Saç Maşası

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Saç Maşası

Mesajgönderen Roxana60 » Cmt Nis 18, 2009 6:12 pm

esosh, canım ben yaptıktan sonra köpük ile sabitliyorum buklelerimi. Saçımın arkalarını pek göremediğimden, rastgele yapıyorum oralar biraz çabuk iniyor ama yan taraflar çok dayanıyor. Yaptıktan sonra önce köpüklüyorum başımı öne eğip( Hani, Aşk-ı Memnu'nun geçen bölümlerinde Bihter, Behlül gelince odadan çıkmadan önce öne doğru eğildi, saçlarını karıştırdı ya, aynen öyle. :laugh: ). Sonra kafamı arkaya doğru eğik bir şekilde sallıyorum, ki bunu yapmakta ki amacım bukleler karışsın. Ardından kafam arkaya hafif eğik bir şekilde sprey sıkıyorum. Ama spreyi alttan sıkıyorum, direkt buklelerin üstüne değil. Bir böyle dene istersen. :kissmuch: Umarım karışık anlatmamışımdır. :blushing:
Roxana60
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen esosh » Cmt Nis 18, 2009 6:18 pm

çok tatlı anlatmışsın canım saol :) denerim tabi köpük kullanmamıştım spreyle deniyodum tekrar teşekkürler :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Roxana60 » Cmt Nis 18, 2009 6:20 pm

Rica ederim canım, umarım senin saçlarındada işe yarar. :kissmuch:
Roxana60
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen NarcissusSS » Çrş Nis 22, 2009 8:45 am

arkadaşlar maşa almayı düşünenler varsa ve kararsızlarsa ne alcakları konusunda kesınlıkle remıngton önerırım cok fazla araştrma yapan biri olarak söylüyorum saça illakı tum maşalar zarar verir sürekli kullanımda ama remıngtonun artı olarak saç koruma özelliği war.vee kararsız kalınan diğer bi konuda acaba ince maşamı alsam kalın maşamı alsam dıe düşünenler bnm saçlarım belıme kdr nerdeyse bnde acaba ince alsam saclarım düğüne gıder gıbı olurmu dıe cok tereddüt etmiştım :) ama gıdıp denedım bıkac maşayı ve sonunda remıngton ci76 almaya karar verdım gercekten süper cok kısa zamanda süper dalgalarınız oluyoo, hem zaten ince tutam alırsanız daha kıvır kıvır oluyor daha kalın alırsanız kii bn böle yapıorum daha iri dalgalar oluyo ve kesınlıkle cok doğal duruyo.bn kullanıyorum gercekten cok memnunum tawsıye ederım ayrıca teknosada ındırımde suan 79 tl almayı düşünen arkadaşların dıkkatıne...hepınıze kucak dolu sewgilerrrr :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
NarcissusSS
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen zynpcn » Çrş Nis 22, 2009 6:47 pm

bnde braun var 100 tl m çöpe gitti tavsiye etmiyorum istediğim sonucu vermiyor bide ben skarım hep kafamı yakıp yara bereyle dolaşıyorum
Kullanıcı avatarı
zynpcn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mwee » Sal Nis 28, 2009 1:18 pm

kızlar dün carrefour dan babyliss pro 180 titanium ceramic aldım.Fiyatı da 54 lira ; uygun geldi.
110_180 dereceye kadar ısınıyo zaten 10 adet ısı kademes var.Güzel de bukleler yaptı ama sanki daha ilk yapmada saçımda yıpranma olduğunu hissettim.Maşa neticede illaki yıpratıcak.

Sizin maşa yaparken saçınızı korumak için kullandığınız ürünleri öğreebilir miyim ??
mwee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen milky » Sal Nis 28, 2009 10:51 pm

Kızlar ben denemeden almak istemiyorum maşayı... ama teknosa da falan deneme imkanı yok sanırım...
deneyerek alacağım yerler nereler ?

Aklımda bi kaç marka ve model var saçımın her tutamına farklı maşayı deneyip bi süre gezdikden sonra karar vericem gidip alıcam...
Kullanıcı avatarı
milky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Roxana60 » Sal Nis 28, 2009 10:54 pm

milky, canım yanılmıyorsam Media Markt'ta deneyebiliyorsun. :kiss:
Roxana60
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen milky » Sal Nis 28, 2009 11:39 pm

Gizemcim çok teşekkürler canım :kiss: ama tüm Media marktlar bana çok uzak :(
Ykmlerde falan deneme imkanı yok mu acaba?
Kullanıcı avatarı
milky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Vespa » Çrş Nis 29, 2009 2:38 pm

Milkycim, Ykm ya da Boynerde de deneyebilirsin :kissmuch:
VespaGirLMakeUp
Kullanıcı avatarı
Vespa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nurkelebek » Çrş Nis 29, 2009 3:56 pm

en son bi arkadasımın düğününde saçlarıma maşa yaptırmıştım..ve yine yeniyeniden kauförün azizliğine ugrayıp saçlarım yanmıştı ve sonrasında 3 hafta sürekli maske uygulamış olmama ragmen saçlarım kupkuruydu..ve sonrasında da malesef kesitrmek zorunda kalmıştım..o yüzden artık cesaret edemiyorum maşa olayına :blushing:
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen rosejam » Çrş Nis 29, 2009 4:26 pm

milky yazdı:Kızlar ben denemeden almak istemiyorum maşayı... ama teknosa da falan deneme imkanı yok sanırım...
deneyerek alacağım yerler nereler ?

Aklımda bi kaç marka ve model var saçımın her tutamına farklı maşayı deneyip bi süre gezdikden sonra karar vericem gidip alıcam...

cnm ben boynerden aldım...orda babyliss ve remington denedim...remingtona karar verdim...orda deneyerek alabilirsin cnm :kiss:
Kullanıcı avatarı
rosejam
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen serminn » Prş Nis 30, 2009 10:50 am

kızlar saç maşası ile ilgili yazılanları okudum hala kararsızım acaba babyliss mi remingtonmu yoksa philips mi ? birde dün öğrendim anneler günü ile ilgili bir kampanya yapacakmış carrefour philips saç mşası 39 tl olarak gelecekmiş bana uygun geldi ama boynere bakarken gördüm ki ordada aynı ürünü 29 tl ye satacaklarmış:( çok karıştım ne alsam acaba
serminn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen milky » Prş Nis 30, 2009 12:35 pm

Arzucum, Sümeyracım teşekkür ederimmmm :kiss: ykm yada boynere bakıcam ozaman :huggs: :banana:
Kullanıcı avatarı
milky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Aysima1 » Prş Nis 30, 2009 3:40 pm

Teknosadada deneme imkenı var.Ben ordan deneyerek almıştım...
Kullanıcı avatarı
Aysima1
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mwee » Cum May 01, 2009 12:55 pm

serminn yazdı:kızlar saç maşası ile ilgili yazılanları okudum hala kararsızım acaba babyliss mi remingtonmu yoksa philips mi ? birde dün öğrendim anneler günü ile ilgili bir kampanya yapacakmış carrefour philips saç mşası 39 tl olarak gelecekmiş bana uygun geldi ama boynere bakarken gördüm ki ordada aynı ürünü 29 tl ye satacaklarmış:( çok karıştım ne alsam acaba

canım ben babyliss aldım memnun kadım ama arkadaşımın braun maşasını denedim daha sonra
ikisi de aynı derece de ısınmasına rağmen braun daha çabuk ve daha fazla ısınıyo...
eğer saçların zor şekil alıyor ise braun al derim..
mwee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sorry » Cum May 01, 2009 6:13 pm

kızlar sac masası kullanmadan önce sacınıza koruyucu sürüomusunuz?
Kullanıcı avatarı
sorry
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bgmsrkn » Çrş May 06, 2009 10:55 pm

Resim

arkadşalar bu maşayı aldım boynerden 109 ytl'ye..50ytl heidye çeki werioalr diye...aranzda kullanan warmıı ..38mm.çok geniş.ama ben geniş istiodum zaten doğal dalga olsun diye..ilk olduğüunda çok güzll oluoo fakat snradaann düşüo dalgalarr....warmı bi önerisi olann??:/yardm ltfenn
Kullanıcı avatarı
bgmsrkn
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen rosejam » Çrş May 06, 2009 11:00 pm

cnm ben aynı maşanın 19 mm sini kullanıorum 8 martta boynerden aldım 89 a...bence 38 alma derim çünkü bikaç saat geçince bnm dalgalarım genişlio yayılıo yani...zaten tam saramadığımdan geniş sarıorum...yani ben iiki 19 mm aldım dedim ama sen bi ikisinide denettir ordaki görevliye saçında ;) :bye:
Kullanıcı avatarı
rosejam
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen rosejam » Çrş May 06, 2009 11:01 pm

a cnm kusura bakma almışsın zaten ben almayı düşünüorum die okumuşum birden :confused: :( güle güle kullan cnm :yeah: :bye:
Kullanıcı avatarı
rosejam
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen bgmsrkn » Çrş May 06, 2009 11:19 pm

ya ilk yaptığımda çok güzell oluyor,tam sitediğim gbiiii...ama snraaa düşüoo o dalgalardan eser kalmıorr:S:S:( sabitlemek için yapılablcekk bişi yokuu yaa:S:S bdee boynerdee deiştirmee olmaz dimi cnmm?yaniii maşayıı deiştrmezler herlde diilmi??
Kullanıcı avatarı
bgmsrkn
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Vespa » Çrş May 06, 2009 11:45 pm

Bgmsrkn; Canım değiştirmezler diye düşünüyorum ama şansını zorla derim eğer için rahat etmiyorsa. Ya da firmaya ulaş belki yardımcı olurlar...

Ben geçen sene Carrefourdan Braun düzleştirici aldım. Daha tek kullanımda ki sadece evde hevesle 4-5 tutam da denemiştim düzleştiriciyi. Bu kadar kullanma ile bile plakaların kenarlarında soyulmalar oldu. Hemen ertesi gün götürdüm Carrefoura Danışma Masasına önce bizi ilgilendirmez firmaya yapın şikayetinizi diyecekler gibi oldu. Çünkü başları çok kalabalıktı belki göndermek istediler beni başlarından. :nanik: Ama bekledim, sonunda beni dinleyecek bir görevli buldum ve durumu anlattım hemen ürün iadesi yapıp parasını da geri verdiler. Satış sonrası böyle memnun etmesi çok güzeldi. Hatta aynı gün yine Carrefourdan başka marka düzleştirici aldım ama neyseki onda sorun çıkmadı ;)
VespaGirLMakeUp
Kullanıcı avatarı
Vespa
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Marmaris » Prş May 07, 2009 12:59 am

bgmsrkn canim bendede ayni masa var, yaklasik iki yildir kullaniyorum, evet dedigin dogru bukleler kalmasi gerektigi gibi kalmiyor, ama benim saclarim kendinden kivircik oldugu icin, benim isime geliyor, en azindan bu masayla kivirciklari ´aciyorum´ :)
eger begenmediysen geri vermeye dene canim, kullanmadim dersin :shh:

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Delicate » Prş May 07, 2009 1:07 am

Philips saç maşası kullanıyorum seramikli olanından ama eski benimki ilk çıkan seramik maşalardan yenileri çıkmıştır mutlaka ama benimkini asla değiştirmem hiçbişeyleee
Kullanıcı avatarı
Delicate
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bgmsrkn » Prş May 07, 2009 12:03 pm

Marmaris yazdı:bgmsrkn canim bendede ayni masa var, yaklasik iki yildir kullaniyorum, evet dedigin dogru bukleler kalmasi gerektigi gibi kalmiyor, ama benim saclarim kendinden kivircik oldugu icin, benim isime geliyor, en azindan bu masayla kivirciklari ´aciyorum´ :)
eger begenmediysen geri vermeye dene canim, kullanmadim dersin :shh:

ya cnm aslnda aklıma geldi..iyi bi marka köpük alsam,her bi tutamı yaptktan snraa köpükle sabitlesem,en son bittincedee tekrar köpüklesemm olmazmıı acabaa??::/
Kullanıcı avatarı
bgmsrkn
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mobesa » Prş May 07, 2009 8:51 pm

kuaforum once kopuk suruyor sonra masalıyor gayette kalıcı oluyor.oyle deneyin bir de ;)
mobesa
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Delicate » Prş May 07, 2009 9:36 pm

mobesa yazdı:kuaforum once kopuk suruyor sonra masalıyor gayette kalıcı oluyor.oyle deneyin bir de ;)

Kesinlikle katılıyorum bende aynı şekilde kullanıyorum,gerçekten kalıcı oluyor
Kullanıcı avatarı
Delicate
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen simyaser » Prş May 07, 2009 11:48 pm

kızlar bugün burdaki arkadaşların tavsiyesi üzerine remington ci76 saç maşasını aldım veeeee sonuca inanamadm resmen süper. beklediğimden dahada ii çıktı. ben düzleştiriciden daha çok vakit alır zannediyodm ama yok 2dk da oluverdi. saçıma bi zarar verdiğinide hissetmedm açıkçası, şimdi yacam kalkcam sabah bakalım buklelerim ne hal alıcak ama isterse dümdüz olsun saçım ben yinede bu halini çok beğendm :banana:
YAŞASIN REMİNGTON
YAŞASIN SÜSLENMEK
YAŞASIN İTSBEAUTY
:drink: :drink: :drink:
simyaser.blogspot.com <3 ilgilenemesemde oralardayımm :)
Kullanıcı avatarı
simyaser
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen milky » Cum May 08, 2009 12:22 am

Simyaser güle güle kullan canım... bi kaç sorum olacak :blushing: saçların normalde düz mü dalgalı mı? maşan kaç mm., ve son olarak Nerden ve nekadara aldın :kissmuch: canım çok oldu kusura bakma :kiss:
Kullanıcı avatarı
milky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Marmaris » Cum May 08, 2009 12:31 am

canim saclarinin nemli olmamasina dikkat et. yoksa agirlik yapip bukleler tutmuyor. ve tabi köpük sür, benim saclarim kivircik olmasina ragmen bende köpük sürüyorum, bukleler cok daha kalici oluyor.

Marmaris
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen denizselin » Cum May 08, 2009 9:06 am

kızlar,bende remington 19 mm saç maşasından aldım ve çok memnunum
saçlarım pırasa gibi düz ve röfleden yıpranmış olmasına ramen 2 dakkada müthiş bukleler yapıyor,bende çok araştırdım remingtonmu babylissmi diye ama iyikide remington almışım :banana:
Kullanıcı avatarı
denizselin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen simyaser » Cum May 08, 2009 10:07 am

saol milky daha iisi senin olsun. saçlarım normalde ilk yıkadığım gün dalgalı ama 2. gün düzleşiyor hemen :dontknow: tuhaf bi saç yapım var şekillendirmeden kullanamıyrm pek. maşam 19 mm. teknosadan 79 liraya aldm. çoook memnun kaldım şuan su dalgası gibi bi halde saçlarım okulda herhes sordu :blushing: inş yardımcı olabilmişimdir :yeah:
marmaris teşekkür ederim tavsiyelerin için :kiss: köpük sürdüm amaçok azcık bidahakine biraz fazla sürsem daha ii olcek galiba :shh:
denizselin sende gülegüle kullan iiki remington almışsın hakkaten çok memnun kaldm. benim düzleştiricim braun ama keşke onuda remington alsaymışım. :scratch:
simyaser.blogspot.com <3 ilgilenemesemde oralardayımm :)
Kullanıcı avatarı
simyaser
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen periprensesi » Cum May 08, 2009 10:12 am

Merhaba

mediamarktda kampanya var.
babyliss masalar 49 lira. 3 tane boyutu var karar veremedim. 19mm, 25mm, 32 mm hangisini alsam acaba. oyle koyun kafa istemiyorum mankenlerde oluyor ya hani dogal duran bukleler oyle istiyorum.
25 veya 32 dusundum. sizce?
periprensesi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen milky » Cum May 08, 2009 11:30 am

Simyaser canım teşekkür ederim cevabın için :kiss: karar verdim bende remington alacağım :banana: benim saçlarımda bi ilginç .. şekillendirmeden kullanamıyorum ne düz, ne dalgalı... birde yoluk tiftik tiftik duruyor :( saç maşasına kesinlikle ihtiyacım var yola getiremiyorum bu saçları :confused: :pray:

Denizselin güle güle kullan sende maşanı :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
milky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Delicate » Cum May 08, 2009 12:26 pm

periprensesi yazdı:Merhaba

mediamarktda kampanya var.
babyliss masalar 49 lira. 3 tane boyutu var karar veremedim. 19mm, 25mm, 32 mm hangisini alsam acaba. oyle koyun kafa istemiyorum mankenlerde oluyor ya hani dogal duran bukleler oyle istiyorum.
25 veya 32 dusundum. sizce?

Cnm kesinlikle kalın bir maşa alman gerekiyor doğal bukleler için.Benimki de kalın ama tabi kaç mm şuan bilemiycem.Saçın kısaysa 32 kullanışsız gelebilir ama 25 ortalama bir kalınlık kısa saça da uzun saça da uygun olur.Güle güle kullan şeker.ay özendim aklıma geldi bende şimdi gidip maşa yapiim saçıma :)
Kullanıcı avatarı
Delicate
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen periprensesi » Cum May 08, 2009 12:31 pm

Tesekkur ederim. 25 dusunuyordum bende. saclarım epey uzun belime az kaldı
periprensesi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen denizselin » Cum May 08, 2009 1:08 pm

Simyaser,milky teşekkür ederim :bye:
Kullanıcı avatarı
denizselin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bgmsrkn » Cum May 08, 2009 3:55 pm

gttim boynere,maşayı deiştrmek için..yutmadılar numaramı:D kullanmadım 1 kere ble dedim,sdce açtım baktım koydum dedim...amaa kontrol ettiler we kuıllanılmş bu ürün,çok belli dedilerr:/ we almadılarr norml oalrak.ama her işte bi hayır wardr.köpük aldım.az önce bi tutama köpük sürdüm kuruttum we maşaladım,şmdidee parawanayla topladım yne o tutamı.kuafrüm öle yapmştı daa önce..açıcam 10dk.snraa..ww ne kdr dayanklı olcak bklmm:/
Kullanıcı avatarı
bgmsrkn
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ayla333 » Pzr May 10, 2009 10:02 am

Kızlar benim saçlarım kıvırcık,geçen sene mezuniyet töreni için maşa yaptırmaya karar verdim.Kuaför,''önce düzleştirelim.'' dedi ve düzleştiriciyle düzleştirdi.Artık nasıl yaptıysa o kadar düzleşti ki maşa bile tutmadı kıvırcık olan saçıma :tongue: Saç uçlarım yoluk yoluk oldu.törene saatler kala başka kuaföre gidip baştan yaptırmak zorunda kaldım.Tavsiyem kıvırcık saça maşa yapmadan önce düzleştirici kullanmamanız.Hafif bi fön çekip öyle yapın :confused:
ayla333

Mesajgönderen ladia » Pzr May 10, 2009 12:17 pm

Arkadaşlar, 19 mm'likler bukle mi yapıyor, yani kalın mı oluyor dalgalar yoksa ince mi, 32likler de çok kalın olur heralde değil mi, benim saçlarım güğüz hizasında, hangisi alsam bilemedim :dontknow:
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Pzr May 10, 2009 4:13 pm

Bir de saç düzleştiricisiyle dalga yapmak için ince plakalı küçük düzleştiriciler mi kullanmak lazım, videolara bakarak yapmaya çalışıyorum ama dümdüz oluyor benimkiler, Philips Influence kullanıyorum ben kalın plakalı ondan mı olmuyor acaba, bir de kaç derece de yapıyorsunuz bu işlemi?
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zynpcn » Pzr May 10, 2009 4:33 pm

ya arkadaslar bnm saçım bi tuaf emo saçı gibi yani çok kısadan uzuna gidiyo sizde babylissin orta boy maşası nasıl olur brauna verdiğim paraya halen acıyorumm
Kullanıcı avatarı
zynpcn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen rosejam » Pzr May 10, 2009 4:49 pm

ladia yazdı:Arkadaşlar, 19 mm'likler bukle mi yapıyor, yani kalın mı oluyor dalgalar yoksa ince mi, 32likler de çok kalın olur heralde değil mi, benim saçlarım güğüz hizasında, hangisi alsam bilemedim :dontknow:

ladiacım saçın çok düzse 19 mm al.ben 19 mm den çok memnunum :yeah: zaten 2-3 saat geçince dalgalar yaylıo su dalgası oluo :banana:
Kullanıcı avatarı
rosejam
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen rosejam » Pzr May 10, 2009 4:52 pm

bgmsrkn yazdı:gttim boynere,maşayı deiştrmek için..yutmadılar numaramı:D kullanmadım 1 kere ble dedim,sdce açtım baktım koydum dedim...amaa kontrol ettiler we kuıllanılmş bu ürün,çok belli dedilerr:/ we almadılarr norml oalrak.ama her işte bi hayır wardr.köpük aldım.az önce bi tutama köpük sürdüm kuruttum we maşaladım,şmdidee parawanayla topladım yne o tutamı.kuafrüm öle yapmştı daa önce..açıcam 10dk.snraa..ww ne kdr dayanklı olcak bklmm:/

cnm yeni gördüm :( olsun cnm herşeyde bi hayır vardı köpükle sabitleyince de kalır baya bide sıkı sıkı ince tutam alarak sar cnm :kissmuch: :bye:
Kullanıcı avatarı
rosejam
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen bgmsrkn » Pzr May 10, 2009 5:52 pm

eet cnm öle yapçm.çok pişmanım ama boyner çok kazıkmışş.79ytl falnmış bu maşa sanrmm her yerde o civarlardaa gördüm.ben 109a aldım..babyliss 25mm.alsaydm kşkee.napalm oldu artkkk :/
Kullanıcı avatarı
bgmsrkn
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ayla333 » Pzr May 10, 2009 7:35 pm

ladia yazdı:Bir de saç düzleştiricisiyle dalga yapmak için ince plakalı küçük düzleştiriciler mi kullanmak lazım, videolara bakarak yapmaya çalışıyorum ama dümdüz oluyor benimkiler, Philips Influence kullanıyorum ben kalın plakalı ondan mı olmuyor acaba, bir de kaç derece de yapıyorsunuz bu işlemi?

Eğer düzleştiriciyle yapıcaksan ince plakalı olanları tercih et.Benimkisi kalın ve zikzaktan başka bişiye benzemiyor yaptığım bukleler.Arkadaşımın braun saç düzleştiricisiyle yaptım,o inde ve küçüktü sonuç harika.Hangi kuaförde yaptırdığımı sordu arkadaşlarım o kadar yani :love10: Maşadan daha kısa bi zamanda yaptım üstelik :yeah:
ayla333

Mesajgönderen rosejam » Pzr May 10, 2009 8:19 pm

bgmsrkn yazdı:eet cnm öle yapçm.çok pişmanım ama boyner çok kazıkmışş.79ytl falnmış bu maşa sanrmm her yerde o civarlardaa gördüm.ben 109a aldım..babyliss 25mm.alsaydm kşkee.napalm oldu artkkk :/

cnm hiç üzülme ilerde 19 mm de alırsın olmazsa bununlada saçların çok uzadıında yaparsın blendax reklamındaki gibi iri dalgaların olur :love10: hem bence babylisstense remington daha iidir...bende boynerden almıştım :tongue: 80li bi fiyata kadınlar gününde almıştım güya %30 indirim vardı :confused:
Kullanıcı avatarı
rosejam
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen Felis » Pzr May 10, 2009 9:28 pm

ay benim düzleştiricim de ince. sözde bukle de de yaparım diye almıştım nafile. hiç bukle fişlan yapılmıyo. bukleden başka her şeye benziyo yaptığım şeyler. hemen bozuyorum düzleştiriyorum ben de.
şimdi kızlar maşa piyasasından son durum nedir :laugh: 19mm nerde kampanya var en uyguna nerdeen alırım ya. teknosaya baktım yoktu bişey :(
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Delicate » Pzr May 10, 2009 11:04 pm

Felis yazdı:ay benim düzleştiricim de ince. sözde bukle de de yaparım diye almıştım nafile. hiç bukle fişlan yapılmıyo. bukleden başka her şeye benziyo yaptığım şeyler. hemen bozuyorum düzleştiriyorum ben de.
şimdi kızlar maşa piyasasından son durum nedir :laugh: 19mm nerde kampanya var en uyguna nerdeen alırım ya. teknosaya baktım yoktu bişey :(

Cnm İstanbuldaysan media markt da çok fazla indirim vard her marka maşada.Ben philips kullanıyorum çok memnunum ama orda çok fazla çeşit var bence kaçırma derim gidebilirsen
Kullanıcı avatarı
Delicate
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bgmsrkn » Pzr May 10, 2009 11:13 pm

rosejam yazdı:
bgmsrkn yazdı:eet cnm öle yapçm.çok pişmanım ama boyner çok kazıkmışş.79ytl falnmış bu maşa sanrmm her yerde o civarlardaa gördüm.ben 109a aldım..babyliss 25mm.alsaydm kşkee.napalm oldu artkkk :/

cnm hiç üzülme ilerde 19 mm de alırsın olmazsa bununlada saçların çok uzadıında yaparsın blendax reklamındaki gibi iri dalgaların olur :love10: hem bence babylisstense remington daha iidir...bende boynerden almıştım :tongue: 80li bi fiyata kadınlar gününde almıştım güya %30 indirim vardı :confused:

benim saçlarım çok uzun zaten cnm.belime geliolarr.ince oldukları için çok dolgun görnmüolar ama çıtçıtda takıormm hacimli oluoo byaa..ama işte uzun olmasına rağmenn,düşüo dalgalarımm :tongue:
Kullanıcı avatarı
bgmsrkn
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir