Gönderen: sindela - BaKımLı
#821008 fıkralar müthişmiş gerçekten bende burun ameliyatı olucam biraz nefes alma problemim var görünüşünde de değişiklik yapılsın istedim benm burnumdan bişeyler alınmıcak tam tersi eklenicek ama :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: xono - SüsLü
#821113 timanitis, bu fotodaki kadının akıl sağlığının yerinde olmadığı aşikar. ıykk :tongue:
Gönderen: Dido5 - Güzelliğine Düşkün
alize01 yazdı:
selinimu yazdı:victorianın göğüsleri aşırı küçükmüş ondan öle garip durmuş.!
ya bende burnuma estetiik yaptırmak istiorum bu yaz.adanada tavsie edeceinis doktor varmı acaba?

selinumu cnm bn bunu yni gördm şimdiden snra işine yarar mı bilemiyorum ama ben adanada faruk akmanları gözü kapalı tavsiye ederim cnmcm :yeah: burun ameliyatındanda kimse pişman olmadı :kissmuch:

alize01 msjını okuyunca hemen sormak istedim faruk akmanlara burun ameliyatı mı yaptırdın acaba? ben de düşünüyorum ama emin olamıyorum. ameliyattan sonra eğrilik ya da çökme olur diye korkuyorum. geri dönüşü yok çünkü. tek seferde istediğim gibi olur mu? eğer varsa resimlerini görebilir miyim?
şimdiden tşkler...
Gönderen: Dido5 - Güzelliğine Düşkün
#821235 adanada burun estetiği yaptıran var mı? ya da önerebileceğiniz bi iyi bi cerrah da olabilir. bikaç isim duydum ama karar veremiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
Gönderen: seldaydin - Güzelliğine Düşkün
mtpq yazdı:ya kızlar ben ameliattan çok korkuyorum :oops: bu yüzden burun asma operasyonu istiyorum bi bilgisi olan var mı???

merhab evet benim bilgim var.ameliyat olmadiysaniz yardimci olabilirim bir arkadas oldu mükemmel sonuclandi.inanilmaz bir degisim oldu.burun ataclama yaptiran varmi baska fiyatida 1200 euroymus.hem 1 satte taburcu olmus.tunc tiryaki yapmis ameliyatini.cok titizmis vs vs....üc gun sonra bandajlar cikmis zaten agri sizi yokmus.20 dk sürmüs ameliyat ve inanilmaz dogal bir burun oldu resimleride vardi bende...sizde bilgilernizi paylasirmisiniz.isterseniz resimde paylasabilriim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: labello - KoKoŞ
#827943 izmirde iyi bir estetik doktoru bilen varmı kızlar?

alsancak kıbrıs şehitleri girişinde çağdaş estetik var. Yıllar önce arman çağdaş bacaklarımdaki kaza yaraları için ameliyat yaptı ama pek bir değişiklik olmadı. memnun kalmadım.

bu sonbaharda tahir gürlere gitmeyi düşünüyorum ama başka bir doktor bilen varsa onu da araştırabilirim.
Kullanıcı avatarı
#828364 hımmm hiç duymamıştım adını. hemen araştıracağım canım, çok sağol.

bu doktora ameliyat olan tanıdıkların vardır herhalde. ne durumdalar şimdi? yorumları iyi mi?
Kullanıcı avatarı
#828367 benim teyzem 2 gün önce göğüs küçültme ve karından, yanlardan yağ aldırma işlemi yaptırdı. toplam 6.5 milyar ödedi. fiyat konusunda bu işlemleri merak edenlere duyurulur :bye:
Kullanıcı avatarı
#828368 bu arada teyzem fransada yaşıyor. fransada bu işlem çok astronomik rakamlarla yapılıyor. teyzemde uzun araştırmaları sonunda türkiyede alanında çok iyi olan bir estetik cerrahına yaptırdı :bye:
Kullanıcı avatarı
#828381 evet türkiye estetik konusunda çok uygun fiyatlıymış... avrupada çoğu yer türkiyedekinin 2 katına butun ameliyatı filan yapıyor
Gönderen: mihrihatun - SüsLü
#828409 Öyle diyorsunuz da arkadaşlar, diğer estetik ameliyatları bilmem de Türkiye'de yapılan burun estetiği çok başarısız bence. Kemeri törpüleyip ucunu kaldırıveriyorlar hiç de güzel olmuyor, karşıdan bağırıyor ben estetikliyim diye. Ama mesela Gisele Bundchen, Halle Berry, Angelina Jolie, Jennifer Aniston vb. gibi yabancı ünlülerin buurn estetiğine bakıyorum mesela, burun şekli aynı kalmış sadece uygun şekilde daraltılmış veya şekillendirilmiş, çok güzel yapmışlar. Bir de bizdeki ünlülerin burun estetiğine bakın; Funda Arar vb. :tongue:
Gisele Bundchen:

Resim

Britney Spears:

Resim

Halle Berry:

Resim

Böyle yapılacaksa yapılmalı burun estetiği aksi takdirde çok kötü görünüyor, sokaklarda çok görüyorum maalesef. Deniz Akkaya bir de Behlül'ün nişanlısı vardı ya Elif miydi, onun burun estetiği güzel mesela. Ama kötü burun estetiği çok fazla. Türk ünlülerin %90'ının buurn estetiği çok kötü bence. Yasemin Hadivent, Berna Laçin, Özge Özberk, Funda Arar... Çok belli...
Yani diyeceğim, iki katı fiyat farkı olması normal bence. :bye:

Resim
En son mihrihatun tarafından Çrş Ağu 25, 2010 9:35 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
#828731 3 kasım burun ameliyatı tarihim zaman geçmek bilmeyecek üstelik ameliyatımda çok kolay geçicek morarmalrım fazla olmıyacakmış :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: leaden - Güzelliğine Düşkün
#830677 ben de ameliyat olurken doktoruma değişikliği sınıf arkadaşlarım bile farketmesin demiştim:) oysa farketseler ne değişecekmiş,ergenlik işte..ki şimdi de fazla değişmedi,hala kusurlu diye yakınıyorum.ve ikinci bir ameliyat daha düşünüyorum.ben de böyle ameliyat tarihi beklediğim o günlere dönebilsem keşke...
#830974 labellocum bizzat yaptığı burnu ve yağ enjeksiyonlarını gördüm sonuç muhteşemdi eli çok hafifmiş üstelik çok ilgili ameliyattan sonra başından savmıyor ilgileniyolar
Gönderen: Marmaris - KoKoŞ
#831018 evet avrupada ameliyatlar cok pahali.
burda yasayan millet, ya cekoslovakya yada türkiyede yaptiriyor ameliyatlarini.
tanidigim bircok kisi (6-7 :) ) istanbulda ameliyatini oldu. hepsi ayni doktorda. ister burun olsun ister gögüs.
ismini bilmiyorum ama bilmek isteyen olursa sorup size söyleyebilirim.
hepsi cok cok memnun kaldi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ipekbocegi - SüsLü
#831079 bende Türkiye'de özellikle rinoplasti çok iyi yapılıyor diye biliyorum. Irk olarak sorunlu bir burun yapımız varmış. Eh bir de Onur Erol'un Türk lokumu olayı var tabii ;)

Bence o sokakta gördüğümüz kötü burun estetiklerinin bazıları hastadan kaynaklanıyor. Yüzüne yakışacak mı yakışmayacak mı umursamadan minicik burun istiyor herkes. Bir de ucuz etin yahnisi bol oluyor, yani doktor var bir de kasap var :laugh: Ay büyük konuşmayayım ya ben de düşünüyorum rinoplasti hatta profil estetiği. Umarım hem çok para verip hem de kasbın birine denk gelmem :pray: :pray:
Gönderen: Marmaris - KoKoŞ
#831094 evet ipege katiliyorum, insanlar doktora gidip ´ben minicik burun isiyorum´ diyorlar.
her yüze yakisan bir burun vardir. her kücük burun güzel olacak diye birsey yok.
yüz hatlari düzgünse kemerli burun bile güzel durabiliyor.
tabi her hastanin istegi vardir ama doktorada birakilmali. en azindan siz bir kere yaptiriyorsunuz, ama adamlarin elinden yüzlerce insan gecmistir. kime nasil burun yakisacagini cok iyi biliyorlardir. bu yukarda bahsettigim doktor tanidiklarimin hepsine ayri ayri burun yapti :nanik: cesit cesit burun yapiyor :laugh:
hepsi yanyana gelse, estetikli olduklari anlasilmaz, he belki o kadar düzgün burunlari oldugu icin estetiklimi acaba diyebilirler, ve hepsinin ayni doktordan cikma olduklarini kesinlikle anlayamazsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: B4RB4R4 - KoKoŞ
Marmaris yazdı:evet ipege katiliyorum, insanlar doktora gidip ´ben minicik burun isiyorum´ diyorlar.
her yüze yakisan bir burun vardir. her kücük burun güzel olacak diye birsey yok.
yüz hatlari düzgünse kemerli burun bile güzel durabiliyor.
tabi her hastanin istegi vardir ama doktorada birakilmali. en azindan siz bir kere yaptiriyorsunuz, ama adamlarin elinden yüzlerce insan gecmistir. kime nasil burun yakisacagini cok iyi biliyorlardir. bu yukarda bahsettigim doktor tanidiklarimin hepsine ayri ayri burun yapti :nanik: cesit cesit burun yapiyor :laugh:
hepsi yanyana gelse, estetikli olduklari anlasilmaz, he belki o kadar düzgün burunlari oldugu icin estetiklimi acaba diyebilirler, ve hepsinin ayni doktordan cikma olduklarini kesinlikle anlayamazsiniz.

benımde korkum bu bende amelıyat olucam burundan cunku b. nefes kanalım tıkalı olmam lazımmıs ama hala cesaret edıp gıdemedım çok bellı degıl hatta hiç degıl yamuk oldugu sadece flash parladımı suratımda ozaman bellı oluyor o yuzden foto felan cekılmekde ıstemıyorum bı gun o gun geldıgınde doktora dıcem seklını bozmayın sadece duzeltın zaten lazerle yapıcaklarmıs nasıl oluyosa artık umarım böle mıchael jackson gıbı olmam :confused:

bu arada bana en ıyı doktor kım soylermısınız bıldıgınız estetık burun operasyonları alanında
En son B4RB4R4 tarafından Prş Ağu 26, 2010 10:30 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
#831106 ben bugün için prof.dr. tahir gürlerden randevu aldım

bakalım görüşmeden sonra neye karar vericem, yarın yorumlarımı yazarım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: seLda39 - KoKoŞ
#831255 evet burun cok önemLi yaa insanın yüzünü deiştirio
Kullanıcı avatarı
#831261 aynen bırıncıde kız kart bırı gıbı duruken 2.de genc hos bır bayan olmus resmen
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#832362 istemeden estetik yaptırmak zorunda olan var mı benm gibi burnumda doğuştan olan br kemik var ve burnumun bir tarafını kapatmış iyice doktor bunu alırım ama burun kemiğin düzeltmezsem tekrar tıkar çünk sorun esas orda dedi işim komiği benm küçücük kalkık bir burnum var yani görüntüde hç bir bozukluk yok nefes almam problem :crybaby: :crybaby: :crybaby: durduk yere burnumumu yeniden yaptırıcam :crybaby: :crybaby: kaç senedir yok dedim ama artık nefes almak cidden rahatsızlık veriyor :crybaby:
Kullanıcı avatarı
#832598 Canım geçmiş olsun. Bende de benzer bir sorun var ama ben de şekil sorunu da var. Bu yaşta gece nefes alamıyorum tıkanıyorum, horluyorum ve koku duyum mithiş gelişmiş olsa da, sürekli bir tarafım olduğu gibi tıkalı, hiç nefes almıyor. Hele kışın çok zor oluyor, sürekli ağzımdan nefes almak zorunda olduğum için çok şiddetli boğaz enfeksiyonları geçiriyorum :(

Doktorunu iyi seçmeye çalış, çünkü bir çok böyle sorunlu hastada burun yapısını bozmadan yapan iyi doktorlar varmış, geçen komşum ameliyat oldu aynı sorundan, ama kemik değil et sorunu vardı onun btün burnunun içini sarmıştı. Doktorlar aynen topladı burnunu, hiç bir fark yok ;)
#832636 ipekböceği sağol :crybaby: evet tatlım aynen :crybaby: haklısın doktor çok önemli araştırayım iyice olucam artık başka çare yok ama burnumu aynen istiyorum bende :crybaby: sen düşünmüyor musun yaptırmayı burdan birbirimize cesaret verelim ne yapalım :laugh:
Kullanıcı avatarı
#832670 benımde aynı sorun cnm cok ıyı bır doktor bulman lazım bende arastırıyorum
Kullanıcı avatarı
Gönderen: lovestruck - KoKoŞ
#832672 Canım benim de nefes problemim vardı Ocak'ta ameliyat oldum çok rahatım su an. O tıkanmalarım kayboldu ama görünüşte hiçbir degisiklik yok kucuk kemerim aynen duruyor :) ben de değişmesini hiç istememiştim. Doktorum Haluk bilgin bu arada ;)
#832850 işte bu ameliyatı yaptırıp tekrarlayanlar varmış benim doktorda ısrarla burnuna hiç dokunmadan sadece kemiği alırsam tekrarlar diyor tatlım yaa bir tane 45 yaşında bir abimiz ar 4 kere olmuş bu ameliyatı 4 5 sene sonra yine aynı sorun çıkmış onunda burun kemiğine hiç dokunmadan yapılmışş benim istediğimde burnuma hiç dokunulmaması not ettim canım senin doktorunun adını bir kaç doktora daha gidicem bakalım :dontknow:
Gönderen: seldaydin - Güzelliğine Düşkün
#832888 iple burun estetigini neden denemiyorsunuz arkadaslar yaklasik 2 yildir arastiriyorum cok memnunlar yaptiranlar.resimlerde bile inanilmaz degisim mevcut.hem aci yok agri yok morarma sisme yok simdi bülent cihantimurda abslamis bu uygulamaya hem kalici ama ben tunc tiryakiden denemek istiyorum.kismet bakalim.
Gönderen: sunrise2001 - Güzelliğine Düşkün
#832892 kızlar ben de gülünce diş etlerimin gozukmesinden hoşlanmıyorum hoş bir goruntu olmuyor bence .bunun için bir estetik yontemi varmı?dişlerin daha az gozukmesi için.bi de porselen yaptırcam bi de dudaklara silikon bi de popoya silikon bi de goguslere hahahaha
Kullanıcı avatarı
persofone yazdı:ipekböceği sağol :crybaby: evet tatlım aynen :crybaby: haklısın doktor çok önemli araştırayım iyice olucam artık başka çare yok ama burnumu aynen istiyorum bende :crybaby: sen düşünmüyor musun yaptırmayı burdan birbirimize cesaret verelim ne yapalım :laugh:

Canım 35 yaşından sonra çok zor olduğundan ben artık cesaretimi toplayıp yaptırmayı düşünüyorum. Evet evet cesaret verelim birbirimize, sanırım çok ihtiyacımız var. :huggs: Bir de doktorlar kesip biçmeye öyle meraklı ki sanki, ben kime gitsem hemen yapalım diyorlar. Ama korkuyorum ya :( Bir de tekrarlama olayı da var dediğin gibi, ben çok küçükken yapmışlar ilkini büyüdükçe yine aynı sorun olmuş, et olduğunda yeniden büyüdüğünü biliyorum ama kemikte hiç duymadım tatlım, ilginç geldi. Offf, ne yapsak
:( ama yine de üzülme tatlım, çaresiz dert değil ya. Bu arada love un doktorunu ben de araştırmıştım. Ameliyata karar verdiğimde mutlaka onun da fikrini alacağım :yeah:
Gönderen: sunrise2001 - Güzelliğine Düşkün
Marmaris yazdı:canim bunlar saka degilmi :dontknow:

arasıra geliyorlar canım içimde bi istek doguyor sonrada vazgeciyorum :) bu da o anlardan biriydi yine de diş etlerimin gözükmesinin sevmiyorum :pisik:
#833524 35 ten sonra tehlikelimi :confused: canım bende şaşırdım kemik yeniden m türüyor yahu diye ama sorun zaten burun kemiğindeymiş asıl o zamanla yamularak mı dyim nasıl ifade edeyim bilemedim bir tarafı tıkıyormuş şimdi benim sağ tarafım kapalı orayı açıcam ama bir süre sonra yine tıkayacak burun kemiğini kırıp devinasyonu düzeltmem lazım dedi hani sanatçılar derdide inanmazdım estetik amaçlı değil sağlık amaçluı doğru söylüyorlarmış yahu sağlık amaçlı estetikte oluyormuş burunda bende çok şaştım çok araştırdım ve doktora inandım tekrarlayan örnekler varmış çevremde :crybaby: neyse araştıralım olalım şı ameliyatı canım kurtulalım şu işten ben anestezidende korkmuyorum 2 kere aldım zaten korkacak bişi yok :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bayansimit - BaKımLı
#835910 arkadaşlar dudak dolgusu yaptırmayı düşünüyorum da ben,geçen sene 600lira civarındaydı 6aylık olanları.bu yıl fiyatlar ne durumda bileniniz varmı?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dofa - SüsLü
#836076 ipekböceği, persefone bende de aynı sorun var :( geceleri hep ağzım açık uyuyorum sürekli boğazım ağrıyor. Ama cesaret edemiyorum. Birkaç sene sonra ancak yaptırabilirim ama çok korkuyorum burunla alakalı herhangi bir operasyondan vsden.
Kullanıcı avatarı
persofone yazdı:35 ten sonra tehlikelimi :confused: canım bende şaşırdım kemik yeniden m türüyor yahu diye ama sorun zaten burun kemiğindeymiş asıl o zamanla yamularak mı dyim nasıl ifade edeyim bilemedim bir tarafı tıkıyormuş şimdi benim sağ tarafım kapalı orayı açıcam ama bir süre sonra yine tıkayacak burun kemiğini kırıp devinasyonu düzeltmem lazım dedi hani sanatçılar derdide inanmazdım estetik amaçlı değil sağlık amaçluı doğru söylüyorlarmış yahu sağlık amaçlı estetikte oluyormuş burunda bende çok şaştım çok araştırdım ve doktora inandım tekrarlayan örnekler varmış çevremde :crybaby: neyse araştıralım olalım şı ameliyatı canım kurtulalım şu işten ben anestezidende korkmuyorum 2 kere aldım zaten korkacak bişi yok :laugh: :laugh:

ya 35den sonra zor olur dedi bana bir kaç doktor. Cildin elastikiyeti meselesi falan sanırım. Yani yirmili yaşlarda çok daha kolay topluyormuş ve çabuk iyileşiyormuş. İlgin durummuş sahiden sendeki ;) Ama anesteziden korkmuyorsan ne güzel ya, ben daha önce de ameliyat olmama rağmen çok korkuyorm anesteziden, uyanamam falan gibi korkularım var :( Neyse tatlım, tekrar geçmiş olsun, dediğin gibi araştırıp olacağız başka çaresi yok :yeah:

dofa, çok geçmiş olsun tatlım. Ya ben de çok korkuyorum ama yaşlanınca ne olacak diye düşünmeden edemiyorum. Şimdi böyleysek yaşlanınca daha çok probleme neden olacaktır herhalde. Ne yapsak da şu korkumuzu yensek :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#838328 gün sayıyoruz desene :) inşallah istediğin gibi olur tatlım, merakta bırakma, ben çok merak ederim yaw :)

Ama dur bir dakika sen nesine estetik yaprıracaksın ki burnunun, senin burnun çok güzel, yani sen de çok güzelsin, niye ki :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sere - SüsLü
#838388 canııııııım çok sağ ol yaa :) evet aslında çok da kötü değil ama burnumun ucunda düşüklük var ve etlilik, burnumun başladığı yerde de kavis yok, dümdüz ve ucu düşük bi burnum var yani kötü kategorisine girmesi için kemer olması gerekmiyor :P bende zaten dramatik bir değişiklik olmayacak sadece rahatsız olduğum yerleri düzelttiricem canım :) işte insan takınca takıyor kimseyi dinlemiyor bilirsin :(

doktorum prof. fuat yüksel, hastalarını da gördüm yaptığı burunları da, adam hem mütevazı hem fahiş fiyatlar istemiyor hem de gerçekten işini iyi yapıyor, gerçi ben ameliyat olmadım ama gözlemlediğim kadarıyla underrated bir doktor, internet aleminde ünlü değil ama baya bi hastası var ve en umutsuz vakaları bile iyileştirmiş gördüğüm kadarıyla

ayrıca muayenehanesinde kocaman iMac kullanıyor sırf bu yüzden bile sevebilirim kendisini :toofunny:

inşallah istediğim gibi gzel ve doğal bi burun yapar bana :)
Kullanıcı avatarı
#838813 canım :kiss: rahatsız oluyorsan tabii ki önemli olan senin görüşün bence ;) Bende de profil sorunu yaratıyor, yani önden bakınca hiç bir şey yok ama yandan :pisik:

Ay inşallah istediğin gibi olur. :pray: Güzel haberlerini bekliyorum merakla :pray:

iMac iyimiş :toofunny: Ben de bir gideyim görmeye :) Bu arada estetik cerrah mı tatlım? Yani hani bazıları bu tür operasyonlara hem estetik cerrah hem de kbb girmeli diyor ya. Estetik cerrahlar iç yapıyı çok oturtamıyormuş falan derler. Sen ne düşünüyorsun merak ettim ;)
Kullanıcı avatarı
#839106 Canım evet estetik cerrah ve oldukça deneyimli bir doktor, Haydarpaşa Gata'da bölüm başkanıydı sanırım ama yanılıyor da olabilirim. KBB şart değil, KBBciler estetik operasyonları pek de iyi yapamıyor, plastik cerrahlar hem nefes hem de estetik sorunlarını halledebiliyor. Henüz ameliyat olmadım ama çok iyi izlenim bıraktı özellikle revizyon ameliyatlarında çok başarılıydı gördüğüm kadarıyla. Deviasyonu da hallediyor. Meme estetiği, lpo bla bla bu tip şeyleri de yapıyor doğal olarak, meme estetiğinde de iyi olduğunu duydum.

Bana 8 sene önce ameliyat ettiği bir hastasının burnunu gösterdi, kız Almanya'da yaşıyormuş ve 8 yıl sonra tekrar uğramış, tekrar fotoğrafını çekmiş. İnanır mısın burnunda ne bir düşme olmuş ne de başka olumsuz bir şey, burun aynı kalkıklığıyla aynı güzelliğiyle 8 yıl sonra aynıydı...
#839289 sere hadi hayırlısı merakla bekliyoruz ;) üff gerçi benim görüntü problemim yok çok zoruma gidiyor ameliyat olayı :crybaby: :crybaby: geçen yıldan beri bronşit olup duruyorum doktor ağızdan nefes aldığın için bronşit tetikleniyor dedi hayy Alllahımmm bunun altındanda burun kemiğim çıktı iyimi kızlarr benim kaçışım yok kışın yaptırıcam ben bu işi :confused:
Kullanıcı avatarı
#839870 canım bence de yaptır :) hiç bekleme yani :)

ben de fotoğraf koyarım ameliyat olunca before after :D