Kızıl Saç Boyası

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Kızıl Saç Boyası

Mesajgönderen casina » Prş Eki 16, 2008 1:26 pm

ya arkadaslar benım sacımda kızıl kestane vital markası tüp boya kullanıyorum renk tutuyo cokda guzel oluyo parlıyoo ama gerı donus ıcın braz zor renk ıste sımdı sarı ıstıyorum ama sacıma bısı olcak dıe korkuyorum 1 seneyı gectı bu rengı kullanıyorum beyaz tenlıyım cok guzel ama sıkıldımmm :blushing:
Kullanıcı avatarı
casina
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mersah » Cmt Eki 18, 2008 2:12 am

kahverengıden kızıla donmek ısteyenler loreal 3.6 preferenceye baksın kızlar:))şahanee bişeyy ..katalogtakı resmının aynısı tutuyorr...ama kapağın ustundekı resmın 1-1,5 ton koyusu oldu..
mersah
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ceeeeee » Prş Eki 23, 2008 11:21 am

bende palette kullandım arkadaşlar koyu saçlılara özel olanını çok memnun kaldım ama benim saçımda koyu kızıl boya vardı altta
Kullanıcı avatarı
ceeeeee
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen carmena » Sal Eki 28, 2008 6:45 pm

merhabalar,

benımde şu an saçlarımda röfle var. bakır kızıl rengine dönmek ıstıyorum. acaba kendim boyasam röflenin üstüne tutarmı (akacağını biliyorum). bir de merak ettiğim kuaföre gidince o da direk röflemin üzerine mi boyayacak bakır kızılını ? yoksa farklı bi işlemden mi geçirecek kısacası kendim yapamazmıyım böyle bir deneyim yaşayan var mı ?fikir verirseniz sevinirim .. :bye:
Kullanıcı avatarı
carmena
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen simeron » Prş Eki 30, 2008 11:50 am

benim saçlarım uuzn ve siyah.. aşırı kouy kara değil ama siyah işte.. ve herkes bana uçlarına kızıl attır sana çok hoş olur diyolar.. bende düşünüyorum şimdi aklıma girdi.. ilk boyamada renk tutar mı uçlarına acaba?? bir de şey nasıl attırmam gerek hangisi daha güzel olur sadece arka uçlara mı yoksa kahkullere ve yanlarada attırsam mı?? nasıl yapsam ki :dontknow:
Kullanıcı avatarı
simeron
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bebeqte5tur » Pzr Kas 02, 2008 9:23 pm

pelosh yazdı:saclarımı kızıla boyatmak istiyorum...ama herkes cok cabuk akar diyo...diğer renkler gibi deilmiş...siz ne düşünüyosunuz?
kızıl eskilerde kaldı bence...saçlarının renqi mavi tonlu siyah oalbilir:D
Kullanıcı avatarı
bebeqte5tur
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Sal Kas 04, 2008 12:08 am

Saçlarımı palette toffe rengine boyuyorum.Kızıl istiyorum ama forumda kızıldan dönmenin zorluklarını okuyunca açıkçası tereddütte kaldım.Halbuki bugün palette nin kumral bakır ını beğenip aldım.Çok açık bakır istemiyorum zaten akıyor diyorsunuz.Off kafam çok karıştı şimdi,ben kızıldan dönmek istesem de dönemez miyim şimdi ???
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen perimmm » Sal Kas 04, 2008 11:17 pm

canım ben tecrübeli biri olarak hemen yardmcı olmaya çalışayım sana..; kızılın hemen hemen her tonunu kullandım. çok hoş bi renk ve ilk boyattıgında iyki yapmışım dedirten bi renk:) ama sonrası tam bi felaket oluyo:( saçları çok yıpratıyo ve zamanla matlaştırıyo.. en önemliside bi süre sonra sıkılıp dğiştirmek istediğinde çok zor kapanıyo.. baya bi işlemden geçmek gerek ve bu işlemler saçı çok yıpratıyo.. bide kızılı yazın kesinlikle kullanma derim.. ben çok çektim zorlugunu.. yinede denemek istersen bu aylarda boya daha az yıpranır saçların ve memnun kalmazsan yaza kadar çok vaktin olur rengi değiştirmek için.. bide unutma sürekli bakım yapman gerekicek.. umarım yardımcı olabilmişimdir kolay gelsin;)
perimmm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Prş Kas 06, 2008 1:01 am

perimmm yazdı:canım ben tecrübeli biri olarak hemen yardmcı olmaya çalışayım sana..; kızılın hemen hemen her tonunu kullandım. çok hoş bi renk ve ilk boyattıgında iyki yapmışım dedirten bi renk:) ama sonrası tam bi felaket oluyo:( saçları çok yıpratıyo ve zamanla matlaştırıyo.. en önemliside bi süre sonra sıkılıp dğiştirmek istediğinde çok zor kapanıyo.. baya bi işlemden geçmek gerek ve bu işlemler saçı çok yıpratıyo.. bide kızılı yazın kesinlikle kullanma derim.. ben çok çektim zorlugunu.. yinede denemek istersen bu aylarda boya daha az yıpranır saçların ve memnun kalmazsan yaza kadar çok vaktin olur rengi değiştirmek için.. bide unutma sürekli bakım yapman gerekicek.. umarım yardımcı olabilmişimdir kolay gelsin;)

perimmm çok tşk ederim yardımcı oldun tabii :) Ben tam kızıl değil de bakır tonları istiyorum aslına bakarsan.Bakırdan da dönmek zor olur mu onu düşünüyorum.Bakır ama koyu tonlu bir bakır hani havuç gibi değil.Saçlarım epey yıprandı zaten düzleştirici kullanmaktan o nedenle saçlarıma devamlı bakım yapıyoruım.Beyaz tenli ve mavi gözlüyüm,kızılın yakışacağını düşünüyorum ama işte dönüşü düşündürüyor.Yazın kızıl kullanılmaz haklısın o zaman karamel yaparım ;) Hatta şimdi bile bakır mı karanel mi diye düşünüyorum ???
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen perimmm » Prş Kas 06, 2008 9:14 pm

cnm sana kızılda yakışır ama ben karemel yap derim.. hem sıkılırsan o rengi çevirmesi kolay olur :) baktın olmadı bakır denersin ;) ama çokda uğraşma saçlarınla yıpratma.. ben çok çekiyorum şimdi acısını:( kolay gelsin cnm hadi bol şans:))))
perimmm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Pzr Kas 09, 2008 2:09 am

Ahh kızlar ahh !!! Bugün elimdeki palette boyasını değiştirip loreal recital prefence kumral bakır dore
( 7.43 ) aldım.Tabii 2 kutu tek kutu yetmiyor saçlarım uzun.Şu benim annem bir melek dizisndeki Dolunay ın saç renginden,kutuda hayran kaldım renge.Neyse eve geldim ablam boyadı ama boyalı beklerken acaip koyu duruyor.Yıkayınca akacaktır falan diye düşündüm ama hiç de akmadı.Koyu bir kızıl oldu saçım :crybaby: :crybaby: Bu renk istesem zaten koyu bir tonu seçerdim çok sinir oldumm.Hani üzerinde de gösteriyor kestane saç bile epey açık oluyor benim saçım epey açık ton olmasına rağmen alakasız bir renk oldu.Şikayet edeceğim o kadar para verdim şu hale bak :angryfire Siz siz olun almayın arkadaşlar ,offff !!!! Çok canım sıkkın yaaa :tongue: :tongue: Tek umudum yıkandıkça akması :pray:
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Pzr Kas 09, 2008 2:09 am

Ahh kızlar ahh !!! Bugün elimdeki palette boyasını değiştirip loreal recital prefence kumral bakır dore
( 7.43 ) aldım.Tabii 2 kutu tek kutu yetmiyor saçlarım uzun.Şu benim annem bir melek dizisndeki Dolunay ın saç renginden,kutuda hayran kaldım renge.Neyse eve geldim ablam boyadı ama boyalı beklerken acaip koyu duruyor.Yıkayınca akacaktır falan diye düşündüm ama hiç de akmadı.Koyu bir kızıl oldu saçım :crybaby: :crybaby: Bu renk istesem zaten koyu bir tonu seçerdim çok sinir oldumm.Hani üzerinde de gösteriyor kestane saç bile epey açık oluyor benim saçım epey açık ton olmasına rağmen alakasız bir renk oldu.Şikayet edeceğim o kadar para verdim şu hale bak :angryfire Siz siz olun almayın arkadaşlar ,offff !!!! Çok canım sıkkın yaaa :tongue: :tongue: Tek umudum yıkandıkça akması :pray:
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Pzr Kas 09, 2008 2:12 am

( 7.43 ) aldım.Tabii 2 kutu aldım saçlarım uzun.Şu benim annem bir melek dizisndeki Dolunay ın saç rengindendi kutuda kızın saç rengi hayran kaldım .Neyse eve geldim ablam boyadı ama boyalı beklerken acaip koyu duruyordu.Yıkayınca akacaktır falan diye düşündüm ama hiç de akmadı.Koyu bir kızıl oldu saçım :crybaby: :crybaby: Bu renk istesem zaten koyu bir tonu seçerdim çok sinir oldumm.Hani üzerinde de gösteriyor kestane saç bile epey açık oluyor benim saçım epey açık ton olmasına rağmen alakasız bir renk oldu.Şikayet edeceğim o kadar para verdim şu hale bak :angryfire Siz siz olun almayın arkadaşlar ,offff !!!! Çok canım sıkkın yaaa :tongue: :tongue: Tek umudum yıkandıkça akması :pray:
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kkibele » Pzr Kas 09, 2008 11:28 am

canım aynı şey benimde başıma geldi ....ben de yoğun bakır kızıl rengini aldım kutudaki rengin aynısı olur dediler...hatta benim saçımın rengi baya açılmıştı sarıya yakın bir renkti boyamadan önce..ben de heralde açık tutar dedim aldım ve senin gibi 2 kutu aldım...bi boyadım kızıl-kahve gibi bi renk oldu..tabi şok oldum haliyle..ama bi kaç yıkamayla bütün renk aktı ...saçım eski haline döndü..umarım seninki de akar..bir de zaten bunlar jel boyaya çok çabuk akar diyolarlar..geçmiş olsun canım :bye:
Kullanıcı avatarı
kkibele
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen perimmm » Pzr Kas 09, 2008 3:34 pm

dune14 sen sıkma sekerim canını.. benimde son boyadığım renk loreal kumral bakır dore.. 1 ay oluyo boyayalı.. şuanda baya açık saçlarım ve çok tatlı bi renk oldu.. gerçi o renkten önce çok fazla renk değiştirdim.. en sonunda bunda güsel bişiler oldu ama dediğim gibi bu renkten önceki renklerinde etkisi var.. umarım istediğin renge döner saçların.. offff bide şu boyalar saçı yıpratmasa.. :(
perimmm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Pzr Kas 09, 2008 10:13 pm

Az önce yıkadım yine saçlarımı aksın diye,aktı akmasına ama saçımda açılma falan olmadı gibi :angryfire Hatta farklı bir sitede beyaz sabunun kızılı akıttığını okumuştum da saf sabunla yıkadım önce sonra şamouan yaptım ama nafile işte :tongue: Resmen kestane kızıl gibi oldu şimdi,ayy çok sinirrrr.Bugün aradım müşteri hizmetlerini arayacakmış uzmanları.Saçımda epey yıprandı daha kalın telli oldu sanki ve kuru :tongue: Moralim sıfır kızlar,aynada gördükçe sinir oluyorum.Bu renkten nasıl kurtulabilirm şimdi ben ????
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Tulipano » Sal Kas 11, 2008 6:24 pm

Yaklaşık 5,6 yıldır saçlarımı kızıla boyatıyorum..
Öyle ki artık kendi saçımın orijinal rengi gibi oldu ateş kızılı.. :)
Evet akıyor,kabul ediyorum..
Ama hiç bir zaman pişman olmadım.. :yeah:
Boya zamanım geldiğinde bile bir defa matlaşma,cansızlaşma olmadı..
Aksine daha da güzelleşti benim saçlarım boyatmaya başladığımdan beri.. :kissmuch:
Naçizane tavsiyem; evde kendiniz boyuyorsanız kaliteli marka alın,kuaförde boyatıyorsanız tanıdığınız bildiğiniz yere gidin.. ;)
Kullanıcı avatarı
Tulipano
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Sal Kas 11, 2008 9:06 pm

Tulipano yazdı:Yaklaşık 5,6 yıldır saçlarımı kızıla boyatıyorum..
Öyle ki artık kendi saçımın orijinal rengi gibi oldu ateş kızılı.. :)
Evet akıyor,kabul ediyorum..
Ama hiç bir zaman pişman olmadım.. :yeah:
Boya zamanım geldiğinde bile bir defa matlaşma,cansızlaşma olmadı..
Aksine daha da güzelleşti benim saçlarım boyatmaya başladığımdan beri.. :kissmuch:
Naçizane tavsiyem; evde kendiniz boyuyorsanız kaliteli marka alın,kuaförde boyatıyorsanız tanıdığınız bildiğiniz yere gidin.. ;)

Evde boyadım ama en kalitelerinden aldım sonuç değişmedi.Sanırım kızıl saç için en iyisi kuaföre gitmek .

kkibele, canım bende yıkadım sanki açıldı bir iki ton,açıldıkça bişeye benzedi sanki.İnşallah daha da açılır...
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen izmir35 » Sal Ara 02, 2008 8:41 pm

bende saçımı koleston şarap kızılına boyuyorum.ilk boyama gayet güzeldi fakat sonraki boyamalarda uçlar çok koyu tepeler açık kızıl oldu.kuaföre gittim boyanın üstüne boya tutmaz rengini değiştiremem uçlar yine aynı tepeler açık olur kızılın her tonunda ancak uçları orial le açarsak düzelir dedi.saçlarım çok ince telli yıpranır diye korktum.hiç bir işlem yapmadan çıktım kuaförden.şimdi kolestonun başka bi kızılına saçımı boyasam ne olu acaba.uçlarda saç dipleri aynı renk olurmu? yoksa gerçekten boyanın üstüne başka birenk boya tutmaz mı.saçımın tamamen uzamasını mı beklemem lazım?nolur yardım edin...
izmir35
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ceeeeee » Çrş Ara 03, 2008 2:25 pm

24666_kucuk.jpg
kızlar palettenin kızılları çok güzel saçım kızılken hep o markayı kullanıyordum
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
ceeeeee
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ceeeeee » Çrş Ara 03, 2008 2:31 pm

kizil4.jpg
karamel kızıl çok hoş :kissmuch:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
ceeeeee
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nemesis11 » Çrş Ara 10, 2008 10:33 pm

Merhaba arkadaşlar. Bende saçımı kızıla boyamak istiyorum daha önce hiç boyatmadım ve hafif sarıya dönük bi rengi var, beyaz tenliyim. İstediğim renk tam olarak şu resimdeki gibi
Resim
Bu rengi çok istiyorum fakat hangi ton olduğunu bilmiyorum.
Bu rengi hangi boyayla elde edebilirim acaba? Veya hint kınasıyla bu renk olur mu?
nemesis11
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen efsuni » Sal Ara 16, 2008 11:53 pm

mrb ben saçlarımı kızıla boyattım ilk defa ve şampuan olarak ne kullanacağımı bilmiyorum önereceğiniz ürünler var mı tşk :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
efsuni
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ladygodiva » Pzr Ara 28, 2008 4:22 pm

Ben de kızıl saç hastasıyım ama şimdiye kadar yaptırmaya cesaret edemedim. Yalnızca uçlarına kızıl balyaj yaptırmıştım bir ara, çok güzel olmuştu ama çok yıpratıyor saçı gerçekten. Şimdi şöyle bir ton istiyorum, hangi renk/marka alsam buna en yakın rengi elde ederim acaba?

Resim
Kullanıcı avatarı
ladygodiva
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dramaqueenn » Pzt Ara 29, 2008 1:35 am

Kızıl saçı çok seviyorum, ama bakımı gerçekten çok zor oluyor. 5 sene önce saçımı Magic Contrast mıydı neydi, Loreal'in boyasıyla boyamalarına rağmen bir ayda rengi soluyordu, zaten dip boyası da ayrı bir dert. Altı ay boyunca falan ayda bir boyatarak kızıl kullandım saçımı, ama o kadar sık boyatmak saçlarımı yıpratmıştı, sarıya dönmek de çok zor oluyor maalesef. Ama beyazlarım çıkmaya başlayınca tekrar deneyebilirim.
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ashley » Pzt Ara 29, 2008 11:03 pm

Kızlar benim de saçlarım koyu kestaneydi. Hafta sonu sonunda aradığım renk boyayı buldum ve boyadım. Voila'nın 4.65 estane kızıl akajusu ile evde boyadım ve tam istediğim gibi oldu. Saçlarımın koyuluğu neredeyse aynı ama ışıkta kırmızı kırmızı ışıltı oluyor :) Rengi çok güzel oldu, umarım zamanla akıp saçma sapan bir renge dönüşmez...
Kullanıcı avatarı
ashley
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ayliiinHk » Sal Ara 30, 2008 1:34 am

eger saçlarınızı sarı açık kahve gıbi renklere boyamayacagınıza eminseniz kızıl iyi bi secenek, siyahtan cok daha iyi. yine kızıl cabuk aktıgı ıcın dönüşü biraz daha kolay..ben de cok duydum bu kızıl büyüyü çok tatlı bi renkmiş boyamak istiyorum ben de . ama cabucak akmasından korkuyorum. kollestonun kızıl büyüsü guzel de acaba paletta kullansam aynı tonda olur mu kollestonla
Kullanıcı avatarı
ayliiinHk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nslhn86 » Prş Oca 01, 2009 5:33 pm

arkadaşlar mrb aranıza yeni katıldım .. ben saçlarımı bakıra boyamak istiyorum.lorealin koyu sarı-bakır irize rengine boyadım ama bundan baya bi koyu oldu. koyu olmasını bekliyordum ama biraz fazla koyu gibi geldi bana. kendi saç rengim açık kahve tonlarındaydı. bu rengi tutturmak için ne yapmalıyım bir fikri olan var mı?? (yani fotoğraftaki renk) cevap verirseniz çooooooooooooook sevinirim:)
Kullanıcı avatarı
nslhn86
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen delihukukcu » Pzt Şub 02, 2009 7:28 pm

Kızlar kızılın üstüne palette altın kahve tutar mı nası bi renk cıkar sizce? :huggs:
Kullanıcı avatarı
delihukukcu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen maii » Sal Şub 03, 2009 3:23 pm

bende kızıla boyatıyorum bugün saçlarım baya koyu bakalım nasıl olacak
kızıl büyü olacak aranızda varmı bu renge boyamış olan
Kullanıcı avatarı
maii
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen PainGiver » Cmt Şub 07, 2009 4:58 am

kızıl büyü bi arkadaşım yaptı..akmıyor kalıcı ama çok kızıl durmuyor güneştte belli oluyo sadece..koleston akmıyo zaten genelde..ben de aşk alevi yaptım pek akmadı..ama 2 hafta için tekrar boyucam saçımı kolestonun naturel koyu nar kızılını düşünüyorum bu kez..nası olcak acaba..
Kullanıcı avatarı
PainGiver
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen revindell » Pzr Şub 08, 2009 8:53 pm

nemesis11;
Canım kesinlikle hint kınası kullanma hem falzasıyla kurutuyor hemde kuaförde işlem yaptırdığında
geri dönüşü oldukça problemli oluyor (nişanlım bayan kuaförü) sanırım senin istediğin renk şarap kızılı ile sonbahar kızılı arası bir renk..
Kullanıcı avatarı
revindell
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen PainGiver » Pzr Şub 08, 2009 9:36 pm

kızlar kolestonun koyu naz kızılı hakkında bilginiz var mı? ben yukarıdaki fotodakigibi turuncuya dönük degil de daha pembeye dönük bi kızıl istiyorum..ne tavsiye edersiniz?
Kullanıcı avatarı
PainGiver
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen revindell » Sal Şub 10, 2009 5:46 pm

delihukukcu yazdı:Kızlar kızılın üstüne palette altın kahve tutar mı nası bi renk cıkar sizce? :huggs:

canım bakır rengi gibi olur kızıl saçı açmadan kahve tonları kullanma.. hele altın kahve kesinlikle turuncu olur canım kuaföre git mutlaka ama kuaför bile ne kadar açarsa açsın saçını en az 2-3 boyamada istediğin altın kahve olur..
Kullanıcı avatarı
revindell
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen revindell » Sal Şub 10, 2009 5:49 pm

efsuni yazdı:mrb ben saçlarımı kızıla boyattım ilk defa ve şampuan olarak ne kullanacağımı bilmiyorum önereceğiniz ürünler var mı tşk :kissmuch:

canım ne kadar kaliteli bir şampuan kullansanda kızıl saç akmaya mahkum malesef :( benim saçlarım da ateş kızılıydı yok renk koruyucu bilmem ne felan fayda etmedi sadece parlaklık veriyor bu şampuanlar..
sık sık (3 haftada bir) boyatamicaksan kızıl kullanma..
Kullanıcı avatarı
revindell
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jolenne » Prş Şub 12, 2009 7:50 pm

arkadaslar saclarim koyu kahve, hatta bayagi bi koyu. sacımda boya yok.. uclarini farklı bi renge boyamak istiyorum. sizce saclarimin uclarini kizila boyasam sırıtır mı?
ama uclarının farklı renkte oldugu belirgin olsun istiyorum, sizce kızılın hangi tonu olmalı?
bir de kızıl boya aktıkca acayip bir renge donusuyor diyorlar, en az akan marka hangisi? ben sacimda belli olmasi icin daha acik bi renk mi kullanmalıyım?

aslında mavi siyah ya da patlican moru da düşündüm ama koyu renk saçın üzerine belli olur mu, görünür mü? bu renkler hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? gerçekten mavi ya da mor gibi duruyorlar mı? yoksa kızıl yapsam daha mı iyi sonuç alırım? çok kararsızım lütfen yardım... :dontknow:
Kullanıcı avatarı
jolenne
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen PainGiver » Çrş Şub 18, 2009 6:54 pm

sadece saç uçlarını boyayacaksan kızıl yap hem de kırmızıya çok yakın bi kızıl yap..hatta kuaföre git kırmızıya boyat dicem ama bulabildigin en kırmızı boyayı al..en kalıcı boya kesinlikle 'koleston'.koleston çok az akıyo ve aktımı kötü görünmüyor.
sırıtmaz saçların hatta koyu renk saça uçlar kırmızı çok hoş oluyo..
Kullanıcı avatarı
PainGiver
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pixiess » Pzr May 24, 2009 6:49 pm

merhaba arkadaslar kızıl saçlarımla basım hep dertte 2 senedir istediğim rengi bir türlü tutturamadım :(
vişne çürüğü gibi bir renk deniyorum değişik tonları karıştırıyorum ama yine olmuyor en sonunda aşk alevinde kalsın bari daha fazla ugrasmıyım dedim ama buda sanki yüzümü soluk gösteriyor renk aktıkça :dontknow:
bugdaya yakın bir ten rengim var belki 1-2 ton koyu olabilir ama esmer değilim :nanik:
haftaya tekrar boyamam gerekicek saçlarımı çünkü 3 hafta oldu nerdeyse ve saçlarım turuncu gibi :confused:
lütfen bana da yardımcı olur musunuz :pray:
pixiess
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen merlinda » Pzt May 25, 2009 1:23 am

ya kızlar bilmiyorum ama kızıl bakır tonları çok zor. 1 ay önce bakır kızıla boyattım ilk 2 gün renk süperdi sonradan kınalı gibi oldu gittim koyu kumrala boyadım. şimdide koelston 6.0 2 tane 1 tanede koleston 4.66 kızıl viyole karıştırıp boyucam. tahminim siyaha yakın yansımalı bi renk olucak sadece güneşte belli olan amadiğer kızıllarla başedemedim doğrusu ben :dontknow:
Kullanıcı avatarı
merlinda
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen liliput » Pzt May 25, 2009 7:06 pm

herhalde aranızda kızıl hastası denilebilecek tek kişi benim tam tamına 10 yıldır kızıl renk kullanıyorum orta sonda kına ile başlamıştım:)her türlü koyu vişne şarap bordo tonlardalki kızılı kullandım hepsıne bayılıyorum.nedense benım saclarımda akıyor ama her saclarımı fonleyıp gıttgımde o akmıs saclarıma bıle arkadaslar saclarına ne yaptın super olmus dıyorlar ınanılmaz bırsey ama ben artık kızıl saçlarımla yaşamayı çok seviyorum:)bir kaç gün sonra vişne çürüğüne boyatacagım yine en son 6 ay önce boyatmıştım:D
Kullanıcı avatarı
liliput
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pixiess » Sal May 26, 2009 1:51 am

vişne çürüğümü :banana:
önerebileceğin marka ve numara varmı bende o renk istiyorum ama tutturamıyorum bir türlü :crybaby:
pixiess
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zelis33 » Pzr Haz 07, 2009 12:34 am

slm kızlar sızlere bı sorum olacak saclarım sıyah ve uzerınde mavi siyah boya vardı ıkı gun once karamel hatta acık kahverengı yaptırmak için kuafore gıttım ve sacımı resmen acık turuncu yaptılar hiç begenmedim bır gun sonra koyu kumrala boyadım ve suanda sacım koyu turuncu bı renk oldu kahve rengi tonlarında olması için hangi boyayı ve ne zman tekrar boyayabılırım sacıma bırsey olacak dıye cok korkuyorum..lütfen yardım edin...
zelis33
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen buse9435 » Sal Haz 23, 2009 4:10 pm

ya arkadaslar uzun süredir bu siteyi takip ediyordum en sonunda üye oldum fikirlerinizi okudum
saçlarımı kızıla boyatmak istiyorum ama domates kırmızısı gibi değilde daha çok bordomsu vişnemsi ama kan rengi gibi olabilecek evde boyayabileceğim bir renk arıyorum kolestonun kıyasla daha az aktıgı söyleniyor kendı saç rengim kumral ama cok acık yada koyu değil normal kumral gecen yıl kızıl-bakır balyaj attırmıstım attırdıgım gun yıkadım ve tamamı 3 gunde turuncu oldu sacımı bı yıldır bundan temızlemeye calıstım önerilerininizi bekliyorum acil ..
Kullanıcı avatarı
buse9435
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ceeeeee » Çrş Eyl 09, 2009 8:43 am

arkadaşlar malesef fotoğraf ekleyemiyorum ,şimdi benim saçım koyu kızıl ,evde kendim açtım :lol: önce kahveye sonra kızıla boyadım sonra ,şimdi saçlarım koyu kızıl :kissmuch: palette düz kızıl boya aldım ,sizce koyu kızılın üstüne tutarmı :dontknow: bu arada saçını nasıl açtın diye sormayın valla ,yıprattım hemde çok ,ben yaptım siz yapmayın derim :lol:
Kullanıcı avatarı
ceeeeee
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen huysuzkedi » Prş Eyl 10, 2009 2:12 am

9 -10 yıldır saçımı evde boyuyorum ve lorealin majirel ve majirouge serisindeki kadar farklı seçeneğe rastlamadım www.labeaute.ch adlı web sitesinde markanın interaktif bir renk kataloğu da var karar vermenize yardımcı olacaktır
huysuzkedi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cmdg » Prş Kas 19, 2009 1:02 pm

merhabalar ben saçımı kızıla boyadım ama çok koyu bir kızıl oldu ben kırmızı tonlarda bir renk istiyorum bu rengin üzerine boyasam tutarmı dersiniz.
cmdg
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen huysuzkedi » Pzr Kas 22, 2009 8:20 pm

bir kaç yıkamadan sonra kızıl boya şakır şakır akıyo zaten merak etme boyadığın renk tonuna yakın (yani bir ton daha açık bir renk ) deneyebilirsin eğer saçın koyu renkse %9 luk oksidasyon kremi kullanmanı tavsiye ederim canım
huysuzkedi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen eliminkoru » Prş Kas 26, 2009 1:21 pm

kizil rengi korumak icin kirmizi sarabin iyi geldigini söylenler var aranizda hic deneyen varmi :blushing:
Kullanıcı avatarı
eliminkoru
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen huysuzkedi » Cmt Ara 05, 2009 3:44 am

kırmızı şarap değil ama henna vital ve john frieda markalarını öneririm ayrıca elidor ve pantene in de uygun fiyatlı ürünleri var
huysuzkedi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Laietta » Çrş Ara 09, 2009 1:41 pm

Biri burda saçı kızıl kahve yapmanın tarifini söylemişti sanki doğal yolla ama başlıkta göremedim bilen varsa bi daha söyleyebilir mi?
Kullanıcı avatarı
Laietta
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir