Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ilknur5 - KoKoŞ
#797644 asiprenses güle güle kullan canım bende fırça yorumlarını bekliyorum
Kullanıcı avatarı
Gönderen: merqure - BaKımLı
#797655 romneya,asiprenses,mehtapgamze güzel günlerde kullanın kızlar...
kavalacım,gözdeneriscim teşekkür ederim...
gözdeneris 2 ürün alana hediye ediyorlar fırça setini...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: demmet - Güzelliğine Düşkün
romneya yazdı:Hepiniz güzel günlerde kullanın kızlar. Ben de bugün bunları aldım, bu alışverişten çok memnunum :banana:
Resim
Yves Rocher ruj da hediye geldi :drink:
Resim

canım bende şu komili zeytinyağlı şampuanını çok merak ediyorum saçlarım yıpranık röfleden dolayı işe yararmı acaba :dontknow: sen memnunmusun canım?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nEsLee - SüsLü
#797681 romneya cım, asiprenses, mehtapgamze güle güle kullanın aldıklarınızı.
asiprenses avon süper full indrimde miydi ? :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#797731 ehee komili sabun :) ben daha bunu denicem bi dee :laugh: niveanın o peelingi bende de var.. cuma günü onunla peeling yapmayı düşünüyrm :) sen kullandın mı?? güle güle kullan bu arada özgecim :kissmuch: olayin temizleyicilerinden de memnundum ben ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pentagram - KoKoŞ
#797747 gözdecim evet sabun bu çok seviyorum :love10:
peelingi akşam denedim bu daha çok duşta uygulanıcak gibi. ben öyle yaptım.
olay içinde pamuğu ıslatıp sürün dedi uzmanı bir gözüme kuru diğerine ıslak uyguladım. kuru pamuğa döktüğüm iyi temizlemedi. ıslak pamuktaki çok güzel temizledi. işte ürünlerin uygulanış şeklinin önemi bir kez daha ortaya çıktı. bu şekilde çok memnun kaldım ben :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: devinil - Güzelliğine Düşkün
#797797 kızlar hepiniz güle güle kullanın,
Mehtapgamzecim loreal rimelin x5 sanırım?
Pentagramcım sabunun,glossun çook şeker niveanın numarasını eklersen çook daha güzel olur canım :kissmuch:
:bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: romneya - SüsLü
#797819 Kavala, Nurkelebek, Shyana, Merqure, Neslee, Elasel, Dkmkci, Gözdeneris çok teşekkür ederim hepinize :kiss:
Pentagramcım güle güle kullan sen de :bye:
Demmet canım Komili'nin kokusu çok kalıcı ve yumuşak yapıyor saçları. O açıdan memnunum ben. Yıpranmış saçlara da iyi geleceğini düşünüyorum
Nurkelebek canım ruj kırmızı değil, pembe tonlarında ama sıcak bir pembe.Fuşyaya benziyor ama fuşya gibi soğuk bir pembe değil.Çok tatlı :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kavala70 - SüsLü
#797822 pentagramcım gule gule kullan tatlım :love10:
ben de olıvumda flormar standını topladım :laugh: ,sadece yenı rımelını deneyecektım,hoşuma gıttı sankı 2000 calorıe tarzında,esas tam kullandıktan sonra yorumlarım,rimel alana farlar %50 ındırımlı deyınce yenı cıkan terracota farlara bayıldım ,şeftalısını allık olarak uyguladı kız çok hosuma gıttı,yeşil rimelin de rengı hoşuma gıdınce kırık beyaz far da alımış oldum,yapları cok guzel,yazlık parfumlerı gelmiş yeşilini begendım kofre olarak aldım,onun da içinden rimel hedıye cıktı,anlayacagınız 3 rımelle ve dondum,ee bu kadar alışverışe çantayı da kaptım :banana:
flormar çanta.jpg
flormar.jpg

isteyen olursa farları swatchlayabılırım
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pachalbel - KoKoŞ
#797828 Benim de nerdeyse tüm ürünlerim bitmek üzereydi,bugün kendime Lancome Gel Eclat temizleme köpüğü ve Tonique Eclat aldım. Bir de Clinique Skin Supplies For Men Age Defense Hydrator ve M Lotion, günlük nemlendirme için. Yves Rocher'den kayısılı peeling ve üzümlü nem maskesi bir de. Douglas'ta Fruttini marka vücut losyonu ve vücut peelingi hediye ettiler berbat birşeyler az önce denedim, resim ekleme hakkım yok sanırım statümden dolayı :laugh: yoksa eklerdim :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: shayna - KoKoŞ
#797851 kavala wuuuuuu..güle güle kullan..toplamışsın standı ama epsi çok güzel :love10:
pachalbel güle güle kullan.foto yükleyebilirsin aslında..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: asiprenses - Güzelliğine Düşkün
#797863 kızlar hepinize çook teşekkür ederim
fırçaları beğendim yapıları çok yumuşak kullanışlı alanın pişman olacağini sanmıyorum
shayna evet canım çok güzel çanta kullanımı falan çok rahat
panoromada temsilcilere özel seri sonu fırsatlar vardı orda full rimel indirimdeydi canım
Kullanıcı avatarı
#797885 Bu peelingten 5 tüp bitirdim çok işime yarıyor, granülleri biraz sert ama yumuşak hareketlerle yaptıkça tahriş etmiyor ya da çizmiyor, içindekiler kayısı çekirdeği tanecikleriymiş :) kokusu da çok hoş, maskeyi deneyince yazarım canım
Kullanıcı avatarı
#797908 romneya,kavala,elasel teşekkür ederim kısslarrrr
kavalacım,onurcum güzel günlerde kullanın ürünlerinizi :bye:

onurcum bende bu nem maskesinden 3 tane falan bitirdim çokçok memnunum. 3 dakka bekletip yıkıyorum süper bir ürün. ve o kadar uzun zaman bitmiyor minicik olmasına rağmen :yeah:
Kullanıcı avatarı
#797917 shaynacım teşekkür ederim böyle düşündüğün için :kissmuch:
onurunda ürün seçimini seviyorum ben. genelde benziyor seçtiğimiz ürünler.
birde bu üzümlünün limonlusu var oda arındırıcı. duş sırasında sürüp 3 dakka bekleyince cilt hakikaten arınıyor . bide dediğim gibi çok uzun süre gidiyor. normalde kaç senedir 3. alışım falan ama sıksık kullanıyorum. başka ürünü yıllarca kullanınca 10. alışım falan oluyor. çok bereketli bir ürün :laugh:
Kullanıcı avatarı
#797931 yves rocher in bizi hediyelere boğması lazım onurcum :laugh: yine sen makyaj ürünlerini almıyorsun düşün. ben makyaj ürünlerinede bayılıyorum. ruj ve glosslarından almadığım renk çok az kaldı ama çok çok memnunum. :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#797932 nem maskesi neli olanı canlarıımm kayısılı mı üzümlü mü :) ben de niveanın canlandırıcı maskesini kullanıyrm 2 haftadır(arkasında yoğun nem ve canlılık sağlar diyor) ama tıırrtt biraz buu :laugh: bide yves rocher'ye bakiyim bari :yeah:
Kullanıcı avatarı
#797934 Doğum günümüzde ufacık hediyeler veriolar, Haziran'da doğum günüm var söyledim orda da geçen seneki gibi uyduruk birşey olmasın diye :laugh: sistem tanımlıomuş hediyeleri ama benim için beğendiğim bir ürünü hediye edebilirlermiş sevindim olsun o kadar dedim :)
Nem maskesi üzümlü olann :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: shayna - KoKoŞ
#797964 nem maskelerini çok seviyorum..yes rocher mağazası nerde var yakınımda bakayım..ne kadara adın onurcum
özge şu zamana kadar senin beğendiğin çğu şeyi bende hep beğendim :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mehtapgamze - SüsLü
devinil yazdı:kızlar hepiniz güle güle kullanın,
Mehtapgamzecim loreal rimelin x5 sanırım?
Pentagramcım sabunun,glossun çook şeker niveanın numarasını eklersen çook daha güzel olur canım :kissmuch:
:bye:

Evet tatlım x5 :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: merqure - BaKımLı
#798116 kavala,pachable,pentagram güzel günlerde kullanın...
pentagramcım,o gördüğümüz krem formunda göz makyajı temizleyicisi di mi olayin?ıslak pamuk meselesini anlamadım ben?kuru pamukla çıkarıyorum ben?