Röfleden Sonra Yapılan Cila İşlemi

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Mesajgönderen roserose » Sal Şub 13, 2007 10:26 am

çoğu röfle rengi birbirine benziyor kuaförler bile ayırt edemiyorlar bazen.beni saçımı çok kişi beğenirir hatta yolda durdurup soranlarla bile karşılaştım çok utandım valla :oops: röfle diyorum ama sadece röfle böle olmaz diyorlar ben yaklaşık 4 senedir röfle yaptırıyor başka renk olmadığı için saçımda ondan böle duruyor dediler :)
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen roserose » Sal Şub 13, 2007 11:58 am

Resim
jessicanın saçlarına bayıldım
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen nehir86 » Sal Şub 13, 2007 12:21 pm

roserose yazdı:çoğu röfle rengi birbirine benziyor kuaförler bile ayırt edemiyorlar bazen.beni saçımı çok kişi beğenirir hatta yolda durdurup soranlarla bile karşılaştım çok utandım valla :oops: röfle diyorum ama sadece röfle böle olmaz diyorlar ben yaklaşık 4 senedir röfle yaptırıyor başka renk olmadığı için saçımda ondan böle duruyor dediler :)

ya banada aynı sey oluyo sinir oluyorum röfle diyorum röfle böyle olmaz fln diyolar ama son zamanlarda sacım matlastı napcam bilmiom
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen roserose » Sal Şub 13, 2007 3:34 pm

sürekli yapılan röfle işlemi saçın matlaştırdığını ve kopmalara neden olduğnu bende duymuştum benimde saç uçlarım acayip kırık ne kadar kestirsemde yinede kırılıyor bana kesi pek çare gibi gelmiyor o yüzden bide kestirince sürekli kısalıyor sinir oluyorum bende çareyi istediğim boya gelene kadar kestirmemekte buldum.iyi bişey yapmıyorum belki ama napıyım :oops: :(
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nagehananar » Sal Şub 13, 2007 10:29 pm

kızlar dergide gördüm Antelyadaki MOS da şubat ayına özel indirim varmış

röfle 80 ytl
kesim 30 ytl

yarın telefon açıp bi sorucam (bildiğim kadarıyla mos röfleyi iyi yapıyor)indirimde yaptıkları röflede normal yaptıkları röfleyle aynı ürünlerimi kullanıyorlar diye.sonuçta mos adını lekelemek istemez dimi sizce

sizde bi bakın bakalım belki istanbuldaki mos dada vardır indirim
Kullanıcı avatarı
nagehananar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen popcorn » Çrş Şub 14, 2007 12:32 pm

arkadaşlar, forumda bahsedilen pınar altuğ'un kuaförüne gidip röfle yaptıran var mı acaba? eğer varsa merak ediyorum da...
popcorn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nagehananar » Prş Şub 15, 2007 3:26 pm

bi kişivardı bi bak diğersayfalara memnun kalmıştı
Kullanıcı avatarı
nagehananar
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen doloreshaze » Cmt Mar 17, 2007 11:06 pm

kızlar cila nedir? ben de cila yapılmış röfle seviyor ve yaptırıyorum ama yaptıkları işlemin ne olduğundan emin değilim. boya mı sürüyorlar yoksa açıcı mı cila sırasında?
Kullanıcı avatarı
doloreshaze
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen roserose » Çrş Mar 21, 2007 2:06 pm

doloreshaze yazdı:kızlar cila nedir? ben de cila yapılmış röfle seviyor ve yaptırıyorum ama yaptıkları işlemin ne olduğundan emin değilim. boya mı sürüyorlar yoksa açıcı mı cila sırasında?

valla canım sanırım boya gibi bişey değil bende röfleden sonra hep cila attırırım olmazsa olmaz yani benim için fazla uzun süren bir işlem değil paketler açıldıktan sonra lavaboda sıvı gibi bişeyler saçı iyice yıkıyorlar bir kaç dakika bekliyorsun o şekilde o sırada acayip kaşınıyorsun o başka bir sorun tabiki :) benim saç rengim koyu olduğu için bunu yaptırıyorum bu işlem aralarda kalan rengi kırıyor röfle rengine yaklaştıyor saç aha parlak ve güzel oluyor canım :D :)
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Çrş Mar 21, 2007 2:19 pm

kızıl ve iğrenç bi renk oluyo iiki yaptırmamışım son röflemde
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen cayi » Çrş Ara 26, 2007 8:02 pm

princess yazdı:http://www.imdb.com/gallery/granitz/436 ... lee&seq=12

Kızlar benim beğendiğim saç rengi de bu....bu küllü açık bir sarımı platin mi ,parlak sarı mı kızlaaaaar???? :( :roll: :roll:

benim saçım bu renk valal fildişi diyende var platınde ama benım ıstedıgım derın arkadaşımızın avatarındakı renk parlaklıgı ve ışıltısı enfes
Kullanıcı avatarı
cayi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Röfleden Sonra Yapılan Cila İşlemi

Mesajgönderen nnaz » Çrş Ara 26, 2007 11:59 pm

meraba arkadaşlar ben bişe sorcaktım saç boyalarından falan pek anlamıorum ama şuan naz elmasın saçını çok beğeniorum.rengi hakkında bi fikri olan varmı?
Kullanıcı avatarı
nnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen isilayben » Prş Ara 27, 2007 5:44 pm

röfleden onra yapılan cila işlemi kesinlikle saçı daha doğal gösterio 5 yıldır yaptırıorm dip boya üstüne röfle ve cila herkesde cok beğenio..cilanın saçı bütünleştirdiğini düşünüprm yapmacık bi sarıdan uzaklaşıo insan :yeah:
Kullanıcı avatarı
isilayben
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Prş Ara 27, 2007 8:14 pm

isilayben yazdı:röfleden onra yapılan cila işlemi kesinlikle saçı daha doğal gösterio 5 yıldır yaptırıorm dip boya üstüne röfle ve cila herkesde cok beğenio..cilanın saçı bütünleştirdiğini düşünüprm yapmacık bi sarıdan uzaklaşıo insan :yeah:

kızıllaşma oluyor mu saçında peki?
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen isilayben » Prş Ara 27, 2007 8:58 pm

hayır cnm şimdiye kdr hiç olmadı ;)
Kullanıcı avatarı
isilayben
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Prş Ara 27, 2007 8:59 pm

allah allaaah benim yaptırdıklarımın hepsinde olmuştu, söyle bi sürüp yıkamıştı hemen kuaför ama yine de oldu işte ben de yaptırmaktan korkar oldum artık
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen MissFish » Prş Ara 27, 2007 9:05 pm

geçen sene röfle yaptırmıştım ünlü bir kuaföre ama sonuç berbattı.o cila zaten sürünce kafa derimi yaktı, sende kızıllık olmuş ya bende renk turuncuya kaçıodu.bi daha da röfle yaptırmadım.Şu an boya yok saçımda doğal kendi renginde, matlaşma sorunu da kayboldu.
Kullanıcı avatarı
MissFish
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Prş Ara 27, 2007 9:47 pm

hımm sen de memnun kalmamışsın, ben de röfle rengimden çok memnun değilim açıkçası ve cila attırmayı düşünüyordum, ama işte zeminin kızıllaşmasından korkuyorum..
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen judas » Pzr Ara 30, 2007 6:16 am

Ladia cilalar 5 farklı renkte olur eğer saçlarına çok küllü bir röfle yapıldıysa kızıl tonunda loreal expertise color saç cilası ile yok eğer kızıl tonunda bir röfle yapıldıysa yine lorealin mor tonunda saç cilası ile saçlarını istediğin renge getirebilirsin...Korkma saçlar mosmor olmuyor sadece tamamen açılmayan ve kızıl kalan saçlar daha natürel bir renge dönüşüyor.Ben evde kendimde kullanıyorum saçıma balyaj yaptıktan sonra,korkmadan kullanabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
judas
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Pzr Ara 30, 2007 11:41 am

judas yazdı:Ladia cilalar 5 farklı renkte olur eğer saçlarına çok küllü bir röfle yapıldıysa kızıl tonunda loreal expertise color saç cilası ile yok eğer kızıl tonunda bir röfle yapıldıysa yine lorealin mor tonunda saç cilası ile saçlarını istediğin renge getirebilirsin...Korkma saçlar mosmor olmuyor sadece tamamen açılmayan ve kızıl kalan saçlar daha natürel bir renge dönüşüyor.Ben evde kendimde kullanıyorum saçıma balyaj yaptıktan sonra,korkmadan kullanabilirsiniz...

judas benim saçımdaki röfleler küllü sarı, dolayısıyla dediğine göre kızıl tonunda bir cila atılması gerekiyor, kafam karıştı kızıl tonlu bir cila saçları kızıllaştırmaz mı iyice, çünkü bugüne kadar uygulattığım bütün işlemlerden sonra saçlarım kızıllaştı..
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen mrdry » Çrş Şub 06, 2008 4:11 pm

benim saçımda röfleli ama zemini kızıla yakın bi kahve sarılarda çeşit gösteriyo :o platin var turuncumsu bi sarı var küllü sarı var... neden böyle olduysa... kuaförüm cilaya gel dedi bi ay sonra ama ben gitmek istemiyorum sacımı kendim sarı bir renge boyucamm sizce doğru yaparmıyım...
mrdry
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lilium74 » Çrş Şub 06, 2008 4:18 pm

ben sakın deneme derim kendin boyarsan bide o farklı biton olacak en iyisi sen iyi kaliteli bir kuaföre git kendi saç renginin üzerine yapılan röfle en güzeli oluyor yıllardır süren röfle tecrübeme dayanarak söylüyorum bunu..
Kullanıcı avatarı
lilium74
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen isilayben » Çrş Şub 06, 2008 6:41 pm

bence kendin yapma daha cok turuncumsu olur. cila işlemını yaptırmaktan korkmana gerek yk ben yıllardır yaptırıorm ve cok doğal duruo ;)
Kullanıcı avatarı
isilayben
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen demetderya » Pzt Haz 09, 2008 11:06 am

Arkadaşlar,
Bende 6 ay saçımı sadece dip boya ile boyatıp o şekilde idare ettikten sonra
güzel bir röfle hayali ile kuaföre gittim.(Her zaman gittiğim kuaförümdü yanlız 1 keresinde kendi yapmadığı için saçımı turuncumsu yapmıştı diye son 2 röflemde farklı yerlere gittim.Farklı yerlerde yaptırdıgım röflelerim güzeldi (dipler tabi) ama bir türlü uclara dogru olan o kızıllıgı gideremediler. En son röflemi Pendik Aydın Taner'de yaptırdım.Gercekten cok güzel platin röfle oldu.Ama saçım çok yıprandı. Cunku o kızıllıkları yok etmek için çok uğraştı yıkama setinde.Ayrıca saçımın dibi ve ucuna ayrı ayarlarda oryal kullandı.Cok emek verdiler yani. )Neyse Temmuz'da gelin olacağım için eski kuaföre gittim.Röflemi yaptı bitirdi (cila falan atmaz) ilk etapta anlayamadım ama eve gidince saçımdaki açılmamış ve yine kızıl yada turuncu kalmıs saclarla karsılastım.Tabi sonuc hayal kırıklıgı.Yıllarca sacımı güzel yapmıs biri nasıl olurda tutturamaz anlayamadm.Üstelikte 6 ay boyunca sacımı dinlendirdiğim halde!Su anda sacımın dibi kızılmsı acılmamıs röfle ile dolu , ucları ise eski platin güzel renklerim var.Ne yapmam gerek?Sacımda sanırım yıpranma yok.E olmaz tabi sacı acamadı ki!Tekrar aynı yerlere röfle attırsam mı?Bir kac dakika kalır acarız olmazmı sizce?Tam düğün arifemde ne yapmalıyım ya ben bıktım bu kuaförlerden de röfleden de :(
demetderya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen roserose » Pzt Haz 09, 2008 12:31 pm

demetderya yazdı:Arkadaşlar,
Bende 6 ay saçımı sadece dip boya ile boyatıp o şekilde idare ettikten sonra
güzel bir röfle hayali ile kuaföre gittim.(Her zaman gittiğim kuaförümdü yanlız 1 keresinde kendi yapmadığı için saçımı turuncumsu yapmıştı diye son 2 röflemde farklı yerlere gittim.Farklı yerlerde yaptırdıgım röflelerim güzeldi (dipler tabi) ama bir türlü uclara dogru olan o kızıllıgı gideremediler. En son röflemi Pendik Aydın Taner'de yaptırdım.Gercekten cok güzel platin röfle oldu.Ama saçım çok yıprandı. Cunku o kızıllıkları yok etmek için çok uğraştı yıkama setinde.Ayrıca saçımın dibi ve ucuna ayrı ayarlarda oryal kullandı.Cok emek verdiler yani. )Neyse Temmuz'da gelin olacağım için eski kuaföre gittim.Röflemi yaptı bitirdi (cila falan atmaz) ilk etapta anlayamadım ama eve gidince saçımdaki açılmamış ve yine kızıl yada turuncu kalmıs saclarla karsılastım.Tabi sonuc hayal kırıklıgı.Yıllarca sacımı güzel yapmıs biri nasıl olurda tutturamaz anlayamadm.Üstelikte 6 ay boyunca sacımı dinlendirdiğim halde!Su anda sacımın dibi kızılmsı acılmamıs röfle ile dolu , ucları ise eski platin güzel renklerim var.Ne yapmam gerek?Sacımda sanırım yıpranma yok.E olmaz tabi sacı acamadı ki!Tekrar aynı yerlere röfle attırsam mı?Bir kac dakika kalır acarız olmazmı sizce?Tam düğün arifemde ne yapmalıyım ya ben bıktım bu kuaförlerden de röfleden de :(

canım aynı sorun bendede oldu 4 senedir düzenli gittiğim aslına bakarsan benim ve bütün çevremin çok beğendiği saçlarımı sırf demenek amaçlı geçen ay başka kuaföre hatta izmitte oturuyorum burda çok ünlü bir kuaföre gittim gitmez olsaydım aynı senin gibi diplere az röfle attığı iiçin altla üst birbiribi tutmadı üstler koyu kaldı söledim tekrar üstüne bir kaç paket daha atıp arada ki farkı kapatmaya çalıştı ama yinede istediğim gibi olmadı ne yazıkki bir de üstüne üstlük kendi hatası olduğu halde bende bir okadarda para aldı şaka yapıyor sandım ne aptalım :crybaby: bi de utanmadan tekrar gel demez mi ben yinede hanfendiliğimi bozmadım ama içmenden bir saydım gör :) bence tekrar git söle böle böle diye üstlere atsınlar canım bişey olmaz merak etme ;)
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen lysias » Sal Tem 08, 2008 10:40 pm

arkadaşlar !ben de yeni rföle yaptırdım ama rengi beğenmedim. koyu oldu. ben platin istemiştim.sarılar gözüme batıyo. acaba cila ile açılabilir mi ?bilgisi olan var mı acaba?
lysias
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen quasimodo78 » Sal Tem 08, 2008 11:05 pm

lysias yazdı:arkadaşlar !ben de yeni rföle yaptırdım ama rengi beğenmedim. koyu oldu. ben platin istemiştim.sarılar gözüme batıyo. acaba cila ile açılabilir mi ?bilgisi olan var mı acaba?

benimde aynı oldu bilgi veren olursa sevinirim
Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen lysias » Sal Tem 08, 2008 11:15 pm

lysias yazdı:arkadaşlar !ben de yeni rföle yaptırdım ama rengi beğenmedim. koyu oldu. ben platin istemiştim.sarılar gözüme batıyo. acaba cila ile açılabilir mi ?bilgisi olan var mı acaba?

artı kalın istemiştim ince iince yapıldı bu da renklerin birbirine girmesine neden oldu.bulanık gibi sanki ,yeşil gibi geliyo bana:S yardım !
lysias
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen paloma86 » Sal Tem 08, 2008 11:17 pm

quasimodo78 yazdı:

benimde aynı oldu bilgi veren olursa sevinirim

cil koyulaştırıo die biliorum bn gölge yaptırdığımda açık olmuştu rengi :angryfire kuaför cila yapmıştı biraz koyulaştı
Kullanıcı avatarı
paloma86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen lysias » Sal Tem 08, 2008 11:21 pm

acaba açan türü de var mıdır? :dontknow:
lysias
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen selnur » Sal Tem 29, 2008 7:36 pm

ben de 3 yıldır röfle kullanıorum ve her seferinde cila attırıorum ,rengi daha doğal oluor bence . şimdi de diplerim çıktı ve kuaföre gitmem lazım ama buraya yeni taşındım daha önce üsküdarda mas a gidiyorum. şuan bahçeşehirdeyim. bu civarlarda bildiğiniz iyi bir kuaför var mı? her seferinde karşıya gitmekten bıktım.
Kullanıcı avatarı
selnur
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen rose20rose » Cum Ağu 08, 2008 4:39 pm

benim saç rengim kızıl ama dip boyası değil balyaj desem o bıle degıl :) dıplerı harıc heryer boyalı, ben 1 yıldır kendım yapıorum cılasını arada bı gıdıp boyasını kuaforume yaptırıorum bendekı cıla rengı kızıl değil pembe resmen herkes cok beğeniyo ama haftada bi cıla yaptgım ıcın saclarımda kırıklıklar var yıprandı, dökülüyo napcam bilmiyorum :crybaby: Rengini değiştirsem bile bu renkten sonra nasıl alısırım baska renge bilmiyorum off :pisik:
Kullanıcı avatarı
rose20rose
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Çrş Ağu 13, 2008 11:04 pm

Saçıma ilk kez geçen yıl yaprıtdım röfle ve hala da öyle.Ne zor iş bu röfle.Kuaföre çok sık gitmeyen biri olarak bana zor gelmeye başladı.Kuaförüm güzel yaptı hep ona yaptırıyorum ama yazın güneş ve denizden acaip açıldı gidip cila attırdım.Daha bir ay olmadı yine açıldılar.Bneim saçlarımın koyu olan bölümü de kızıllaştı iyice hiç hoşuma gitmiyor.Bir iki hafta sonra gidip baştan yaptıracağım.Ana rengi kumral açık rengi de doğal sarı gibi ışıltılı istiyorum.Aslında tam sarı da değil beyonce tarzında.Onun pek röfleyle ilgis yok gerçi ama :) Kaşlarım da simsiyah hep kaşlarımın rengini de açmakla uğraşıyorum zor işş !!!

Benim bildiğimde cila sadece saç rengini koyulaştırır..
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nehir86 » Pzr Kas 09, 2008 12:21 am

kızlar cilanın sacı koyulastırdıgına eminmisiniz,bu cila gecici bir sey degil mi?benim saclarım platin sarıya boyalı ama tenim beyaz oldugu için daha altın sarı renkler yakısıyor,son gittigimde cila sacımı cok beyaz yaptı yıkadıkca gecer insallah :pray: cunku alttaki ana renk altın sarısı :blushing:
Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup ''AŞK''sanıyorsunuz!
William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kylie » Prş Kas 27, 2008 5:50 pm

rose20rose sen cila işlemini evde kendin yaptığını söylemişsin bende kendim yapmak istiyorum nerden temin edebilirim nası hazırlarım?? bende sarıya boyatıyorum ama dore oluyo bazı yerleri ve kuaför oraların rengini açmak için kullanıyo cilayı rengi koyulaştırmıyo benim bildiğim.bide onu çok kısa süre bekletmek gerekiyo yoksa yeşile bakıyo renk.
kylie
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen angelique1 » Cum Kas 28, 2008 8:06 pm

popcorn yazdı:arkadaşlar, forumda bahsedilen pınar altuğ'un kuaförüne gidip röfle yaptıran var mı acaba? eğer varsa merak ediyorum da...

metrocity trio...ben oraya gidiyordum.. en son saçımı aynı gün içinde renk tutturamadıkları için 5 kez üstüste boyayıp, saçımı birkaç tonlu, berbat saman yığını haline getirip, üstüne bir de bana inanılmaz saygısızca davranmaları sonrasında önünden bile geçmiyorum.Ayrıca tutturamadıkları saç için çirkefleşmek pahasına 250 ytlmi aldılar.
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen hilalbkr » Pzr Nis 05, 2009 9:06 pm

SEMRASE yazdı:arkadaşlar ben size bi kuaför tarif ediyim muhteşem renkler ve saçlar yapıyo ilk röflemi orda yaptırdım benim babamın çok eski bir arkadaşı ama bütün ünlüler orda harika avcı ceylan burcu çağrı hülya avşar seren serengil seda sayan ve daha çok çok programlara da gidiyorlar ilk saç kaynağını icat eden ve ben çook küçükken saddam topuzu ile nam yapmıştı hala iyi işinde yerini tarif ediyorum levent durağında inip şirvanın yanından ara sokakta dümdüz yürüyün köşede taksi durağı ve çiçekçi var o o sokaktan yürürken ilk sola dönün küçük iki katlı bi dükkan zaten sokakta hep villalar var iki katlı kuaförün adı sadık kuaför kardeşi var kenan abi o ve birol diye bir çocuk çalışıyo o yapar benim saçımı muhteşem gidin derim yalnız kredi kartı geçmiyodu haberiniz olsun nakit herşey ama kaynak röfle kesim her konuda muhteşem deneyin derim :lol:

MERHABA CANIM BAHSETTİPİN KUAFÖR SADIK AMCAM OLUR :) KENAN DA BABAM SEN SANIRIM UZUN ZAMANDIR GITMIYORSUN BABM VE BIROL ABI DEDIGIN BIRDE ORADAN YINE ENGIN 3 KISI BASKA BIRYERDE DUKKAN ACTILAR BIZIM DUKKAN SUAN GAYRETTEPEDE AMA AMCAM AYNI YERDE...
BİZİMKİLER DE KAYNAK FIYATLARI SAÇA GÖRE DEĞİŞİYOR .. AYRICA AMCAMDADA BABAMDADA SİLİKON KAYNAK YAPILIYOR... BU ARADA GORMEK ISTEYENLER FACEBOOKTA SADIK KUAFOR VEYA BEKAR KUAFOR OLARAK ARATIP MUSTERILERIN SACLARINI INCELEYEBILIRLER HOŞÇAKALIN:)
hilalbkr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen hilalbkr » Pzr Nis 05, 2009 9:57 pm

PARDON BEKA KUAFÖR
hilalbkr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cardita » Cum Nis 10, 2009 11:10 pm

Ben de 2 gün önce röfle yaptırdım.. Bundan bir önceki röflem platin sarıydı ve çok güzeldi. Ama bu sefer dip röflemde sarı, kahve karma bi renk oldu ki hiç beğenmedim. Napabilirm ben şimdi. :dontknow:
Moralim çok bozuldu. Hem en öndeki perçemlerde turunculuk da var :crybaby: :crybaby: Kızlar acil yardım pls :crybaby:
Kullanıcı avatarı
cardita
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bgmsrkn » Cum Nis 10, 2009 11:42 pm

ayy cnm yaa çok üzüldüm walla:S bende dün dip röfle yaptrdım..benimkide çok açık olduu,bugün cila attırıp biraz rengini kırmak çin gittim ama müşteriler bile hayran kaldı saçıma..bnde attırmadımm..şmdii alışıorum bu renge..sen etrafından nasıl yorumlar alıdn cnm saçınla ilglii...kötüü olduğunu söyleyen warmı??belki gözün alışmadığı için sana öyle geliordurr..
Kullanıcı avatarı
bgmsrkn
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cardita » Cum Nis 10, 2009 11:51 pm

Benim dip röflesi öyle kötü oldu ki canım... :( gözüm alışır belki dedim ama 3 gün oldu yok alışamıyorum :crybaby: daha önceki renk avatarımdaki rengin aynısıydı, şimdiki diplerim bakır rengine yakın bir sarı ve kahve nerdeyse..Hiç yaptırmasam iyiymiş aslında :( Yarın ilk iş olarak kuaföre gitcem inş.... Ama kuaförüme ne dicem ve para vermem gerekli mi acaba tekrardan???
Kullanıcı avatarı
cardita
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cardita » Cum Nis 10, 2009 11:53 pm

Etrafımmdakiler de beğenmedi, Özellikle annem (ki fikirlerine her zaman güvenirim) hiç beğenmedi :crybaby: Sabahı nasıl bekleyeceğim ben şimdi :)
Kullanıcı avatarı
cardita
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bgmsrkn » Cmt Nis 11, 2009 12:04 am

cnm,kauförünün para almaması gerekior bu işlemden..bnm kuaöfür almıo böyle şeylerden apra.bi kerede ben arkadaşımı götrmştm..zorla onun siyah saçlarının üstne çingene sarısı balyaj atmıştıı..we o da beğenmedii..sonraa yinee gittiik kuaföree we hiç para almadan yaptı...ama senin kuaförnle yakınlık derecen nedir we kuaförün kişiliği nasıl:) yaa ama awatarındaki gibi bi sarıysa nasıll bakır sarıı yapar diplerinii?hiç mi gözü görmüoo..meslea bnm kuaförümm,hani alüminyum folyoyla paketliolar ya,ara ara folyoyuu aralayıp rengini kontrol ediooo,öyle yıkıo olmuşsaa...bu hangi mantıkla böyle yapmışş ki:S sürekli gittiğin bi kuaför diilmiydi tatlım?
Kullanıcı avatarı
bgmsrkn
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cardita » Pzr Nis 12, 2009 6:50 pm

Canım saçlarımı hemen ertesi sabah gidip yaptırdım. Tam istediğim olmasa da yine istediğime yakın bi renk tutturdu. :) Kuaförüm bile dedi çok koyu olmuş di mi diye :angryfire Yıllardır hatta çocukluğumdan beri gittiğim bir kuaför ama neden bu şekilde bi yanlışlık yaptı halen anlamış değlim :dontknow:
Neyse Allahtan düzeltti de ben de rahatladım. :) Para da almadı :)
Verdiğin destek için sağol canım,hemen birileriyle paylaşmak istedim :drink: o gece ne kadar kötüydüm anlatamam ama :kiss:
Kullanıcı avatarı
cardita
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bgmsrkn » Pzr Nis 12, 2009 10:17 pm

ayy çok sawndm cnm..bilirim saç psikolojisini.bnde sarıdan koyuya döndüğmde bi araa öyle kötüüydümm..aynaya bakmak istemiodmm.ama düzelteblmişsnn neysee ki:)güle güle kullan güzl saçlarını cnmm=)
Kullanıcı avatarı
bgmsrkn
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cardita » Pzt Nis 13, 2009 11:52 am

Çok teşekkür ederim :kiss:
Canım kesinlikle haklısın saç konusunda.. :yeah: Biz kızlar için en önemli yerdir saçlarımız :)
Kullanıcı avatarı
cardita
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen shewawa » Sal May 19, 2009 9:40 am

kızlar ANKARADA SOSYETE KUAFORE GIDIN .TAVSIYEMDIR.RENGI SUPER TUTTUROLAR.4282992 SERDAR BEY I BULUN .170 TL FIYATI
Kullanıcı avatarı
shewawa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bgmsrkn » Sal May 19, 2009 5:44 pm

shewawa yazdı:kızlar ANKARADA SOSYETE KUAFORE GIDIN .TAVSIYEMDIR.RENGI SUPER TUTTUROLAR.4282992 SERDAR BEY I BULUN .170 TL FIYATI

senin baban faln herlde serdarr beyy.her konuyaa yorum yaptın anladık da hiç inandırıcı olmuoyr.snra forumda siwri dilli olmamı eleştiriolar.senin gibler esiwri dilli olmamak mümknmü acaba!
Kullanıcı avatarı
bgmsrkn
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sorry » Çrş May 20, 2009 2:46 am

begumcüm sana katılıorum ne zmn sayfayı acsam ankara sosyete kuaför..bi kere sölenince anlasılır zaten shewawa..
Kullanıcı avatarı
sorry
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sudeeee » Cmt May 23, 2009 6:07 pm

kızlar yardımınıza ihtiyacım var.geçen hafta kendi saç rengimin üstüne gölge attırdım ya da röfle mi oluyor tam bilmiyorum.paketler açıldıktan sonraki rengi beğenmediğim için cila işlemi yaptılar.kuaför bu renk hiç akmıcak dedi ama burdaki yorumları okuyunca kandırıldığımı anladım :( keşke burayı okuyup öyle yaptırsaydım.bu renk akarsa turuncu falan mı olcak :crybaby:

Resim
sudeeee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 8 misafir