Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ozlemakis - BaKımLı
angelique1 yazdı:özlemcim eğer çok beğendiğin bir renkse pınar altuğun saç rengi, metrocity trioda yaptırabilirsin, ben de sacımı orada yaptırıyorum ve gercekten cok memnun kaldım, uzun süredir düzgün kuaför bulamıyordum paraya kıyacaksanız gercekten muhtesem saç yapıyorlar

Muhtemelen yaz başı gidicem, daha ucuz bir alternatifde bakıcam :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dory - SüsLü
#257993 Hurricane'ciğim biraz alakasız olacak belki ama, sanırım eski üyelerdensin sen de.. Tekrardan hoş geldin foruma şeker.. :bye:

P.S:Başlıkla alakasız mesaj yazdığım için afedersiniz kızlar, Hurricane'i görmüşken yazayım dedim.. Öpüyorum herkesi.. :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dodude - SüsLü
#263406 ben Jennifer A.nun ten rengiyle uyumlu saç renginide beğeniyorum bilen varsa yardımcı olursa teşekkürler

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: canan80 - Güzelliğine Düşkün
#263589 merhaba arkadaslar ben canan.
Ben büyük bir cagla sikel hayraniyim kendisi benim en büyük idolum caglanin sac rengine bayiliyorum.
Bende bir cd dolu sac rengi var arkadaslar isteyen varsa yüklerim.
Ben cagla sikelin bu sac rengine bitiyorum cok güzelll
Resim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: arundati - BaKımLı
#264028 canan bende bu saç rengini çağla şikel e çok yakıştırıyorum ..bu renge saçlarını boyattın mı canım?bu rengin adı ne biliyor musun?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: canan80 - Güzelliğine Düşkün
#264088 evet canim bu cagla sikelin rengine saclarimi boyatim ama bulana kadar neler cektim bir bilsen kuaförün biri "altin sarisi" digeri "Bal Köpügü"dedi bir baska kuaförde "sari bakir" rengi dedi. Deli oldum bulana kadar sonra bu resmini aldim gösterdim aynisini yaptirdim. Eger bu resimdeki renkten istiyorsan bu fotografi göster aynisini yaparlar ama her kuaför beceremiyor yapariz diyorlar ama yapamiyorlar. Rengini sorarsan ben hala cözemedim canim.
Gönderen: ummugulsum - Güzelliğine Düşkün
#330555 Merhaba kızlar! Ben henüz 15 yaşındayım...Saçlarımı şu ana kadar sadece bir defa boyadım. O da siyah.. Kalitesiz boyaydı. Rengi açıldıkça garip bir renk almaya başladı.

İşte bakın saçlarımı boyamadan önceki rengi:

http://img57.imageshack.us/my.php?image ... aedsm8.jpg

aslında bundan daha açıktı ama web camda biraz garip çıktı...

bu da siyaha boyadıktan sonra...

http://img98.imageshack.us/my.php?image=81094145pq4.png

http://img369.imageshack.us/my.php?imag ... 21ewg5.jpg

İşte rengi açıldıkça böyle oldu.. Ten rengimide bu resimde görüyosunuz. Şimdi Koleston 8/74 Gizemli Kahve aldım...Sizce yakışır mı? Birde bu rengi elde etmem için renk açıcı kullanmam lazım. Ama açıkçası korkuyorum...Önerebileceğiniz renk açıcılar var mı??

Not: Arkadaşlar kusura bakmayın nereye yazacağımı şaşırdım buraya yazdım...:(

Lütfen yardım edin...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: oya1106 - BaKımLı
#351441 hımm çok güzel bir renk..Palette'nin çok çeşitli kahve tonları var, bir numara veremeyeceğim ama, onlara bakabilirsin :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: esosh - KoKoŞ
#352619 ay ne devrik bi cümle kurmuşum öyle :) şimdi gördüm bitkisel boyalarda bakır sarı diye bi renk var onada benziyo
Gönderen: Klytie - Güzelliğine Düşkün
#352893 Bakır sarı diye satıldığını bilmiyordum bir araştırayım, sağol canım =)) Ben şöyle bir şey yaptım, palettenin bronz kahvesi + kahve köpüğünü karıştırıp boyadım renk benzedi ama daha açık oldu. Bunun üzerine bakır sarı yapsam tutar mı acaba?
Kullanıcı avatarı
#353050 cnm bence hemen boyama zarar verirsin saçına iksini karıştırıp acık bi renk elde ettiysen bakır sarı yapınca daha koyu olmaz bence açık bi renk olur bu rengi beğendiysen kalsın bence şimdilik daha sonra sadece bronz kahveye yada kumral bakıra boyarsan olur bence
Kullanıcı avatarı
Gönderen: luciferksk - Güzelliğine Düşkün
#355034 bana kalırsa tabanda kumral kullanılmış üzerine ışıltı yapmışlar belli belirsiz ztn kumralın bi kaç ton açığı kullanılmış birazda ortam ışıklarıyla bu kadar hoş bir görüntü elde edilmiş
Kullanıcı avatarı
Gönderen: lysis2 - Güzelliğine Düşkün
#357240 KISLARRR BU EBRU GÜNDEŞ'İN SON SAÇ RENGİ NE SİZCE YA VİYOLE GİBİ PARLIO ONA BOYATACAĞIM BAYILDIMMM
Gönderen: rosechina - Güzelliğine Düşkün
#364338 mrb şuan pınar altuğ`un saç rengi nedir ?bugün saçlarımı boyatıcam şuanki saç rengim açık kumral bana yardımcı olurmusunuzz please şimdi ?????
Kullanıcı avatarı
Gönderen: B4RB4R4 - KoKoŞ
irenkaplan yazdı:kızlar çağla şikel saçlarını karamel kızıl gibi bi renge boyatmışş yaa kuaföre gittiğimde bu rengi ne diye istesem tutar? hiç gören oldu mu ya?

Sogan kabugu benıma rkdasım boyattı
Kullanıcı avatarı
Gönderen: B4RB4R4 - KoKoŞ
kkibele yazdı:arkadaşlar bu resimdeki sac renginin tam olarak adını bilen var mı ya da tam bi adı var mı?yani tek renk mi :?:
Resim

cnm onu kuaföre gun batımı rengınde ıstıyorum dedıgın zaman bu rengı sana boyarlar tabı ıyı bı kuaforse anlayacagını umuyorum
Kullanıcı avatarı
Gönderen: plasticream - Güzelliğine Düşkün
#366934 bence gün batımı pek çok kuaför tarafından yorumlanır fakat strawberry blondeyada İrlanda kızılı senin isteğine cevap verebilir
http://www.handbag.com/?module=images&func=display&fileId=46337
En son muhendis tarafından Prş Kas 20, 2008 11:54 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi. Sebep: gereksiz alıntı yapmak yerine lütfen cevap yaz butonunu kullanın
Kullanıcı avatarı
Gönderen: EmOscuk - Güzelliğine Düşkün
ozlemakis yazdı:Yasemin Ergene'nin web sitesine şimdi baktim sanki findik kabuğu ile kahve arası gibi duruyor, kesin aralarında röflede vardır.

canım sen şubat ayında yazmışsın daha sonra rengi değişti peki şimdiki rengini biliyomusun?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: casina - SüsLü
#381319 ya arkadaslar bende bu renklerde ıstıyorumm nolur yardım edın ne renk bu sımdı cok ıstıyorum yaa saclarımda uzun bole kullnamak ıstıyorum yaaa :crybaby:
Kullanıcı avatarı
#381510 farklı 3 renk görüorum ben resimde dipler açık kahve sora hafif karamellik var sanki aralardada sarı :) hiç açıklayıcı olmadım farkındayım kızlar bence resmi götürün kuaföre, ama ii bi kuaföre :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: caty - Güzelliğine Düşkün
sylviaplath yazdı:Resim

arkadaşlar bu saçta hangi renkler kullanılmış sizce?

ben bu saç rengini kuaföre götürdüm ve yaptırdım,birebir aynı olmasa da hemen hemen bu renk oldu ama inan bakımı çok zor.dipleri çıkınca hiç hoş durmuyo,bu saçta karamel var üstüne krepe sarı balyaj atılmış.ben 2.dip boyasına gittiğim de cila da attırdım renk daha da oturdu.ama dediğim gibi bakımı zor
:kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zambakkist - Güzelliğine Düşkün
#385616 arkadaşlar bende saçlarımı sarıya boyatmak istryrm koyu kumral saçlarım ve açtırmam gerekiyo sizin bildiğiniz iyi bi kuaför varmı yardım edrsenz sewinirim :(
Gönderen: happygirls - Güzelliğine Düşkün
#442940 Merhaba arkadaşlar sizlere sorum olacaktı.Ben 1 ay önce saçlarımı çikolata kahveye boyadım fakat istediğim gibi olmadı açık durdu ve yakışmadı bana şimdi ise tekrar boyamak istiyorum ama kararsızım buğday tenliyim sizce sarı dışında ne renk ve tonlar giderBirde pınar altuğun aşağıdaki saç rengi nedir ve bana yakışırmı?
Cevaplar için şimdiden sağolun. :kissmuch:

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: angelique1 - KoKoŞ
#442945 canım belki çikolata kahve ile normal kahveden birer kutu alıp karıştırırsan olur, hem sadece çikolata kahveyle olan rengin açıklığını giderir..
ben heidi klumun saç rengini çok beğeniyorum ;)
Gönderen: happygirls - Güzelliğine Düşkün
angelique1 yazdı:canım belki çikolata kahve ile normal kahveden birer kutu alıp karıştırırsan olur, hem sadece çikolata kahveyle olan rengin açıklığını giderir..
ben heidi klumun saç rengini çok beğeniyorum ;)

cevabın için çok teşekkür ederim dediğini deneyeceğim :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: meltemcog - Güzelliğine Düşkün
tugcem yazdı:bu arada diger saçımı koymayı unuttum bu da uçları sarı olan halim aslında bu sarı saçı yaz tatili için yaptırdım okullar açılınca mecburen kendi rengime boyatçaktım ama okdr moralim bozukki bu gdişle hemen boyucam kendi rengime nolur kızlar sizde yardım edin gerçekten çokmu berbat olmus sarı halim yardımınızı bekliyorum çok kafaya taktım bu saçımı :(:(:(:(:(:(:(

http://photos.hi5.com/0004/880/197/1x.8iX880197-02.jpg

http://photos.hi5.com/0005/881/339/CXMqgO881339-02.jpg

bence bu resımlerdeksac rengın cok guzel bende aynı bolyle yaptırmk ıstıyorum sarı pılatın sarısı mı renklerı soleyebılırmsın bndebol yaptırcam sanadacok yakısmıs
Kullanıcı avatarı
Gönderen: baharcikcik - Güzelliğine Düşkün
#466367 ben tam olarak bu saçı ve rengini istiyorummm ancak benim şuanda platin röflelerim var bu renge çevirmek nasıl mümkün olur bilmiyorum saçım yıpranırmı?

Resim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: 0123 - Güzelliğine Düşkün
meltemcog yazdı:
tugcem yazdı:bu arada diger saçımı koymayı unuttum bu da uçları sarı olan halim aslında bu sarı saçı yaz tatili için yaptırdım okullar açılınca mecburen kendi rengime boyatçaktım ama okdr moralim bozukki bu gdişle hemen boyucam kendi rengime nolur kızlar sizde yardım edin gerçekten çokmu berbat olmus sarı halim yardımınızı bekliyorum çok kafaya taktım bu saçımı :(:(:(:(:(:(:(

http://photos.hi5.com/0004/880/197/1x.8iX880197-02.jpg

http://photos.hi5.com/0005/881/339/CXMqgO881339-02.jpg

bence bu resımlerdeksac rengın cok guzel bende aynı bolyle yaptırmk ıstıyorum sarı pılatın sarısı mı renklerı soleyebılırmsın bndebol yaptırcam sanadacok yakısmıs

evet bende çok beğendim ama pilatin sarısı diyip geçmemek lazım.markadan markaya da renkler çok değişiyor.markasını ve tam rengini yazarsan çok sevinirim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: handeberhan - BaKımLı
#490608 bende hayran oldum aslında krepe yapılarak ta atılmıs olabılır.cok gusel dogal gecısler olmus sacında. bazıları uclaraa yaptırınca kuaforler böle yaptıramıyolar cetvelle cızılmıs gıbı oluo sac ama bunda cok gusel gecıslerı bende begenıorum bu sacı cok
Kullanıcı avatarı
Gönderen: baloncukk - KoKoŞ
#498480 kızlar nolur bana yardım edin.ben koyu kumralım esmere yakın ama esmer değilim sarı istiyorum ama acık sarı çingene gibi durur kendi resmimi yüklicektim ama beceremedim bana sac tavsiye edin kızlar nolur cok sıkıldım siyah saclı halimden.kızıl bakır istemiyrm cok akıyo bende.ama bole acık tatalı kahveler kumrallar yada mümküse sarılar.nolur bana resim yollayın yada link atın sizce napıyım
Kullanıcı avatarı
#498547 aybikeoz,çok sarı istemiyosan ışıltılı kahvelerde deneyebilirisin
google da ışıltılı kahve yada dore kahve diye aratırsan çıkar, belki faydası olur :bye: