Tatlı - Şeker - Çikolata :)

Restoranlar, yemek tarifleri, içki tarifleri, sevdiğiniz yemekler, püf noktaları...

Moderatör: lilium74

tatlı krizleriniz varmı?

evet,kontrol edemeyeceğim şekilde
147
43%
sadece regl dönemlerimde
76
22%
geceleri
21
6%
kendimi aç bıraktığım günlerde
21
6%
nadiren
37
11%
üzüntülü,sıkıntılı yada stresli olduğum zamanlarda
39
11%

Toplam oy : 341

Mesajgönderen billiejean » Prş Ara 07, 2006 9:29 am

Yurtdışına çıkan olduğu zaman ben After Eight aldırırdım, içi naneli, dışı sırf çikolata, hmmmm çok severim. Neyse ki artık Türkiye'de de büyük marketlerde bulunuyor. :eating:

Ben fıstık ezmesini çokkkk severim ama pek almamaya çalışıyorum eve, yoksa birkaç günde bitiveriyor, çok kalorili bir yiyecek, ama muzla fıstık ezmesi de harikaaa oluyor :D
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen kvrck » Prş Ara 07, 2006 5:49 pm

ya benim gibi çikolata manyagı olan amma çok kişi varmış :)
ben meyve falan ne yersem yiyim, çikolata yiceksem hiçbirşey bana engel olamıyor...

ben çikolatalardan en çok kinder buenoyu seviyorum :mosthappy
birde hindistan cevizli olanları cok severim.
ayrıca cocukluktan kalma bir huy olsa gerek,bende eve çokokrem falan alamıyorum cünkü 2günde bitiriyorum.

ya kızlar bu arada siz benim iştahımı daha cok kabarttınız yaaw :blob:
Kullanıcı avatarı
kvrck
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ChunLi » Prş Ara 07, 2006 8:52 pm

cevizLi sucukta cok guzeL gercekten.. bizede kom$umuz mardinden ozel yapım cevizLi sucuk getirdiLer harika gercekten
bu arada özLEm fıstık ezmesine bende bayıLıyorum ama eLimin altında oldugunda bir gunde bitiririm o yuzden almıyoruzz :cry:
http://twitter.com/#!/ChunliBeauty
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen kvrck » Prş Ara 07, 2006 9:06 pm

ya elmalisarlot sen canin isteyince ugrasiyorsun anladigim kadariyla.ben ise canım istedigi anda götürmeliyim..öyle ugrasıp bekleyemem.kriz geldimi dayanamıyorum :lol:
Kullanıcı avatarı
kvrck
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen giovanna » Prş Ara 07, 2006 10:41 pm

derinnnn yazdı:
giovanna yazdı:
derinnnn yazdı:regl döneminden önce iştahım çok fazla açılıyo tatlı için deliriyorum normalde çikolataya çok düşkünüm hele waffle sufle filan ölürüm ama yemiorum tutuorum kendimi çok :oops:

Canım ya benimde regl dönemlerinden 1 hafta falan önce tatlı krizim tutuyor. Zaten severim çikolatayı birde krizim tutunca deli gibi çikolata yiyorum. Geçen krizi profiterolle atlattım. Bakalım nolcak halimiz :lol:

bende önce tatlı yiorum bastırsın diye tuzlu yiorum sonra yine tatlı yiorum :o regl döneminden 1 hafta önce kendime inanamıyorum günde 15 öğün yemek yiebilirim :eating: her saat başı acıkıyorum cipsler çikolatalar sürekli bişi istiyorum :lovesick: ne ilginçtir ki regl olduğum zamanda da cnm yemek istemiyo çok :roll: yiyecek yer kalmadığı için heralde :toofunny:

Canım valla bende aynı senin gibiyim bi tatlı bi tuzlu istiyorum. SÜrekli karnım acıkıyor ama hep abur cubur istiyor canım :toothy:
Kullanıcı avatarı
giovanna
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen derinnnn » Prş Ara 07, 2006 10:43 pm

giovanna yazdı:
derinnnn yazdı:
giovanna yazdı:
derinnnn yazdı:regl döneminden önce iştahım çok fazla açılıyo tatlı için deliriyorum normalde çikolataya çok düşkünüm hele waffle sufle filan ölürüm ama yemiorum tutuorum kendimi çok :oops:

Canım ya benimde regl dönemlerinden 1 hafta falan önce tatlı krizim tutuyor. Zaten severim çikolatayı birde krizim tutunca deli gibi çikolata yiyorum. Geçen krizi profiterolle atlattım. Bakalım nolcak halimiz :lol:

bende önce tatlı yiorum bastırsın diye tuzlu yiorum sonra yine tatlı yiorum :o regl döneminden 1 hafta önce kendime inanamıyorum günde 15 öğün yemek yiebilirim :eating: her saat başı acıkıyorum cipsler çikolatalar sürekli bişi istiyorum :lovesick: ne ilginçtir ki regl olduğum zamanda da cnm yemek istemiyo çok :roll: yiyecek yer kalmadığı için heralde :toofunny:

Canım valla bende aynı senin gibiyim bi tatlı bi tuzlu istiyorum. SÜrekli karnım acıkıyor ama hep abur cubur istiyor canım :toothy:

bayan olmak ne zor regl zamanı kilo hamilelikte kilo sağlıklı olmak için çaba sarfetmek zorundayız her daim :evil:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen masumx » Cum Ara 08, 2006 3:56 pm

arkadaşlar böle çikolatayı çok seviyor ama çok para dökmek istemiyorsanız size kaliteli ama uygun fiyatlı bir çikolata önereyim :wink:

Bim de satılan Buono marka çikolatalar sütlü 0.79 fıstıklı 1.10 fındıklı 0.89
ve de kaliteli olduklarını unutmayınn.. :wink: :D
Kullanıcı avatarı
masumx
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen kvrck » Cum Ara 08, 2006 5:08 pm

kinder bueno mu?
Kullanıcı avatarı
kvrck
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cecilya » Cum Ara 08, 2006 5:46 pm

neeee! biri tatlı mı dedi cikolata mı dedi
oy oy oy tutmayın beni :lovesick:
biz kadınların ortak sorunu bu galiba.regl olyından dolayı östrojen yapıyo bunu bize..ben nestle damak delisiyim..milkaları da cok seviyorum..ozlemin yazdıklarını okuyunca iyiki amerikada değilim dedim.yoksa aralarına bir obez daha katılırdı...:) hatta şuan buzdolabında nestle damak var annecim daha dün yedim tutun beni ..
Kullanıcı avatarı
cecilya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen cecilya » Cum Ara 08, 2006 5:48 pm

bu arada sütlü tatlılar favorim..prifiterol ve cikolatalı pastayı da cok seviyorum ama iyi yapılmış taze olacak ama cok yag kokulu agır olmayacak.izmite gelince de sütlü nuriye yi keşfettim artık bir numaram bu..ye ye doymuyorum yahu.annemlere tekirdaga giderken habire sütlü nuriye goturuyorum..herkes bayılıyor..
Kullanıcı avatarı
cecilya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen narcicegi » Cum Ara 08, 2006 10:31 pm

Kizlar bende bayiliyorum tatliya, cikolataya. Yemeye basladim mi bitirmeden rahat etmiyorum ister bir kilogram olsun ister bir tane kocaman pasta. Butun gunumu onlari yiyerek geciririm yani yemek yemek bile aklima gelmez.
Kullanıcı avatarı
narcicegi
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen masumx » Cmt Ara 09, 2006 9:57 am

kvrck yazdı:kinder bueno mu?

yok kinder değil bu ..şölen in çıkardığı Buono... :)
Kullanıcı avatarı
masumx
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen kvrck » Pzr Ara 10, 2006 8:19 pm

hmm,ben onu denedim,kinder buenonun yerini tutmuyor.kinder daha agır,daha güzel bence :hotover:
Kullanıcı avatarı
kvrck
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Pixie79 » Cmt Ara 16, 2006 11:44 pm

Bu arada klasik Beyoğlu çikolatası ve Bind'ınkileri unutmuşum... Beyoğlu çikolatasının içindeki o kocaman fındıklara bayılıyorummm :love10:
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen kvrck » Pzr Ara 17, 2006 12:08 am

bu ara çikolatayı çok abartmamak için bala saldırır oldum..
sonuçta çok daha sağlıklı diye..
ama yinede hergün yemeden duramiyorum şu çikolataları :(
aslinda bir donem dr yardimiyla azaltmistim.o donem kiloda vermistim.ama bu aralar sıkıldıkça yiyesim geliyor :harm:
Kullanıcı avatarı
kvrck
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen pinart » Pzr Ara 17, 2006 10:16 am

Pixie79 yazdı:Bu arada klasik Beyoğlu çikolatası ve Bind'ınkileri unutmuşum... Beyoğlu çikolatasının içindeki o kocaman fındıklara bayılıyorummm :love10:

Eveeeet Pixie, katılıyorum, ölürüm o fındıklara :D
Cuma akşamı bir güzel lüplettim Beyoğlu'nda onlardan :blob:
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen Pixie79 » Pzr Ara 17, 2006 1:48 pm

pinart yazdı:Eveeeet Pixie, katılıyorum, ölürüm o fındıklara :D
Cuma akşamı bir güzel lüplettim Beyoğlu'nda onlardan :blob:

Ooooo Pınar'cım afiyet olsun... Çok iyi yapmışsın. Götürrr :lol: :wink:
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen billiejean » Pzt Ara 18, 2006 10:31 am

Kızlar dünkü gazetede okudum,

\"insanlar çikolatanın kalbe faydalarını duydukça daha fazla çikolata yiyorlar ama bu durumda çikolatanın faydasını değil, içindeki doymuş yağları ve büyük miktadaki şekeri alıyorlar aslında. ideal olan ayda 3 defa çikolata yemektir. O da kararında bir miktarda olursa, işte çikolatanın kalbe faydası bu oranda yenildiğinde görülür. Yoksa ne kadar çikolata o kadar fayda değildir. Ayda 3 kereden fazla çikolata yenmemelidir\".... :o
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen iclal » Pzt Ara 18, 2006 10:56 pm

Ayda 3 defa mı :o :? Yok canım, yanlış yazmıştır onlar haftada 3'tür o :toothy:
iclal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kvrck » Pzt Ara 18, 2006 11:19 pm

daha kotusude var,ben gunde 3 yapiyorum onu :?
Kullanıcı avatarı
kvrck
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kvrck » Pzt Ara 18, 2006 11:20 pm

ya benim yine cikolata krizim tuttu..1 gun yemiyim diyorum,bugunku gibi,sabahtan beri yemiyorum ama gece resmen krize giriyorum.simdi arabaya atlayip gece gece tatli,cikolata aricam :?
Kullanıcı avatarı
kvrck
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen iclal » Pzt Ara 18, 2006 11:31 pm

kvrck yazdı:ya benim yine cikolata krizim tuttu..1 gun yemiyim diyorum,bugunku gibi,sabahtan beri yemiyorum ama gece resmen krize giriyorum.simdi arabaya atlayip gece gece tatli,cikolata aricam :?

Çok tanıdık geldi bu hikaye bana :mrgreen: Benimde sabah karar verdiğim tatlı rejimlerim genelde gecenin en yağ depolamaya uygun saatlerinde, boş bir tatlı tabağı ve pişmanlıkla son bulur :?
iclal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Curiousity » Sal Ara 19, 2006 12:46 am

yaa kızlar naptınız böyle?? :roll:
ağır tahrik sözkonusu amaaa :lol: 8)
Kullanıcı avatarı
Curiousity
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen kvrck » Prş Ara 21, 2006 2:27 pm

iclal yazdı:
kvrck yazdı:ya benim yine cikolata krizim tuttu..1 gun yemiyim diyorum,bugunku gibi,sabahtan beri yemiyorum ama gece resmen krize giriyorum.simdi arabaya atlayip gece gece tatli,cikolata aricam :?

Çok tanıdık geldi bu hikaye bana :mrgreen: Benimde sabah karar verdiğim tatlı rejimlerim genelde gecenin en yağ depolamaya uygun saatlerinde, boş bir tatlı tabağı ve pişmanlıkla son bulur :?

off..nolcak bizim böyle halimiz..
yok yok ben biliyorum,yakın zamanda kocaman bir popo olucak sonunda :eating: :fear:
Kullanıcı avatarı
kvrck
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen billiejean » Prş Ara 21, 2006 3:11 pm

Bugün işyerine izmir'de faaliyet gösteren bi firmadan yılbaşı hediyesi çikolatalar geldi. Markası Gusto.

Hani çikolata kaplamalı, üzüm, badem, fındık ve portakallı minik minik çikolatalar oluyor ya, öyle, ben hayatımda böylesini yemedim... Çikolatası bitter ve ayrı bir lezzet, ağızda erimesi, yoğunluğu filan, içindeki kuruyemişlerin tazeliği, lezzeti ayrı güzel, belli ki çok kaliteli,

merak ettim, nette araştırdım, meğer Gusto izmir'de çok ünlü bir çikolata markasıymış. Çok beğeniliyomuş ve daha yeni istanbul'a Nişantaşı'na bir çikolata mağazası açmışlar. fiyatları oldukça pahallı, ama çok çok lezzetliydi ya, unutamıycam :)
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen muhendis » Prş Ara 21, 2006 4:09 pm

biraz önce çikolata yedim çok pişmanım :| :( :oops: 1,5haftadır rejimdeyim tamda 2,5kilo verdim düzenli sporda yapıyorum gitti sabah sporunda harcadığım kaloriler okadar yorulduğumamı yanayım pisboğazlılığımamı :evil:
Kullanıcı avatarı
muhendis
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen kvrck » Prş Ara 21, 2006 9:51 pm

mühendiscim ne guzel,keşke bende 1,5 haftada bir tane çikolata yemiş olsam.bence o yaptığın kaçamağın bir zararı yok.hızlanmış metabolizmanın yanında bir çikolata bi etki yapmaz.10günde 2,5 kilo süper :wink: bende bir spor aleti sipariş ettim. o gelsin diete başlıcam.diet dediğim tatlı diyeti :lol: spor yaparken bazen tatlıdan uzaklaşıyorum :wink:
Kullanıcı avatarı
kvrck
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aslihayal » Cum Ara 22, 2006 2:29 pm

bende tatlı delisiyim özellikle yemek yedikten sora tatlı aramaya başlarım,bugün koca bi dilim vişneli çikolatalı yaş pasta yedim hala gözüm dolapta ama yemicem bu kadar yeter.
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen swordfish » Cum Ara 22, 2006 2:38 pm

kvrck yazdı:daha kotusude var,ben gunde 3 yapiyorum onu :?

bendeeeeee..yedikten sonra pisman oluorum ama artık eskiden süperdi vücudum simdi koca bi popo selülit of ya bu bogazıma hakim olamıyorum ben ya.öglen yemeklerinde 1,5 mantı pide :cry:

ben mahvoldum napcam yaaaa
Kullanıcı avatarı
swordfish
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen kvrck » Cmt Ara 23, 2006 1:04 am

aslinda ben bu forum konusunu benim gibi tatlı krizi olan arkadaslarla paylasip,care bulmak icin acmistim ama yalan oldu :tongue: çünkü daha cok canimi istiyorsunuz kızlar yaaa :geek:
Kullanıcı avatarı
kvrck
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aslihayal » Pzt Ara 25, 2006 2:26 pm

kızlar etinin güzel anlar diye çikolata parçacıklı bisküvileri var,ay çok seviyorum,harika deneyin derim.
bi de milkanın karamelli çikolatası karamel sevenler için harika,bi de milkanın çilekli yoğurlu çikolatası çok güzel
Üf ya ben gidip çikolata yiyicemmmmmmmm
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen Pixie79 » Pzt Ara 25, 2006 2:44 pm

aslihayal yazdı:kızlar etinin güzel anlar diye çikolata parçacıklı bisküvileri var,ay çok seviyorum,harika deneyin derim.
bi de milkanın karamelli çikolatası karamel sevenler için harika,bi de milkanın çilekli yoğurlu çikolatası çok güzel
Üf ya ben gidip çikolata yiyicemmmmmmmm

Evettt, Eti'nin Güzel Anlar kurabiyeleri harika....
Elma Parçacıklı Tarçınlı olan da müthiş, çikolata parçacıklı olan da.... :love10:
Kullanıcı avatarı
Pixie79
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen ezgicanan » Pzt Ara 25, 2006 4:03 pm

dün hürriyetin pazar ekinde kadayıf tarifi vardı denemeyi düşünüyorum :lol:
Kullanıcı avatarı
ezgicanan
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen aslihayal » Sal Ara 26, 2006 3:03 pm

pixie elmalıyıda denemek için aldım,bakalım deniyim bende,çikolata parçacıklı harika bakalım elmalıda güzeldir inşallah
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen kvrck » Sal Ara 26, 2006 8:42 pm

elmalisarlot yazdı:ee kıvırcığım sekerim, napim mademki vazgecemiyoruz bari bi tarif vereyim dedim :lol:

yok tatlım..ben de dahil olmak üzere bir anda kendimizi en güzel tatlı,çikolata muhabbetleri içinde bulduk.sana yönelik değil yani :kisslove:
Kullanıcı avatarı
kvrck
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aslihayal » Çrş Ara 27, 2006 4:00 pm

bu arada canancım kadayıf tarifini ve sonuncunu bekliyorum canım :P
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kvrck » Çrş Ara 27, 2006 4:57 pm

tamam cnm,hani senin msj üstüne olmuş ya :kisslove:
Kullanıcı avatarı
kvrck
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kvrck » Prş Oca 04, 2007 9:26 pm

elmalisarlot; biz sonsuza kadar böyle gidermişiz :D
ben sana kızmadım,ben sana demedim diye :geek:
optm seni :kisslove:
Kullanıcı avatarı
kvrck
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen kvrck » Prş Oca 04, 2007 9:33 pm

bu arada kizlar ben cikolata yerine bal,kuru üzüm falan yemeye calisiyorum(hem faydaları da var). birde kendimi ac birakmamaya calisiyorum. sık yemek yiyince cikolatayi abartmiyorsunuz.
Kullanıcı avatarı
kvrck
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

tatlı krizi tutanlara önerim

Mesajgönderen kamelya79 » Cum Oca 12, 2007 4:21 pm

kızlar acayıp tatlı sever biri olarak size otacı nın cıkolatalı cubuklarını tavsiye ediyorum.bu ürün diyet yapanlar ve diyabetikliler icin uygunmus.bitter cıkolata var ıcınde.ve dısıda lifli.
tadı gusel en azından tatlı krizimi bastırıyor. :P ama cok yemeyin ıcınde tatlandırıcı var.günde 1-2 tane zararsız.merak edenler
http://www.otaci.com.tr adresinden bakabilirler.ürünler kısmında. ayrıca diger ürünlerinede bakın derim yeni zeytınyaglı bakım ürünleri cıkmıs.
Kullanıcı avatarı
kamelya79
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen maryy » Sal Oca 16, 2007 1:49 pm

Eczanelerde mi bulunur acaba yoksa migrosta mı buluruz.
Kullanıcı avatarı
maryy
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen kamelya79 » Sal Oca 16, 2007 2:53 pm

migrosta bulabilirsin canım ama baska marketlerede bak.
Kullanıcı avatarı
kamelya79
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen maryy » Sal Oca 16, 2007 3:50 pm

kamelya79 yazdı:migrosta bulabilirsin canım ama baska marketlerede bak.

Çok mersi cnm şimdi bisküvi aldım üzeri çikolata kaplı onunla bastırmaya çalışıyorum tatlı krizini etinin form light bisküvilerinden %41 azaltılmışır yazıyor üzerinde.O da işe yarar herhalde .Birazdan da doğum günü kutlayacağız nasıl dayanacağım profiterollü pastaya bilmem bakmamak en doğrusu galiba bir kutlarım sonra hemen masama :roll:
Kullanıcı avatarı
maryy
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen maryy » Çrş Oca 17, 2007 9:01 am

elmalisarlot yazdı:marry canım bu urun nası gercek cıkolata tadı var mı? yoksa oylesıne bızı kandırmak ıcın mı yapmıslar andırıyor mu sadece :)

Yok ya baya üzeri çikolata kaplı işte yağı azaltılmış ürünler en azından ben öyle biliyorum form un ürünlerini kullanıyorum.Birde ben otacının şu çikolata çubuğunu merak ediyorum.
Kullanıcı avatarı
maryy
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen kamelya79 » Çrş Oca 17, 2007 11:12 pm

bnm soyledıgım ürün de bitter cıkolata var biliyorsunuzdur bitter cıkolata kılo aldırmıyor ama tabi cok yememek sartıyla :D ve de guzel bir tadı var.
Kullanıcı avatarı
kamelya79
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen firaye » Çrş Oca 17, 2007 11:25 pm

Ben otacının çikolata dolgulu vekahvaltılık domatesli brunch'ını almıştım. Oldukça güzeldi.
Kullanıcı avatarı
firaye
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen ilerya » Pzr Şub 04, 2007 10:59 pm

firaye yazdı:Ben otacının çikolata dolgulu vekahvaltılık domatesli brunch'ını almıştım. Oldukça güzeldi.

ben de bir ara yiyordum o çikolata dolgulu brunchlardan.hatta bazen üstüne süt döküyordum.tadı çok güzel.
Kullanıcı avatarı
ilerya
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen noanoa » Pzr Şub 11, 2007 10:43 am

ban tatlisiz yasayamayanlardanim ama kilolarla basedebilmek icin yeni yeni icatlar cikarmaya da mecburum. diet sütlac da bunlardan biri. yarim bardak sekerle yapiyorum süper oluyor. tabi ben tatliyi bayik bayik sevmeyenlerdenim o yüzden hafif sekerli hosuma gidiyor zaten sütün kendi sekeri de var yetiyor.bunu yapmaya basladiktan sonra disarda sütlü tatli yiyemez oldum tavsiye ederim kızlar.. annenizin yaptiginin yarisi kadar seker! kücük puding kaplari! formül bu.afiyet olsun
Kullanıcı avatarı
noanoa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen anabel » Cum Mar 30, 2007 11:03 am

ahh bende şöyle cikolatalı ıslak keklere,sufflelere sonra gofret,kestane sekerlerine , hertürlü cikolatalı pastalara ve özellkle cheescake hayır diyemeeemm :toothy: bizim evin tam altında içinde harika şekerlemeler pasta ve cheescakeler olan bir pastane var,evden kaçıp kaçıp oraya iniyorum beni evde bulamayanlar orda olduğumu biliyorlar artık ama napiiiim dayanamıyorum üstelik yediklerim yetmiyormuş gibi üstüne paket yaptırıp tatlı faslına odamda devam ediyorum.pastanede yediğim bitince diğerlerinde gözüm kalıyor sanki ben almazssam baskası alıp bitircek psikolojisiyle odama nevarsa doldurdumm.hele cheescake ler varya :mosthappy herdakka canım cekiyor. erkek arkadasım hiç sevmez böyle peynirli yoğurtlu tatlıları ben böyle karsımda yerken dayanamıyor ayy sen ne midesiz kızsın ne bulsan yiyosun diyoo haklı galiba son zamanlarda öğütme makinası gibi oldum en kısa zamanda altında pastane olmayan biyere tasınmam lazıııımmm :o

Resim
anabel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aslihayal » Cum Mar 30, 2007 12:36 pm

benimde bugünlerde canım cheese cake çekiyor,yiyicem inşallah 8)
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Sonraki

Dön Yeme-İçme-Eğlence

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir