Karamel & Bakır Saç Rengi

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Karamel & Bakır Saç Rengi

Mesajgönderen beterbocekkk » Sal Ara 08, 2009 7:48 pm

şimdi benim saçım sarıydı kumrala boyadım böle açık deil koyuda deil sarım tırak bi renk oldu :) acaba gizemli kahve dore bakır ve irize bakırı karıştırsam nasıl olur :( sevgilimin yanına gitcem 5 ay aradan sonra görüşecez ve değişiklik istiyorum bakır olsun ama çok açık sırıtmasın bakır ..kızlar akıl verin yaa :(
beterbocekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Sal Ara 08, 2009 9:13 pm

gizemli kahve ve sarıyı karıştırsan nasıl olur...irize bakır kıpkırmızı yapar canım o saçı söyliyimde
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dkmkci » Sal Ara 08, 2009 9:27 pm

cigdemcimmmmm :) yine bir sey sorcam cnm ben. bugun boya almaya gittim ama bi turlu karar veremedim, once garnier'a baktım ama istedigim rengi bulamadım diyebilirim. palette kullandıgını yazmıssın , bir forumda paletteden sikayetci olmuslar saclari cok dokuyormus diye ama, sende oyle bir sorun yok snrm?
palette'den ya da onerdigin bir markadan hangi rengini alıyım cnm ben noolur yardım et bana :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: , istedigim sac renginin fotosunu koymaya calıscam ins olur.aslında bu rengin birazcık koyusunu istiyorum.
simdiden tesekurler cnmm :kissmuch: :kissmuch: :kissmuch: :kissmuch: :kissmuch: :kiss:

http://img267.imageshack.us/i/sac0001.jpg/
Kullanıcı avatarı
dkmkci
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Sal Ara 08, 2009 9:37 pm

canım bu renk biraz bal köpüğü gibi sanki yada açık karamel... canım diyorum ya aklına gelebilecek her rengi yaptım ve her boyayı kullandım ben...garnier güzel boya kokusu falan çok iyi ama ben kullanmıyorum çünkü istediğim rengi bulamıyorum... palette naturels hiç saçımı dökmedi ve yıpratmadı...saçım kalın telli belki bundan mıdır acaba diyorum ama hiç sıkıntım olmadı... canım birde unuttum saçın sarımıydı? sarıysa 7.5 açık karamele boya ama aktığı zaman yine koyu sarı olur söyliyim
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dkmkci » Sal Ara 08, 2009 9:40 pm

cigdemcim :) hemen yazmıssın cevap saol cnm. sacım koyu kahve cnm.
Kullanıcı avatarı
dkmkci
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Sal Ara 08, 2009 9:44 pm

:) koyu kahveyse dediğim +10numarası:)
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen quasimodo78 » Sal Ara 08, 2009 9:45 pm

çiğDemcim bu saç rengi nasıl elDe eDilir ben bu rengi kuaförDe elDe ettim aynısı olDu ama 60 lira verDim canım ayDa bir kenDim nasıl yapabilirim saç boyası uzmanı arkaDaşım başını ağrıtıyorum ama canım kusura bakma saçım şu an açık kumral 8 numara ile boyalı
URL=http://img692.imageshack.us/i/2149096521490967large.jpg/]Resim[/URL]
Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cigdemcyylu » Sal Ara 08, 2009 9:53 pm

ay olurmu canımcığım ama bikaçtane daha resim koysan? birde ben dip boyası yapmayı bilmem direk boyaman lazım
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dkmkci » Sal Ara 08, 2009 9:54 pm

Cigdemcimmmm cnm coooooook sagolll Allah razı olsun , boyayınca hber vercem sana :D :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Kullanıcı avatarı
dkmkci
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Sal Ara 08, 2009 9:58 pm

rica ederimmm :blushing: tamam canım:) resimde beklerim...bende yarın misafirim falan olmazsa bende saçımı boyamayı düşünüyorum:)
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen quasimodo78 » Sal Ara 08, 2009 10:08 pm

Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen quasimodo78 » Sal Ara 08, 2009 10:11 pm

birde bu var
Resim
Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen pinkyellow » Sal Ara 08, 2009 10:14 pm

çiğdemcim şöyle güzel bir karamel tarifi verir misin bana da :) yani şöyle çağla şikelin ki gibi . saçlarım şu an soluk bir sarı, hangi renkleri karıştırsam hoş bir karamel olur canım. yani mesela koyu bir bakırla sarıyı mı karıştırsam , ne yapsam ?
Kullanıcı avatarı
pinkyellow
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cigdemcyylu » Sal Ara 08, 2009 10:21 pm

canım baya bir baktım bu renge...emin olamadım resmen ama bence şunla tam oturur. bu renk loreal recital berlin koyu sarı dore irizeymiş...loreale baksan bir yada ben iyice bakayım:)açık kumralsa zaten tutar bu boya ama çok az sarı karıştır yine...
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Sal Ara 08, 2009 10:24 pm

pinkyellowcum çağlanınki bal rengi direk açık karamele boya sen saçını canım

boyacı geldi aaaaaanıııım :toofunny:
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen beterbocekkk » Sal Ara 08, 2009 10:26 pm

canım sarı ile gizemli kahve karışınca açık bir renk olmazmı nasıl olurki acaba saçım öle açık sarı deil küllü bir renk. peki dore bakır ve gizemli bakır karışırsa nasıl olur acaba :( resim yükleryemiyorum yaaa
nette istediğim saç rengini buldum ama nasıl yüklicem.ben çok açık deil şöle orta karar bakır istiyorum kahve bakır tonu çağla şikel bir ara boyatmıştı nette arayınca çıkıo
beterbocekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen beterbocekkk » Sal Ara 08, 2009 10:28 pm

beterbocekkk yazdı:canım sarı ile gizemli kahve karışınca açık bir renk olmazmı nasıl olurki acaba saçım öle açık sarı deil küllü bir renk. peki dore bakır ve gizemli kahve karışırsa nasıl olur acaba :( resim yükleryemiyorum yaaa
nette istediğim saç rengini buldum ama nasıl yüklicem.ben çok açık deil şöle orta karar bakır istiyorum kahve bakır tonu çağla şikel bir ara boyatmıştı nette arayınca çıkıo
beterbocekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Sal Ara 08, 2009 10:34 pm

direk link kopyala istersen....sarı kat dememin sebebi o kutuların üstündeki renge yakın olsun diye canım ondan daha koyusu çıkıyor zaten dore bakırla gizemli karıştırırsan bence çok koyu olur benim eklediğim resme bak bir eğer o rengi istersen dore bakır+ sarı yapman lazım benim orda saçım açık sarıydı d,rek dore bakıra boyamıştım
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen quasimodo78 » Sal Ara 08, 2009 10:54 pm

cigdemcyylu yazdı:canım baya bir baktım bu renge...emin olamadım resmen ama bence şunla tam oturur. bu renk loreal recital berlin koyu sarı dore irizeymiş...loreale baksan bir yada ben iyice bakayım:)açık kumralsa zaten tutar bu boya ama çok az sarı karıştır yine...

canım benim bu isla fisherın saç rengindeki tarçın tonu nasıl elde edilirki sadece koyu sarı ile acaba içine biraz tarçın bakırı mı katılması gerekiyor
Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen beterbocekkk » Sal Ara 08, 2009 11:01 pm

http://www.gossipgirltrends.com/wp-cont ... ramel1.jpg

bu saç rengi canım . birde ben senin yüklediğin fotoyu bulamadım :( zahmet veriyorum ama
beterbocekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen beterbocekkk » Sal Ara 08, 2009 11:03 pm

ya bide saçım kısa bu kadar uzun deil kulak hizamdan biraz aşağıda yakışırmıki :(
beterbocekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen beterbocekkk » Sal Ara 08, 2009 11:04 pm

beterbocekkk yazdı:http://www.gossipgirltrends.com/wp-cont ... ramel1.jpg

bu saç rengi canım . birde ben senin yüklediğin fotoyu bulamadım :( zahmet veriyorum ama
beterbocekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen beterbocekkk » Sal Ara 08, 2009 11:08 pm

http://www.gossipgirltrends.com/wp-cont ... ramel1.jpg

bu canım istediğim renk..acaba hangi renk karıştırılmış ki.bide saaçım kısa yakışırmıki ya kafayı yicem çok güzel olmalıım :D
beterbocekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Sal Ara 08, 2009 11:18 pm

aman diyim tarçın bakır çok turuncu olur açık karamele çoook çook az tarcın bakır katabilirsin enfazlaçççama o lorealin berlin sarı bence çok iyi...
bu çağlanın saçlarıda hep değişik bir renk oluyor arkadaş..beterböcek dore bakır bu hemde saf dore bakır :) saçının uzunluğu kısalıyla alakası yok bence kaşlarınıda biraz açarsın olur biter
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen beterbocekkk » Sal Ara 08, 2009 11:28 pm

saol canım .bende karar verdim 1 kutu dore bakır yarım kutu gizemli kahve karıştırıcam acaba bu rengi verirmi :D saçım kül rengi.salak kuaföre ana saçımı zor uzattım yapabilcenmi evet dedi bak dedim dipten olmucak uçları olcak sadece ve güneşten açılmış gibi böle doğal durcak kavak yellerindeki aslı varya saçım aynı onun uzunluğunda ve öle doğal açılsın istedim sen dibe yakın yap bie aman Allahım sanki ben demedim doğal olsun :( sen sarının tam kendisini yap ..sinirden 1 saat sonra saçımı koyu kumrala boyadım oda 1 haftada açıldı küllü oldu.yani saçım şuan küllü gibi bişi ...sizce nasıl olur dore bakır ve gizemli kahve karışımı bu çağlanın saçını verirmiki
beterbocekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Sal Ara 08, 2009 11:35 pm

ikisinden birini yap canımcım karıştırma boyayı ama çağlanın tenide bronz onuda hesaba kat :)saçı gösteren birazda ten rengi....şimdi baktım çarpıcı bakırda boyaybilirsin...küllü renk zaten açık yani tutar..1ini seç boya
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen beterbocekkk » Sal Ara 08, 2009 11:41 pm

saol tatlım :)) bende bilmiom ama saç rengime göre renk alıyorum :D koyu buğday tenliyim inş olur :(
beterbocekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nnaz » Sal Ara 08, 2009 11:45 pm

beterbocekkk yazdı:saol canım .bende karar verdim 1 kutu dore bakır yarım kutu gizemli kahve karıştırıcam acaba bu rengi verirmi :D saçım kül rengi.salak kuaföre ana saçımı zor uzattım yapabilcenmi evet dedi bak dedim dipten olmucak uçları olcak sadece ve güneşten açılmış gibi böle doğal durcak kavak yellerindeki aslı varya saçım aynı onun uzunluğunda ve öle doğal açılsın istedim sen dibe yakın yap bie aman Allahım sanki ben demedim doğal olsun :( sen sarının tam kendisini yap ..sinirden 1 saat sonra saçımı koyu kumrala boyadım oda 1 haftada açıldı küllü oldu.yani saçım şuan küllü gibi bişi ...sizce nasıl olur dore bakır ve gizemli kahve karışımı bu çağlanın saçını verirmiki

bende senle aynı durumdayım cnm saçlarımı bayramdan önce boyattım bal rengi olsun dedim saçma bi sarı oldu saçım snra üzerine kumral ile bronz kahveyi karıştırıp boyadım şuan saçlarım kumral aralarda küllü sarı gibi duryo ve küllü renklerdende hiç hoşlanmıorum saçım çok işlem gördüğü için boyamıorum henüz ama bende saçımı doreli karamelli bişe yapmak için arayışa girdim şimdiden.benim arkdşımın saçını boyamıştık daha önce loreal 7.3 ile hoş bir bakır karamel arası bişe olmuştu ama taban rengide doreydi sende nasılçıkar bilmiorum cnm.dediğin renkler çağlanın saç rengine benzer gbi geldi bana inş olur cnm :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
nnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen beterbocekkk » Sal Ara 08, 2009 11:49 pm

inş.canım :( offf güzelleşmek istedim yüzüme renk gelsin istedim sadece uçları bi kaç ton açılacaktı :( okadar uzattım bide bi sürü param gitti.kadına diyorum ben bukadar dipten istemedim ama öle dibi gelmiş gibi olcaktı dio eyyy Allam yaa :( yaa zaten ben öle istedim ...nedense sesim çıkmadı döndüm arkama geldim :S sinirden 2 gün düzgün uyuyamadım parammamı yani :D saçımamı :D güzel olsa para gitsinde boşa gitti bide 15 tl boya aldım eve geldi boyadım ayyyy kabus gibidi..şimdi küllü arada turuncu sarı gibi bişi yeşilimsi tuaf bi renk :D
beterbocekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nnaz » Sal Ara 08, 2009 11:55 pm

beterbocekkk yazdı:inş.canım :( offf güzelleşmek istedim yüzüme renk gelsin istedim sadece uçları bi kaç ton açılacaktı :( okadar uzattım bide bi sürü param gitti.kadına diyorum ben bukadar dipten istemedim ama öle dibi gelmiş gibi olcaktı dio eyyy Allam yaa :( yaa zaten ben öle istedim ...nedense sesim çıkmadı döndüm arkama geldim :S sinirden 2 gün düzgün uyuyamadım parammamı yani :D saçımamı :D güzel olsa para gitsinde boşa gitti bide 15 tl boya aldım eve geldi boyadım ayyyy kabus gibidi..şimdi küllü arada turuncu sarı gibi bişi yeşilimsi tuaf bi renk :D

aynen cnm bende senle aynı durumdayım ben düz boya istedim yok öle güzel olmaz doğal olmaz dediler karameldi saçlarım ne güzeldi:s kahveye boyadılar üzerine sık sarı attılar (ozaman bal oluyormuş)sarılarımı çok koy attılar alttaki kahve mor gibi bişe oldu gittim ertesi gün bida bukez taban rengi kırdılar bu kezde sapsarı oldum.hemde berbat bi sarı çok kötü.dayanamadım boyadım snra şimdi fena deil aslında saçım ama küllü rengi sevmiorummm okdr param boşa gitti puffff :tongue:
Kullanıcı avatarı
nnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen beterbocekkk » Sal Ara 08, 2009 11:57 pm

kızlar şimdi kuaförde boya işlemi nekadar.çünkü bir boya zaten 15 tl en az 2 boya karıştırdığımızı düşünürsek kuaför mantıklı deilmi ...bu dorenin gizemli kahvenin 4 tl lik tüp olanından varmı acaba
beterbocekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen beterbocekkk » Sal Ara 08, 2009 11:58 pm

ayyy oturup kpss çalışmam gerekirken kaç gündür yok ugg bot yok saç rengi arıyorum :D
beterbocekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Çrş Ara 09, 2009 12:03 am

kuaförde 50den 250ye kadar boyanıyor canım... 15lira çok boyaya kolestonun o kutularına en fazla 11 (tansaşta indirimdeydi bugun) palette boyayada en fazla 6 veririm:)
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen shaki » Çrş Ara 09, 2009 2:10 am

tamam çok teşekkür ederim :)) ben ozman o ilk dediin dore bakırla açık karameli karıştırırp boyuyorum inş. istediğim gibi olur :))) çok saol yardımcı olduun için :p
shaki
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen shaki » Çrş Ara 09, 2009 6:26 pm

benn şimdi boyayı alıp geldim :) çok heyecanlıyım ama okula gitmem gerek dönünce boyıcm umarım istediğim rengi bulurum sana tekrar çok teşekkür ederim canım :)))) kuaför bile okadar tanımama rağmen benimle senin kadar ilgilenmedi :D
shaki
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Çrş Ara 09, 2009 6:52 pm

canım hadi bakalım... rica ederim nedemek:)
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen beterbocekkk » Çrş Ara 09, 2009 6:53 pm

kıslar dore bakır ve gizemli kahve aldım :D şimdi hangisinin oranını daha çok koym. 1 kutu birini yarım kutu birini koycam sizcem hangisi 1 kutu olsun.
beterbocekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen beterbocekkk » Çrş Ara 09, 2009 6:55 pm

canımcım hadi bakalım ikimizde bugünb kınalı kuzu olcaz :blushing: sen dore ile karamel karıştıracaksın değilmi bende dore ve gizemli kahve aldım bakalım ya inş pişman olmam. :crybaby:
beterbocekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Çrş Ara 09, 2009 6:58 pm

dore bakırı bir kutu yap:)
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen beterbocekkk » Çrş Ara 09, 2009 6:59 pm

saol canım benim sende olmasan :blushing: :love10:
beterbocekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen beterbocekkk » Çrş Ara 09, 2009 10:59 pm

canım ben boyadım ama :( sonuç hüsran yaa saçımın dipleri bakır turuncu gibi oldu ama diger tarafı renk oturmadım okadar beklettimde acaba renk otururmu kaç gün kaç yıkamada renk değişir tam oturur.yaaa çağla şikeli geçtim başka hiç bişiye benzemedi yaa offff :( ağlıcam yaaa napim ben şimdi ...yaaa röfle olan yerlerde renk vermedi kendini
beterbocekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Çrş Ara 09, 2009 11:10 pm

saçının dipleri farklı renkmiydi? saçın zaten açıktı bence şuan gözün alışamadığı ve tenin beyaz olduğu için panik yapıyorsun... 1kere daha yıkarsan akar..resmini çekip yollasana
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen quasimodo78 » Çrş Ara 09, 2009 11:13 pm

beterböcek çok merak ettim foto koysana
Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cigdemcyylu » Çrş Ara 09, 2009 11:16 pm

quasimodo78 okumuştun dimi cnm konuştuklarımızı...çok kötü olması bence imkansız dedğin gibi resim koysa (ama kuru saç) ..tabiki ilk boyadığında aynı ton bulamazsın ama ilk yıkamanda akıcak o saç
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen beterbocekkk » Çrş Ara 09, 2009 11:21 pm

kıslar telefonum fotoğraf çekmiyor yarın makine ile çeker koyarımda resim nasıl koyuluyor bilmiyorum. bu arada 2 sene önce kuaförde boyatmıştım okurken onu koyayım sevgilim çok seviodu o rengi zaten sırf ona süpriz olsun die yapmak istedim nasıl resim konacak anlatın o eski halimi yükleyim.yaa dipleri aynıdı saçımla şimdi 1 kutu dore koydum yarım kutu gizemli kahve koydum ama bakırımsı oldu tam renk oturmadı aşırı koyu ama böle bakırımsı sarımsı turumcu bi koyuluk ama dipleri turuncu :crybaby: kAÇ günde oturur bu saç ve ben karar verdim 1 hafta sonra sırf gizemli kahveye boyucam sizce :crybaby: napim ben ne paralarım gitti yaaa offf
beterbocekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen quasimodo78 » Çrş Ara 09, 2009 11:22 pm

okudum ,kesinlikle renk 4 yıkamadan sonra kendi rengini buluyor panik yapma beter böcek sadece sabret
Kullanıcı avatarı
quasimodo78
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cigdemcyylu » Çrş Ara 09, 2009 11:27 pm

ben sebebini buldum...saçınla birlikte saç derinde boyandı...nasıl ki kırmızıya boyanınca saç dipleri çok açık gibi görünüyorsa sendede öyle oldu yarın tekrar yıka canım saçmalama neden boşa gitsin... birde şimdi yeni boyandı uçlarıda ıslak ya dipler kıpkırmızı uçları koyu gibi görünür sana o kurutup fön çek yada 2.kere yıka eminim ben şaşmaz o renk... resminide www.yollayap.com a koy linki buraya kopyala
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen beterbocekkk » Çrş Ara 09, 2009 11:28 pm

o zaman yarın 4 kere yıkanırım bende :blushing: :)
beterbocekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pinkyellow » Çrş Ara 09, 2009 11:31 pm

ben de şaşırdım beterböcek nasıl o kadar turuncu olabilir ki saç, yani gizemli kahve resmen koyu sarı gibi oluyor 2-3 yıkamadan sonra, yani doreliği çok az.
acaba saç diplerin boyasız olduğu için mi fazla açıldı. ama oturur o merak etme.
Kullanıcı avatarı
pinkyellow
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen beterbocekkk » Çrş Ara 09, 2009 11:32 pm

tatlım kurudu saçlarım ama işte bakır olmadı böle koyu sarı kahve gibi oldu yani renk belli deil :dontknow: acaba 1 hafta sonra gizemli kahveye boyayımmi napim canımcım ben yaa :crybaby:
şimdi eski bakır halimi yollıcam
beterbocekkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir