Karamel & Bakır Saç Rengi

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Karamel & Bakır Saç Rengi

Mesajgönderen shaki » Pzr Ara 13, 2009 1:55 am

beterböcekk üzüldüm senn adına ama bence sen takma fazla zaten 5 sene gibi uzun 1süreden sora insan her türlü kawgayı uzaklığı karşındakinin tawrılarını yaşadığı için canı ilk baştaki kadar yanmıo sen yinede ayakta durabilmei bil ;)
shaki
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ebru44 » Pzt Ara 21, 2009 11:20 am

kızlar saçıma röfle yaptı kuaför önce kumrala boyayıp röfle attırmadan önce gayet güzeldi fakat röfle eklenince kumralın üstüne adeta cadıya benzedim sizce ne yapayım hangi renk kapatır şu röfleyi yeşile dönme ihtimalide var kel kalmasam iyi zaten iyice yıpranmıştı birde kalkıp röfle yaptırdım ve berbat oldu esmer koyu kahve gözlüyüm ne renk gider fikir verir misin,iz
Kullanıcı avatarı
ebru44
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nnaz » Pzt Ara 21, 2009 11:27 am

ebru 44,1 ay önce aynı şey benimde başıma gelmşti sarıların çok sık sarımı yoksa seyrek mi?benimki çok sıktı..alttaki kumralda açık kumraldı.ben yeşermesin die palette bronz kahveyle palette kumralı karıştırıp boyadım.başta koyu gbi olmuştu hatta küllü gibiydi.ama yıkadıkça çok güzel oldu.istediğim bal rengi idi.aynen öle oldu saçlarım röflelerim aralardan çıktı ama benim röflelerim altın sarısıydı..bide ben renkli gözlü beyaz tenliyim.sen açık mı istyorsun koyu mu?
Kullanıcı avatarı
nnaz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melek32 » Prş Ara 24, 2009 4:26 pm

kızlar ben buğday renkliyim gözlerim açık kahve.açık karamel yakışırmı
Kullanıcı avatarı
melek32
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdemcyylu » Prş Ara 24, 2009 7:43 pm

yakışır canım bence
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dkmkci » Prş Ara 24, 2009 8:12 pm

cigdemmmmmciimmmmm bugun sacımı boyadım, natural colors fındık kabugu. sacımın rengine cok yakın oldu, sadece birazcık ısıltılı kahveler oldu sacımda. 2hafta sonra tekrar boyicam ama kuafore boyatcam sanırım boyamla beraber gitcem.
sence ilk defa boyattıgım icin mi tutmadı , yoksa boyadıgım renkle mi alakalı?
Kullanıcı avatarı
dkmkci
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Cmt Ara 26, 2009 4:58 pm

dkmkci canım mailini yeni gördüm... birde geçmiş sayfaları inceledim istediğin rengi unutmuşum :blushing:
boyadan boyaya değişir fazla açmak istemiyorsun sen ama tam organik boyanın maximum etki vereceğini beklemiyorum zaten... palette naturals dan bal köpüğüne boya , zaten açık bir renk saçını birazda açarsa istediğin renk olur...zaten kuaföre boyatcaksan yine bir sor daha iyi bilir onlar... buarada şuan bilmiyorum varmı ama o bal köpüğü rengi eğerki schwarzkopf vital de varsa mutlaka vital boya al... oda güzel bir boya
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dkmkci » Cmt Ara 26, 2009 5:29 pm

cigdemcimmmmmmmmm :kissmuch: :kissmuch: :kissmuch: :kissmuch: :kissmuch: :kissmuch: :kissmuch: :kissmuch: canım tesekur ederim, haftaya boyatıyım artık dayanamıyorum:D
Tesekur ederim cnm ilgilendigin icin :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :huggs: :huggs: :huggs: :huggs: :huggs: :huggs: :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
dkmkci
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Cmt Ara 26, 2009 5:45 pm

nedemek canım herzaman :huggs: yeni rengini bekliyoruz:)
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen jilar » Cmt Ara 26, 2009 7:23 pm

bende şimdi dip boyamı yaptım , zamanın geçmesini bekliyorum :nanik:
son 2 seferdir içine yarım tüp de sarı katıyorum daha canlı oluyo rengimmmm :shh:
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Cmt Ara 26, 2009 9:32 pm

ayy jilarcım ben senin saç rengine bayılıyorum... sarı katmak her zaman iyidir...bende yılbaşı için o rengi denicem şimdi ona yakın bir renk oldu geçen boyamamda busefer tutacak sanırım :)
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen jilar » Cmt Ara 26, 2009 9:55 pm

cigdemcim saol canım benim :kiss: walla ikinci sarı katışım bu , yıkadım fön çektim önlerine gerçekten baştan beri istediğim renk oturdu bu sefer :yeah: tarçın bakır boyama niyeti olanlar mutlaka sarı katsın içine , tabi küllü bi sarı olmaz :)
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Cmt Ara 26, 2009 10:37 pm

kesinlikle o resminden daha açıkmı oldu canım yani tam kutudaki gibimi?
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen jilar » Cmt Ara 26, 2009 10:44 pm

canım resmimdeki renkte de sarı katmıştım boyaya, ondan çok fark yok ;) belki biraz daha canlı bi ton
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Pzr Ara 27, 2009 12:01 am

:banana: :banana: :drink: :drink: benimde olur umarım:)
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen caramela77 » Sal Ara 29, 2009 4:36 pm

Resim
buda benim kızıl kaaramel saç rengim
Kullanıcı avatarı
caramela77
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen fotosca » Sal Ara 29, 2009 5:34 pm

cok güzel olmus canim saclarin nasil yaptin bu rengi?
Kullanıcı avatarı
fotosca
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen chinos » Sal Ara 29, 2009 5:51 pm

Kızlar ben 2 hafta kadar önce saçımı loreal casting çikolata brownie ile boyadım ama koyu bi renk oldu, şimdi saçımın rengini açmak istiyorum birazcık bugün 630 çikolata karamelini aldım sizce nasıl bi renk çıkar ortaya ?
Kullanıcı avatarı
chinos
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen persislia » Sal Ara 29, 2009 6:19 pm

karamela ya;

saçın rengi süper olmuş nasıl yaptın bunu ?? yada nereye yaptırdın cnm ?
persislia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen caramela77 » Sal Ara 29, 2009 8:33 pm

saçımı filistin caddesindeki sosyete kuaförünsahibi fikretyaptı burengin tonlarında ve sarıda çok başarıl bu ilini boyanmış haliboyanan ilk günkü resimlerini yarın koyzrım
Kullanıcı avatarı
caramela77
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen caramela77 » Sal Ara 29, 2009 8:36 pm

kusura bakmayın nete cepten girdim yazdım cevap :blushing:
Kullanıcı avatarı
caramela77
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dkmkci » Sal Ara 29, 2009 9:04 pm

cigdemcim bugun palette naturals aldım bal kopugu ve 2tane de acık karamel. bugun fark ettım sacımın ucları daha acık bır kahve olmus(yanı bıraz acık kahve sacıma gore aralarda parıltılı kahveler var) . sence uclarını acık karamelle dıplerını bal kopugu ıle boyasam olur mu?ayyy cok merak edıyorum nasıl olcagınıııı . son bır soru daha kaslarımı acık karamelle acıcam 1 dakıka dursa yeter mı sence?kaslarım sıyah ama kopkoyu degıl rengı. bugun kas boyası aradım ama bulamadım. :crybaby:
sen sacını boyadın mı cıgdem?? :huggs:
caramela77 bayıldım sac rengıne cnm cok guzel olmus masallah nazar degmesın :love10: :kiss:
Kullanıcı avatarı
dkmkci
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Sal Ara 29, 2009 9:37 pm

dkmkci... canım ikisi birbirine yakın renkler zaten bence açık karameli direk vur,çünkü iki farklı boyyı aynı anda uygulama nasıl sonuç verir bilmem ama açık karamel saçının rengini açacağı için uçları daha çok açılacak diye birşey yok bence:) buarada istersen içine birazda sarı kat koyu olabilir çünkü yine...

valla canım ben sana anlatayım benim yöntemimi ben bkaşımın üstüne boyayı bolca sürüyorum ama böyle üstten bir çizgi halinde değil baya bildiğin bolca hiç kaş görünmeyecek şekilde falan...sonra nekadar açık istiyorsam bekliyorum 5 10 dakika yıkıyorum olmadıysa siyahlık kaldıysa 1dakika daha yapıyorum...yani renk kırma işlemi değil gayet boyuyorum:)
yarın resimli açıklarım istersen:)
buarada saçımı yarın boyuyorumki kızıl sonuçta akar falan boyadığım renkle yeni yıla girmek istiyorum çünki akmışla değil:)
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen caramela77 » Sal Ara 29, 2009 10:46 pm

zamanında saç rengi için çok uğraşmış ve araştırmış biri olarak karamel konusunda kuaförümün ilk ve ikinci boyamasını ekliyorum.saçlarım boyanmadan önce dipleri koyu kumral ve uçlarında röfle vardı ilk boyaması daha koyu oldu ikincisini de kafasına göre daha bakır yaptı buyrun yorum sizin bu arada saçım şimdi doğal renginde bu saç 2 sene önceydi.

boyama ilk gün

Resim
Kullanıcı avatarı
caramela77
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen caramela77 » Sal Ara 29, 2009 10:49 pm

2.boyama

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
caramela77
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen caramela77 » Sal Ara 29, 2009 11:12 pm

şimdi saçlarım kısa ve kendi renginde ama özlemedim değil uzun olmasını ama daha sağlıklı oldu sanırım :)

Resim
Kullanıcı avatarı
caramela77
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dkmkci » Çrş Ara 30, 2009 1:32 am

cigdemcimsaclarımı boyadım,istedigim renge cok yakın oldu, bir dahaki boyamada sanırım istedigim renk olur.
sadece acık karamelle boyadım, kaslarıma da cok az surdum, ondan da memnun kaldım. cigdemcim cok tesekur ederim ya :banana: :banana: :banana: :banana: en kısa zamanda koyucam fotografımı :kiss: :kiss: :kiss: :huggs: :huggs: :huggs: :huggs: :huggs: :kissmuch: :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
dkmkci
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Çrş Ara 30, 2009 7:25 pm

caramela 2.boyamada süper olmuş rengi çok beyendim şahsen :love10:
dkmkci birdahaki boyamada kesin tutar..ben de bugün boyadım turuncu ya yakın istiyordum bildiğin üzere vede benimde koyu turuncu oldu :banana: :banana:
başlıkları karıştırıp saç boyası başlığına koydum bakabilirsin ordan ıslakken çektim orda daha koyu çıktı şimdi de istediğime çok yakın...
istediğimiz aynen olacak diye birşey yok zaten evde boyuyoruz ama yakın olunca süper oluyooor :banana: :huggs:
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen delihukukcu » Prş Ara 31, 2009 7:41 pm

Kızlar öncelikle herkese iyi yıllar :kissmuch: palette tarcın bakır ve acık karameli karıstırıp boyayanlar var mı? sacımda röfle vardı kahve köpüğüne boyadım, sarılar kapanmadı, simdi tarcın bakır ve acık karameli karıstırsam ne olur acaba :pisik:
Kullanıcı avatarı
delihukukcu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen caramela77 » Cum Oca 01, 2010 5:44 pm

boyamadım ama röflelerin ne kadar açık ve doğal saç rengin ne?bunların dışında dediğin botaların numaraları nedir? ;)
Kullanıcı avatarı
caramela77
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen delihukukcu » Cum Oca 01, 2010 6:30 pm

Canım boyadım cok güzel oldu, kızıl kahve gibi =) ama belli ki bayagı akacak yıkanınca, röflem bayagı acıktı, boyaların numaralarını hatırlamıyorum ama palette natural colours tarcın bakır ve acık karameli karıstırdım, tarcın bakır :yeah:
Kullanıcı avatarı
delihukukcu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cokomell » Pzt Oca 04, 2010 2:42 pm

selam kızlar ben bugün üye oldum ama uzun süredir takip ediyorum formu.. yardıma ihtiyacım var ve bir kadının halinden en iyi bir kadın anlar diye düşünenlerden olduğum için yardımcı olacağınıza inandım.. son 3 aydır saçlarımla çok fazla oynuyorum saçlarımı platin renginden gaza gelerek kumral bakıra boyadım ama sonuç beklediğim gibi olmadı kıp kırmızı bi saçım oldu eşim bundan hoşlanmadı ve saçlarımı kuaföre gidip çikolata kahveye boyadım ve saçlarım bu sefer olduğu süreden fazla tutulduğu için biraz yandı güzel bi renk oldu ama kendim boyamaya devam ettğim için kuafördeki rengi tutturmak zor oldu şuanki saç rengim karamel kızıl gibi bi renk ama kızılın bakımı çok zor.. şuan bal köpüğü rengine takmış durumdayım ama kuaföre gidip çok para harcamak istemiyorum kendim boyamak istiyorum ama sonuçtan korkuyorum bunu deneyen varsa bana yardımcı olabilirmi acaba nasıl bir sonuç elde edebilirim.. cevap vericeğinizi umuyorum..
Kullanıcı avatarı
cokomell
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen seLda39 » Pzt Oca 04, 2010 2:53 pm

cnm bende sürekli kuaföre boyatırım ama sna tawsiyem saçlarım yandı diyorsun şimdilik koyuu kumrall bir boya al ama iyi bir boya olsun söyle sacı cok yıpratmayan çiğdoşş bilirr markalarıı palette sanırım iyi ondan koyu kumral al bol sür boyayı iyice sür.kendi saç rengin nedir bilmem ama dipler geldikce kötü durursa tekrar koyu kumral boyaa kötü durmassa boyama dinlendir saçlarını bencee uclardan uclardan kestir saçlarını hem yanıklar gider hem saçların dinlenirr cnmm
Kullanıcı avatarı
seLda39
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cokomell » Pzt Oca 04, 2010 3:07 pm

kendi saç rengimde kumral zaten düşünmüyor değilim kumralı ama kızıllık çıkarmı yıkanınca diye cesaret edemiyorum :confused:
Kullanıcı avatarı
cokomell
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen seLda39 » Pzt Oca 04, 2010 3:08 pm

cnm nekdr koyu boyarsan aksa bile alttaki renk okdr az görünür ama acık bir renk boyarsan hem tutmaz hemde kızıllıklar cok belli olurr aktıkca koyu kumral boyarsın cnmm bişi olmaz sen meraketme
Kullanıcı avatarı
seLda39
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cokomell » Pzt Oca 04, 2010 3:19 pm

teşekkür ederim ilgilendiğin için :bye:
Kullanıcı avatarı
cokomell
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen seLda39 » Pzt Oca 04, 2010 3:23 pm

bişi degil cnmm :bye:
Kullanıcı avatarı
seLda39
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen happysky » Cmt Oca 09, 2010 9:53 pm

arkadaşlar benim saçım yıllardır sarıydıı çok sık röfle yaptırıyordumm, Dün saçımı iyice tamamını orealle açtırdımm gülşeninki gibi tamamen platin oldu ama çok rahatsız oldumm çok dikkat çekici bir renk yıllardır sarı kullanmama rağmen onu beğenmedim, herneyse bugünnn tekrar kuaföre gidip karamele boyattım ve şimdilik çok memnunum umarımm yıkadıkça solmazz rengi, altta oreal olduğu için kesinlikle akıcaktırr ama boyatana kadar kötü gözükmesinden çok korkuyorumm:((
Kullanıcı avatarı
happysky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Cmt Oca 09, 2010 9:55 pm

yok canım bu berlin sarısı denilen renkten olur çok kötü durmaz
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen happysky » Cmt Oca 09, 2010 10:10 pm

çok saol cnm 1 hafta sonra kuaför tekrar bi cila çekicek bakalım nasıll olucak, aslında hiç sarıdan vazgeçmek istemedim mecburen karamele boyattım çünkü erk ark ım hiç beğenmedii. acaba ne kadar zaman sonra sarıya dönebilirim bi fikrin var mı:)
Kullanıcı avatarı
happysky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cigdemcyylu » Cmt Oca 09, 2010 10:14 pm

bence zaten bu 2hafta sonra sapsarı olur....üzerinede bir röfle yapılır tam gölge gibi durur...
sarı herzaman iyidir de tonu bulmak çoook zor
Kullanıcı avatarı
cigdemcyylu
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen prenses38 » Sal Oca 12, 2010 7:53 pm

benimde saçım çikolata kahvesi.5 aydır kulaanyorum çok memnundum ama sıkıldım ben de gittim palette kahve köpüğünü aldım boyayanlar menunlar ama benm bu çikolata saç rengime nasıl olur.deneyen birisi varsa bana fikir verirse sevinirim.ilk boyamada açmaz diye dşünüyorum.2-3 boyamada rengini alır mu acaba.deneyenler lütfen bana yazsınlar :bye:
Kullanıcı avatarı
prenses38
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esrabircan » Sal Oca 12, 2010 8:06 pm

Resim kızlar sacımda röfle var ve bu şekilde.degiştirmeyi düşünyorum ama kararsızım sizce en uygun renk ne olabilir karameli röflen oldugu için tutmaz ve bakımı zor diyorlar peki başka hangi renkler olabilir :dontknow:
Kullanıcı avatarı
esrabircan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen seLda39 » Sal Oca 12, 2010 8:36 pm

çikolata rengi boyat cnm hafif koyusunu boyat akınca oturur birazz hos bir cikolata oLurr bence :yeah:
Kullanıcı avatarı
seLda39
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sochic » Sal Oca 12, 2010 8:56 pm

karamel( palette altın karamel olan) ile 9 tonlarında bi sarıyı 1 er kutu karştrsam cok iğrenç bi renk olur mu kızlar? diplerimde 1 parmak kendi saçım var oralar sap sarı olmaz dimi?
Kullanıcı avatarı
sochic
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cokomell » Sal Oca 12, 2010 9:53 pm

prenses38 yazdı:benimde saçım çikolata kahvesi.5 aydır kulaanyorum çok memnundum ama sıkıldım ben de gittim palette kahve köpüğünü aldım boyayanlar menunlar ama benm bu çikolata saç rengime nasıl olur.deneyen birisi varsa bana fikir verirse sevinirim.ilk boyamada açmaz diye dşünüyorum.2-3 boyamada rengini alır mu acaba.deneyenler lütfen bana yazsınlar :bye:

selam prenses bende sen gibi çok kararsızdım rengimden dolayı burdada paylastım arkadaslarla fakat en sonunda saçımı çikolata kahveden değiştirmeye karar verip loreal bal köpüğüne boyadım zaten kahve köpüğü ve bal köpüğü arasında hiç fark yok ve sonuctan çok memnunum çok güsel bi saç rengim oldu ilk basta istediğim rengi sonunda buldum saçlarım tahribata uğradı ama özel bakım yağları kremleri şampuanları sayesinde saçlarım eski sağlığına yavaş yavaş dönmeye başladı canım.. bence hiç düşünme boya ve her ten rengine uyan bi sonuç çıkıyor ortaya :yeah:
Kullanıcı avatarı
cokomell
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sochic » Sal Oca 12, 2010 10:14 pm

çokomell resim koyabilme gibi bi imkanın var mı canım fikir olr?
Kullanıcı avatarı
sochic
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cokomell » Sal Oca 12, 2010 10:29 pm

sochic yazdı:çokomell resim koyabilme gibi bi imkanın var mı canım fikir olr?

hala bi resim çekilmedim ama yarın bi ara çekilir koyarım ancak bana nasıl resim yükleniyor öğretmelisiniz :(
Kullanıcı avatarı
cokomell
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sochic » Sal Oca 12, 2010 10:32 pm

cevap yaz yaptıktan sonra sayfanın aşağısına doğru eklenti yüklemesi seçeneği var dosya adı gözattan resmini bulup dosya ekle diceksin canım tabi bu seklde belli büyüklükte olan resimleri kabul edio resmini de küçültürsen mesela 300*400 falan sorun cıkmadan yükleyebilirsn :bye:
Kullanıcı avatarı
sochic
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen cokomell » Sal Oca 12, 2010 10:50 pm

sochic canım ben neden göremiyorum o eklenti yükleme seçeneğini dediğin gibi yaptım fakat sayfanın hiç bir yerinde göremedim o seçeneği :confused:
Kullanıcı avatarı
cokomell
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir