Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zeynap - Güzelliğine Düşkün
#857722 canım beyaz sabunla yıkamanın akıttığını duymuştum..bence bikaç gün beyaz sabunla yıka..ama soorasında mutlaka güzelce kremle, yoksa tarayamazsın saçını, kaskatı yapıyo saçı sabun..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: selinimu - BaKımLı
#857927 saol zeynep ya. yıkamaya başladım beyaz sabunla inşallah açar. zaten banyoda su resmen gri oluo.bu arada beyaz sabun iyi geldi saçlarıma galiba ya:S baya hacimli görünüyor. yağlanmıo da.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Heves - BaKımLı
#858697 Color oops diye bişi varmışş eger onu bulabilirsen onu kullan .sacını boyattın ama pişmansın diyelım hemen sürüyosun ve eskı sacın geri gelio super bişey yaaa MUCİZEE... google a yazınca da cıkıo ve bırcok vıdeo da var youtube da bu urun turkıyede varmı bılmem ama inş.sesimizi duyarlar ve getırttırırler!!!!!!!!!!!!

:banana:
Resim
Gönderen: damlacagla - Güzelliğine Düşkün
#867340 saçlarımı bitter çikolataya boyamak istiyorum şu an bakır kahve saçlarım nası l olur bi fikri olna var mı çok siyah olur mu diye korkuyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: busesinem - SüsLü
#867796 bakır,kızıl tonları olan renkler genelde çabuk akıyor.Bence üç,dört yıkama bekle açılmasını.Daha önce sarı ise kesinlikle o sarıya dönük bir renk alır zamanla.
Kullanıcı avatarı
#868219 akar akar turuncumsu olur bakır kahve ..altın sarısı ve kahve kopugunu karıstırınca karamel renk cıkıomus :dontknow:
Gönderen: catmania - SüsLü
#868225 mavi siyah boyatıorm ben ama ilk boyandıgında pasparlak ciyakciyak bagıran bi renk oluo 2 3 yıkamadan snra tam oturuo istedigim gibi oluo rengi.nie oluoki ilk boyatınca öle yaglı gibi parlak
Kullanıcı avatarı
Gönderen: cocoshe - Güzelliğine Düşkün
#889150 kızlar saçlarımın kendi rengi kahverengi ama öle çok koyu deil, nese önce siyah istiyodum herkes dönüşü olmaz siyah boyicağana koyu kahve boya zaten siyah gibi oluyo dedi neyse garnier koyu kahveye boyadım ama içime sinmedi hep siyah vardı aklımda, 15 gün sonra garnier 1 numaraya boyadım ilk anda siyah oldu ama iki yıkamada resmen aktı gitti şimdi koyu kahve ve yer yer orjinal renginde; bu arada saçlarımı kestirdim ama çok pişman oldum uzatmaya da çalışıyorum, şimdi tekrar boyasam yıpranır uzaması yavaşlar diye boyamıyorum; ama yine de kararsızım biraz uzattıktan sonra mı boyasam yoksa şimdi mi boyasam diye; bide hangi boyayla boyamalıyım sizce, koleston mu palette mi loreal mi?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: h0ly - BaKımLı
#889227 cnm saçlarının yapısına göre sen anlarsın yıpranıp yıpranmayacağını. benim saç rengim siyahtır ama boyamak istedim. aynı gün içinde açtım kızıla boyadım ama tutmayınca siyaha boyadım(kendi rengim). ama kimi yerler kahve gözükünce bir hafta sonra tekrar boyadım. illa ki yıprandı ama anormal bişey olmadı.
arkadaşım da siyaha boyar ve kolestonun siyahının çok iyi oldugunu söyler. bense mavi siyahta violadan yanayım.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: busesinem - SüsLü
#889253 bence hemen boyama 20 30 gün bekle zaten diplerin çıkacağı için boyamak zorunda kalacaksın,hemde saçın dinlenmiş olur.Eğer renk hemen aktıysa,boyadığın markayıda değiştirebilirsin bu sefer.
Kullanıcı avatarı
#889338 teşekkürler, zaten boyayalı 1 ayı geçti, koleston denicem bu sefer, bide hiç akmaz geri dönüşü olmaz denilen siyah 2 günde akınca baya sinirim bozuldu :angryfire
Kullanıcı avatarı
#894431 kızlar anlatmıştım, önce koyu kahveye boyadım saçlarımı sonra siyaha ama siyah aktı diye, boyayalı baya oldu tabi kasım ayında boyamıştım şimdi koyu kahve ama parlaklığı filan tamamen gitti tabi, siyahtan dönüş çok zor malum;o nedenle sizce şimdi bu koyu kahvenin üstüne, bakır kahve veya karamel gibi renkler tutar mı acaba, bu arada kuaföre gitmeyip anneme boyatıcam, ona göre cevap verirseniz sevinirim :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: EuphoRiA - BaKımLı
#894439 yok tatlım koyu kahvenin üzerine dediğin kadar açık renkler tutmuyor. üstelik aradan zaman da geçmiş dipten çıkan kendi saçların direk açılır ve koyu kahve olan boyalı kısımlar yine kopkyu kalır tatlım ve sonuç hiç de güzel olmuyor. kendimden biliyorum.dipten 4 santimlik yer karamel kalan tüm yerler ise kopkoyu bir kahveydi :tongue:
Kullanıcı avatarı
EuphoRiA yazdı:yok tatlım koyu kahvenin üzerine dediğin kadar açık renkler tutmuyor. üstelik aradan zaman da geçmiş dipten çıkan kendi saçların direk açılır ve koyu kahve olan boyalı kısımlar yine kopkyu kalır tatlım ve sonuç hiç de güzel olmuyor. kendimden biliyorum.dipten 4 santimlik yer karamel kalan tüm yerler ise kopkoyu bir kahveydi :tongue:

hmm... aslında şuan diplerden çıkıyo ve dikkatli bakmayınca farkedilmiyo bile altların koyu kahve olduğu... ama tabi dediğin gibi bi risk de var; peki naapmalıyım, saçlarımı küt kestirmiştim şimdi uzatmak için sürekli bakım yapıyorum, çok sağlıklı görünüyo tek bi kırık bile yok, şimdi mahvetmek de istemiyorum açıkçası, yaza kadar bekleyip öle boyasam ne olur acaba, aslında bu koyu kavhenin koyuluğu da pek kalmadı ama, önce çikolata kahve gibi bi renk mi boyasam???
Gönderen: tiryaki - Güzelliğine Düşkün
#897465 merhaba kızlar ben de saçlarımı değişiklik olsun diye kahve karamele boyadım ama kaşlarım siyah pek uymadı. aslında ilk boyattığım zaman güzeldi ama iki yıkamada aktı bende kendi saç rengimin bikaç ton koyusuna boyadım saçlarımı loreal in türk kahvesi. bu renkte çok güzel koyu kahve oldu saçlarım çok beğenmiştim saçlarımı ama alttan açık renk saçlarım yıkandıkça o koyuluğu aldı. bu aralarda palettenin siyah inci serisinden buğulu gece ve altın kahve serisinde toffee çok beğendim karar veremiyorum hangisine boyatsam diye. iyi bir bakıma ihtiyacım var :)
Gönderen: tiryaki - Güzelliğine Düşkün
damlacagla yazdı:saçlarımı bitter çikolataya boyamak istiyorum şu an bakır kahve saçlarım nası l olur bi fikri olna var mı çok siyah olur mu diye korkuyorum.

damlacagla boyattın mı bitter çikolataya senin yazdığını görünce bende merak ettim baktım fotoğraflarda güzel duruyor ama tabi tecrübeli biri varsa ona sormak daha akıllıca tecrübelerini paylaşmanı bekliyorum :)
Kullanıcı avatarı
#899761 bitter çıkolata ılk boyaıgında siyahtan hiç bi farkı yok alt baz acık renkse zamanla akıo
Gönderen: Angelice - Güzelliğine Düşkün
#900539 kızlaaarr acil yardıma ihtiyacım war cok mutszm :( saclarım koyu kestane we kuaföre gölge attrmaya gittim bi iki ton acıgı olsn die.. resmen röfleli oldummm. bugday tenlyim we hoşuma gitmedi alışamadım.. hangi boyayı tavsiye edersnz bu renkten kurtulmk içinn. cwp plss. saolun smdidenn :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: yasi35 - Güzelliğine Düşkün
#905019 Resim

kızar şuanki saç rengim bu, hangi tonarda bir kahve yeşertme yapmadan kapatır bu rengi?
Kullanıcı avatarı
#905034 benım bıldıgım sadece küllü kumral yeşertio saçları kahverengi kapatıo ama bı sure sonra aka aka sarıları cıkar meydana renk oturana kadar hep boyatman gerek :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
#905074 selam kizlar. ben onceden de belirmistim sanirim. acik tenli yesil gozluyum en son sacimi siyaha boyattim. yakisti baya gozleri ortaya cikardi. lens gibi duruolar. ama iste 2 aydir flan boyatmiorum belki sac rengimi degistrmek isterim diye. kendi sacimda koyu kumral oldugu icin belli olmuo dipler. size sorum yesil goz ve acik tene gidecek ve yine boyle gozleri ortaya cikaracak baska renk tavsiyeniz varmi? yoksa siyah mi devam edim yazi da boyle gecirip baharda mi degistirim. fikirlerinizi alabilirmiyim.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: NLCNSDW - SüsLü
#905112 Yeşil gözde koyu kızıl saçlar dehşet durur bana göre=) Normal bir kızıl renkte güzel durur tabiki ama herkes kolay kolay cart kızıla boyatamaz=) Çok koyu kızıl yapsan mesela tuba büyüküstünün son oynadığı dizide saçları ilk bu benim anlatmaya çalıştığım renkti snr koyulttular, yeşile yakışır ama sen bilirsin tabi=) :bye:
Kullanıcı avatarı
#905133 çok saol nlcnsdw. :kissmuch: siyahtan önce saçım kızıl kahveydi o da gayet güzeldi.
yani kızılı herkes söylüyor ama hakikaten çok radikal bir değişim. bide türkiye'de doğal kızıl çok çok az ya o yüzden yapay mı durur diye korkuyorum.

kızıl siyah'a boyatmayı düşünüyorm. kızıl siyah kızıl yansımaları olan siyah oluyor dimi. yani baskın olan renk yine siyah olsun istiyorum da ben.
Kullanıcı avatarı
#905145 benm sacım sıyahtı kızıl sıyaha boyadım karısım mor renk oldu neyse sürdüm yıkayınca diplerim daha kırmızımsı oldu sıyahlarda kızıl ışıltılı oldu dayanamadım tekrar sıyaha boyadım :laugh:
Kullanıcı avatarı
#905200 kzlar peki siyah uzerine koyu kestane yapsam belli eder mi bir ton acik oldugunu. sonra her boyadigimda yavas yavas bir ton acigiyla boyasam.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aysnr - BaKımLı
#905201 benmi saçlarım kızıldı bi süre önce yeşil lens kullanıyodum harika oluyodu ya snradan mahwettim saçımı kestirdim açtım kendim rengini uçları yandı mahwoldu resmen
Kullanıcı avatarı
selinimu yazdı:kzlar peki siyah uzerine koyu kestane yapsam belli eder mi bir ton acik oldugunu. sonra her boyadigimda yavas yavas bir ton acigiyla boyasam.

siyahı hiç bir boyayla açamazsın canım malesef
Kullanıcı avatarı
#905204 saçınızı kızıla boyatcaksanız bence hiç tereddüt etmeyin hemen boyatın özellikle beyaz tenliyseniz. ama bunu kendiniz yapmayın iyi bi kuaföre gidin we gerekirse önce saçınızda olan boyayı sildirin sonuç muhteşem oluyo tabi 2-3 en fazla ayda bir saçınızı boyamanız gerekir çok çabuk akar kızıl uğraşabilceinizi düşünüyosanız boyatın derim ben
Kullanıcı avatarı
#905233 evet sıyah boya uzerıne baska renkler tutmuo
Gönderen: bukgun - Güzelliğine Düşkün
#910953 mrb kızlar ben saçımı yenı kestırdım, şimdiye kadar hep uzun kullanmıştım,sıkıldm kut yaptrdım, şimdide renginden skıldım, uzun zman sıyaha boyuyordum, artık açmayı dusunuyorum bakır karamelı, weya karamel tonlarında, ama saçıma nasıl uyacak bir fikrim yok, sorduklarım tutmaz dıyor sıyahın ustune, evde arkadaşıma boyatacagım, saçlarımı mahvetmekten de korkuyorum, çok kotu bır renk olmasından, tutmamasından, ya da ıstedıgım renk olmamasından. Yardımcı olur musunuz sizce nasıl olur? beyaz tenlıyım pek açık renk saçın abes kaçacagını dusunmuyorum.
Kullanıcı avatarı
bukgun yazdı:mrb kızlar ben saçımı yenı kestırdım, şimdiye kadar hep uzun kullanmıştım,sıkıldm kut yaptrdım, şimdide renginden skıldım, uzun zman sıyaha boyuyordum, artık açmayı dusunuyorum bakır karamelı, weya karamel tonlarında, ama saçıma nasıl uyacak bir fikrim yok, sorduklarım tutmaz dıyor sıyahın ustune, evde arkadaşıma boyatacagım, saçlarımı mahvetmekten de korkuyorum, çok kotu bır renk olmasından, tutmamasından, ya da ıstedıgım renk olmamasından. Yardımcı olur musunuz sizce nasıl olur? beyaz tenlıyım pek açık renk saçın abes kaçacagını dusunmuyorum.

canım saçın siyahsa ewde boşuna uğraşma hiç çünkü tutmıcak emin ol istersen dene we gör içinde kalmasın ama peşin peşin sölüyorum tutmıcak :) en iyisi bi kuaföre gitmek ama şuda war oryalle falan açmaya kalkarlarsa hemen o kuaförü terket :) iyi bi kuaförde boyayı sildir oryalsiz yoksa saçların lastik gbi süner walla istediğin tonlar çok güzel bnmde çok sewdiğim tonlar we bende saçımı siyahtan snra karamele boyatmaya kalktım oryallde açtılar baya mahwoldu saçlarım snra tabi karamel olmadı zate sarı oldu snra üstüste boyaya boyaya yeşillendi falan kahweye boyadım açıldı habire boyadım tekrar tekrar snra kestaneye boyadım siyah oldu snra kızıla boyadım kendim dipleri kızıl oldu sadece snra baya bi para werdim gittim kuaförde sildirdim boyayı bi güzel kızıla boyattım mükemmel oldu kızılı tawsiye ederim fotosunu da koyabilirim tabi bn salak gibi o saçı kendim tekrar açtım açıcıyla bakıra boyadım turuncu oldu tekrar boyadım kızıl gbi oldu snra kahweye boyadım siyah oldu açıldı kahwe oldu artık hiç uğraşmıyorum saçımla................... :confused: :confused: :dontknow: :( :(
Gönderen: nurdili - Güzelliğine Düşkün
#919489 arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza :banana: sorunum şu ki;saçlarımı palette altın kahveye boyadım bundan 2 ay önce resmen siyah kızıl bişi oldu :toofunny: ben kahve olmasını istemiştim aradan 1 ay geçti loreal açık küllü kumrala boyadım hiç tutmadı çıkan yerler dışında şimdi açık küllü sarı alsam rengini açabilirmiyim şöyle kahvemsi kumralımsı bişşi olsun istiyorum lütfen bana bi akıl verinn :dontknow: acill....
Kullanıcı avatarı
#919913 kumralda acılmadıysa sarı boyada hıc acılmaz ..kutudakıyle aynı olmuo mlsf
Kullanıcı avatarı
Gönderen: paxera - Güzelliğine Düşkün
#946240 arkadaşlar boya siidirme işleminin maliyeti ne kadar ?herkes farklı rakamlar veriyor :dontknow:
ve yıpranma oldu mu saçınızda?
Kullanıcı avatarı
#948182 boya sildirmede açmanın bi çeşidi işte ya gene sarı oluyo saçlarda adı sildirme işte ben yaptırdım 70 tl
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ekinoksenem - SüsLü
aysnr yazdı:boya sildirmede açmanın bi çeşidi işte ya gene sarı oluyo saçlarda adı sildirme işte ben yaptırdım 70 tl

allah allah sacın kahve olsa bile mi sarı oluyor :confused: saç çok fena yıpranır o zaman :confused:
Gönderen: yarenos - Güzelliğine Düşkün
#948860 merhaba arkadaşlar ya 1 sene oyunca palette altın parıltılı toffeyi kullndım ve 23nisanda palette sıcak çikolataya boyadm ama o sarılıklar tam kapanmadı ondan 2 hafta sonra voila sıcak çikolataya boyadım ve bu sefer palette sıcak çikolatadan daha açık bi renk oldu bn ne kızıllık ne sarılık hiç bişy istemiyrm sadece kahve istiyrm ama guzl bi kahve ayrıca koyu bi kahve de olmalı şimdi voila sıcak çikoltaya boyayalı daha 1 hafta oldu ve bu da aktı kına gibi oldu.hemn bi daha başka bi renge boyasam saçlarm çok yıpranrmı ve hangi renge boyasam istedigim gibi bi renk elde ederm kahve tonlarını dusunuyrm ama ışıltı fln istemiyrm ve kapnsın şu kızıllık sarılıklar istiyrm arkadaşlar önerilerinizi bekliyrm
Gönderen: ada88 - Güzelliğine Düşkün
#954451 kızıllığı-sarıyı en iyi kapatan siyahtır ama ondanda başka renge dönülmüyor.O yüzden koyu kestane ya da içinde kızıllık olmayan en koyu kahveyi dene. Zaten biraz akar, bir kaç boyamadan sonra alırsın verimi.
Kullanıcı avatarı
ekinoksenem yazdı:
aysnr yazdı:boya sildirmede açmanın bi çeşidi işte ya gene sarı oluyo saçlarda adı sildirme işte ben yaptırdım 70 tl

allah allah sacın kahve olsa bile mi sarı oluyor :confused: saç çok fena yıpranır o zaman :confused:

evet sarı oluyor canım o kdr yıpranmıyo bu işlemde