Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Gönderen: nnerve - Güzelliğine Düşkün
#1074009 Ysl Faux Cils rimeli satıcı arkadasların yönlendirmesi sonucu aldım ürün ilk kullanımda gayet basarılı ama daha sonrasında topaklanma yapıo,kirpikler birbirine yapısıo yani en azından bende öyle oldu :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: shayna - KoKoŞ
#1074404 Lancome hypnose drama rimeli çok beğendim.
Simsiyah durdu,maksimum dolgunluk ve uzunluğa ulaştım.Daha ötesi takma kirpik olur o derece güzel durdu :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mihrace - BaKımLı
#1074484 kızlar maybelline cat eyes için ne diyosunuz. maybelline colossal kullanıyorum ve memnunum. aynı hacim ve tek tek ayırmayı cat eye olanıyla da bulabilir miyim? :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: crysanthemen - SüsLü
#1074486 Kirpiği benim gibi uzun ve gür olan bayanlara(yani sadece hacim ve dolgunluk arayanlara) Rimmel Scandal Eyes rimeli tavsiye ederim.Aklımda hiç rimel almak yoktu satıcı bayanın gür kirpiklerinizde bu güzel olur demesiyle bir şans vereyim dedim ve memnun kaldım zaten fırçası çok kalın ve dolgun uzun ve gür kirpiklere çok uygun yani.Alerji-kaşıntı falan da yapmadı.Waterproof olmaması da benim için + bir özellik,göz makyajı çıkarıcısıyla rahatça çıkarabiliyorsunuz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: artemiss - SüsLü
#1075032 nereye yazsam bilemedim en mantıklı burası. benim kirpik kıvırıcıya acilen ihtiyacım var çok uçuk rakamlar vermek istemiyorum ama iyi bişey olsun. nars mac iyi diyolar sizler kirpik kıvırıcınızdan memnunmusunuz önerilerinize ihtiyacım var
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zencefilkiz - KoKoŞ
#1075057 Nars'ınki bende var mesela ve memnunumda ;) Eğeri yurtdşından birşekilde bulablme imkanın varsa,Shu uemura'nınki çok çok iyiymiş :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ecemm - SüsLü
#1075068 artemiss bende Chanel ve NARS var. ama henüz NARS ıtam anlamıyla kullanamadım. Ama Chanel L yorumlayabilirim. kirpiklerimi güzel kavrıyor ve kırmıyor. Daha önce sephora kullanmıştım. Çoğu zaman kıvırırken birçok kirpiğimi yarısından kavradığı için kırıyordu. Bir de verdiği kıvrıklığın şeklini çok seviyorum.

Zencefikız a katılıyorum. Shu uemura çok övülüyor. ama tabi bir de göz şekli de önemli. Bazı yerlerde shu uemura nın yuvarlak gözlerde pek iyi performans vermediğini de okumuştum. NARS ı CHACE e sorabilirsin... O da beğeniyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: demmet - Güzelliğine Düşkün
whiterose yazdı:pantercim kesinlikle lash architect 4D mükemmel ötesi bir rimel :love10: takma kirpik etkisini ve abartılı görünümü sevenler baksınlar mutlaka :yeah:

aynen kayılıyorum takma kirpik etkili,muhteşem bi rimel...
Kullanıcı avatarı
#1075105 ecemm,zencefilkızteşekkürler kızlar. evet inşallah chace görüp nars ı yorumlar. chanel ne kadar biliyormusunuz peki
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ecemm - SüsLü
#1075125 artemis rica ederim. dilerim aradığın gibisini bulursun. Canım ben Chanel i alalı 1 yıldan fazla oldu fiyatını hatırlamıyorum. :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: itsbea - KoKoŞ
#1075129 nars kirpik kıvırıcıyı bende kullanıyorum.beğeniyorum görevini yerine getiriyor ama karsılastırma yapamayacağım pek deneyimim yok bu konuda :dontknow:
Kullanıcı avatarı
#1075134 mac nars chanel. sanırım bunlardan biri olacak. fiyatlarına göre karşılaştırma yapabilirim.acaba denetiyorlarmı
Kullanıcı avatarı
Gönderen: semaf - SüsLü
#1076012 Benim de oyum NARS'tan yana :yeah: Mac dikkatli olunmazsa kırıyor :(
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karbeyaz33 - SüsLü
semaf yazdı:Benim de oyum NARS'tan yana :yeah: Mac dikkatli olunmazsa kırıyor :(

ben çok beceriksizimdir elimin ayarı yoktur :toofunny: sanırım nars bana göre :yeah:
Kullanıcı avatarı
#1076021 Kesinlikle tavsiye ederim. Sol elimle bile çok rahat yapıyorum :yeah:
Gönderen: erica84 - Güzelliğine Düşkün
#1076348 kirpik kıvırıcısı kullanıcılarına bişey sormek istiyoruuuum :)
ben 1-2 kere kullanmıştım becerememiştim ama uyduruk bişeydi öle 2-3 liralık bişeydi kirpiklerim uzun göz pınarına doğru olan kirpiklerim güzel kıvrılıyodu ama diğer taraftakiler(kazayaklarının olduğu kısımdaki) abuk sabuk şekil alıyodu böle yamuk yumuk şekilsiz bi de düzelmiyodu da ben de bıraktım kullanmayı ama şimdi okuyunca acaba dedim kaliteli bişey alsam güzel olur mu kii
cevaplarsanız sevinirm :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aysegulh - BaKımLı
#1076424 semaf sen kullanıyorsun ve memnunsun diye narstan sorayım dedim canım benim kirpiklerim dümdüz mesela mutlaka kullanmam gerekiyo kıvırıcı şu an elimde olan uyduruk bi şey ve göz şeklinden dolayı sanırım kenarlardakileri kavramıyo yani göz pınarı değil de diğer kenarlardakiler :blushing: :) nars bu konuda iyi mi
Kullanıcı avatarı
#1076445 erica84, kesinlikle NARS kirpik kıvırıcıyı tavsiye ederim. Aynen bir çok kıvırıcı daha tümsektir ve kenarları tam kıvıramıyorlar. NARS kıvırıcı yayvan diye tabir edebileceğimiz gib daha geniş açılı. Bu yüzden tümünü rahat kapsıyor. :love10: :love10: :yeah: :yeah: :yeah:

aysegulh, kesinlikle tavsiye ederim. Aynen benim kirpiklerim de çok düzdür. NARS'ın açısı tüm kirpikleri kapsayacak şekilde :yeah: :yeah: :yeah: Kesinlikle sert değil, çok yumuşak bir şekilde kırmadan kavrıyor. :yeah: :love10:
:bye:
Gönderen: erica84 - Güzelliğine Düşkün
#1076456 çok teşekkür ederim semaf cevap verdiğin için benim kirpiklerim çok düz çünkü bu sorunu çözmüş oldum :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karbeyaz33 - SüsLü
#1076564 bende nars almayı düşünüyorum :yeah: Önerileri içinde semaf ve chace e tşk ediyorum :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: unforgiven - BaKımLı
#1077849 Kızlar sizce loreal voliminous 5x mı daha iyi yoksa maybelline colossal mı (sarı tombik) ?

Ben bugün 2 sine de baktım ama rimelin üzerine sürdüm o yüzden pek anlamadım..son 2 rimelimde mf false lash effect idi ama artık sevmemeye başladım ve çok kullanıp sık bitirdiğim için drugstore almaya devam edicem..bu 2side istediğim tarzda ama arada kaldım gözaltlarına dökülme yapan varmı bunlarına arasında,eğer varsa diğerini alcam da :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dkmkci - KoKoŞ
#1077886 Ben sari tombigi hiiic sevmemistim.volumnious cok guzel bir rimel;) ama rimelde herkesin brklentisi farkli olabiliyor. Sevdigim rimelleri sayarsam daha yardimci olurum belki; maybelline falsies, maybelline define a lash peme, maybelline volum express acik mavi, loreal volumnious, clinique high lenghts, lancome h.drama
Kullanıcı avatarı
dkmkci yazdı:Ben sari tombigi hiiic sevmemistim.volumnious cok guzel bir rimel;) ama rimelde herkesin brklentisi farkli olabiliyor. Sevdigim rimelleri sayarsam daha yardimci olurum belki; maybelline falsies, maybelline define a lash peme, maybelline volum express acik mavi, loreal volumnious, clinique high lenghts, lancome h.drama

dkmkci teşekkür ederim :kissmuch: volumnious gri olanı kullanmıştım çok önceden 4x sanırım hatta hiç beklentisiz almıştım amerikadan dönerken 4-5 dolar gibi bişeydi orda markette satılıyordu :laugh: dün gratis de 5x carbon black denedim alıp çıkacaktım ama kalmamış sanırım %25 indirim var ya ondan bitmiş demekki en çok satılan rimel o :) maybelline falsies waterproof olan var bende, kıvırması renk vermesi güzel ama benim istediğim kadar hacim vermiyor. Sanırım ben volumnious alıcam teşekkür ederim tekrar :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bitterim - BaKımLı
#1077949 Rimele çok fazla para vermekten sıkıldığım için bir çözüm ürettim kendimce... Sevdiğim ve pahalı olan bir rimelin fırçasını sakladım ama daha uygun fiyata bir rimel alıp o fırçayla kullanıyorum bazen... rimelde genelde önemli olan fırçası zaten... ;) Aklınızda olsun kızlar ....
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
dkmkci yazdı:Ben sari tombigi hiiic sevmemistim.volumnious cok guzel bir rimel;) ama rimelde herkesin brklentisi farkli olabiliyor. Sevdigim rimelleri sayarsam daha yardimci olurum belki; maybelline falsies, maybelline define a lash peme, maybelline volum express acik mavi, loreal volumnious, clinique high lenghts, lancome h.drama

Katılıyorum :yeah: maybelline sarı olan bence çok vasat ve hiç dolgunluk ya da kıvırma vermiyor, yarısında atmıştım iyi hatırlıyorum :blushing: loreal 5 x çok daha iyi, kullandım ve memnun kaldım hemen de bitmiyordu bayağı bereketli ;)

Bitterim, iyi fikirmiş aklımda bulunsun :) bugüne kadar neler kullandın?
Kullanıcı avatarı
#1077981 Elasel teşekkür ederim ben de 5x yı alıcam ama bulamadım bitmişti ya sevkiyat gününde de ondan gelmemişti :tongue: bi süre evden çıkamıcam diye alayım dedim ama olmadı başka gratise de gitmeye üşendim ama aklımda yani alırsam onu alıcam :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bitterim - BaKımLı
#1077985 Bugüne kadar o kadar çok rimel kullandım ki canım ... Lancome 'un hemen hemen tüm rimelleri, Diorshow,Dior new look, Estee lauder, Shiseido,M.A.C, Max Factor

Benim en çok beğendiklerim M.A.C, Max Factor 2000 Calori , Dior show ....
Kullanıcı avatarı
Gönderen: whiterose - BaKımLı
#1077986 bu sabah şunu fark ettim ki rimel gerçek performansını açıldıktan en az 1 ay sonra gösteriyor. ;) İlk açıldığında ki ıslak halini çok sevmeme rağmen çok iyi performans alamıyorum. Bu arada 2 hafta önce aldığım beyu beauty quenn maskara tek kelimeyle harikaa :love10: :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bayansimit - BaKımLı
#1078068 beyu maskaranın kıvırma ve uzatma özelliği var mı whiterose?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#1078070 shisedio nun maskara bazını kullanan var mıı???
Kullanıcı avatarı
Gönderen: whiterose - BaKımLı
bayansimit yazdı:beyu maskaranın kıvırma ve uzatma özelliği var mı whiterose?

ben kıvırma işini kirpik kıvırıcıyla yaptığım için kıvırma konusunda birşey diyemicem ama bildiğim kadarıyla ince fırçalı maskaralar kıvırma başarılı. beauty queenin tombul bir fırçası var ve dolgunluk+uzatma da harika çok çok güzel :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hazaal - SüsLü
gozdeneris yazdı:shisedio nun maskara bazını kullanan var mıı???

ben kullanmıştım gözdecim kirpikleri besliyor ama bıraktıgında eski haline dönüyor tekrar :tongue: maskara altına kullandıgımda öle aman aman dolgunluk göremedim pek açıkcası, diorshow ondan daha iyi bence cnm :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: gozdeneris - KoKoŞ
#1078090 diorla devam ediyim o zaman shisedio ykmde %50de şimdi de güzelse onu alıyım dicektim :) sağol cnm cevabın için :kissmuch:
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#1078125 kızlar son zamanlarda bayılarak kullandığım 3 rimel var
hypnose doll eyes :love10:
flormar x10volume sculpting :love10:
estee lauder sumptuous extreme :love10:

üçünüde şiddetle tavsiye ederim özellikle dolgunluk açısından :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: obusum - KoKoŞ
#1078193 Persofone en dolgun göstereni hangisi? Benim uzun kirpiklerim, sadece topaklaşmadan dolgunluk veren rimel istiyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hazaal - SüsLü
#1078198 obusum uzun kirpiklerde dolgunluk en iyi sağlayan maskara chanel inimitable intense demişti chace benimde aklımda bu rimel :bye:
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#1078215 obusum benim yazdıklarımın arasında kirpiklerimi en dolgun gösteren estee nin ki oldu :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
bitterim yazdı:Bugüne kadar o kadar çok rimel kullandım ki canım ... Lancome 'un hemen hemen tüm rimelleri, Diorshow,Dior new look, Estee lauder, Shiseido,M.A.C, Max Factor

Benim en çok beğendiklerim M.A.C, Max Factor 2000 Calori , Dior show ....

Geç gördüm cnm, ksr bakma..Lancome iyidir aslında ama beğenmeyen de var tabii,

Mac ve Shiseido kullanmıştım :love10: :yeah:

Estee sumptuous extreme kıvırma veriyor mu persofone?