Saç Modelleri

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Saç Modelleri

Mesajgönderen prettyiklim » Sal Haz 17, 2008 1:45 pm

Evet canım çok güzel .Dün ben de saçlarımı bu şekilde kestirdim.Fön olmadan olmuyor.Ama fönlü mükemmel ya.
Kullanıcı avatarı
prettyiklim
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen karmenas » Sal Haz 17, 2008 2:09 pm

Birkaç saç.2.si jessica simpson'un gelin saçı
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
karmenas
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Absorbinq » Çrş Haz 25, 2008 8:44 pm

Yha saçımı aslan yelesi kestiriyim mi kestirmiyim mi kararsız kaLdım
yaRdm edin hem çok istiyoRm hemde güzel olmamasından çok korkuorm :(

ßenim Resmim..!

Resim
Kullanıcı avatarı
Absorbinq
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bLoodyStaR » Pzr Haz 29, 2008 2:52 pm

asLan yeLési dedqn modéL sanıRm scenehaiR yani emoLarnknden işte dimi? yani yanLs anLamadıysm eeR öLe kestiRcksen.. bnm sacLaRm daLqaLı + kabaRıo + kaLın teLLi + qüR yani bnmde sacLarm suan o tip bi şekiLde tam biR emo sacı deniLebiLiR hany (A) ßen iLk kestiRdiimde cok aqLamsdm cnkü cok uzudu sacLarm böLe su daLqasıydı süpeR duRuodu yani ama öLE kestiRdm kısacık omuzmun biRz daa aLtnda suanda önden soL qözümü kapayan bi peRcem waR we sacımın üst taRafLaRı kısa kısa.. cooo..k memnunum.. senn sacLarn düz sanıRm yani Fotoda fön cektiRmedysen.. bnm bu sac tipindeki tek soRnm heR qün düzLestiRici kuLLnmm eeR sennkyde daLqaLıysa düzLestiRici aLmanı tawsiie edeRm ama düzse hemn kestiR bence (:
Kullanıcı avatarı
bLoodyStaR
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen paris86 » Pzt Haz 30, 2008 9:21 pm

Kızlarr mezuniyetim var yardım edin lütfenn :( :( saçlarımı açık mı bıraksam topuz mu yaptırsam :dontknow: Askılı mini bi elbise giyicem.Omuzlarım fln açıkta olucak
Kullanıcı avatarı
paris86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ecemy » Pzt Tem 14, 2008 8:13 pm

arkadaşlar bana acil yardımda bulunabilirmisiniz!!! temmuzun 24 de yani bu ay düğünüm var ama ben hala saç modeli bulamadım.saçlarım orta uzunlukta.ben sade bişeyler istiyorum.üstü krepe yapılmış saçın yarısı toplanmış yarısı salınık düz çıt çıtta takmayı düşünüyorum.sizce nasıl olur öle.tabi anlatabildimmi bilmiyorum eğer sölediğim şekilde bana model bulabilirseniz çok sevinirim ben bulamadım bir türlü ya :crybaby:
Kullanıcı avatarı
ecemy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ChunLi » Pzt Tem 14, 2008 8:20 pm

ecemy öncelikle $imdiden Allah Mutlu etsin sizi.. gelin saci ile ilgili bir kac ba$ligimiz var ztn viewtopic.php?f=11&t=3602
http://twitter.com/#!/ChunliBeauty
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen Laietta » Çrş Tem 23, 2008 10:08 pm

masumx yazdı:bence yani ben olsaydım saçlarıma su dalgası yaptırır tabiki saçlar uzun olmalı saçlarımı salıverir bi de şöyle parıltılı bir taç takardım..hem masum hem sade....tam benim istediğim gibi :D

Bencede düğün geömiştir heralde ama masumx koyduğun resimler açılmıyo bende görmek istiyodum ama göremedim :(
Kullanıcı avatarı
Laietta
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gokche19 » Pzt Tem 28, 2008 3:08 pm

Resim
Resim

kızlar bunlarda benim hoşuma giden modeller paylaşmak istedim :blushing:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Re: Re:

Mesajgönderen masumx » Pzt Tem 28, 2008 4:12 pm

Laietta yazdı:
masumx yazdı:bence yani ben olsaydım saçlarıma su dalgası yaptırır tabiki saçlar uzun olmalı saçlarımı salıverir bi de şöyle parıltılı bir taç takardım..hem masum hem sade....tam benim istediğim gibi :D

Bencede düğün geömiştir heralde ama masumx koyduğun resimler açılmıyo bende görmek istiyodum ama göremedim :(

fotoları araştırdım ama hangi siteden koyduğumu hatırlayamadım..burdan da silmişim zaten ..ama benzerlerini buldum ekliyorum hemen... :)
Kullanıcı avatarı
masumx
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen masumx » Pzt Tem 28, 2008 4:13 pm

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
masumx
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen beybiy » Pzr Ağu 03, 2008 12:44 pm

resimleri ben göremiyorum yeni kayıt oldumda acaba tekrara koyarmısın su dalgası yaptırmak istiyorumda
beybiy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Pzr Ağu 03, 2008 2:47 pm

Ortadakı siyah saç güzel olmuş doğal ve masum duruyor bukleler uçlarda uzun saça çok yakışıyor. ;)
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen lunitari » Pzr Ağu 03, 2008 3:07 pm

perilin yazdı:Resim
bu modeli begendım ben ama çok katlı fönsüz kullanılmaz sanırım :dontknow:

benim saçlarım bi ara buna benzer kesilmişti, ben fön çekmiyodum sadece saçımı kuruturken kabartıyodum ve sprey sıkıyodum azcık. ama benim saçlarım dümdüzdü. herneyse şuan saçım baya uzadı ve o katlar çok şekilsiz görünüyor düzelttirmeme rağmen. yani saçını uzatmak isteyenlere tavsiye etmem :)
Kullanıcı avatarı
lunitari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen NLCNSDW » Pzt Ağu 25, 2008 6:16 pm

gokche19 yazdı:Resim
Resim

Bayıldıımmm!!! :banana:
Karmenas' ın yolladıklarıda çok hoşuma gitti...
Beautyruless
Kullanıcı avatarı
NLCNSDW
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Scissorshand » Sal Ağu 26, 2008 4:38 pm

lunitari yazdı:
perilin yazdı:Resim
bu modeli begendım ben ama çok katlı fönsüz kullanılmaz sanırım :dontknow:

benim saçlarım bi ara buna benzer kesilmişti, ben fön çekmiyodum sadece saçımı kuruturken kabartıyodum ve sprey sıkıyodum azcık. ama benim saçlarım dümdüzdü. herneyse şuan saçım baya uzadı ve o katlar çok şekilsiz görünüyor düzelttirmeme rağmen. yani saçını uzatmak isteyenlere tavsiye etmem :)

Resimdeki saç modeli bir çok saç tipi için ideal katlı bir kesim, bu model de dikkat edilecek şey en üst katların nerden kesileceğidir. Saç tipiniz kalın telli ve dalgalı ise üst katı çok kısaltmak kabarmasına sebep olur birde bu modeli keserken alt katlardan ara kesimler yapılması gerekirki saç uzadıkça kabarmasın.
Saçınız uzadıkça kabarıyor ve şeklini kaybediyorsa saçınızın ara katlarını kesen arkadaş kalın aralıkla kesmiştir. Model çok kullanışlı ve uzun süre taşınabilecek bir modeldir aslında..
Facebook profilim ve saç modelleri sayfam hacklenmiştir...
Lütfen https://www.facebook.com/can.hairsalon adresini dikkate almayınız
Kullanıcı avatarı
Scissorshand
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen hilal123 » Sal Ağu 26, 2008 6:55 pm

gokche19 yazdı:Resim
Resim

Ayy gökce ortadaki cokk güzel. Bende gelin olunca böyle bir sac modeli istyorum :love10:

Kullanıcı avatarı
hilal123
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen gokche19 » Pzt Eyl 01, 2008 1:55 am

bende bende çok modernler :yeah: en soldaki günlük bile kullanabilirrr :blushing:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dodude » Pzr Eyl 21, 2008 4:54 pm

ResimResim

ya şu saç modeli nedir kuaföre ne dersem yapar aynısını :confused:
Benim bedenim, benim kararım.
http://obscurationmakeup.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
dodude
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen pelinn88 » Pzr Eyl 21, 2008 5:08 pm

dodude yazdı:ResimResim

cnm bu saç modeli genelde su dalgası die gecer sacların düzse hafif bi maşayla bol spreyle elde edebilirsin bu modeli yaada bazı kuaförlerde burkmalı fön yapıolar (bnm ki adına öle dedi ama bazı yerlerde dedin mi anlamıolar) oda çok gusel ve bunun gibi duruyo cnm
Kullanıcı avatarı
pelinn88
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cupcake82 » Pzr Eyl 21, 2008 8:05 pm

Kızlar önümüzdeki hftalarda bi davete gidicem saçımı ve makyajımı kendim yapmak istiyorum.
Bana yardımcı olabilicek bi video vs biliomusunuz acaba :confused: Zaten çok sade bi saç istiyorum,ensede dagınık bi topuz mesela böyle bişy :
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
cupcake82
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dodude » Pzr Eyl 21, 2008 9:21 pm

çok saoll cnm ;)

pelinn88 yazdı:
dodude yazdı:ResimResim

cnm bu saç modeli genelde su dalgası die gecer sacların düzse hafif bi maşayla bol spreyle elde edebilirsin bu modeli yaada bazı kuaförlerde burkmalı fön yapıolar (bnm ki adına öle dedi ama bazı yerlerde dedin mi anlamıolar) oda çok gusel ve bunun gibi duruyo cnm
Benim bedenim, benim kararım.
http://obscurationmakeup.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
dodude
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen derya35 » Cmt Eki 11, 2008 6:12 pm

bu senenin saç modası hacimli/kabarık saçlar yada dağınık topuz,benim saçlar kıvırcık bana uyar :banana:
Kullanıcı avatarı
derya35
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen missceren » Çrş Eki 22, 2008 7:15 pm

kızlar ben fahriye evcenin saçını çok beğeniyorm zaten arkaya doğru yapmazsam saçımı hiçbişeye benzemiyorum :tongue: ama ben yapınca böyle üstü tel tel oluyor..arkadaşım tarif etti önden bir tutam alıcakmışım sonra altta kalanları kabartıp o aldığı tutamı üstüne koyucakmışım ama istedğim gibi olmadı..başka bir fikri olan var mı?bir de krepe için en iyi sprey hangisi?
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gokche19 » Çrş Eki 22, 2008 8:27 pm

bende bu model kullanıorum kabartıp aynı böle oluoo :blushing:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen missceren » Çrş Eki 22, 2008 8:39 pm

canım peki yukarıda yazdığım gibi mi yapıyorsun yoksa hepsini mi kabartıyorsun?
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gokche19 » Çrş Eki 22, 2008 8:43 pm

valla ben en son çıtçıtımı tepeye taktıktan sonraa sadece en önü deil tepedekilerii böle 3-4 bölüp hepsini krepe yapıorum spreyliorum tabi krepeden önce dipleri sonra krepe yapıp tarakla düzeltip spreyliorum :blushing: zaten fahriye evcennde saçları çıtçıt onları kamufle etmek için böle kullanıo :laugh:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen missceren » Çrş Eki 22, 2008 9:03 pm

onun saçlarının çıt çıt olduğnu bilmiyordum canım :blushing: keşke becerebilsem yapmayı aslında arkadaşım çok güzel de anlattı ama beceremedim :dontknow: çok soru sordum ama bu son :blushing: hangi spreyi kullanıyorsun krepe için?
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gokche19 » Çrş Eki 22, 2008 10:28 pm

loreal studio line fix&shine burçakcığım :blushing: :kiss:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen missceren » Prş Eki 23, 2008 2:44 pm

teşekkürler canım alıcam bundan :bye: :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Pzr Eki 26, 2008 6:36 pm

haftasonu için cuma aksamı banyomu yaptım hafifden kurutup dpleri iice kuruttum hasta olmuaım die uçlar cok deil ,kısım kısım köpükleyip ördüm kızlar ee birazcık uğraştım saçlarımın beline kadar geldiğini düşünürsek ee birde kalın telli oldugunu hesaba katarsak ama değdi sanırım 13-14 kadar oldu ördüğüm sonra kuruttum araara tutarak ve o şekilde yattım sabah çözüp ayırdım ve harikaaa oldu ama keşke birde saçım acık renk olsa daha cok acamadıgımdan saç rengimi malum pek modelleri göstermiyor ama cok hosuma gitti su dalgası gibi oldu diebilirim bidahaki yapışımda fotolayabilirsem paylaşırım ;)
------ MelBaGs.BlogSpoT ------
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Candy1 » Pzr Eki 26, 2008 6:44 pm

loreal In o spreyinden bende var hiç memnun değilim..resmen kırıo saçları. Taft ona 5000000000 basar. Bidaha asla almam.....
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Pzr Eki 26, 2008 6:57 pm

bu aralar sınava hazırlandgmdan pek uğraşamıorum saçlarımla bide zaten sürekli fönden maşadan çok yıpramış durumdalar :( dinlensinler die bende yandan 1 dk da örerek arkadan topuz yapıorum resimdeki gbi bide minik bi agatha takıorum yanına ;)
yada sadece french braid. saclarım düz oldgndan hemencecik oluo bitio :bye:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen esosh » Pzr Eki 26, 2008 7:35 pm

melc yazdı:haftasonu için cuma aksamı banyomu yaptım hafifden kurutup dpleri iice kuruttum hasta olmuaım die uçlar cok deil ,kısım kısım köpükleyip ördüm kızlar ee birazcık uğraştım saçlarımın beline kadar geldiğini düşünürsek ee birde kalın telli oldugunu hesaba katarsak ama değdi sanırım 13-14 kadar oldu ördüğüm sonra kuruttum araara tutarak ve o şekilde yattım sabah çözüp ayırdım ve harikaaa oldu ama keşke birde saçım acık renk olsa daha cok acamadıgımdan saç rengimi malum pek modelleri göstermiyor ama cok hosuma gitti su dalgası gibi oldu diebilirim bidahaki yapışımda fotolayabilirsem paylaşırım ;)

melc cnm bende böle rahatça kullanabileceim bi model istiorum köpükle dalgalar yapınca ıslak duruo ben kuruyken dalgalar istiorum denicem yaptığını peki senin saçın dalgalımı normalde nasıl? Bide taft ın sıvı spreyi var köpük yerine odan sürsem olurmu acaba :blushing:
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Pzr Eki 26, 2008 8:42 pm

canım saçlarım dalgalı normalde dediğim gibi banyodan cıktıktan sonra hafifce kuruttum sonra cok fasla tutam olmucak sekilde ördüm biraz zamanımı aldı acıkcası ama saçlarım uzun ve yogun ördükten sonra hepsini tektek bağladım ve kuruttum ama bi anda deil bias kuruttum sonra bi 15 dakika sonra tekrar tuttum saç kurutma makinesini falan ve dediğim gibi yattım sabahda actım cok hoştu acıkcası ben cok sevdim keşke resimleseymişim gerçi sacım siyah pek belli olmazdı sanırım fotoda ama dediğim gibi yaparsam denicem bi dene derim ama saçların cok düzse nasıl olur bilemem
köpük olarak taftın kırmızı köpüğünü kullandım spreyde olur sanırım canım azcık sürmen yeterli olur ama yoksa cok olursa sanırım cok sert olur die düşünüyorum saten ördüğüm için sekil alıyorda hani ben uzun süre dayansın die köpükledim
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Pzr Eki 26, 2008 8:43 pm

canım saçlarım dalgalı demişim ama öle inanılmaz bi dalga deil :) cok düz deil cokda dalgalı deil arası dieim buarada umarım anlatabilmişimdir
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blush » Pzr Eki 26, 2008 9:17 pm

Tazz,
cok guzel olmuş cnm saçların hem sık hem spor. Bu arada saçların cok guzel parlıyor cnm :bye:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen esosh » Pzr Eki 26, 2008 9:33 pm

melc saol cnm, benimde saçlarım dalgalı denicem umarım seninki gibi olur :kissmuch: :bye:
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Pzt Eki 27, 2008 7:17 pm

blushcım cnm yok bi siteden alıntı o bnm saçlarım diil, aynı modelleri uyguluorum die onları ekledim örnek olsun die :bye:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gokche19 » Pzt Eki 27, 2008 8:52 pm

Candy1 yazdı:loreal In o spreyinden bende var hiç memnun değilim..resmen kırıo saçları. Taft ona 5000000000 basar. Bidaha asla almam.....

aa ben iyidir die ondan aldım ilk kullanışım :pisik: bi dahakine taft alıyım bariii :confused:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marmaris » Pzt Eki 27, 2008 11:38 pm

.
En son Marmaris tarafından Çrş Şub 23, 2011 3:38 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Pzt Eki 27, 2008 11:46 pm

marmaris bnde hep birilerine ördürürüm daha önce yada kuaföre giderdm ama sonunda internetteki videolar sayesinde ögrendm ;) ilk başlarda sacma sapan örülüo, güsel olmuo filan ama aradan bi-iki hfta gecince bide bakıosun iice ögrenmişsin. hatta gecen gün eve gelen bi misafir inanmadı bile benim ördüğme, o kadar ustalaştım yani artık ;) verdiğim linkten bi izle istersen :bye:

http://www.ehow.com/video_17115_french-braid-hair.html
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marmaris » Pzt Eki 27, 2008 11:55 pm

.
En son Marmaris tarafından Çrş Şub 23, 2011 3:39 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Pzt Eki 27, 2008 11:58 pm

öğrenirsin cnm bn bile ögrendgme göre ;) aman sakın diyim yapamıorum die koyverme, dediğim gbi zamanla alışıosun iice :)
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marmaris » Sal Eki 28, 2008 12:01 am

.
En son Marmaris tarafından Çrş Şub 23, 2011 3:39 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Sal Eki 28, 2008 12:04 am

umarım işine yarar cnm sonucu bildir bana :laugh: :bye:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marmaris » Sal Eki 28, 2008 12:34 am

.

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pinkyellow » Prş Eki 30, 2008 12:04 am

kızlar böyle doğal duran kıvır kıvır bir saç modeli istiyorum, hani gülben ergenin bazen yaptığı saçları gibi, ama kuaförler sağolsun alıyolar ellerine maşayı kalıp gibi bukleler yapıp bırakıyolar. ne demek lazım böyle olmaması için bilemiorum ki :dontknow:
Kullanıcı avatarı
pinkyellow
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Marmaris » Prş Eki 30, 2008 12:57 am

.
En son Marmaris tarafından Çrş Şub 23, 2011 3:40 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen esraisik » Cmt Kas 01, 2008 7:12 pm

kızlar saçlarımı kestircem öle kısa bi model düşünmüyorum saçlarım ne düz ne dalgaı ortası bişi önerebileceğiniz modeller warmı.genelde yoğun katlı saç kesimlerinden hoşlanıyom
Kullanıcı avatarı
esraisik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir