Papatya Suyu / Oksijenli Su ile Saç Açma

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Papatya Suyu / Oksijenli Su ile Saç Açma

Mesajgönderen lunitari » Pzr Eyl 07, 2008 11:34 pm

canım saçının yansıması değişebilir kızıla doğru dönebilir ama baya uğraşman gerekicek bence en fazla koyu kahveye kadar açılır. oksijen kesinlikle yapma. bi de saçına papatya suyu sürdükten sonra kuruyana kadar sık sık tara daha güzel açılıyor :) ama çok açılıcağını sanmıyorum malesef.
Kullanıcı avatarı
lunitari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen duygucan » Cmt Eyl 13, 2008 9:41 pm

ARkadaşlar benim saçlarım kumral ve baya da uzun küçükken sarıydı ama büyüdükçe koyulaştı bende aralara ışıltı katmak için oksijeni kullandım ama direk değil küçük bir parfüm şişesine koydum uzaktan spreyle sıktım doğal dursun diye ve güneşe çıktım (saçınızın rengiyle de çok alakalı koyu kumral bir arkadaşım da denedi ve onunki açılmadı ama uzun denemelerle açılır tabi) fön makinesi tutarak da açılıyor ama güneş daha iyi saçlarım harika çok doğal duruyor herkes bayılıyo papatya suyunu uzun zaman denedim defalarca bence o yöntem sağlam bir yöntem değil çünkü hiç bir yararını görmedim :)
Kullanıcı avatarı
duygucan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen brcn34 » Cmt Eyl 13, 2008 10:45 pm

bende lisedeyken falan yapmıştım. saçım koyu kumral normalde ama hiç boya yoktu saçımda.oksijenli su şisesine diş fırçasını batırıp saçıma sürmüştüm diplere değil ama.e aynı röfleli gibi olmuştu.çok güzeldikesitrdikçe uçlarda kalıyordu ışıl ışıl :yeah:
Kullanıcı avatarı
brcn34
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Nona » Prş Eyl 18, 2008 5:47 am

papatya suyu güneşle birlikte saçı açar ama çok kötü yapar, oksijen zaten felaket. hem saçı yakar hem de sarı yapmaz genelde turuncumsu yapar boyatmak daha iyidir herhalde. sonuçta istenen saç doğal açılmış açık kumral saçlarsa bu yapay şeylerle sağlanamıyor ve yıpratıcı oluyor.
Nona
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen chocolovers » Prş Eyl 18, 2008 4:30 pm

bende daha oncede yazmıstım sacımın rengını ınecto dıe bı spreyle actıgımı.bu sprey boyalı saca da tutuyor permalı sacada.benım saclarım cabuk uzadıgı ıcın dıplerden kendı sac rengım sıckmaya basladı o yuzden sımdı sacıma sac spreyı papatya+lımon ve lush ın sac rengını acan sampuanından yapmayı dusunuyorum. bana kalırsa avon un sac acıcı solusyonunu kullananların saclarının renklerı bıraz fazla bırbırlerıne benzıyo.ayrıca saca turumcumsu ve pekte dogal olmayan bı renk verıo :blushing:
Kullanıcı avatarı
chocolovers
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen oread » Cmt Eyl 20, 2008 11:11 am

lush ın şampuanını denedin mi hiç peki? Çok merak ettim . Saçım zaten boyalı, şimdi işime yaramıycak ama ilerde kendi saçıma dönersem diye :blushing: senin o inecto sprey de hala aklımdadır. Kendi saçıma dönünce deniycem kesin :)
Kullanıcı avatarı
oread
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen chocolovers » Cmt Eyl 20, 2008 4:27 pm

cnm ben kullanmadım lush ın sampuanını ama kullanan bı arkadasım tavsıye ettı.hem kullanması kolay hemde sacları cok guzel yapıomus.ztn kullanan arkımında sacları guzeldı ve yıpranmamıstı.ama yınede 1. numaram ınecto cunku cok dogal sankı gunesten acılmıs gıbı oldu saclarım.en sewmedıgım sey sacalrın boyalı gıbı dıpten uca tamamen aynı renk olmasıdır.neysekı ınecto da bole bı sorun olmadı. benın bıde merak ettıgım bısı var acaba bu lush ın sampuanını yada ınectoyu kaslarıma sursem rengı acılır mı ? kaslarım bıraz fazla koyu renk kaldı cunku :confused:
Kullanıcı avatarı
chocolovers
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen oread » Pzt Eyl 22, 2008 11:14 am

Canım, şampuanın kaşta çok etikili olabileceğini sanmıyorum, yani en azından tek seferde olmaz heralde. Bence o şampuan da zamanla kullandıkça açıyordur saçı. Benim de kaşlarım gözüme koyu görünüyordu, veet tüy sarartıcıyı sürüp birkaç dk bekleyip yıkadım süper oldu çok doğal durdu, 1hafta 10gün içinde de eski rengine döndü, ama korktum zarar verir diye, yapmadım bi daha. Kaşımda boşluklar var zaten :confused: Ama sen inectoyu bir deneyebilirsin, bakalım nasıl olucak haber ver de güzel olursa deneriz hihi :banana:
Kullanıcı avatarı
oread
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dramaqueenn » Sal Eyl 23, 2008 2:49 pm

Kızlar bikaç senedir röfle yaptırıyorum ama eskiden yazları papatya suyu kullanırdım. Açık kumralım ve papatya suyu ve güneş sayesinde sarışın olurdum yaz sonunda. Baya güzel oluyordu, platin rengi röfle gibi olmuyordu tabi de hoş bir şekilde açılıyordu. Oksijenli suyu kesinlikle önermem annem genç kızlığında denemiş, iğrenç bi şekilde açılmış çok kötü olmuş.
Kullanıcı avatarı
dramaqueenn
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen audrey » Cum Eyl 26, 2008 12:26 am

iki tane erkek kuzenim var 13 yaşlarında... bu yaz yazlıkta evde bir sürü çocuk olduğu için her gün biri düşüp bir yerlerini kanatıyordu nerdeyse, tabi oksijenli sular tentürdiyotlar hep ortalıkta... neyse, bir gün bu iki kafadar bir yerlerden duydukları "oksijenli su saçı sarartır" sözünü denemeye karar veriyorlar ve sevinç içinde "sarışın olucaz heeeyyy"diye koca bir kutu oksijenli suyu başlarından aşağı boşaltıyorlar... bir tek ablararı gibi gördükleri bana gizlice söylüyorlar sırıtarak...
gün içinde güneş altında saçları hafif hafif açılmaya başlıyor. seviniyorlar falan... neyse saatler ilerliyor, gece oluyor, herkes yatıyor... gecenin bir vaktinde sarsılarak uyandırılıyorum... bir yandan da korkmuş bir ses "deniz abla uyan turuncu oldu bu çok korkuyorum bişeyler yap" diyor. kuzenlerimden esmer olanı olduğunu görüyorum. meğersem arkadaşın saçları saatler ilerledikçe biraz daha açılmış, bir de gece sarı lamba ışığında da bakınca iyice turuncu gözükmüş. gidip yıka dedim hemen. ama olan olmuştu. diğer kuzenim kumral ve açık tenli olduğu için onda o kadar da sırıtmamış(onda da komik durmuş ya neyse...),
neyse ikisi de bütün yaz saçları güneşten açılmış aborijin kıvamında dolaştılar bütün yaz :toofunny: yani siz siz olun bunu evde denemeyin... iki tane ergenlik yaşındaki oğlan çocuğunun bunu yapması da ilginç tabi :)
Kullanıcı avatarı
audrey
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cheesecake » Pzr Eyl 28, 2008 12:47 am

bende saçımı oksijenli suyla acmıstım cok hoş bir açık kahve olmuştu ancak saçı gerçekten çok yıpratıyor. saçım fön tutmaz olmuştu. kuaforden çıkınca süper fönlü duruyodu ama aradan 1-2 saat geçince sanki surekli nemli ortamda kalmışım gibi kabarıp bozuluyor ve dalgalı hale geliyordu ki normalde saçım düzdür. şimdi aradan 2 sene geçti saçlarım uzadı oksijenli su olan kısmı ketirdiğim için sadece çok az uççlarında kaldı ve şimdi dipten gelen saglıklı saçın farkını anlıyorum
yani bilginize...
Kullanıcı avatarı
cheesecake
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen littlebug » Pzr Eyl 28, 2008 3:31 pm

lush the blonde+marilyn saç rengimi harika yaptı oksijenle fln yıpratmaya değmez saçı
Kullanıcı avatarı
littlebug
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cheesecake » Pzr Eyl 28, 2008 3:47 pm

littlebug yazdı:lush the blonde+marilyn saç rengimi harika yaptı oksijenle fln yıpratmaya değmez saçı

bunu nerden bulabiliriz canım? bir de saçı yıpratıyor mu? bende saçımın rengini birazcık açmak istiyorum aslında sağlıklı kalsın diye hiçbir şey sürmemeyi planlıyordum ama sanırım kendimi durduramicam ;) oyuzden saçı yıpratmayacak doğal bir şeyler arıyorum. bir de saçım koyu kahverengi sence bende etkili olur mu? biraz turunculuk verse de önemli değil..
Kullanıcı avatarı
cheesecake
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen littlebug » Pzt Eyl 29, 2008 12:13 am

canım lush mağzalarında satılıo internet sitesi www.lushturkey.com mağazaları ordan göreblrsin internet alışverişide var.ürünler yorumları fln çok açıklayıcı bunların biri saç maskesi biri katı şampuan biraz koparıp elinde köpürtüp uyguluosun turunculuk verme gibi bi olay söz konusu deil tabi eğer saçın boyasızsa çünkü içinde kimyasal madde yok oksijen vb.tamamen doğal ama gayet güzel açıyo saçı eğer sitesinden bakarsan daha ayrıntılı anlatmış gene sormak istediin bişi olursa yaz seve seve yardımcı olurum :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
littlebug
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen chocolovers » Sal Eyl 30, 2008 3:54 pm

benım de arkadslarım fln daha sac rengını acma acarsan doallıgı kaybolur dedıler o yuzden bı sure ıcın elımı ayagımı cektım bu sac rengını acma ıslerınden.ama sacım cok cabuk uzuo o yuzden dıpten kendı sacım bıraz daha cıkınca bende blonde kullanıcam. :confused:
Kullanıcı avatarı
chocolovers
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cupcake82 » Sal Eyl 30, 2008 5:13 pm

Kızlar sogan kabugu,gliserin ve su ile hazırlanan bi karışım da dogal yoldan yıpratmadan saç rengini bikaç ton açıyomuş.Saçım boyalı olmasa denerdim mutlaka ama işlem görmemiş saçta sonuç veriyomuş.
Isterseniz bi araştırın :bye:
Kullanıcı avatarı
cupcake82
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cheesecake » Sal Eyl 30, 2008 6:22 pm

littlebug; canım çok teşekkür ederim. siteyi inceledim sanırım en kısa sürede magazasına da gidip bakıcam.saçımda hiç boya yok, oyuzden etki eder diye umuyorum. bir de bir soru daha, ne kadar zamanda etki ediyor yani bir kaç yıkamadan sonra açılıyordur mutlaka? bir süre sonra şampuanı değiştirince saç yeniden kendi rengine mi dönmeye başlıyor ? :confused:
Kullanıcı avatarı
cheesecake
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen littlebug » Çrş Eki 01, 2008 5:47 pm

canım benim saçlarım çok açık kumral olduğu için ilk yıkamadan itibaren etkisini gördüm koyu saçlarda biraz daha geç gösterebilir heralde.saç eski rengine dönmüyo galiba canım bırakınca ama sanırım hafifçe koyulaşıyo, öyle boya gbi yapmadığı için bırakınca dipten gelenler kötü gözükmüyo bende o konuda çok endişelenerek aldım ama dipten saçlarım çıkınca hiç sırıtmıyo. mesela bi kaç haftadır kullanmıyorum sanki sarılığı biraz gtmiş gibi
Kullanıcı avatarı
littlebug
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen hesomagari » Prş Eki 02, 2008 8:30 pm

peki littlebug bu şampuan saçı sertleştirmiyor mu? yanında saç kremi falan kullanıyor musun?
Kullanıcı avatarı
hesomagari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen littlebug » Prş Eki 02, 2008 10:46 pm

yok kesinlikle sertleştirmedi üstelik saçım çok kurudur ona rağmen gayet yumuşak yanında saç kremi kullanıyorum tabi görünüşü sabun gibi olsada yapısı öyle deil
Kullanıcı avatarı
littlebug
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen awecane » Cmt Eki 04, 2008 12:58 am

Papatya suyu çok güzel bişey arkadaşlar,hiç tereddütte kalmayın...Hiçbir zaman anormal bi ton yaratmadı bende.Tarifimse şöyle:
malzemeler:
-Göz kararı bi avuç kadar papatya(aktara saç için derseniz size uygun olanını verir zaten , ben alman papatyası almıyorum ama gayette güzel oluyor saçlarım)
-1,5 ila 2 çorba kasesi su
-1 tatlı kaşığı limon suyu
-1-2 damla durulanmayan saç kremi
hazırlama:
Suyu küçük bi tencerede kapağı kapalıyken kaynatın,sonra ateşten almadan içersine papatyaları atın,
5 dk kadar kısık ateşte bekletin..Sonra ateşten alın ve kapağı açmadan 20 dk kadar bekletin..Eğer aceleniz varsa 5 ila 10 dk kadar buzlukta ve ya buzdolabında bekletip soğumasını sağlayın..Karışımı süzüp papatya suyunu bir kaba ayırın.Sonra içine limon suyu ve saç kremini ekleyin.Bu karışımı spreyli bi şişeye boşaltıp biraz çalkalayın sonra saçınıza püskürtüp bir yandan da saçınızı tarayın...Tüm saçınıza yaydığınıza emin olduğunuz halde karışım artarsa hepsini birden bocalayabilirsiniz problem yok :)
Bu işlemi haftada iki kez olmak üzere istediğiniz tona gelinceye kadar uygulayın..
Not:Saçınız boyalıysa çok üyük ihtimal işe yaramaz,kınalıysa baya kötü oluyor arkadaşımın başına geldi;kahverenginmin fazla koyu olmayan tonlarında,kumral ve ya sarı ise çok güzel sonuç veriyor.

en üstteki resim papatyada açılmış saçımın güneşte nası göründüğü,alt soldaki papatyayla açmadan önceki hali,alt sağdaki ise en son hali ;)
Resim

http://img529.imageshack.us/my.php?image=budurai8.jpg
Kullanıcı avatarı
awecane
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen audrey » Cmt Eki 04, 2008 9:56 am

arkadaşlar bu tip açıcı maddelerin, özellikle limon suyu ve oksijenli suyun saç açma prensibi saçın kimyasal bağlarını bozmaya dayanır. yani saçı yıpratmaya... benden söylemesi.
Kullanıcı avatarı
audrey
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen awecane » Cmt Eki 04, 2008 4:23 pm

audreycim doğru söylüyosun vakat limon suyuyla oksijenli suyun işlevi aynı değil,limon suyu kısa süreli olarak saçın dış tabakasını inceltiyo,böylece güneş ışınları saçın içine işleyebiliyo ama çok fazla kullanımında saçı yıprattığı bi gerçek çünkü saçı çok inceltip zarar veriyo ve kurutuyo,ama 1 tatlı kaşığının böyle bi etki etmesi imkansız :innocent:
bu arada aktarlarda hazır papatya suları da satılıyor ama bunları alıcaksanız söyliyim içindekileri kesinlikle okuyun,bazılarının içeriğinde bol miktarda oksijen oluyor ve aktarlara sorunca hayır yok diyebiliyorlar,dikkatli olun ;)
Kullanıcı avatarı
awecane
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cheesecake » Cmt Eki 04, 2008 6:50 pm

awecane paylaşımın için teşekkürler ;) peki şimdi malum artık güneşi bulmamız pek kolay değil, saç kurutma makinası aynı faydayı sağlar mı sence?
Kullanıcı avatarı
cheesecake
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen awecane » Cmt Eki 04, 2008 9:08 pm

Rica ederim ;) Aynı etkiyi yaratıcağını zannetmiyorum çünkü güneş ışınlarının saçınızın içine nüfüs etmesinin bu renk değişiminde oldukça büyük bi payı var..Ancak güneşi bulmak için çok da geç değil :) mesela yarın istanbulda parçalı bulutlu kısmen güneşliymiş :) Dışarı çıkmadan önce bu karışımı sürüp biraz kurutup dışarı çıkabilirsin mesela =)
Kullanıcı avatarı
awecane
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cheesecake » Pzr Eki 05, 2008 11:27 am

canım haklısın aslında ama burda şuanda fırtına başladı :lol: güneş ışınından eser yok. sanırım bu işi en azından bahar aylarına bırakmak gerekecek ;)
Kullanıcı avatarı
cheesecake
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen awecane » Pzr Eki 05, 2008 6:47 pm

sorma ya :) ben de hava güneşli diye incecik şeylerle dışarı çıktım sırılsıklam kalıp eve döndüm şimdi de boğazım ağrıyo :crybaby: bu havada hava raporuna güven olmuyomuş :blushing:
Kullanıcı avatarı
awecane
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cheesecake » Pzt Eki 06, 2008 12:09 am

evet valla bende sabah güneşi görüp sevindim bugun hava güzel olcaka diye sonra 10 dk içinde heryer kapkaranlık oldu fırtınalar koptu :) geçmiş olsun cnm dikkat et kendine
Kullanıcı avatarı
cheesecake
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen awecane » Pzt Eki 06, 2008 4:21 pm

:blush: saol canım,şimdi daha iyiyim ıhlamur dopingi yaptım iyi geldi heralde :)
Kullanıcı avatarı
awecane
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen oread » Sal Eki 21, 2008 9:23 pm

littlebug;
Canım, hala o şampuanı kullanıyor musun? Merak ettim kullanmaya devam ettikçe sürekli renk açılıyor mu yoksa ne kadar kullanırsan kullan maksimum 1-2 ton mu açıyor :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
oread
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ceeeeee » Cum Eki 24, 2008 10:40 am

saçlarınızın asıl rengi kestane tonları ve ince telliyse yazın güneşte papatya suyuyla saçlarınızı açabilirsiniz hemde saçlarınız papatya gibi yararlı bir bitkiyle beslenmiş olur ama saçınız daha koyu ve kalın telliyse amudada kalksanız açılmaz saçlar :toofunny:
Kullanıcı avatarı
ceeeeee
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen littlebug » Cmt Eki 25, 2008 4:04 pm

oread;
canım ara ara kullanıyorum ama saçlarımın rengi kullanmasamda geçmiyo sarı hala ama bana her yıkamada daha açık gelio bilmiyorum belki belli bi seviyeye kadar açıp bırakıyodur
Kullanıcı avatarı
littlebug
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen chocolovers » Cmt Eki 25, 2008 6:09 pm

ben sac spreyı kullanmayı bıraktıgım zaamn bı sure sonra kendılıgnden acılmıstı.bıde bu papatya suyunu surup sac kurutma makınasıyla kurutuodum bı ara aynı seyy yıne gunese gerek yok.
Kullanıcı avatarı
chocolovers
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen oread » Cmt Eki 25, 2008 6:23 pm

Sağol littlebug, çok sevdim ben bu şampuanı , şimdi saçımda boya var ama kendi saçım çıkınca deniycem kesinlikle. Lushın pek çok ürününü merak ediyorum zaten, bir ara uğrasam iyi olur :banana:
Kullanıcı avatarı
oread
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen MARISSA24 » Pzr Eki 26, 2008 11:05 am

paloma86 yazdı:kızlar ben bu avonun kremini 2-3 kere sürdüm saçıma çok güzel bi ton farkı oldu sora bida kullanmadım hala ama renk :banana: tatile giderken götürcem güneşle daha etkili ve güzel olur diye düşünüyorum

arkadaşlar avonun hangi kremi bu ya merakettim siyah saçıda açar mı açaba :(
Kullanıcı avatarı
MARISSA24
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen chocolovers » Pzr Eki 26, 2008 8:30 pm

malesef cnm :dontknow: genel olarak saç rengılını acan urunler kahve tonları ve sarı tonları ıcın. ve bırcogu da acık kahve sac ıcın
Kullanıcı avatarı
chocolovers
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen MARISSA24 » Pzt Kas 17, 2008 12:19 pm

ya kızlar dün bende oksijenli suyla siyah saçımı açayım dedim ya açılmıyor ya her hafta deniyecem şimdi aktadan papatya da aldım kaynatıp onuda deniyecem yani biraz açılsa hangi rengi en azından siyahtan dönsün boyaması kolay olur bakim bayrama kadar yapacam açılırsada bayramdan önce boyatırım inşallah birazda olsa açılır :(
Kullanıcı avatarı
MARISSA24
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen audrey » Pzt Kas 17, 2008 8:22 pm

canım siyah veya genel olarak koyu renk saçta oksijeni hiç tavsiye etmem. benim kuzenim yaptı biraz da güneş altında durdu saçı garip bir turuncu oldu bütün yaz öyle dolaştı :laugh:
Kullanıcı avatarı
audrey
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen EnchanteD » Pzt Kas 17, 2008 8:23 pm

kzılar avonun doğal röfle yapıcısı çok güzel :love10: benim saç rengim açık zaten,bu avon renk açıcıyı kullandığımda çok doğal gölgeler oluşuyor
Kullanıcı avatarı
EnchanteD
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sipsevdi » Cum Ara 05, 2008 3:38 pm

evet benim saçım da koyu kestane yazları saçımı papatyayla açıyorum çok doğal oluo hihi kesinlikle tavsiye ederim ama ben bi kere yapıorum bi kaç defa diil kaynamıs suda 10dk filan papatyaları bekletiorum sonra süzüp sprey şişeye dokuyorum baya ıslak oluo giysi filan da batabilio bazen guneste yarım saat fln bekliorum doğal oluo zaten pek de farkedilmio :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
sipsevdi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sipsevdi » Cum Ara 05, 2008 3:40 pm

kızlar ama saçımının dipleri hiç değişmio açılmıo yani buna da çözum var mı ucuyla dibine yanyana bakınca baya fark olduğu belli oluo:) bi önerisi olan var mı :blushing:
Kullanıcı avatarı
sipsevdi
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Aegrine » Cmt Ara 27, 2008 1:13 am

bu papatya konusunda duayen biri olmuş olarak:P yardım edeyim dedi arkadaşlar:) şimdiiii papatya suyu saçı inanılmaz güzel besliyor parlak yapıyor ve dalgalıysa saçlarınız dalgaları daha hoş bir hal alıyor. saç açma durumuna gelince :D alman papatyası eczaneden alınır, kaynatılır sapsarı suyu çıkıncaya kadaaar.. sonra sahilde güneşlenirken kafaya arada bocalanır:) arada denize girilir deniz tuzu almış saç da papatyalanır:) benim saçımın rengi zaten açık uçlar beyaz olmuştu herkes röfle mi diye soruyodu :D vallahi orta okuldan lise sona kadaaar yaptım çok memnunum keşke hiç boyamasaydım saçlarımı :( yine bu yaşta papatyaya döneceğim ben yazları :) yalnııız saçlarınız kestane ise sakın diyeyim çok fena oluyor:D benden görüp sahilde herkes elinde şişeyle egzmişti benim saçlar dalgalı olduğu için güneşin gelişine saçın dalgasına göre her yeri farklı tonda açılmış çok hoş olmuştu ama kestane olanlarınki feci bir turuncu, koyu kumral olanların da ara ara turuncu sarı olmuştu :( yani saç renginiz açık mumralsa güzel oluyor arkadaşlar beyazlarınız çıkana kadar papatya bence :D artık benden boyaya paydosss :banana:
Kullanıcı avatarı
Aegrine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen delididem » Prş Oca 08, 2009 2:43 pm

slm ya bn sırf senin şu sıprey için kaydoldum :) bu spreyi araştırdm bn internettn boyazsız saçlar için diyorr. bnm saçmda röfle var ama uçları istediğim gibi açılmadı bu inecto sprey kullansam açılırmı dersin?acele cevap beklyrum senden teşkerler
delididem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sweets » Cmt Oca 10, 2009 2:50 pm

Arkadaşlar bu hint of sun shine blonde sprey sevilde hala satılıyormu ben bursada bulamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirimm :):):):)
Kullanıcı avatarı
sweets
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Simmm » Cmt Oca 10, 2009 3:05 pm

O spreylerden ben de kullanıyorum, bence gayet başarılı ;) Ayrıca sadece yazın değil, kışında kullanıyorum kurutma makinasını tutuyorum uzun uzun, tabi bir kaç kere tekrarlamak gerekio, yazın bir günde sararıyorum ;) Ya benim bir ricam olacak, özellikle Avon'un kremini kullanan kızlar, saçlarınızın fotoğrafını koyabilir misiniz acaba. Çok merak ettim :blushing:
Kullanıcı avatarı
Simmm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sweets » Cmt Oca 10, 2009 3:15 pm

canım spreyi nerden alıyorsun acaba bursada kağandan temin ediyordum ben ama şu anda krizden dolayı yurtdışından stok problemi yaşıyorlarmış sen yenimi aldın?
Kullanıcı avatarı
sweets
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Simmm » Cmt Oca 10, 2009 3:52 pm

Sweets ben Ankara'dayım. Bana da çok uzak olan bir kozmetik dükkanından çok önce almıştım. Çok aramıştım ama :( Papatya suyunu da deneyebilirsin cnm :yeah:
Kullanıcı avatarı
Simmm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nasLi » Cmt Oca 10, 2009 4:54 pm

EnchanteD yazdı:kzılar avonun doğal röfle yapıcısı çok güzel :love10: benim saç rengim açık zaten,bu avon renk açıcıyı kullandığımda çok doğal gölgeler oluşuyor

bende perçemlere sürmüştüm 1-2hfta bıraktım denıze gıttım çok güzel oldu..halada ilk günkü gibi..
Kullanıcı avatarı
nasLi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sweets » Pzr Oca 11, 2009 2:31 pm

tamam canım teşekkür ederim birde lushın the blonde diye bi sabunu varmış bide marilyn saç bakım maskesi bunları deneyen varmı arkadaşlar çok merak ediyorum bende yarın sipariş vericem kullananlar bilgi verirse çok sevinirim =)
Kullanıcı avatarı
sweets
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Mermaid21 » Pzr Oca 11, 2009 4:03 pm

ben geçtiğimiz ya kullandım papatya suyu baya sürdüm ve güneştede durdum ama bi değişiklik olmadı nedense :confused:
Kullanıcı avatarı
Mermaid21
SüsLü
SüsLü

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir