Sac Boyasi

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Sac Boyasi

Mesajgönderen irenkaplan » Pzt Şub 20, 2006 1:45 pm

kızlar saçimi boyamak istiyorum ama yikayinca hemen ciksin istiyorum. sizin bildiğiniz böyle bir boya war mı??
Kullanıcı avatarı
irenkaplan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: yikaninca çikabilen boya

Mesajgönderen charlize78 » Sal Şub 21, 2006 10:08 am

ben böle bişey hiç duymadım :o varmı ki acaba?
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen irenkaplan » Sal Şub 21, 2006 6:48 pm

charlize cim warmış arkadaşım bulmuş yaptırmış. loreal eskiden üretiomuş ama artık üretmemeye karar wermiş. yalnız benim saçlarım simsiyah kendi rengi bana olmazmış ama açık renk saçlara oluyomuş. mesela o arkadaşım kumral saçlarını kızıla boyattı gayet de güzel oldu. 3-4 hafta kalıomuş sora çıkıomuş yıkayınca tamamen. hem de tüpü 15 milyon falan. ben bakır bi kızıl yaptırmak istiodum ama bana olmuyomuş yaa :cry:
Kullanıcı avatarı
irenkaplan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nausicca » Sal Şub 21, 2006 7:14 pm

benim bildiğim kızıl renk zaten 3-4 haftada akar ama diğerleri için de varsa bilemem :wink:
nausicca
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angelika76 » Çrş Şub 22, 2006 4:10 pm

kızlar hepinize merhaba,
Aranıza yeni katıldım. Yazdıklarınızı okurken dikkatimi çekti bu konu. Evet canım yıkanınca ve çıkan dip boya derdi yaşatmayan bu boyayı ben 1 yıldır kullanıyorum. Aslında Türkiye'de bu boyalar 2000 yılı itibari ile artık satılmıyor ama ben İngilterede bu tarz geçici boyaladan her ay alır kullanırdım çok daha pratik. Şimdiii, boyanın ismini hatırlamıyorum ama söz eve gider gitmez bakacağım. Satıldığı yer nişantaşında. Bitkisel boya olarak geçiyor ama gerçeği geçici boya. Saçı asla yıpratmıyor. Yalnız sadece 1-2 ton açıp 1-2 ton koylaştırabiliyorsun. Marjinal renkler yapamıyorsun.Nişantaşı Teşvikiye dolmuşlarının karşısında Mado'nun ( köşede ) sokağından gir 150 mt. sonra sağda cadde üzerinde bir itriyatçı var . Orada satılıyor. Bitkisel boya dedin mi hemen gösterirler. Umarım yardımcı olabildim. Başka bir yerde de bu boyadan hiç görmedim.Fiyatı 10 YTL.
Kolay gelsin canım. Kulanır da memnun kalırsan haber olur mu?
angelika76
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen irenkaplan » Çrş Şub 22, 2006 4:52 pm

angelikacım en başta hoşgeldin aramıza:)
nişantaşına yolum düştüğünde alıp denicem sanırım peki benm saçım siyah sence ben en fazla ne renk elde edebilirim bu boyayla?
Kullanıcı avatarı
irenkaplan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angelika76 » Çrş Şub 22, 2006 5:08 pm

irencim merhaba tekrar,
Saçının kendi rengi mi siyah ya da boyatarak mı siyah bilemiyorum ama boya ile siyah ise geçici boyalar çok etki etmez saçına. Ben hiç bu boyayla saçımın rengini daha açık bir tona boyamadım. Normalde saçım orta kahve ve ben de senin rengine özendiğim için siyah yapıyorum:)) Saçın siyah ise en güzel sonucu kızıl tonları ile alabilirsin gibi geliyor. Boyanın en büyük özelliği saça sürüldüğünde en az 30 dk. folyo ile sarıp saç kurutma makinasında bekletmen. Isı ile ancak saçın renk alıyor. Saçı asla yıpratmıyor ve kurutmuyor. Bu akşam eve gidince ismine bakacağım boyanın. Yarın sana bildiririm. Sen de başka yerlere sor bulur da denemek istersin belki :wink:
angelika76
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen irenkaplan » Çrş Şub 22, 2006 5:16 pm

kendi rengi siyah maalesef:) hiçbi renge boyatılmıo resmen açmadan. tamam sen bana tam ismini yazarsın bende bakarım cuma falan uğrıyca sanırım. çok saol canımmccmm.
Kullanıcı avatarı
irenkaplan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen angelika76 » Cum Şub 24, 2006 10:53 am

irencim merhaba,
Bahsettiğim boyanın ismi Natural Colours. Herba U.K. tarafından üretiliyormuş. Yaklaşık 10 - 15 renk seçeneği var. Üstelik ara renkler de var. mesela orta kahva, koyu kahve, çok koyu have, siyah vs... Tabii bunlar benim tercih ettiğim renkler olduğu için biliyorum. Başka renk tonlarında da ara renkler var. isim olarak bu şekilde arayabilirsin canım. İnşallah sevdiğin renk tonunda saçlara sahip olursun. :)
angelika76
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen irenkaplan » Cum Şub 24, 2006 11:23 am

Angelikacım çok saol canmmm en kısa zamanda bakıcam bu boyaya.Yaşasınn bende saçımı boyayabilcemmm :D :D
Kullanıcı avatarı
irenkaplan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sedanet » Pzt Şub 27, 2006 10:53 pm

Evet ben lise sondayken saçlarımı geçici boya ile siyaha boyamıştım..Tam hatırlamıyorum 15-20 yıkamada akmıştı.Sonra o boyalardan bi daha bulamadım ve çok üzülmüştüm :cry:
Kullanıcı avatarı
sedanet
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen Hurricane » Prş Haz 29, 2006 12:06 pm

x yazdı:angelıka merhaba benım saclarım acık sarı dıplerı su an kumral ama boyayla kumral kendı sacım koyu kestane gıbı bırsey
sence naturalden boya alıp sacımı koyu kestaneye boyasam sacım eskı rengıne donebılır mı? hanı cok acık ya bı tuhaf olmasın sonra? sacta kalıntı bırakma rıskı var mı?

ewt ben de merak ettim bunu bi de benim saçım açık kumral zaten böyle röfleli gibi gözüküyo rengini herkes çok sever ben sadece değişiklik olsun diye düşünüyorum. yanlış anlamadıysam 10-15 yıkamada çıkıyor dimi?
Kullanıcı avatarı
Hurricane
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nehir86 » Prş Haz 29, 2006 3:29 pm

benim kuaförüm gecenlerde bana hangi renk istersen yaparım sonra yıkayınca cıkar gecici boyadır demişti
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Saç Boyası

Mesajgönderen LouSalome » Pzr Ara 17, 2006 9:59 pm

Saçımı kendim boyamak istiyorum fakat yıpranmasından korkuyorum. .....Hangi markayı tercih ediyorsunuz?
LouSalome
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen deryaks » Pzr Ara 17, 2006 10:22 pm

canımbenim saçlarım siyahtı ve kolestonla boyuyordum gayetde memnundum kesinliklikle yıpratmadı tavsiye ederim
Kullanıcı avatarı
deryaks
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen biensu » Pzr Ara 17, 2006 11:22 pm

2 seneden beri palette ile boyuyurum ondan öncede koleston kullanıyordum ama palette den daha çok memnun kaldım .renkleri daha kalıcı
biensu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen derinnnn » Pzt Ara 18, 2006 12:57 am

kolestonla koyu kumrala boyamıştım önceden güzeldi gayet :roll: annemde koleston kullanıyor :wink:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen keremasli » Pzt Ara 18, 2006 12:18 pm

ben de wella kolestonu kullanıyorum.siyah rengini.başka marka denemedim henüz.ama kolestondan memnunum.
Kullanıcı avatarı
keremasli
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen etsote87 » Pzt Ara 18, 2006 12:45 pm

ben saçlarımı kahverengiye boyamıştım kolestonla abartısız mavi siyah olmuştu o derece 2 ayda anca açıldı rengi bide açık kahve düşünün :lol: :lol: o günden beri hiç kendim boyamaya kalkmadım.ama arkadaşım palette kullanıyo sarı rengini memnunmuş
Kullanıcı avatarı
etsote87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zzzz » Sal Ara 19, 2006 9:40 pm

ben kolestonla boyuyorum çok memnunum
Kullanıcı avatarı
zzzz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen feronia » Pzr Ara 24, 2006 1:00 am

valla neredeyse tüm markaları denedim eğer değerlendirecek olursan kesinlikle palette derim istediğin rengi yakalaman çok daha kolay.en son koleston kullandığımda sarıya boyayıp turuncu olarak çıktım.kolestonun koyu tonları daha tutarlı.annem vital kullanıyor o da gayet memnun.bu arada bi salaklık yapıp palette yerine loreal recitalle boyadım loreal de kaliteli kesinlikle ama ben yine ekleyim palette kadar net renk vermiyo!
Kullanıcı avatarı
feronia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Oceanic82 » Çrş Ara 27, 2006 1:01 pm

bende en son paletin yakut kızılını boyamıştım ve çok memnun kaldım.Düşünün bi haziran ayında boyadım ve hala rengi canlı...önceden kolestonla boyamıştım.hiç memnun kalmamıştım.benim favori boya markam palet...
Oceanic82
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen cecilya » Çrş Ara 27, 2006 5:14 pm

sac boyamakla alakam olmadıgından galiba loreal wella koleston biliyorum da palette nedir kızlar ya..
hımm buldum nette.şu galiba..
http://www.garantialisveris.com/cosmeti ... ctID=38795

ayrıca altın kahve nasıl bir renk acaba..değişik geldi bana...
Kullanıcı avatarı
cecilya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Oceanic82 » Çrş Ara 27, 2006 5:17 pm

palette schwarzkopfun ürünü..ben tesadüfen kullandım.hiç bu kadr iyi olacağını tahmin edemedim açıkçası...boyalar aktıkça rengi solar normalde..ama bu paletinki aktıkça dahada güzelleşiyodu...tabi ben sadece yakut kızılını denedim..süperdi...ve beyazlarımı mükemmel kapattı...8 ay oldu boyatalı...akmış hali hiçde öyle kötü durmuyoooo...tabi artık boyatmıyorum.eski rengime dönücem..saçlarımı uzatıyorum... :)
Oceanic82
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladia » Çrş Oca 03, 2007 8:55 pm

Arkadaşlar bişey sorak istiyorum tam olarak bu konuyla ilgili değil ama yeni başlık açmak istemediğim için buraya yaziim dedim benim ense kısmında beni rahatsız eden siyah tüyler var onları nasıl görünmez hale getirebilirim bilmiyorum :(( kesmek veya epilatörün traş başlığını kullanmak istemiyorum iyice çoğaltıp sertleştirmesinden korkuyorum, ordaki saçları kısacık kesip sarartmayı düşünüyorum, ama bunu tüy sarartıcısıyla yaparsam hem çok beklemem gerekicek hem de bi kaç defa tekrarlamam gerekicek. Cildim hassas olduğu için sarartıcı tenimde çok kalırsa kabarcıklar oluşuyo. sarı saç boyasıyla boyamayı düşünüyorum ama tereddütlerim var doğrusu çünkü uygulayacağım alan sadece ense kısmı saç boyasını bi defa kullanıp atmakmı gerekiyo ?? ihtiyacım olduu kadarını kullanıp gerisini saklayıp sonra tekrar kullanabiliyomuyum. Sanırım saç boyalarının içinde 2 tüp oluyo onları birbiriyle karıştırıyoduk ben ihtiyacım olduu kadarını karıştırıp kullansam olabilirmi tavsiyelerinize çok ihtiyacım var :((
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen drBeauty » Çrş Oca 03, 2007 11:31 pm

ben yıllardır boyarım 3 marka denedim onlarla ilgili bilgi werebilirim ancak.
voila, koleston, loreal
koleston: çok güzel boyuyo ama nedeni içindeki amonyağın çok olması, yani daha zararlı
:roll: loreal: kaliteli, güzel ama renkleri tam istediğim gibi çıkmıyo :o
voila:çok mükemmel olmasada en içim rahat boyadığım bu :wink:
ha buarada bide natürels diye doğal bi marka war renk bile wermiyo iğrenç bişe :evil:
Kullanıcı avatarı
drBeauty
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nazsu » Cmt Oca 13, 2007 3:23 pm

bende bu akşam saçımı boyayacağım.loreal almıştım geçen sefer memmun kaldım ama farklı bir marka denemek istiyorum koleston mu alsam acaba :roll:

ve saçımı boyadım palettey'le.sonuç güzel ama lorealin mavi siyahı daha güzeldi canlı duruyordu.
nazsu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen HEAVEN80 » Cmt Oca 20, 2007 3:35 pm

Tek tercihim Loreal.
Kullanıcı avatarı
HEAVEN80
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen 1806 » Cmt Mar 03, 2007 5:32 pm

bence en güzel saç boyası phyto bitkisel , saçı kurutmuyo ve yumuşacık oluyo , ayrıca bakım da yapıyo
1806
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tuanna » Pzt Mar 05, 2007 10:55 am

en güzel boyamı bilmem ama annem dün kendine nevacolor aşk alevi almış kızıl saç rengi çok tatlı bir renk.hemde açık almış boyayı bu açık boyalarla diğerleri arasında sadece kutu ambalaj farkı var.nevacolor iyi bir markamıdır bilmiyorum ama bu renk çok hoşuma gitti.
Kullanıcı avatarı
tuanna
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen soyacini » Pzt Mar 05, 2007 1:26 pm

L'oreal'in butun sac boyalarini kullandim
-feria'da hatta kizil yaptim ve hala alttan kizil cikiyor :) (ama beyazlari kapamadi oyle cok)
-preference'un kahve tonlarini cok begenmistim, guzel tuttu
-excellence'in on bakim kremi var, beni tavlamisti ama renk secenegi kotuydu kahve tonlari icin
-casting ise beyaz saclari iyi kapamiyor ama yumusak bir boya

garnier nutrisse cok guzel bir boya, beyazlari da guzel kapiyor
belle color beyazlari cok iyi kapamiyor ama en iyi boya bence, cok dogal :)

schwarzkopf bence de guzeldir ama hic denemedim, adamlar profesyonel sac uzami ne de olsa..

evet beyazlari kapama derdim basladigindan beri ole kafama estigi gibi herhangi bir markayi kullanamiyorum, bastan sona okuyorum butun kutusunu :D
Kullanıcı avatarı
soyacini
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tuanna » Pzt Mar 05, 2007 2:20 pm

sema şimşeğin kahve tonlarındaki saç rengi çok güzel aynen o şekilde yapan kahve boya varmı bildiğiniz loreal yada kolestonda.
Kullanıcı avatarı
tuanna
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen derinnnn » Pzt Mar 05, 2007 6:26 pm

ladia yazdı:Arkadaşlar bişey sorak istiyorum tam olarak bu konuyla ilgili değil ama yeni başlık açmak istemediğim için buraya yaziim dedim benim ense kısmında beni rahatsız eden siyah tüyler var onları nasıl görünmez hale getirebilirim bilmiyorum :(( kesmek veya epilatörün traş başlığını kullanmak istemiyorum iyice çoğaltıp sertleştirmesinden korkuyorum, ordaki saçları kısacık kesip sarartmayı düşünüyorum, ama bunu tüy sarartıcısıyla yaparsam hem çok beklemem gerekicek hem de bi kaç defa tekrarlamam gerekicek. Cildim hassas olduğu için sarartıcı tenimde çok kalırsa kabarcıklar oluşuyo. sarı saç boyasıyla boyamayı düşünüyorum ama tereddütlerim var doğrusu çünkü uygulayacağım alan sadece ense kısmı saç boyasını bi defa kullanıp atmakmı gerekiyo ?? ihtiyacım olduu kadarını kullanıp gerisini saklayıp sonra tekrar kullanabiliyomuyum. Sanırım saç boyalarının içinde 2 tüp oluyo onları birbiriyle karıştırıyoduk ben ihtiyacım olduu kadarını karıştırıp kullansam olabilirmi tavsiyelerinize çok ihtiyacım var :((

cnm oksidasyon kremi ile boyayı karıştırıp sürüyorsun karışımı o an kullanman gerek ama az miktarda karıştırıp kullanıp diğerlerini karıştırmadan kutularında muhafaza edebilirsin :wink: mesela annem 1 boyayla 2 kere boyar saçını çünkü kısa ve az saçları o öyle yapıyor ihtiyacı kadarını karıştırıyor :wink:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen gonca2 » Pzt Nis 23, 2007 11:19 am

Kızlar bişi sorucam ya dün kızıl boya aldım fakat geri verdim,vazgeçtim, anneme aldım.
Şimdiye kadar saçımı en az 10 kere kızıla boyadım ama bu sefer korktum hem saç yıpranıyo hemde alerji falan yapabilir diye.
En çok da şu alerji meselesi takıldı kafama bu sıralar :!:
Hiç saç boyasından alerji olan gördünüz mü?Ben yazıları okuyunca baya korktum,ciddi sağlık problemleri falan diyoo. o yüzdennn :!: :? :oops: :cry:
Kullanıcı avatarı
gonca2
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen aliyeceren » Pzt Nis 23, 2007 11:37 am

canım allerjiden korkuyosan en iyisi kuaföre gidip organik sac boyası yaptırman :wink: annem de allerjik bünyeye sahip biz de kuaföre gidip orda uygulatıyoruz :D annem de kızıla boyaıtor saclarını organics diye bir marka var sadece kuaförlerde uygulanıyor içinde amonyak ve kimyasal madde olmadığı için sacını makinede ısıtıyolar böylelikle boya kalıcı biçimde saca yerlesiyor ,kızıl ve kırmızı tonları harika üstelik renkleri istediğin gibi karıştırabilme imkanın da var.fiyatı da hiç pahalı değil bence evde uğrasacağına kuaför halletsin cok ta güzel oluyor tavsiye ederim :wink:
Kullanıcı avatarı
aliyeceren
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen etsote87 » Pzt Nis 23, 2007 4:32 pm

ben dün akşam loreal prefrence ile boyadım,saçlarım mutlakaki yıpeandı ama alerji olmadım
Kullanıcı avatarı
etsote87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gonca2 » Pzt Nis 23, 2007 4:35 pm

Aliyeceren canım çok teşekkür ederim cevabın için ama şu alerji olayından çok korktuuum...
Kullanıcı avatarı
gonca2
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gokche19 » Sal Nis 24, 2007 8:24 am

kızlar benim kuaförümde tierra bitkisel boya kullanılıo iyimidir.. nette buldum fiyatı 16 ytl cibarlarında eğer iyiyse evde kendim boyıycam röfle için ilk boyayı kuaföre yaptrdım 2. ciyi evde kendim boyasam olurmu ? nolur yrdm edin :oops:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen handush » Sal Nis 24, 2007 12:45 pm

ya gerçi şimdiye kadar bi kerecik boyadım saçımı yani tek bi markanın nassı olduunu biliorum ama bi daa boyarsam yine aynısıyla boyarım, hiç yıpratmadı saçımı ki bayaa ince telli saçlarım war püfff desen kırılcaklar ellerınden gelse :twisted: palette kullandım ben... dierlerinden daa ucuz olduu için tedirgin olmustum ama sanki palettenin renkleri daa bi güzel geldii için onu aldım, hiç de pişman olmadım açıkcası... renk de güzel çıktı, hiç akmadı(kızıl fln gibi zor bi renk diildi gerci zaten) saçımı da hiç yıpratmadı...
handush
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lasoledad » Sal Nis 24, 2007 2:12 pm

selam arkadaşlar bana yardım edin yaw ben ipektuzcuoğlunun ki gibi bi bakır rengi istiyorum kullandıgımm bakır renkler kırmızımsı bakrı yapıo bildiğiniz varmı piyasadaki boyalardan o renge yakın ya da kullandıgınız
Kullanıcı avatarı
lasoledad
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gokche19 » Sal Nis 24, 2007 2:59 pm

canım ipek tuzcuğolu biliosun garnier nutrrise in modeli mutlaka sponsor old için o ürün kullanılmıştır belki bi garnierin renklerine bak belki bulursun güsel renk hakketen...... :lol:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen lasoledad » Sal Nis 24, 2007 3:37 pm

selam gökçe ben zaten son olarak garnier kullandım hem kızıl kumral bakırı nı hemde toprak kızılını ikiside o renk olmadı sanırım ben bulamıcam o rengi işin kötüsü kuförlerde tam tutturamıo hep kırmızımsı bi renk çıkıo ortaya ama belki dier kızlardan bir ses çıkar teşekkürler yinede :wink:
Kullanıcı avatarı
lasoledad
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen partlycloudy » Sal Nis 24, 2007 9:17 pm

handush'un saçlarına bak canım avatarda ipek tuzcuoğlunun saçlarına benziyor :wink:
Kullanıcı avatarı
partlycloudy
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen etsote87 » Çrş Nis 25, 2007 10:18 pm

canım benim saçlarım bakır gibi oldu fotolardan bi bak istersen,loreal dore kahve
bundan sonra saçlarımı kendim boyamayı düşünüyorum çok farkli bişi istemediğim müddetçe,lorealin preference seriside gayet güzel üstelik saçıma 1 kuru yetiyo,açık birenk olmasına rağmen uçlerı kurumadı saçlarımın,beğendim yani boyayı,tavsiye ederim,piyasadaki en iyi set boya bence
-----------------------
http://www.tabiatana.com/default2.aspx? ... cTabiatana
bugün ankamalldeki aktarda bunu gördüm bitkiselmiş,saçlarımı bununla koyultmayı düşünüyorum,renk nasıl saizce
Kullanıcı avatarı
etsote87
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen celln » Prş Nis 26, 2007 4:18 pm

viola çok güzel bence , hemde ekonomik, ben sarı saçımı voila kestane boyadım , ilginçtir hala akmadı, lorealden bile güzel , işlevsel yani her açıdan ;)
Kullanıcı avatarı
celln
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ladia » Prş Nis 26, 2007 4:21 pm

kızlar bi de ivola die bi marka var sanırım profesyonel bi ürünmüş bilgisi olan varmı??
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen partlycloudy » Prş Nis 26, 2007 5:09 pm

kızlar yardımınıza ihtiyacım var, gecen sene saçıma röfle yaptırmıştım kendi saçımın üzerine. çok güzel yakıştı sarı bana yakışıyor fakat çok kestirdiğim için röfleler 1 sene içinde kesile kesile gitti.. şimdi linkte size röfle seti veriyorum bir bakın saçlarım kahverengi doğal kahve ve herkes çok güzel bir kahve tonu oldugunu söyler. ne çok açık nede çok koyu. bu setle evde kendim röfle yapsam olur mu? yapanlar var mı? nasıl olur bilmiyorum..

http://www.depo-online.com/list/list.asp?ktgr_id=428
Kullanıcı avatarı
partlycloudy
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen angelique1 » Prş Nis 26, 2007 5:12 pm

cnm ben gecen sene o setlerden denemeye kalkıstım, ama pek de gusel olmadı sonra kuaförün yolunu tuttum biraz beceri işi sanırım :roll:
Kullanıcı avatarı
angelique1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen partlycloudy » Prş Nis 26, 2007 5:16 pm

canımcık bende saçlarıma çok az sürmeyi düşünüyorum yani heryerine değil ara ara süreceğim eğer almaya karar verirsem.. peki senin rengimi tutmadı ne oldu? yoksa uygulama şeklimi? bide siyah saçlı birine olmaz benim saçlar kahverengi oldugu için daha şanslıyım :roll:
Kullanıcı avatarı
partlycloudy
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen handush » Prş Nis 26, 2007 5:52 pm

canım ben me1 olanını çıktıından beri kullanıorum (lise1de mıydık neydık yaws :lol: ) ben çok memnundum (dum dıorum çunku geçen yazdan beri yapmıorum tek renge dönmeye uurasıorum) belkı resmımı gormussundur, acık kumralım ben de, benim saçımda çok güzel duruodu gölgelerin rengi, kimseyi inandıramıodum kendı kendıme yaptııma... içinden bone cıkıo, ben onu kullanmıodum, elime eldiwen takıp parmagımla istediim tutamlara ince ince sürüodum, sanki bööle güneste kendı kendıne hafif acılmıs gibi oluodu :) ama çok uzun zamandır yaptıımdan mıdır nedir bu sene saçlarımın yıprandıını hissediorum, ara werdim o yuzden... bana bi kutu çok uzun zaman gidiodu... istediin kadarını kullanabildiin için bi kutuyu 2 sene bile kullandıım olmustur ama işte dediim gibi-gerci sanırım her turlu işlemde gecerli- çok uzun süre yapmamak lazım, ust uste...
handush
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Sonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir