boyayabileceğin bir saç almak istiyorsan gittgidiyora bakabilirsin.
Kullanıcı avatarı
xesrax
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen turquasenes » Pzr Kas 23, 2008 9:07 pm

yaw yanlıs solemısım :S http:// www. prensesperuk. com/ her cesıt var kesınlıkle guvenebılırsın oguz bey var orda :)
Kullanıcı avatarı
turquasenes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir