Siyah ve Kahverengi SacLar

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Siyah ve Kahverengi SacLar

Mesajgönderen black5 » Pzt Şub 14, 2011 2:13 am

bende bugün kdife kahveye boyattım.
Kullanıcı avatarı
black5
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen catmania » Pzt Şub 14, 2011 1:03 pm

kızlar hani aktarlardan fln bakım yagları alıorus ya siyah boyanın tonunu degiştirmes dimi onlar??
catmania
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen tiryaki » Cmt Şub 19, 2011 10:15 pm

damlacagla yazdı:saçlarımı bitter çikolataya boyamak istiyorum şu an bakır kahve saçlarım nası l olur bi fikri olna var mı çok siyah olur mu diye korkuyorum.

damlacagla boyattın mı bitter çikolataya senin yazdığını görünce bende merak ettim baktım fotoğraflarda güzel duruyor ama tabi tecrübeli biri varsa ona sormak daha akıllıca tecrübelerini paylaşmanı bekliyorum :)
tiryaki
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tiryaki » Pzr Şub 20, 2011 2:16 pm

black5 yazdı:bende bugün kdife kahveye boyattım.
kadife kahve nasıl oldu black5
tiryaki
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Heves » Pzr Şub 20, 2011 9:41 pm

bitter çıkolata ılk boyaıgında siyahtan hiç bi farkı yok alt baz acık renkse zamanla akıo
Sahip olduklarının tadını çıkarmayı öğren. Çünkü vaktini sahip olamadıklarının acısına ayırırsan tek üzülen sen olursun"!
Kullanıcı avatarı
Heves
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen black5 » Pzt Şub 21, 2011 1:21 am

ben begendim çok parlak bi renk. hafifte kızıllık var.
Kullanıcı avatarı
black5
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Angelice » Sal Şub 22, 2011 7:59 pm

kızlaaarr acil yardıma ihtiyacım war cok mutszm :( saclarım koyu kestane we kuaföre gölge attrmaya gittim bi iki ton acıgı olsn die.. resmen röfleli oldummm. bugday tenlyim we hoşuma gitmedi alışamadım.. hangi boyayı tavsiye edersnz bu renkten kurtulmk içinn. cwp plss. saolun smdidenn :crybaby:
Angelice
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen yasi35 » Pzt Mar 07, 2011 1:06 pm

Resim

kızar şuanki saç rengim bu, hangi tonarda bir kahve yeşertme yapmadan kapatır bu rengi?
http://jasmineofsmyrna.blogspot.com/
Kullanıcı avatarı
yasi35
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Heves » Pzt Mar 07, 2011 1:23 pm

benım bıldıgım sadece küllü kumral yeşertio saçları kahverengi kapatıo ama bı sure sonra aka aka sarıları cıkar meydana renk oturana kadar hep boyatman gerek :kissmuch:
Sahip olduklarının tadını çıkarmayı öğren. Çünkü vaktini sahip olamadıklarının acısına ayırırsan tek üzülen sen olursun"!
Kullanıcı avatarı
Heves
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen selinimu » Pzt Mar 07, 2011 3:27 pm

selam kizlar. ben onceden de belirmistim sanirim. acik tenli yesil gozluyum en son sacimi siyaha boyattim. yakisti baya gozleri ortaya cikardi. lens gibi duruolar. ama iste 2 aydir flan boyatmiorum belki sac rengimi degistrmek isterim diye. kendi sacimda koyu kumral oldugu icin belli olmuo dipler. size sorum yesil goz ve acik tene gidecek ve yine boyle gozleri ortaya cikaracak baska renk tavsiyeniz varmi? yoksa siyah mi devam edim yazi da boyle gecirip baharda mi degistirim. fikirlerinizi alabilirmiyim.
twitter.com/zslnk
Kullanıcı avatarı
selinimu
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen NLCNSDW » Pzt Mar 07, 2011 4:23 pm

Yeşil gözde koyu kızıl saçlar dehşet durur bana göre=) Normal bir kızıl renkte güzel durur tabiki ama herkes kolay kolay cart kızıla boyatamaz=) Çok koyu kızıl yapsan mesela tuba büyüküstünün son oynadığı dizide saçları ilk bu benim anlatmaya çalıştığım renkti snr koyulttular, yeşile yakışır ama sen bilirsin tabi=) :bye:
Beautyruless
Kullanıcı avatarı
NLCNSDW
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen selinimu » Pzt Mar 07, 2011 4:55 pm

çok saol nlcnsdw. :kissmuch: siyahtan önce saçım kızıl kahveydi o da gayet güzeldi.
yani kızılı herkes söylüyor ama hakikaten çok radikal bir değişim. bide türkiye'de doğal kızıl çok çok az ya o yüzden yapay mı durur diye korkuyorum.

kızıl siyah'a boyatmayı düşünüyorm. kızıl siyah kızıl yansımaları olan siyah oluyor dimi. yani baskın olan renk yine siyah olsun istiyorum da ben.
twitter.com/zslnk
Kullanıcı avatarı
selinimu
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Heves » Pzt Mar 07, 2011 5:23 pm

benm sacım sıyahtı kızıl sıyaha boyadım karısım mor renk oldu neyse sürdüm yıkayınca diplerim daha kırmızımsı oldu sıyahlarda kızıl ışıltılı oldu dayanamadım tekrar sıyaha boyadım :laugh:
Kullanıcı avatarı
Heves
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen selinimu » Pzt Mar 07, 2011 7:20 pm

kzlar peki siyah uzerine koyu kestane yapsam belli eder mi bir ton acik oldugunu. sonra her boyadigimda yavas yavas bir ton acigiyla boyasam.
twitter.com/zslnk
Kullanıcı avatarı
selinimu
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aysnr » Pzt Mar 07, 2011 7:23 pm

benmi saçlarım kızıldı bi süre önce yeşil lens kullanıyodum harika oluyodu ya snradan mahwettim saçımı kestirdim açtım kendim rengini uçları yandı mahwoldu resmen
Kullanıcı avatarı
aysnr
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aysnr » Pzt Mar 07, 2011 7:26 pm

selinimu yazdı:kzlar peki siyah uzerine koyu kestane yapsam belli eder mi bir ton acik oldugunu. sonra her boyadigimda yavas yavas bir ton acigiyla boyasam.

siyahı hiç bir boyayla açamazsın canım malesef
Kullanıcı avatarı
aysnr
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aysnr » Pzt Mar 07, 2011 7:27 pm

saçınızı kızıla boyatcaksanız bence hiç tereddüt etmeyin hemen boyatın özellikle beyaz tenliyseniz. ama bunu kendiniz yapmayın iyi bi kuaföre gidin we gerekirse önce saçınızda olan boyayı sildirin sonuç muhteşem oluyo tabi 2-3 en fazla ayda bir saçınızı boyamanız gerekir çok çabuk akar kızıl uğraşabilceinizi düşünüyosanız boyatın derim ben
Kullanıcı avatarı
aysnr
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Heves » Pzt Mar 07, 2011 7:56 pm

evet sıyah boya uzerıne baska renkler tutmuo
Kullanıcı avatarı
Heves
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bukgun » Çrş Mar 23, 2011 5:18 am

mrb kızlar ben saçımı yenı kestırdım, şimdiye kadar hep uzun kullanmıştım,sıkıldm kut yaptrdım, şimdide renginden skıldım, uzun zman sıyaha boyuyordum, artık açmayı dusunuyorum bakır karamelı, weya karamel tonlarında, ama saçıma nasıl uyacak bir fikrim yok, sorduklarım tutmaz dıyor sıyahın ustune, evde arkadaşıma boyatacagım, saçlarımı mahvetmekten de korkuyorum, çok kotu bır renk olmasından, tutmamasından, ya da ıstedıgım renk olmamasından. Yardımcı olur musunuz sizce nasıl olur? beyaz tenlıyım pek açık renk saçın abes kaçacagını dusunmuyorum.
bukgun
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aysnr » Prş Mar 24, 2011 12:46 am

bukgun yazdı:mrb kızlar ben saçımı yenı kestırdım, şimdiye kadar hep uzun kullanmıştım,sıkıldm kut yaptrdım, şimdide renginden skıldım, uzun zman sıyaha boyuyordum, artık açmayı dusunuyorum bakır karamelı, weya karamel tonlarında, ama saçıma nasıl uyacak bir fikrim yok, sorduklarım tutmaz dıyor sıyahın ustune, evde arkadaşıma boyatacagım, saçlarımı mahvetmekten de korkuyorum, çok kotu bır renk olmasından, tutmamasından, ya da ıstedıgım renk olmamasından. Yardımcı olur musunuz sizce nasıl olur? beyaz tenlıyım pek açık renk saçın abes kaçacagını dusunmuyorum.

canım saçın siyahsa ewde boşuna uğraşma hiç çünkü tutmıcak emin ol istersen dene we gör içinde kalmasın ama peşin peşin sölüyorum tutmıcak :) en iyisi bi kuaföre gitmek ama şuda war oryalle falan açmaya kalkarlarsa hemen o kuaförü terket :) iyi bi kuaförde boyayı sildir oryalsiz yoksa saçların lastik gbi süner walla istediğin tonlar çok güzel bnmde çok sewdiğim tonlar we bende saçımı siyahtan snra karamele boyatmaya kalktım oryallde açtılar baya mahwoldu saçlarım snra tabi karamel olmadı zate sarı oldu snra üstüste boyaya boyaya yeşillendi falan kahweye boyadım açıldı habire boyadım tekrar tekrar snra kestaneye boyadım siyah oldu snra kızıla boyadım kendim dipleri kızıl oldu sadece snra baya bi para werdim gittim kuaförde sildirdim boyayı bi güzel kızıla boyattım mükemmel oldu kızılı tawsiye ederim fotosunu da koyabilirim tabi bn salak gibi o saçı kendim tekrar açtım açıcıyla bakıra boyadım turuncu oldu tekrar boyadım kızıl gbi oldu snra kahweye boyadım siyah oldu açıldı kahwe oldu artık hiç uğraşmıyorum saçımla................... :confused: :confused: :dontknow: :( :(
(17/5/2011 itibariyle Project Pan başladı. Hedef: eylül biten ürün:0 :) )
Kullanıcı avatarı
aysnr
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nurdili » Sal Nis 12, 2011 2:51 pm

arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza :banana: sorunum şu ki;saçlarımı palette altın kahveye boyadım bundan 2 ay önce resmen siyah kızıl bişi oldu :toofunny: ben kahve olmasını istemiştim aradan 1 ay geçti loreal açık küllü kumrala boyadım hiç tutmadı çıkan yerler dışında şimdi açık küllü sarı alsam rengini açabilirmiyim şöyle kahvemsi kumralımsı bişşi olsun istiyorum lütfen bana bi akıl verinn :dontknow: acill....
nurdili
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Heves » Sal Nis 12, 2011 9:19 pm

kumralda acılmadıysa sarı boyada hıc acılmaz ..kutudakıyle aynı olmuo mlsf
Kullanıcı avatarı
Heves
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen mavisu » Prş Nis 14, 2011 10:05 am

arkadaşlar boya sildirme dediğiniz şey pigmentasyon mu
Oğluşumla tanışmama çok az kaldı :)))
Kullanıcı avatarı
mavisu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen paxera » Sal May 10, 2011 3:08 pm

arkadaşlar boya siidirme işleminin maliyeti ne kadar ?herkes farklı rakamlar veriyor :dontknow:
ve yıpranma oldu mu saçınızda?
Kullanıcı avatarı
paxera
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ekinoksenem » Sal May 10, 2011 3:41 pm

boya sildirmeyi ilk defa duyuyorum :confused:
Şulu Şulu
Kullanıcı avatarı
ekinoksenem
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen aysnr » Cum May 13, 2011 11:58 am

boya sildirmede açmanın bi çeşidi işte ya gene sarı oluyo saçlarda adı sildirme işte ben yaptırdım 70 tl
Kullanıcı avatarı
aysnr
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ekinoksenem » Cum May 13, 2011 12:38 pm

aysnr yazdı:boya sildirmede açmanın bi çeşidi işte ya gene sarı oluyo saçlarda adı sildirme işte ben yaptırdım 70 tl

allah allah sacın kahve olsa bile mi sarı oluyor :confused: saç çok fena yıpranır o zaman :confused:
Şulu Şulu
Kullanıcı avatarı
ekinoksenem
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen yarenos » Cum May 13, 2011 11:44 pm

merhaba arkadaşlar ya 1 sene oyunca palette altın parıltılı toffeyi kullndım ve 23nisanda palette sıcak çikolataya boyadm ama o sarılıklar tam kapanmadı ondan 2 hafta sonra voila sıcak çikolataya boyadım ve bu sefer palette sıcak çikolatadan daha açık bi renk oldu bn ne kızıllık ne sarılık hiç bişy istemiyrm sadece kahve istiyrm ama guzl bi kahve ayrıca koyu bi kahve de olmalı şimdi voila sıcak çikoltaya boyayalı daha 1 hafta oldu ve bu da aktı kına gibi oldu.hemn bi daha başka bi renge boyasam saçlarm çok yıpranrmı ve hangi renge boyasam istedigim gibi bi renk elde ederm kahve tonlarını dusunuyrm ama ışıltı fln istemiyrm ve kapnsın şu kızıllık sarılıklar istiyrm arkadaşlar önerilerinizi bekliyrm
yarenos
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ada88 » Pzr May 22, 2011 2:40 pm

kızıllığı-sarıyı en iyi kapatan siyahtır ama ondanda başka renge dönülmüyor.O yüzden koyu kestane ya da içinde kızıllık olmayan en koyu kahveyi dene. Zaten biraz akar, bir kaç boyamadan sonra alırsın verimi.
http://twitter.com/#!/duyguatasy
ada88
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aysnr » Pzr May 22, 2011 6:35 pm

ekinoksenem yazdı:
aysnr yazdı:boya sildirmede açmanın bi çeşidi işte ya gene sarı oluyo saçlarda adı sildirme işte ben yaptırdım 70 tl

allah allah sacın kahve olsa bile mi sarı oluyor :confused: saç çok fena yıpranır o zaman :confused:

evet sarı oluyor canım o kdr yıpranmıyo bu işlemde
Kullanıcı avatarı
aysnr
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pelinuygund » Cmt Ağu 06, 2011 8:59 am

Resim

bu rengı cok begenıyorum suan sacım hıcbır ıslem gormedı dogal halı koyu kumral ama bu rengı yaptıracagım sızce nası bugday tenlıyım suan yaz oldugu ıcın bronze tende daha guzel durur dıye dusunuyorum kızlar sızın fıkırlerınız neler?
Kullanıcı avatarı
pelinuygund
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen selot » Cum Ağu 26, 2011 3:17 pm

merhaba ben sacımı 5 gün önce actırdım ve kumrala boyattım ancak sacım hiç istedigim gibi olmadı ve trkrar siyaha boyadım hemen ertesi gün sacım ne kadar sürede acılır yada siyahtan kahveye dönüş olurmu acaba yardım edebilirmisiniz lütfen siyah boyadıgıma cok pişman oldum
selot
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cocoshe » Pzr Eki 16, 2011 4:24 pm

uzun çabalar sonucu saçımın rengini tam açmışken aslında siyahı sevdiğimi düşünüp palette gece mavisine dönüş yaptım, yaptığım en doğru işti, şuanda da dip boyamı yaptım çok mutluyum harika asil bi renk :pray: :banana:
Kullanıcı avatarı
cocoshe
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen selinimu » Pzt Kas 14, 2011 11:52 am

Kızlar ben birşey sorucam. benim saçlarım bakır kızıl- karameldi. ben yine koyulaştırmak istedim ve çikolata kahveye boyadım. ilk gün gayet güzel durdu ama her yıkamada gittikçe kızıla döndü. şimdi şunu sormak istiyorum saçlarımı koyu kestane yaparsam kapanır mı? ve koyu kestane siyah gibi yapay mı duruyor? bi ara siyah yapmıştım ama beğenmemiştim. siyah hiç doğal durmuyor:(
twitter.com/zslnk
Kullanıcı avatarı
selinimu
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen selinimu » Pzt Kas 14, 2011 11:55 am

cocoshe yazdı:uzun çabalar sonucu saçımın rengini tam açmışken aslında siyahı sevdiğimi düşünüp palette gece mavisine dönüş yaptım, yaptığım en doğru işti, şuanda da dip boyamı yaptım çok mutluyum harika asil bi renk :pray: :banana:

siyah saç iyi lakin saç rengi değiştirmeye benim gibi meraklılar için tam anlamıyla kabus oluyor. :(
twitter.com/zslnk
Kullanıcı avatarı
selinimu
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cyborg » Pzt Kas 14, 2011 7:39 pm

Selinimu, siyaha boyasan bile yıkadıkça yine kızıllar çıkacak. Üstelik renginden sıkılınca değiştirmek elzemdir siyah boyanın. Her ay kahveye (içinde kızıl olmayan küllü kahveye mesela) boyayarak kapatabilirsin kızılı, sabırlı olursan 1 sene sonra falan saç rengi oturmuş olur.

Koyu kestane siyaha çok benziyor ayrıca. Siyahı beğenmiyorsan bundan da uzak durmalısın.
cirkinkadinyokturazmakyajvardir.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
cyborg
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen huysuzkedi » Pzt Kas 14, 2011 11:09 pm

arkadaslar kınadan kurtulmanın hiç yolu yok mu artık kafayı yiyicem saçımı kestane rengine boyatmak istiyorum... :(
huysuzkedi
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pembeprenses » Sal Kas 15, 2011 8:25 am

yarenos yazdı:merhaba arkadaşlar ya 1 sene oyunca palette altın parıltılı toffeyi kullndım ve 23nisanda palette sıcak çikolataya boyadm ama o sarılıklar tam kapanmadı ondan 2 hafta sonra voila sıcak çikolataya boyadım ve bu sefer palette sıcak çikolatadan daha açık bi renk oldu bn ne kızıllık ne sarılık hiç bişy istemiyrm sadece kahve istiyrm ama guzl bi kahve ayrıca koyu bi kahve de olmalı şimdi voila sıcak çikoltaya boyayalı daha 1 hafta oldu ve bu da aktı kına gibi oldu.hemn bi daha başka bi renge boyasam saçlarm çok yıpranrmı ve hangi renge boyasam istedigim gibi bi renk elde ederm kahve tonlarını dusunuyrm ama ışıltı fln istemiyrm ve kapnsın şu kızıllık sarılıklar istiyrm arkadaşlar önerilerinizi bekliyrm

bir kere boyamakla boya paketi üzerindeki renge ulaşman imkansız. sürekli değişik renklere boyarsan saçlarını işin içinden hiç çıkamazsın ve istediğin rengi elde edememiş olduğun gibi saçlarını yıpratmakla kalırsın. . bence boya kutusunda istediğin saç rengi olan boyayı al.
ve sürekli o renge boya renk zamanla oturur.
ayrıca siyah hariç ne renge boyarsan boya altta açık renk olduğu için saç boyan akacaktır ama dediğim gibi boyadıkça renk oturur bu yüzden sabırlı ve kararlı olarak tek renk üzerinde durmalısın.
ezginin mutfağı
Kullanıcı avatarı
pembeprenses
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen selinimu » Cum Kas 18, 2011 10:45 am

cyborg yazdı:Selinimu, siyaha boyasan bile yıkadıkça yine kızıllar çıkacak. Üstelik renginden sıkılınca değiştirmek elzemdir siyah boyanın. Her ay kahveye (içinde kızıl olmayan küllü kahveye mesela) boyayarak kapatabilirsin kızılı, sabırlı olursan 1 sene sonra falan saç rengi oturmuş olur.

Koyu kestane siyaha çok benziyor ayrıca. Siyahı beğenmiyorsan bundan da uzak durmalısın.

ama siyah kadar abartılı bir görüntüsü olmaz değil mi? koyu kestane tonu tamm olarak ne ya. içinde kızıl olan siyah mı yoksa koyu kahve siyah mı? :dontknow:
twitter.com/zslnk
Kullanıcı avatarı
selinimu
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen amadeus » Cum Kas 18, 2011 11:09 am

Selinimu,koyu kestane....siyahın en doğal duran tonu.Yani keskin yapay bir görüntü kesinlikle yaratmıyor.
Ben 3 senedir bu renge boyatıyorum ve inanılmaz memnunum.
Ama eğer koyu tonları sevmiyorsan....bence biraz daha düşün.Çünkü bu ton yine de siyah....kömür gibi olmasa da...yine de siyah
Kullanıcı avatarı
amadeus
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen selinimu » Cum Kas 18, 2011 11:23 am

amadeus yazdı:Selinimu,koyu kestane....siyahın en doğal duran tonu.Yani keskin yapay bir görüntü kesinlikle yaratmıyor.
Ben 3 senedir bu renge boyatıyorum ve inanılmaz memnunum.
Ama eğer koyu tonları sevmiyorsan....bence biraz daha düşün.Çünkü bu ton yine de siyah....kömür gibi olmasa da...yine de siyah

ben acık tenli ve yeşil gözlüyüm. en iyi koyu tonlar duruyor bana göre. ama hiç kimsenin saçı doğuştan siyah değilmiş ya hani. sadece çok çok koyu kahveymiş zencilerin bile. o yüzden siyah da yapay bir görüntü var. umarım anlatabiliyorumdur. boyayım diye bağırıyor. onu istemiyorum sadece. yoksa koyu saçı seviyorum.
twitter.com/zslnk
Kullanıcı avatarı
selinimu
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen daredevil » Cum Kas 18, 2011 12:38 pm

saçlarını siyah boya ile yıkamış olanlar beyaz sabunla yıkarsanız o boya gitgide akıyormuş :bye:
yeap.
Kullanıcı avatarı
daredevil
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen amadeus » Cum Kas 18, 2011 1:22 pm

Selinimu o zaman sanırım seversin bu rengi.
Benim saçımın kendi rengi koyu kumral..ve bu renge boyadığımda sağlıklı ve parlak bir görünüm alıyor...
Başka renge boyatmayı düşünmüyorum yani o kadar memnunumm.(daha önce kızılların bir sürü tonunu kullanmış biri olarak söylüyorum bunu)
Kullanıcı avatarı
amadeus
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen selinimu » Cum Kas 18, 2011 3:44 pm

amadeus yazdı:Selinimu o zaman sanırım seversin bu rengi.
Benim saçımın kendi rengi koyu kumral..ve bu renge boyadığımda sağlıklı ve parlak bir görünüm alıyor...
Başka renge boyatmayı düşünmüyorum yani o kadar memnunumm.(daha önce kızılların bir sürü tonunu kullanmış biri olarak söylüyorum bunu)

ok o zaman. benim kendi saçımda koyu kumral zaten:) tamam koyu kestane boyatmaya gidiorumm :bye: m
twitter.com/zslnk
Kullanıcı avatarı
selinimu
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen amadeus » Cum Kas 18, 2011 4:25 pm

Sana kesinlikle yakışacağına inanıyorum,beyaz ten ve renkli gözlerin ortaya çıkacak.Sonucu merakla bekliyorum,foto eklersen sevinirim:)
Kullanıcı avatarı
amadeus
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen love34 » Sal Oca 03, 2012 1:39 am

kızlaar bana yardım edın lutfen :( sıyah uzun saclarım var daha once hıc boyatmadım ve balyaj attırmak ıstıyorum ama boyadan vs hıc anlamam cok heveslendım esmerım sarı balyaj yakısırmı bılmıyorum kızıl ıstemıorm kahverengı nasl durur bellı olur mu kararsızım :S sızce ne yapmalymm? :huggs:
love34
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gulcintsn » Sal Oca 03, 2012 11:14 am

saclarım koyu kahve sıcak çikolata aldım cesaret edıpte boyayamıyorum saçlarımı :S
https://www.facebook.com/pages/G%C3%BCl%C3%A7inin-Tasar%C4%B1m-Evi/738524946178398?ref=hl
Kullanıcı avatarı
gulcintsn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen espadrilles » Cum Oca 13, 2012 9:46 am

love34 sakın sarı falan yaptırma siyah ne kadar güzel bir renk bence hiç oynama bile ama illa yapıcam diyosan kahve deneyebilirsin arada birkaç açık tonu gibi görünür.

siyah üstüne sarı çok kötü bence..
Kullanıcı avatarı
espadrilles
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen xesrax » Pzr Oca 15, 2012 3:53 pm

love34 siyahtan direk sarıya geçiş büyük risk. hem saçların açısından,hemde gözüne birden bire kötü görünür,alışamazsın. espadrillesin dediği gibi yavaş yavaş geçiş yapabilirsin renkler arasında. önce kahve sonra açık kahve kumral vs. hemde biçok rengi denemiş olursun :)

bende geçen ay radikal bir kararla saçlarımı koyulttum. boyamadan önce çok zor yakalanan hoş bir saç rengim vardı evet,hatta yılların uğraşımıyla o renk yapabilmiştim saçlarımı. ama gelin görünki inanılmaz sıkıldım.senelerdir hep aynı renk aynı ton... bigün aldım 2 kutu koyu küllü kumral. boyadım :) sonuçta böle oldu,ben çok memnunum şuan.
2 (450 x 600).jpg
1 (448 x 600).jpg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
xesrax
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gulcintsn » Cmt Oca 21, 2012 9:29 am

kara kas kara gozlusun da cok yakısmıstır sana.koyu sac her zaman daha genc gosterır ;)
https://www.facebook.com/pages/G%C3%BCl%C3%A7inin-Tasar%C4%B1m-Evi/738524946178398?ref=hl
Kullanıcı avatarı
gulcintsn
SüsLü
SüsLü

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir