Düz Saçları Dalgalı Yapmak İçin

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Düz Saçları Dalgalı Yapmak İçin

Mesajgönderen tubby » Pzt Kas 20, 2006 2:06 pm

saçım düz ama arada sırada dalgaı olsun düz saçı dalgalı yapıcak bişr krem yada 7/24 elidor falan varmı? hani biraz dalga verecek bir ürün ?
Kullanıcı avatarı
tubby
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen allure » Pzt Kas 20, 2006 6:30 pm

Ben arada bir banyodan sonra sosislerle sarıyorum ama hemen düzleşiyor ya... Krem fln nasıl dalgalandırır ki saçı?
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen etsote87 » Pzt Kas 20, 2006 7:49 pm

benim saçlarım dalgalı ama hafif.ben banyodan sonra pantene in sivri uçlu uzun kabı olan şekillendirici kompleksini kullanıyorum 2yıldır.elidor gibi yağlandırmıyor yumuşacı yapıyor dalgada veriyor.dene istersen
Kullanıcı avatarı
etsote87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tibia » Pzt Kas 20, 2006 9:30 pm

ıslak saça jöle köpük filan sürdükten sonra vigoyla kurutabilirsin :roll: uçlardaki çıkıntıların aralıkları geniş olursa dalgalı olur.sık olursa kıvırcık olur :roll:
tibia
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ChunLi » Pzt Kas 20, 2006 9:36 pm

ozeLLkLe köpük cok ise yarıyormus
http://twitter.com/#!/ChunliBeauty
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen allure » Pzt Kas 20, 2006 10:30 pm

Tibia vigo dediğin, şu fön makinasının ucuna takılan büyük yuvarlak şey galiba değil mi?
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen derinnnn » Pzt Kas 20, 2006 11:19 pm

cnm sağlıklı saç dümdüzse dalgalanmıyo kolay kolay ama benim saçım röfleden dolayı yıpranmış durumda, saçımı banyodan sonra tarayıp, jöleleyip, vigoyla kurutunca inanılmaz dalga dalga oluyor.

bir de maşa yapıorum arada bir ama her zaman değil çünkü saçı çok yıpratıyor. Ama benim maşam saç şekillendirme setlerininkilerden değil annemin gençkızlık maşası markası ondüla arkadaşlarım saçımın maşasına bayılıyor hatta öyle bir resim bulup buraya koyabilirim sanırım :roll:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen allure » Pzt Kas 20, 2006 11:26 pm

Hmm biliyorum, bizde de annemin bir gençkızlık maşası var. Ama benim saçlarım çok düz, ve boyasızzzz. Tutmuyor o yüzden :?
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen derinnnn » Pzt Kas 20, 2006 11:28 pm

cnm hiç saçına maşa değdirme o zmn inan saçlarım senin gibiydi tahmin edebiliyorum saçını benim ördüğümde örgü bile tutmazdı toka kayardı saçım düzleşirdi iz yapmazdı boya fön hep mahvetti :cry: :cry:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen allure » Pzt Kas 20, 2006 11:31 pm

Haklısın ya, bir de dalgalanırsa saçlarım bir daha dönemeyebilirim bu haline...
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen derinnnn » Pzt Kas 20, 2006 11:35 pm

oldumu bilmiorum ama saçlarım burda dağınık maşalı bu arada ilk defa resmimi koydum
En son derinnnn tarafından Cmt Eki 09, 2010 8:36 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen tibia » Sal Kas 21, 2006 8:26 am

allure evet cnm,ben onun adını vigo diye biliyorum. fön makinasıyla beraber de verebiliyorlar,ayrı ayrı da satın alınabiliyor :roll:
tibia
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen allure » Sal Kas 21, 2006 1:55 pm

Hm öyle biliyorsan öyledir adı :lol: Bizde de olması gerek, eski makinanın ama yenisine de uyuyorsa bugün deneyeyim canım :wink:
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen ChunLi » Sal Kas 21, 2006 8:17 pm

Resim
canım senin yerine ben koydum umarım kızmazsin :) ama cok guzeLsin gercekten aLLah nazardan sakLasın sacLarinida cok begendim
http://twitter.com/#!/ChunliBeauty
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen derinnnn » Çrş Kas 22, 2006 2:22 am

cnm benim niye kızayım tşk ederim resim konusunda yeteneksizim zamanla aşarım heralde çok güzel şeyler görüpte buraya yapıştıramamak sinir ediyo beni :evil: bu arada tşk ederim cnm iltifatın için çok naziksin :heartlove
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen unforgiven » Pzr Nis 01, 2007 2:17 pm

derincim canım tu tu tu maşallah...fıstık gibi kızsın.. :hotover: :lol: bu arada bu kilo vermeden önceki halinse..şimdi zayıf olmuşsundur canım yaa burda gayet hoş gözüküyosun :o
Kullanıcı avatarı
unforgiven
BaKımLı
BaKımLı

Re: Düz Saçları Dalgalı Yapmak İçin

Mesajgönderen bunny » Sal Oca 29, 2008 10:59 am

Arkadaşlar, ben bir video buldum. Kız saç düzleştiricisiyle tek hareketle üstleri düz altları dalgalı yapıyor. Ne dediği pek anlaşılmasa da izleyerek anlıyorsunuz.
http://www.youtube.com/watch?v=v7-CdAh9Hes
Kullanıcı avatarı
bunny
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen esraexx » Cum Şub 08, 2008 9:38 am

arkadaşlar benim saçlarım aslında dümdüz işe giderken saçlarıma şekil vermekte çok zorlanıyordum ayrıca antalyada yaşadığım için hergün duş almak falan duş alıp yatıyosun saçlar yamuk yumuk oluyor neyse sonunda o dümdüz saçları dalgalandırmaya karar verdim jöle falan işe yaramıyor çünkü sert ve kötü görünüyor sürünce :tongue: bende saçımı ıslatıp köpük sürmeye başladım ilk başta işe yaramadı saç kuruyunca aynı oldu ama ısrarla devam ettim sonunda bir gün saçımı ıslatmaya zamanım olmadı direk kuru saça köpük sürdüm ve bunun daha etkili olduğunu gördüm sonra saçım bu işleme çok alıştı bir iki darbeyle dalgalanmaya başladı ve sonuç harikaydı :pray: hem pratik hem saçı yıpratmıyor tabi bu arada saç uçlarında kat olması gerekiyor ama sabırlıysanız deneyin özellikle yazın çok kullanışlı oluyor :bye:
Kullanıcı avatarı
esraexx
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen angeleyes » Cmt Şub 09, 2008 7:43 pm

derincim saçların harika görünüyo ;)
Kullanıcı avatarı
angeleyes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ozlemakis » Pzr Şub 10, 2008 5:38 pm

Cok güzel olmuş saclar :yeah: uzun sacta daha güzel gözüküyor dalga, calışan bayanlara cok pratik oluyor ama bazende tutmuyor işte :)
Kullanıcı avatarı
ozlemakis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen hilalyalin » Cmt Haz 07, 2008 7:57 pm

benim saçlarım normalde dalgalı ve gürdür we acaip şekilsizdir :pisik: 1 seneye yakındır dışarıya saçlarımı düzleştirmeden çıktığımı bilmem ve ben çok sıkıldım dümdüz saçtan normal saçlarım felaket zaten karmançorman dalgalar birbirine girmiş şekilsiz :tongue: we ben yeni bi şey keşfettim banyodan sonra anneme saçlarımı 2 tane balık sırtı ördürüorum bol saç spreyi sıkıyorum we ertesi gün saçlarımı açtıım zamanki hale inanamazsınız :) o gür şekilsiz saçlarım maşalanmış gbi dalga dalga we inanılmaz havalı oluyo düz saçlılarada öneririm bu yöntemi saç spreyi sıkarsanız tutma ihtimali yüksek bnm saçlarımda hemen iner normalde ama bu yöntemle hiç bozulmadı :) :banana:
Kullanıcı avatarı
hilalyalin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Roxana60 » Pzr Haz 08, 2008 11:10 pm

Ben artık saçlarıma pırasa diyorum :angryfire Herkes bayılıyor saçlarıma ama ben nedense sevmiyorum dümdüz zıtım işte kıvırcık yada hafif dalgalı olmasını isterdim. Köpük gerçekten çok işe yarıyor benim saçımda bile tutmuştu köpüğe çok az miktar jöle katıldığı zaman ve sonunda vigo yapılınca tutuyor dalga ama oda zaman alıyor işte. :dontknow:
Roxana60
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen yeliz88 » Cmt Haz 14, 2008 7:31 pm

kızlar benim saçlarım dalgalı aslında ama ben düz sevdiğim için düzleştirici kullanıyodum hep geçen gün sevgilim düz sevmediğini söyledi :( bende dalgalı kullanmıyodum hiç dalgalı olunca çok elektrikleniyo gibi geliyo bana elektriklenmemesi parlak durması için ne kullanıyosunuz siz
Kullanıcı avatarı
yeliz88
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen yeliz88 » Cmt Haz 14, 2008 7:32 pm

hilalyalin süper fikirmiş cnm ama ben balıksırtını bilmiyorum ki :( iki yandan örsem aynı olurmu acaba :)
Kullanıcı avatarı
yeliz88
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen hilalyalin » Cmt Haz 14, 2008 7:40 pm

hiç denemedim aslında aynı etkiyi verebilirrrr :) sni çok iyi anlıyorum bende düz saçı daha havalı buluyorum we düzleştirmediğim zaman saçlarımı kabarık elektriklenmiş gbi hissediyorum ama bu yöntemde çok etkili en azından beni düz saçtan birazda olsa vazgeçirmeyi başardı
En son zoix tarafından Cum Eki 03, 2008 10:19 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: gereksiz alıntı !!
Kullanıcı avatarı
hilalyalin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen AvrilLavigne » Prş Haz 26, 2008 9:56 am

bende aslında dalgalı ve hafif kabarık saçı çok seviyorum saçlarım normalde düz ama değil =) şöyle değil banyodan felan sonra kurutunca hafif kabarık saçın bi tutamı içe diğer tutamı dışa kıvrık oluyor ve ben bu duruma si-nir o-lu-yo-rum!! Öreyim dedim saçlarımı iki yandan örüyorum ama kulağımın üzerine getirip yapıyorum sonra açınca güzel oluyor ama gün içinde uçları saçak gibi oluyor gene olmuyor...Düzleştiriyim dedim onuda yaptım bu seferde uçları kırıldı.. Yeter behh :pisik: :tongue: Şu vigo şyinden bizdede var ama ne işe yaradığını bilmiyordum sayenizde kültür kotam dolmaya başladı saolun kızlar :kissmuch: :kissmuch: Ama nasıl yapıldığını tam olarak bilmiyorum biri bana ayrıntılı aanlatabilir mi rica etsem :crybaby: :( :crybaby:
Kullanıcı avatarı
AvrilLavigne
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen evanescence1 » Pzt Tem 14, 2008 12:58 am

bnmde saçlarım düz ve az ,daha önce hiç köpük kullanmadım en fazla tost yapıyordum bigudiye sarıorum o kadr tostu tavsiye ederm ama o da saçı yıpratıyor die bıraktm ,,köpükte saça zarar veriyor mu onu merak ettim?
evanescence1
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen meLenq » Pzt Tem 21, 2008 7:26 pm

kızlar ben balıksırtı örmeyi annemden öğrendim.ben ilkokula giderken annemin önüne otururdum ve annem de örerdi sacımı.öyle öğrendim ben.ama ne yapsam nafile saçlarım dalga dalga olmuyo napsam bilmem.sprey,köpük...herşeyi denedim ama olmadı.sadece maşa işe yarıyo bende.o da 2-3 saat.naapsam acaba??? :kissmuch:

SeVGiLeRLe........
Kullanıcı avatarı
meLenq
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen drangela » Pzt Tem 21, 2008 9:59 pm

kızlar size kendimin yeni keşfettiği bir yöntemi anlatıcam. benim sacım ince telli ve hafif dalgalı yani ne zaman hangi sekli alacagını kesfedmiyorsunuz. fön cektirdiğimde saatler içinde bozuldugu için daha cok dalgalı kullanıyorum fakat cogu zaman dalgalar gün içinde inip gidiyordu. bircok ürün kullandım elidor 7/24, pantene sekiilendirici gibi krem bazlı sekillendiriciler saclerım ince telli oldugu için agır gelli ve kısa süre içinde yaglanıp hacmini kaybettirdi. köpük az sürünce işe yaramadı cok sürünce sert yaptı. aynı sekilde jöle de öyle. fakat içlerinde en mennun kaldıgım jöle idi. ıslak saca elimde iyice suyla incelltiğim jöle uygulayıp öne egilip kurutuyordum. bu işlemi saca eşit yaymak için püskürtmeli bir kutunun içine biraz jöle biraz su koyup karıstırdım. kıvamı sacınızın kalınlıgına göre ayarlayın. bu sıvı jöleyi sacıma püskürttüm ve kuruttum. şonuc mükemmeldi. jöle cok seyreldiği ve esit dagıldıgı için öle katı bi his bırakmıyo saclarım yumusacık oluyor. hacimli olması için öne egilip kurutmak bence kesinlikle deneyin:)
Kullanıcı avatarı
drangela
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen helen22 » Pzt Tem 21, 2008 10:48 pm

aynı şeyi bende yapıyorum canım gercekten sonuc cok guzel birde ben bı püskürtmeli bir şişenın içine deniz suyu doldurdum :) tuzlu su saca cok guzel bir hava verıyor annem bırak sunu yıpranıyor dıyor ama napim sonuc cok güzel gittim boyle derinlere yüzdüm yüzdüm en beraak yerinde daldırdım şişeyi hehe :)
Kullanıcı avatarı
helen22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen drangela » Pzt Tem 21, 2008 10:51 pm

evet canım haklısın tuzlu ile de cok güzel oluyor dalgalar denizden cıktından sonra sacımın aldıgı sekli bi daha hiç yakalayamıyorum. parla iri dalgalı saclar ee daha ne olsun değil mi :)
Kullanıcı avatarı
drangela
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen Laietta » Çrş Tem 23, 2008 10:02 pm

benimde saçlarım dalgalı ama dalgaları düzgün değil düzgün durmasını istiyorum
etsote87 canım bende denicem bakalım işe yarıyomu saçlarım zaten dalgalı işe yara inş. düzgün dalgalar oluyomu?

derinn cim gerçekten güzelsin :)
Kullanıcı avatarı
Laietta
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marjolaine » Prş Tem 24, 2008 8:07 am

Ay bugün laboratuvarda steril filtrelenmiş sea water (deniz suyu) şişesi buldum, kendimi itsbeauty ortamında hissettim sanırım, süper hemen alıp saçımıza sıkalım bunu, dedim.. herkes çok güldü yau ama ben ciddiydim :blushing: :toofunny:
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ssinemm » Cum Tem 25, 2008 6:55 pm

yha bnm de saclarım düm düz örqü bile tutmuo düz sacları dalgalı yapmaq biras zor bnde coq istiyom ama olmuo işte:(:( :crybaby:
Kullanıcı avatarı
ssinemm
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bigibigi » Cmt Tem 26, 2008 12:10 pm

arkadaşlar ben su dalgası yazınca bu site geldi önüme ordan bakın önerilere ben denedim dicem ama şimdi sizi ugraştırmayım bu fikri yazan arkadaşlarada çok tşkler iyiki okumuşum yoksa saçlarım boşa gitmişti nemli saça şekil veren kremlerden sürün fazla olmasına gerek yok( ben elidor un ışıltılı kahverengisini sürdüm) sonra olabildigince tepeden kıvırarak topuz yapın ve baglayın uçlarında 5-6 cm bırakırsanız hem dipler hem uçlar düz ortası dalgalı oluyo birazda fön makinasını tutup yatın sabah kalktıgınızda gerçekten güzel oluyo hatta mükemmel benim saçlarımda fön çekmeden fönlü gibi duranlardan su dalgasını göze alamadım kıyamam saçlarıma umarım sizin işinizede yarar gerçekten güzel oluyo şimdi tekrar sardım saçları akşam dışarı çıkıcamda :D
Kullanıcı avatarı
bigibigi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marjolaine » Cmt Tem 26, 2008 9:56 pm

canım güzel bir öneri yazmışsın, denemek lazım.. ama kusura bakma yani koskaca bir paragraf yazmışsın, içinde ne bir tane nokta "." ne de bir tane virgül "," var.. mükemmel bir türkçe kullan demiyorum, ben de kullanamıyorum zaten, eminim bir sürü de hata yapıyorumdur yazarken ama inan ki mesajını 5 defa okudum algılayabilmek için.
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bigibigi » Pzr Tem 27, 2008 12:44 pm

bir dahakine daha dikkatli olcagıma emin olabilirsin ;) kusura bakmayın ...
Kullanıcı avatarı
bigibigi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marjolaine » Pzr Tem 27, 2008 8:58 pm

bigibigi'cim ters bir anıma gelmiş herhalde, üstteki mesajımı okudum da biraz sert çıkışmışım sana, anlayışın için teşekkür ederim canım benim :kissmuch: :bye:
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen atesch » Pzr Ağu 03, 2008 3:28 pm

arkadaşlar benim saçlarım tam bir pırasa maşa yaptırsam yarım saat dayanmaz spreysiz :angryfire ve özellikle son yıllarda patlayıveren düz saç modası yüzünden herkes çok imreniyo ama ben doğal halimle sıradan görünmekten çok sıkıldığım için bioform yaptırdım ilki muhteşemdi ama 2.sinde başka kuaföre gitmek zorunda kaldım o da beceremedi saçı çok yıpratıyo tavsiye etmiyorum o yüzden şimdi düz saçlarım uzadı yıpranan kısımlarıda kestirdim duştan çıkınca biraz şekillendirici sürüp sosise sararsanız uzun süreli hoş bi dalga elde edebiliyosunuz hemde saça zarar vermiyosunuz :love10:
Kullanıcı avatarı
atesch
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen picaruz » Sal Ağu 05, 2008 10:43 am

Saçlarımı dalgalandırmak için bir servet harcadım..evdeki malzemeleri sayıyorum

Remington catwalk 3'lü maşa seti (biraz eski tip yıpratıyor sanırım)
remington cis25 buharlı maşa (çok güzel oluyor ama uğraştırıyor)
Remington bigudi (fazla ısınmıyor ve saçlarınız uzunsa işe yaramıyor)
babyliss bigudi (kısa saçlar için ideal)

evet bunlar şekillendirici cihazlar bir de kozmetik ürünleri var tabi

Loreal hot boucl (Gliss parlaklık kürüyle beraber kullanıp vigoyla kurutursanız kıvırcık oluyor)
tony and guy twist-it curl balm (eh idare eder dalgalar biraz karman çorman oluyor)
john frieda dream curls (işime yaramadı)

evet bu kadar para harcadıktan sonra bana güzel dalgalar için önerebileceğiniz yeni birşey var mı? :crybaby:
Kullanıcı avatarı
picaruz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marjolaine » Sal Ağu 05, 2008 11:26 am

canım düz saçların için düzleştirici kullanıyorsan düzleştiriciyle de yapabilirsin dalgalarını. maşayla yaptığımdan daha uzun süre dayanıyor düzleştiricimle yaptıklarım ve çok tatlı oluyor :)
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen picaruz » Sal Ağu 05, 2008 11:34 am

Düzleştiricim var geniş plakalı philips influence..nasıl dalga yapabilirim ki onunla?
Kullanıcı avatarı
picaruz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen drangela » Sal Ağu 05, 2008 2:35 pm

picaruz yazdı:Düzleştiricim var geniş plakalı philips influence..nasıl dalga yapabilirim ki onunla?

canım bu konuda sana marjoline daha cok yardımcı olur. ama bende denediklerimi yazmak istedim. sac düzleştiriciler II'nin 2. yada 3. sayfasına bakrsan orda detaylı bölümler ve linkler görürsün bu konuyla ilgili. sac düzleştici ile nasıl bukle yapılır onunla ilgili videolar vardı o sayfada. yalnız benimde makinem geniş plakalı belki olur diye denemek istedim ama malesef olmuyo. üstelik saclarımda uzun.
birde sen dene istersen ordaki videoları izleyip.. belki sen yaparsın :blushing: bana anlatırsın sonra :bye:
Kullanıcı avatarı
drangela
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marjolaine » Çrş Ağu 06, 2008 10:03 am

picaruz yazdı:Düzleştiricim var geniş plakalı philips influence..nasıl dalga yapabilirim ki onunla?

selam canııım, drangelina'cım zaten cevap vermiş sağolsun verdiğim linkleri unutmamış :) dediği gibi düzleştiriciler II konusunun 3. sayfasına birkaç link eklemiştim, yapmak çok kolay ama kalın plakayla hiç denemedim, nasıl olur bilmiyorum, ben ince plakalı bir düzleştirici kullanıyorum ve çok doğal bukleler elde ediyorum, maşadan daha çok sevdim.. videolara bir bak istersen, keşke daha fazla yardımcı olabilsem :(
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen picaruz » Çrş Ağu 06, 2008 1:09 pm

çok teşekkürler fakat videoları izleyemedim ne yazık ki..iş yerinde ağdan bağlanamıyorum youtube a..evdeki bilgisayardada flash player eski versiyon filan dedi...en kısa zamanda izlicem yada perma yapıp kurtulucam :)
Kullanıcı avatarı
picaruz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen etsote87 » Çrş Ağu 06, 2008 1:44 pm

kızlar siz böle yazdıkça şükrettim yav halime,dalgalı hatta biraz elimle oynarsam kıvırcık olabilen ince telli azıcık saçım var,düzleştirmemde 10dkmı alıyor :kissmuch: biraz şekillendirici köpük vigo ve maşa :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
etsote87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen picaruz » Prş Ağu 07, 2008 8:33 am

:) aslında bende nankörlük ediyorum saçlarım dalgalanıyor ama biraz karışık ve elektrikli görünüyor ve ben bu şekilde işe gelmek istemiyorum (yataktan yeni kalkmış gibi ) maşada çok uğraştırıyor...etsote de resmen nispet yapmış bize :toofunny:
Kullanıcı avatarı
picaruz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen etsote87 » Prş Ağu 07, 2008 8:04 pm

:nanik: aslında nispet değil ama :kissmuch: hakikaten saçlarımla 1 senedir barışığım,sıkılmasam maşa falan yapabilsem uğraşıp harika şeyler elde ediyorum ama üşengecim bu konuda biraz,hem artık boyatmıyorumda saçlarımı,kuaföre uğramıyorum zaten,kendi kendime yetiyorum valla, :banana:
Kullanıcı avatarı
etsote87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen picaruz » Cum Ağu 08, 2008 7:55 am

Ben de gitmiyorum kuaföre,verilen paraya acıyorum çünkü hergün duş alınca saç yaptırmanın da bir anlamı kalmıyor çünkü..sanırım o yüzden bu şekillendiricilere dünya para yatırdım :laugh:
Kullanıcı avatarı
picaruz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen picaruz » Cum Ağu 08, 2008 7:59 am

Kızlar bu arada dün gece çok uğraştım ama youtube daki videoları izleyemedim ne yüklediysem olmadı ayarları da değiştirdim..ama olmuyor forumlara baktım bu gibi sorunlarla karşılaşanlar olmuş...başka bi link veremezsiniz değil mi videolar için?
Kullanıcı avatarı
picaruz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Sonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir