Siyah ve Kahverengi SacLar

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Siyah ve Kahverengi SacLar

Mesajgönderen MARISSA24 » Çrş Kas 26, 2008 2:46 pm

ayy kızlar siyah saç bendede varya kurtulması çok zor kaç ay oldu yok kaş defa boyadıysamda gene yok napacağımı bilemiyorum onun yüzünden güzelim saçlarımıda kestirdim sırf siyahlardan kurtulayım diye daha bekliyorum paptya aldım artık onla falan güneşte biraz açıp öle boyuyacam bakalım ne olacak kurtulmanın formülünü bilen varsa yazsın lüften ya
Kullanıcı avatarı
MARISSA24
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen qamse » Pzt Ara 08, 2008 6:47 pm

delihukukcu yazdı:
EnchanteD yazdı:ben de saçlarımı simsiyah boyadım çok seviyorum siyah saçı.Kendi saçım açık renk yüzümü solduruyo gibi geliyo her zaman bana.
Loreal casting i tavsiye ederimmm siyah hiç ama hiç akmıyorr ve yumuşacık parlak

ben de öyle düsünüyorum canım acık renk yüzümü solduruyor..ama siyahlar arasındaki fark ne mesela mavi siyahla normal siyah arasındaki fark ne? mavi daha mı parlak duruyor? bi de normal siyahlarda mat parlak diye ayrım var mı ? tesekkür ederim :bye:

bende öyle düşünüyordum saçlarımı siyaha boyadım yüzüm olduğundan daha soluk makyaj yapmadan çıkamıyorum artık dışarı dönmeside zor :( mavi siyah yapınca saç larji gibi oluyor siyah daha doğal duruyor canım mat parlak diye bi ayrım yok fakat saçlar ilk boyandığında canlı ve parlak daha sonraları mat oluyor boyadıktan sonra boyalı saçlara özel şampuan kullanırsan parlaklığı daha uzun süre muhafaza edersin canım
Kullanıcı avatarı
qamse
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen delihukukcu » Pzt Ara 08, 2008 8:46 pm

qamse'cim,
cok sagol cok tesekkür ederim..kararsızım..simdi de kahve üstüne balyak mı atsam diyorum :confused: saclarından pek memnun kalmadın sanırım:( dönüsü zor die ben de kararsızım :confused: sagol canım
Kullanıcı avatarı
delihukukcu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen qamse » Pzt Ara 08, 2008 10:43 pm

delihukukcu yazdı:qamse'cim,
cok sagol cok tesekkür ederim..kararsızım..simdi de kahve üstüne balyak mı atsam diyorum :confused: saclarından pek memnun kalmadın sanırım:( dönüsü zor die ben de kararsızım :confused: sagol canım

rica ederim canım evet siyaha boyadığıma pişman oldum saçlarım çok kırıldı açarsam daha kötü olcak onun için mecburiyetten akmasını bekliyorum boyayalı 1 ay oldu bu gidişle çokk beklicem inş saçlarına değişiklik yaparsan pişman olmazsın canım
Kullanıcı avatarı
qamse
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen delihukukcu » Sal Ara 09, 2008 12:23 am

qamse'cim, saclarımı yazın oryelle actırdım ve cok yıprandı hala tel tel kopuyo:( suan saclarım koyu kahve ama cok sıkıldım gene oryal istemiyorum ama acık rengi de özledim..bi yandan aklım hala koyu da :confused: bazen diyorum su boyaları kim bulmus :nanik: sen de siyahın tadını cıkarmaya calıs..tesekkür ederim :bye:
Kullanıcı avatarı
delihukukcu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen qamse » Sal Ara 09, 2008 12:49 pm

delihukukcu yazdı:qamse'cim, saclarımı yazın oryelle actırdım ve cok yıprandı hala tel tel kopuyo:( suan saclarım koyu kahve ama cok sıkıldım gene oryal istemiyorum ama acık rengi de özledim..bi yandan aklım hala koyu da :confused: bazen diyorum su boyaları kim bulmus :nanik: sen de siyahın tadını cıkarmaya calıs..tesekkür ederim :bye:

hmm rica ederim canım inş alışıcam siyah saçlara :dontknow:
Kullanıcı avatarı
qamse
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blackbat » Pzr Ara 14, 2008 4:42 pm

kızlarr saç boyası bölümüne yazdım kimse cevaplamadı :(
silky marka saç boyası kullanan varmıı arkadaşlar? bitkiselmii saçı yıpratıyormu??
iyiyse onun siyah rengini alcamdaa...
yada eczanelere phyto boyasını sorcam oda iyimiş :dontknow:
Kullanıcı avatarı
blackbat
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ecemm34 » Çrş Ara 17, 2008 1:52 pm

arkadaslar meraba..!
Bişi sorucam saclarım benim en son bitter rengine boyadım ama tutmadı maalesef.. kahve tonları istiorum karamel yada koyu kestane acaba kendim boysam tutarmıı sizce yoksa kuaföre gerek varmı.? bide sacımı ilk boyadımm renk mavi siyah oldugunu için kapanmadıını sölediler.. :dontknow: Vedolayısıyla karar veremiorum tutarmı die .. :S
Kullanıcı avatarı
ecemm34
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mn54 » Çrş Ara 31, 2008 12:57 am

öncelikle merhaba arkadaşlar...bende saçlarımı çok boyadım ve ince telli oldukları için çok yıprandılar.kendi saç rengim çok koyu bi kahve.kendi saçrengime dönmek istiyorum ama hangi boyayı kullancamı bilmiyorum. :confused: loreal casting boyalarını çok ii diyolar.yarı doğal galiba.siz hiç denediniz mi??bide kahve renklerine boyayınca zamanla bende turunculaşıyo. :angryfire turunculaşmayan bi boya olsa keşke o renkten nefret ettiğim için sürekli boyuyorum.sizdede oluyo mu?
Kullanıcı avatarı
mn54
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen delihukukcu » Çrş Ara 31, 2008 11:20 pm

Mn54, merhaba canım ! bende de turunculasma oldugu icin ben de devamlı boyardım simdi sacım balyajlı ama koyu rengi cok özledim..siyaha boyasam turunculasmaz diyorum ama o daha sert duruyo koyu kahveden..ben de kararsıızm simdi..al siyahı boya kurtul diorum..palette iyidir loreale de iyi diolar yeni serisine..ama neye boyarsan boya o kızılımsı görüntüler cıkıcak sanırım aradan :( iyice oturana kadar ! :bye:
Kullanıcı avatarı
delihukukcu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mn54 » Prş Oca 01, 2009 10:07 pm

teşşkür ederim delihukukçu :)) bende o yüzden dürekli boyuyodum.şimdidee turuncumsu bi renkti... kestane tonlarını hiç denemedim.bide palettenin boyalarınada güsel diyolar ama bnm saçlarımı çok sert yapıo..daha karar veremedim ama koyu renk en güseli diyorum açık renkler beni çok soluk gösteriyo illa makyaj istio... :)) :)
Kullanıcı avatarı
mn54
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen azraleyna » Pzr Oca 04, 2009 2:43 am

ecemm34 bence kuaföre git sen kendin acamassin saclarini ( BOYA BOYAYI ACMAZ )siyah ve mavi siyah cok zor renklerdir onlar kolay kolay akmiyor saclardan ancak acma islemiyle istedigin acik sac renklerini elde edebilirsin ..... arkadaslar ben 2 senedir saclarimi siyaha boyuyorum ve cok pismanim ilk boyadiklarimda siyah sac cok hosuma giderdi ama artik biktim 5 aydirda boyamiyorum saclarimi kendi halinde birakiyorum yaza dogruda kuaförde actiracam artik neyapayim kesmeyede kiyamiyorum saclarimi cünkü cok yavas uzuyorlar ve kisa sac hic gitmiyor bana .... diyecegim su ki isterseniz KAHVE tonlarinin en koyusuyala boyayin saclarinizi ama SIYAH aslaaaaaaaa kurtulmasi cok zorrrrrrrrr :bye:
Kullanıcı avatarı
azraleyna
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nasLi » Pzr Oca 04, 2009 3:53 pm

arkadaşlar bende okul bitiminde saçlarımı koyu mavimsi siyaha boyamak istiyorum.çünkü yüzüm çok beyaz renkli gözlüyüm saçlarımda sarımsı :s hasta gibi duruyorum makyaj yapmadığımda ve bilirsiniz sarı saçlar insanı soluk gösteriyor.ama yorumları okudum kurtulmak zormuş sanırım :s ama yinede istiyorum..

özellikle genco dizisinden bilirsiniz hazal kaya vardı rockcı bi kız onun saç rengi çok güzeldi onada çok güzel gitmişti.bende o tonlarda bişey istiyorum ama çok maymun iştahlıyım değiştirmek falan isterim tekrar sarımsı tonlara falan :S ne diyorsunuz ??

http://img505.imageshack.us/img505/9219/iqzgeskvq8.jpg pek belli değil siyah duruyor burdada mutlaka gören vardır onun saç rengini ..
Kullanıcı avatarı
nasLi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mn54 » Pzr Oca 04, 2009 8:05 pm

naslicm benmde bi arkadaşımın saçları kendinden sarıydı o da çok özendi siyaha boyarmısın dedi bende siyaha boyadım. ama dipleri çıkmaya başladıkça çok kötü oldu.sanki kendi saçları bembeyaz gibi duruyodu. oda biraz çabuk sıkılan bi tipti.sonra siyah çokda sert gösteriyo.neyse, kuaförü çok k8ızmıştı saçlarını beyaz sabunlarla yıkadı öle baya açıldı bazı yerleri kahve oldu ondan sonra orealle açıldı ve karamelimsi bi renk yapıldı sarıda deil. ama bu işlemler onun 5-6 ayını aldı...renkli gözlülere çok yakışıyo onunda yeşil gözleri vardı ama sıkılınca işler zorlaşıyo....bi deneymdi paylaşmak istedim.. :) karar senin tabiki.. :yeah:

bide ben loreal castingin çıkolata kahvesini aldım katalogta hoşbi renkti...siz hiç denediniz mi loreal castingin çıkolata kahvesini?kutusundaki renk gibimi oluyo ?bide zamanla akıyo deniyo yaa çok mu açılıyo çünkü kutusundakinden açık olsun istemiyorum da...cvp verirseniz sewinrm :banana:
Kullanıcı avatarı
mn54
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esosh » Pzr Oca 04, 2009 8:48 pm

nasli mavi beyaz tenliysen renkli gözlüysen çok yakışır ama sıkılınca saçlarına baya zarar vermen gerekir bence değiştirmek için çünkü koyu bi renk, eğer kahve seviyosan ışıltılı kahveler var onları deneyebilirisn onlarda yakışır bence :yeah:
mn54 çikolata kahve güzel bi renk bu boyayı kullanmadım ama memnundu sanırım kullananlar
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nasLi » Pzr Oca 04, 2009 11:46 pm

yorumlar için çok tşk arkadaşlar :) bende yakışacağını tahmin ediyorum ama hem okulda baya sorun çıkıyor.en iyisi ben vazgeçeyim artık başka bahara kaldı :S :sleepy:
Kullanıcı avatarı
nasLi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mn54 » Pzt Oca 05, 2009 1:27 am

esosh yazdı:nasli mavi beyaz tenliysen renkli gözlüysen çok yakışır ama sıkılınca saçlarına baya zarar vermen gerekir bence değiştirmek için çünkü koyu bi renk, eğer kahve seviyosan ışıltılı kahveler var onları deneyebilirisn onlarda yakışır bence :yeah:
mn54 çikolata kahve güzel bi renk bu boyayı kullanmadım ama memnundu sanırım kullananlar

teşşkürler esoshcm :)
Kullanıcı avatarı
mn54
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dilaaa » Pzt Oca 05, 2009 1:53 am

arkadaslar merhaba ben saclarımı 3 gün önce siyah maviye isteyerek hatta cok isteyerek boyamıstım ama erkek arkadaşımla sorun yasadık boya işine karşı olduğunu kendimden onu nefret ettirmeyemi çalıştığımı söyledi çok kötüyüm şimdi ben bu sacları sizce açabilirmiyim bi arkadaşımız efesor diye bi akıtıcıyla actıgını soyluyor bu sabah denıcem bana sans dıleyın umarım olur :crybaby: :(
dilaaa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esosh » Pzt Oca 05, 2009 4:51 pm

rica ederim mn54 :bye:
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ozlemakis » Cmt Oca 10, 2009 10:27 pm

dilaaa yazdı:arkadaslar merhaba ben saclarımı 3 gün önce siyah maviye isteyerek hatta cok isteyerek boyamıstım ama erkek arkadaşımla sorun yasadık boya işine karşı olduğunu kendimden onu nefret ettirmeyemi çalıştığımı söyledi çok kötüyüm şimdi ben bu sacları sizce açabilirmiyim bi arkadaşımız efesor diye bi akıtıcıyla actıgını soyluyor bu sabah denıcem bana sans dıleyın umarım olur :crybaby: :(

Sevgilinin sana bunu demesi yanlış davranış ama eğer içine sinmediyese rengi kesinlikle kuaförde actır rengini cünkü mavi siyahın acımı kolay bir renk değildir. Üzülme ama düzelir :bye:
Kullanıcı avatarı
ozlemakis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen iceblue87 » Pzt Oca 12, 2009 7:49 pm

mrb kızlar bişii sorucam bende elifin tenrenginden biraz daha esmerim saçlarım şuan siyah hint kınasıyla bayadım 2ay falan oluyo saçlarımı boyuya bilirmiyim ve sizce hangi renk gider esmere senelerdir hangi renk gider bulamadım.... :crybaby: yardımlarınızı esirgemeyin benden
Kullanıcı avatarı
iceblue87
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen imosem1903 » Çrş Oca 14, 2009 5:47 pm

efasor u ben kullanmıstım. efasor aslında oreyal gibi bir renk acıcı deil... boya akıtıcı... yenı boyanmıs olursa sactan daha kolay akıormus bilginize...
Kullanıcı avatarı
imosem1903
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen delihukukcu » Çrş Oca 21, 2009 5:40 pm

Kızlar sizce mavi siyah sac rengi kimlere yakısır ? cevaplarınızı bekliyorum :bye:
Kullanıcı avatarı
delihukukcu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen delihukukcu » Çrş Oca 21, 2009 5:46 pm

iceblue,
bence esmerlere ten renginin tonu , kası ve gözüne göre her renk yakısabilir :) mesela benim tenim bugday kasım gözüm var sarı sac hic yakısmıyo ama ablam esmer kasları kirpikleri az göz rengi daha acık ve röfleli hali süper duruyo yani sanırım kasa ve göze de bakmak lazım..ama tabiki bence koyu renkler daha cok yakısıyo..siyah, koyu kahverengi koyu kızıl belki altın yansımalı kahveler ya da balyajlar olabilir.. :bye:
Kullanıcı avatarı
delihukukcu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ellcn » Cum Oca 30, 2009 8:55 pm

siyah saçları buğday tenlilere daha çok yakıstırıorım ben..bende buğday tenliyim ve gerçk saç rengim kumraldı..bi ara saçlarımı açık renge boyadım ve yüzümü çok soluk gösterdi daha sonra koyu kumral a boyadım ve saçm syah oldu ve çok beyendm artık saçımı hep koyu boyuyorum..buğday tenlilere koyu kumral ve siyah tavsiye ederim çok gzl oluo ve yüzünüz ortaya çıkıo..birdaha açık renk e boyamayı düsünmüorum çok soluk oluyor o zmn yüzüm..esmerler bence kahverengi byayablrler çok hos olur..açık tenliler asla koyu boyamasın bi arkadasım boyamısdı siyaha ve korkunç olmusdu (= :yeah:
ellcn
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ceeeeee » Prş Şub 05, 2009 1:40 pm

elcn kesinlikle katılıyorum,buğday tenliyim bende,en iyi duran saç rengi kendim için diyorum siyah ve kızıl ,bir kaç ay öncesine kadar kızıldım,sıkılıp siyah yaptım .ama dediğim gibi bugday tenliyseniz ya kızıl, yada siyah öneriririm. :love10: çok beyaz tenliye kaşıda çok siyahsa vede kirpikliyse yakışıyor koyu renker,benim kaşim ,saçım şu an siyah olduğundan ,biraz açık renk kaldı,bende onu kaş kalemiyle boyuyarak hallediyorum,bu sırrı da canım sitemden öğrendim ,yani sizlerden kızlar. :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
ceeeeee
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Cum Şub 06, 2009 5:34 pm

kızlar saçlarımı biara bakırmı yapaım diyordum ama vazgeçtim saçımda boya var renk değişimleride var açıkcası dore kahveye boyuyodum şimdie kadar ama şöle güsel bi kahve yaptırtmayı düşünüyorum ,acaba açtırmadan o geçişi yapabilirlermi,daha önce böle geçiş yapan oldumu
gerçi düşününce sonucta saçımda renk karısımı oldugundan(3 renk var diebilirim)boya-saç uçları-ee birde dipten gelen kendi saç rengim
saç rengim şöle
alttaki daha saçımın rengi gibi diğeri güneşde dieim,2 ayrı fotodan çekildiği için biraz renkler farklı gibi :confused:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
------ MelBaGs.BlogSpoT ------
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ameterasu » Cum Şub 06, 2009 7:19 pm

mrb kızlar..
siyah saçdan kahveye döndüm ama bir türlü istedigim rengi bulamadı kuaförüm bende geçengün boya alıp boyadım ama yine olmadı hatta hiç hoşuma gitmedi kuaförüme gidip düzelttiemiorumda şimdi resim ekleyebilirsem size bir danışmak istiorum bu renk boya biliomusunuz die?

http://images.teamsugar.com/files/usr/1/15111/BEYONCE-GOOD.jpg
Kullanıcı avatarı
ameterasu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen yagmurnazli » Cum Şub 06, 2009 7:25 pm

ameterasu, bnm arkadaşım palettenin bronz kahvesine boyadı saçlarını. saçları koyu kahveydi senin istediğin rengin bi ton açığı oldu, bende o boyanın saçımda nasıl durduğunu merak ettim saçımın küçük bi kısmını boyadım ama benim saçımda daha açık bi renk tuttu canım.
yagmurnazli
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ameterasu » Cum Şub 06, 2009 7:48 pm

hmm anladım canım bende 2gün önce loreal casting çikolata karamel rengine boyadım ama olmadı acaba şimdi bronz kahveye boyasam olurmu acaba hofff :confused:
Kullanıcı avatarı
ameterasu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen yagmurnazli » Cum Şub 06, 2009 8:04 pm

bronz kahve şöyle canım, ama malesef istediğin renkten daha açık :(

PALETTE%20BRONZ%20KAHVE.jpg

çikolata kahve gibi sanki senn istediğin
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
yagmurnazli
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen mero748 » Cum Şub 06, 2009 8:10 pm

kızlar saçları siyahken başka renge kendi boyayayan varmı??
http://twitter.com/merimania
mero748
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ameterasu » Cum Şub 06, 2009 8:12 pm

saanırım canım koyu tenliyim çok açık renkler yaışmadıgı için siyah ve kahve tonları kullanıorum ama bu rengi çok begeniorum kendi kendimede kuaför yapamadı sen nasıl yapıcaksın diorum..
çok karasızım tekrar çikolata kahveye boyasam çok mu koyu olur acaba :(
Kullanıcı avatarı
ameterasu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen yagmurnazli » Cum Şub 06, 2009 8:13 pm

canım beğenmediysen bile bence biraz dinlendir saçlarını, iyice yıpranmasın saçların boyadan
yagmurnazli
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ameterasu » Cum Şub 06, 2009 8:20 pm

evt tatlım haklısın ve yeni kestirdim uçları kötü die kendi gelsin dedim belki boya aktıkca güzel bi renk olur bi süre böle kullanim canım çok tşk ederim yardımcı oldugun için :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
ameterasu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gokche19 » Pzr Şub 08, 2009 10:32 am

blackbat yazdı:kızlarr saç boyası bölümüne yazdım kimse cevaplamadı :(
silky marka saç boyası kullanan varmıı arkadaşlar? bitkiselmii saçı yıpratıyormu??
iyiyse onun siyah rengini alcamdaa...
yada eczanelere phyto boyasını sorcam oda iyimiş :dontknow:

ben geçen yıl hep silky kullandım hem kendim annem anneannm dayımın kızı vs :toofunny: boyaiyi hoş hiç amnyak kokusu yok bu bnm için yeterliydi bile miss gibi saçlar boyanmış gibi deil byamada yıpranmıo fakat sanki pek kalıcı deil saçta daha sonra paletteyi kullanınca silkyi bıraktım açıkcası ;)
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kosem » Pzr Şub 08, 2009 5:32 pm

delihukukcu bence mavi siyah beyaz tenlilere yakışır, çok seksi ve çekici duruyor onlarda
Kullanıcı avatarı
kosem
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kosem » Pzr Şub 08, 2009 5:35 pm

melcim bence saç rengin gayet güzel, çok doğal durmuş
Kullanıcı avatarı
kosem
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen delihukukcu » Pzr Şub 08, 2009 5:36 pm

bence de :yeah: benim tenim bugday o yüzden kararsızım mavi siyahta. Ama siyah yapmak istiyorum..Cok cekici bir renk :love10:
Kullanıcı avatarı
delihukukcu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nasLi » Cmt Şub 14, 2009 4:15 pm

aynen bende boyatıcam ama çok değişkenim akması sorun olur falan biride boya akınca saçın beyazlamış gibi drur demişti ondan vazgeçtim. sarı saçlı olduğum için makyaj olmadan çok soluk duruyorum ayrıca bi topuz yapsam diplerim koyu renk topuz sarı kondurma saç gibi duruyo sevmiyorum föönlü olunca çok güzel duruyo ama hep fön olmaz..beyaz tenli hemde bembeyazım yeşil gözlüyüm mavi siyah tonu iyi gider diye düşünüyorum..
siyah deyince aklıma direk bu kız geliyo tam bunun renginden istiyorum..pek resim koymadım ama bilen gören vardır :)
kolestonda migrosta indirim varmış alsammı ?
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
nasLi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen melegim » Cmt Şub 14, 2009 10:04 pm

evet cnm bende kullandım mavi siyah çok güzel sonradan sadece siyah boyadım ama senin gözlerin yeşilmiş eminim sana çok yakışıcak en kullanışlı renk zaten... :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
melegim
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esosh » Cmt Şub 14, 2009 10:49 pm

aşkı memnudaki nihali siyah saçlı halinden ziyade şimdiki saçıyla daha çok beğeniyorum bence bu renk ifadesini çok sert yapmış tabi zevkler değişir, ben sert ifade çok sevmediğim için yeni halini beğeniyorum heralde
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen nasLi » Pzr Şub 15, 2009 12:18 am

tabıkı cnm orda 20lı yaslarda hırcın bi rockcı kızı canlandırıyodu haliyle sert olması lazım :)
bende şimdiki saçını hiç sevmiyorum onunn :)
Kullanıcı avatarı
nasLi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen audreyy » Pzr Şub 15, 2009 11:56 am

bence şu anki saçları çok tatlı, çok yakışmış :)
Kullanıcı avatarı
audreyy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Prş Şub 19, 2009 11:04 pm

Bende yıllarca mavi-siyah kullandım saçlarımı,çok iddialı ama çok da asil duruyor bu renk.Ama şimdi yapmaya cesaretim yok hatları çok sert gösteriyor ayrıca yaşı da büyük gösteren bir renk.Beyaz tenli mavi gözlüyüm kaşlarımda kömür siyahı yani siyah tam benim için ama dönmesi çok zor bir renk.Bu renkten dönerken saçlarımdan oldum kısacık kestirmiştim.Bazen aklımdan geçiyor yaptırsam mı diye ??? !!!
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen endohater » Cum Şub 20, 2009 2:00 am

benim de saçım mavi siyah. ten rengim beyaz gözlerim koyu kahve...fena diil bence bilmem. seviyorum ben :)
Kullanıcı avatarı
endohater
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nasLi » Cum Şub 20, 2009 3:07 pm

kızlar koyu kestane boyadım cokda hos oldu :) ama yazın mavi siyah yapıcam icimde kalmadı değil :)
bunun gibi Resim
http://www.bilginnet.com/wp-content/upl ... es-a06.jpg
http://www.bilginnet.com/wp-content/upl ... es-a01.jpg
adriana tonundan gibi oldu tabı bu flasta daha parlak duruyo :)
Kullanıcı avatarı
nasLi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gokche19 » Cum Şub 20, 2009 6:51 pm

Loreal Casting Creme Gloss Siyah ile boyadım saçlarımı kızLar :blushing: 28 yıkamaya kadar akma yapmıomuş ve sadece 20 dk bekletiosun...amonyaksız old. için kokuda yapmadı :blushing: renk ve parlaklık olarak memnunum ...kalıcığını 1 ay sonraa görüces :bye:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen endohater » Cum Şub 20, 2009 6:53 pm

ben castingden hiç memnun kalmadım hemen aktı :dontknow:
Kullanıcı avatarı
endohater
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gokche19 » Cum Şub 20, 2009 7:09 pm

aa :confused: bende normalde palette 3.0 la boyuyordum ama zmnla aktı e malum düzleştirici kullandığm içinde rengi açıldı garip bişekilde :tongue: siyah boyayayım die aldım castingi ama bakıcas nasıl olucak 1 ay sonra :blushing:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir