Ayakkabı Numarası 40+ Olan Bayanlar

Stil, moda, alışveriş...

Moderatör: luthien

Re: Ayakkabı numarası 41,42,43 ve yukarısı olan bayanlar?

Mesajgönderen bossnes » Cum Ara 14, 2007 2:50 pm

ayakkabı üreticileri 34 ile 43 numara arası üretmeliler artık...benım arkadaşımın ayagı 34 35 ve kız nerdeyse bütün ayakkabılarını çocuk reyonundan almak zorunda kalıyor.
Kullanıcı avatarı
bossnes
Banlandı

Mesajgönderen mugush » Cmt Ara 15, 2007 7:54 pm

kızlar bakırköyde deichmann mağzası var orda ayakkbılar hem güzel hem fiyatları uygun hemde 40 ve üzeri numaralar :music: çok rahatlıkla bulunuyor aksine küçük nolar pek yok..ben valla severek baya ayakkabı aldım :music:
Kullanıcı avatarı
mugush
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Felis » Pzr Ara 30, 2007 12:01 am

kızlar ankarada bilmiyorum ama bugün istanbul bakırköyde gözüme çarptı. hemen istasyondan aşağı inerken sağda bir pasaj var ya adı neydi tınaz mıydı hatırlamıyorum. orda alt katta ilerde sevil terlik (inşallah doğru hatırlıyorumdur) diye bir mağazada 41, 42, 43 numaa ayakkabılar bulunur yazıyordu. modeller de güzeldi. aklınızda olsun.
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen allure » Cum Oca 11, 2008 11:26 pm

mutsuz yazdı:kızlar üzgünüm gerçekten :? siteyi acık bulan meraklı kuzenim yazmıs özr dilerim gerçekten de çok üzüldüm şimdi yaaa :cry:

Tamam mutsuz önemli değil, siliyorum ben mesajları.. Gözükmesin forumumuzda öyle muhabbetler ;) Bir dahaki sefere kuzenlere dikkat ;)
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen mutsuz » Cmt Oca 12, 2008 4:54 pm

çok saol cnm üzgünüm gerçekten :cry:
Kullanıcı avatarı
mutsuz
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen crazzzyy » Cum Oca 18, 2008 3:59 pm

ya walla benimde boy 1.70'in üzerinde halilen ayak numaramda büyük sporlarda 39 oluoda ama normellerde 40 falan anca yani kalıplar çok fark ediyo ayaklarımda taraklı bide bu yüzden ayakkabı alasım gelmiyor walla :( daha boyum uzur artık nolur bilemem ya :crybaby:
anca nike veya adidasın alır oldum hep spor spor nereye kadar özel gecelerde falan napçam :crybaby:
Kullanıcı avatarı
crazzzyy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Felis » Prş Şub 07, 2008 1:17 pm

crazzzyy üzülme canım benim ayaklar da boydan dolayı 40 numara :lol: ama ben hemen ehr modei giyiyorum çok şekilsiz olmadıkça. yani bazı modeller gerçekten ayağı iyice büyük gösteriyor onları almıyorum ama taraklı olunca işin biraz daha zor olabiilr. benimkiler taraklı deil parmakalrım uzun ince o yüzden çok sorun yaşamıyorum. sen de hafif topuklu giy bence. çok düz ayakkabılar giyme özelikle sandaletlerde.
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gokcenos » Pzt Şub 11, 2008 7:43 pm

Güzeller, selam.
Benim ayaklarım da 40 numara üstelik görüp görebileceğiniz en tombalak ayaklar. PArmaklarım ve ayak yapım düzgün olduğundan büyükmüş değilmiş hiç önemsemeyip her ama her çeşit ayakkabıyı giyiyorum. Üstelik tam bir ayakkabı fanatiği olduğumdan 50 üzeri ayakkabım var.
Şimdi sizinle birkaç linki paylaşayım. Gitti gidiyor da satış yapanların kullandığı birkaç merkez var. Birincisi Ebay. Ordan 10 dolara ayakkabı alıp burda 120 YTL ye satıyorlar, kanmayın kendiniz alın Ebay dan. İkincisi süper bir siteyi kullanıyorlar, http://www.cutesyshoes.com. Amerika menşeili bir site. Ben ayakkabı aldım buradan 3 çift. Çok güzeller. GG deki bütün modeller de buradan, fiyatları görünce şaşacaksınız. 3) http://www.letsbuyshoes.com. Bu site de Irregular Choice markasının outleti. Bu markayı biliyormusunuz bilmem ama ben çılgıncasına aşığım. UK7,5 numara benim gibi tombul ayaklı 40 lar için tam nosu. 4) O pahalı Nine West ler sitesinde yani http://www.ninewest.com/ burada gaayet ucuz. Üstlik 2 çift alana kargo bedava gibi bir sürü promosyon yapıyorlar. Yapmasalar bile mağazadan bi çift alabileceğiniz fiyata burdan iki çift alabiliyorsunuz. 5) www. shelleys.co.uk Bu da İngiltereden bir ayakkabıcı. 6) Yine Amerikadan çok cici ayakkabılar farklı kıyafetler, http://www.geneccentric.com/. 7) İngiltereden bir tane daha http://www.shoe-shop.com.
Genelde yabancı sitelerden alışveriş yapıyorum onlardan numara daha kolay bulunuyor. Üstelik herkesle aynı ayakkabıyı da giymemiş oluyorsunuz. Bir tane sanal kredi kartı edinin ve başlayın dünyanın yetmiş iki köşesinden alışverişeee .... :))
gokcenos
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sexylongtoes » Sal Şub 12, 2008 11:23 am

Merhaba!

Eşim 42.5 numara ayakkabı giyiyor ve ben de ona upuzun güzel ayaklarını için dünyanın 4bir yanından ayakkabılar almaya bayılıyorum... Acaba yurt sathında durum ne merkezde deyip konuyu bir googlelayınca mesajlarınızı gördüm. Bu konuda epey deneyimli bir alıcı (60+ çift :))) olarak bazı öneriler sıralayıp katkı sağlamak isterim :))

Aşağıda listelediğim siteler Türkiye ye ayakkabı gönderiyor...

1. http://www.ebay.co.uk (İngiltere'nin GG u denilebilir ve 45 numaraya kadar bayan modeli bulabilirsiniz, Türkiye'ye gönderim kısmı ise satıcı çok huysuz olmadıkça biraz İngilizcenizi konuşturmanıza bakıyor, yok yine de göndermem diyen olursa, yardımcı oluruzzz :)) Örneğin gerçek deri 10 cm topuklu bir gece ayakkabısı sigortalı 5 günde teslim kargosu dahil 40-80 YTL civarına alınabiliyor genelde, yurtdışı alımları kafanızda büyütmeyin! İşte size yararlı birkaç link :)) UK 7/41 -- UK 8/42 --- UK 9/43 numara arama sayfaları

http://listings.ebay.co.uk/_W0QQsocmdZL ... %3D2&fgtp=

http://listings.ebay.co.uk/_W0QQsocmdZL ... %3D2&fgtp=

2. İzmirde Forum Bornovada, İstanbulda Bakırköyde Deichmann var İstasyondan deniz otobüsüne doğru inerken solda, 42 numaraya kadar çalışan ama gerçek deri bir ürününe rastlamak pek olası değil doğrusu... zor zamanda göz atılabilir

3. http://www.designershoes.com indirim dönemlerinde çok avantajlı olabilyor... Ancak Amerikadan ayakkabı alırken en ölçüsüne de dikkat edilmeli... bizde ihmal edilen ama ayak sağlığı açısından çok önemli olan genişlik ölçüleri N / M / W (E-EE-EEE) arasından M olanlar ortalama kalıplara denk geliyor.

4. Ayağım da kendim gibi güzel mi güzel dolgun diyenler için Evans mağazası var İzmirde Forum Bornovada İstanbulda Cevahirde... 38 den 45 e kadar her numaranın geniş kalıplısı (W, EEE) var.

5. http://www.laredoute.fr oldukça uygun fiyatlı sayısız model var. Her modelde 42 numara mutlaka var Taillissime markasında ise 45 e kadar numara var... Türkiye kargosu da oldukça ucuz ancak ortalama 3 hafta sabır gerektiriyor... tabii anımsatmakta yarar var, site fransızca :)) ama azimli olun, ayakkabının Fransızcası "chaussures" :)) Seçin menüden gerisi kolay!

Uzun güzel ayaklarınıza iyi bakmanız dileğiyleee... :P...
sexylongtoes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aiShwaRya » Pzt Şub 25, 2008 5:24 pm

Kızlar çok teşekkürler bu linkleri bizimle paylaştığınız için, zira ben koca ayağın tekiyim 40 numara ve çok zor buluyorum bil hassa babet hiç bulamıyorum + çok uzun boyum 1.79 :? Buraları inceliycem hemen ve en kısa zamanda sanal kredi kartı çıkartıcam. Bu arada benim kadar olan varmı boy olarak ? Çok merak ettim. :tongue: :nanik:
Kullanıcı avatarı
aiShwaRya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sabish » Prş Mar 20, 2008 2:13 pm

aiShwaRya yazdı:Kızlar çok teşekkürler bu linkleri bizimle paylaştığınız için, zira ben koca ayağın tekiyim 40 numara ve çok zor buluyorum bil hassa babet hiç bulamıyorum + çok uzun boyum 1.79 :? Buraları inceliycem hemen ve en kısa zamanda sanal kredi kartı çıkartıcam. Bu arada benim kadar olan varmı boy olarak ? Çok merak ettim. :tongue: :nanik:

canım benim boyum 1.80 ayakkabı numaramda 42 merak ettim şu siteleri inceledin mi? yaza nişanım olucak büyük bi ihtimalle mayısta da müstakbel görümcemin düğünü var debenhams'de bi model beğendim 41 numara oldu ama çok kararsızım sen genelde nerelerden alıyosun
Kullanıcı avatarı
sabish
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen jilar » Cum Mar 21, 2008 7:02 pm

kızlar benimde annem 41-42 numara giyiyor.ayakkabılarının hemen hepsini victorias secrettan sipariş ediyoruz.hem epey çeşit var fiyatlar da uygun.kargo açısından da hiç şüpheniz olmasın hiç sorun yaşamadık.hatta bir keresinde faturası kesilmiş fakat koliden bir çift eksik çıktı ertesi gün hesabımıza yatırdılar kargo şirketinin hatası olmasına rağmen :)
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen aiShwaRya » Prş Nis 24, 2008 10:48 am

sabish yazdı:canım benim boyum 1.80 ayakkabı numaramda 42 merak ettim şu siteleri inceledin mi? yaza nişanım olucak büyük bi ihtimalle mayısta da müstakbel görümcemin düğünü var debenhams'de bi model beğendim 41 numara oldu ama çok kararsızım sen genelde nerelerden alıyosun

Canım, ben her yeri araştırıyorum ama sabit olarak ayakkabılarımı aldığım bir marka yok. Nereden denk gelirse oradan alıyorum, eğer o gördüğümü almazsam bir daha o numaradan bulamayacağım korkusu taşıdığım için, nerde 40 varsa atlıyorum hemen. :tongue: Ama twigy, polaris, bazen hotiç ve togo dan bulabiliyorum günlük giyeceğim ayakkabılarımı. Spor ayakkabıda problem yaşamıyorum adidas ve nike de var bizim gibiler için bolca. :) Mesela geçen ay flo dan denk getirmiştim suet bir babet. Yani sabit bir markam yok ama saydığım markadalara bakabilirsin canım. Yaza ise nişanın ve görümcenin düğünü, yeni sezonlar çıktı malum. :)

Abiye kıyafet giyeceksem onun altına abiye ayakkabı bulmakta çok zorluk çekiyorum. 40 numara satmıyorlar abiye ayakkabı. :( Sen nereden alıyorsun ayakkabılarını canım.Ben bu verilen linkleride inceledim, sanırım bizim ayaklarımıza göre var çok cici seçenekler fakat hangisi ayağıma denk gelir anlamıyorum ki :roll: 7 diyo 7.5 diyo, bu sitelerden alışveriş yapan arkadaşlar yardımcı olabilirmi :acaba. blushing: :blushing:

Bu arada sende baya uzunmuşsun hihihihi :nanik:
Kullanıcı avatarı
aiShwaRya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sabish » Pzt Nis 28, 2008 11:53 pm

ben genelde marks& spencers dan alıyorum abiyeleri onun dışında hep spor giyiniyorum yada almanyadan kuzenlerim getiriyo hiç babetim olmadı :crybaby: ve en büyük sorun kışın bot çizme bulamıyorum bot alınıcaksa erkek reyonunun yolu görünüyo bana bide her girdiğim ayakkabı mağazasında aşağıdaki replik tekrarlanır durur;
- ayakkabılarınız kaç numaraya kadar
- 40 bazı modellerde 41 de var siz kaç numaraya bakmıştınız
-(bendeniz üzgün ve süzgün aramaktan bithap düşmüş) 42
- hadi ya ciddimisin türkiyede imkan yok bulamazsınız ısmarlama da olmaz 42 numara kalıp yok
-peki teşekkürler (deyip çıkılır nie bi sana bi ayaklarına uzaylı görmüş gibi bakıldığı anlamaya çalışılır) :lol:
Kullanıcı avatarı
sabish
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Felis » Sal Nis 29, 2008 10:20 am

yav aiShwaRya'cım 40 numara bulmak artık sorun değil. Çünkü yeni neslin ayakları çok büyüük! Benim de boyum 1.72 ve 40 numara giyiyorum. Sen nerde yaşıyorsun? Belki yaşadığın yerde bulunmuyordur dicem ama.. Ben istanbuldayım indirim dönemlerinde 40 numaralar pek kalmamış oluyor ama onun dışında hiç zorluk yaşamıyorum ben.
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen jilar » Sal Nis 29, 2008 12:09 pm

peacocks pek kalitesli değil ama 41 numaralar fln var rahatça bulabilirsiniz.fiyatlar da çok uygun hele indirim dönemi hep 41 ler kalıyo :)
Kullanıcı avatarı
jilar
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Felis » Sal Nis 29, 2008 1:31 pm

jilar yazdı:peacocks pek kalitesli değil ama 41 numaralar fln var rahatça bulabilirsiniz.fiyatlar da çok uygun hele indirim dönemi hep 41 ler kalıyo :)

dur bakalııııım sen nasıl benim favori ayakkabıcıma pek kaliteli deil dersin haaaaaa :nanik:
süper kaliteli değil evet ama ben kalitesizim diye bağırmıyor ve fiyatları acayip uygun. sürekli alıyorum ordan. bir de en beğendiğim şey habire modeller değişiyor :)
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Kaguya » Pzr May 04, 2008 8:08 pm

paylaşımlar için teşekkürler kızlar :drink: .. malesef ben de aynı dertten muzdaribim 40- 40,5 -41.. ayakkabı numaramın ne olduğunu bile çözemedim çünkü kalıba göre değişiyor :confused: ve bu yüzden ayakkabı alışverişinden nefret ediyorum.
belirtilen siteler cidden hoş ve benim gibi uygun fiyatlı her ayakkabı mağazasından boş çıkan birisi için güzel alternatifler :banana: ...
yalnıııızz kargolardan haberi olan var mı arkadaşlar?? ABD ve UK den bir ayakkabının kargosu ne kadara malolur acaba :confused:
Kullanıcı avatarı
Kaguya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen oerlacin » Çrş Haz 04, 2008 2:29 pm

Merhaba
benim de boyum 1.76 ve ayak numaram 42 hiçbir zaman istediğim ayakkabıyı giyemiyorum maalesef:( gökçenos ninewst in web sitesinden alışveriş yapıyorum demişsin ama ninewest Türkiyeye ayakkabı göndermiyor diye duymuştum sen nasıl alıyorsun? yardımcı olursan sevinirim.
oerlacin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aiShwaRya » Pzt Haz 16, 2008 9:32 pm

hahaha sabish cim ilahi yaaa güldürdün beni akşam akşam sen çok yaşa emi :toofunny: O diyalogları bende yaşıyorum, ne var yani ayaklarımız birazcık büyükse dimi ama :tongue: Ucube gibi davanıyorlar banada bazen... Abiye için spencers iyi bir seçim, ben ipekyol ve adil ışık ın abiyelerini çok beğeniyorum. Bak bu sitede babet var, üstte arkadaşlar da vermiş bu linki oradan aldım. Bir incele istersen... http://www.designershoes.com/designer/

Bu arada sexylongtoes, verdiğin linkler için teşekkürler canım. ;)

Felis cim, ben Antalya'da yaşıyorum ama memleketim İzmir. Memleketimde bile ayağıma göre numara bulmakta zorlanıyorum. :( Sanırım Antalya ve İzmir'de ayağı büyük bayan çok hihihi :nanik: o yüzden bulamıyorum. :)
Kullanıcı avatarı
aiShwaRya
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sabish » Pzt Haz 23, 2008 9:32 pm

top shop da dorothy perkins bölümünde 41 numara aykkabılar mevcut hatta bir babet kaptırdımm bileeee
Kullanıcı avatarı
sabish
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gulver » Prş Haz 26, 2008 1:13 pm

ben ve kızım 41 numara ayakkabı giyiyoruz ve her ayakkabı alışverişi bizim için hüsran ve sinir harbiyle bitiyor. En gıcık olduğum tipler ayakları için her ayakkabı modelini deneyen kadınlardır. Yok mu 41 numara satan bir adres :crybaby: :angryfire
gulver
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ekin35 » Prş Haz 26, 2008 2:30 pm

arkadaslar bence buna en iyi çözüm laleli/beyazıt.deri cantaların-ayakkabıların satıldığı cadde.. bu numaralarda birçok model mevcut. bazen perakende sorun olabilir ama genelde satıyorlar. renk renk farklı spor-bot-abiye ayakkabıları görünce sasırmamak elde edin.. uzaklarda değil yani burda bulabilirsiniz. ben 41 numara terlik aldım kısında çizme almıstım.
ekin35
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cansusu » Cum Haz 27, 2008 1:20 pm

ya benim derdim daha farklı ayaklarım çok küçük 35 36 olmuyo içine pamuk felan koyuyorum yinede çıkacak gibi oluyo helede babet hiç olmuyo ayağımdan fırlıyo
Kullanıcı avatarı
cansusu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lunitari » Sal Tem 01, 2008 3:41 am

cansusu yazdı:ya benim derdim daha farklı ayaklarım çok küçük 35 36 olmuyo içine pamuk felan koyuyorum yinede çıkacak gibi oluyo helede babet hiç olmuyo ayağımdan fırlıyo

aynen, ayağım 34.5
bazen 35 bile büyük geliyor
ayakkabıcılar artık küçük no değil büyük no üretimine başlandığını söylüyolar
yakında ayakkabı bulabileceksiniz sanırım kızlar :)
ama biz bulamiycaz sanırım. zaten bulamıyorum şu durumda da :pisik:
Kullanıcı avatarı
lunitari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen brainweilchs » Cmt Tem 19, 2008 9:41 pm

benim kız kardeşim benden büyük ayakkabı giyiyor. spor ayakkabı erkek türü buluyor ama, terlik topuklu türü ayakkabı çok zor. tek tür oluyor onu tercih etmek zorunda kalıyor.

terlikleri özel yaptıror. bu arada ben(1991, boy 180, 40.5 numara), kardeşim (1.87 42.5 numara giyiyor. 1993 doğumlu.NOT: voleybolcu.)
brainweilchs
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zahter41 » Cmt Tem 26, 2008 10:43 pm

bir iki yıl öncesine kadar ayakkabı sorunum hiç yoktu
boyum uzun bu boyu bu ayak taşır diye övünürdüm hep hiihii
ama şimdi topuklu ayakkabı giymek benim için bir işkence 39-40-41 numaramı bilmeyenlerdenim bende
evde bir kez giyilip bir daha günyüzüne çıkmayan birsürü ayakkabı var. bu dediğiniz sitelere bir göz atacağım. malum mevsim değişiyor ihtiyaçlar hiiiiç bitmiyor. keşke işyerinde babet ve spor ayakkabı serbest olsa:(
www.tazedagkekigi.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
zahter41
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ezos » Cmt Eyl 20, 2008 8:25 pm

off allahım çok kötü birşey valla büyük numara olması.bnmde büük numara ayklrm.41-42 numara bnm bym 1.72 fln arkadaşım var bnden daa uzun ama ayakları 38 numara haksızlık deilmi bu yaaa :(:(:(:( bazen 40da oluor ama genlde terlik ve sandaletler.bikaç yıl öncesine kadar converse ve adidas başka hiçbişey giyemiyordum.çünkü bayanada uygn ve yşm kçk olduu için yşıma uygn anca oralarda bulabiliordm. artık daha çok buluyorum.istanbul'da airport avm de snrm 3. kattydı kozmetik mağazasının yanındaki ayakkabacıda büyük numaralar var.Cevahir avm'de ''oscar'' ayakkabacısı var feneriuma yakın bir yerde ordada bulabilirsiniz bazı modellerde gitiriolar getirilmese bile isterseniz yapabiliyorlar.bide b.köyde biyerde varmış sahil yolunda orayı duymuştm.deııchmann demişsiniz ama onlarında ayakkabıları çok kısa zamanda bozuluyor haberiniz olsun.derimodda nadir ama bulabilirsiniz.nine west demişsiniz hemen bakıcam umarım vardır..
büyük numara bazen hotiçte flnda görüorm ama büyükanne modelleri resmen sanki insanın 50snden snra büyüyo ayakları ya sabır!
Kullanıcı avatarı
ezos
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen peris » Pzr Eyl 21, 2008 2:54 pm

www.cutesygirl.com dan alısveri yaptigini soylene gokcenos isimli arkadasim lutfen yardimci olur musun o siteden nasıl alacagıma dair? turkiyeye shipping yok diyor yani artık yollamıyorlar mı? sen nasıl aldın?
peris
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bayancihan » Cmt Eki 18, 2008 9:28 pm

SELAM..ÖNCELİKLE VERDİĞİNİZ SİTE BİLGİLERİ İÇİN TEŞEKKÜRLER.SANAL KREDİ KARTI NASIL ALINIYOR.BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM..BY
bayancihan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen hypnoposion » Pzt Eki 27, 2008 1:59 am

Ben,doğum yapmadan önce 40 numara giyiyordum ancak hamilelik zamanlarımda yaptığım araştırmalara göre hamile olarak geçirilen süre içerisinde ayak kemiklerinde büyüme oluyormuş.Artık 40 numara olmuyor ve 41 de temin etme açısından çok zor oluyor :(
Yarı spor yarı klasik olanları,Amerikadaki bir internet sitesinden çok hesaplıya alıyorum ve de oldukça sağlam.Fantaziler de ise şansıma semtimizde bulunan bir ayakkabıcı sezon sonunda mağaza önüne elinde kalan 40-41 numara ayakkabıları sergiye çıkarıyor ve 15ytl gibi komik bir rakama satıyor.İnşallah,hep devam eder :banana:
Kullanıcı avatarı
hypnoposion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sadecelimon » Pzt Eki 27, 2008 11:50 pm

arkadaşlar bnm kuzenimin ayakları 42 numara.diechmann diye bir marka var.şuan türkiyedede çok yaygın.orda tüm bayan ayakkabıları 42ye kadar.çok hoş modelleri var.bence bir bakın derim.fiyatlarda gayet uygun..alışveriş merkezlerinde oluyor genelde..öle yurt dışından denemeden de ayakkabı almayın derim.ben öyle bir hataya düşmüştüm.ayakkabı ayağıma büyük geldi.giyemedim..
Kullanıcı avatarı
sadecelimon
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Niennabebek » Cmt Kas 01, 2008 3:07 pm

benim ayakLarım 40 numara bershka stradivarius ninewest buLabiLiyorum zor oLmuyo benim icin
Kullanıcı avatarı
Niennabebek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Ayakkabı Numarası 40+ Olan Bayanlar

Mesajgönderen dlkundbnk » Prş Ara 10, 2009 6:45 pm

Merhaba ...41,42 numara olan bayanlar ayakkabı bulamıyoruz diyor.Ben napıcam peki?Ayaklarım 43-44 numara boyum 184 daha 18 yaşındayım.Mezuniyetim için aylarca ayakkabı aradım.Benim gibi ayakları büyük olupta ayakkabı bulabilen var mı?İzmir de oturuyorum.
dlkundbnk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen chedem » Cmt Ara 12, 2009 4:21 pm

nine west de bulabilirsiniz.mesela ben 40 giyiyorum ve bazı markaların 40 noları ayagıma küçük geliyor. nette g.g. den abiyelik nine westin 40 no sunu aldım resmen 41 lik bir ayakkabı geldi 40 yazmasına ragmen.kalıpları biraz büyük.ama kalite ve ürün çeşitliliğiyle tavsiye edebilcegim bir marka.bir bak istersen.senin için adreste buldum ve % 50 indirim başlamış. :bye:
Alsancak
Talatpaşa Blv. No:11/B
Alsancak/İZMİR
Tel: 0 232 464 51 57
Fax: 0 232 464 51 58
Kullanıcı avatarı
chedem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen chedem » Cmt Ara 12, 2009 4:24 pm

agora ve forum bornova da var şubeleri unuttum yazmayı
Kullanıcı avatarı
chedem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen NoRest4Me » Pzr Ara 13, 2009 9:14 am

Ben daha 17 yasindayim ve ayaklarim 42 numara, maalesef duz tabanim da :blushing: Adam gibi hic bot almamisimdir, surekli Converse giymek zorunda kaliyorum, en son UGG aldim 40 numarasi gayet rahat oldu, kalibi buyuk sanirim. Hem duz taban hem koccaman ayakli olunca is daha da zorlasiyor... :crybaby:
Kullanıcı avatarı
NoRest4Me
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cornus06 » Çrş Oca 20, 2010 2:33 am

kızlar
ankarada buyuk ayakkabı numarası satan bir yer yok mu
ne zara ne nine west ve diğer markalar olmuyo işte.
41 bile küçük geliyo artık.
doktora gittim dalga gecti resmen yaaaa.

bu arada ankara kızılay soysal pasajında var bi ayakkabıcı ama pek kalıteli oldugunu söyleyemem.
arattırın ismini bulursunuz.
cornus06
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gokche19 » Çrş Oca 27, 2010 11:26 am

benmde ayaklarım 40 :( :( topuklu ayakkabı bulamıyorum bazen...çok beğendiğim oluncada 39 alıyorum çook sıkıyor :crybaby: :crybaby:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sexylongtoes » Sal Şub 23, 2010 11:05 am

Kızlar eşim 42-43 giyiyor ve sürekli UK ve USA den ayakkabı getiriyoruz mecburen. 50 çifti geçtik :)) Aradığınız belli bir model ve numara varsa mutlaka birşeyler önerebiliriz :))... İyi şanslar!
sexylongtoes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sadecelimon » Sal May 04, 2010 1:34 am

ankarada maltepe parkta 'reno ayakkabı' var orda 42ye kadar çoğu model abiyeden spora kadar çokta model var bir bakın derim..
Kullanıcı avatarı
sadecelimon
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen themanyak » Prş Haz 03, 2010 6:53 pm

şans eseri bugün cevahir avmdeki oscar mağazasına gittim.büyük numara ayakkabıLarı vardı.normalde 43 giymeme rağmen 42 numara rugan ayakkabı buldum.sanırım 43-44 numaraya kadar yapıyorlar.ayağım taraklı olduğu için fabrikaya özel sipariş verip genişliğini bile ayarlattıLar. fiyatlar biraz yüksek olsa da babetler felanda gayet hoştu şu anda sipariş almıyolarmış yazlık ayakkabıda ama mezuniyet felan derseniz görevli acıyor sipariş veriyor :)). bence şansınızı bir deneyin.
not : mağazaLara girip ayak numarasını sölemekten utananlar için bence ideal bir yer. bazen adamLar yuh felan der gibi bakabiLiyor.ama burdaki insanlar gayet iyiydi ve moral bile veriyor gibiydiLer :)
themanyak
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dimpleemm » Çrş Tem 07, 2010 12:17 pm

arkadaşlar benim ayaklarımda 41 ama bazen 40 oluo kalıptan kalıba değişio yanii.yeşilde bulabildim hemde dolgu topuk 40 numara.bide twigy 41 numara var babet hemde çok şeker ben ordan 40 numara aldım ayağı 42 olanlar 41 alabilir. :)
dimpleemm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ezos » Çrş Ağu 11, 2010 4:49 pm

themanyak yazdı:şans eseri bugün cevahir avmdeki oscar mağazasına gittim.büyük numara ayakkabıLarı vardı.normalde 43 giymeme rağmen 42 numara rugan ayakkabı buldum.sanırım 43-44 numaraya kadar yapıyorlar.ayağım taraklı olduğu için fabrikaya özel sipariş verip genişliğini bile ayarlattıLar. fiyatlar biraz yüksek olsa da babetler felanda gayet hoştu şu anda sipariş almıyolarmış yazlık ayakkabıda ama mezuniyet felan derseniz görevli acıyor sipariş veriyor :)). bence şansınızı bir deneyin.
not : mağazaLara girip ayak numarasını sölemekten utananlar için bence ideal bir yer. bazen adamLar yuh felan der gibi bakabiLiyor.ama burdaki insanlar gayet iyiydi ve moral bile veriyor gibiydiLer :)

slm canım ben daha önce oscar'dan 3 babet yaptırdım ancak hiç memnum kalmadım.bende 42 giyiyorum sen memnunmusun?
Kullanıcı avatarı
ezos
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ezos » Çrş Ağu 11, 2010 4:55 pm

gokche19 yazdı:benmde ayaklarım 40 :( :( topuklu ayakkabı bulamıyorum bazen...çok beğendiğim oluncada 39 alıyorum çook sıkıyor :crybaby: :crybaby:

212 avm parkbravo'da 42-43 numaraya kadar özellikle topuklu ayakkabı bulunuyor
Kullanıcı avatarı
ezos
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barones » Pzt Eyl 13, 2010 3:50 pm

lovely shoes tan ayakkabı söliiim dedim 40 numara yokmuşş yaaa...off
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Felis » Sal Eyl 14, 2010 1:10 pm

barones lovely shoesda büyük numaralar var. sol taraftan plus size shoes seçeceksin sadece.
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen silveric » Sal Kas 02, 2010 11:34 am

ezos yazdı:
slm canım ben daha önce oscar'dan 3 babet yaptırdım ancak hiç memnum kalmadım.bende 42 giyiyorum sen memnunmusun?

aynenbende oscardan ayakkabı yaptırdım ki kalıbı geniş olunca 40 çok rahat olmasına rağmen 42 numara ayakkabıyı bir defa giyebildim sadece yazık o kadar paraya... :tongue:
Kullanıcı avatarı
silveric
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eracun » Sal Kas 02, 2010 1:53 pm

Ben 39 giyorum ama dün erbil süel de 39 40 ayakkabılar vardı ama dizaynlarından dolayı sanki 37 36 gibi çok kibar duruyorlardı. Duyrulur :bye:
Kullanıcı avatarı
eracun
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sadecelimon » Pzt Ara 06, 2010 3:23 am

arkadaşlar beyoğlunda tokatlıyan pasajında sadece büyük numara bayan ayakkabısı satan bir mağaza var . adı PUNTO AYAKKABI. 40-45 numara arası çalışıyorlar. numara bulmakta sıkıntı çekenler mutlaka baksın derim..fiyatlarıda gayet uygun..
Kullanıcı avatarı
sadecelimon
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Sonraki

Dön Alışveriş-Moda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir