Siyah ve Kahverengi SacLar

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Siyah ve Kahverengi SacLar

Mesajgönderen cerro » Çrş Ağu 06, 2008 4:33 pm

sarı ya boyattığım saçlarımı çok büyük gürünüyorum diye gittim kahveye boyattm. 2 kez boyanınca oturur rengi dediler ben de salak gibi 2. boyamada siyaha boyattım. siyah olunca da saçım çok sert oldu dalgalı saçlarım pırasaya döndü gittim tekrar açtırıp kahve yaptırdım :) sonuçta saçlarım saçmaladı :) uçları yandı. Saçımı sarıya boyatırken hiç ama hiç yanmamıştı ama siyahtan kahveye dönerken (farklı bir kuaför kullanmak zorunda kaldım) lastik gib oldular :(

dalgalı ve herkesin çok beğendiği saçlarımı omzuma kadar kestirmek zorunda kaldım malesef:(
7 ayda artık şacımda yanan bir yer yok ama kısalar :(

bakalım ne zaman uzar...

siz siz olun renklerle çok oynamayın! sonuçları çok üzücü olabiliyor malesef...
Kullanıcı avatarı
cerro
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bunny » Çrş Ağu 06, 2008 4:55 pm

ciiden yazdı:Kızlarr benim saçlarım çikolata kahve normalde,,bir yıldır fln sürekli aynı renge boyatıorum.tatilde havuzdan güneşten çok açıldı,,bilmediim kuafore gidiceme kendim boyiim dedim, koleston 6.77 çikolata kahve aldım.saçlarım neredeyse siyah oldu yaa :crybaby: sadece 30dk beklettim neden böyle oldu aklım almıor..
Şimdi hiç içime sinmedi saç rengim,,hemen açtırmak da istemedim yıpranmasın diye..zaten zor toparlamıştım :crybaby:
Sizce ne yapmalıyım ? Belki yıkadıkça açılır biraz diye umuyorum..Yoksa gidip açtırsam mı :confused:

Kızlar daha önce söyledim mi bilmiyorum ama Wella Koleston boya alırken dikkat edin. Hiçbir zaman kutusunda gösterilen renk çıkmıyor. İlla ki 1-2 ton koyusu oluyor. Benim de başıma aynı şeyler geldi. O yüzden artık Wella almıyorum. Alacaksanız da istediğiniz rengin 1-2 ton açığını alın(yani kutudaki renk istediğinizden açık olsun). Yoksa sonu hüsran oluyor.
Kullanıcı avatarı
bunny
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cupcake82 » Çrş Ağu 06, 2008 5:00 pm

bunny cim sana katılıyorum.bu benim ilk ve son koleston alışım ! :pisik:
Kullanıcı avatarı
cupcake82
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ameterasu » Çrş Ağu 06, 2008 7:04 pm

ewt kızlar çok haklısınız bende hep loreal alırım ama annemin saçını boyamak için güzel bir küllü renk bakıorduk ve kolestondaki renk hoşumuza gitti aldık boyadım alşam aman allahım annemin sacı bariz turuncu oldu :pisik: ve ertesi gün gidip loreal aldım içinde açıcı olan tekrar boyamak zorunda kaldık açtı ama çok degl tabi saçlarıda kötü oldu şimdi beklioruz bakalım zaman geçince kuaföre gidip düzelttiricek..
Kullanıcı avatarı
ameterasu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cupcake82 » Çrş Ağu 06, 2008 7:30 pm

canım loreal in içinde açıcı olan dediin serisi hangisi acaba ?
Kullanıcı avatarı
cupcake82
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ameterasu » Prş Ağu 07, 2008 11:00 am

canım hatırlamıyorum ama zaten öle söyledigin zaman veriyorlar genelde sarı renklerde oluyor açıcı olanlar ama ben yinede annme sorarım belki hatırlar tekrar yazarım adını canım :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
ameterasu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cupcake82 » Prş Ağu 07, 2008 11:11 am

teşekkür ederim canımm :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
cupcake82
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cerro » Prş Ağu 07, 2008 4:10 pm

ciiden cim ben bir boyu kurbanı olduuğumdan biliyorum. emin olabilirsin ki akıcak:)
Kullanıcı avatarı
cerro
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lunitari » Prş Ağu 07, 2008 4:18 pm

ciiden yazdı:Kızlarr benim saçlarım çikolata kahve normalde,,bir yıldır fln sürekli aynı renge boyatıorum.tatilde havuzdan güneşten çok açıldı,,bilmediim kuafore gidiceme kendim boyiim dedim, koleston 6.77 çikolata kahve aldım.saçlarım neredeyse siyah oldu yaa :crybaby: sadece 30dk beklettim neden böyle oldu aklım almıor..
Şimdi hiç içime sinmedi saç rengim,,hemen açtırmak da istemedim yıpranmasın diye..zaten zor toparlamıştım :crybaby:
Sizce ne yapmalıyım ? Belki yıkadıkça açılır biraz diye umuyorum..Yoksa gidip açtırsam mı :confused:

canım bekle o boya biraz akıcaktır. beyaz sabunun da boyayı akıttığını duymuştum. ama sabunu saçına değdirmiyceksin elinde köpürtüp köpüğünü sürceksin öyle yıkıycaksın sonra da şampuanliycaksın ;)
Kullanıcı avatarı
lunitari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cupcake82 » Prş Ağu 07, 2008 5:46 pm

kızlar ilk boyandıgı güne göre baya bi açılma var saçımda :pray: ilk gün siyah gibi bişydi korktum valla :confused: ama şu beyaz sabun olayını bi deniim,çok teşekkür ederim :huggs:
Kullanıcı avatarı
cupcake82
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kennyy » Prş Ağu 07, 2008 6:11 pm

Ciiden keşke palette çikolata kahvesine boyasaydın.Ben dün boyadım süper oldu rengi kuaförüm bile fön çekerken acayip şaşırdı nasıl yaptın kendi kendine bu rengi die :) tam istediğim gibi oldu bundan sonra koleston çikolata kahvesinden şaşmam :pray:
kennyy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kennyy » Prş Ağu 07, 2008 6:12 pm

ayy pardon paletteden şaşmam :bye:
kennyy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Değişiklik istiyorum:(

Mesajgönderen rose20rose » Cum Ağu 08, 2008 12:24 pm

slm kızlar=) ben saçımı 1 yıldır kızıla boyuyorum aslında once balyaj dıye aralarına attırdım gun geçtikçe saçımın tamamını kızıl yaptım:D ama dip boyası değil. kızıl cok akıyo cilasını her hafta kendım yapıyorum birde benim yaptgım cila pembe kzııl karışımı çok ho duruyo herkes çok beğeniyor ama sıkıldım artık ne renk yaptırsam bilmiyorum acaba devam mı etsem kızıla yoksa değiştirsem mi? ya kızıl kadar güzel olmazsa diye korkuyorum:( üff bir türlü karar veremedim:(
Kullanıcı avatarı
rose20rose
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lenin » Cum Ağu 08, 2008 7:04 pm

ben kahverengini çok seviyorum.saçlarımla çok oynadım ama en güzel doğal renk bence
lenin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bunny » Cmt Ağu 09, 2008 9:16 am

kanjii yazdı:ciidenciğim forumda bi yerde bahsedilmişti, loreal'in silver şampuanı varmış, boya akıtmak için. ben hiç rastlamadım, ama bunu deneyebilirsin belki. kahvenin koyu tonları kızıl kadar kolay ve çabuk akmıyor maalesef :dontknow:

Kızlar L'oreal'in Silver şampuanı strawberryde var şu anda. Denemek isteyenlere duyurulur.
http://tr.strawberrynet.com/productDeta ... 3&goChar=L
Kullanıcı avatarı
bunny
BaKımLı
BaKımLı

Re: Değişiklik istiyorum:(

Mesajgönderen gokche19 » Cmt Ağu 09, 2008 10:53 am

rose20rose yazdı:slm kızlar=) ben saçımı 1 yıldır kızıla boyuyorum aslında once balyaj dıye aralarına attırdım gun geçtikçe saçımın tamamını kızıl yaptım:D ama dip boyası değil. kızıl cok akıyo cilasını her hafta kendım yapıyorum birde benim yaptgım cila pembe kzııl karışımı çok ho duruyo herkes çok beğeniyor ama sıkıldım artık ne renk yaptırsam bilmiyorum acaba devam mı etsem kızıla yoksa değiştirsem mi? ya kızıl kadar güzel olmazsa diye korkuyorum:( üff bir türlü karar veremedim:(

bende oryel aldım bi tane bayaj attım çıtçıtlarıma kzıl oldu kızıla boyayacağım akıcak die korkuyorum :blushing: cilasını nnasıl yapıorsun nerden alıosun falan biraz anlatırmısın :blushing: :kiss:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sabrina18 » Cmt Ağu 09, 2008 12:28 pm

kennyy yazdı:Ciiden keşke palette çikolata kahvesine boyasaydın.Ben dün boyadım süper oldu rengi kuaförüm bile fön çekerken acayip şaşırdı nasıl yaptın kendi kendine bu rengi die :) tam istediğim gibi oldu bundan sonra koleston çikolata kahvesinden şaşmam :pray:

cnm bu çikolata kahve tam olarak turuncuları kapatır mı ? :dontknow:
Kullanıcı avatarı
sabrina18
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ameterasu » Cmt Ağu 09, 2008 12:57 pm

ciiden yazdı:canım loreal in içinde açıcı olan dediin serisi hangisi acaba ?

canım dün özellikle baktım loreal recital preference serisi ultra açıcı açık sarı yada dore kahve falan yazıyo üzerinde.. :bye:
Kullanıcı avatarı
ameterasu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen imosem1903 » Cmt Ağu 09, 2008 1:02 pm

yine slmm kızlarrrr... boyama işlemini yaptım ve sonucu bildiiriyorum... gercekten boya boyayı açmıyorrrr diplerde bir karıss kızılımsı hoş bi renk oldu uçlarda 1 karıs simsiyah duruyorr genel görünüm olarak cok hoss duruyor diye duyumlar aldım smdilik zevkle kullanıyorum ama kızıl rengi kullanmak siyahı kullanmaktan cok daha zormusss:( herhalde biraz daha keyfini cıkartıp siyaha boyucamm gene...
Kullanıcı avatarı
imosem1903
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kanjii » Cmt Ağu 09, 2008 1:17 pm

bunny yazdı:
kanjii yazdı:ciidenciğim forumda bi yerde bahsedilmişti, loreal'in silver şampuanı varmış, boya akıtmak için. ben hiç rastlamadım, ama bunu deneyebilirsin belki. kahvenin koyu tonları kızıl kadar kolay ve çabuk akmıyor maalesef :dontknow:

Kızlar L'oreal'in Silver şampuanı strawberryde var şu anda. Denemek isteyenlere duyurulur.
http://tr.strawberrynet.com/productDeta ... 3&goChar=L

bunnyciğim çok sağol, baktım şimdi ama bi sorum oalacak kızlar, ürün detayında sararmayı önleyip gümüşi ışıltı kzandırır diyor, bu saçtaki mevcut boyayı da akıtacağı anlamını taşımaz herhalde dimi?
benim doğal saç rengim koyu küllü kumral, ama kaş rengim koyu diye son bir senedir hep koyu tonlara boyuyorum saçımı ama artık bu koyu tonlar sıktı, saçım da alışmış olacakki artık renkte bariz açılmalar olmuyor, o yüzden boya aksın gitsin istiyorum ben. çok şey mi istiyorum :confused:
Kullanıcı avatarı
kanjii
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen rose20rose » Cmt Ağu 09, 2008 6:42 pm

gokche19 yazdı:
rose20rose yazdı:slm kızlar=) ben saçımı 1 yıldır kızıla boyuyorum aslında once balyaj dıye aralarına attırdım gun geçtikçe saçımın tamamını kızıl yaptım:D ama dip boyası değil. kızıl cok akıyo cilasını her hafta kendım yapıyorum birde benim yaptgım cila pembe kzııl karışımı çok ho duruyo herkes çok beğeniyor ama sıkıldım artık ne renk yaptırsam bilmiyorum acaba devam mı etsem kızıla yoksa değiştirsem mi? ya kızıl kadar güzel olmazsa diye korkuyorum:( üff bir türlü karar veremedim:(

bende oryel aldım bi tane bayaj attım çıtçıtlarıma kzıl oldu kızıla boyayacağım akıcak die korkuyorum :blushing: cilasını nnasıl yapıorsun nerden alıosun falan biraz anlatırmısın :blushing: :kiss:

cnm ben ılk kızıla boyattgımda ıkı haftada mahvoldu sacım cok cabuk akıyo bakır rengı oluyordu ınsanı soluk gosterıyor kuafore gıttım. kızılı ıkı haftada bı cıla yapmak gerektgını ve sacımı hergun yıkamamamı söledı (gunde ıkı kez fılan yıkıodum:)) ona gıtmeye basladım. kuaförum saolsun kendımde yapabılcegımı söyledı.cıla zaten sacın boyalı kısmına uygulanıo boyasız kısmına zararı yok ılık suyla karıstırıp sacımın boyalı kısmına uyguluyorum 2o dk bekledınmı yıkıosun hepsı bu:) kuafordekı cıla kırmızı kızıl karısımıydı onu yapıyordu. bana pembe kızıl karısımı vrmıs yanlıslıkla ama farkettımkı bu pembelı olan daha guzel. ılk yaptgımda sokakta yururken bayanlar gelıp nerde boyattgımı soruyordu:) eğer boyatmayı dusunuosan cılasının ısmını fılan yazarım, cok akıyor bıraz zahmetlı ama ınankı buna değiyor:) cılasını alırsan 8 ay fılan gıder baya oluyo yaparken fazla koymuyorsn. bu sekılde baya ekonomık oluyor cila için kuaföre gıtsen 30 ytl fılan verıyosun, ama cılanın kendısı ben aldgımda 3o ytl:)
bende sıkıldımdı 1 yıldır zahmetlı sacıma zarar verır fılan dıye ama değiştirmicem sanırım
Kullanıcı avatarı
rose20rose
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cupcake82 » Cmt Ağu 09, 2008 6:52 pm

bunny, ameterasu çok teşekkürler kızlar bilgiler için.
sanırım lorealin o serisinden bir renk alıp çıtçıtlarımda denicem öncelikle ;)
Kullanıcı avatarı
cupcake82
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bunny » Cmt Ağu 09, 2008 7:27 pm

Kanjicim, açıkçası ben kullanmadım şampuanı ama renk akıtmak için olduğu söylenmiş hep forumda. Bir de şu açıklama var strawberrynet'de:

Helps reduce unwanted yellow tones of tinted blonde hair or highlights

Boyanmış sarı saçta veya gölgelerde istenmeyen sarı tonlarının azaltılmasına yardımcı olur.

Makeupalley'den de yorumlara baktım az önce. Sarışınlar saçları hani sapsarı olduğunda yani doğal durmayan bir hale geldiğinde kullanmışlar. Hepsi de çok beğenmiş. Saç rengi koyu olan biri de kullanmış ama saçının rengini açtırdığında ya da kül rengine boyattığında. Kısacası hepsi 'cooler' bir ton alde etmek için kullanmışlar. Koyu renk saçlı bir denek :) bulamadım veri sisteminde.

http://makeupalley.com/product/showrevi ... al/Shampoo
Kullanıcı avatarı
bunny
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gokche19 » Cmt Ağu 09, 2008 8:09 pm

rose20rose yazdı:
gokche19 yazdı:

cnm ben ılk kızıla boyattgımda ıkı haftada mahvoldu sacım cok cabuk akıyo bakır rengı oluyordu ınsanı soluk gosterıyor kuafore gıttım. kızılı ıkı haftada bı cıla yapmak gerektgını ve sacımı hergun yıkamamamı söledı (gunde ıkı kez fılan yıkıodum:)) ona gıtmeye basladım. kuaförum saolsun kendımde yapabılcegımı söyledı.cıla zaten sacın boyalı kısmına uygulanıo boyasız kısmına zararı yok ılık suyla karıstırıp sacımın boyalı kısmına uyguluyorum 2o dk bekledınmı yıkıosun hepsı bu:) kuafordekı cıla kırmızı kızıl karısımıydı onu yapıyordu. bana pembe kızıl karısımı vrmıs yanlıslıkla ama farkettımkı bu pembelı olan daha guzel. ılk yaptgımda sokakta yururken bayanlar gelıp nerde boyattgımı soruyordu:) eğer boyatmayı dusunuosan cılasının ısmını fılan yazarım, cok akıyor bıraz zahmetlı ama ınankı buna değiyor:) cılasını alırsan 8 ay fılan gıder baya oluyo yaparken fazla koymuyorsn. bu sekılde baya ekonomık oluyor cila için kuaföre gıtsen 30 ytl fılan verıyosun, ama cılanın kendısı ben aldgımda 3o ytl:)
bende sıkıldımdı 1 yıldır zahmetlı sacıma zarar verır fılan dıye ama değiştirmicem sanırım

cilanın markasını bide kızıl hangi marka no alıosun :blushing: bende böle pembeli kızıllı farklı boyamak istiorum açtım oryelle kızl şu an uçları bide balyaj olarak açıp boyucam :)
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen lasoledad » Cmt Ağu 09, 2008 8:18 pm

gokche19 yazdı:cnm ben ılk kızıla boyattgımda ıkı haftada mahvoldu sacım cok cabuk akıyo bakır rengı oluyordu ınsanı soluk gosterıyor kuafore gıttım. kızılı ıkı haftada bı cıla yapmak gerektgını ve sacımı hergun yıkamamamı söledı (gunde ıkı kez fılan yıkıodum:)) ona gıtmeye basladım. kuaförum saolsun kendımde yapabılcegımı söyledı.cıla zaten sacın boyalı kısmına uygulanıo boyasız kısmına zararı yok ılık suyla karıstırıp sacımın boyalı kısmına uyguluyorum 2o dk bekledınmı yıkıosun hepsı bu:) kuafordekı cıla kırmızı kızıl karısımıydı onu yapıyordu. bana pembe kızıl karısımı vrmıs yanlıslıkla ama farkettımkı bu pembelı olan daha guzel. ılk yaptgımda sokakta yururken bayanlar gelıp nerde boyattgımı soruyordu:) eğer boyatmayı dusunuosan cılasının ısmını fılan yazarım, cok akıyor bıraz zahmetlı ama ınankı buna değiyor:) cılasını alırsan 8 ay fılan gıder baya oluyo yaparken fazla koymuyorsn. bu sekılde baya ekonomık oluyor cila için kuaföre gıtsen 30 ytl fılan verıyosun, ama cılanın kendısı ben aldgımda 3o ytl:)

cilanın markasını bide kızıl hangi marka no alıosun :blushing: bende böle pembeli kızıllı farklı boyamak istiorum açtım oryelle kızl şu an uçları bide balyaj olarak açıp boyucam :)[/quote]
canım peki cilayı nerden alıyorsun ve ne marka ?
Kullanıcı avatarı
lasoledad
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kanjii » Cmt Ağu 09, 2008 9:30 pm

bunny yazdı:Kanjicim, açıkçası ben kullanmadım şampuanı ama renk akıtmak için olduğu söylenmiş hep forumda. Bir de şu açıklama var strawberrynet'de:

Helps reduce unwanted yellow tones of tinted blonde hair or highlights

Boyanmış sarı saçta veya gölgelerde istenmeyen sarı tonlarının azaltılmasına yardımcı olur.

Makeupalley'den de yorumlara baktım az önce. Sarışınlar saçları hani sapsarı olduğunda yani doğal durmayan bir hale geldiğinde kullanmışlar. Hepsi de çok beğenmiş. Saç rengi koyu olan biri de kullanmış ama saçının rengini açtırdığında ya da kül rengine boyattığında. Kısacası hepsi 'cooler' bir ton alde etmek için kullanmışlar. Koyu renk saçlı bir denek :) bulamadım veri sisteminde.

http://makeupalley.com/product/showrevi ... al/Shampoo

canım benim kıyamam bir de o kadar araştırmışsın çok çok teşekkür ederim :kissmuch: :huggs:
acaba koyu renk saçlı biri olarak denek mi yapsam kendimi :dontknow: neyse ilk fırsatta kuaförüme sorayım, bir fikrini alayım :bye:
Kullanıcı avatarı
kanjii
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen rose20rose » Pzr Ağu 10, 2008 10:58 pm

lasoledad yazdı:
gokche19 yazdı:cnm ben ılk kızıla boyattgımda ıkı haftada mahvoldu sacım cok cabuk akıyo bakır rengı oluyordu ınsanı soluk gosterıyor kuafore gıttım. kızılı ıkı haftada bı cıla yapmak gerektgını ve sacımı hergun yıkamamamı söledı (gunde ıkı kez fılan yıkıodum:)) ona gıtmeye basladım. kuaförum saolsun kendımde yapabılcegımı söyledı.cıla zaten sacın boyalı kısmına uygulanıo boyasız kısmına zararı yok ılık suyla karıstırıp sacımın boyalı kısmına uyguluyorum 2o dk bekledınmı yıkıosun hepsı bu:) kuafordekı cıla kırmızı kızıl karısımıydı onu yapıyordu. bana pembe kızıl karısımı vrmıs yanlıslıkla ama farkettımkı bu pembelı olan daha guzel. ılk yaptgımda sokakta yururken bayanlar gelıp nerde boyattgımı soruyordu:) eğer boyatmayı dusunuosan cılasının ısmını fılan yazarım, cok akıyor bıraz zahmetlı ama ınankı buna değiyor:) cılasını alırsan 8 ay fılan gıder baya oluyo yaparken fazla koymuyorsn. bu sekılde baya ekonomık oluyor cila için kuaföre gıtsen 30 ytl fılan verıyosun, ama cılanın kendısı ben aldgımda 3o ytl:)

cilanın markasını bide kızıl hangi marka no alıosun :blushing: bende böle pembeli kızıllı farklı boyamak istiorum açtım oryelle kızl şu an uçları bide balyaj olarak açıp boyucam :)

canım peki cilayı nerden alıyorsun ve ne marka ?[/quote]

ben kuaförde boyattım o bana loreal'ın kızılını kullandığını söyledi ve gösterdide. onu yapınca rengi normal kırmızılı kızıl oluyo ama o zaten ıkı haftya akınca cılayı pembelı ıstıyorsan cıla yapınca pembelı kızıl oluyor, kırmızılı ıstıyorsanda öyle alırsın. ben cilayı dısarda bulamadım cok yerede bakmadım kuaforumden rıca ettım o getırtıyor. cilanın ustundekılerı yazıyorum sen yınede alırken pembelısı fılanmı dye sor yanlış olmasın tabı alırsan: :) JEAN'S COLOR =Magenta 250 ml.
Kullanıcı avatarı
rose20rose
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen rose20rose » Pzr Ağu 10, 2008 11:00 pm

ben kuaförde boyattım o bana loreal'ın kızılını kullandığını söyledi ve gösterdide. onu yapınca rengi normal kırmızılı kızıl oluyo ama o zaten ıkı haftya akınca cılayı pembelı ıstıyorsan cıla yapınca pembelı kızıl oluyor, kırmızılı ıstıyorsanda öyle alırsın. ben cilayı dısarda bulamadım cok yerede bakmadım kuaforumden rıca ettım o getırtıyor. cilanın ustundekılerı yazıyorum sen yınede alırken pembelısı fılanmı dye sor yanlış olmasın tabı alırsan: :) JEAN'S COLOR =Magenta 250 ml.
Kullanıcı avatarı
rose20rose
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bossnes » Pzr Ağu 10, 2008 11:03 pm

eljf yazdı:Resim
resmimi eklemeye çaılştım ama oldumu bilmiorum benm saçım böle biş renk kahve tonları denemek istiorum ama yakışırmı hiçbi fikrim yok :S

ayy canımm ne kdr hoşsun bence saçını hiç boyayla falan yıpratma,bu renk çok çok güzel we feci yakımış,yıpratırsan saçının güzelliği de yok olr..bırak biraz yaşın büyüyünce boyarsın cnku yasın kucuk gibi hiç gerek yok
Kullanıcı avatarı
bossnes
Banlandı

Mesajgönderen ameterasu » Pzt Ağu 11, 2008 1:45 pm

evet canım bencede boyama saç rengin çok hoş benim kendi şaç rengimin aynısı ama malesef ben siyaha boyadım ve suan açtırmak istesemde kuaförüm açmıyor yıpranıcak die diplerden çıkıncada hoşuma gitmedigi için boyamak zorunda kalıyorum bi kere boyayıca saçını gerisi geliyor ve malesef saçların inanılmaz yıpranıyor bence hiç dogallıgını bozma canım..
Kullanıcı avatarı
ameterasu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lasoledad » Sal Ağu 12, 2008 9:53 pm

canım şişesi böylemi cila nın
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
lasoledad
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen blush » Sal Ağu 12, 2008 10:08 pm

Elıf kahveler sana cok yakışır ama bence de cok gençsın ılerde dusunebılırsın ben siyah saçlarını cok beğendım :yeah:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen rose20rose » Çrş Ağu 13, 2008 9:13 pm

lasoledad yazdı:canım şişesi böylemi cila nın

evet cnm böyle benimde bitti 8 ay kullandım bulamadım bıkacyere sormustum kuaförume söyledim ondan alıcam. cnm sen sacını boyadın dımı? sacın boyalı kısmı için kullnılır.
Kullanıcı avatarı
rose20rose
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lasoledad » Prş Ağu 14, 2008 11:13 pm

canım benim saçım koyu kahve ama boyanın rengi yıkadıkça soluklaştı senin cilanın kahve saçlar için olanı yokmuş goldwell de ve koleston un perfect serisinde var ama nasıl sonuç elde ederim bilmedğimden hiç ellemeyeyim diyorum bakalım
Kullanıcı avatarı
lasoledad
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen dune14 » Cum Ağu 15, 2008 12:59 am

Cilayı kendiniz nasıl yapıyorsunuz ?? Her tarafına sürebilmek zor olmuyor mu ??? Cilayı kuaförünüzden mi alıyorsunuz ??

Çok mu soru sordum :confused:

Saçım röfleli ama yazın bir ay geçmeden açılıyor rengi ve bende cilaya gitmekten sıkıldım artık :pisik:
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen rose20rose » Pzt Ağu 18, 2008 1:21 pm

dune14 yazdı:Cilayı kendiniz nasıl yapıyorsunuz ?? Her tarafına sürebilmek zor olmuyor mu ??? Cilayı kuaförünüzden mi alıyorsunuz ??

Saçım röfleli ama yazın bir ay geçmeden açılıyor rengi ve bende cilaya gitmekten sıkıldım artık :pisik:

cılayı sacın boyalı kısmına uyguluyorsun valla ben yaparken sacımın boyasız kısmına fılanda suruyorum boyalı kısmı ayıklamak zor oluyo:) bulasmıyor mrk etmeyın sadece boyalı kısma etkısı oluyor. benm balyaj oldgu ıcın 3- 4 kez cılayı sıkınca yetıo ıcıne ılık suyu karsıtrıorum. 20 dk bekledıkten snra yıkıyorum. ama bn farkettımkı daha fazla bekleyınce sac koyu oluyo bence daha guzel :) sacı cok yıkarsan kızılda cok akar:( 2 gunde bı yıkıyorum kuaförum söyledi ve ıkı haftada bı mutlaka cıla yaparım.
Kullanıcı avatarı
rose20rose
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen delihukukcu » Cmt Ağu 23, 2008 8:26 pm

kızlaaar merhaba :) benim sorunum biraz uzun:) saclarım koyu kahveydi (boya ) subatta acık kahve rengi üstüne sarı balyajlar attı kuoforum..nisanda evde palette koyu kahveyle boyadım neredeyse simsiyah oldum ama o rengi sevdim:) haziran ayında tam 3 kere hazır boyalarla sacımı acmaya calıstım fakat alttaki rengi kıramadım tabiki:) kuofor actı sacımı boyadı falan koyu sarı gibi bi renk oldu begenmedim bi ton koyusuna boyattım fakat kuoforumun yaptıgı renk hemen aktı..sarılar cıktı.temmuz bası gibi kendim tekrar koyu kahveye ( palette) boyadım o da 3 hafta icerisinde aktı aradan kızıl kızıl cıktılar.gecen hafta tekrar evde koyu kahveye boyadım..gene aradan cıktılar kızıl kızıl..ve malesef bu kadar işlem sonucu saclarım tane tane elimde kalıyo:( cok üzülüyorum kestirmek istemiyorum:( ama bu renkte kötü olucak bi müddet sonra :( hatta oldu bile :( tatlı bi kahveye (suankinden acık bi renk ) boyatmak istiyorum.ne önerirsiniz? tesekkürler :bye:
Kullanıcı avatarı
delihukukcu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen AvrilLavigne » Pzr Ağu 24, 2008 7:42 pm

delihukukcu yazdı:kızlaaar merhaba :) benim sorunum biraz uzun:) saclarım koyu kahveydi (boya ) subatta acık kahve rengi üstüne sarı balyajlar attı kuoforum..nisanda evde palette koyu kahveyle boyadım neredeyse simsiyah oldum ama o rengi sevdim:) haziran ayında tam 3 kere hazır boyalarla sacımı acmaya calıstım fakat alttaki rengi kıramadım tabiki:) kuofor actı sacımı boyadı falan koyu sarı gibi bi renk oldu begenmedim bi ton koyusuna boyattım fakat kuoforumun yaptıgı renk hemen aktı..sarılar cıktı.temmuz bası gibi kendim tekrar koyu kahveye ( palette) boyadım o da 3 hafta icerisinde aktı aradan kızıl kızıl cıktılar.gecen hafta tekrar evde koyu kahveye boyadım..gene aradan cıktılar kızıl kızıl..ve malesef bu kadar işlem sonucu saclarım tane tane elimde kalıyo:( cok üzülüyorum kestirmek istemiyorum:( ama bu renkte kötü olucak bi müddet sonra :( hatta oldu bile :( tatlı bi kahveye (suankinden acık bi renk ) boyatmak istiyorum.ne önerirsiniz? tesekkürler :bye:

hala boyamak istemene şaşırdım doğrusu... :dontknow: her boyanışında daha beter yıpranır saçın bilmiyorum :dontknow:
Kullanıcı avatarı
AvrilLavigne
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen imosem1903 » Pzt Ağu 25, 2008 5:48 pm

AvrilLavigne yazdı:
delihukukcu yazdı:kızlaaar merhaba :) benim sorunum biraz uzun:) saclarım koyu kahveydi (boya ) subatta acık kahve rengi üstüne sarı balyajlar attı kuoforum..nisanda evde palette koyu kahveyle boyadım neredeyse simsiyah oldum ama o rengi sevdim:) haziran ayında tam 3 kere hazır boyalarla sacımı acmaya calıstım fakat alttaki rengi kıramadım tabiki:) kuofor actı sacımı boyadı falan koyu sarı gibi bi renk oldu begenmedim bi ton koyusuna boyattım fakat kuoforumun yaptıgı renk hemen aktı..sarılar cıktı.temmuz bası gibi kendim tekrar koyu kahveye ( palette) boyadım o da 3 hafta icerisinde aktı aradan kızıl kızıl cıktılar.gecen hafta tekrar evde koyu kahveye boyadım..gene aradan cıktılar kızıl kızıl..ve malesef bu kadar işlem sonucu saclarım tane tane elimde kalıyo:( cok üzülüyorum kestirmek istemiyorum:( ama bu renkte kötü olucak bi müddet sonra :( hatta oldu bile :( tatlı bi kahveye (suankinden acık bi renk ) boyatmak istiyorum.ne önerirsiniz? tesekkürler :bye:

hala boyamak istemene şaşırdım doğrusu... :dontknow: her boyanışında daha beter yıpranır saçın bilmiyorum :dontknow:

bence saclarını olabildiğince kestir.. ve kalanını sac rengin uzadığında cok sırıtmayacak bi renge boya... biraz uzayınca uclarından onları da kestir...bana sorarsan boyle bi boyama gecmişinden sonra bir daha da boyama işine yanasma :D:D benzeri ama cok cok daha hafifi benm basıma geldi :D artk tek rank siyah takılıyorum... yine de boyasız duramıyorum ama bende artk boyamıcam senin bu hikayeni gordkten snra
Kullanıcı avatarı
imosem1903
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Çrş Ağu 27, 2008 5:52 pm

lasoledad yazdı:
eljf yazdı:çok sağol cnm benim inş karar verip yaptırablrm ..cesartemi toplayablrm inş(:

senin yerinde olsaydım saçımı boyatmazdım ama illa sıkıldm dersen yaz sonu olması şartıyla bakır kahve bir tona boyat bence tenine çok yakışır

senin avatarındaki saç rengi tam nedir ??? Ben o renk istiyorum işte.Şİmdi röfleli ama çok sıkıldım biraz koyu istiyorum artık.Kaşlarım da siyah zaten açık rengi kendime yakıştıramıyorum ...
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Çrş Ağu 27, 2008 5:56 pm

rose20rose yazdı:
dune14 yazdı:Cilayı kendiniz nasıl yapıyorsunuz ?? Her tarafına sürebilmek zor olmuyor mu ??? Cilayı kuaförünüzden mi alıyorsunuz ??

cılayı sacın boyalı kısmına uyguluyorsun valla ben yaparken sacımın boyasız kısmına fılanda suruyorum boyalı kısmı ayıklamak zor oluyo:) bulasmıyor mrk etmeyın sadece boyalı kısma etkısı oluyor. benm balyaj oldgu ıcın 3- 4 kez cılayı sıkınca yetıo ıcıne ılık suyu karsıtrıorum. 20 dk bekledıkten snra yıkıyorum. ama bn farkettımkı daha fazla bekleyınce sac koyu oluyo bence daha guzel :) sacı cok yıkarsan kızılda cok akar:( 2 gunde bı yıkıyorum kuaförum söyledi ve ıkı haftada bı mutlaka cıla yaparım.

Cevaplar için tşk :) Ama cila boyadan daha çok yıpratmaz mı saçı ??? 2haftada bir cila atıyorsan boyaya da gerek kalmaz :)) Kuaförden mi alıyorsun cilayı ???
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen celln » Çrş Ağu 27, 2008 7:16 pm

saçlarımı siyaha boyadım bugünnnn :) erkek arkadaşım tanıştığımızdan beri rica ediyodu :) boyadım bugün, gördü dili tutuldu :laugh: aşırı beğendi :kiss: 1 saat önce ayrıldık mesaj atmış hala dile getiriyor : aynen şöyle ; çok yakıştı çok güzel oldu saçların yerim seni süper mario :toofunny:
Kullanıcı avatarı
celln
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen partlycloudy » Prş Ağu 28, 2008 1:48 pm

Yeni saçların hayırlı olsun Selencim, avatarda gördüğüm kadarıyla ten renklerimiz aynı, bende geçen sene siyaha boyamıştım (loreal 6 numara kumral diye yazıodu ama parlak siyah oldu :nanik: ) fön çekilince o kadar güzel parlıyorduki... gözlerimin rengi ortaya çıkmıştı :yeah: ve o zamandan beri bir daha boyamaya gerek duymadım alttaki sarı tonlarını çok güzel kapattı, şimdi şimdi saçlarımın havuza girmekten rengi açıldı bende hafta sonu çikolata kahvesine boyayacağım :kissmuch: :bye:
Kullanıcı avatarı
partlycloudy
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen delihukukcu » Prş Ağu 28, 2008 4:50 pm

kızlar tesekkür ederim cevaplarınız icin :) bakıcam artık iyice aktıktan sonra acık bir kahverengiye boyatıp biraz da kestiririm :) sagolun hoscakalın :bye:
Kullanıcı avatarı
delihukukcu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen esmeraldam » Prş Ağu 28, 2008 6:39 pm

ben saçlarımı önce açık kahve arasındada gölgelerle kullandım nişanımda direk kızıl yaptırmıştım bi süre sonra akmaya başlayınca saçım harika bi renge dönüştü bildiğim kadarıyla direk böyle bi ton yok kuaförümde tam olarak ne renk olduğunu kestiremiyor ama gören herkes bayılıyor sorduklarında cvp veremiyorum renk konusunda sarı kahve kızıl bakır arası bişey desem göz önüne getirebilirmisiniz bilemem ama sıradaki hedefim bal rengi ve karamel arası bişey çünkü bu tonların bana çok yakıştığını keşfettim ten ve göz uyumu cabası bu konuda bana önerebileceğiniz bi boya marka ve numarası varmı acaba :bye:
evli mutlu çocuklu <3
Kullanıcı avatarı
esmeraldam
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Scissorshand » Cum Ağu 29, 2008 8:43 am

Selam kızlar,

Saç boyama ile ilgili yazdıklarınızı okuyorumda bazen tüylerim diken diken oluyor..
Kuaförlerin en büyük kazançları boya olmasına rağmen ben hep boyaya karşı muhaliftim meslek
hayatımda kokusundanmıdır nedir? Bir tülü sevemedim şu boya işini aynı şekilde permanant işlemlerinden
de hep kaçardım...
Mesajlarınızı okuyunca kimsenin organik bitkisel boyalardan bahsetmediğini gördüm.
Kızlar sizin kullandığınız kimyasal boyaları avurpanın birçok ülkesi yasakladı ve yasaklamaya devam ediyor.
L'oreal sırf bu yüzden organic ürünler üreten The Body Shop u satın aldı.
Saç boyatırken kuaförünüzden boyayı yanınızda hazırlamasını isteyin. Satın aldığınız boya ile boya kabında karıştırılan boya aynı olmayabilir.
Kuaförler yarım tüpleri genelde atmazlar, açılmış yarım tüple yapılan boya garanti akar..
Artık bizde organik bitkisel boyalara talep yapalım olurmu?
Bulgaristanda üretilen kanserojen maddeler le dolu boya tüplerini lütfen kullanmayın..
:bye:
Facebook profilim ve saç modelleri sayfam hacklenmiştir...
Lütfen https://www.facebook.com/can.hairsalon adresini dikkate almayınız
Kullanıcı avatarı
Scissorshand
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen imosem1903 » Cum Ağu 29, 2008 12:23 pm

Scissorshand yazdı:Selam kızlar,

Saç boyama ile ilgili yazdıklarınızı okuyorumda bazen tüylerim diken diken oluyor..
Kuaförlerin en büyük kazançları boya olmasına rağmen ben hep boyaya karşı muhaliftim meslek
hayatımda kokusundanmıdır nedir? Bir tülü sevemedim şu boya işini aynı şekilde permanant işlemlerinden
de hep kaçardım...
Mesajlarınızı okuyunca kimsenin organik bitkisel boyalardan bahsetmediğini gördüm.
Kızlar sizin kullandığınız kimyasal boyaları avurpanın birçok ülkesi yasakladı ve yasaklamaya devam ediyor.
L'oreal sırf bu yüzden organic ürünler üreten The Body Shop u satın aldı.
Saç boyatırken kuaförünüzden boyayı yanınızda hazırlamasını isteyin. Satın aldığınız boya ile boya kabında karıştırılan boya aynı olmayabilir.
Kuaförler yarım tüpleri genelde atmazlar, açılmış yarım tüple yapılan boya garanti akar..
Artık bizde organik bitkisel boyalara talep yapalım olurmu?
Bulgaristanda üretilen kanserojen maddeler le dolu boya tüplerini lütfen kullanmayın..
:bye:

cok haklısın walla... tesekkurlerrrrr :pray:
Kullanıcı avatarı
imosem1903
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eljf » Cum Ağu 29, 2008 12:34 pm

arkadaşlar sağolun düşünceleriniz için bayadır girmediğim için yeni gördüm yorumları..saçlarım boya değil rengi tam olarak nedir bilmiorum:s biara boyama telaşına düşmüştüm ama snra yakşmaz die korktum bi deuğraşamam die vazcaydım..
Kullanıcı avatarı
eljf
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen MARISSA24 » Cum Ağu 29, 2008 2:51 pm

merhaba arkadaşlar size bir sorun olacak ya benim saçlarım siyah üç aydan beri siyah aksın diye boyatmıyorum siyahtan sarıya dönüş yapmak istiyorum artık geçenlerde gittim bir boya aldım siyahın ibr ton açığı boya hiç güzel değildi doğru düzgün boyamadı. BEN SAÇLARIMI SARI İSTİYORUM ARTIKKKKK :toofunny:
Kullanıcı avatarı
MARISSA24
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dune14 » Cum Ağu 29, 2008 4:29 pm

MARISSA24 yazdı:merhaba arkadaşlar size bir sorun olacak ya benim saçlarım siyah üç aydan beri siyah aksın diye boyatmıyorum siyahtan sarıya dönüş yapmak istiyorum artık geçenlerde gittim bir boya aldım siyahın ibr ton açığı boya hiç güzel değildi doğru düzgün boyamadı. BEN SAÇLARIMI SARI İSTİYORUM ARTIKKKKK :toofunny:

Siyahtan sarıya geçmek bir işlemle olamıyor malesef.Olursa da oryalle olur ama saçların çok yıpranır.Ben mavi siyah saçlarımdan sıkılıp açık kumral yaptırmak için kuaföre gitmiştim yaklaşık 10 yıl önce.Aşama aşama açacağız dedi.Önce biraz kusturdu saçımn rengini.Bir daha ki geldiğinde daha açarız dedi.Ama ben ne yaptım ? başka bir kuaföre gidip oryalle açtırdım saçlarımı.Sonuç; saçlarım ıslakken yosun gibi ,rengarenk ve kopuyordu.Bende o kadar yıprandığı için saçlarımı kısacık kestirmiştim.Sabredip birkaç gitmede saçlarını sarı yapabilirsin.Ama evde yapamazsın :dontknow:
Kullanıcı avatarı
dune14
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Sonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir