Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#875179 vbreeze,semaf,pınar,eracun,archi,crysantheman güle güle kullanın kızlarrr :love10: :love10: :love10:
pınaaarrr o ruj neeeeeeeeee :pray:

ben de dün ve bugün bunları aldım :) Sephora makyaj temizleyici yağ,sephora ayşegülün kırmızı ruju :laugh: lancome gloss :love10: banyo yağı,bi sürü ojee ve samplelar :banana: bi de avondan fırça oriflameden ruj aldım ama onlar daha gelmedi :)
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eracun - BaKımLı
#875189 Kızlar teşekkür ederim hepinize :bye: Crysanthemen gözdeneris güzel günlerde kullanın. Gözde gözüm hemen o minnacık kalplere takıldı. Bu yılbaşı yokmu insanı hemen kırmızı ruj alma zorunluluguna sokuyor :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aramisi - Güzelliğine Düşkün
#875199 geçen hafta eyüp sabri tuncerlerim geldi bu haftada body shop indiriminden body butterlandım 3 al 2 ödeden 1 yıl vücut kremi almam artık sanırım herke cicilerini güle güle kullansın :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Dilosh87 - KoKoŞ
#875210 Herkes aldıklarını güzel günlerde kullansın kızlar harika ciciler almışsınız yine :love10: :love10: :love10:

Bunlarda benim geçen hafta ve bu hafta aldıklarım;

http://img820.imageshack.us/img820/8041/25122010021.jpg
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
#875211 Herkes aldıklarını güzel günlerde kullansın :)

Gözde..o sephora sampleleri fondöten mi..bana da verilmişti ve ben inanılmaz memnun kalmıştım..yorumlarını merak ediyorum senin de..fara da bayıldım, yapısı sert mi yoksa yumuşak mı..ahh ah birde orada givenchy samplesi görüyorum..ben hala kararsızım onu alsam mı almasam mı diye..sende nasıl durdu kokusu? :)

Elan..sende de Alix Avienleri merak ettim..pembenin yanındakini özellikle.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#875216 kızlar teşekkür ederim hepinize :kissmuch:

jalapena yağı 2 kez kullandım göz makyajımı temizlemek için ben çok beğendim gerçi ben öyle çok ağır makyaj yapmıyorum kalem rimel bazen de far :) ama gözüm acımıyor artık en azından :)

kızlar o kalpler banyo yağıymış kadın banyodan sonra vücudunda şöyle bi gezdir hem cildi yumuşatır hem güzel koku verir dedi ben de aldım denicem yarın çikolatalı ve çilekli aldım ben :) nasıl kullancam daha tam anlayamadm ama :laugh:

nephentys onun nosu 23 cnm.. 3. kez alışım bu benim bayılıyorum rengine :love10: :love10: özellikle üzerine şeffaf oje sürersen daha da bi harika oluyor :yeah:

özgecim gloss fotoda farklı çıkmış aslında rengi böyle
Resim

elan sen de güle güle kulllan dior glossun nosunu öğreneblr miyim çok güzelmişş :love10:

elaselcim daha hiç birisini kullanmadım canım :blushing: h.içi kullanırsam öm atarım sana :kissmuch:

diloşcum güle güle kullan o yeni çıkan gel fondöten mi nasıl beğendin mi kullandıysan :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melc - KoKoŞ
#875219 başlık süper olmuş herkes güsel günlerde kullansın yeni cicilerini, sonunda bende dayanamayıp diorun nude jelini alıcam sanırım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: busesinem - SüsLü
#875223 gözde cim,o tek kullanılık yağlardan bende almıştım,duş alırken dekolte bölgende gezdir onu,zaten eridiğini göreceksin,hem güzel kokuyor hemde parlaklık veriyor.Yalnız bunla ilgili komik birşey daha yaşadım.Makyaj masamın üstünde üç dört tane duruyordu,eve arkadaşım geldi,bunlarla oynamaya başladı,aaa stres topu gibiymiş,çok güzel fln derken,ben dur çok sıkma dememe kalmadı,patladı.kızın tüm makyajı mahvoldu,tabi bizede eğlence çıktı: :toofunny: :toofunny:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: elan - BaKımLı
#875224 Herkese çok teşekkür ederimmm forumu çok seviorum ama sürekli bişiler alma ihtiyacım bitmio sayenizde :drink: Gözdeneriscim Dior Addict 556 no,Alix Avien yeşilin tonu ço güzel tavsiye ederim bide Sevilla nın mor füma gibi olanı çok seviorum bu ara :yeah:
Kullanıcı avatarı
#875231 Teşekkürler kızlar hepinizee :kissmuch:

gösdeeem Dior'un bu yeni jel fondöteni muhteşem ötesininde ötesinde :love10: Fond. fırçasıyla, spongla veya fondötenin kendi süngeri ile sürebilirsin.. Fırçaya ürünü sürüyorsun ve cildine değdirdiğin anda pudraya dönüşüyor ve ciltle bütünleşiyor adeta o kadar doğal ki :love10: :love10: Ürün adının doğallığını hakikaten fazlasıyla veriyor :love10: Sıra Nude fondöten ve Nude 3'lü pudrada :banana:
Kullanıcı avatarı
#875233 p11nar'cım nude gel'i çok çok çoook beğendim iyi ki almışım valla her kuruşunu hak ediyor ;) Far paletini de geçen hafta Douglas'tan aldım indirim vardı yine :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: archi - KoKoŞ
#875249 :) aklımda tutamıyorum isimleri unuttuğum olursa affola :huggs:
dolce pınar tuucem teşekkür ederim :huggs: :huggs:
elan forever ı ben de çok seviyorum:) memnunum oldukça:) ama nude ismi beni çok çekiyor :laugh: :laugh: ah şu yüzümde izlerim solsa keşke hemen :crybaby:
o zaman nude u denemek istiyorum veya pressed powder cinsi başka bir pudra da deneyebilirim:)beğenmezsem foreverla devam :D
gozdee aramisi dilosh ve unuttuysam diğer arkadaşlarım:) güzel günlerde kullanın yenilerinizi :kissmuch:
edit:tuucem cnm bugün yüzümde dendim mağazada bobbi brown ı, ben açık tenliyim bende belirgindi açıkçası ben beğendim :) ama elime geçince daha iyi yorum yapabilirim :huggs:
En son archi tarafından Cmt Ara 25, 2010 10:07 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: detuna - BaKımLı
#875250 gozdeneris,dılosh,elan gule gule kullanın kızlar :kiss: .herkes dıorlanmıs. :) biri bana sevabına dıor gel in ıcerıklerını yazarsa veya fotolayabilrse cok ıyı olcak.ındırımlerden yararlanıyım bende.
gozdecım;lancome gloosun numarası kac acaba?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: elan - BaKımLı
#875254 Teşekkür ederim ark larr,galiba bidaha forever pudra yerine şu yeni jeli alıcam çokk beğenildiğine göre vardır bi hikmeti,burda duyup aldığım hiç bişiden pişman olmadım çünkü :pray: Baloncuk cnm ben She glossları sevdim ya gördüğün rengi tam verio yapış yapışta diil nie beğenilmemiş bilmiorum ama ben beğendim yani
Kullanıcı avatarı
Gönderen: busesinem - SüsLü
#875282 she glossun şeftali rengi vardı bende,açıkcası benimde hoşuma gitmişti,uzun zamandır unuttum kullanmıyorum ama güzeldi,iyi renk veriyordu ve yapış yapış gelmemişti bana,fiyat performans açısından düşününce güzel bence.Şimdi bulabilirseniz yüzde 50 indirimli emin değilim ama 3,75 gibi bir fiyat yani.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bohemian - KoKoŞ
#875297 kızlar sheleri ben beğenmedim ama uzun vadede,ilk aldığımda çok seviyordum hep sürüyordum,belki 10 tane rengini almıştım.ama şimdi pütür pütür ayrıştılar böyle sürmek için baya bi çalkalamam gerekiyor.onun yerine başka marka alıp 10tane alcağıma 5 tane almayı tercih ederim :dontknow:
Kullanıcı avatarı
dolcegabbana yazdı:kızlar yine harika şeyler almışsınız :love10: güle güle kullanın :bye:

diloshum dior far paletinin rengi çok güzel :love10:

Sunacııım çok teşekkür ederim :kissmuch: Ben hala senin rujlarında kaldım özelliklede kisskisslerr :love10: :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Vbreeze - BaKımLı
#875369 kozmetik çantamda yenilemeye gittim sanırım bugün aldığım rujlar maybelline mouse blush ve concealer bide fön suyunun kuru saçlar için olanı çıkmış deniyim dedimhe bide naçizane saç boyası fırçası.. Rujlar Flormar beyaz kapaklı olanlar fırçalı yapılarını beğendim renkler fotoda pek belli değil genelde açık renkler kullanırdım değişiklik olsun dedim diğer altın rengi kapaklıda nude tonlarda... maybellinede indirim var bende ne zamandır metini duyduğum allıkla kapatıcıyı kaçırmadım aldım henüz sadece alırken elimde denedim yapıları hoşoma gitti makjayda kullanınca yine yorumlarım herkez aldıklarını güle güle kullansın ... :bye: (he bide rujların yanındaki siyah olanda flormar maskara 2 ürün alımında hediye olarak verdiler henüz kullamadım onuda o yüzden yorumsuz geçiyorum...)
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
#875403 Canım bu fön suyunun markası nedir, nereden aldın öğrenebilir miyim..benim mavi su bitmek üzere ama memnun değilim, başka bir marka arayışındayım..memnun kalıp kalmadığını yazarsan zevinirim..güle güle kullan hepsini :)

Detuna..avatarını çok beğendim, Guerlain parfümündeki reklamı andırıyor :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Vbreeze - BaKımLı
#875548 elan ; bordo diil canım zaten lipgloss olduğu için pek koyu durmuyor az önce denedim elma şekeri yemiş gibi oldu dudaklarım :) pek alışkın diilim koyu renkler makyajsız ve altında baz olmadan sürdüm resimdeki gibi oldu işte ..