Düz Saçları Dalgalı Yapmak İçin

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Düz Saçları Dalgalı Yapmak İçin

Mesajgönderen AvrilLavigne » Cmt Eki 11, 2008 10:00 am

photographer yazdı:Ben banyodan çıkıom taradıktan sora başımı öne eğiyorum azcık jöle sürüyorum elimle şekil veriorum sora az sprey sıkıom tamam oluo ama köpük alıcam daha doğal duruo köpükle jöle ıslak bi görüntü verio

Resim

ama saçlarının normal hali dalgalı di mi çünkü düz saçta olmuo malesef =(
Kullanıcı avatarı
AvrilLavigne
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kronikseker » Cmt Eki 11, 2008 11:08 am

awecane yazdı:Arkadaşlar başlıkta yazılan herşeyi okudum..Okurken de ne kadar çok yöntem varmış filan diye feci heyecanlanmıştım ..Ama sonra fısss..Özellikle şu düzleştiriciyle dalga yapma olayı çok ilginç gelmişti ama bi türlü beceremedim =S Çok asi saçlarım var sanırım :(
Bi de biri bana şu vigoyu anlatabilirmi? tam olarak ne olduğunu anlayamadımda :blushing:

canım vigo saç kurutma makinesine takılan, taraklı geniş agızlı bir araç. sacın hafif dalgalıysa ıslak saca jöle ya da köpük sürüp sacını öne dogru egerek vigoyla kurutuyorsun. dalgalı ya da vigonun taraklarına baglı olarak kıvırcık oluyor. benim bir arkadaşımın saçları dümdüzdü o saçını bazı yerlerinden tokayla tutturup basını öne eğmeden kurutuyordu. daha doğal duruyordu o zaman.
ben vigodan önce dax kullanıyorum. benimki dalgadan çok saçaga benziyor:)
‎''off'' dedi
''ne oldu?'' dedim
''hiç'' dedi
''her şeyi bırak gel benimle'' dedim
"...olur mu?'' dedi
''Bir tabak fazla koyarız soframıza'' dedim
''olmaz'' dedi
''neden?'' dedim
''aynı tabaktan yeriz'' dedi

Bir daha sevdim...
Kullanıcı avatarı
kronikseker
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen photographer » Cmt Eki 11, 2008 2:45 pm

AvrilLavigne yazdı:
photographer yazdı:Ben banyodan çıkıom taradıktan sora başımı öne eğiyorum azcık jöle sürüyorum elimle şekil veriorum sora az sprey sıkıom tamam oluo ama köpük alıcam daha doğal duruo köpükle jöle ıslak bi görüntü verio

Resim

ama saçlarının normal hali dalgalı di mi çünkü düz saçta olmuo malesef =(

doğru dalgalı o yüzden rahat verilebiliyo böle şekil falan ben böyle seviyorum sanki düz saçtan daha çok yakışıo bana doğal duruo hem ;)
‎"Sen bilmezsin.. O bilmez.. Hiç kimse bilmez, bilemez.. Hatta Ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir".
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen seagirl » Cmt Eki 11, 2008 10:58 pm

kızlar bende vigo var ama nası kullanacağımı bilmiyorum mesela saç ıslakkenmi nemliykenmi kuruykenmi kullanıcam , ncesinde köpük fln sürmem gerekiyormu bi de vigoyu nasıl tutucam saça dolayacakmıyım napıcam ?? yada kısa yoldan bunla ilgili bi video fln varmı ?? :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
seagirl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladygodiva » Çrş Eki 15, 2008 9:25 pm

drangela yazdı:kızlar size kendimin yeni keşfettiği bir yöntemi anlatıcam. benim sacım ince telli ve hafif dalgalı yani ne zaman hangi sekli alacagını kesfedmiyorsunuz. fön cektirdiğimde saatler içinde bozuldugu için daha cok dalgalı kullanıyorum fakat cogu zaman dalgalar gün içinde inip gidiyordu. bircok ürün kullandım elidor 7/24, pantene sekiilendirici gibi krem bazlı sekillendiriciler saclerım ince telli oldugu için agır gelli ve kısa süre içinde yaglanıp hacmini kaybettirdi. köpük az sürünce işe yaramadı cok sürünce sert yaptı. aynı sekilde jöle de öyle. fakat içlerinde en mennun kaldıgım jöle idi. ıslak saca elimde iyice suyla incelltiğim jöle uygulayıp öne egilip kurutuyordum. bu işlemi saca eşit yaymak için püskürtmeli bir kutunun içine biraz jöle biraz su koyup karıstırdım. kıvamı sacınızın kalınlıgına göre ayarlayın. bu sıvı jöleyi sacıma püskürttüm ve kuruttum. şonuc mükemmeldi. jöle cok seyreldiği ve esit dagıldıgı için öle katı bi his bırakmıyo saclarım yumusacık oluyor. hacimli olması için öne egilip kurutmak bence kesinlikle deneyin:)

helen22 yazdı:aynı şeyi bende yapıyorum canım gercekten sonuc cok guzel birde ben bı püskürtmeli bir şişenın içine deniz suyu doldurdum :) tuzlu su saca cok guzel bir hava verıyor annem bırak sunu yıpranıyor dıyor ama napim sonuc cok güzel gittim boyle derinlere yüzdüm yüzdüm en beraak yerinde daldırdım şişeyi hehe :)

Hmmm, bu yöntemleri bir denemek gerek. Kızlar benim de saçlarım dümdüz, yani çok sıkıcı. Dalgalı yapmak için ya kuaföre gitmek zorunda kalıyorum, ya da evde Rowenta Curling Tong'um var, onunla dalga yapıyorum ama maşayla kendim yaptığım zaman bir türlü istediğim gibi olmuyor. Tam olarak istediğim şey, şöyle birşey:

Resim

Ama bir türlü olmuyor bu model. Deniz suyu konusunda yazılanlara katılıyorum, denizden çıktığım zaman çok güzel oluyor saçlarım, hafif dalgalı, ama şimdi nerden bulayım deniz suyunu? Drangela'nın bahsettiği sprey jöle yöntemini deneyeyim en iyisi.
Kullanıcı avatarı
ladygodiva
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ANGEL21 » Pzt Eki 20, 2008 2:19 pm

kıslar benim saçlarım belime kadar, sarı ve kalın tellı. Normalde hep düz dalgalı yapmam cok zor ama ben yöntemi buldum :) maşa aldım 200 dereceye kadar cıkıyo ısısı, sacı parca parca ayırıp en alttan başlıyorum ince yada kalın sac tutamını alıp sert jöle sürüyorum sonrada maşayla sarınca cok güzel oluyo, deneye deneye öğrendim :) normalde 1 saat bile dayanmayan saçlarım şimdi 2 gün maşalı ve bukle bukle oluyo :banana:
Kullanıcı avatarı
ANGEL21
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sipsevdi » Pzt Eki 20, 2008 2:56 pm

canım kaç derecede yapıosun maşayı zarar verio mu çok ısı.
Kullanıcı avatarı
sipsevdi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ANGEL21 » Sal Eki 21, 2008 3:01 pm

sipsevdi yazdı:canım kaç derecede yapıosun maşayı zarar verio mu çok ısı.

Canım ısıyı saç telıne gore ayarlayabılırsın, benım saclarım kalın tellı ve gur tutmaz diye 175 derece de kullanıyorum bıde uzun sacları korumak ıcın spreyler var onlardan da uclarına sıkıyorum cok guzel oluyo saclara cok zarar vermıyo.tavsıye ederım :bye:
Kullanıcı avatarı
ANGEL21
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen minimalist » Pzr Eki 26, 2008 10:29 pm

Düz saçlar her zaman daha güzeldir tujaf dalgalı saçı olan düz ister düz olan dalgalı
Kullanıcı avatarı
minimalist
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sunna » Sal Oca 20, 2009 9:42 pm

valla benim saçlarım kıvırcık... sadece kremliyorum sper oluyo
Tek Aşk .. "FENERBAHÇE" . . <3
Kullanıcı avatarı
sunna
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen rosejam » Çrş Oca 21, 2009 6:19 pm

kızlar benmde saçlarım aşırı düz...lisede herkes fön çekip geldiğimi sanırdı hatta...ne yapsam tutmuyo pırasa gbi bişi...millet beğenio ama ben dalgalı yapma istiorum arada..okuduğum kadarıyla köpük işe yarıomuş ama bende yararmı bilmiorum: :(
hatta küçükken ilkokul mezuniyetimizde saçımızı nasıl yaptıracaımızı anlatıoduk birbirimize..bende bukle bukle yaptırcm gelcem demiştim..mezuniyet günü geldi kuaför sarıyo tutmuyo öbür tarafı sararken dier taraf inio :lol: sonuç:mezuniyete yine inmiş dümdüz saçlarımla gittim arkadaşlarım eee hani bukle yaptırcaktın fln demişlerdi :nanik: tutmuo napiim :tongue:

:hang:
Kullanıcı avatarı
rosejam
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ANGEL21 » Prş Oca 22, 2009 1:26 pm

benımde genelde tutmazdı bende en son care braun masa aldım sımdı bukle bukle sekıl1 avatarım :toofunny:
Kullanıcı avatarı
ANGEL21
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen arimari » Sal Şub 03, 2009 1:42 am

eskiden benimde ince telli, dümdüz, şekle girmeyen, ışıl ışıl, şekle girmiyo die üzüldüüm saçlarım vardı... sonraaa salak benn gittim saçıma balyaj attırdım yetmedi balyajları artırdım oda yetmedi tamamen boyattım 5 sene içinde yaklaşık 10-15 kere renk değiştirdim şimdi bnm o ince telli saçlarım kalınlaştı, dümdüzken kauçuk gibi bişe oldu, ışıltı rüyalarda kaldı... şekle girmek konusuna gelince evet şekle girio amaa ben banyodan çıkıp hiç bişey yapmadan dümdüz olan saçlarımı çok özledim :crybaby: bırakın dalgalı olmasın düz saçtan güzeli yok
Kullanıcı avatarı
arimari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nehir86 » Sal Şub 03, 2009 2:55 pm

benim saclarım da cok düz,hatta o kadar düz ki ütüledigimi fln zannediyolar,denizden cıktıgımda da düz her hali düz of of :angryfire dalgalı saclara bayılıyorum ama bi türlü yapamıyorum,dalgalı kıvırcık sacları düzleştirebiliyosun ama düz sacı dalgalı yapmak cok zor!!! :crybaby:
Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup ''AŞK''sanıyorsunuz!
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen PainGiver » Pzt Şub 09, 2009 4:29 pm

kızlar ince başlıklı saç düzleştiricilerle dalga yapılabiliyomuş ya..aranızda yapan var mı?tarif edebilir mi?
Kullanıcı avatarı
PainGiver
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mero748 » Sal Şub 10, 2009 1:44 am

PainGiver cim saç düzleştiricisini tutam halindeki saçını alıp dibinden yavaş yavaş sarmaya başlıyosun nettede bu konuda videolar falan vardır anlatamadım büyük bi ihtimal :(
http://twitter.com/merimania
mero748
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen PainGiver » Sal Şub 10, 2009 4:38 pm

bu konudaki videolardan link gönderebilir misin? :type:
Kullanıcı avatarı
PainGiver
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen picaruz » Prş Şub 12, 2009 5:39 pm

Canım direkt link veremesemde youtube'a curl hair flat iron filan yazınca onlarca video çıkıyo ben en çok itsjudytime diye bi kullanıcı var onun videolarına bayılıyorum umarım bulursun...Bende düzleştiriciyle dalga yapmayı ordan öğrendim... :bye:
Kullanıcı avatarı
picaruz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Xtina » Prş Şub 12, 2009 8:42 pm

ya hadisenin deli oğlan klibindeki saçlar nasıl yapılıyo?
Böyle hem kabarık hem dalgalı?
Maşaylamı bilen varmı?
Kullanıcı avatarı
Xtina
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dixie » Pzr Şub 22, 2009 7:56 pm

deriinnn saçlarn çok güzel gözüküor ama ince telli sanırım ve maşa zarar verebilio malesef:( benmde çok ince telli.
kızlar çok süper bi şey keşfettm bunu çok sık deniyorum ve çok doğal duruyo.
anlataym:new wave in bukle köpüğü var ama çok sert olanı değil. kıvırın! yazıyor kutuda. onu kullanıyorum banyodan çıkınca saçımı ikiye ayırıp nemliyken tabi, ve saçımı döndürerek topuz yapıyorum 2 tane. ve gece o şekilde yatıyoru. sabah kalkıp saç kurutma mak. ine veya mümkünse bir saç düzleştiriciyiyle bukleleri açmadan üzerinden geziyiorum. amaç ısıyla bukleleri sabitleştrmek;)
ve en son kısımda asla tarak kullanmadan sadece parmaklarımla saçı açıyorum ve müthiş bukleler oluyo:) mutlaka denemelisiniz:) ayrıca saçları hafif dalgalılarda dahada harika olucaına inanıyorum. benmki düz ona rağmen prenses bukleleri oluyor :) :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
dixie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen handeberhan » Pzt Şub 23, 2009 12:53 am

kızlar ıstedıgınız dalga turu kesınlıklee dumduz sacta bıle braun ırı dalga masasında pısman olmıcaksınız okdar guzel dogal ırı bı dalga oluokı anlatamam böle kıvır kıvır masa gıbı deıl kesınlkle cok cok hos bı arkadasımız bı resm yuklemıs sayfada aynı onun gıb oluor kesınlıkle tavsıyem
Kullanıcı avatarı
handeberhan
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen rose20 » Cum Mar 06, 2009 1:40 pm

Benim de saçlarım düz ve başka şekle girmiyolar.Dalgalı olmasını istiyorum ama maşada çok abartılı oluyor.Başka bir önerisi olan yok mu..? :(
rose20
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Bakulu » Pzt Mar 16, 2009 3:49 pm

Bu basligi bulmam cok iyi. Saclarim dumduz ama ben dalgali istiyorum.
Bigudilerle cok kivircik oluyor ama 2 saat sonra dalgali oluyor gun boyunca ise tamamen duzlesiyor saclarim :crybaby: ben bigudileri actiktan 2 saat sonraki halini cok seviyorum, kivir kivir degil hafif kivirclikli-dalgali
kizlar ben sac duzlestiricidi, sac kiviricidi boyle seylere pek guvenmiyorum, sacimi yakiyor sacim mahvoluyor gibime geliyor. Kiriklara da neden oluyorlar, bigudiyle de ole oluyor gerci.

Bir arkadasim kuaforde 3 aylik 6 aylik falan yapiyorlar ya ondan yaptirdi. (kimya ile) bu da cok zararli ama bazi kuaforler yurtdisindan kaliteli ilac getiriyoruz onunla yapiyoruz falan diyorlar. Arkadasimin saci zaten bozulmustu yani o ya sacim mahvolursa diye dusunmedi. Ama benim sacim zarar gormedi hic ondan cesaret edemiyorum. Yaptiran var mi kizlar ve ya ne dusunuyosunuz bu konuda? Bigudilerden biktim artik her gece yapiyorum sabah kalkiyorum oglene-aksamustune kadar dumduz oluyor yine :crybaby: bosuna eziyet oluyor bana. uzun sureli istiyorum acikcasi, bi gunluk yapimlar bende durmuyor bi turlu :tongue:

adriana lima'nin saclari gibi de oluuurr :) guzel dalgali
Bakulu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen PeLisCh » Sal May 26, 2009 9:01 pm

benim saçlarım dalgalı ama eskiden katlı modeldi karışık karışık her yerinde kat vardı köpük sürünce mükemmel duruodu sonradan uzattım ve katı alta koydurttum şimdi istediim gbi dalgalanmıo :blushing: ben direk köpük tarzı şeylerle dalgalansın istiorum pratk oluo ama eskisi gbi yapamıorum bi türlü sanırım yüksek kat şart ne dersiniz :crybaby: :crybaby:
Kullanıcı avatarı
PeLisCh
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen black5 » Çrş May 27, 2009 12:30 am

PeLisCh; benimde saçlarım dalgalı aynı sorunu bende yaşıyorum :s katlarım uzadıkça saçlarımın dalgası azalıyor. en iyisi kat verdirmek :yeah:
Kullanıcı avatarı
black5
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen KaaneLif » Cum Haz 05, 2009 2:48 pm

saçlarım o kadar düz ki ne doğru dürüst maşa ne bigudi nede örgüyle dalgalanmıyorr..permada yaptırmak istemiyorum..ne yapabilirim ?? :(
Kullanıcı avatarı
KaaneLif
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen black5 » Cmt Haz 06, 2009 12:07 am

doğal bie görüntü istiyorsan su dalgası yaptır canım
Kullanıcı avatarı
black5
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen buse9435 » Sal Haz 23, 2009 6:18 pm

benım saclarım tam olarak dümdüz değil omzumdan bırazcık uzun oldugu için haliyle kıvrılıyor bu şekilsizlik beni delirtiyor saçlarımın sağlığını ve bakımlı halini özlediğim için 4-5 aydır tek bi kez düzleştirici-maşa fln kullanmadım ancak size tavsiyem sacınızın hafif nemliyken elidor 7-24 yağlandırdığını düşünüyorum onun yerine hemdaha ucuz olan pronver marka kullanabilirsinz ya da mavi renkli su gibi saç spreyleri var kuaförlerde fln satılıyo bakım amaclı onlardan sıkıp baş aşağı yukarı oğru kurutmanız hafir dalgalıysa hos dolgun yapar
yada :
sacınızı nemliyken üçe yada istediğiniz sayıda ayırıp sıkı sıkı topuz yapıp gece öyle uyumanız
sabaha şekli güzel oluyor şahsen ben örgünün yarattığı dalgaları sevmiyorum ;)
Kullanıcı avatarı
buse9435
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen evremm » Pzt Ağu 03, 2009 11:11 pm

benim saçlarım dümdüz olmasada çok az dalgalı düz bir saç.
banyodan çıktıktan sonra baş aşağı durup köpük uyguluyorum ve nemli kalana kadar elimle şekil veriyorum
sonuçta dalgalı ve kalıca saçlar oluyor.
evremm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen KeleBekkk » Sal Ağu 04, 2009 3:15 am

Benim saçlarım sanırım gittikçe dümdüz oluyor :( Aslında oda güzel ama hep kıvırcık yada saçlarım olmasını istemişimdir :) Bigudi ile sarıyordum sürekli.. Pek..hatta hiç dayanmıyor.. Jöle ile ne kadar oluyor bilmiyorum ama pek jöle kullanmak istemiyorum açıkçası.. Bir kere vigo ile denemiştim gerçekten güzel oluyor :) Ama vigo kırıldı :( :D en kısa zamanda alacağım başka bi tane :)
Kullanıcı avatarı
KeleBekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Nurgulum » Prş Ağu 06, 2009 10:20 pm

benim saçlarım hafif dalgalı ama ben düz saçı daha çok seviyorum ama fön düzleştirici yıprattığı için pek kullanmak istemiyordum ama elidor düz saçlar elektriklenmeye karşı şampuanını aldım banyodan sonrada nemli saça saç kremini sürüyorum dümdüz oluyor herkes görünce fön mü çektin diyor doğal yollarla hallettim sorunumu ama şampuanım bittince bıraktım sürekli aynı şampuanı kullanmayıda önermedikleri için değiştirdim.
Kullanıcı avatarı
Nurgulum
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blackbat » Prş Ağu 06, 2009 11:59 pm

kalın ve doğal dalganın sırrı akşam yatmadan saça köpük uygulayıp ya başını aşağı eğip kalın örgü yapmak yada lastikli tokayla saçına basit bir topuz yapmak sabah kalkınca saçı açınca çıkan saç :yeah:
Kullanıcı avatarı
blackbat
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen barones » Cum Ağu 07, 2009 6:17 pm

düz saçları ne yaparsanız yapın ister maşa ister köpük,ister sosis,bigudi... 2 saat sora söner ve o dalgalar aşağıya iner.tecrübeyle sabitttir.(kuafördeki bayan) yılmaz erdoğan ın bir demet tiyatro oyununda bu konuyla ilgili bir repliği vardı
geceyarısı saçında bigudi olan komşu kapıyı çalar,mükremin açar korkar o ne? der. bigudi der kadın. hııı anladım bagudi yani...kıvırcık için der kadın.mükremin de:yahu düz saçlı kıvırcık ister kıvırcık düz ister ,dalgalı ise hepsinden şikayetçi :)
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zuuu » Cum Ağu 07, 2009 6:33 pm

Hakikatten öyle ama :) bnde dalgalı saça sahip biri olaraktan bu teoriye %100 katılıyorum :yeah:
Kullanıcı avatarı
zuuu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen baharrr » Cum Ağu 07, 2009 7:59 pm

kızlar bu 2.sayfada gecen sulujole benimde kafama yattı ama jole sulandırıp bırakılınca kötü olmazmı şişede yada mavi su dedikleri aynı işi görüyormudur deneyen varmı
Kullanıcı avatarı
baharrr
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen barones » Cmt Ağu 08, 2009 2:34 pm

ben sulu jöleyi biliyorum.hani jöleyi sürersinizde kazık gibi sert olur ya işte sulujöle biraz yumuşatıyor.ama aslında sulu jöle falan değilde pantene in bukleli saçlar için krem 7/24 tarzında bir ürünü var.o çok güzel.şahsen benim dalgalı saçlarım var ve banyodan çıkınca suyunu alıp saçlarıma ondan sürüyorum.önlerinede fön çekip yanlara bırakıyorum.ıslakken pek hoşunuza gitmeyebilir ama kurudukça oluşan hacim ve dalgalara inanamayacaksınızzzzz :love10:
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pinarr85 » Pzr Ağu 23, 2009 3:00 pm

ya kızlar şu vigo yu nasıl kullnaıyosunuz saçlarım düz vigoyla şeklleniremiyorum ya saşımda sorun var ya da vigoyu kullnamayı bilmiyorum :angryfire
pinarr85
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen baharrr » Pzt Ağu 31, 2009 7:18 pm

bende avonun dalga yapmak için likit jölesi aldım ama daha denemedim sıvı şeklinde kızlar
Kullanıcı avatarı
baharrr
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen love34 » Pzt Eyl 07, 2009 8:16 pm

kızlar baslarda duz sonlara dogru dalgalanan saclarım var :blushing: ama hepsı dalgalı olsun ıstıyorum. kuafrler fazla abartıyor ve surklı kuafre gtmeyede vaktım yok :dontknow: saclarımn dalgalı ve doal durmasını ıstıyorm. sabhları saat 6 da kalktgm ıcnde uyku sersemı ugrasamıyorm bıldıgınız kolay bı yontem var mııı?? gece yapıp yattıgmda ıse ertesı gune hıc brsey kalmıor :blushing: kolay ve guzel bır yontem soylersenız cok iyi olucak :blushing: :love10:
love34
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen JhanSu » Cmt Eyl 12, 2009 1:32 pm

saç düzlestiricileri saçın formunu bozuyo normalde silindir seklinde olan sacı düzlestiriyo kuaförüm onu 1 kere kullanmakla 50 kere kullanmanın arasında hic fark yok dedi cok moralim bozuldu :( bnr m saclarım hafif dalgalı ama cok kolay sekil alır kuru oldugu icn :) dalgalı olması icn anneme balık sırtı gbi 3lü örgü yaptırıyorum biraz köpük sıkıp sabah actıktan sonra harika bi dalgası oluyo herkes bayılıyo öneririm :yeah:
Kullanıcı avatarı
JhanSu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen love34 » Cmt Eyl 12, 2009 2:58 pm

köpügü ördkten sonra sıkıosn dmı tatlım? ortalama ne kadar saat orgulu kalıo sacn?? kesnlıkle denıcem:D:D
kızlar sinbo'nun SHD 2651 sac sekıllendırıcısı nasıl kullanan var mı? bigudisi masası fırcası yarım fırsacı herseyı ıcınde..eeg memnun kalan varsa almayı dusunuyorumda.. =)
love34
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Holda » Cmt Eyl 12, 2009 3:06 pm

Photographer;

Çok güzel olmuş saçların (:

Güzel yöntem, ben de denicem xD
Kullanıcı avatarı
Holda
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melezim » Cmt Eyl 12, 2009 3:23 pm

bende aynı dertteyim hatta çıldırmak üzereyim ya herkes saçımı çok beğeniyor .ama saçlarım dümdüz isyan etmiyorum sağlıklı parlak gür ama hiç şekil namına birşey almıyor.denemediğim metot kalmadı.kuaförde yaptırdığımda 1 gün sonra bozuluyor :crybaby: örerim dalgalanmaz ,toplarım izi bile çıkmaz off
^^ Best of Everything ^^ ♥♥ bir ben var ki bende benden içeri ♥♥

''Stewardess'' :))
Kullanıcı avatarı
melezim
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen JhanSu » Cmt Eyl 12, 2009 3:55 pm

love34 yazdı:köpügü ördkten sonra sıkıosn dmı tatlım? ortalama ne kadar saat orgulu kalıo sacn?? kesnlıkle denıcem:D:D
kızlar sinbo'nun SHD 2651 sac sekıllendırıcısı nasıl kullanan var mı? bigudisi masası fırcası yarım fırsacı herseyı ıcınde..eeg memnun kalan varsa almayı dusunuyorumda.. =)

canmm hani banyo yaptktan sonra sac dha ii sekil alır ya o zaman ördür. kuruya yakın nemliyken (ama ıslak ya da nemli olmicak yoksa acılınca hawa almadıgı icn ıslak kalır we sekil almaz) biraz köpük sık ben 7/24 fln kullanmıyorm yatıştırıyo sacı kabarık durmuyo sönen sacları sewmiyorm. köpügü dagttktan sonra balık sırtı yapıo annem iste 3e bölerek sacımı ince ince alıyo sımsıkı örüyo o gece öyle yatıyorum sabah kalkıp acıp bikac kere silkeliyorum kafamı we gercekten harika oluyo. pırasa saçlarda bile işe yaricagından eminim :yeah:
Kullanıcı avatarı
JhanSu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen JhanSu » Cmt Eyl 12, 2009 4:07 pm

MELEZİM, msjını smdi gördm cok hossun yaaa örerim dalgalanmaaaz toplarım izi ble cıkmaaz kafiyeli olms eheheheh:) :) cok sekersn. ama bak eminim benm dedigm gbi yap cıkar iz fln kalır yani :yeah: insallah olur. yok mu düz sacların sekil alması icn bi krem ws? pırasaysa cabuk yaglanıodr sanırm limon özlü sampuanlar kullanabilrsn bnm arkadsm da cok yaglı saclı limon sürüyo dibine sacının 10 dk beklio sonra yıkanıyo
Kullanıcı avatarı
JhanSu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melezim » Cmt Eyl 12, 2009 4:22 pm

teşekkürler jhansu o senin şekerliğin :) çok dertliyim bu saçım konusunda içimdekileri öyle döktüm :nanik: senin anlattığın gibide yaptım benim anneannem çok güzel saç örer şekilli şekilli önce köpük yapıyodum sonra ördürüyordum ilk gün hafif dalgalı oluyo ama 2.gün bozuluyo .çok düz perma yaptırmayı bile düşündüm ama saçlarıma kıyamam yıpranmasına :kissmuch:
^^ Best of Everything ^^ ♥♥ bir ben var ki bende benden içeri ♥♥

''Stewardess'' :))
Kullanıcı avatarı
melezim
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen love34 » Cmt Eyl 12, 2009 4:37 pm

jhansu: tesekkr ederm tatlımm kesınlıkle denıcem bunu. saclarım cok koly sekıl alıor fakat kuafr dısında bırı yaptgı zmn hemn bozuluo umarm bozulmz:d tekrr cok cokk tesekkr ederm :love10: :kissmuch:
love34
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen JhanSu » Cmt Eyl 12, 2009 5:23 pm

ne demek kızlar her zaman:huggs: cnm perma sacında tutmayabilir ama düz ya cok az bi süre tutar ya da :confused: olsun düz sac gibisi war mı ben sacımın dümmdüz olmasını isterdm sahsen ;) ama sen de memnunsun ztn dmi
Kullanıcı avatarı
JhanSu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen karmenas » Cmt Eyl 12, 2009 5:30 pm

Ben hafif nemliyken sariyorum ,sarili halde sprey sikiyorum.Oyle bekliorum 1-2 saat sonra lule lule saclarim oluyor :love10:
Kullanıcı avatarı
karmenas
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen love34 » Cmt Eyl 12, 2009 6:16 pm

evet bende mumnunum sacımı kurtma seklıme gore sacm sekıl alıo :D ama her zaman saclarımn uclarına doru dalgalanmya baslıo :)
love34
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir