Ayakkabı Numarası 40+ Olan Bayanlar

Stil, moda, alışveriş...

Moderatör: luthien

Re: Ayakkabı numarası 41,42,43 ve yukarısı olan bayanlar?

Mesajgönderen sabish » Pzt Haz 23, 2008 9:32 pm

top shop da dorothy perkins bölümünde 41 numara aykkabılar mevcut hatta bir babet kaptırdımm bileeee
Kullanıcı avatarı
sabish
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gulver » Prş Haz 26, 2008 1:13 pm

ben ve kızım 41 numara ayakkabı giyiyoruz ve her ayakkabı alışverişi bizim için hüsran ve sinir harbiyle bitiyor. En gıcık olduğum tipler ayakları için her ayakkabı modelini deneyen kadınlardır. Yok mu 41 numara satan bir adres :crybaby: :angryfire
gulver
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ekin35 » Prş Haz 26, 2008 2:30 pm

arkadaslar bence buna en iyi çözüm laleli/beyazıt.deri cantaların-ayakkabıların satıldığı cadde.. bu numaralarda birçok model mevcut. bazen perakende sorun olabilir ama genelde satıyorlar. renk renk farklı spor-bot-abiye ayakkabıları görünce sasırmamak elde edin.. uzaklarda değil yani burda bulabilirsiniz. ben 41 numara terlik aldım kısında çizme almıstım.
ekin35
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cansusu » Cum Haz 27, 2008 1:20 pm

ya benim derdim daha farklı ayaklarım çok küçük 35 36 olmuyo içine pamuk felan koyuyorum yinede çıkacak gibi oluyo helede babet hiç olmuyo ayağımdan fırlıyo
Kullanıcı avatarı
cansusu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lunitari » Sal Tem 01, 2008 3:41 am

cansusu yazdı:ya benim derdim daha farklı ayaklarım çok küçük 35 36 olmuyo içine pamuk felan koyuyorum yinede çıkacak gibi oluyo helede babet hiç olmuyo ayağımdan fırlıyo

aynen, ayağım 34.5
bazen 35 bile büyük geliyor
ayakkabıcılar artık küçük no değil büyük no üretimine başlandığını söylüyolar
yakında ayakkabı bulabileceksiniz sanırım kızlar :)
ama biz bulamiycaz sanırım. zaten bulamıyorum şu durumda da :pisik:
Kullanıcı avatarı
lunitari
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen brainweilchs » Cmt Tem 19, 2008 9:41 pm

benim kız kardeşim benden büyük ayakkabı giyiyor. spor ayakkabı erkek türü buluyor ama, terlik topuklu türü ayakkabı çok zor. tek tür oluyor onu tercih etmek zorunda kalıyor.

terlikleri özel yaptıror. bu arada ben(1991, boy 180, 40.5 numara), kardeşim (1.87 42.5 numara giyiyor. 1993 doğumlu.NOT: voleybolcu.)
brainweilchs
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zahter41 » Cmt Tem 26, 2008 10:43 pm

bir iki yıl öncesine kadar ayakkabı sorunum hiç yoktu
boyum uzun bu boyu bu ayak taşır diye övünürdüm hep hiihii
ama şimdi topuklu ayakkabı giymek benim için bir işkence 39-40-41 numaramı bilmeyenlerdenim bende
evde bir kez giyilip bir daha günyüzüne çıkmayan birsürü ayakkabı var. bu dediğiniz sitelere bir göz atacağım. malum mevsim değişiyor ihtiyaçlar hiiiiç bitmiyor. keşke işyerinde babet ve spor ayakkabı serbest olsa:(
www.tazedagkekigi.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
zahter41
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ezos » Cmt Eyl 20, 2008 8:25 pm

off allahım çok kötü birşey valla büyük numara olması.bnmde büük numara ayklrm.41-42 numara bnm bym 1.72 fln arkadaşım var bnden daa uzun ama ayakları 38 numara haksızlık deilmi bu yaaa :(:(:(:( bazen 40da oluor ama genlde terlik ve sandaletler.bikaç yıl öncesine kadar converse ve adidas başka hiçbişey giyemiyordum.çünkü bayanada uygn ve yşm kçk olduu için yşıma uygn anca oralarda bulabiliordm. artık daha çok buluyorum.istanbul'da airport avm de snrm 3. kattydı kozmetik mağazasının yanındaki ayakkabacıda büyük numaralar var.Cevahir avm'de ''oscar'' ayakkabacısı var feneriuma yakın bir yerde ordada bulabilirsiniz bazı modellerde gitiriolar getirilmese bile isterseniz yapabiliyorlar.bide b.köyde biyerde varmış sahil yolunda orayı duymuştm.deııchmann demişsiniz ama onlarında ayakkabıları çok kısa zamanda bozuluyor haberiniz olsun.derimodda nadir ama bulabilirsiniz.nine west demişsiniz hemen bakıcam umarım vardır..
büyük numara bazen hotiçte flnda görüorm ama büyükanne modelleri resmen sanki insanın 50snden snra büyüyo ayakları ya sabır!
Kullanıcı avatarı
ezos
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen peris » Pzr Eyl 21, 2008 2:54 pm

www.cutesygirl.com dan alısveri yaptigini soylene gokcenos isimli arkadasim lutfen yardimci olur musun o siteden nasıl alacagıma dair? turkiyeye shipping yok diyor yani artık yollamıyorlar mı? sen nasıl aldın?
peris
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bayancihan » Cmt Eki 18, 2008 9:28 pm

SELAM..ÖNCELİKLE VERDİĞİNİZ SİTE BİLGİLERİ İÇİN TEŞEKKÜRLER.SANAL KREDİ KARTI NASIL ALINIYOR.BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM..BY
bayancihan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen hypnoposion » Pzt Eki 27, 2008 1:59 am

Ben,doğum yapmadan önce 40 numara giyiyordum ancak hamilelik zamanlarımda yaptığım araştırmalara göre hamile olarak geçirilen süre içerisinde ayak kemiklerinde büyüme oluyormuş.Artık 40 numara olmuyor ve 41 de temin etme açısından çok zor oluyor :(
Yarı spor yarı klasik olanları,Amerikadaki bir internet sitesinden çok hesaplıya alıyorum ve de oldukça sağlam.Fantaziler de ise şansıma semtimizde bulunan bir ayakkabıcı sezon sonunda mağaza önüne elinde kalan 40-41 numara ayakkabıları sergiye çıkarıyor ve 15ytl gibi komik bir rakama satıyor.İnşallah,hep devam eder :banana:
Kullanıcı avatarı
hypnoposion
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sadecelimon » Pzt Eki 27, 2008 11:50 pm

arkadaşlar bnm kuzenimin ayakları 42 numara.diechmann diye bir marka var.şuan türkiyedede çok yaygın.orda tüm bayan ayakkabıları 42ye kadar.çok hoş modelleri var.bence bir bakın derim.fiyatlarda gayet uygun..alışveriş merkezlerinde oluyor genelde..öle yurt dışından denemeden de ayakkabı almayın derim.ben öyle bir hataya düşmüştüm.ayakkabı ayağıma büyük geldi.giyemedim..
Kullanıcı avatarı
sadecelimon
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Niennabebek » Cmt Kas 01, 2008 3:07 pm

benim ayakLarım 40 numara bershka stradivarius ninewest buLabiLiyorum zor oLmuyo benim icin
Kullanıcı avatarı
Niennabebek
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Ayakkabı Numarası 40+ Olan Bayanlar

Mesajgönderen dlkundbnk » Prş Ara 10, 2009 6:45 pm

Merhaba ...41,42 numara olan bayanlar ayakkabı bulamıyoruz diyor.Ben napıcam peki?Ayaklarım 43-44 numara boyum 184 daha 18 yaşındayım.Mezuniyetim için aylarca ayakkabı aradım.Benim gibi ayakları büyük olupta ayakkabı bulabilen var mı?İzmir de oturuyorum.
dlkundbnk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen chedem » Cmt Ara 12, 2009 4:21 pm

nine west de bulabilirsiniz.mesela ben 40 giyiyorum ve bazı markaların 40 noları ayagıma küçük geliyor. nette g.g. den abiyelik nine westin 40 no sunu aldım resmen 41 lik bir ayakkabı geldi 40 yazmasına ragmen.kalıpları biraz büyük.ama kalite ve ürün çeşitliliğiyle tavsiye edebilcegim bir marka.bir bak istersen.senin için adreste buldum ve % 50 indirim başlamış. :bye:
Alsancak
Talatpaşa Blv. No:11/B
Alsancak/İZMİR
Tel: 0 232 464 51 57
Fax: 0 232 464 51 58
Kullanıcı avatarı
chedem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen chedem » Cmt Ara 12, 2009 4:24 pm

agora ve forum bornova da var şubeleri unuttum yazmayı
Kullanıcı avatarı
chedem
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen NoRest4Me » Pzr Ara 13, 2009 9:14 am

Ben daha 17 yasindayim ve ayaklarim 42 numara, maalesef duz tabanim da :blushing: Adam gibi hic bot almamisimdir, surekli Converse giymek zorunda kaliyorum, en son UGG aldim 40 numarasi gayet rahat oldu, kalibi buyuk sanirim. Hem duz taban hem koccaman ayakli olunca is daha da zorlasiyor... :crybaby:
Kullanıcı avatarı
NoRest4Me
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cornus06 » Çrş Oca 20, 2010 2:33 am

kızlar
ankarada buyuk ayakkabı numarası satan bir yer yok mu
ne zara ne nine west ve diğer markalar olmuyo işte.
41 bile küçük geliyo artık.
doktora gittim dalga gecti resmen yaaaa.

bu arada ankara kızılay soysal pasajında var bi ayakkabıcı ama pek kalıteli oldugunu söyleyemem.
arattırın ismini bulursunuz.
cornus06
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gokche19 » Çrş Oca 27, 2010 11:26 am

benmde ayaklarım 40 :( :( topuklu ayakkabı bulamıyorum bazen...çok beğendiğim oluncada 39 alıyorum çook sıkıyor :crybaby: :crybaby:
gokche19
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen sexylongtoes » Sal Şub 23, 2010 11:05 am

Kızlar eşim 42-43 giyiyor ve sürekli UK ve USA den ayakkabı getiriyoruz mecburen. 50 çifti geçtik :)) Aradığınız belli bir model ve numara varsa mutlaka birşeyler önerebiliriz :))... İyi şanslar!
sexylongtoes
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sadecelimon » Sal May 04, 2010 1:34 am

ankarada maltepe parkta 'reno ayakkabı' var orda 42ye kadar çoğu model abiyeden spora kadar çokta model var bir bakın derim..
Kullanıcı avatarı
sadecelimon
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen themanyak » Prş Haz 03, 2010 6:53 pm

şans eseri bugün cevahir avmdeki oscar mağazasına gittim.büyük numara ayakkabıLarı vardı.normalde 43 giymeme rağmen 42 numara rugan ayakkabı buldum.sanırım 43-44 numaraya kadar yapıyorlar.ayağım taraklı olduğu için fabrikaya özel sipariş verip genişliğini bile ayarlattıLar. fiyatlar biraz yüksek olsa da babetler felanda gayet hoştu şu anda sipariş almıyolarmış yazlık ayakkabıda ama mezuniyet felan derseniz görevli acıyor sipariş veriyor :)). bence şansınızı bir deneyin.
not : mağazaLara girip ayak numarasını sölemekten utananlar için bence ideal bir yer. bazen adamLar yuh felan der gibi bakabiLiyor.ama burdaki insanlar gayet iyiydi ve moral bile veriyor gibiydiLer :)
themanyak
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen dimpleemm » Çrş Tem 07, 2010 12:17 pm

arkadaşlar benim ayaklarımda 41 ama bazen 40 oluo kalıptan kalıba değişio yanii.yeşilde bulabildim hemde dolgu topuk 40 numara.bide twigy 41 numara var babet hemde çok şeker ben ordan 40 numara aldım ayağı 42 olanlar 41 alabilir. :)
dimpleemm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ezos » Çrş Ağu 11, 2010 4:49 pm

themanyak yazdı:şans eseri bugün cevahir avmdeki oscar mağazasına gittim.büyük numara ayakkabıLarı vardı.normalde 43 giymeme rağmen 42 numara rugan ayakkabı buldum.sanırım 43-44 numaraya kadar yapıyorlar.ayağım taraklı olduğu için fabrikaya özel sipariş verip genişliğini bile ayarlattıLar. fiyatlar biraz yüksek olsa da babetler felanda gayet hoştu şu anda sipariş almıyolarmış yazlık ayakkabıda ama mezuniyet felan derseniz görevli acıyor sipariş veriyor :)). bence şansınızı bir deneyin.
not : mağazaLara girip ayak numarasını sölemekten utananlar için bence ideal bir yer. bazen adamLar yuh felan der gibi bakabiLiyor.ama burdaki insanlar gayet iyiydi ve moral bile veriyor gibiydiLer :)

slm canım ben daha önce oscar'dan 3 babet yaptırdım ancak hiç memnum kalmadım.bende 42 giyiyorum sen memnunmusun?
Kullanıcı avatarı
ezos
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ezos » Çrş Ağu 11, 2010 4:55 pm

gokche19 yazdı:benmde ayaklarım 40 :( :( topuklu ayakkabı bulamıyorum bazen...çok beğendiğim oluncada 39 alıyorum çook sıkıyor :crybaby: :crybaby:

212 avm parkbravo'da 42-43 numaraya kadar özellikle topuklu ayakkabı bulunuyor
Kullanıcı avatarı
ezos
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barones » Pzt Eyl 13, 2010 3:50 pm

lovely shoes tan ayakkabı söliiim dedim 40 numara yokmuşş yaaa...off
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Felis » Sal Eyl 14, 2010 1:10 pm

barones lovely shoesda büyük numaralar var. sol taraftan plus size shoes seçeceksin sadece.
Kullanıcı avatarı
Felis
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen silveric » Sal Kas 02, 2010 11:34 am

ezos yazdı:
slm canım ben daha önce oscar'dan 3 babet yaptırdım ancak hiç memnum kalmadım.bende 42 giyiyorum sen memnunmusun?

aynenbende oscardan ayakkabı yaptırdım ki kalıbı geniş olunca 40 çok rahat olmasına rağmen 42 numara ayakkabıyı bir defa giyebildim sadece yazık o kadar paraya... :tongue:
Kullanıcı avatarı
silveric
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen eracun » Sal Kas 02, 2010 1:53 pm

Ben 39 giyorum ama dün erbil süel de 39 40 ayakkabılar vardı ama dizaynlarından dolayı sanki 37 36 gibi çok kibar duruyorlardı. Duyrulur :bye:
Kullanıcı avatarı
eracun
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen sadecelimon » Pzt Ara 06, 2010 3:23 am

arkadaşlar beyoğlunda tokatlıyan pasajında sadece büyük numara bayan ayakkabısı satan bir mağaza var . adı PUNTO AYAKKABI. 40-45 numara arası çalışıyorlar. numara bulmakta sıkıntı çekenler mutlaka baksın derim..fiyatlarıda gayet uygun..
Kullanıcı avatarı
sadecelimon
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melek3472 » Cmt Ara 11, 2010 8:04 pm

kızlaaaaar ben biyer buldum 43e kadar birçok çeşit ölçünüze göre yapılıyor harika modeller var benim ayaklar 43 baldırlarımda kalın :blushing: ölçü alıp çizme yaptılar hemde topuklu :) ilgilenenlere duyurulur
melek3472
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Takhisis » Çrş Ara 15, 2010 6:38 pm

ben de 41 numara giyiyorum, bazı modellerde 42 giydiğim bile oluyor ne yazık ki ve ayakkabı sorununa deichmannda çözüm buldum. graceland makrasından bir topuklu ayakkabı bir de çizme aldım, biri 41 biri de 42 numara. ikisi de yumuşacık ve çok rahatlar. hayatımda giydiğim en rahat ayakkabılar bunlar ve fiyatları da çok uygun. yanılmıyorsam çizme 59, topuklu ayakkabı da 49 idi. deichmanndan vazgeçmeyi düşünmüyorum :D
Makyaj ve kozmetik üzerine videolarım için;
http://www.youtube.com/user/bilgentolis
Kullanıcı avatarı
Takhisis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen gulcintsn » Çrş Mar 23, 2011 5:04 pm

benım ayaklarım 16-17 yaslarımdayken 40-41 numara gıyıyordum ılerıde 45 ı de gorecegımı dusunurken bır mucıze gerceklestı ve ayak numaram gıderek kuculdu sımdı 38-39 gıyıyorum.
https://www.facebook.com/pages/G%C3%BCl%C3%A7inin-Tasar%C4%B1m-Evi/738524946178398?ref=hl
Kullanıcı avatarı
gulcintsn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen lacontessa » Pzt Mar 28, 2011 4:36 pm

kızlar merhaba aranıza yenı katıldım bende :) malesef benmde ayak numaram kırk nrml ayakkabılar ıyı hos ama topukluyu malsef zor buluyoruz derken yenı bır yer kesfettım....eger magza ısmı vermek yasak degılse belırtın sızede soylıyım ve ınanılmaz uygunlar ben ıcerı gırınce her defasında 3-4 tane alıyorum :blushing:
lacontessa
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mtnm » Sal Mar 29, 2011 8:04 am

bende +40 ım :tongue:
lacontessa canım nerede bu mağaza ver tabi ismini niye yasak olsun herkes veriyor marka mağaza ismi ;)
Yaşandı bitti saygısızca !
Kullanıcı avatarı
mtnm
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Takhisis » Çrş Mar 30, 2011 5:01 pm

lacontessa marka vermek yasak değil bildiğim kadarıyla baksana hepimiz veriyoruz :D

ya ben deichmanna aşık oldum kızlar hem fiyatları uygun hem de modelleri güzel. süper delirtici şeyler yok ama gayet hoş şeyler çıkabiliyor. hayatımda ilk kez aynı anda 7 çift beğenerek aldığım ayakkabım oldu. önceden koca bir yazı ya da kışı hatta seneleri aynı ayakkabıyla geçirirdim nmara bulmakta zorlandğım için. şimdi 2 sandaletim, 2 çok şık babetim, bir süper kibar topuklu ayakkabım ve hatta fazlası oldu :D deichmann yazıp googleda aratın ve modellere bakın derim. özellikle graceland makrasının ayakkabıları 42 numaraya kadar var genelde ve fiyatları da 40 civarı. oley :D
Makyaj ve kozmetik üzerine videolarım için;
http://www.youtube.com/user/bilgentolis
Kullanıcı avatarı
Takhisis
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen fts25 » Prş Nis 21, 2011 9:39 am

Sıteyı ınternette ayakkabı ararken gördum kızlar bende aynı durumlar karsı karsıyayım boyum 1,82 ayagım 40-41 herzaman spor ayakkabı gıyemıyorum özellıklede iş yerım resmı bır kurum ayagıma göre bır turlu ayakkabı bulamıyorum sızler genelde ıstanbuldasınız sanırım söyledıgınız yerler bana çok uzak :( bı kere ıstanbula geldıgımde umranıyede altınkundura dıye bır yer gördum ordan almıstım 41 numara bence yakın olanlarınız varsa gıdıp baksın çokta guzel modeller vardı..pekı kayserıde satıs yapan bıldıgınız yerler varmı yada aranızda kayserıde olup ayagı buyuk olanlar nerden alıyorlar aceba:( dun ayakkabı bakmaya çıktım ama bulamadım sınırlerım bozuldu hele tezgahtarın bırısı benımle dalga gecer gıb sunun 41 numarası var bakarsanız dıye bır ayakkabı çıkardıkı tam babaanne işi ağlıycaktım nerdeyse bugune kadar istedıgım hiç bır ayakkabıyı gıyemedım çok uzuluyorum valla...dar ayakkabı gıymekten ayagımda sekıl bozuklugu basladı..estetık yaptırmayı bıle dusundum..ama cesaret edemedım...bıraz uretıcı fırmaların bızlerıde dusunmesı gerekyor buyuk numara çok az.özellıklede bu sene uretılen ayakkabıların ön kısımları yuvarlak ve kucuk o yuzdende ben çok sıkıntı yasıyorum...umarım böyle gıtmez bıraz daha yaygınlasır bu buyuk numara ayakkabı işi..
fts25
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen mavisu » Prş Nis 21, 2011 10:25 am

tezgahtarlarda bazen insanı sinir ediyor. terbiyesiz kendi giysin nine ayakkabısını :tongue:
Oğluşumla tanışmama çok az kaldı :)))
Kullanıcı avatarı
mavisu
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen fts25 » Prş Nis 21, 2011 10:32 am

sorma cnm yaaa:) resmen nıne ayakkabısı hatta nınemde gıymez benım o ayakkabıyı :( adam nasıl dalga gectı benımle..her ayakkbı bakamaya gıttgımde bır sınır stres evıme dönuyorum valla çunku bulamıyorum yok:( napacaz bız ayakkabısızmı gezıcez..kısın ıyı kötu ıdare edıyoruzda yazın daha zor oluyor sankı
fts25
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen persofone » Çrş Nis 27, 2011 12:51 pm

kızlar benim ki 35 numara hatta yazlık ayakkabıda 35 bile bazen büyük oluyor :shh: görümceminki de 40 buçuk diyeyim :laugh: ayakkabı almaya birlikte gidince yada kayınvalidem bize alacağı zaman mille kafa buluyor bizimle ortası yokmu ya sizde diye :pisik: :laugh: ama çoğu ayakkabı markası 36 dan başlayıp 39 da bitiriyor haksızlık 34,41,42 nolarda olmalı :yeah:
Önce 4.000 kitap okuyup , iki dil öğreneceksin...
Ömrünü ülkene adayacaksın.
Sonra canını cephede ortaya koyup ,dünyaya diz çöktürerek bir vatan kurtaracaksın, yani ATATÜRK'e laf etmek için küçük yobaz, önce sen biraz adam olacaksın!
Kullanıcı avatarı
persofone
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen umut38 » Çrş Nis 27, 2011 8:56 pm

fts25 bende kayseriddeyim benim ayaklarımda 41üstelik taraklı :( kayseride 41 satan yer yok malesef ben kalıbı büyük derisi yumuşak olan 40 alıyorum onuda yeniden kalıba veriyorum bir hafta kalıpta kalıyor sonra giyebiliyorum :(
Birde kayseripark avm altında otopark girişinde bir ayakkabıcı var orası yapıyor diye biliyorum ama ben hiç yaptırmadım
ipeksarayda marks spencer da oluyor 41 numara ama onlarında modelleri ve kalitesi her zaman iyi olmuyor birkaç model var zaten ordada :(
Kullanıcı avatarı
umut38
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen batuu » Prş Haz 16, 2011 3:09 pm

merhaba arkadaşlar ;

bende 42 numara ayakkabı giyiyorum. eskiden ayakkabı bulmakta çok zorlanıyordum. şimdi sahibindende büyük numara ve 34 35 numara ayakkabı satan biri var binlerce çeşit ayakkabı var ben ordan 6 7 adet aldım indirimde yapıyor söyleyin 2 3 adet alıcam dıye çok güzel modeller. umarım işinize yarar :)
batuu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen arrietty » Pzt Haz 20, 2011 12:54 pm

benim de 40 numara ya pff.. wholesaledressten siparis vercem 40 numara olarak olur mu acaba? bi kac tane de 39 ekledim dayanamadım modeller cok guzeldi:/
Kullanıcı avatarı
arrietty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen BlackAnqel » Prş Eyl 15, 2011 10:01 pm

boyum 1.77 ayakkabı numaram 38 şanslıyım sanırım :) :banana: :banana:
BlackAnqel
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pocoloco26 » Çrş Ara 07, 2011 12:50 pm

cok zor 41 bayan için :S
Kullanıcı avatarı
pocoloco26
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen aarslanli » Pzt Oca 02, 2012 2:00 pm

Ben de uzun süredir 41 numara ayakkabı bulma sorunu yaşıyordum. Beğenmediğim ayakkabıları giymek zorunda olmak veya yaptırmaya dünya kadar para vermek çok kötü duygu :(

Artık geride kaldı benim için bu kötü duygular :) Geçenlerde ayakkabı modeli ararken Fitbas.com diye bir site buldum http://www.fitbas.com/kategori/kadin/?F ... enmetarihi 1857 022 kodlu ürünü aldım çok memnun kaldım. Şimdiden yaz modellerini merakla bekliyorum :)
aarslanli
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen merlinda » Çrş Oca 04, 2012 12:36 pm

offf ya ne dert ne dert hem 40 hem taraklı walla nefret ediyorum ayakkabı ararken ayağıma :tongue: bide ilginç olan hangi mağzaya gitsem bütün 40 lar tükenmiş görende hollanda da yaşıyoruz sanır. :pisik:
Kullanıcı avatarı
merlinda
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen fiskete » Sal Oca 17, 2012 7:21 pm

benimkilerde taraklı hani 40 numara buluyosunda bu sefer tarak olunca toğuklu giyemiyosun... giydiğin kıyafette hiç bi seksilik kalmıyo düz ayakkabıda :(
Kullanıcı avatarı
fiskete
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Melal » Çrş Oca 18, 2012 1:05 pm

bende 40 numara ayakkabı giyenlerdenim spor ayakkabıda ise 41 oluyor.
çok şükür ayakkabı bulamama sorunu yaşamıyorum ama indirim zamanlarında beğendiğim modellerde 40 numara kalmıyor şu 40 numaraları biraz fazla üretseler nolur sanki bende sezonda alıyorum.
özellikle desa'nın ayakkabılarında çok rahat ediyorum bir de desa'nın sattığı aerosoles'in ayakkabıları inanılmaz rahat hatta 40 numarası bazı modellerde bol bile gelebiliyor.
bir de bazen nine west'te 40,5 bulunuyor yurtdışında büyük numaralarda ne güzel modeller var umarım ülkemizde de özellikle yerli markalar 40 numaranın üzerini üretmeye başlarlar.
morrmenekse.blogspot.com :)
Kullanıcı avatarı
Melal
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen unicorn » Çrş Oca 18, 2012 3:54 pm

Allah yardımcınız olsun kızlar, çok zor biliyorum kuzenimdede aynı dert var. Genç kızken 40 numara giyerdi doğum yaptı şimdi 41-42 oluyor ve ayakkabı bulması gerçekten zor. :( whosaledressden sipariş veriyor denk gelirse bide M&S dan alıyor eskiden ankarada evans vardı ama sanırım o kapandı :(
:):
kozmetikten iyice soğudum :/
Bir süre yokum, İnşallah güzel günler beni bekliyordur...
Kullanıcı avatarı
unicorn
BaKımLı
BaKımLı

Sonraki

Dön Alışveriş-Moda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir