Su Dalgası & Kalıcı Su Dalgası (Bioform)

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Mesajgönderen oya1106 » Prş Tem 20, 2006 8:47 pm

kızlar bu mecitefendi yağını aktarlardan mı alıyorsunuz acaba??
Kullanıcı avatarı
oya1106
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen mihrihatun » Cmt Nis 14, 2007 8:09 pm

Hurricane yazdı:kestirmeyi kesinlikle istemem çok üzülürüm yani belki ilaçsız sadece sarsalar beni 1 gece idare etse olabilir... yani fön çektirmek gibi. büyük bigudilerle hoş olur aslında..

Mizample yaptır...3-4 gün kullanırsın...Ben arada bir yaptırıyorum...
Bir de sosis bigudilerle sar saçlarını...Hiç değilse yıpranmaz...Perma saça çok zararlı, annemden biliyorum.
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen mihrihatun » Cmt Nis 14, 2007 8:13 pm

tibia yazdı:ben bi de regl zamanı boya yapılırsa tutmaz diye duymuştum ama ne alaka anlamadım :roll:
hurricane kalıcı su dalgasından vazgeçmekle iyi yapmışsın cnm.ben de su dalgası değil ama perma yaptırmıştım(kuaföre su dalgası diye gittim ama kadın bana senin saçın tutmaz dedi) muhtemelen su dalgasını da aynı yöntemle ama daha kalın sararak yapıyorlardır.çok yakıştırmıştım kendime ama mahvolmuştu saçlarım.ilk yaptırdığımda her gün sabahın köründe kalkıp ıslatıp jöle sürüyodum kendi kendime değişik kurutma teknikleri filan geliştimiştim :lol: ama üç dört ay sonra uğraşmaktan bıktım.perma için kullanılan maddelerin zararı yetmezmiş gibi bir de jöle ve fönün zararları eklenince saçlarım çok yıprandı döküldü vs vs uzun zamandır görmediğim insanlarla saçlarımın yapılmamış haliyle karşılaşınca nasılsın bile demeden saçların korkunç görünüyor demeye başladılar :evil: neyse yıllardır yaptırmak istediğim bir şeydi en azından hevesimi aldım diyorum kendi kendime :lol: ama bir daha mı? asla 8)

regl dönemi ile hamilelik döneminde, hormon salgılaanmasındaki farklılık sebebiyle saç boyalarının rengi farklı tonlarda oluyormuş..
mihrihatun
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Hurricane » Pzr Nis 15, 2007 1:59 am

bn bu su dalgasını normal maşayla yapmanın yöntemini de keşfettim. kalında bi tutam saçınızı alıp maşanın dibinden başlayarak sarıyosunuz ya durun orda. ilk boğumu sardınız saçınızı bükün o bükülmüş kısmı maşanın üstüne dolayın bidaha bükün bi daha dolayın saç kalın ve bükülü olduuu için normalden biraz fazla bekletmek gerekiyo. açınca vague lı su dalgalı saçınız oluyo =O)
Kullanıcı avatarı
Hurricane
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen wishne » Pzr Nis 15, 2007 12:06 pm

benim saçlarım da sütyen hizasında. dalgalıyla düz arası.

bu su dalgaları benim içimn artık oyuncak oldu :)

şaçım nemliyken ikiye ayrıp, az bi miktar şekillendirici ya a jöle sürdükten sonra aşağı taraftan kıvırıp sipiral gibi bi şekle getirip tokalarla tutturuyorum, bi süre öyle belkiyorum ya da acil işim varsa kurutma makinasıyla kurutuyorum.

açınca kulakğın altından itibaren çok doğal bir su dalgası oluyo.
yani kafa tararfımda kalan saçlar düz bir şekilde dururken, kulaktan aşağı kısmı çok hoş bi dalga oluyo.. ayrıca kullanışlı.

tabi elde etmek istediğiniz dalga boyuna göre değişiyo. bi arkadaşım tutam tutam yapmıştı o da çok hoş olmuştu :wink: :wink:
Kullanıcı avatarı
wishne
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kokoshbarbie » Pzt May 14, 2007 6:01 pm

su dalgasını hep duyuyorum ama nası olduunu bilmiorum biri resmini koyabilirmi :?: :( cahil kaldım
Kullanıcı avatarı
kokoshbarbie
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Pzt May 14, 2007 7:45 pm

evet su dalgası resimleri bulan arkadaşlar paylaşabilirlermi ben şöyle çıktısını alıp kuaföre gösterebiliceem güzel ve doğal bi model arıyorum
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen etsote87 » Pzt May 14, 2007 8:55 pm

hepsi gurubundaki sarışın kızın saçlarına hayranım,su dalgası yada perma sanıram
Kullanıcı avatarı
etsote87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sisa » Pzt May 14, 2007 8:58 pm

şöyle bişe olması lazım su dalgasının...
Resim
Resim
sisa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sisa » Pzt May 14, 2007 8:59 pm

mesela etsotenin avatarındaki avrilin saçıda su dalgası olması lazım :D
sisa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen etsote87 » Pzt May 14, 2007 9:00 pm

yok canım yav,ben lisedeyken yaptırmıştım,saçıma yaptırdığım ilk işlemdi su dalgası,aynı perma gibi sarıyolar ama perma daha sık sarılıyo su dalgasını daha kalın sarıyolar,çok güzel olmuştu ama saçım baya yıpranmıştı :wink:
Kullanıcı avatarı
etsote87
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen sisa » Pzt May 14, 2007 9:19 pm

etsote87 yazdı:yok canım yav,ben lisedeyken yaptırmıştım,saçıma yaptırdığım ilk işlemdi su dalgası,aynı perma gibi sarıyolar ama perma daha sık sarılıyo su dalgasını daha kalın sarıyolar,çok güzel olmuştu ama saçım baya yıpranmıştı :wink:
valla bilmem permaya benziyor gibi biliorum ama perma gibi deil daha geniş dalgalar var bu resimleri benzettim su dalgasına ben dalga malga bilmem ben dümdüz saç sevdiğim için hehehe :lol: :D tahminime göre o resimler uyabilir dedim :D
sisa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sisa » Pzt May 14, 2007 9:22 pm

evettt buldum su dalgasını arama motoruna yazınca su dalgası saçlar diye bunu buldum Resim
sisa
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen cecilya » Pzt May 14, 2007 9:46 pm

sisa yazdı:evettt buldum su dalgasını arama motoruna yazınca su dalgası saçlar diye bunu buldum Resim

su dalgası bu işte iri dalga yani...
Kullanıcı avatarı
cecilya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kokoshbarbie » Pzt May 14, 2007 10:40 pm

hııı anladım saolun kıslar aydınlandım apmul gibi :idea: :P :lol:
Kullanıcı avatarı
kokoshbarbie
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen SibL » Pzt May 14, 2007 10:46 pm

Bende çok seviyorum su dalgasını çok hoş duruyor. En az 6 ay gidiyomuş.Kuaför öyle söylemişti.Arkadaşım saçı düz olduğu için yaptırmıştı 4 ay önce.su dalgasını yaptırınca asla fön çekmemek gerekiyomuş yoksa bozulurmuş.
Yine de Bakımı Çok zahmetli baya vakit alıyo her gün saçını yıkıyo jöle,sprey vs kullnadığı için.Ama Şu an Dalgaları baya açılmış durumda.Tekrar yaptırcam dedi.Ben biraz daha bekle saçın çok yıpranır diyom ama dinlemiyo işte. :evil:
Kullanıcı avatarı
SibL
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen missceren » Pzt May 14, 2007 11:21 pm

kızlar ben sevmedim su dalgasını ben etsotenin avatarındakini istiyorum :(
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen etsote87 » Pzt May 14, 2007 11:25 pm

benim saçlar ince telli old. için su dalgası bana çok yakışmıştı,çok beğendim ben,aslında yine yaptıemak istiorum ama boyanın üstüne çok zarar verirmiş,bekleyim desem bu seferde dipler çok kötü gözükecek,burçakcım bu arada avrilin saçları çok hoş bende beendim ama aslında evde yapıışabilir maşayla
Kullanıcı avatarı
etsote87
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen missceren » Sal May 15, 2007 12:01 am

etsote87 yazdı:benim saçlar ince telli old. için su dalgası bana çok yakışmıştı,çok beğendim ben,aslında yine yaptıemak istiorum ama boyanın üstüne çok zarar verirmiş,bekleyim desem bu seferde dipler çok kötü gözükecek,burçakcım bu arada avrilin saçları çok hoş bende beendim ama aslında evde yapıışabilir maşayla
cnım benim maşam ince sanki daha kalın bi maşayla olur gibi geldi bana :roll:
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen kokoshbarbie » Sal May 15, 2007 10:43 pm

missceren yazdı:kızlar ben sevmedim su dalgasını ben etsotenin avatarındakini istiyorum :(

ewt ya etsotenin avatarındaki çom güzel :P bn evde kendm yapabiliorum böle 30 dakika sürüo sadece çünkü saçım ztn hafif dalgalı :D
Kullanıcı avatarı
kokoshbarbie
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nehir86 » Sal May 15, 2007 11:08 pm

kızlar goldwell in gecici perması varmış sacları hiç yıpratmıyormuş duyanınız varmı bilmiyorum bende bi arstırıcam :roll: :roll:
Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup ''AŞK''sanıyorsunuz!
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cecilya » Çrş May 16, 2007 6:38 pm

et sotenin avatarındaki maşayla yapılır bence.ya da nemliyken kopuklenir vigoyla kurutulur falan
Kullanıcı avatarı
cecilya
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen kokoshbarbie » Çrş May 16, 2007 9:04 pm

cecilya yazdı:et sotenin avatarındaki maşayla yapılır bence.ya da nemliyken kopuklenir vigoyla kurutulur falan

ben maşayla yapıorum
Kullanıcı avatarı
kokoshbarbie
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Prş May 17, 2007 10:49 am

peki kıvırcık saçlara nasıl uygulanır bu su dalgası işlermi benim buklelerim ince ve düzensiz önce düzleştirip sonra maşayla dalga yapmak bayağı bir zamanımı alır ve saçımı yıpratır sanırım :roll:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen kokoshbarbie » Prş May 17, 2007 7:40 pm

ladia yazdı:peki kıvırcık saçlara nasıl uygulanır bu su dalgası işlermi benim buklelerim ince ve düzensiz önce düzleştirip sonra maşayla dalga yapmak bayağı bir zamanımı alır ve saçımı yıpratır sanırım :roll:

önce düz fön çektirirsin sonra maşa yaparsn cnm :wink:
Kullanıcı avatarı
kokoshbarbie
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gslinehir » Pzr May 27, 2007 1:09 am

benim saçlarım düz aynı pırasa gibi su dalgası yaptırmak istiyorum bir de ince telli güzel durmazsa diye korkuyorum.. :?
gslinehir
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen kokoshbarbie » Pzr May 27, 2007 10:45 am

gslinehir yazdı:benim saçlarım düz aynı pırasa gibi su dalgası yaptırmak istiyorum bir de ince telli güzel durmazsa diye korkuyorum.. :?

dümdüz sçlarım olmasını o kadar isterdim ki...gel değişelim bnm saçlarım dalgalı :lol:
Kullanıcı avatarı
kokoshbarbie
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tugcee35 » Sal Haz 05, 2007 6:31 pm

etsotenin avatarda ki saç şu resimde ki maşayla yapılır arkadaşlar.geçen hafta ben denedim..ama onu almadım..çünkü ben daha sık dalda istiodum 2.sini aldım..hatta resmimide koydum fotoğraflar kısmında var..
Resim bununla su dalgası yapabilirsin fiyatıda 88 ytl di.
Resimbu da benim aldığım.daha sık dalga yapıyo.daha sonra iniyo zaten dalgaları su dalgası gibi oluyo.bu çok ucuz 30 ytl.ikiside philips in.
tugcee35
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen finduk » Sal Haz 05, 2007 9:43 pm

tugcee35 yazdı:etsotenin avatarda ki saç şu resimde ki maşayla yapılır arkadaşlar.geçen hafta ben denedim..ama onu almadım..çünkü ben daha sık dalda istiodum 2.sini aldım..hatta resmimide koydum fotoğraflar kısmında var..
Resimbu da benim aldığım.daha sık dalga yapıyo.daha sonra iniyo zaten dalgaları su dalgası gibi oluyo.bu çok ucuz 30 ytl.ikiside philips in.
tatlı kızım bu benim makinadan hakikaten çok güzel yapıyor tabi biraz ısıyı dozunda ayarlamak gerekli
Kullanıcı avatarı
finduk
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen kokoshbarbie » Sal Haz 05, 2007 10:42 pm

tugcee35 yazdı:etsotenin avatarda ki saç şu resimde ki maşayla yapılır arkadaşlar.geçen hafta ben denedim..ama onu almadım..çünkü ben daha sık dalda istiodum 2.sini aldım..hatta resmimide koydum fotoğraflar kısmında var..

bnde 1.sinden var.o yüzden kolay su dalgası yapıorum
Kullanıcı avatarı
kokoshbarbie
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen poisongirl » Cum Haz 08, 2007 3:26 pm

benimde ince telli saçım war çok çabuk bozuluo dalga yapınca sanırım 2.resimdekini alsam bana daha uygun gibi hatta yarın alcam hemen canım çekti
Kullanıcı avatarı
poisongirl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen poisongirl » Cum Haz 08, 2007 3:29 pm

ya bide sanırım bi kaç yerde gördüm farklı başlıkları olanlar war deişebilion spiralli fln yine philips indi yanlış hatırlamıosm 75 ytl fln bişidi her gördüümde param olmuodu bi alamamıştım
Kullanıcı avatarı
poisongirl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

su dalgasi istiyosaniz..

Mesajgönderen butterfly0 » Cum Haz 08, 2007 8:26 pm

Su dalgasi istiyorsaniz, bunun icin sac kurutma makineleri var biliyorsunuz ben onunla yapiyordum super oluyordu ,islak saca sert jole iyice yedirilir sonra bu linkteki gibi fingirli sac kurutma makinesiyle kurutulur.super dalgalar oluyordu.
http://www.hepsiburada.com/productDetai ... D=sgar515a

ben su dalgasi yaptirmistim sacim yipranmisti ve kestirmek zorunda kalmistim hic gerekli bisi degil yine de siz bilirsiniz :lol:
Kullanıcı avatarı
butterfly0
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: su dalgasi istiyosaniz..

Mesajgönderen Hurricane » Cmt Haz 09, 2007 9:38 am

butterfly0 yazdı:Su dalgasi istiyorsaniz, bunun icin sac kurutma makineleri var biliyorsunuz ben onunla yapiyordum super oluyordu ,islak saca sert jole iyice yedirilir sonra bu linkteki gibi fingirli sac kurutma makinesiyle kurutulur.super dalgalar oluyordu.
http://www.hepsiburada.com/productDetai ... D=sgar515a

ben su dalgasi yaptirmistim sacim yipranmisti ve kestirmek zorunda kalmistim hic gerekli bisi degil yine de siz bilirsiniz :lol:

cnm ii de o saçın cinsine göre deişir ben saçımı vigoyla kurutsam ha bi de jölelesem kıvır kıvır lüle lüle saç olur ama su dalgası yani bizim istediğimiz daha iri ve vaguelı dalgalar o yüzden herkeste aynı sonuç alınamaz
Kullanıcı avatarı
Hurricane
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen tugcee35 » Cmt Haz 09, 2007 12:58 pm

poisongirl yazdı:ya bide sanırım bi kaç yerde gördüm farklı başlıkları olanlar war deişebilion spiralli fln yine philips indi yanlış hatırlamıosm 75 ytl fln bişidi her gördüümde param olmuodu bi alamamıştım

benden tavsiye eğer saç bakım ürünü alcaksan çok amaçlı bişey alma..ozaman pek etkisi olmuyo..biraz parana kıycan ayrı ayrı alcan..o başlık değişenlerden almıştım ben bi b..k a yaramıyo açıkçası..eğer dalga istiyosan sadece maşa al,düz istiosan onuda ayrı düzleştirici al.. bunun gibi yani..hatta 75 e hem düzleştirici hem maşa bile alabilirsin ayrı ayrı..benden tavsiye.. :wink:
tugcee35
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen poisongirl » Pzt Haz 11, 2007 1:13 pm

philips in tek maşasını aldım süper 27 lira hemde
Kullanıcı avatarı
poisongirl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nausikaa » Pzt Haz 11, 2007 2:56 pm

ben de 2 kez yaptrdm su dalgası hatta hala var saçımda brz.ancak 2sinde de istediğim gibi olmadı.ben iri dalgalı durmasını istiyodum ama perma gibi oldu.permadan da nefret ederim :evil: ilk bi kaç hafta hiç beğenmedm.sonra brz açılınca daha güzel duruyor.
ama saçlarım ince telli de olduğundan sanırım yine de istediğim gibi durmadı.
ayrıca kuaförlerden öğrendiğim kadarıyla su dalgası saça perma kadar zarar vermezmiş.hiç perma yaptırmadığımdan ikisini karşılaştıramıcam ancak su dalgasının saçı yıprattığı,kuruttuğu kesin.sonrasında mutlaka kestirmeniz gerekiyor
nausikaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen nausikaa » Pzt Haz 11, 2007 2:59 pm

kızlar siz maşayla nasıl dalga yapıyorsunuz.bende 2. sine benzer ince uçlu bi maşa var.dalga yapmaya çalışıyorum ama dalga yerine bukle oluyor :dontknow: yanlış mı sarıyorum acaba :?: :?:
nausikaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Su Dalgası

Mesajgönderen protegemoi » Pzr Mar 02, 2008 1:10 pm

maşayı fönlü saça yapınca cook güzel oluyor hiç deneyen varmı bilmiorum ama dümdüz fön çektirdiğim bi gün (depresyondamıydım anlamadım) odama geri döndüğümde oda arkadaşımın saç maşası çarpmıştı gözüme :P tabi bende inat nasıl olur die bi deniyuim dedim resmen arkadaşlarım naaptın sen saçlarına cok güzel olmus dediler :lol: o resmini koyduğunuz su dalgası kadar kabarık olmuor daha güzel oluor tavsiye ederim arkadaşlar hem şaçınızı yıkayana kadar dayanıyor. önce fön sonra maşa diorum ben :yeah:
Kullanıcı avatarı
protegemoi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dory » Sal Mar 04, 2008 3:47 pm

Kızlar bu tam su dalgası mı bilmiyorum ama çok hoşuma gitti, paylaşmak istedim.. Ben böyle hem dağınık, kabarık ama aynı zamanda sade duran, kuaförden çıkmış havası vermeyen saçlara bayılıyorum.. Bu nasıl yapılır? :roll:

Resim
Kullanıcı avatarı
dory
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen angelique1 » Sal Mar 04, 2008 6:32 pm

bayıldım bu saça, çok güzel duruyor
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen protegemoi » Cmt Mar 08, 2008 9:44 pm

bence bu saçın üstünden bir gun geçmiş uyumuş uyanmış böyle olmuş baksanıza diken diken üstü :o
Kullanıcı avatarı
protegemoi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen silent » Cmt Mar 08, 2008 11:01 pm

bu saç su dalgası değil yani dalga kalmamış :? her kuaför su dalgasını yapamıyor kendi bildiği şekilde perma yapıp çıkıyorlar,ama iyi yapan bir olunca su dalgası gerçekten çok güzeldir,kullanımı rahattır ;) ;) bu arada vigoyla dalgalandırma olması için saçın dalgaya meyilli olması lazım düz saça yapılınca tiftik tiftik duruyor ve hiç hoş değil :?
Kullanıcı avatarı
silent
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mihrace » Pzr Mar 09, 2008 3:17 am

dory yazdı:Kızlar bu tam su dalgası mı bilmiyorum ama çok hoşuma gitti, paylaşmak istedim.. Ben böyle hem dağınık, kabarık ama aynı zamanda sade duran, kuaförden çıkmış havası vermeyen saçlara bayılıyorum.. Bu nasıl yapılır? :roll:

Resim

bu saç benim acil durum kurtarıcımdır(bu kadar dağınık olmayan şekliyle ama ;) )

saçlarımı bir miktar şekillendirici ürünle nemlendiriyorum, jöle gibi sert bi şey kullanmıyorum. sonra saçlarımı elimle tepede topluyorum, kıvırarak yuvarlak bir topuz yapıyorum. saç uçlarını 5-6 santim kıvırmadan dışarda bırakıp, topuzumu lastik tokayla tutturuyorum. ardından vaktim varsa 30-40 saniye bi fön tutuyorum. sonra kıyafet makyajımla ilgileniyorum, en son saçlarımı açıyorum, tokayı çıkarıp başımı öne doğru eğiyorum, saç diplerinden parmaklarımla dağıtarak şekil veriyorum. işte bu kadar :flowers:
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dory » Pzr Mar 09, 2008 8:29 pm

Mihrace'cim pratik bi yöntemmiş seninkisi, uygulamak lazım.. Teşekkürler cevap için.. :bye:
Kullanıcı avatarı
dory
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mihrace » Pzr Mar 09, 2008 11:17 pm

dory yazdı:Mihrace'cim pratik bi yöntemmiş seninkisi, uygulamak lazım.. Teşekkürler cevap için.. :bye:

rica ederim canım :) inşallah senin saçında da güzel olur, bikaç acil hazırlanma deneyiminden sonra daha da pratikleşiyo ;) :bye:
Kullanıcı avatarı
mihrace
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen protegemoi » Sal Mar 11, 2008 6:31 pm

bende önceden banyo yaptıktan sonra sabah fön cektirmeyeceksem örertim bi tane arkadan oyle yatardım sabah saçları açtığımda dalgalı olurdu ama topuz yapıp kurutup acınca daha doğal duruyor bencede :)
Kullanıcı avatarı
protegemoi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen allure » Çrş Mar 12, 2008 10:39 am

Dory ben de Rembetiko'nun yöntemi yazacaktım. Benim saçlarım dümmmmmdüz :angryfire Bazen akşam saçlarımı yıkadıktan ve diplerini iyice kuruttuktan sonra saçlarımı 2 yandan örüyorum. Öyle oturuyorum, sonra da yatıyorum. Hemen yatmadan önce yaparsam olmuyor nedense :roll: Sabah kaltığımda saçlarım böyle oluyor. Herkes çok severdi o modeli. Hatta iyi oldu hatırattığın, öyle yapayım yarın ;)
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen partlycloudy » Çrş Mar 12, 2008 10:46 am

rembetiko, topuzu saçın ıslakken mi yapıp kurutuyorsun canımm? bide nasıl bir topuz bu benimde saçlarım dalgalı hemen kıvrılır denemek istiyorumm bendee :lol:
Kullanıcı avatarı
partlycloudy
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen protegemoi » Çrş Mar 12, 2008 7:57 pm

partlycloudy yazdı:rembetiko, topuzu saçın ıslakken mi yapıp kurutuyorsun canımm? bide nasıl bir topuz bu benimde saçlarım dalgalı hemen kıvrılır denemek istiyorumm bendee :lol:

evet cnm banyodan cıkınca (zaten akşamları banyo yapıyorum ben) tam kurutma birazcık kurutaçıkken sonra olabildiğince tepeden mickey gibi kıvır tepelere tuttur saçlarını ki gece rahatsız etmesin uyurken.o şekilde topladığındada birazcık fon makinası tut ve sonra uyu sabah uyandığında cok doğal buklelerin olacaktır. ama çok sık yapma bunu sinüzit fln varsa başına dert açılmasın ıslak saç sonuçta ;)
Kullanıcı avatarı
protegemoi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Sonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 3 misafir