Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.
Gönderen: kucukhanimmm - Güzelliğine Düşkün
#568766 http://img392.imageshack.us/img392/9018/13858700.jpg

Arkadaşlar bişey sorucam Gülben Ergen in resmi sitesinde anasayfada Gülben Ergen in bir resmi var oradaki saç rengi nedir bilen varmı acaba ?? Bal karamel gibi ama bu renk boya varmıdır yoksa sadece kuaförün boyaları karıştırıp yapabildiği bi renk mi acaba
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ahmtbhr - Güzelliğine Düşkün
#569607 tşkkler lydia yalnız şu üstlerdeki kızılımsı yansımalar evde bu rengi elde etmem mümkünmüdür , şimdiki saçım karamel ama bu tonu kullanması çok zor sürekli akıo akıncada çok mat duruo sürekli boyatıncada saçım elimde kalıcak die korkar oldum :blushing:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: biiiolog - Güzelliğine Düşkün
biiiolog yazdı:
biiiolog yazdı:kızlar pelin karahanın saç rengi ne renk bileniniz warmı lütfen yardım dein o tonda boyatmak istiyorum saçımı!!!
http://img2.blogcu.com/images/k/a/v/kavakyelleridizisi/pelin_karahan_img_9479.jpg

kızlar nolur bi yorum yapınnnnn
Kullanıcı avatarı
Gönderen: NLCNSDW - SüsLü
#600768 Bayıldııııııııımmmmmmmmmmmmm :banana: :banana: hem modele hem renge hem makyaja=))
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: plasticream - Güzelliğine Düşkün
biiiolog yazdı:
biiiolog yazdı:
biiiolog yazdı:kızlar pelin karahanın saç rengi ne renk bileniniz warmı lütfen yardım dein o tonda boyatmak istiyorum saçımı!!!
http://img2.blogcu.com/images/k/a/v/kavakyelleridizisi/pelin_karahan_img_9479.jpg

kızlar nolur bi yorum yapınnnnn

zannedersem koyu kumral.ben saçımı koyu kumral boyayınca aynı böyle olmuştu..
Kullanıcı avatarı
#601042 koyu kahveyi açarmı hiç bilmiyorum.çünkü benim saçlarım siyah boyalıydı ve palette röfle setiyle komple açmıştım.üstüne koleston koyu kumral yapmıştım.numarasını inan hatırlamıyorum. :dontknow: fakat saçın boyasız koyu kahveyse belki normal kumral yapsan açılarak bu renk olabilir.
Kullanıcı avatarı
#601053 kuaföre gidip açtır rengini derdim fakat çok yıpratıyor.kendine güvenebiliyorsan boya konusunda sende benim gibi açıcıyla evde halladebilirsin.
ben bu güne kadar saçımı hep kendim boyadım.siyahtan platine bile evde kendim çevirdim:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: biiiolog - Güzelliğine Düşkün
#601064 zaten kuaför bu hale soktu saçımı bi türlü anlamadı istediğim saç rengini en son boyada işte koyu kahve çıktım..silicimi kullansam acaba
Gönderen: Caramella - Güzelliğine Düşkün
plasticream yazdı:kuaföre gidip açtır rengini derdim fakat çok yıpratıyor.kendine güvenebiliyorsan boya konusunda sende benim gibi açıcıyla evde halladebilirsin.
ben bu güne kadar saçımı hep kendim boyadım.siyahtan platine bile evde kendim çevirdim:)

süpersin :drink: :) :love10:
Gönderen: pinarr85 - Güzelliğine Düşkün
#601108 kızlar sibel can ın saç rengini yakından gösteren bi foto bulamadım bana yardım edin hangi tonlar kullanılmış röfle var mı
Resim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: handeberhan - BaKımLı
#601113 canım resımde fazla bellı olmuyor ama ustler daha kalın şekılde ve altlar daha sıkı atılmış gibi görünüyor..renk tonu ise sarının tatlı açık sarı değilde daha bıraz daha koyu tonları gibi resımde hafif küllülük gibide duruor.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: lovestruck - KoKoŞ
#601140 gülbenin kuaförü kimse konuşturmuş bence sanatı abim bile yahu bu gülben güzel kadınmış dedi o klibi görünce. ama sibel canın saçını beğenmedim hiç. bence parlak ve canlı bir kahve yapsın yoruyor bu renk onun yüzünü. tabi sözümden çıkmaz kendisi hemen koşup yaptırır eminim :laugh:
Kullanıcı avatarı
#601276 ay canım son klibi mi bilmiyorum çekmiştir üstün belki bir şeyler. benim söylediğim giden günlerim oldunun klibindeki saçları. bir önceki sayfada da resmi var hatta ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: xesrax - KoKoŞ
#601729 saç rengi cidden mükemmel :love10: kızın ana saç rengi zaten açık küllü kumral. üstünüde ince sık röfle atılmış ama birkaç röfle üstüste sanırım ondan daha doğal ve güsel durmuş. :pray:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pebblesss - BaKımLı
#602084 evet kullu acık kumralın ustunde boyle super oluyor ıste :love10:

ya saclarımı bende kullu acık kumral ıstıyorum kızlar bayagı koyu kahve kendı sacım.. ama suan boyalı acık karamel gıbı . sımdı ne kullanmalıyım ?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nasLi - BaKımLı
#602234 haklısınz kızlar hayatımda gördüğüm en ışıl sağlıklıen güzel sarı cidden :D kesinlikle buna benzer bişey yaptırıcam saçlarm çok sağlıklı olnca :drink: :drink: :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: lastel - BaKımLı
#602768 Resim

bu kdr güzel olamaz bi renkk yhaaa :drink: :drink: :love10: :love10: :blushing: :blushing:[/quote]

merhaba kızlar ben aranıza yeni katıldımm :)))

bu olivia değil mi?
mtv 'de the city adlı dizide oynuyor,yeni sezon başlayınca daha sık göreceğiz,mutlaka bu diziyi izleyin bence hem kızların saçları hem kıyafetleri süper ve cidden renk süper.

benim de saçım koyu kahve,ama şu an açık sarı açılmaktan resmen yıprandılar ben de koleston açık küllü sarıyla boyuyorum ama tabi sarı olmuyor bal köpüğü falan oluyor 3-4 kez daha bu şekilde dip boyasını yapıp ,kuaföre gideceğim o kısımları tekrar açması için başka çare yok sanırım :(((
Gönderen: gulumseee - Güzelliğine Düşkün
#603587 bende bu saç rengini çok beğeniyorum,çikolata kahve..ama 20 yaşındayım kuaförüm olduğundan daha yaşlı gösterir dio seni :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: NLCNSDW - SüsLü
#603630 Pınar Altuğun kuaförü metrocitydeki kuaförmüş sanırım burdada konuşulmuştu baya eskiden..Ama tek bi renkle diil karışım oluşturularak yapılıomuş renkleri..Ztn kimsede olmayan renkler bu kadında oluo oyle bı tuttruoki resmen cuk :laugh:
Kullanıcı avatarı
#604841 acayip yakışmış :love10: üstü kızıl gibi parlıyor ama fındık kabuğu mu bu renk? aklıma sevgilimin kızıl saç yeşil göz, offf demesi geldi :angryfire duyarsız sevgilim benim..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nasLi - BaKımLı
#605200 geçir topukları kafasına hemennnnn :D bende beğendim ama akıcak gibi duruyo ben bi ara saçlarmn altını aynen bu renge boyamıştım inanırmısınz şimdi uçları sapsarı gibi oldu resmen gören gölgemi var sarı diyo :angryfire tabi şimdide hoşuma gidiyo ama hafif altı sarı üstü başka bi renk :D
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ssahraa - Güzelliğine Düşkün
nasLi yazdı:ünlü biri değil yabancı bi blog sahibi ama saçın rengi tarzı çokkk hoşşş!!! :blushing: :blushing:
Resim
Resim

Kesinlikle harika bi ton.. :love10: Bu renk esmerlere gider mi ya..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melezim - KoKoŞ
#605624 gider ama beyazlara daha çok yakışıyor sanırım :confused: