Röfleden Sonra Yapılan Cila İşlemi

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Röfleden Sonra Yapılan Cila İşlemi

Mesajgönderen ladia » Prş Ara 14, 2006 8:56 pm

Ben 1 ay kadar önce saçıma röfle yaptırdım ve pek hoşuma gitmedi. Oldum olası katalogdan renk seçmeyi beceremem zaten her neyse. Zannedersem kuaför ivitalin 9.1 küllü sarısını kullandı. Aslında rengi fena değil. Bana daha sonra istersem cila uygulayabiliceni ama bunun röflemi bir miktar koyulaştırıcanı söyledi. Ben de zaten röflemi beenmediğim için (çünkü çok ince olmuştu, ve pek belli olmuyodu röfleler) rengi iyice koyulaşırsa hiç belli olmaz diyerek cila yaptırmadım. Daha önceki deneyimlerimden de bu cila işleminin saçı kızıllaştırdığını hatırlıyorum .Ama şimdi röflelerime baktığımda bana biraz yapay geliyo. Acaba diyorum cila yaptırsamıydım. Ben böyle açık, doğal duran parlak tatlı sarılardan istemiştim, ama olmadı tabiki. Siz bu cila hakkında ne düşündürüyosunuz. Saçın rengini koyulaştırıyomu, doğallaştırıyomu ve kızıllaştırıyomu??
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nehir86 » Cum Ara 15, 2006 10:44 pm

ben önceleri sık röfle yaptırıyodum röflenin üzerine cila her zaman uyguluyo benim kuaförüm cıvıklıgını alıyomuş sarının bi kac aydır düz platin sarısına boyatıyorum üstüne yinede cila kullanıyo benim kuaförüm istersen kullanmam dedi ama bu seferde alt kısımlarla renk farkı oluyodu cila atmadıgı zaman direk banu alkanın sarısından oluyo ama cila daha bi sarılıgı alıp matlastıryo yani
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen derinnnn » Cmt Ara 16, 2006 12:09 am

cnm benimde her röflemde cila atıyodu kuaförüm. bi ara kuaförümü değiştirdim başka bi kuaföre gittim röfleden sonra cila atmadı eksik yaptı sanarak niye atmadın dedim adam cilayı kuaförler kusurlarını örtmek için kullanır cila saçı matlaştırır işini bilen kuaför kullanmaz dedi eğer sen saçının rengini açık bulursan o ayrı ama ben cila yapmıyım böyle kullan dedi ve muhteşem bi röfle oldu yıkandıkça :wink: artık yaptırmıyorum :oops:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen nehir86 » Cmt Ara 16, 2006 2:14 am

derinnnn yazdı:cnm benimde her röflemde cila atıyodu kuaförüm. bi ara kuaförümü değiştirdim başka bi kuaföre gittim röfleden sonra cila atmadı eksik yaptı sanarak niye atmadın dedim adam cilayı kuaförler kusurlarını örtmek için kullanır cila saçı matlaştırır işini bilen kuaför kullanmaz dedi eğer sen saçının rengini açık bulursan o ayrı ama ben cila yapmıyım böyle kullan dedi ve muhteşem bi röfle oldu yıkandıkça :wink: artık yaptırmıyorum :oops:

benim kuaförümde cila atıyo mat oluyo atmasa daha güzel görünüyo ama dipler daha farklı alt kısımlar daha mat dalgalı renk olmazmıki?
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen derinnnn » Cmt Ara 16, 2006 2:25 am

nehir86 yazdı:
derinnnn yazdı:cnm benimde her röflemde cila atıyodu kuaförüm. bi ara kuaförümü değiştirdim başka bi kuaföre gittim röfleden sonra cila atmadı eksik yaptı sanarak niye atmadın dedim adam cilayı kuaförler kusurlarını örtmek için kullanır cila saçı matlaştırır işini bilen kuaför kullanmaz dedi eğer sen saçının rengini açık bulursan o ayrı ama ben cila yapmıyım böyle kullan dedi ve muhteşem bi röfle oldu yıkandıkça :wink: artık yaptırmıyorum :oops:

benim kuaförümde cila atıyo mat oluyo atmasa daha güzel görünüyo ama dipler daha farklı alt kısımlar daha mat dalgalı renk olmazmıki?

cnm cila atsanda o dalga saçının dibi çıktığında gözüküyo zaten cila olmayınca da kötü durmuyo hiç rahatsız olmadım ben cilasız yani bi sefer cila attırmadan yıkat saçını fön çektir önlere bi bak rengine beğenirsen öyle kullan beğenmezsen 2 gün sonra bile gidip attırabilirsin cnm ama denemeye değer :wink:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen derinnnn » Cmt Ara 16, 2006 2:26 am

röflenizin yoğun sarı olmasını istiyosanız röfleyi kalın attırın ince atınca o kdr güzel durmuyor kimse alınmasın 2 sini de denediğim için söylüyorum :P
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen daphne » Cmt Ara 16, 2006 1:27 pm

ben 2 kez röfle yaptırdım. ilkinde cila işlemi yapıldı ama aradaki saçları kızıllaştırdı. ikinci kez yaptırdığımda cila istemedim kuaförüm de önermedi açıkçası. evet röfle ilk yapıldığı günler çok iyi durmayabiliyoır ama zamanla rengini buluyor yani yıkadıkça.
daphne
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lilium74 » Cmt Ara 16, 2006 1:30 pm

bende biçok kez yaptırdım röfle cila genelde kullanmıyorlar ancak röflenin rengi tutmazsa düzeltmek için sürüyorlar cila ..
Kullanıcı avatarı
lilium74
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen ladia » Cmt Ara 16, 2006 1:49 pm

derinnnn yazdı:röflenizin yoğun sarı olmasını istiyosanız röfleyi kalın attırın ince atınca o kdr güzel durmuyor kimse alınmasın 2 sini de denediğim için söylüyorum :P
derinnncim çok haklısın ben de röfleleri kalın atmasını istemiştim ama bu kuaförler ne kadar anlatırsan anlat yine kendi bildiklerini yapıyolar. Röfle bittikten sonra saçıma bi baktım ince ince atmış, yapmadan önce bi uyardım artı yaparken de uyardım ama yok, sanki 2 saatimi boşuna harcamışım anlatarak. Bi de zaten saçıma boya gibi bişey de sürdü kızıllaştı koyu yerler, sarılar da zor seçiliyo çok sinirim bozuk :evil: zaten benim en büyük hatam kendi doğal rengi üzerine attırmamak oldu röfleyi, neyse saçımın en az 1 yıl dinlenmesi lazımmış dipleri çıkınca napıcam hiç bilemiyorum bi de cila attırsam iyice kızıllaşıcaktı demekki :( bu saç rengi kadar uğraştıran bişey yok hanımları...
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Cmt Ara 16, 2006 2:08 pm

http://images.portalcab.com/post/avril-lavigne.jpg

aslında benim istediğim saç tam olarak bu, bu resimle kuaföre gitmiştim ama ilk röflede asla bu rengin tutmayacağını, resimdeki röflenin yıkanmaktan bir miktar açılmış olduğunu söyledi, ben de gerçekten katalogda göremedim böyle bi renk mecburen başka bişey seçtim tabi zaten oldum olası katalogdan renk seçemem.anlayan arkadaşlar varsa söyliyebilirlermi, buna platin mi deniyo yoksa sarının başka bi tonumu bi de küllümü değilmi onu merak ettim, zannederim ışık vurduğu için de rengi biraz açık görünüyo. Fikirlerinizi şiddetle ihtiyacım var :((
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen lilium74 » Cmt Ara 16, 2006 2:40 pm

sanırım platin değil daha küllü sarı tonunda kuaförünün dediği doğru röfle bir kaç kereden sonra oluyor..
Kullanıcı avatarı
lilium74
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen derinnnn » Cmt Ara 16, 2006 5:05 pm

ladia yazdı:http://images.portalcab.com/post/avril-lavigne.jpg

aslında benim istediğim saç tam olarak bu, bu resimle kuaföre gitmiştim ama ilk röflede asla bu rengin tutmayacağını, resimdeki röflenin yıkanmaktan bir miktar açılmış olduğunu söyledi, ben de gerçekten katalogda göremedim böyle bi renk mecburen başka bişey seçtim tabi zaten oldum olası katalogdan renk seçemem.anlayan arkadaşlar varsa söyliyebilirlermi, buna platin mi deniyo yoksa sarının başka bi tonumu bi de küllümü değilmi onu merak ettim, zannederim ışık vurduğu için de rengi biraz açık görünüyo. Fikirlerinizi şiddetle ihtiyacım var :((

cnm bu küllü sarı tam platin değil ama zamanla güzelleşiyo röfle. Açık sarı fildişi röfle istersen çok yoğun bi sarı oluyor platinle karışık ama beni yaşımdan büyük gösterir diye tercih etmiyorum zaten beyaz tenliyim buğday tenlerde daha hoş durduğunu düşünüyorum :wink:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen ladia » Cmt Ara 16, 2006 7:35 pm

derinnnn yazdı:

cnm bu küllü sarı tam platin değil ama zamanla güzelleşiyo röfle. Açık sarı fildişi röfle istersen çok yoğun bi sarı oluyor platinle karışık ama beni yaşımdan büyük gösterir diye tercih etmiyorum zaten beyaz tenliyim buğday tenlerde daha hoş durduğunu düşünüyorum :wink:
lilium ve derinnn tşk ederim. Aslında ben böyle parlak, doğal sarıları çok seviyorum benim cildim de beyaz, önceden küllü renklerin daha mat durduğunu zannediyodum ama diğer yorumları okuyunca tam tersi olduğunu düşünmeye başladım doğrumu? Bi de ben ne biliyim böyle saman gibi değil de ışıl ışıl dursun istiyorum, hani parıltılı sarılar oluyo ya, bi de boya saça iyice yedirilmeyince böyle kırçıllı gibi duruyo saçlar... kalın röflelerde oluyo bu sorun galiba daha çok, büyük tutamlar halinde boyandığı için saç...
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen derinnnn » Cmt Ara 16, 2006 8:48 pm

ladia yazdı:
derinnnn yazdı:

lilium ve derinnn tşk ederim. Aslında ben böyle parlak, doğal sarıları çok seviyorum benim cildim de beyaz, önceden küllü renklerin daha mat durduğunu zannediyodum ama diğer yorumları okuyunca tam tersi olduğunu düşünmeye başladım doğrumu? Bi de ben ne biliyim böyle saman gibi değil de ışıl ışıl dursun istiyorum, hani parıltılı sarılar oluyo ya, bi de boya saça iyice yedirilmeyince böyle kırçıllı gibi duruyo saçlar... kalın röflelerde oluyo bu sorun galiba daha çok, büyük tutamlar halinde boyandığı için saç...

cnm bende pınar altuğun saç rengine hastayım o röflenin tonu ne ve nasıl o kdr ışıldıyor mrk ediyorum bilen varsa yardımcı olsun ama küllü renkler canlı göstermiyor cnm mat gösteriyor onu biliyorum
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ladia » Cmt Ara 16, 2006 9:07 pm

Ama resimde avrilin saçı çok güzel ve parlak duruyo, onun da küllü olabiliceni söylediniz.neyse yaa kafam iyice karışıcakk :DD aman ne zor işmiş bu :P
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen derinnnn » Cmt Ara 16, 2006 9:28 pm

ladia yazdı:Ama resimde avrilin saçı çok güzel ve parlak duruyo, onun da küllü olabiliceni söylediniz.neyse yaa kafam iyice karışıcakk :DD aman ne zor işmiş bu :P

en güzeli işini iyi bilen bi kuaföre bütün detayları anlatıp tam olarak ne istediğini söylemek ama sakın mahalle kuaförüne gitme biraz pahalıya patlar belki ama daha bilinmiş bi yeri tercih et o sana seçenekleri söylesin ne yapabileceğini anlatsın sonucu baştan bilip kabul etmek çok daha iyi sonradan sürprizle karşılaşmaktansa :wink:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen ladia » Pzr Ara 17, 2006 6:39 pm

derinnnn yazdı:
ladia yazdı:Ama resimde avrilin saçı çok güzel ve parlak duruyo, onun da küllü olabiliceni söylediniz.neyse yaa kafam iyice karışıcakk :DD aman ne zor işmiş bu :P

en güzeli işini iyi bilen bi kuaföre bütün detayları anlatıp tam olarak ne istediğini söylemek ama sakın mahalle kuaförüne gitme biraz pahalıya patlar belki ama daha bilinmiş bi yeri tercih et o sana seçenekleri söylesin ne yapabileceğini anlatsın sonucu baştan bilip kabul etmek çok daha iyi sonradan sürprizle karşılaşmaktansa :wink:
vallahi pahalı kuaföre de gittim ama yine de memnun kaldım diyemem, bu değiştirdiğim 5.kuaför, gittiğim tek bi kuaför olsun istiyorum ama bazı kuaförler kendi yaptıkları röflenin bile rengini 2. defa da tutturamıyolar. Pahalı diye gittiğim kuaföre 5 defa röfle yaptırdım, adamcağız kullandığı boyaları bi köşeye not etmesine rağmen her seferinde başka başka yaptı saçımı :DD bu biraz da şans işi. Ama mahalle kuaförü deyip de geçmemek lazım bazısı çok becerikli oluyo:)) Bi de bişeyi anladım her kuaförün iyi yaptığı bi şey oluyo mesela birinin kesimi iyi oluyo ama röfleyi yapamıyo diğeri de röfleyi güzel atıyo ama balyaj yapamıyo :))
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ilkin » Pzr Ara 17, 2006 7:32 pm

bu golge boya sac boyama islerini bende pek beceremiyorum.begendigim sac ya olmazsa diye insan cok tereddut ediyo.bende bi kac yil once sacima golge yaptirmistim.ve cila yaptilar,benim bildigim atiyolar cogunlukla
Kullanıcı avatarı
ilkin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen ladia » Pzr Ara 17, 2006 7:55 pm

ilkin yazdı:bu golge boya sac boyama islerini bende pek beceremiyorum.begendigim sac ya olmazsa diye insan cok tereddut ediyo.bende bi kac yil once sacima golge yaptirmistim.ve cila yaptilar,benim bildigim atiyolar cogunlukla
evet bu saç rengi şakaya gelmez hadi kestirip beğenmesen bile 2 ay sonra uzar düzelttirirsin ama bu işin telafisi yok çoğu zaman. Ben de bi kere kuaförde röfle yaptırdıktan sonra aynaya bi baktım berbat bi saç rengi ağlıycaktım nerdeyse tam bi saman sarısı, adam korkma düzeltices dedi cila attı ondan sonra da gerçekten çok güzel olmuştu saçımın rengi ama koyu yerler kızllaşmıştı ona sinir olmuştum. Bir defada istediğin rengi tutturabilen kuaför pek yok ne yazıkki... inşallah resimdekine benzer bundan sonra yaptırıcaaam röfle...
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen derinnnn » Pzt Ara 18, 2006 1:29 am

ladia yazdı:
derinnnn yazdı:

vallahi pahalı kuaföre de gittim ama yine de memnun kaldım diyemem, bu değiştirdiğim 5.kuaför, gittiğim tek bi kuaför olsun istiyorum ama bazı kuaförler kendi yaptıkları röflenin bile rengini 2. defa da tutturamıyolar. Pahalı diye gittiğim kuaföre 5 defa röfle yaptırdım, adamcağız kullandığı boyaları bi köşeye not etmesine rağmen her seferinde başka başka yaptı saçımı :DD bu biraz da şans işi. Ama mahalle kuaförü deyip de geçmemek lazım bazısı çok becerikli oluyo:)) Bi de bişeyi anladım her kuaförün iyi yaptığı bi şey oluyo mesela birinin kesimi iyi oluyo ama röfleyi yapamıyo diğeri de röfleyi güzel atıyo ama balyaj yapamıyo :))

saçınla oynanmışsa eğer düzeltilmesi o tonu tutturması çok zor oluyor cnm benim saçım nasılsa yıprandı die mahalledeki kuaförüme gidiyorum en kötü kestiririm die ama adam en son röflemi de tam istediğim gibi yaptı ben saçımın rengini çok seviyorum tenime çok gidiyor sarısının tonunu da seviyorum ama arada renk dalgalanmaları olabiliyo hele ki dipler çıkınca tam bir kabus :o doğru söylüyosun cnm şu her kuaförün her işi yapamamasıyla ilgili :!: bakırköyde oturuyorum her adım başı kuaför biri çok güzel fön çekiyosa birinin kesimine bayılıyorum biri de röfleyi güzel yapıyo vs. :P fiyatlarda çok değişken oluyo bu arada :?
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen billiejean » Pzt Ara 18, 2006 11:14 am

Ben de yıllardır röfle yaptırıyorum, hep cila atıldı bana da, cila atılmayınca daha az yoğun oluyor sanki, cila atılınca açıklı koyulu sarılar, ışıltılar oluyor, daha çok beğeniyorum ve ben de cila yapılsın tercih ediyorum açıkçası.

Benim saçlarım normalde de sarı, o yüzden sık sık yaptırmıyorum, bayağı uzuyor birkaç santim, anlaşılmıyor zaten, birkaç ay sonra yaptırıyorum, sık sık yaptırsam bayağı yıpranır sanırım...
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen ladia » Pzt Ara 18, 2006 1:24 pm

derinnnn yazdı:
ladia yazdı:
derinnnn yazdı:

saçınla oynanmışsa eğer düzeltilmesi o tonu tutturması çok zor oluyor cnm benim saçım nasılsa yıprandı die mahalledeki kuaförüme gidiyorum en kötü kestiririm die ama adam en son röflemi de tam istediğim gibi yaptı ben saçımın rengini çok seviyorum tenime çok gidiyor sarısının tonunu da seviyorum ama arada renk dalgalanmaları olabiliyo hele ki dipler çıkınca tam bir kabus :o doğru söylüyosun cnm şu her kuaförün her işi yapamamasıyla ilgili :!: bakırköyde oturuyorum her adım başı kuaför biri çok güzel fön çekiyosa birinin kesimine bayılıyorum biri de röfleyi güzel yapıyo vs. :P fiyatlarda çok değişken oluyo bu arada :?
derinnncim bayağı merak ettim senin saçının rengini ben :)) resmini yollasan da görsek bi:PP varmı fotoğraflar bölümünde yoksa??
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen derinnnn » Pzt Ara 18, 2006 3:01 pm

ladia yazdı:
derinnnn yazdı:
ladia yazdı:
derinnnn yazdı:

derinnncim bayağı merak ettim senin saçının rengini ben :)) resmini yollasan da görsek bi:PP varmı fotoğraflar bölümünde yoksa??

cnm msjlardan yolluorum
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen charlize78 » Pzt Ara 18, 2006 3:28 pm

derinnnn yazdı:
ladia yazdı:
derinnnn yazdı:
ladia yazdı:
derinnnn yazdı:

cnm msjlardan yolluorum

derin sana bir sürprizim varrr benim saçlarım sık ve açık röfle ve kuaförümden çok memnundum ancak bir iki aydır dip kırmamı çok koyu renk yapıyordu yapma dedim yok böle daha güzel falan dedi sinirimi bozdu ben nasıl istiyosam öle yap di mi?Ben de Pınar Altuğ'un saçlarını çok beğeniyorduma caba nerede yaptırıyor diye merak ediyordum araştırmaya başladım derken pınar altuğ bir arkadaşımın kankası çıktı ben de bir sorsana dedim nerede kime yaptırıyor sağolsun çok ilgilendi kuaförünün adını vermekle kalmadı kuaförü arayıp çok yakın bir arkadaşım gelecek iyi davran indirim de yap falan demi neyse daha bu haftasonu gittim sonuç tam istediğim gibi pınar'ın saçı gibi oldu tabii birgün kuaförde karşılaşırsak pınarla ne yapıcam bilmiyorum adam bizi kanka sanıyor görünce boynuna sarılıcam heralde :lol:
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

slm

Mesajgönderen charlize78 » Pzt Ara 18, 2006 3:32 pm

ben de bu sabah arayıp teşekkür ettim ilgisi için çok sevmezdim o kadını ama bu kadar ilgilenmesine ve yardımcı olmasına çok şaşırdım gerçekten soğuk bulurdum onu hep istersen sana kuaförünün adını söliyim hatta tekrar arayıp ya da bir daha pınara aratmak ayıp olabilir ben arayım benim de bir arkadaşım gelecek pınara ve bana yaptığın işlemi ve bana yaptığın indirimi yapar mısın diyim adama ama sonuç cidden mükemmel oldu en güzel röflem artık hep oraya gidicem :lol: yatacak yerim yok walla yalandan bi de adam bana sormaz mı pınarla nereden bu kadar samiöisiniz diye paso konuyu değiştirdim :lol:
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Re: slm

Mesajgönderen derinnnn » Pzt Ara 18, 2006 4:15 pm

charlize78 yazdı:ben de bu sabah arayıp teşekkür ettim ilgisi için çok sevmezdim o kadını ama bu kadar ilgilenmesine ve yardımcı olmasına çok şaşırdım gerçekten soğuk bulurdum onu hep istersen sana kuaförünün adını söliyim hatta tekrar arayıp ya da bir daha pınara aratmak ayıp olabilir ben arayım benim de bir arkadaşım gelecek pınara ve bana yaptığın işlemi ve bana yaptığın indirimi yapar mısın diyim adama ama sonuç cidden mükemmel oldu en güzel röflem artık hep oraya gidicem :lol: yatacak yerim yok walla yalandan bi de adam bana sormaz mı pınarla nereden bu kadar samiöisiniz diye paso konuyu değiştirdim :lol:

ay cnm benim bayıldım :blob: valla senin adına da çok sevindim daha dip röflem filan gelmedi ama saçım röfleli komple röfle yapılması için dinlenmesi gerekiyormuş ki bütün kuaförler kendi rengin iyice çıkana kdr bekle diyolar da ben dayanamıyorum ne kdr a yaptı saçını bi de resmini yollasana cnm msjlardan müsait olduğunda bir de şimdi işlem görmüş saça yine o tonu atabilirlermi acaba :roll:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ladia » Pzt Ara 18, 2006 4:46 pm

nası msjlardan yolluyosun ?? msjının yanında çıkan resimdenmi bahsediyosun yani??
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen ladia » Pzt Ara 18, 2006 4:51 pm

ladia yazdı:nası msjlardan yolluyosun ?? msjının yanında çıkan resimdenmi bahsediyosun yani??
mesajını geç gördüm tamamdır canım :wink:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen charlize78 » Pzt Ara 18, 2006 7:24 pm

derinnnn yazdı:
charlize78 yazdı:ben de bu sabah arayıp teşekkür ettim ilgisi için çok sevmezdim o kadını ama bu kadar ilgilenmesine ve yardımcı olmasına çok şaşırdım gerçekten soğuk bulurdum onu hep istersen sana kuaförünün adını söliyim hatta tekrar arayıp ya da bir daha pınara aratmak ayıp olabilir ben arayım benim de bir arkadaşım gelecek pınara ve bana yaptığın işlemi ve bana yaptığın indirimi yapar mısın diyim adama ama sonuç cidden mükemmel oldu en güzel röflem artık hep oraya gidicem :lol: yatacak yerim yok walla yalandan bi de adam bana sormaz mı pınarla nereden bu kadar samiöisiniz diye paso konuyu değiştirdim :lol:

ay cnm benim bayıldım :blob: valla senin adına da çok sevindim daha dip röflem filan gelmedi ama saçım röfleli komple röfle yapılması için dinlenmesi gerekiyormuş ki bütün kuaförler kendi rengin iyice çıkana kdr bekle diyolar da ben dayanamıyorum ne kdr a yaptı saçını bi de resmini yollasana cnm msjlardan müsait olduğunda bir de şimdi işlem görmüş saça yine o tonu atabilirlermi acaba :roll:

istersen sadece git ve sor bu saça ne yapılabilir bekleyeyim mi diye resmimi çekip cep telinden buraya yükleyebiliyor muyum kızlar?
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen billiejean » Sal Ara 19, 2006 11:47 am

burçakçım çok sevindim istediğin rengi bulmana, ben de merak ettim bu kuaförü, adını ve adresini bana gönderirsen çok sevinirim hayatım.

Cepten çektiğin fotoyu bluetoot ile bilgisayara gönder, bilgisayardan itsbeauty.com ana sayfasından giriş yap, orada fotolarım başlığı göreceksin sağda, oraya girip bilgisayardaki fotoyu yükle, altında görünen adresi kopyala ve buraya yapıştır. Çok kolay. Çok merak ettim saçlarını :blob:
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen derinnnn » Sal Ara 19, 2006 8:30 pm

charlize78 yazdı:
derinnnn yazdı:

istersen sadece git ve sor bu saça ne yapılabilir bekleyeyim mi diye resmimi çekip cep telinden buraya yükleyebiliyor muyum kızlar?

cnm ilgin için çok tşkler kuaförün adını yazarsan çok sevinirim :wink:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen caglaa » Sal Ara 19, 2006 8:56 pm

ya cnm bende çk mrk ettim saçınıııı:)
derncim senn saçların çok gzl kuaförlern dedii gibi biraz daha bekle bence iice çıksın dibi :)
Kullanıcı avatarı
caglaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen derinnnn » Sal Ara 19, 2006 11:46 pm

caglaa yazdı:ya cnm bende çk mrk ettim saçınıııı:)
derncim senn saçların çok gzl kuaförlern dedii gibi biraz daha bekle bence iice çıksın dibi :)

cnm dibi çıktı aslında 2 parmak kdr ama ben beklicem evet annem yaza kdr bekle saçını yıpratma yazık diyo da bi karış diple dolaşmaya utanırım ya ama kuaför asla röfle yapmam bu saça dio :cry: :cry:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen princess » Sal Ara 19, 2006 11:55 pm

Ladiacım ben de senin gibi bir sarı istiyorum canım...hala dergilerden ordan burdan istediğim renge yakın bişey görürsem hemen kesip saklıyorum..yakında gitmek istiyorum kuaföre yanımda götüreyüm diyorum
Ben de Pıar Altuğ'un saç rengine ba yı lı yo ruuum :oops:
Hatta bir başlık açıp sormuştum kızlara
Şu kuaförün adını ben de rica ediyorum Charlizeciğim lütfen
Her gördüğüm saç rengini kardeşime sorup....bu küllü mü ,platin mi ,çok mu açık ,benim istediğim renk dimi bu.....demekten gına geldi artık :( :(
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen derinnnn » Çrş Ara 20, 2006 12:04 am

princess yazdı:Ladiacım ben de senin gibi bir sarı istiyorum canım...hala dergilerden ordan burdan istediğim renge yakın bişey görürsem hemen kesip saklıyorum..yakında gitmek istiyorum kuaföre yanımda götüreyüm diyorum
Ben de Pıar Altuğ'un saç rengine ba yı lı yo ruuum :oops:
Hatta bir başlık açıp sormuştum kızlara
Şu kuaförün adını ben de rica ediyorum Charlizeciğim lütfen
Her gördüğüm saç rengini kardeşime sorup....bu küllü mü ,platin mi ,çok mu açık ,benim istediğim renk dimi bu.....demekten gına geldi artık :( :(

cnm bende kuaför adını ve tahmini fiyatını şiddetle mrk ediyorum charlizeee duy sesimizi :P :P
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

SLM

Mesajgönderen charlize78 » Çrş Ara 20, 2006 12:07 pm

kızlar kuaför metro city trio.Pınar Altuğ'un kuaförü bu normalde dip boya+cila 150'ye yapıyor ama pınar altuğ arayıp arkadaşımı yolluyorum(kankayız ya :lol: ) dediği için bana 90 milyona yaptı uzun saça röfle de ki onu 2 ay sonra yaptırıcam normalde 400 bana 300 e yapacak :wink: isterseniz bir kankalık ayarlarız :lol: Bu arada yapan kuaförün yani pınarın saçını yapan kişinin adı tamer :wink:
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

ip gibi

Mesajgönderen dolce78 » Çrş Ara 20, 2006 12:26 pm

arkadaşlar..inanın bana yılda 2 den yapılan röfleler isterseniz ennnn kaliteli yere gidin enn kaliteli açıcıları kullansın çünkü röflede ister kaliteli olsun ister olmasın mutlak AÇICI var.. o saçlar noluyo biliyo musunuz ip gibi.. yapmayın arkadaşlar.. 6 ayda bir yaptırın .. sağlıklı olsun..2 röfle arası da saçınızın dibini sadece ORGAİNK BOYALARLA boyatın.. assla saç dibini yakmıyo..asssla.. ben röfleye 100 verirken şimdi organik dibe 100 veriyorum.. o kadar kaliteli .. olmayıversin illla dibi sarı..yazık günah..ve inanın bana erkekler belli bi zaman sonra dikkat ediyolar yaptıra yaptıra ip gibi olmuş diyolar.. benim başıma gelmedi bu yorumlar ama duyuyorum çevremde.. ben artık 6 ayda bir yaptırıyorum röfle.. dibini de 2 ayda bir organik boya yaptırıyorum.. inanılmaz sağlıklı oldu...
bu siteye yazdığım ilk forum oldu..sizleri de tanımak isterim..adım Pelin..28 yaşındayım..devlet konservatuarı şan mezunuyum.. yüksek lis bittikten sonra kpss ile atandım.. müzik öğretmeniyim..(kısaca tanıttım)..
dolce78
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

tekrar

Mesajgönderen dolce78 » Çrş Ara 20, 2006 12:37 pm

msj ımı bir daha okudum düzeltmeler yapıcam.. ORGANİK.. olucak o
bi de o çok sevdiğiniz pınarın röflesi var ya..inceleyin yakından..ip ip saçları..tamam yine gidin onun kuaförüne.. gidin.. ama 6 ayda bir.. tatlişkolar.. forumlar çok tatlı sizi tanımıyorum ama çok samimi buldum siteyi..organik boyalar ve 2 ayda bir röfle ...KERASTASE öneriyorum saçlara..
Pelin den hepinize sevgiler...
dolce78
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: SLM

Mesajgönderen giovanna » Çrş Ara 20, 2006 12:38 pm

charlize78 yazdı:kızlar kuaför metro city trio.Pınar Altuğ'un kuaförü bu normalde dip boya+cila 150'ye yapıyor ama pınar altuğ arayıp arkadaşımı yolluyorum(kankayız ya :lol: ) dediği için bana 90 milyona yaptı uzun saça röfle de ki onu 2 ay sonra yaptırıcam normalde 400 bana 300 e yapacak :wink: isterseniz bir kankalık ayarlarız :lol: Bu arada yapan kuaförün yani pınarın saçını yapan kişinin adı tamer :wink:

Canım ya pınarın saçlarını eskiden beri bende çok beğenirim. Benim saçlar koyu kestane ama şimdi sıcak sarı tonlarında uçlar koyu kestane karışık. Uçlara senelerdir hiç dokunmuyolar sadece dip röfle yapılıyor. Çok kuaför değiştirdim güzel oluyor ama tam istediğim gibi çıkmıyor. Hafif kızıllık bırakıyorlar aralarda.Benim dipler koyu diye 2 ayda bi istiyor dip röfle saçalrım. Ya bende gitmek istiyorum oraya...
Kullanıcı avatarı
giovanna
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: SLM

Mesajgönderen derinnnn » Çrş Ara 20, 2006 3:16 pm

charlize78 yazdı:kızlar kuaför metro city trio.Pınar Altuğ'un kuaförü bu normalde dip boya+cila 150'ye yapıyor ama pınar altuğ arayıp arkadaşımı yolluyorum(kankayız ya :lol: ) dediği için bana 90 milyona yaptı uzun saça röfle de ki onu 2 ay sonra yaptırıcam normalde 400 bana 300 e yapacak :wink: isterseniz bir kankalık ayarlarız :lol: Bu arada yapan kuaförün yani pınarın saçını yapan kişinin adı tamer :wink:

cnm ilgin için çok tşkler :beer: ben 2 ay önce dip röfle yaptırdım yaza kdr elletme saçını diyo kuaförüm ama bi kendine gelsin ilk işim o kuaföre gitmek olucak çok tşk ederim nasıl mutlu oldum mucckkss :wav:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ladia » Çrş Ara 20, 2006 5:12 pm

Pınarın saçları nasıldıki?? pek sevmediğim için olucak dikkat etmemişim hiç ama reklamda görmüştüm bayağı açık bi sarı ama röfleden çok boyaya benziyo onumu diosunuz?Bazı sarılar insanı olduğundan yaşlı gösteriyo, bazıları da tam tersine genç. Saçınızın ve cildinizin de rengi önemli tabii. Vallahi ben rengimi buldum, saçım o resimdekine benzese başka bişey istemem. Ben de avrilin gittiği kuaföre gidiyim bari :)) bi kaç milyar bayılır gelirim :))
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen princess » Çrş Ara 20, 2006 11:39 pm

Charlizecim çoook teşekkürler :kissmuch: :kissmuch: :kissmuch:
Öpüldün arkadaşım :wink:
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen billiejean » Prş Ara 21, 2006 10:30 am

Jennifer Aniston'ın son saç rengine ba yıl dıııımmm :love10:

Resim
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen giovanna » Prş Ara 21, 2006 10:33 am

billiejean yazdı:Jennifer Aniston'ın son saç rengine ba yıl dıııımmm :love10:

Resim

Dore sarı gibi çok parlak duruyor onların saçları tabi sürekli kuaförlerdeler bende parlak sarıya bayılıyorumm
Kullanıcı avatarı
giovanna
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen roserose » Prş Ara 21, 2006 10:40 am

ben 4 senedir röfle yaptırıyorum 4-5 ayda bir gidiyorum o kadar sık değil yani böle saçımında yıpranmadığını düşünüyorum.bende her röfle yaptırdığımda cila attırıyorum.cilasız bence röfle hoş olmuyor aradaki renk farkını cila kapatıyor.yoksa saç açıklı koylu oluyor buda hoş durmuyor :roll:
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

slm

Mesajgönderen charlize78 » Prş Ara 21, 2006 11:23 am

ne demek kızlar paylaşım için buradayız değil mi canım arkadaşlarım?ama giderseniz mutlaka tamer beyin boyayı hazırlamasını istiyoruz deyin :lol: bir de adamın şu tutumu çok hoşuma gitti ben röfle yapması için gittim ben bu saça röfle yapmam dedi dip yaparım yıpranmış para için otur röfle yapalım diyebilirdi bir iki ay röfle yapmıcam dedi dürüstçe buldum tavrını.Bir de ben böle kendi saçım koyu çok onun üzerine sarı sevmiyorum bence bir insan ya sarışın olur ya esmer ya kızıl doğal bulmuyorum çift renkli saçları işte pınarın da sanki gerçek sarışınmış gibi duruyor normalde çok koyu kahveymiş onun saçları o yüzden beğeniyorum onun saçlarını wallahi adam aynı onunki gibi yaptı kaşlarımı da kırdık sankim gerçek sarışınmış gibi oldum :lol:
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen princess » Prş Ara 21, 2006 11:53 am

charlize78 yazdı:ne demek kızlar paylaşım için buradayız değil mi canım arkadaşlarım?ama giderseniz mutlaka tamer beyin boyayı hazırlamasını istiyoruz deyin :lol: bir de adamın şu tutumu çok hoşuma gitti ben röfle yapması için gittim ben bu saça röfle yapmam dedi dip yaparım yıpranmış para için otur röfle yapalım diyebilirdi bir iki ay röfle yapmıcam dedi dürüstçe buldum tavrını.Bir de ben böle kendi saçım koyu çok onun üzerine sarı sevmiyorum bence bir insan ya sarışın olur ya esmer ya kızıl doğal bulmuyorum çift renkli saçları işte pınarın da sanki gerçek sarışınmış gibi duruyor normalde çok koyu kahveymiş onun saçları o yüzden beğeniyorum onun saçlarını wallahi adam aynı onunki gibi yaptı kaşlarımı da kırdık sankim gerçek sarışınmış gibi oldum :lol:

Canım valla çok seviniyorum istediğin gibi olmasına :D sanki kendim yaptırmışım gibi...kuaförden çıknca hayal kırıklığı çok kötü oluyorrr :oops:
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen giovanna » Prş Ara 21, 2006 12:15 pm

charlize78 yazdı:ne demek kızlar paylaşım için buradayız değil mi canım arkadaşlarım?ama giderseniz mutlaka tamer beyin boyayı hazırlamasını istiyoruz deyin :lol: bir de adamın şu tutumu çok hoşuma gitti ben röfle yapması için gittim ben bu saça röfle yapmam dedi dip yaparım yıpranmış para için otur röfle yapalım diyebilirdi bir iki ay röfle yapmıcam dedi dürüstçe buldum tavrını.Bir de ben böle kendi saçım koyu çok onun üzerine sarı sevmiyorum bence bir insan ya sarışın olur ya esmer ya kızıl doğal bulmuyorum çift renkli saçları işte pınarın da sanki gerçek sarışınmış gibi duruyor normalde çok koyu kahveymiş onun saçları o yüzden beğeniyorum onun saçlarını wallahi adam aynı onunki gibi yaptı kaşlarımı da kırdık sankim gerçek sarışınmış gibi oldum :lol:

Canım kuaför senin dip rengini açtı mı yoksa dip röfle mi yaptı :?: Benim kendi saç rengim koyu kestane dip röfle yaptırınca hemen koyu koyu çıkıyolar sanki dip röflesi hemen gelmiş gibi oluyor :(
Kullanıcı avatarı
giovanna
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tomorrow » Prş Ara 21, 2006 3:05 pm

röfle 3.4 kez boyadan donra olur röfle günü gelincede bayağı uraşmak lazım annem o gün yeni yaptırdı çok güzel oldu.zaten saçları orta uzunlukta katlı kesim bide dışa fön çok güzel oldu ya
Kullanıcı avatarı
tomorrow
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen roserose » Prş Ara 21, 2006 3:11 pm

tomorrow yazdı:röfle 3.4 kez boyadan donra olur röfle günü gelincede bayağı uraşmak lazım annem o gün yeni yaptırdı çok güzel oldu.zaten saçları orta uzunlukta katlı kesim bide dışa fön çok güzel oldu ya

ne dediğini anlamadım canım :?:
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Sonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir