Ayakkabı Numarası 40+ Olan Bayanlar

Stil, moda, alışveriş...

Moderatör: luthien

Re: Ayakkabı numarası 41,42,43 ve yukarısı olan bayanlar?

Mesajgönderen bossnes » Cum Ara 14, 2007 2:50 pm

ayakkabı üreticileri 34 ile 43 numara arası üretmeliler artık...benım arkadaşımın ayagı 34 35 ve kız nerdeyse bütün ayakkabılarını çocuk reyonundan almak zorunda kalıyor.
Kullanıcı avatarı
bossnes
Banlandı

Mesajgönderen mugush » Cmt Ara 15, 2007 7:54 pm

kızlar bakırköyde deichmann mağzası var orda ayakkbılar hem güzel hem fiyatları uygun hemde 40 ve üzeri numaralar :music: çok rahatlıkla bulunuyor aksine küçük nolar pek yok..ben valla severek baya ayakkabı aldım :music:
Kullanıcı avatarı
mugush
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Felis » Pzr Ara 30, 2007 12:01 am

kızlar ankarada bilmiyorum ama bugün istanbul bakırköyde gözüme çarptı. hemen istasyondan aşağı inerken sağda bir pasaj var ya adı neydi tınaz mıydı hatırlamıyorum. orda alt katta ilerde sevil terlik (inşallah doğru hatırlıyorumdur) diye bir mağazada 41, 42, 43 numaa ayakkabılar bulunur yazıyordu. modeller de güzeldi. aklınızda olsun.
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen allure » Cum Oca 11, 2008 11:26 pm

mutsuz yazdı:kızlar üzgünüm gerçekten :? siteyi acık bulan meraklı kuzenim yazmıs özr dilerim gerçekten de çok üzüldüm şimdi yaaa :cry:

Tamam mutsuz önemli değil, siliyorum ben mesajları.. Gözükmesin forumumuzda öyle muhabbetler ;) Bir dahaki sefere kuzenlere dikkat ;)
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen mutsuz » Cmt Oca 12, 2008 4:54 pm

çok saol cnm üzgünüm gerçekten :cry:
Kullanıcı avatarı
mutsuz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen crazzzyy » Cum Oca 18, 2008 3:59 pm

ya walla benimde boy 1.70'in üzerinde halilen ayak numaramda büyük sporlarda 39 oluoda ama normellerde 40 falan anca yani kalıplar çok fark ediyo ayaklarımda taraklı bide bu yüzden ayakkabı alasım gelmiyor walla :( daha boyum uzur artık nolur bilemem ya :crybaby:
anca nike veya adidasın alır oldum hep spor spor nereye kadar özel gecelerde falan napçam :crybaby:
Kullanıcı avatarı
crazzzyy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Felis » Prş Şub 07, 2008 1:17 pm

crazzzyy üzülme canım benim ayaklar da boydan dolayı 40 numara :lol: ama ben hemen ehr modei giyiyorum çok şekilsiz olmadıkça. yani bazı modeller gerçekten ayağı iyice büyük gösteriyor onları almıyorum ama taraklı olunca işin biraz daha zor olabiilr. benimkiler taraklı deil parmakalrım uzun ince o yüzden çok sorun yaşamıyorum. sen de hafif topuklu giy bence. çok düz ayakkabılar giyme özelikle sandaletlerde.
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gokcenos » Pzt Şub 11, 2008 7:43 pm

Güzeller, selam.
Benim ayaklarım da 40 numara üstelik görüp görebileceğiniz en tombalak ayaklar. PArmaklarım ve ayak yapım düzgün olduğundan büyükmüş değilmiş hiç önemsemeyip her ama her çeşit ayakkabıyı giyiyorum. Üstelik tam bir ayakkabı fanatiği olduğumdan 50 üzeri ayakkabım var.
Şimdi sizinle birkaç linki paylaşayım. Gitti gidiyor da satış yapanların kullandığı birkaç merkez var. Birincisi Ebay. Ordan 10 dolara ayakkabı alıp burda 120 YTL ye satıyorlar, kanmayın kendiniz alın Ebay dan. İkincisi süper bir siteyi kullanıyorlar, http://www.cutesyshoes.com. Amerika menşeili bir site. Ben ayakkabı aldım buradan 3 çift. Çok güzeller. GG deki bütün modeller de buradan, fiyatları görünce şaşacaksınız. 3) http://www.letsbuyshoes.com. Bu site de Irregular Choice markasının outleti. Bu markayı biliyormusunuz bilmem ama ben çılgıncasına aşığım. UK7,5 numara benim gibi tombul ayaklı 40 lar için tam nosu. 4) O pahalı Nine West ler sitesinde yani http://www.ninewest.com/ burada gaayet ucuz. Üstlik 2 çift alana kargo bedava gibi bir sürü promosyon yapıyorlar. Yapmasalar bile mağazadan bi çift alabileceğiniz fiyata burdan iki çift alabiliyorsunuz. 5) www. shelleys.co.uk Bu da İngiltereden bir ayakkabıcı. 6) Yine Amerikadan çok cici ayakkabılar farklı kıyafetler, http://www.geneccentric.com/. 7) İngiltereden bir tane daha http://www.shoe-shop.com.
Genelde yabancı sitelerden alışveriş yapıyorum onlardan numara daha kolay bulunuyor. Üstelik herkesle aynı ayakkabıyı da giymemiş oluyorsunuz. Bir tane sanal kredi kartı edinin ve başlayın dünyanın yetmiş iki köşesinden alışverişeee .... :))
gokcenos
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sexylongtoes » Sal Şub 12, 2008 11:23 am

Merhaba!

Eşim 42.5 numara ayakkabı giyiyor ve ben de ona upuzun güzel ayaklarını için dünyanın 4bir yanından ayakkabılar almaya bayılıyorum... Acaba yurt sathında durum ne merkezde deyip konuyu bir googlelayınca mesajlarınızı gördüm. Bu konuda epey deneyimli bir alıcı (60+ çift :))) olarak bazı öneriler sıralayıp katkı sağlamak isterim :))

Aşağıda listelediğim siteler Türkiye ye ayakkabı gönderiyor...

1. http://www.ebay.co.uk (İngiltere'nin GG u denilebilir ve 45 numaraya kadar bayan modeli bulabilirsiniz, Türkiye'ye gönderim kısmı ise satıcı çok huysuz olmadıkça biraz İngilizcenizi konuşturmanıza bakıyor, yok yine de göndermem diyen olursa, yardımcı oluruzzz :)) Örneğin gerçek deri 10 cm topuklu bir gece ayakkabısı sigortalı 5 günde teslim kargosu dahil 40-80 YTL civarına alınabiliyor genelde, yurtdışı alımları kafanızda büyütmeyin! İşte size yararlı birkaç link :)) UK 7/41 -- UK 8/42 --- UK 9/43 numara arama sayfaları

http://listings.ebay.co.uk/_W0QQsocmdZL ... %3D2&fgtp=

http://listings.ebay.co.uk/_W0QQsocmdZL ... %3D2&fgtp=

2. İzmirde Forum Bornovada, İstanbulda Bakırköyde Deichmann var İstasyondan deniz otobüsüne doğru inerken solda, 42 numaraya kadar çalışan ama gerçek deri bir ürününe rastlamak pek olası değil doğrusu... zor zamanda göz atılabilir

3. http://www.designershoes.com indirim dönemlerinde çok avantajlı olabilyor... Ancak Amerikadan ayakkabı alırken en ölçüsüne de dikkat edilmeli... bizde ihmal edilen ama ayak sağlığı açısından çok önemli olan genişlik ölçüleri N / M / W (E-EE-EEE) arasından M olanlar ortalama kalıplara denk geliyor.

4. Ayağım da kendim gibi güzel mi güzel dolgun diyenler için Evans mağazası var İzmirde Forum Bornovada İstanbulda Cevahirde... 38 den 45 e kadar her numaranın geniş kalıplısı (W, EEE) var.

5. http://www.laredoute.fr oldukça uygun fiyatlı sayısız model var. Her modelde 42 numara mutlaka var Taillissime markasında ise 45 e kadar numara var... Türkiye kargosu da oldukça ucuz ancak ortalama 3 hafta sabır gerektiriyor... tabii anımsatmakta yarar var, site fransızca :)) ama azimli olun, ayakkabının Fransızcası "chaussures" :)) Seçin menüden gerisi kolay!

Uzun güzel ayaklarınıza iyi bakmanız dileğiyleee... :P...
sexylongtoes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aiShwaRya » Pzt Şub 25, 2008 5:24 pm

Kızlar çok teşekkürler bu linkleri bizimle paylaştığınız için, zira ben koca ayağın tekiyim 40 numara ve çok zor buluyorum bil hassa babet hiç bulamıyorum + çok uzun boyum 1.79 :? Buraları inceliycem hemen ve en kısa zamanda sanal kredi kartı çıkartıcam. Bu arada benim kadar olan varmı boy olarak ? Çok merak ettim. :tongue: :nanik:
Kullanıcı avatarı
aiShwaRya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sabish » Prş Mar 20, 2008 2:13 pm

aiShwaRya yazdı:Kızlar çok teşekkürler bu linkleri bizimle paylaştığınız için, zira ben koca ayağın tekiyim 40 numara ve çok zor buluyorum bil hassa babet hiç bulamıyorum + çok uzun boyum 1.79 :? Buraları inceliycem hemen ve en kısa zamanda sanal kredi kartı çıkartıcam. Bu arada benim kadar olan varmı boy olarak ? Çok merak ettim. :tongue: :nanik:

canım benim boyum 1.80 ayakkabı numaramda 42 merak ettim şu siteleri inceledin mi? yaza nişanım olucak büyük bi ihtimalle mayısta da müstakbel görümcemin düğünü var debenhams'de bi model beğendim 41 numara oldu ama çok kararsızım sen genelde nerelerden alıyosun
Kullanıcı avatarı
sabish
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jilar » Cum Mar 21, 2008 7:02 pm

kızlar benimde annem 41-42 numara giyiyor.ayakkabılarının hemen hepsini victorias secrettan sipariş ediyoruz.hem epey çeşit var fiyatlar da uygun.kargo açısından da hiç şüpheniz olmasın hiç sorun yaşamadık.hatta bir keresinde faturası kesilmiş fakat koliden bir çift eksik çıktı ertesi gün hesabımıza yatırdılar kargo şirketinin hatası olmasına rağmen :)
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen aiShwaRya » Prş Nis 24, 2008 10:48 am

sabish yazdı:canım benim boyum 1.80 ayakkabı numaramda 42 merak ettim şu siteleri inceledin mi? yaza nişanım olucak büyük bi ihtimalle mayısta da müstakbel görümcemin düğünü var debenhams'de bi model beğendim 41 numara oldu ama çok kararsızım sen genelde nerelerden alıyosun

Canım, ben her yeri araştırıyorum ama sabit olarak ayakkabılarımı aldığım bir marka yok. Nereden denk gelirse oradan alıyorum, eğer o gördüğümü almazsam bir daha o numaradan bulamayacağım korkusu taşıdığım için, nerde 40 varsa atlıyorum hemen. :tongue: Ama twigy, polaris, bazen hotiç ve togo dan bulabiliyorum günlük giyeceğim ayakkabılarımı. Spor ayakkabıda problem yaşamıyorum adidas ve nike de var bizim gibiler için bolca. :) Mesela geçen ay flo dan denk getirmiştim suet bir babet. Yani sabit bir markam yok ama saydığım markadalara bakabilirsin canım. Yaza ise nişanın ve görümcenin düğünü, yeni sezonlar çıktı malum. :)

Abiye kıyafet giyeceksem onun altına abiye ayakkabı bulmakta çok zorluk çekiyorum. 40 numara satmıyorlar abiye ayakkabı. :( Sen nereden alıyorsun ayakkabılarını canım.Ben bu verilen linkleride inceledim, sanırım bizim ayaklarımıza göre var çok cici seçenekler fakat hangisi ayağıma denk gelir anlamıyorum ki :roll: 7 diyo 7.5 diyo, bu sitelerden alışveriş yapan arkadaşlar yardımcı olabilirmi :acaba. blushing: :blushing:

Bu arada sende baya uzunmuşsun hihihihi :nanik:
Kullanıcı avatarı
aiShwaRya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sabish » Pzt Nis 28, 2008 11:53 pm

ben genelde marks& spencers dan alıyorum abiyeleri onun dışında hep spor giyiniyorum yada almanyadan kuzenlerim getiriyo hiç babetim olmadı :crybaby: ve en büyük sorun kışın bot çizme bulamıyorum bot alınıcaksa erkek reyonunun yolu görünüyo bana bide her girdiğim ayakkabı mağazasında aşağıdaki replik tekrarlanır durur;
- ayakkabılarınız kaç numaraya kadar
- 40 bazı modellerde 41 de var siz kaç numaraya bakmıştınız
-(bendeniz üzgün ve süzgün aramaktan bithap düşmüş) 42
- hadi ya ciddimisin türkiyede imkan yok bulamazsınız ısmarlama da olmaz 42 numara kalıp yok
-peki teşekkürler (deyip çıkılır nie bi sana bi ayaklarına uzaylı görmüş gibi bakıldığı anlamaya çalışılır) :lol:
Kullanıcı avatarı
sabish
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Felis » Sal Nis 29, 2008 10:20 am

yav aiShwaRya'cım 40 numara bulmak artık sorun değil. Çünkü yeni neslin ayakları çok büyüük! Benim de boyum 1.72 ve 40 numara giyiyorum. Sen nerde yaşıyorsun? Belki yaşadığın yerde bulunmuyordur dicem ama.. Ben istanbuldayım indirim dönemlerinde 40 numaralar pek kalmamış oluyor ama onun dışında hiç zorluk yaşamıyorum ben.
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen jilar » Sal Nis 29, 2008 12:09 pm

peacocks pek kalitesli değil ama 41 numaralar fln var rahatça bulabilirsiniz.fiyatlar da çok uygun hele indirim dönemi hep 41 ler kalıyo :)
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Felis » Sal Nis 29, 2008 1:31 pm

jilar yazdı:peacocks pek kalitesli değil ama 41 numaralar fln var rahatça bulabilirsiniz.fiyatlar da çok uygun hele indirim dönemi hep 41 ler kalıyo :)

dur bakalııııım sen nasıl benim favori ayakkabıcıma pek kaliteli deil dersin haaaaaa :nanik:
süper kaliteli değil evet ama ben kalitesizim diye bağırmıyor ve fiyatları acayip uygun. sürekli alıyorum ordan. bir de en beğendiğim şey habire modeller değişiyor :)
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Kaguya » Pzr May 04, 2008 8:08 pm

paylaşımlar için teşekkürler kızlar :drink: .. malesef ben de aynı dertten muzdaribim 40- 40,5 -41.. ayakkabı numaramın ne olduğunu bile çözemedim çünkü kalıba göre değişiyor :confused: ve bu yüzden ayakkabı alışverişinden nefret ediyorum.
belirtilen siteler cidden hoş ve benim gibi uygun fiyatlı her ayakkabı mağazasından boş çıkan birisi için güzel alternatifler :banana: ...
yalnıııızz kargolardan haberi olan var mı arkadaşlar?? ABD ve UK den bir ayakkabının kargosu ne kadara malolur acaba :confused:
Kullanıcı avatarı
Kaguya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen oerlacin » Çrş Haz 04, 2008 2:29 pm

Merhaba
benim de boyum 1.76 ve ayak numaram 42 hiçbir zaman istediğim ayakkabıyı giyemiyorum maalesef:( gökçenos ninewst in web sitesinden alışveriş yapıyorum demişsin ama ninewest Türkiyeye ayakkabı göndermiyor diye duymuştum sen nasıl alıyorsun? yardımcı olursan sevinirim.
oerlacin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aiShwaRya » Pzt Haz 16, 2008 9:32 pm

hahaha sabish cim ilahi yaaa güldürdün beni akşam akşam sen çok yaşa emi :toofunny: O diyalogları bende yaşıyorum, ne var yani ayaklarımız birazcık büyükse dimi ama :tongue: Ucube gibi davanıyorlar banada bazen... Abiye için spencers iyi bir seçim, ben ipekyol ve adil ışık ın abiyelerini çok beğeniyorum. Bak bu sitede babet var, üstte arkadaşlar da vermiş bu linki oradan aldım. Bir incele istersen... http://www.designershoes.com/designer/

Bu arada sexylongtoes, verdiğin linkler için teşekkürler canım. ;)

Felis cim, ben Antalya'da yaşıyorum ama memleketim İzmir. Memleketimde bile ayağıma göre numara bulmakta zorlanıyorum. :( Sanırım Antalya ve İzmir'de ayağı büyük bayan çok hihihi :nanik: o yüzden bulamıyorum. :)
Kullanıcı avatarı
aiShwaRya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Alışveriş-Moda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 1 misafir