Saç Kurutma Makinesi

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Saç Kurutma Makinesi

Mesajgönderen Pixie79 » Sal Mar 11, 2008 8:41 pm

Arçelik K-5118 Saç kurutma makinesi var bende... Sıradan bi makine, arada bir arka kapağını açıp filtresini temizlemek gerekiyor.. Yoksa ısınınca kapanıyor, beni de sinir ediyo :pisik: Fön çekmek için değil sadece saç diplerimi kurutmak için kullanıyorum.
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen adanali » Sal Mar 18, 2008 8:46 pm

arkadaslar benımde saclarım cok duz ama banyodan sonra bıraz kabarıo hem bunu onlemesını ıstıyorm hemde bazen dalgalı yapmak istıyorm ve kalıtelı bır makıne arıyorm yardımlarınızı beklıyorm
Kullanıcı avatarı
adanali
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen SULEMM » Prş Nis 03, 2008 9:24 pm

şekerler yeni çıkan modelleri de göz önüne alarak tavsiye edebileceğiniz bir saç kurutma makinesi var mı? ya da şu vigo dediğiniz şekillendiriciyi de alabileceğimiz bir set ?
Kullanıcı avatarı
SULEMM
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen SULEMM » Prş Nis 03, 2008 9:26 pm

aradığım tek özellik çok ısınmasın, yani saçları yakmasın bir de çabuk bozulmayan bir makine olmalı :lol:
Kullanıcı avatarı
SULEMM
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen unforgiven » Cmt Nis 05, 2008 6:48 pm

kızlar ya bugün bütün gün armadada saç kurutma makinesi aradım..ama tam istedimi bulamadım ve biraz daha araştırmaya karar verdim.. şimdi boynerde remigtonlar var..özellikle 69 ve 79 ytlye çok güzel var iki tane..iyonlu ve soğuk hava üflemeleli falan..ama vigo yok..vigo sadece 140 milyonluk bi modelde vardı ..philipstete jet set var carrefourda gördüm 38 ytl ama iyonlu değildi sanırım eski modeli..bende netten HP 4883 2000W iyonlu,soğuk hava üflemeli ve vigolusunu buldum..70 ytl civarı..son olarak philipsler 2 yıl remington 3 yıl garantili..ya çok gıcık oldum o 69 luk remington tüm istediklerimi karşılıodu ama vigo yok..ve ben dalgalı saç yapmayı seviyorum :crybaby: hem remington bence philipsten daha kaliteli..kızlar bi yardım edin ya napcam ben 70in üstüne çıkmak istemiyorum ama çok feci arada kaldım.. :roll:
http://guzelliktutkusu.blogspot.com/

https://twitter.com/guzelliktutkusu

http://instagram.com/guzelliktutkusu
Kullanıcı avatarı
unforgiven
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen SULEMM » Cmt Nis 05, 2008 8:50 pm

unforgiven yazdı:kızlar ya bugün bütün gün armadada saç kurutma makinesi aradım..ama tam istedimi bulamadım ve biraz daha araştırmaya karar verdim.. şimdi boynerde remigtonlar var..özellikle 69 ve 79 ytlye çok güzel var iki tane..iyonlu ve soğuk hava üflemeleli falan..ama vigo yok..vigo sadece 140 milyonluk bi modelde vardı ..philipstete jet set var carrefourda gördüm 38 ytl ama iyonlu değildi sanırım eski modeli..bende netten HP 4883 2000W iyonlu,soğuk hava üflemeli ve vigolusunu buldum..70 ytl civarı..son olarak philipsler 2 yıl remington 3 yıl garantili..ya çok gıcık oldum o 69 luk remington tüm istediklerimi karşılıodu ama vigo yok..ve ben dalgalı saç yapmayı seviyorum :crybaby: hem remington bence philipsten daha kaliteli..kızlar bi yardım edin ya napcam ben 70in üstüne çıkmak istemiyorum ama çok feci arada kaldım.. :roll:

vigoyu ayrı bir parça olarak tek başına başka bir yerden alamaz mıyız acaba, satılıyordur herhalde, ben de saç kurutma makinesi arıyorum, remingtonlar iyi diyorsanız onu da araştırayım da bir şey soracağım; iyonlu olması ne demek oluyor yani avantajı nedir acaba :roll:
Kullanıcı avatarı
SULEMM
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen unforgiven » Cmt Nis 05, 2008 10:08 pm

ya vigo ayrı bulunabilir tabii ama makineye uymaz büyük ihtimalle..remingtonlar çok kaliteli elbette ama neden vigo gibi basit bir parçaları eksik anlamıyorum ya çok sinirlendim valla :angryfire en pahalılarında var vigo..iyon özelliği saçın elektriklenmesini engelliyormus canım bende ilk defa alıcam öle bi makine..derinn in yazdıı gibi işe yarıyor sanırım..bende galiba philips jet set alıcam :roll:

Kullanıcı avatarı
unforgiven
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen SULEMM » Pzr Nis 06, 2008 2:47 pm

unforgiven yazdı:ya vigo ayrı bulunabilir tabii ama makineye uymaz büyük ihtimalle..remingtonlar çok kaliteli elbette ama neden vigo gibi basit bir parçaları eksik anlamıyorum ya çok sinirlendim valla :angryfire en pahalılarında var vigo..iyon özelliği saçın elektriklenmesini engelliyormus canım bende ilk defa alıcam öle bi makine..derinn in yazdıı gibi işe yarıyor sanırım..bende galiba philips jet set alıcam :roll:

pahalı olması önemli değil benim için, ben de hiç yok zannettim remingtonlarda vigo, siz de hangisini alırsanız denedikten sonra sonucu bildirirseniz çok makbule geçer ;)
Kullanıcı avatarı
SULEMM
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen unforgiven » Pzr Nis 06, 2008 4:13 pm

fiyat önemli deilse bnm gördüğüm bir model vardı boynerde 139 du galiba..fiyatıyla hatırlıyorumdfa modeli :) profosyonel bi makinesiydi remingtonun siyah biraz büyük bişe..vigo dışındada aksesuarı vardı sanırım..ben olsam onu alırıdım heralde..fikrimi sölerim tabi aldığımda ama önümüzdeki hafta alıcam hesap kesimi bekliorumda :blushing:

bu arada kızlar önerilerinizi bekliorum kimseden fazla ses çıkmasa da.. :innocent:

Kullanıcı avatarı
unforgiven
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen etsote87 » Cum May 23, 2008 8:26 pm

bugün arzum profesional xl aldım..makine olarak güzele benziyor..49 liaraya aldım..3 kademeli ve vigosuda var.79dan 49a düşmüş..
Kullanıcı avatarı
etsote87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen etsote87 » Cum May 30, 2008 3:34 pm

etsote87 yazdı:bugün arzum profesional xl aldım..makine olarak güzele benziyor..49 liaraya aldım..3 kademeli ve vigosuda var.79dan 49a düşmüş..

kılzra arzum vella modeliyle değiştirdim..daha ii bi ürün en azından 2200 watt.ion olayını sevmedim..kabarsın istiorum ben:) bidahaki sefere ion düğmesine basmıcam :pisik: :nanik:
Kullanıcı avatarı
etsote87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cupcake82 » Cmt Ağu 23, 2008 5:11 pm

Kızlar ben yeni bi saç kurutma makinesi alıcam,,maşa ve düzleştiricimden o kadar memnunumki fönü de remington aliim diorum,,REMINGTON AC PROFESYONEL İYONİK D2009 bu modeli bilen var mı acaba ?
Kullanıcı avatarı
cupcake82
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pinkster » Cum Eyl 05, 2008 8:05 pm

kızlar bende phlipssin kurutma makinesi var çokta memnunum fakat vigosu yok vigo ayrı şekilde nerden satın alabilirim. satan yerler varmı...
Kullanıcı avatarı
pinkster
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen xxfirdevsxx » Cum Kas 07, 2008 8:06 pm

yasim30oldu yazdı:Ben de izmir kemeraltında kuaför malzemeleri satan bi dükkandan fön makinası aldım birkaç ay önce. 50- 55 YTl gibi birşeydi galiba. Kendi markaları ama gayet memnunum. Soğuk üfleme seçeneği ve vigo aleti de var. İlgilenenlere duyurulur.

aa o aldığın yerin ismini sölermisin ya bende izmirde oturyorumm .... Cevabını bekliyorum..?? :blushing:
xxfirdevsxx
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Aysima1 » Çrş Kas 12, 2008 8:33 pm

phılıps kullanıyorum ama modelini tam bilmiyorum düz saç pek kullanmadığım içinde memnunum ama çevremdekilere düz yaptıgımda gayet güzel oluyo :)
Kullanıcı avatarı
Aysima1
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ANGEL21 » Cum Ara 05, 2008 9:52 am

bende kemeraltından almıstım kuafor malzemeleri satan yerden, cok guzel 2 3 dakıkada saçlarımı kurutuyor, ve vigo makinası falan da var.. Çankaya tarafından girersen o tarafta cok var canım kuafor malzemeleri satan yer.. :bye:
Kullanıcı avatarı
ANGEL21
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen baharrr » Pzt Ara 08, 2008 10:04 pm

kızlar bende en son rowentanın en son çıkan belıssıma düzleştiricili olanından aldım ilk modelleri doğru düzgün hava vermiyodu ama bu süper istemediğim zman ucunu çıkarıp normal saç kurutma makines olarak kullanıyorum ama buda saçıma zarar verirmi bilmiyorum :dontknow:
Kullanıcı avatarı
baharrr
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen dune14 » Cum Ara 26, 2008 1:51 am

selam kızlar,

Bende kurutma makinası arayışına girdim.Bu forum tepey tozlanmış gelen - giden yok anlaşılan biraz canlansa iyi olur :) 6 yıldır felix marka vigolu makinam var hala da çalışıyor.Ama biraz ağır elimi ağrıtıyor ayrıca çok sesli.Kızım saçını kurutturmuyor çok sesli diye .Bir de şu üfleme başlığını kaybettiğim için çok geç kurutuyor saçımı.

Ben olmuşken ionlu,çok sesli çalışmayan ,uygun fiyatlı ( 70-80 civarı ) ve wigo lu bir makina arıyorum,önerilerinizi bekliyorummm :bye:
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Scissorshand » Cum Ara 26, 2008 8:57 am

Günaydın hanımlar,

Yıllardır kuaförlere fön makinası üreten bir firmamız olduğunu biliyormuydunuz? ETAP markası
bozulduğunda tamir edilme imkanı bile var , oldukça profesyonel bir fön makinası en son aldığımda 60 YTL idi.Şimdi ne kadar bilmiyorum ama oldukça memnun kalacağınıza eminim.
Bütün kuaför malzemesi satıcılarında bulabilrisiniz yada netten etap fön olarak aratabilirsiniz.
Fön makinalarında kullanılan motor ve ısıtıcı residanslar önemli parçalar.
Fön makinasını verimli kullanabilmeniz için ısısının aç kapa yaptığınızda çok fazla değişmemesi gerekir.
Amatör makinalarda ısı kontrolü olmadığı için cihaz uzun süre kullandığınızda aşırı ısındığından kendini kapatacaktır. Üreticiler fön makinası aşırı ısıdan zarar görmesin diye ısı rölesi kullanırlar tam saçınıza son halini verecekken fön makinası birden duruverir bekleki soguyup tekrar çalışsın!!
Seviyle kalın,
Nasıl geçti habersiz o güzelim yıllarım.....
Kullanıcı avatarı
Scissorshand
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dune14 » Cum Ara 26, 2008 3:21 pm

Scissorshand yazdı:Günaydın hanımlar,

Yıllardır kuaförlere fön makinası üreten bir firmamız olduğunu biliyormuydunuz? ETAP markası
bozulduğunda tamir edilme imkanı bile var , oldukça profesyonel bir fön makinası en son aldığımda 60 YTL idi.Şimdi ne kadar bilmiyorum ama oldukça memnun kalacağınıza eminim.
Bütün kuaför malzemesi satıcılarında bulabilrisiniz yada netten etap fön olarak aratabilirsiniz.
Fön makinalarında kullanılan motor ve ısıtıcı residanslar önemli parçalar.
Fön makinasını verimli kullanabilmeniz için ısısının aç kapa yaptığınızda çok fazla değişmemesi gerekir.
Amatör makinalarda ısı kontrolü olmadığı için cihaz uzun süre kullandığınızda aşırı ısındığından kendini kapatacaktır. Üreticiler fön makinası aşırı ısıdan zarar görmesin diye ısı rölesi kullanırlar tam saçınıza son halini verecekken fön makinası birden duruverir bekleki soguyup tekrar çalışsın!!
Seviyle kalın,

Bu markayı daha önce hiç duymamıştım.Bende kuaför malzemeleri satan sitelere baktım ama dediğim gibi ben hafif bir makina arıyorum.Bu etap markalar hafif bişey mi peki ???
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dramaqueenn » Pzt Ara 29, 2008 12:58 am

Ben de Braun FuturPro Ioncare kullanıyorum, gayet memnunum ;)
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dramaqueenn » Pzt Ara 29, 2008 1:14 am

Bu arada özelliklerini de yazayım, Derinnn'in aldığı ürün gibi bu da soğuk hava üfleyebiliyor saçın şeklini sabitlemek için, saçın elektriklenmesini önlemek için de iyon özelliği var. Kuaförden çıkmış gibi fön çekebiliyorum :yeah:
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dune14 » Pzr Oca 04, 2009 7:55 pm

Bu foruma bakan yok sanırım :pisik:
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Sal Oca 06, 2009 12:32 am

Yazan olmamış ama ben sonunda gidip aldım bir makina .Remington D 5410 modelini beğendim.Benim isteklerimi en çok karşılayan bu üründü.Boyutu küçük ,ergonomik ve ionlu.Denedim hemen ses düzeyi biraz yüksek onu dışında bir eksisi yok bana kalırsa.2000 wat ama benim eskisi 2000 wat makinamdan çok daha fazla üflüyor.Saçlarımı bariz bir şekilde parlattı .Bu makina % 90 fazla ionluymuş ama benim kabaran saçıma ion mion etki etmiyor olsa gerek pek bir fark olmadı,yine kabarııık yine kabarık :))

Ben memnun kaldım düşünenlere tavsiye ederim :)
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen picaruz » Prş Oca 15, 2009 9:12 am

Bende sırf kabarmayı önlemek için philips ion'lu saç kurutma makinası almıştım...ne kabarıklık gitti ne de parladı...belki az da olda kabarıklık gitmiştir diyeyim..hakkını yemeyeyim :) şimdiye kadar kullandığım kabarmayı önleyen en iyi ürün john frieda freeze ease serum...başka da yolu yok galiba kabarmamanın... :confused:
Kullanıcı avatarı
picaruz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cevizlikek2 » Prş Oca 15, 2009 1:05 pm

ben etap marka fön makinesi kullandım iyi bi makinaydı ama bi gün içi kıpkırmızı oldu ve bozuldu nedenini bilmiyorum...
Kullanıcı avatarı
cevizlikek2
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dune14 » Cum Oca 16, 2009 1:20 pm

picaruz yazdı:Bende sırf kabarmayı önlemek için philips ion'lu saç kurutma makinası almıştım...ne kabarıklık gitti ne de parladı...belki az da olda kabarıklık gitmiştir diyeyim..hakkını yemeyeyim :) şimdiye kadar kullandığım kabarmayı önleyen en iyi ürün john frieda freeze ease serum...başka da yolu yok galiba kabarmamanın... :confused:

Aynen bende john frieda kullanıyorum her iki çeşidinden de mevcut.Ben hep sarısını kullanıyordum ama mavisini yeni kullandım daha etkili kabarmaya...
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Scissorshand » Cum Oca 16, 2009 2:16 pm

Hanımlar Cevap yazamadığım için özür dilerim, uzun bir seyahat programı v.s....
Etap profesyonel bir makina olduğu için biraz ağır olabilir ama kullandıkça alışıyorsunuz..
İçinin kıpkırmızı olması ısısının çok fazla yükselmesinden olmuştur sanırım. Bütün kuaför malzeme
satıcılarında bulabilirsiniz.. Eminönü taraflarına yolunuz düşerse tahtakale civarında zaza han vardır.
zaza han ve çevresinde her türlü saç ve kozmetik ürünleri bulabilirsiniz. Bir cumartesi zaman ayırıp uğrayıverin.
Birçok alet edavatımı ordan alırdım eskilerde...
Nasıl geçti habersiz o güzelim yıllarım.....
Kullanıcı avatarı
Scissorshand
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen NarcissusSS » Prş Nis 30, 2009 2:11 pm

arkadaşlar bu kuaför malzemeleri satılan yerlerden bursada varmıdır varsa nerdedir :dontknow: bu konuda bi fikri olan arkadaşlardan rica ediyorum fön makinem bozuldu ve bnde profesyonel bişi almak istiyorum, araştrma yaptım genelde kuaförlerın kullandıkları malzemelerdn kullanan herkes cok memnunda ama nerde satılır bilemiyorum bursalı arkadaşlar ilgilenirlerse sevinirimmmm :pray:
Kullanıcı avatarı
NarcissusSS
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mobesa » Prş Nis 30, 2009 2:24 pm

narcissusSS ben kuaforumden istedim onlar kendi malzemecilerinde getirttiler canım.oyle yapabilirsin ;)
mobesa
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen NarcissusSS » Cum May 01, 2009 6:43 pm

mobesacım tesekkür ederım bnmde aklıma geldı fakat bana acil lazım oldugu için onların sıpariş verme getırme olayı zaman alabılır dıe düşündum ya :( oyuzden kendım gıdıp alabilecegım bı yer olması lazım haftasonu halletmem lazımda ufff nerden bulcam yawww :tongue:
Kullanıcı avatarı
NarcissusSS
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mobesa » Cum May 01, 2009 6:58 pm

evet 10 gunde falan gelmişti benimki de.bursada bizim sirkeci gibi bir yer varsa oradan bak canım.
mobesa
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen NarcissusSS » Cum May 01, 2009 8:40 pm

neyse haftasonu bakıcam artık y inş bulurum :crybaby: canım senın makinenın markası nedır , wattı kaçtır, aklımda bulunsun ve en önemlısı memnumusun canım :blushing:
Kullanıcı avatarı
NarcissusSS
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mobesa » Cum May 01, 2009 9:21 pm

ustune baktım simdi megaturbo yazıyor canım.1600 w,made in italy.başka da bir açıklama yok maalesef.1600w dusuk gelebilir sana 2000w makinelerde var piyasada satılan hatta 3200u bıle gordum.ama bu bana yeterli geliyor.ben cok cok memnunum.aşırı kuvvetli bir makina
mobesa
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zynpcn » Çrş May 06, 2009 5:19 pm

ben sinbonun 30 tl ye 2000 w lık gördm teknosanın stesinde alsmmı ki
Kullanıcı avatarı
zynpcn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen merviss » Prş Haz 25, 2009 5:23 pm

arkadaşlar vigolu saç kurutma makinesii saça hacimli dalgamı yapıyor o zmn bende istiyorum ne önerirsiniz benim saçlarıım zaten kabarıkk ve dalgalıı ama dalgalar böle şekilsizz yinede dalgalı ama uçlarıı üstleride tam düz değill şimdi ben saçımı nemliyken köpük sürdükten sonra vigoyla kurutsam nasıl bişi olur kızlar yardımm pleaseeee :dontknow: :dontknow: şölee hafiff maşalanmışş dalgalı bir görüntü olur serseniz hemen alıcammm ama hangi marka,model ve fiyatı?? :dontknow: :bye: :bye: :bye: :bye: :bye:
Sil baştan başlamak gerek bazen...
Kullanıcı avatarı
merviss
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen judas » Pzt Haz 29, 2009 2:17 am

Rowenta ionic kullanıyorum mor olanından, makine ile bilrikte 2 başlık vermişlerdi biri normal kurutma biride düzleştirme, 2 senedir ilk defa evvelki hafta düzleştirme başlığını kullandım aman tanrım dümdüz ve ipek gbi saçlar ...bir daha kuaföre gidenin!!!
Kullanıcı avatarı
judas
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen photographer » Çrş Mar 31, 2010 8:47 pm

bende bugün philips salondry control makinesini aldım özellikleri falan burada yazıyor daha denemedim az sonra bakacağım ürün verdiğim linkte ki saçlarıma fön çekmek istediğim için bunu aldım 2200 watt olması da artı bir özelliği ne kadar fazla ısı gücü o kadar iyi fön ve iyonlu bir makine olması da avantaj inş.memnun kalırım
http://www.consumer.philips.com/c/sac-bakimi/salondry-control-2200w-hp8182_00/prd/tr/
‎"Sen bilmezsin.. O bilmez.. Hiç kimse bilmez, bilemez.. Hatta Ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir".
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen derdiedas » Pzr Nis 04, 2010 1:28 pm

Felix marka fön makinası kullanan var mı? saç kurtuma makinası alacağım araştırıyorum:

felix ucuz ve kaliteli anladığım kadarıyla. yalnız güçlü üflemiyor ve hız ayarı sadece 2 ve ağır olduğundan kolu çok yoruyor şikayetleri var.

bir de baktım BABYLISS 5067E var. babyliss iyi bir marka, düzleştirici kullandım. maşasını aldım yeni seviyorum babylissi. ama saç kurutması da iyi midir?

vigolu olan, güçlü üfleyen, ion özelliği olan, soğuk üfleyen, hız ayarı olan bir makine istiyorum. fiyatta çok takılmayacağım. profesyonel oslun güzel olsun bir tane olsun :)
Kullanıcı avatarı
derdiedas
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nazantuncel » Pzt Nis 05, 2010 10:39 am

Valla ben kendi kurutma makinemden çok memnunum, bizim evde King Thunderbird kurutma makinesi var. Döner fırçalı olduğu için ayrıca fön özellikli olarak da kullanıyorum.
nazantuncel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen baharrr » Cmt Ağu 07, 2010 3:49 pm

kızlar bende bugun bosch un beautixx silentION profosyonel saç kurutma makinesini aldım ıon sayesinde saçın dolaşmasını ve kabarmasınıda önlüyomuş inşallah memnun kalırım
Kullanıcı avatarı
baharrr
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen shayna » Pzr Ağu 15, 2010 1:22 am

dün saçımı kuruturken makineden acayip ses çıktı ve içinde ateş parladı..önemsemedim ilk kapatıp açtım devam ettim yine aynı..biraz bekletip denedim yine aynı..korktum iyice.işi biti makinemin..10yıldan fazladır benimleydi..mecburen attıldı..
şimdi yeni bir makineye ihtiyacım var..hem kurutma amaçlı kullanayım hemde fön çekebileyim..hangi marka ve modelini önerirsiniz??
Eğer sizi üzen kişilere hala selam verebiliyorsanız,bu vicdanınızın sadakasıdır.
Kullanıcı avatarı
shayna
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen seLda39 » Pzr Ağu 15, 2010 11:13 am

bizimkisi arzumun we cok memnunuz cok ısı weriyor kademe kademe ayarları war ben fön cekmiyorum ama cok cabuk kurutuyor :yeah:
RÜZGAR ALDIM SALLANIYORUM AH YİNE EFKARLANIYORUM SEN NE SÖYLERSEN SÖYLE CANIM BEN MASALDAN ANLAMIYORUM.............
Kullanıcı avatarı
seLda39
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen shayna » Pzr Ağu 15, 2010 3:20 pm

teşekkür ederim seldacım :kissmuch:
bundan arkadaşımda vardı evet güzel kurutuyor :yeah: ben biraz prfesyonel birşey istiyorum sanrıım :blushing:
Eğer sizi üzen kişilere hala selam verebiliyorsanız,bu vicdanınızın sadakasıdır.
Kullanıcı avatarı
shayna
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen seLda39 » Pzr Ağu 15, 2010 3:40 pm

hı sen fön falanda cekmek için istiosun dimi cnm ozaman bu fön için biraz büyük kalıyo :)

evet cnm sen profesyonel bişi almalısın ozaman
RÜZGAR ALDIM SALLANIYORUM AH YİNE EFKARLANIYORUM SEN NE SÖYLERSEN SÖYLE CANIM BEN MASALDAN ANLAMIYORUM.............
Kullanıcı avatarı
seLda39
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen qeteshra » Pzr Ağu 15, 2010 4:12 pm

shayna yazdı:dün saçımı kuruturken makineden acayip ses çıktı ve içinde ateş parladı..önemsemedim ilk kapatıp açtım devam ettim yine aynı..biraz bekletip denedim yine aynı..korktum iyice.işi biti makinemin..10yıldan fazladır benimleydi..mecburen attıldı..
şimdi yeni bir makineye ihtiyacım var..hem kurutma amaçlı kullanayım hemde fön çekebileyim..hangi marka ve modelini önerirsiniz??

shayna cım bende bu ara saç kurutma makinelerine bakıyorum benimde istediğim hem kurutma amaçlı hem fön çekebilme amaçlı olucak netten biraz baktım da PHILIPS HP 8250 SAÇ KURUTMA MAKİNESİ 2300w lık benim hoşuma gitti bunun 2200w ve 2100w lık olanları da var gerçi hala araştırıyorum ama bu seriden birini tercih edicem sanırım :) sende bir bak istersen :bye:
Kullanıcı avatarı
qeteshra
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen shayna » Pzr Ağu 15, 2010 4:18 pm

bende bakayım philipse..sanırım babyliss veya remington alacağım..arkadaşımda babylisin ionic makinesi vardı(tam adını hatırlayamadım) çok güzel fön çekiyorduk..sende bunlara bakabilirsin canım :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
shayna
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen qeteshra » Pzr Ağu 15, 2010 6:16 pm

teşekkür ederim canım evet babyliss in ürünlerini de gördüm ama hiç babyliss ürünü kullanmadım :confused: saç düzleştiricim philips salonstraight pro xl bundan çok memnunum onun için sanırım philipsten yanayım :)
Kullanıcı avatarı
qeteshra
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen shayna » Pzr Ağu 15, 2010 7:58 pm

benim maşam babylis,düzlşetiricim remington..ikisinide beğendiğimden bende bunları düşünüyorum..senin mantık benimkide :) tabi tavsiyelere de açığım
Kullanıcı avatarı
shayna
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen qeteshra » Pzr Ağu 15, 2010 8:54 pm

:) alınca yazarsan sevinirim tatlım :bye:
Kullanıcı avatarı
qeteshra
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Sonraki