Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Gönderen: persofone - KoKoŞ
#1089928 obusum benim canım rengi not ettim :kiss:
dolcecim mihricim fblisy hazalcım ve ismini sayaamadığım tüm arkadaşlar hepiniz güle güle kullanın :drink:

ben hem sıkı p pandan hemde alacak birşeyim olmadığından indirimleri önemsemedim ama eşimin bana kadınlar günü hediyesine bayıldım 7 yıllık kocacım bana hediye olarak ilk defa kozmetik aldı :laugh: :laugh: hemde fondöten :laugh: mutluluğumun tarifi yokkkkk :laugh: kocaman maşallah çekiyoruz benim aşkıma :laugh:

fotoyuda eşim çekti ki mekan benim mekan değil çalışma odası :laugh:

Resim

uzun süredir kullandığım novacrin in bayadır kullanmıyordum nerden aklına geldiyse eşimin bunu almış sevindim :yeah:
maybellıne color tatoo tam benlik renk taupe rengi :love10:
deborah fondöten comfort mat yine merak ettiğim birşeydi çok sevindim kendim almazdım iyi oldu :laugh:
Gönderen: mihrihatun - SüsLü
#1089944 mellymel, dolcegabbana, p11nar, persofone,
Güle güle kullanın kızlar :bye:

p11nar,
Ben Givenchy'nin 101'ini aldım ama 201 de aklımda kalmıştı. İndirim de bitti tüh :/ Bir de Nars'ın o beyaz ışıltı veren pudrasını da çok övmüşlerdi ama oralı olmamıştım. Makyaj sabitlemek ve de ışıltı katmak içindi değil mi? Biraz anlatır mısın?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Melal - BaKımLı
#1089945 tunasina, fblisy, dolcegabbana, persofone, pınar'cım aldıklarınızı güzel günlerde kullanın.:)

dolcegabbana'cım chanel'leri nereden aldın chanel'in yeni concealerını denemek istiyorum ama her yerde chanel yok.
sevil'in sitesinde var ama her mağazasında sanırım yok ve bildiğim kadarıyla galleria ykm ve harvey nichols'te chanel var.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: dolcegabbana - KoKoŞ
#1089951 pınar,mihrihatun,melal teşekkür ederim kızlar ;)
pınar sende güle güle kullan canım yenilerini chanel ojenin rengi çok güzel görünüyor :yeah:

melalcim chanel pudrayı douglasdan ,diğerlerini ise sevilden aldım.douglasdakini hatırlamıyorum ama sevilde chanel concealerın testerı vardı.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: obusum - KoKoŞ
#1089953 İyi günlerde kullanın arkadaşlar :yeah:

Persofone maşallahhhhhh eşine :yeah:
#1089955 sağolun kızlar :huggs: daha güzelleri sizin olsun :yeah:
pınar güle güle kulllan :love10:

dolcecim ,obusum benim canım darısı tğm eşlerin başına diyim :laugh: :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: tunasina - BaKımLı
#1089957 pınar,dolce,persofone,mellymell,fblishy,hazaal güzel günlerde kullanın kızlar yine bir chanel patlaması olmuş bakıyorumda :love10:
Ayrıca strada nında öyle durduğunu bilmiyordum elde muhteşem gözüküyor gözde hiç denemedim :pisik:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: mltm1903 - BaKımLı
#1090019 herkes güle güle kullansııınn :huggs: ben de 8 mart ve civarında bunları aldım, nude şampuan ve makyaj süngerini eklemeyi unutmusum :blushing: Resim
shea butter,hindistan cevizi yağı, keratinli saç maskesi bunlar doa dan, neutrogena krem ve rexona roll-on migrostan, crystal deodorant ve makyaj süngeri gratisten, nude şampuan hobi den :)
Gönderen: amarige - Güzelliğine Düşkün
#1090026 estee lauder extreme kahverengi rimel.kahverengi göz kalemi elauder crystal baby aldım.makyaj yapmayı çok sevmiyorum.doğal tonlardaki bu ruju herkese öneririm.adı gibi bebek dudağı tonunda.tatlı bir pembelik şeftalilik veriyor.dudaklarım kuru olduğu için e lauder ruj kullanıyorum.besleyici yağ içerdiğinden.
Kullanıcı avatarı
#1090075 Mltm1903 güle güle kullan.

Ben de bugün nihayet yeni chubbylere bakabildim. Şimdilik 3 rengini aldım. Essie gelmiş Boyner'e, çok sevindim :banana: Base coat aldım. Bir de Clinique kaş kalemi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aysunnn - Güzelliğine Düşkün
#1090076 gule gule kullanın aldıklarınızı arkadaslar, bugun ilk defa gittigim Rossmann`dan Rival De Loop marka nude bir oje aldım rengine bayıldım fakat surulusu hosuma gitmedi, sanki cok cıvık bir yapıya sahip , surerken zorlandım, hani yol yol olur ya. Bana mı oyle geldi acaba? kullanan arkadaslar var mı bu ojeyi ? yoksa rengi baya guzell...
#1090117 mltm ,aysun fatma güle güle kullanını kızlar :banana:

obusum benim güle güle kullan :love10: ben daha eskileri tamalayamadan yeniler çıktı bende almak istiyorummmmm :laugh: :laugh:
Kullanıcı avatarı
#1090136 Aysunn, fatma61 güle güle kullanın.

Persofone benim canım :kiss: Mutlaka bak, aşık olacaksın bu yeni chubby intenselere bence. Ben 3ünü aldım ama diğerlerine de göz koydum :love10: Tam bizlik :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Mermaid21 - SüsLü
#1090164 herkes çok güzel şeyler almış,güle güle kullanın arkadaşlar :bye:
ben son zamanlarda pek kozmetik almıyorum ama siz aldıkça ben beğendiklerimi aklıma yazıyorum umarım büyük bir alışveriş patlaması yaşamam :laugh:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: EuphoRiA - BaKımLı
#1090222 yehhuuu obuşum ben de aldım chubby intenselerden :) roomiest rose ve heftiest hibiscus benimkiler :) aklımda grandest grape ve curviest caramel kaldı ama :) :love10: :love10:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zencefilkiz - KoKoŞ
#1090224 Benimde bu haftasonunki alışverişimin sonucları..
Burayada sephora açıldı sonunda :banana: ilk alışverişimi yapmıs oldum buradakindende boylece :)

Urban Decay Naked Basics Palet :love10:
Mufe Technicolor palet :love10:
Sephora Glosslar

Resim

Resim

Dior'un geçen seneki bahar koleksiyonu olan Garden Collectiondaki clutch paletleri ve far paletinde gözüm kalmıstı ancak o zaman bu urunleri almak bir turlu kısmet olmamıstı devamındada o zaman kalmadıgı için bulamamıştım.Dün tesadüf edince baya bir sevindiğimi soyleyebilirim. :blushing: :)
Resim

Resim

Garden Collection Clutch Palet 001 :love10:

Resim
Garden Collection Clutch Palet 002 :love10:

Buda aynı koleksiyonunun far paleti
Resim

Dior'un yaz 2012 Croisette Colection far paletleri

Aurora :love10: :love10:
Swimmingpool :love10:

Resim
Kullanıcı avatarı
#1090234 Hepiniz iyi günlerde kullanın arkadaşlar.

Zencefilkız facede Adana - Sephora açıldığını görünce ilk aklıma sen gelmiştin zaten, artık daha rahat alışveriş yaparsın diye sevindim :yeah: Hayırlısı olsun ;) Bu arada Sephora glosslar nasıl? Ben hiç kullanmadım.
Kullanıcı avatarı
#1090259 Pachalbel güle güle kullan :yeah: Hayırlı olsun Sephora'nız :banana:

Ben de bugün Mac'ten
Studio Fix pudra fondöten
Myth ruj
Haute&naughty rimel ve kalemtraş aldım.
Kullanıcı avatarı
#1090281 Mermaid, Hazaal teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: merqure - BaKımLı
#1090292 güle güle kullanın arkadaşlar,bursaya da sephora istiyorum!!!
ben de inglottan 2 adet tekli far,max factorden ruj,missha bb krem,max factor false lash effect maskaranın 2 ayrı çeşidinden,ren göz kremi,lavera yüz kremi,tbs den parfüm,yine inglottan üçlü farlarından kahve tonları,prozinc 3lü şampuan,tonyguy saç kremi vs aldım,daha da var ama bunlar aklıma gelenler şu anda.foto çekmek isterdim ama sınavıma çok az kaldığı için pek birşeyle uğraşamıyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: deepp - Güzelliğine Düşkün
#1090331 Herkes güle güle kullansın aldıklarını.M
Merqure canım kolay gelsin ;)
Chopard wish
Mustela no rinse cleansing fluid(bunu cok sevdim ya pompalı 300 ml ve eve yorgun argın geldiğimde makyajı hemen bunla siliyorum baya temizliyor cikariyor makyajı yanaklarım pullanmaya meyilli bu cok iyi geldi nem de veriyor kokusu da guzel en etkili pişik kremini bile kolaylıkla çıkarır diyor:D)
Ya bide yeri bura değl ama en aktif baslık burası oldugundan sormak ıstiyorum bioderma photoderm spot 50SPF hiperpigmentasyona karsı etkili gunes kremini kullanan varmi yada bana 50faktorlu iyi bi guneş kremi önerebilcek?Cildim hemen kızarır gunesten Vichy capital soleil 50 faktorlu kullanıyodum memnun sayılırdım aslında ama yeni koruyucu arayışındayım yardımci olabilirmisiniz:)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ElaSel - KoKoŞ
#1090333 Herkes çok güzel şeyler almış güle güle kullanın :) .Ben de uzun zamandır bişey almıyordum malum p.pan :) ama sephora indirim mesajı gelince aklımda olan bir iki şeye baktım meselaaa obusum'un önerdiği sephora mat rujlara bakındım 22 numara tam bordoymuş cidden :love10: hemen kaptım bir de kırmızısını aldım 19 numara..lancome stick deodorantı da denemek için aldım ama berbat bişey verdiğim paraya yazık :pisik: :pisik: ..biotherm alacağım bu bitince..lancome hypnose rimel fena değil..kate moss rujları da gratis'e gittiğimde aldım maybelline jel eyeliner da alacaktım ama kalmamıştı, başka sefere kaldı..bu kate moss rujları ilk defa alıyorum bloglarda çok görmüştüm herkes memnundu, iki gündür sürüyorum ben de beğendim dudağı kurutmuyor ama o meşhur resimdeki kırmızı hangi numarası bilemedim görevli de bilmiyordu :confused:

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
#1090335 Teşekkür ederim arkadaşlar.
Merqure, Deepp, Elasel sizler de iyi günlerde kullanın aldıklarınızı.

Elasel eminim sana da çok yakışmıştır 22 numara :kiss: :love10:

Ben de Mac Haute&Naughty rimelimi açmamak için zor tutuyorum kendimi ama çok açık rimelim var, sabretmeye çalışıyorum :)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zencefilkiz - KoKoŞ
#1090337 Obusum :laugh: Cok tesekkur ederim cnm :kissmuch: eed Sephora diye diye burayada geldi sonunda :banana: :huggs:
Sephora glosslar elde surunce renk veriyor baya ama dudakta o kadar değil.Klask
bir gloss diyebilirim.Seninde aldıkların hayırlı olsun gule gule kullan cnm :huggs:
Pachalbel tsk ederim,seninde aldıkların hayırlı olsun aldıkları guzel gunlerde kullan :huggs:
Hazalcım tsk ederim daha iyileri senin olsun :kissmuch:
Mermaid saol cnm cok tesekkurler :huggs:
detuna tsk ederim cok saol :huggs:
merqure tsk ederim seninde aldıkların hayırlı olsun gule gule kullan :huggs:
deepp tsk ederim saol :huggs:
Elasel tsk ederim cnm seninde aldıkların hayırlı olsun gule gule kullan :kissmuch: :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nekroze - BaKımLı
#1090339 Bunlarda benim haftasonu aldıklarım ;)

Resim

Givenchy 204 numara.Taksim'de iki üç tane renk kalmıştı,onlar da çok azdı ama bu tam istediğim renk :yeah:
Sephora fırça.Renkli nemlendirici ve LRP bb krem ile denedim,harika uyguluyor.
Dior Healthy Glow allık.Bu sanırım sınırlı üretim idi,soğuk pembe allık alacaktım,Nars Gaiety yerine görünce bunu denedim.Soğuk pembeleri pek kullanamam ama bu çok güzel oldu:yeah:
Body Shop tahta tarak ve göz jeli
yves rocher dudak balmı
mac tekli far Haux
Flormar likit liner,incecik ve oldukça başarılı.

Rujun yanında şu çantayı verdiler,bu da hoşuma gitti.Yalnnız rujun derisi çok hassas duruyor,kutusunu atmamayı düşünüyorum o yüzden :confused:

Resim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: amadeus - BaKımLı
#1090341 Nekroze.....allığını yiyesim geldi.....pamuk şekeri gibi:))Aldıklarını güle güle kullan....

Not:Ayrım yapmış gibi olmayayım...Herkes çok güzel şeyler almış....İyi günlerde mutlulukla kullanın :huggs:
En son amadeus tarafından Çrş Mar 20, 2013 7:32 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: carousel - Güzelliğine Düşkün
winslet yazdı:shayna,pachabel teşekkürler :huggs:
mynames,p11nar,persofone,carousel güle güle kullanın :love10: carousel decleor yorumlarını mutlaka bekliyorum.

winslet Decléor ürünleri çok hafif, hoş ürünler. Yıkama ürünü fazla köpürmüyor, ancak güzel temizliyor. Kil maskesi de gözeneklere dolmuyor kesinlikle, çok rahat durulanıyor ve diğer maskeler kadar etkili. Ayrıca ürünler parfümlü olsa da kokuları çok hoş, sentetik bir kokuları yok. Ben memnun kaldım, diğer ürünlerine de bakmak istiyorum.

deepp yazdı:Ya bide yeri bura değl ama en aktif baslık burası oldugundan sormak ıstiyorum bioderma photoderm spot 50SPF hiperpigmentasyona karsı etkili gunes kremini kullanan varmi yada bana 50faktorlu iyi bi guneş kremi önerebilcek?Cildim hemen kızarır gunesten Vichy capital soleil 50 faktorlu kullanıyodum memnun sayılırdım aslında ama yeni koruyucu arayışındayım yardımci olabilirmisiniz:)

Solecrin SPF 50+ Emülsiyon öneririm, memnun kalacağına eminim.. :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: karbeyaz33 - SüsLü
#1090348 herkes yenilerini güle güle kullansın :)

Nekroe, body shop göz jeli nedir ilk defa gördüm yorumlarını bekliyorum :) hepsini güle güle kullan :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pinkaudi - Güzelliğine Düşkün
#1090351 Herkes güle güle kullansın aldıklarını,hepsi çok güzeller,ben de Too Faced Naked eyes palet,Clarins yeni sezon palet,Estee Lauder mor renkli göz kalemi,Artdeco boş palet ve 6 adet far,Artdeco 11 nolu kahverengi göz kalemi,Golden Rose smoky effect göz kalemi,Loreal Caresse 02 pembe ruj,Clarins bordo true Aubergine ruj,Jane pembe allık,Mac yeşil göz kalemi,birkaç birşey daha aldım.Bütün 2010 ve öncesini atınca yenilere yer açıldı. :)
Kullanıcı avatarı
#1090357 Herkese teşekkürler.

Nekroze, Pinkaudi iyi günlerde kullanın.

Nekroze ben de kutusunda tutuyorum ruju, bana da zarar görebilirmiş gibi geldi :dontknow: Dior allık Gaiety ile benzer mi? Ben o allığı almamıştım ama Gaiety'm var.

Pinkaudi Estee'nin hangi kalemini aldın, Double Wear mi? Yumuşaklığı - kalıcılığı nasıl? Ben de denemek istiyorum.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: pinkaudi - Güzelliğine Düşkün
#1090361 Obusum, canım cok teşekkür ederim,sen de aldıklarını güle güle kullan.Estee Doublewear göz kalemi cok güzel,yumuşak ve kalıcı.Clarins sezon farlarında mor renk kullanmış,bende Flormar mor kalem vardı,farklı 1 ton olsun diye bunu aldım,memnunum,alabilirsin.Nekroze Dior allık bende de var,güle güle kullan canım,yalnız ürünün arkasında 1 yıl ibaresi var,o biraz düşündürücü.Boynerlere Essie ojeler gelmiş,Madamoiselle ve Merino Cool renklerini aldım ama en güzel kırmızıları getirmemişler maalesef :( Tbs makyajda %25 indirim var.Bakmadıysanız Golden Rose Smokey effect göz kalemlerine de bakın derim :huggs:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: deepp - Güzelliğine Düşkün
#1090365 Elasel güle güle kullan :)
Obusum teşekkürler canım sende güzel günlerde kullan :huggs:
Zencefilkız :huggs:
Nekroze güle güle kullan göz jelini bende merak ettim ya
Amadeus teşekkürler :huggs:
Carousel canım çok teşekkürler hemen bakacağım ona :kiss:
Onur teşekkürler sende aldıklarını iyi günlerde kullan :)
Karbeyaz33,Pinkaudi teşekkürler sizde güle güle kullanın
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nekroze - BaKımLı
#1090388 Herkese teşekkürler ;)
Obusum,Gaiety uzun zamandır aklımdaydı,ikinci kez denedim ama yapısı çok pudramsı geldi bana.Pek beğenmedim,öbür yanağıma Dior'u deneyince oldukça benzer geldiler,Dior sürdükten sonra biraz renk değiştiriyor gerçi ama bence yakın renkler,karşılaştırmaları var bloglarda.Gaiety sende varken ötekine gerek yok bence,Dior'u çok daha beğensemde ;)
Yakın zamanda bir yerde küçük ruj kutuları görmüştüm ,ne alırsan 1 tl tarzı bir yerdeydi ama neresi olduğunu hatırlamıyorum :dontknow: Ne gereksizmiş dediydim hatta ama eğer yine görürsem alacağım Givenchy için.O güzelim kabı birkaç kez çantaya atmayla yalan olur bence.

Göz jelini bende ilk defa gördüm,sanırım sitesinde de yok.Fiyatı 20 tl idi,denemek için aldım.yaklaşık bir haftadır kullanıyorum.Serinletme,şişkinliği indirme vaatleri var.Bence güzel sonuç veriyor,sabah şişliğini biraz alıp kızarıklığı da azaltıyor.Tabii mucizevi bir sonuç değil ama yardımcı olduğunu düşünüyorum.Kapatıcı da üzerinde daha pürüzsüz sürülüyor.Göz kremi yanında kullanmak için güzel bir ek ürün bence :yeah:
Kullanıcı avatarı
#1090404 Pinkaudi yorumun için teşekkürler. Deneyeceğim :yeah:

Nekroze teşekkür ederim. Gaiety'yi seviyorum ben, dediğin gibi benzerken gerek yok öyleyse :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: hazaal - SüsLü
#1090414 Herkes güzel günlerde kullansın .
Benimde aldığım bikaç parça bişey :)
Resim

Kahve rengi saclar icin olan şampuanı çok beğendigim icin birde sac kremini aldım.JF serumuda hediye verdiler gratisten :)

Resim