Saçlar İçin Minik Bir Sır

Saç Bakımı ürünleri hakkındaki yorumlarınız ve tavsiyeleriniz.

Moderatörler: Pixie79, ChunLi

Re: Saçlar İçin Minik Bir Sır

Mesajgönderen baharcikcik » Pzr Nis 26, 2009 7:06 pm

arkadaşlar bence şampuanlarınızı çorbaya çevireceğinize o vitamin ampullerini haftada 1-2 kez friksiyon yaparak saçınıza uygulayıp 2 saat bekletin hem en azından bir faydasını görmüş olursunuz hemde şampuanların yapısınıda sulandırıp bozmamış olursunuz.kendi fikrimi söylüyorum bu tarz şampuana karıştırılan zımbırtıların saça hiçbir faydası olacağına inanmıyorum :tongue: :bye:
Kullanıcı avatarı
baharcikcik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Denislicious » Pzr Nis 26, 2009 11:32 pm

Bişey sorucam, saçın hızlı uzamasını nasıl sağlarım???
Kullanıcı avatarı
Denislicious
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen baharcikcik » Pzt Nis 27, 2009 1:21 am

enteleyle sağlarsın başkada hiçbişeyle sağlayamazsın
Kullanıcı avatarı
baharcikcik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Pzt Nis 27, 2009 7:28 am

Denislicious,
saç uzatma ile ılgılı bır başlık var oradakı paylaşımlar fikir verebılır bır bak istersen :bye:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Denislicious » Pzt Nis 27, 2009 12:00 pm

bulamadım :P dur bidaha bakiyim =)
Kullanıcı avatarı
Denislicious
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen barbie22 » Pzt Nis 27, 2009 1:23 pm

bnde bulamadm buarada :confused:
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Denislicious » Pzt Nis 27, 2009 1:36 pm

Ewt ya yok öyle bişey, bulan varsa linkini yollasın...
Kullanıcı avatarı
Denislicious
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen esosh » Pzt Nis 27, 2009 11:07 pm

viewtopic.php?f=63&t=2909
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen esosh » Pzt Nis 27, 2009 11:10 pm

saç bakımından alt forum olan ürünlere gelin daha sonra orda saç uzatan şampuanlar, entele gibi başlıklar var ordan bakabilirisiniz
Kullanıcı avatarı
esosh
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Denislicious » Sal Nis 28, 2009 12:51 am

Tesekkurler :yeah:
Kullanıcı avatarı
Denislicious
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kfyangels » Prş Nis 30, 2009 11:47 pm

alin yazdı:Sacınız cok yaglı degilse hangi şampuanı kullanırsanız kullanın ; 1 yemek kasıgı balı şampuanınıza ekleyin ve her yıkamadan once sampuan kutunuzu iyice çalkalayıp normal yıkama duzeninizde devam edin.. :love1:

Farkı goreceksiniz...

sevgiler
Alin

denedım :D
gercektende fark var :D
kfyangels
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Denislicious » Prş Nis 30, 2009 11:58 pm

saçları uzatıo mu ????
Kullanıcı avatarı
Denislicious
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen endohater » Cum May 01, 2009 12:03 am

baharcikcik yazdı:arkadaşlar bence şampuanlarınızı çorbaya çevireceğinize o vitamin ampullerini haftada 1-2 kez friksiyon yaparak saçınıza uygulayıp 2 saat bekletin hem en azından bir faydasını görmüş olursunuz hemde şampuanların yapısınıda sulandırıp bozmamış olursunuz.kendi fikrimi söylüyorum bu tarz şampuana karıştırılan zımbırtıların saça hiçbir faydası olacağına inanmıyorum :tongue: :bye:

ben de aynı fikirdeyim canım. saçta ne kadar kalıyo ki şampuan zaten? maske olarak ya da saç diplerine uygulayıp bekletilse neyse ama böyle bi faydası olacağını ben de düşünmüyorum. suyla akıp gidiyo hemen zaten.
Kullanıcı avatarı
endohater
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen solanahtari » Pzr May 03, 2009 6:30 pm

Valla kızlar bana göre sampuana karıştrıpta kullanıldıgında da işe yarar cünkü sampuanlar saca yaramasaydı o zman sampuanla sacımızın temızlıgını yapamazdık zaten sampuanların ıcınde de sac ıcın önemlı seyler var ki yoksa herks kel kalırdı bende takvıye olarak badem yagı ve evigen ampulllerı kattım hep öle yıkıcam bundan sonrakını 10dakka masaj yapıyorum yıkarken zaten.yıkayıp hemen cıkmıyorum dıger türlüsüde kür olarak en etkılısıdr emınım ama ben böle yol sectım bu yolunda zarar vercegını bılsem aylardr kullanmazdım kuaförler bıle sacımın bakımlı oldugunu sölüyolar bende ne yaptıgımı anlatıyorum her ıkısıde bakım bence tabıkı kür olanı daha ıyıdr güzel kalınız bysss :bye:
Kullanıcı avatarı
solanahtari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Denislicious » Pzt May 04, 2009 12:31 pm

saol cnm =D
Kullanıcı avatarı
Denislicious
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen barbie22 » Sal May 05, 2009 9:18 am

kızlar 1,2sene öncesinde elidor un bakım kürü vardı içinde 7doğal yağı olan zeytün yağı jojoba hint yagından tutunda susam yagına kadar ben kullanıodm saçıma çok faydası oluodu beslio ve çabuck uzamasını saglıodu ama artk bhiç bi yerde bulamıyrm kalktı sanrm onlar:(bulup kullananınız varmı hala?
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bugutoka » Sal May 05, 2009 10:11 am

Canım m ıgroslarda satılıyor hala kase halınde..hem sarısı hem turuncusu var.. ;)
http://lavantabeauty.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
bugutoka
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen baharcikcik » Sal May 05, 2009 10:34 am

barbie22 yazdı:kızlar 1,2sene öncesinde elidor un bakım kürü vardı içinde 7doğal yağı olan zeytün yağı jojoba hint yagından tutunda susam yagına kadar ben kullanıodm saçıma çok faydası oluodu beslio ve çabuck uzamasını saglıodu ama artk bhiç bi yerde bulamıyrm kalktı sanrm onlar:(bulup kullananınız varmı hala?

barbie22 bende rastlıyorum elidorun o bakım kürlerine bugutokanında dediği gibi kase halinde satılıyor migrosta falan alsammı diye düşündüm sonra vazgeçtim ama kullanan biri olarak bu kadar memnun kaldım diyosan bi deneyebilirim.sen bu ürünü nasıl kullanıyordun komple tüm saçamı uyguluyorsun? ve ne kadar bekliyosun?
Kullanıcı avatarı
baharcikcik
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aynec » Sal May 05, 2009 11:41 am

bu tür başka nasıl maskeler kullanıyosunuz kızlar özellikle yağlı ince telli saçlar için.elidorunkini bende kullanmadım zeytin yağlısımı ne vardı sanki onu önermişlerdi banada ama kullanmadım :scratch:
endlessharing.blogspot.com
En doğru zaman;canım istediği zaman..kendimle anlaştığım zaman..
Kullanıcı avatarı
aynec
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen barbie22 » Sal May 05, 2009 12:46 pm

ben baktm ama göremedm şişedeydi önceden kutuda demekki şmdi ama elidorn kutuda saç bakım m askesi vardı ben hep baktgmda benm dedgm yag içinde 7 yag olan bi şişeydi tekrrdan bakmm gerekck sanrm.cnm buldysn al mutlaka çok ii gelio ben dibe ve uca sürüodm 1saat bekletiodm
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bugutoka » Sal May 05, 2009 1:15 pm

Canım ben o sarı kase ve turuncu kaseyıde kullandım ,,sarısı daha iyi gibi geldi bana...Glissin kase maskeleri gibi kalıntı bırakmıyor saçta...AMA tabı çok süper bir etkisi de olmadı bende kanımca...Belli bir süre kullanıkça ,ki ben hergun saçkremı gıbı kullandım ,bence bu koskoca bir yanlıştı,saçlarımda yağlanma yaptı..

Hnagısı dıye sorarsanız yıne mogroslarda voila nın kase maskesi var soyalı moyalı..Ben bunu saçıma voilanın boyasını alırken keşfetmiştim,tek kullanımlık o paketlerden çıkıyordu...O kaseden çok memnun kalmıştım ben tekrar alırım..Fıyatıda 5 kusur tl cıvarı gayet uygun,elıdor falan 8 tl cıvarı..Ben bır deneyın derım kızlar bakalım sız ne dıyeceksınız... :bye:
Kullanıcı avatarı
bugutoka
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barbie22 » Sal May 05, 2009 3:47 pm

evt bende kullandm o maskeleri sarısı daha ii ama o maske benm bagsettgm bakım kürüydü bildgn yagdı yani 7 farklı yag artk kalktı sanrm o ürü :confused: :( bide avon un avokado ve badem yagındn olusn yeni çıkan balsam mı var o da güzl çabuckk taranıo saç ve yumusack oluo ama benm dedgm besliodu uzamaı önlüoduuuuu :(
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barbie22 » Sal May 05, 2009 3:49 pm

pardon yanlış yazdmm. uzamayı hızlandırıodu hemde baya bii
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barbie22 » Sal May 05, 2009 3:59 pm

bi kaç paylaşımm;)
saç diplarine kaşıntı için:1yumurta sarısı 1çorba kaşıgı hint yagı 1çay kaşıgı tuz karıştrp saç diplarine sür yarm saat bekleyp durulayn
ağaran saçlar için:ceviz dışı kabuklarını suda kaynatıp içine yarım kahve fincanı zeytin yağı ve 1tatlı kaşığı kutu maya atın karıştrrk saçlarınıza sürün
saçı beslemek için:elma sirkesi ve ada çayını karıştırark saçınızı bu karışmla durulayın
saç derisine ve saçlara bal ve yumurta sarısıyla masaj yapın..
;);) :yeah:
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nurkelebek » Sal May 05, 2009 4:12 pm

barbie22 bahsettiğin ürünü bende aradım bir kaç yerde ,ama bulamadım..sanırım üretimden kalkmış :dontknow:
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen barbie22 » Sal May 05, 2009 4:14 pm

evt cnm büyük ihtimal kalktıı:(
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barbie22 » Çrş May 06, 2009 8:56 am

Saçlarınız hacimsiz mi? Zor mu şekilleniyor? Elektriklenme sorunu yaşıyor musunuz? Kepek problemleriyle baş etmek zorunda kalıyor musunuz? Saç uçlarında kırılma var mı?
Bu konularda sıkıntı yaşıyorsanız; saçlarınızı ılık suyla yıkayın. Son defa duruladığınız suyun soğuk olmasına özen gösterin. Fön çekimi esnasında makinenin ısısı çok yüksek olmamalı. Saç kremi uçlara kullanılmalı. Bitkisel özler içeren haftalık maskeler saçınıza canlılık kazandıracaktır.
Saçınıza uygun renk bilgisine mutlaka sahip olun. Bunun için kendiniz boyamak yerine, önce profesyonel destek alabilirsiniz. Örneğin, açık pembe ten rengine sahip olanlar, kızıl ya da platin sarısından uzak durmalıdırlar. Soluk tenliler, turuncu ve açık kızıl tonlarındansa, koyu kızıl ve çikolata kahvelerini tercih etmelidirler.
Saça zarar veren uygulamaların başında röfle gelmektedir. Röfleye en uygun olanlar kısa ve katlı saç kesimine sahip saçlardır. Yaş ilerledikçe yapılacak röflelerde, doğal tonlardan bir ton açığını seçmek gerekir. Düzenli olarak röfleli saçlara bakım yapılması gerekir. Bu maskeleri kullanırken, yağ terapilerine dikkat edin. Zira saç renginiz gereğinden fazla açılabilir.
Koyu renk saçlar sizi olduğunuzdan daha genç gösterecektir. Birkaç ton açık gölgelerle hem yüzünüzün sert ifadesini kaybedersiniz, hem saçınızda hoş ve ışıltılı hareketlenmeler yaratırsınız.
Saçınıza kullandığınız tarak ve fırçaları gözden geçirmelisiniz. Eğer saçınız kıvırcık ve gürse, geniş ve büyük tarakları ıslakken kullanabilirsiniz. Saçınız düz ise, dar ağızlı fırçaları kullanmanızda sakınca yoktur. Bunların doğal olanlarını tercih ederseniz, hijyen sağlamış olursunuz.
minik bi paylaşım daha :nanik:
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen qinarr » Prş May 07, 2009 9:39 am

benimde saçlarım çok kuru ilaç kullanıyorum ve ip gb cansız yaptı saçlarımı ve yıkadıktan sonra açamaz oldumm kopuyo saçlarım sürekli.. çok üzülüyorum.. bi karışım yaptım badem yağı çörekotu yağı ve zeytim yağını karıştırdım yıkamadan 2saat önce sürüyorum 2aydır sanki dökülmeler durdu ve kuruluğuna çare oldu biraz.. başka nelr yapabilirim bu konuda birde kerastesin saç bakım kremini kullanan varmı arkadaşlar :kissmuch:
qinarr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aynec » Prş May 07, 2009 10:51 am

hangi şampuanla yıkıyosun canım saçlarını?
Kullanıcı avatarı
aynec
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen barbie22 » Prş May 07, 2009 11:50 am

elseve nin sampuanını önerrm yumusak yapıo ve kolay açılıo kremi dahada kolay açıo..buarada sirkede saçı yumusatıo ben haftada 1yumurta sarısı zeytn yagı limonsuyu ve sirke yapıodm saçıma sirkeyi genelde uçlara sürüyrdm daha bi canlı oldu saçlarm faydasını gördm diebilirm
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen qinarr » Prş May 07, 2009 12:06 pm

bepanthen le yıkıyorum tatlım ya .. acaba bakım kremi falan mı kullansam ama durulamadan kullanılabilecek bişey olması lazım tekrar yıkanırsa yine aynı sorunla karşılaşıyorum çünki:(
aynec yazdı:hangi şampuanla yıkıyosun canım saçlarını?
qinarr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barbie22 » Prş May 07, 2009 12:09 pm

elseve nin saç kreminden memnunum ben yumusack yapıp hemen açıo ama durulanan bişi o avon un balm ı var yıkadıktan snra sürüosn öle kalıo yıkamıosn oda güzl oda hemen açıo ve yumusak yapğıo cnm onuda önerebilirm bi dene bence;)
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen qinarr » Prş May 07, 2009 12:13 pm

öyle şampuanlara pek güvenemiyorum barbie22 değiştirmekten korkuyorum belkide şampuanımı.. hani yıkadıktan sonra uygulanıcak bi bakım kremi işe yarar mı acaba diyorum
barbie22 yazdı:elseve nin sampuanını önerrm yumusak yapıo ve kolay açılıo kremi dahada kolay açıo..buarada sirkede saçı yumusatıo ben haftada 1yumurta sarısı zeytn yagı limonsuyu ve sirke yapıodm saçıma sirkeyi genelde uçlara sürüyrdm daha bi canlı oldu saçlarm faydasını gördm diebilirm
qinarr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen qinarr » Prş May 07, 2009 12:17 pm

şimdi diceksinki sende hiç bişeyi beğenmiyosun :) barbiecim avon ürünlerini kullanmıyorum bi faydasını göremem onların hatta zararı dokunur diye düşünüyorum :tongue:
qinarr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aynec » Prş May 07, 2009 12:32 pm

Bende sana glisin şampuanını öneriyorum süper yumuşak yapıo saçları :)harika bişi sıvı ipek teknolojisi olan.dene memnun kalıcaksın. ;) durulanmayan saç kremide hani pantene nin falan oluyo ya onları deneyebilirsin ben memnun kalmıştım yumuşacık yapıo :yeah: [/color]
Kullanıcı avatarı
aynec
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen qinarr » Prş May 07, 2009 12:47 pm

tşk ettim canım .. gidip bi bakmak lazımm alışveriş merkezine :) hangisi daha janjanlı görünürse onu alayım bari :banana:
qinarr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ezgieylem » Pzt May 11, 2009 3:22 pm

balı sulandırıp saçta bekletmekte saç maskesi olarak dermatolog yasemin fatih amatonun önerisiydi. okumuştum ama şampuanların içinde yok yok, petrol ürünlerinden tutunda deterjan türevlerine kadar. balı çne katınca bozmasın :confused:
ezgieylem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pancake16 » Cum May 15, 2009 3:13 pm

ezgieylem yazdı:balı sulandırıp saçta bekletmekte saç maskesi olarak dermatolog yasemin fatih amatonun önerisiydi. okumuştum ama şampuanların içinde yok yok, petrol ürünlerinden tutunda deterjan türevlerine kadar. balı çne katınca bozmasın :confused:

ben son 1 haftadır falan ballı karışımla kullanıyorum. saçlarım acayip dolaşırdı. düzleştirince, bi süre sonra alt tarafları karışıp saçak saçak olurdu. yani elimi tarak gibi saçlarımda gezdirdiğimde elim arada takılırdı(biraz kötü anlattım heralde :D). ama son 1 haftadır yani bal kattığımdan beri hiç öyle bişey olmadı. tabi her saç tipinde nasıl olur bilmem. :))))
Kullanıcı avatarı
pancake16
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bugutoka » Cum May 15, 2009 4:28 pm

Allah allah ya bende sorun var sanırım..bU BALI SAMPUANA KATTIM saçımda şeker şeker şeylerden kaldı...
Kafamda kristallendi bal..Hayret edılesı bır durum bı tek ben beceremedım bu işi sanırım...Şampuandanda oldum,koca şişe çöpe:angryfire
Kullanıcı avatarı
bugutoka
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barbie22 » Cum May 15, 2009 4:35 pm

çok az katmak gerekio heralde ben hiç denemedm ama sampuanın yapısını bozcgnı düşünüyrm cnm
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pancake16 » Cmt May 16, 2009 12:59 pm

bugutoka yazdı:Allah allah ya bende sorun var sanırım..bU BALI SAMPUANA KATTIM saçımda şeker şeker şeylerden kaldı...
Kafamda kristallendi bal..Hayret edılesı bır durum bı tek ben beceremedım bu işi sanırım...Şampuandanda oldum,koca şişe çöpe:angryfire

çok çok az katmak gerekiyo. 1 yemek kaşığı değil de 1 tatlı kaşığından daha az koydum. bi de çalkalamayınca saça çok fazla geliyo. başta öyle oldu ama iyice durulayınca geçti canım. ama senin ki kötü olmuş şampuandan da olmuşsun.. :/
Kullanıcı avatarı
pancake16
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen qinarr » Sal May 19, 2009 9:17 am

mrb kızlar bugün bi gazetede biotinin saç dökülmesini durdurduğu yazıyodu ..daha doğrusu bi bayan biotin kullanarak saç dökülmesini durdurduğundan behsediyodu.
Biotin suda çözünen bir B Vitaminidir. Besinlerin vücudumuzda enerjiye dönüşmesinde onemli rol oynayan Biotin, yağ, karbonhidrat ve porteinlerin parçalanmasında görev alır Biotin özellikle zayıf saç ve tırnaklar için kullanılır böylede bi açıklama var nette bi araştırın isterseniz
qinarr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: SAÇLAR İÇİN MİNİK BİR SIR

Mesajgönderen prenses0144 » Cum Haz 12, 2009 12:41 pm

Exlibris yazdı:
alin yazdı:Sacınız cok yaglı degilse hangi şampuanı kullanırsanız kullanın ; 1 yemek kasıgı balı şampuanınıza ekleyin ve her yıkamadan once sampuan kutunuzu iyice çalkalayıp normal yıkama duzeninizde devam edin.. :love1:

Farkı goreceksiniz...

sevgiler
Alin

kızlar ben bu yöntemi denedim yaklaşık 1,5 aydır bu şekilde kullanıyorum gerçekten faydalı saçlarım çok yıpranmıştı zor açılıyordu şimdi ipek gibi saçım kendine gelmeye başladı tavsiye ederim :wink:

canım bu gerçekten yumuşatıyor mu saçları yani bal benimde sorunum saçlarımın sert olması.birde bal koyunca yapış yapış olmuyo mu :confused: :confused: :confused:
Kullanıcı avatarı
prenses0144
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen venera » Cum Haz 12, 2009 4:33 pm

kızlar ablam saçını durularken pancarın yeşil yaprakların suda demleyip o suyla durulyr.saçları uzun ve saglıklı.bende denedim gerçekten yumuşacık yapıyo harika kokusu da pek yok üstelik ablam uzattıgını söylüyo.ama her zaman nerden bulcaz pancar yapragını :) bulsam hemen yaparım.sizde deneyin derim yorumlarınızı yazın benim saçlar kuru yıpranmış ve bi sürü işlem görmüş bu arada
Kullanıcı avatarı
venera
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mylove95 » Cum Haz 12, 2009 4:36 pm

verdiğin minik sır için çok teşekkürler alin^ciimm! :bye:
Mutlu son, diye birşey yoktur. Çünkü birşeyde 'son' varsa orada mutluluk yoktur.
Kullanıcı avatarı
mylove95
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen barbie22 » Pzt Haz 15, 2009 10:46 am

bal ı bende denicm benmde saçlarım çok kuru ve yıkadgmda çok zor açılıo ve uzaması yavaşladı çok işlem gördgnde böle sanrm:( inş ii gelr
Kullanıcı avatarı
barbie22
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nemesis20 » Pzt Haz 15, 2009 11:00 am

benimde saçlarım çok kuru bende denicem hemen:)
nemesis20
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen nkTRy » Pzt Haz 15, 2009 2:46 pm

ben hindistan cevizi yagini öneririm aksam yatmadan önce uclarina süryüosun durulamiosun bile yumsacik yapior besliyor daha cabuk uzamasini sagliyor. en azindan bende öyle oldu :)
Kullanıcı avatarı
nkTRy
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lava » Pzt Haz 15, 2009 5:06 pm

canım sadece uçlarına mı tüm saça mı yayılmalı?ben çok severim kokusunu ya ama bence durula kızlar forumda yazmışlardı emilen yağ fön gibi işlemlerden sonra saçı yakıyormuş :yeah:
..........................I brain METU..............................
Kullanıcı avatarı
lava
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lava » Pzt Haz 15, 2009 5:09 pm

bir de kızlar sevgilim tutturdu saçların beline gelsin diye bi karış kaldı gelmesine 1 aylık tatile gidiyorum onu şaşırtacak kadar uzamasını istiyorum ne olur bana bi öneride bulunun 3 gün sonra gidicem
..........................I brain METU..............................
Kullanıcı avatarı
lava
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki

Dön Saç Bakımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir