Kullanıcı avatarı
Gönderen: designer - Güzelliğine Düşkün
#82234 kızlar doğumdan önce 50 kiloydum şimdi 63 kiloyum doğum yapalı 3.5 yıl oldu ama hala vermeye uğraşıyorum .bu arada en büyük sıkıntım çenemin altında bir gıdı oluştu .bunu eritmek için özel bi yöntem bilen var mı? Ne yapabilirm Yardım edin..Helpppp
Gönderen: ladia - KoKoŞ
designer yazdı:kızlar doğumdan önce 50 kiloydum şimdi 63 kiloyum doğum yapalı 3.5 yıl oldu ama hala vermeye uğraşıyorum .bu arada en büyük sıkıntım çenemin altında bir gıdı oluştu .bunu eritmek için özel bi yöntem bilen var mı? Ne yapabilirm Yardım edin..Helpppp
Çeneni çıkarabildiğin kadar ileriye çıkar, başını da yapabildiğin kadar geriye uzat gıdının iyice gerildiğini hissedince kremlediğin ellerinle o bölgeye masaj yap, bunu ellerini nemlendirmeden yaparsan cildine zarar verebilirsin, bi de o bölgeye düzenli olarak nemlendirici sürmeyi unutma...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: designer - Güzelliğine Düşkün
#82523 kızlar istanbuldayım. YA evet çok bela bişey görünüşümü adeta baştan sona değiştiriyor. verdiğiniz bilgiler içinde çok teşekkür ederim :lol: ya çok makbule geçti hemen yapıcam :P
Kullanıcı avatarı
Gönderen: icebaby - Güzelliğine Düşkün
#86239 ayy evet gönül yazar da bir röportajında ladia'nın önerisini dile getirmişti işe yarıyorr :wink:
Gönderen: handush - Güzelliğine Düşkün
#214332 ben de küçükken annemin genckızlığından kalma bi kadın dergisinde gıdıyı eritmek için: gün içinde aklınıza her geldiinde dilinizin ucunu burnunuza değdirmeye çalışın die okumustum.... ewin içinde oole gezerken babamın maskarası oldum ama işe de yarıodu hani :lol:
Gönderen: noirechate - Güzelliğine Düşkün
designer yazdı:kızlar doğumdan önce 50 kiloydum şimdi 63 kiloyum doğum yapalı 3.5 yıl oldu ama hala vermeye uğraşıyorum .bu arada en büyük sıkıntım çenemin altında bir gıdı oluştu .bunu eritmek için özel bi yöntem bilen var mı? Ne yapabilirm Yardım edin..Helpppp

canım lipoliz yaptırabilirsin vücutta etkili değil ama gıdıda bayağı etkili oluyor ben memnun kaldım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: oznurturk - Güzelliğine Düşkün
#245476 nası masaj yapçaz kızlar bu gıdıyı erıtmek ıcın bellı bı yontemı var mı :oops: Benım gıdım ve yanaklarım delı etçek benı ya gülünce böle şışko şışko pörtlüyo yanaklarım gözlerımın altından :angryfire
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sabish - Güzelliğine Düşkün
#247839 arkadaşlar gıdı eritmek için ihtiyacınız olan tekşey TATLI KAŞIĞI tatlı kaşığının sap kısmı ağzınıza alıyosunuz alt çene biraz dışarı çıkıcak üst dudakla aşağı doğru baskı verip alt dudakla yukarı doğru itmeye çalışıyosunuz ve çene boyun kalsarınız geriliyo.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mutsuz - Güzelliğine Düşkün
#255317 bunun sebebi kilo alıp vermek mi acaba ben aynı kilomda olduğum halde çenemin altında bir gıdı oluştu önceden yoktuu neden olduki buuuuuuuuuuuuuuuuuuu :cry: :? :roll:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: angedemusiqu - SüsLü
#273889 kızlar peki gıdı eritmek için kremler var mı?
ya da vücutta işe yarayan incelticiler gıdıda da işe yarar mı? mesela loreal sculpt upın iyi olduğunu duymuştum karın ve kalça bölgesinde,acaba gıdıda da işe yarar mı?
acilen gıdımı eritmem lazım çünkü haziranda arkadaşlarla tatile gidicez ve fit olmak istiyoruuum :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hnducr - Güzelliğine Düşkün
#309311 mezoterapiye gidiyorum vücuduma yaptırırken yanaklarıma ve gıdığada yaptırmıştım şuan çook memnunum .. fazlalıklar gittiii :):) :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: xono - SüsLü
#314384 kızlar gıdık için önerim: başınızı arkaya doğru dayayıp, herhangi bir kremle yukarıya doğru masaj yapmanızdır. asla yere doğru masaj yapmayın. zaten kırışıklığa ve sarkmaya neden olan şey yerçekimi, yerçekiminn zıttına masaj yapın her zaman :kissmuch: :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gizemcm - Güzelliğine Düşkün
handush yazdı:ben de küçükken annemin genckızlığından kalma bi kadın dergisinde gıdıyı eritmek için: gün içinde aklınıza her geldiinde dilinizin ucunu burnunuza değdirmeye çalışın die okumustum.... ewin içinde oole gezerken babamın maskarası oldum ama işe de yarıodu hani :lol:

güzel yöntem :D kaşıklı olanda mantıklı .. ve son olarak şu yukarı doğru krem sürme de doğru bi düşünce :) bn deniym bi bakalm :D
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ssalome - Güzelliğine Düşkün
#354676 Yüzümüzü öne doğru büzüştürüp sonra tersi şekilde ağzımızı tamamen açıyoruz.. Etkili bir yöntemdir spor hocasının tavsiyesidir :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: detuna - BaKımLı
angedemusiqu yazdı:kızlar peki gıdı eritmek için kremler var mı?
ya da vücutta işe yarayan incelticiler gıdıda da işe yarar mı? mesela loreal sculpt upın iyi olduğunu duymuştum karın ve kalça bölgesinde,acaba gıdıda da işe yarar mı?
acilen gıdımı eritmem lazım çünkü haziranda arkadaşlarla tatile gidicez ve fit olmak istiyoruuum :crybaby:

gold shape dıye bır krem var yuz ıcın olanı gıdık erıtıyormus bır arastır googledan ıstersen canım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: arrietty - Güzelliğine Düşkün
#438461 oppss..link yanlış sayfaya yönlendiriyor:(

uzman tvde yüz yogası konusunda bulabilirsiniz videoyu..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zynpcn - Güzelliğine Düşkün
#506482 arkadaşlar fikirlerinizden bende çaldım teker teker hepsini uygulayacağım ayıptır söylemesi hep gıdımı photoshopla yok etmeye çalışıyorum:)
Gönderen: gulumseee - Güzelliğine Düşkün
#605762 bu hareketleri yapıp sonuç alan varmı,öss döneminde 15 kilo almıştım,kocaman bi gıdım oluştuu :( kilolarımı verdim ama gıdım hala gitmediii :crybaby:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melezim - KoKoŞ
#606652 inşlah bende ters teper almak yerine veririm össde
Gönderen: lavin23 - Güzelliğine Düşkün
#858235 ben de yüz ve gıdı bölgesini toparlamak için yüz masaj aleti aldım face roller adı. :yeah: gerçekten işe yarıyor bi haftalık bi sürede bile epey i toparlanma sagladı çünkü yüz kaslarını çalıştırıyor ve yag birikmesini engelliyor,ama bunun yanında ben krem de kullanmak istiyorum en çok gold shape isimli kremi duydum :dontknow: ama bilgim yok kullanan varsa paylaşırsa sevinirim..bide piabuert visagist soin marka krem var buda yüzde incelme saglayıp elmacık kemikleri belirginleştirdigi idda ediliyor..bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: arrietty - Güzelliğine Düşkün
cigdemcyylu yazdı:neckline slimmer almayı düşünüyorum sinir oldum sabah kendime:(

alınca yorumlarını bekliyoruz merakla :blushing:
Gönderen: liffe - KoKoŞ
#1009374 elınızın tersıyle gıdı bölgesınıze orta şıddette aralıksız bı 1o kere vurun..hareketı musaıt oldugunuz zaman yapın..çok ışe yaradıgını söylüyo tecrübe edenler ;)
#1015630 yaşına baglı bu...kaşık hareketını yapmaya çalışıyorum ama dudaklarım yara oluyo resmen..daha hafıf bı kaşık bulmam lazım..kalem hareketı de güzel fena degıl..ama kırışıyo dudak kenarlarım dger parmakla hafıfçe bastırmak zor gelıyo kalem engelledıgı ıçın..bı de dudak üstü var..o da güzel bı hareket..ona da bak ıstersen ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: espadrilles - SüsLü
#1015639 bakıcam hepsine artık hergün yapmaya kadar verdim en fazla 10 dk mı alır, 50 dk da pilates yapsam ne güzel olur her gün 1 saatimi saglıga harcarım :)
#1015644 evet süper olur gerçekten de..ben de pılates ıstıyorum..all about the skın care blogunda bı ısım görmüştüm pılatesle ılgılı..gerçek pılates dersını karı koca bı çıft verıyomuş.. :confused: nasıl olur bılmem kı? :confused:
Gönderen: meryemilhan - Güzelliğine Düşkün
#1035595 bu yüz yogası muhteşemmm bişeyyy genç kalmanı sağlıyo boyunların kırışıklaırn hiç birşeyin kalmıyo seda sayan bi kaıdnı çıkarmıştı porgramna 60 yaşında 40 gbi duruyo yüzü süper
Gönderen: sunrise2001 - Güzelliğine Düşkün
#1049546 gıdı bence anca kilo vererek erir.bi zamanlar 56 falan kiloydum o halde bile gıdı oluyordu.ama 48 kilo oldugum zaman gıdı da göbekte yoktu.demekki herkesin kendine göre bi kilosu var.o kiloyu gecince acayip taraflara gidiyor yaglar.
Gönderen: blowers - Güzelliğine Düşkün
#1091775 benim de kilo aldıktan sonra kocaman bir gıdım vardı. ne masajlar, kremler hiç fayda etmedi. en son araştırdım yeni nesil lpg deniyorum şimdi. 2 seans gittim belirgin düzelme var. çok mutluyum:)) ama bünyeden bünyeye değişiyor olabilir belki herkesin gıdısı benim kadar inatçı değildir. :)
Gönderen: blowers - Güzelliğine Düşkün
#1091823 benim de kocaman gıdım vardı uğraştım kremler, masajlar filan. erimeyince araştırdım şimdi yeni nesil lpg diye bir uygulama var. onu yaptırıyorum. daha ilk seanslardan küçülmeye başladı gıdığım :))
Gönderen: possessionss - Güzelliğine Düşkün
#1092369 Belirli hareketler var tatlım araştır internetten ama bu dediğin doğal yöntemle filan çok zor . Bölgesel zayıflamaya giriyor sana yeni nesil lpg yi önerebilirim. iyi ilgileniyorlar ve sonuçsuz kalmıyorsun. ben gıdımdan değil ama belimden gittim 3 seans yararını göreceksindir . haberini bekliyorum daha güzel yöntemler bulursan bana da söyle ;)
Gönderen: nilayss - Güzelliğine Düşkün
#1092595 en yakın arkım der ki cildini muhtşem yapan yeni nesil lpgye zayıflamak için gelen insanlar bi deri bi kemik kalmış valla :) ben gözaltı morluklarım için gidecektim çnkü yeni nesil lpgyi arkım cildine yaptırıo ki şu an muhteşem bir cildi var oraya zayıflamak için gelen insanlar erimişler resmen :)