Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: archi - KoKoŞ
p11nar yazdı:herkes aldıklarını iyi günlerde kullansın :bye:

dior nude serisini concealer ı hariç tamamladım :love10: :love10:
nude un 3 renkli müthiş duran pudrası :love10:
ve yeni çıkan dior nude creme-gel yapısı müthiş bunun çok hafif adı üstünde jel gibi :love10:

kızlar hepiniz güle güle kullanın semaf dolcegabana harika görünüyorlar :love10: ve adını sayamadığım arkadaşlarımm güzel günlerde kullanın:)
pınar bu nude benim de listemde aklım gidiyor her gördüğümde :love10: bu ay çok alışveriş yaptım inşallah bunu da alıcam bir dahaki ay veya sonraki ay:)
ben de en son bobbi brown shimmer brick-rose aldım ama henüz elime ulaşmadı.chanel rujum geldi ona bayıldım ayrıca paketlemesi de gayet iyiydi memnun kaldım.5. iş gününde elimdeydi:)
E381_l.jpg

aldığım rengi bu :)
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Gönderen: filiko - Güzelliğine Düşkün
#874941 Bobbı brown shımmer brick rose rengini bende aldım iki aya yaklaştı.severek kullanıyorum.kutusuz almıştım 27 lira ödeyerek.nektar rengide listemde ancak daha öncekine benzer bir fırsat gelirse alıcam.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dolcegabbana - KoKoŞ
#874956 bu başlığın hızına yetişemiyorum :laugh: umarım kimsenin ismini atlmam :blushing:
vbreeze,semaf,pınar,eracun archi güle güle kullanın yeni ürünlerinizi kızlar :bye: hepiniz çok güzel seçimler yapmışsınız :love10:

vbreeze avon 4lü farların rengi çok güzel bende hep toprak tonlarını tercih ederim :yeah:

semafcım yine harika şeyler almışsın...DİOR DİOR DİOR :love10: DİOR aşkı bitmez :love10:
cilt bakım ürünleriyle ilgili yorumlarını bende bekliyorum cnm.bu arada sevil parfümerideki bu indirim ne zamana kadar devam ediyor cnm?ve her markada geçerlimi bu %25 lik indirim?

pınarcım o nasıl bir renk öyle ,çok cici :love10:

eracun allığın rengi çok hoşuma gitti :yeah:

archi bende 2 senedir shimmer bricklerden almak istiyorum ama hala nasip olmadı :) çok kokoş bir ürün :love10: :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tuucemm - KoKoŞ
#874962 vbreeze,pinar, semaf,eracun, archi guzel gunlerde kullanin :bye:

bnm de gozum ne zmndr o shimmer brick'e takilior bi turlu kismet olmadi hakkaten :)

archicim bse sorcam bi blogda pek renk vermio daha cok isilti verio die okumustum ole mi hakkaten acaba eline ulasnca bi yorum yapar misin?
Gönderen: parcan - SüsLü
#874963 bu markalar sadece tekin acar'da satılıyor sanırım.la colline peeling kullanmıştım çok güzeldi,transvital yağ dengeleyici serum almıştım ama işe yaramadı o pek :( inşallah işine yarar güle güle kullan yorumlarını bekliyorum kullandıkça :bye:

hepiniz güle güle kullanın kızlar :love10: :bye:[/quote]

itsbea evet canım tekin acarda hepsi burada da falan da satılıyo ama cesaret edemedim oralardan almaya ben de daha önce la collinenin toniğini ve bretonun nemlendiricisini kullanıp memnun kalmıstım bu kez este ile bunlar arasında epey kararsız kaldım ama estee time zonun yorumları pek iyi değildi ayrıca cilt temizliği ürünlerimin nedense kozmetiklerden farklı olmasını tercih ediyorum
bu arada forumda neden la colline başlığı yok
Kullanıcı avatarı
Gönderen: itsbea - KoKoŞ
#874977 bilmiyorum :) pek popüler markalar diil niyeyse, biraz fazla pahalı ondan mı acep dicem ama onuda sanmıyorum, bizim gibi kokoşlar oldukça pahalı ucuz ne farkeder dimi :laugh: istersen başlık açabilirsin ama parcancm :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: semaf - SüsLü
#875019 Kızlar çok teşekkür ederim hepinize de :huggs:

Herkes aldıklarını güle güle kullansın. ;)

pentagramcım şu anda ilk olarak yaşıma uygun olan seriden almadım. Uzman vardı. Sadece göz kremini yaşıma uygun verdi. Cildimde baya bir dengesizlik var, ben de farkındaydım. O dengeyi sağlayacak ürünler verdi. Daha sonra yaşıma uygun nemlendiriciye geçeceğim. Ben daha önce travel setini kullanmıştım diorun fakat bu seri değidi ve çok memnun kalmıştım. Onun için pek şüphem olmadan aldım. İlerki günlerde daha sağlıklı bir yorum yaparım canım.

dolcecim diorun uzmanı geldiği için bu indirim vardı. diğer ürünlerde yok sanırım. Sevil'i daha çok seviyorum. Sevil puan çok karlı oluyor. :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: crysanthemen - SüsLü
#875022 Vbreeze,Semaf,Eracun,Pinar güle güle kullanın :bye: Vbreeze 4'lü far çok güzel görünüyor ben de yeşilini alıp almamakta kararsız kaldım aynı serinin :confused:
Benim de Avon siparişlerim geldi daha önce de kullandığım ve bitirdiğim Genital bölge temizleyicisi ve mendilleri aslında ben temizleyicinin ikisini de sıvı istemiştim(1 alana 1 bedavaydı) ama leyla ben yanlış kod yazmışım bir de ne göreyim 2 tane mendil gelmiş,sağolsun 1 mendil karşılığında arkadaşımla değiş tokuş yaptım :blushing: Diğeri de düzleştirici-pürüzsüzleştici serum,Avon'un serunmlarının methini çok duydum,bu da yeni çıkmış,bakalım bu nasıl :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: elan - BaKımLı
#875149 YKM ye gittim Dior Forever Pudram bitmişti almak için ama çok geç geldiniz dedi kadın çoktan bitmiş :crybaby: neyse bnde illa bişi alcam die Nude un şu 3 renkli pudrası varya ondan aldım ama nası kullancam kullanışlı olcakmı emin diilim :dontknow: ,bide addict Gloss Aldım somon rengi :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#875179 vbreeze,semaf,pınar,eracun,archi,crysantheman güle güle kullanın kızlarrr :love10: :love10: :love10:
pınaaarrr o ruj neeeeeeeeee :pray:

ben de dün ve bugün bunları aldım :) Sephora makyaj temizleyici yağ,sephora ayşegülün kırmızı ruju :laugh: lancome gloss :love10: banyo yağı,bi sürü ojee ve samplelar :banana: bi de avondan fırça oriflameden ruj aldım ama onlar daha gelmedi :)
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: eracun - BaKımLı
#875189 Kızlar teşekkür ederim hepinize :bye: Crysanthemen gözdeneris güzel günlerde kullanın. Gözde gözüm hemen o minnacık kalplere takıldı. Bu yılbaşı yokmu insanı hemen kırmızı ruj alma zorunluluguna sokuyor :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aramisi - Güzelliğine Düşkün
#875199 geçen hafta eyüp sabri tuncerlerim geldi bu haftada body shop indiriminden body butterlandım 3 al 2 ödeden 1 yıl vücut kremi almam artık sanırım herke cicilerini güle güle kullansın :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Dilosh87 - KoKoŞ
#875210 Herkes aldıklarını güzel günlerde kullansın kızlar harika ciciler almışsınız yine :love10: :love10: :love10:

Bunlarda benim geçen hafta ve bu hafta aldıklarım;

http://img820.imageshack.us/img820/8041/25122010021.jpg
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
#875211 Herkes aldıklarını güzel günlerde kullansın :)

Gözde..o sephora sampleleri fondöten mi..bana da verilmişti ve ben inanılmaz memnun kalmıştım..yorumlarını merak ediyorum senin de..fara da bayıldım, yapısı sert mi yoksa yumuşak mı..ahh ah birde orada givenchy samplesi görüyorum..ben hala kararsızım onu alsam mı almasam mı diye..sende nasıl durdu kokusu? :)

Elan..sende de Alix Avienleri merak ettim..pembenin yanındakini özellikle.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#875216 kızlar teşekkür ederim hepinize :kissmuch:

jalapena yağı 2 kez kullandım göz makyajımı temizlemek için ben çok beğendim gerçi ben öyle çok ağır makyaj yapmıyorum kalem rimel bazen de far :) ama gözüm acımıyor artık en azından :)

kızlar o kalpler banyo yağıymış kadın banyodan sonra vücudunda şöyle bi gezdir hem cildi yumuşatır hem güzel koku verir dedi ben de aldım denicem yarın çikolatalı ve çilekli aldım ben :) nasıl kullancam daha tam anlayamadm ama :laugh:

nephentys onun nosu 23 cnm.. 3. kez alışım bu benim bayılıyorum rengine :love10: :love10: özellikle üzerine şeffaf oje sürersen daha da bi harika oluyor :yeah:

özgecim gloss fotoda farklı çıkmış aslında rengi böyle
Resim

elan sen de güle güle kulllan dior glossun nosunu öğreneblr miyim çok güzelmişş :love10:

elaselcim daha hiç birisini kullanmadım canım :blushing: h.içi kullanırsam öm atarım sana :kissmuch:

diloşcum güle güle kullan o yeni çıkan gel fondöten mi nasıl beğendin mi kullandıysan :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: melc - KoKoŞ
#875219 başlık süper olmuş herkes güsel günlerde kullansın yeni cicilerini, sonunda bende dayanamayıp diorun nude jelini alıcam sanırım
Kullanıcı avatarı
Gönderen: busesinem - SüsLü
#875223 gözde cim,o tek kullanılık yağlardan bende almıştım,duş alırken dekolte bölgende gezdir onu,zaten eridiğini göreceksin,hem güzel kokuyor hemde parlaklık veriyor.Yalnız bunla ilgili komik birşey daha yaşadım.Makyaj masamın üstünde üç dört tane duruyordu,eve arkadaşım geldi,bunlarla oynamaya başladı,aaa stres topu gibiymiş,çok güzel fln derken,ben dur çok sıkma dememe kalmadı,patladı.kızın tüm makyajı mahvoldu,tabi bizede eğlence çıktı: :toofunny: :toofunny:
Kullanıcı avatarı
#875224 Herkese çok teşekkür ederimmm forumu çok seviorum ama sürekli bişiler alma ihtiyacım bitmio sayenizde :drink: Gözdeneriscim Dior Addict 556 no,Alix Avien yeşilin tonu ço güzel tavsiye ederim bide Sevilla nın mor füma gibi olanı çok seviorum bu ara :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: p11nar - KoKoŞ
#875230 herkese tşk ederim :huggs:

diloşcum nude gel i beğenmişsindir umarım ? :love10: farın renkleri de çok güzel iyi günlerde kullan :kissmuch:

elan, gözde iyi günlerde kullanın çok güzeller :love10:

ben bugün rossmanndan bilinmemiş ucuz bir markadan 2 tane fırça aldım :D açılı allık fırçasının şekli ve boyutu güzeldi ama yumuşak değilmiş, diğeri de far fırçası (: essie - 3 way glaze alcam kentpark sevilde yokmuş, olmamasını geçtim görevliye sordum essie diye şok oldu sanırım ilk defa duydu :confused:
Kullanıcı avatarı
#875231 Teşekkürler kızlar hepinizee :kissmuch:

gösdeeem Dior'un bu yeni jel fondöteni muhteşem ötesininde ötesinde :love10: Fond. fırçasıyla, spongla veya fondötenin kendi süngeri ile sürebilirsin.. Fırçaya ürünü sürüyorsun ve cildine değdirdiğin anda pudraya dönüşüyor ve ciltle bütünleşiyor adeta o kadar doğal ki :love10: :love10: Ürün adının doğallığını hakikaten fazlasıyla veriyor :love10: Sıra Nude fondöten ve Nude 3'lü pudrada :banana:
Kullanıcı avatarı
#875233 p11nar'cım nude gel'i çok çok çoook beğendim iyi ki almışım valla her kuruşunu hak ediyor ;) Far paletini de geçen hafta Douglas'tan aldım indirim vardı yine :banana:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: archi - KoKoŞ
#875249 :) aklımda tutamıyorum isimleri unuttuğum olursa affola :huggs:
dolce pınar tuucem teşekkür ederim :huggs: :huggs:
elan forever ı ben de çok seviyorum:) memnunum oldukça:) ama nude ismi beni çok çekiyor :laugh: :laugh: ah şu yüzümde izlerim solsa keşke hemen :crybaby:
o zaman nude u denemek istiyorum veya pressed powder cinsi başka bir pudra da deneyebilirim:)beğenmezsem foreverla devam :D
gozdee aramisi dilosh ve unuttuysam diğer arkadaşlarım:) güzel günlerde kullanın yenilerinizi :kissmuch:
edit:tuucem cnm bugün yüzümde dendim mağazada bobbi brown ı, ben açık tenliyim bende belirgindi açıkçası ben beğendim :) ama elime geçince daha iyi yorum yapabilirim :huggs:
En son archi tarafından Cmt Ara 25, 2010 10:07 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: detuna - BaKımLı
#875250 gozdeneris,dılosh,elan gule gule kullanın kızlar :kiss: .herkes dıorlanmıs. :) biri bana sevabına dıor gel in ıcerıklerını yazarsa veya fotolayabilrse cok ıyı olcak.ındırımlerden yararlanıyım bende.
gozdecım;lancome gloosun numarası kac acaba?
Kullanıcı avatarı
#875254 Teşekkür ederim ark larr,galiba bidaha forever pudra yerine şu yeni jeli alıcam çokk beğenildiğine göre vardır bi hikmeti,burda duyup aldığım hiç bişiden pişman olmadım çünkü :pray: Baloncuk cnm ben She glossları sevdim ya gördüğün rengi tam verio yapış yapışta diil nie beğenilmemiş bilmiorum ama ben beğendim yani
Kullanıcı avatarı
Gönderen: busesinem - SüsLü
#875282 she glossun şeftali rengi vardı bende,açıkcası benimde hoşuma gitmişti,uzun zamandır unuttum kullanmıyorum ama güzeldi,iyi renk veriyordu ve yapış yapış gelmemişti bana,fiyat performans açısından düşününce güzel bence.Şimdi bulabilirseniz yüzde 50 indirimli emin değilim ama 3,75 gibi bir fiyat yani.