Hem Işıltı Hem Bronzluk Veren Ürünler

Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Moderatörler: billiejean, kartanem

Hem Işıltı Hem Bronzluk Veren Ürünler

Mesajgönderen billiejean » Cum Eki 06, 2006 4:03 pm

Kızlar sitede aradım ama bu tip birşey bulamadım, ünlülerin davetlere, ödül törenlerine vs giderken özellikle boyun, dekolte ve kollarına sürdükleri bronzluk veren aynı zamanda da ışıl ışıl parlak bir görüntü oluşturan ürünler nedir biliyor musunuz?

Yani bir pudra mı, krem mi, sprey mi, böyle ürünler biliyorsanız marka ve adını göndermenizi rica edicem, çok istiyorum, çok güzel duruyor...

2 tane örnek resim ekliyorum, özellikle kollar ve boyuna çok sürmüşler:

http://www.egotastic.com/image?path=060 ... y%20Awards

http://www.egotastic.com/image?path=060 ... y%20Awards
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen cecilya » Cum Eki 06, 2006 4:26 pm

cok guzel evet.bronz pudraya benziyor simli olanlara.ama ozel bir urun olabilir.MAC a sordun mu ozlem??
Kullanıcı avatarı
cecilya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen billiejean » Cum Eki 06, 2006 4:53 pm

Sormadım ama ışıltı veren ürünlere bakarken dikkatimi çekmişti MAC'de MSF - Mineralized Skin Finisher diye bir ürün var, yabancı sitelerde de çok beğenildiğini okuyorum ama o yüz için, yüze ışıltı veriyor, allık gibi bişey, yani vücut için bulamadım :?
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen cecilya » Cum Eki 06, 2006 4:58 pm

billiejean yazdı:Sormadım ama ışıltı veren ürünlere bakarken dikkatimi çekmişti MAC'de MSF - Mineralized Skin Finisher diye bir ürün var, yabancı sitelerde de çok beğenildiğini okuyorum ama o yüz için, yüze ışıltı veriyor, allık gibi bişey, yani vücut için bulamadım :?

e vucuda da sürüyorlardır belki ne bileyim zararı olmaz yuze surulen vücuda da sürülür...
Kullanıcı avatarı
cecilya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ChunLi » Cum Eki 06, 2006 6:45 pm

sprey tarzı bir$eydir bence türk ünLüLerde kulLaniyor :roll: cok guzeL duruyor özeLlikLe dekoLteye
http://twitter.com/#!/ChunliBeauty
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen Slaymer » Cum Eki 06, 2006 7:23 pm

nuxe nin ,saç,yüz ve vucut için bu tip bir ürünü var.altın gibi parlak ve bronz fiyatıda çok uygun .
Kullanıcı avatarı
Slaymer
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pinart » Cum Eki 06, 2006 7:35 pm

çok komplike bir ürün değil ya bu.. Avon'da bir ara vardı, roll-on jel-likit formunda bir ürün. aynı böyle oluyordu sürünce. bence asıl olay ten renginin de biraz bronz olması, o zaman tam etkili oluyor..
Kullanıcı avatarı
pinart
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen meggie » Cum Eki 06, 2006 9:22 pm

Billijean;

İstediğin tarz ürünler sanırım bunlar:

Bu krem formunda

http://www.hepsibenimolsun.com/prod.asp?id=1420

Bu da pudra:

http://www.hepsibenimolsun.com/prod.asp?id=657

Bir de bu var, vanilya kokulu ama bronz değil.

http://www.hepsibenimolsun.com/prod.asp?id=1423
Kullanıcı avatarı
meggie
Site Admin
Site Admin

Mesajgönderen billiejean » Pzt Eki 09, 2006 12:34 pm

teşekkürler meggie :flower:
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen roserose » Pzt Eki 09, 2006 1:53 pm

ben bu fotoğrafları açamıyorum canım benim bilgisayarda bir sorun mu var?
Kullanıcı avatarı
roserose
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen billiejean » Pzt Eki 09, 2006 3:12 pm

roserose yazdı:ben bu fotoğrafları açamıyorum canım benim bilgisayarda bir sorun mu var?

Bilmiyorum ki canım, buraya da koyamıyorum çok büyük resimler çünkü :roll:
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen billiejean » Pzt Eki 16, 2006 3:42 pm

Tam aradığım ürünü Nars'da buldum kızlar, ne yapıp edip alıcam bu Body Glow'u

Resim

Vücutta duruşu bir harika:

Resim

:blob: :blob: :toothy: :toothy: :toothy: :blob: :blob:
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen ChunLi » Pzt Eki 16, 2006 6:39 pm

oww cokk guzELmi$ özLemm aLırsann haber ver :)
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen Exlibris » Pzt Eki 16, 2006 7:05 pm

billie bu ne yaaa süper bişeyyy buuuu :mosthappy benim bunu almam lazımm :blob:
Kullanıcı avatarı
Exlibris
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nehir86 » Pzt Eki 16, 2006 9:36 pm

evet billie bencede cok güzelmişşş
Kullanıcı avatarı
nehir86
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen gamzee » Pzt Eki 16, 2006 10:05 pm

nars sadece yurtdışında mı satılıyo yaw :roll:
ben de istiorum!!!!! çok güsellllllllllllllllll :lol:
gamzee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen biensu » Sal Eki 17, 2006 12:20 am

hayır canım kanyonda harvey nichols da satılıyormuş.14 ekim de açılmış galiba.darısı bizim başımıza
biensu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen billiejean » Sal Eki 17, 2006 9:16 am

Ay evet Kanyon'da var ben oraya bakıcam, ama yurtdışında fiyatı 55 $ (80 YTL), Türkiye'de vergilerle olur 150 YTL, :o yine de bir sorarım, varsa sample da alıp denerim, eğer buradaki fiyatı çok pahallıysa, sık sık yurtdışına çıkan arkadaşım var, ondan rica etmeyi düşünüyorum, daha önce Bath And Body Works'den vücut kremleri filan aldırmıştım ona :roll:
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen vitebelle » Sal Eki 17, 2006 10:11 pm

bende böyle bir ürünü çok araştırdıkatan sonra buldum,tek kelimeyle harika,guerlain terracotta sun gold body illuminating gel,dügünlerde ve yaz gecelerinde harika oluyor ,mac msf ye gelince o ışıltılı allık gibi yada ışıltılı pudra gibi o olmaz ,digeri cilde çok iyi tutunuyor,mac msf ler harika bu arada arkadaşlar ben bir tane aldım
Kullanıcı avatarı
vitebelle
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdem82 » Cum Eki 20, 2006 11:13 am

narsın body glowunu kanyon harvey nichols da sordum kızlar 130 ytl ama çok güzel duruyor cidden
Kullanıcı avatarı
cigdem82
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cigdem82 » Cmt Eki 21, 2006 9:42 pm

bugün gittim ve şu meşhur body glowu dendim resmen hayal kırıklığına uğradım hiç bir özelliği olmayan bişey ve dünyanın parası sanki normal bi monoi yağı sürüyosun ve ardından sadece simler kalıyor yani düşündüğümüz şey değil renk felan verdiği yok
Kullanıcı avatarı
cigdem82
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen gwebb » Çrş Eki 25, 2006 7:02 pm

bende nars urunlerinin abartildigini dusunuyorum cunku denedigimde 15 dak. dayaniyorlardi allik ve far olarak.
Kullanıcı avatarı
gwebb
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen billiejean » Prş Eki 26, 2006 2:03 pm

Ben arkadaşıma söyledim, eğer bulabilirse sample boyunu getirecek, denemeden büyük boyu almak istemedim, bakalım deneyince anlatırım :P
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen derinnnn » Pzt Oca 15, 2007 5:37 pm

Resim

kızlar bunu buldum çok güzel görünüyor :oops:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen oglak » Pzt Oca 15, 2007 7:08 pm

bu ne yaaa derincim çok hoş şeyler buluyorsun ama alamıyoruz maalesef
Kullanıcı avatarı
oglak
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen Slaymer » Pzt Oca 15, 2007 7:10 pm

oglak yazdı:bu ne yaaa derincim çok hoş şeyler buluyorsun ama alamıyoruz maalesef

Oğlakcım bunları yurtdışı sitelerinden siparişle alabiliyor ancak.Ama buna benzer alternatif ürünlerde var.Ben yazın eczanelerde bile bu tip pırıltılı losyonlardan gördüm.Hatta burda bile resimleri konmuştu.Güzel ve işgörür ürünlerde var.Mesale nuxe bu tip bir ürün satıyor.
Kullanıcı avatarı
Slaymer
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen derinnnn » Sal Oca 16, 2007 1:53 am

kozmetik mağazalarında da yaza doğru çıkıyor bu tarz ürünler bayılıyorum ben böyle parıl parıl parlamaya ama tarte ve benefit burda olsun isterdim hemen elimin altında öle netten siparişle uğraşmadan beklemeden
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen soyacini » Sal Oca 16, 2007 10:35 am

benim iki tane onerim var, birincisi carmina ve pastel'in terracota alliklari. inanilmaz guzel bir ten ve pirilti veriyor, genelde yazin allik olarak bolca kullaniyorum ama her mevsim dekolte giydigimde de surerim, ben cok begeniyorum, hem kalici hem de ucuz :D

ikincisi buna destek olabilcek, bir de martketlerde satilan progresif oto-bronzanlar var, fena diil onlarda, mesela dove'un var oyle bir urunu. ben yuzum icin summer teint kullaniyorum, hafif renksiz bir nemlendirici, nivea'nin. normal nemlendiricimden sonra azcik suruyorum, valla kisin sapsari veya olu bir tenle gezmemi engelledi :)

yani diyecegim, eger bu mevsim bulamiyorsak hem bronzluk veren hem isilti veren urun boyle bir alternatif de var hani :)
(ozellikle carmina ve pastel'in terracotalari cok etkili, dekolte de cok guzel duruyor)
Kullanıcı avatarı
soyacini
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen billiejean » Sal Oca 16, 2007 10:38 am

derinnnn yazdı:Resim

kızlar bunu buldum çok güzel görünüyor :oops:

Tartenin bu bronzlaştıcı parlatıcısı benim de dikkatimi çekmişti, 2006'nın en çok satanları arasında gösteriliyor. Çok beğenilen bi ürün.
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen ezgicanan » Sal Oca 16, 2007 10:51 am

Ahhh TARTE Ahhh :snorkshot
Kullanıcı avatarı
ezgicanan
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen ChunLi » Sal Oca 16, 2007 6:47 pm

hepsi bizim oLsunn tarteLErin :snorkshot :wav:
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen oglak » Sal Oca 16, 2007 6:53 pm

kızlar ya 1şey sorcam bu tarte,urban decay,benefit,smashbox,cargo gibi markalar chanel,dior,lancome,guerlian,shiseido gibi markalardan daha ucuz ambalajlar daha ihtişamsız ama daha çok satılıyor ve daha çok rağbet görüyorlar daha kaliteli mi bunlar yoksa fiyatları uygun diye mi anlayamadım sizlerin yorumu nedir arkadaşlar
Kullanıcı avatarı
oglak
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tomorrow » Sal Oca 16, 2007 9:44 pm

kalitenin çok etkisi var ama aslen fikrim ambalaj parfümlerdede öyle değilmi parfümün 20 ml(şişede değil) 36 ytl ise 30 ml şişede 100 ytl para şişeye gidiyor
Kullanıcı avatarı
tomorrow
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen derinnnn » Çrş Oca 17, 2007 3:58 am

soyacini yazdı:benim iki tane onerim var, birincisi carmina ve pastel'in terracota alliklari. inanilmaz guzel bir ten ve pirilti veriyor, genelde yazin allik olarak bolca kullaniyorum ama her mevsim dekolte giydigimde de surerim, ben cok begeniyorum, hem kalici hem de ucuz :D

ikincisi buna destek olabilcek, bir de martketlerde satilan progresif oto-bronzanlar var, fena diil onlarda, mesela dove'un var oyle bir urunu. ben yuzum icin summer teint kullaniyorum, hafif renksiz bir nemlendirici, nivea'nin. normal nemlendiricimden sonra azcik suruyorum, valla kisin sapsari veya olu bir tenle gezmemi engelledi :)

yani diyecegim, eger bu mevsim bulamiyorsak hem bronzluk veren hem isilti veren urun boyle bir alternatif de var hani :)
(ozellikle carmina ve pastel'in terracotalari cok etkili, dekolte de cok guzel duruyor)

cnm ben pastelin 01 numaralı terracottasını kullanıyorum pembeli bronzlu görünümü ama pembe den çok bronz ışıltı veriyor ama çok ışıl ışıl sayılmaz carmina pastelden dahamı iyi ya da bunlar gibi bildiğin daha ışıltılı terracota varmı?
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen soyacini » Çrş Oca 17, 2007 12:07 pm

derincim anca gordum yazdigini,

benim terracota'nin yazisi silinmis, yani su an bu elimdeki pastel mi yoksa carmina mi hatirliyamadim ama bir numara bendeki de, ve acayip simli oluo surdugumde. dedigin gibi renk karisimi da pembe ve bronz'dan olusuo.
acaba bu alliklar farkli olabilio mu ki?? benim aldiklarimin hepsi paril parildi, e tabii aksama dogru ama gecmeye basliodu simleri yuzumdeki ama vucutta herhalde daha az dokulunldugu icin veya terledigi icin midir daha kalici oluyordu

Resim

bu resimde cok belli olmuo ama simli simli omzumum ve yuzum

( :fear: bu arada resim, yani ozellikle beyaz bolumu cok yer isgal etti, verdigimiz rahatsizliktan oturu ozur dileriz :dontknow:)
Kullanıcı avatarı
soyacini
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen derinnnn » Çrş Oca 17, 2007 4:01 pm

elmalisarlot yazdı:
derinnnn yazdı:
soyacini yazdı:benim iki tane onerim var, birincisi carmina ve pastel'in terracota alliklari. inanilmaz guzel bir ten ve pirilti veriyor, genelde yazin allik olarak bolca kullaniyorum ama her mevsim dekolte giydigimde de surerim, ben cok begeniyorum, hem kalici hem de ucuz :D

cnm ben pastelin 01 numaralı terracottasını kullanıyorum pembeli bronzlu görünümü ama pembe den çok bronz ışıltı veriyor ama çok ışıl ışıl sayılmaz carmina pastelden dahamı iyi ya da bunlar gibi bildiğin daha ışıltılı terracota varmı?

derin canım, golden rose dan terracota blush aldım 10 numaramıydı neydı
gercı ben sevmem seftalımsı bı rengı var,bana hıc yakısmıyor nedense o renk ama cok ısıltılıydı dayanamadım aldım sana cok yakısır ama :wink:
bı bak ıstersen bu allıga

çok saol cnm bi bakıcam ben buna :wink:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Re:

Mesajgönderen derinnnn » Çrş Oca 17, 2007 4:02 pm

soyacini yazdı:derincim anca gordum yazdigini,

benim terracota'nin yazisi silinmis, yani su an bu elimdeki pastel mi yoksa carmina mi hatirliyamadim ama bir numara bendeki de, ve acayip simli oluo surdugumde. dedigin gibi renk karisimi da pembe ve bronz'dan olusuo.
acaba bu alliklar farkli olabilio mu ki?? benim aldiklarimin hepsi paril parildi, e tabii aksama dogru ama gecmeye basliodu simleri yuzumdeki ama vucutta herhalde daha az dokulunldugu icin veya terledigi icin midir daha kalici oluyordu

Resim

bu resimde cok belli olmuo ama simli simli omzumum ve yuzum

( :fear: bu arada resim, yani ozellikle beyaz bolumu cok yer isgal etti, verdigimiz rahatsizliktan oturu ozur dileriz :dontknow:)

güzelmiş cnm gayet birde bir rengi daha var pastelin sanırım tek tarafı altın ışıltılı tek tarafı daha bronz çok şık duruyor kabında ama alıyımmı almıım mı karar veremedim ondan kullandınızmı kızlar :?:
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen lilith » Çrş Oca 17, 2007 4:21 pm

ben pastelin dediğin allığını kullandım canım çok hoş oluyor sürünce ışıl ışıl.. ayrıca dekolteye de sürüyorsun ve sonuç çok güsel :wink:
Kullanıcı avatarı
lilith
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cevizlikek2 » Prş Oca 18, 2007 12:20 am

bende kullandım pastelin o çift taraflı simli allığını...sadece ışıltı veriyor,bronzlaştırmıyor....ben memnundum çünkü çok beyazım...
Kullanıcı avatarı
cevizlikek2
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aslihayal » Prş Oca 18, 2007 12:54 pm

kızlar carminanın bronz terocota serisinde okadar hoş ürünler vaki bir bakın isterseniz.
Kullanıcı avatarı
aslihayal
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen derinnnn » Prş Oca 18, 2007 1:00 pm

cevizli kek lilith çok tşkler kızlar :wink: yrn ben bir bakayım şu terracotalara benimki bitmek üzere pastel carmina ve elitin terracottalarına hiç bakmadım orda da güzel renkler varmış forumda memnun olanlar vardı bi ona da bakıyım
Kullanıcı avatarı
derinnnn
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen lilith » Cum Oca 19, 2007 11:16 pm

ne demek canım :wink: evet elite in bronzerı vardı bende 3 numara gayet güseldi ben beğenmiştim bir de ona bak istersen :wink:
Kullanıcı avatarı
lilith
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen oglak » Cum Oca 19, 2007 11:59 pm

lilith benefitlerin gelmedi mi daha benimkide 24ünde gelcekti de eğer gwç kalcak olursa tatilede gidicem ne olacak bilmiyorum o kadar para kapıda mı kalacak
Kullanıcı avatarı
oglak
BaKımLı
BaKımLı

Re:

Mesajgönderen lilith » Cmt Oca 20, 2007 12:12 am

oglak yazdı:lilith benefitlerin gelmedi mi daha benimkide 24ünde gelcekti de eğer gwç kalcak olursa tatilede gidicem ne olacak bilmiyorum o kadar para kapıda mı kalacak
canım sorma başıma neler geldi :( benefitlerim gecikti ve siteye mail attım onlarda bana 3 gün daha bekleyin gelmezse bize bildirin dediler..ben de bekledim ve yine yok :evil: ondan sonra yine mail attım ve bana hesabımı incelediklerini ve siparişlerimin stokta bulunmadığı için gelmediğini söylediler :evil: para iadesi isteyip istemediğimi sordular.. ben de napiim zaten gözden çıkarmıştım ücretini o set yerine dandelion ve boi-ing kapatıcı sipariş ettim. önceki ödediğim tutarı bu alışverşimden düştüler.sadece kargoyu vermiş oldum.şimdi de yine 1 ay beklicem :evil: bu sefer de gelmezse bütün paramı iade alıcam canım.
Kullanıcı avatarı
lilith
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen lilith » Cmt Oca 20, 2007 12:14 am

canım merak etme kalmaz kapıda. bana söylediklerine göre en son elden teslimi bizim yerel postanemiz yapıyormuş.onlar bir not bırakırlar sana canım.belirttiğin posta kouna göre gönderiyorlar ya zaten.ilgili postaneyi arayıp ürünlerini alabilirsin bence meraklanma :wink:
Kullanıcı avatarı
lilith
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen doigueshco » Cmt Şub 17, 2007 9:54 pm

bronz pudra ya da fondoten surup uzerine elizabeth arden shimmer poudre surun istediginiz etkiyi gorursunuz ama tek basına uygulamayın sakın cok kotu oluyor. yanında cok guzel bir fırca cıkıyor. fiyatı 100 ytl. sewilden almıstım.
doigueshco
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen doigueshco » Pzr Şub 25, 2007 1:13 pm

kızlar tam bizlik bir urun cıkmıs bn gozlerime inanamadım we iste bu dedim!!!!!!!!
http://www.sephora.com/browse/product.j ... 98:3369384
doigueshco
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen doigueshco » Pzr Şub 25, 2007 1:24 pm

doigueshco
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ChunLi » Pzr Şub 25, 2007 2:24 pm

sephorada bir cok urun begeniyorum ama Tr ye gondermiyolar :) sepete atıyorum oyle hevesimi aLiyorum maLesef :) simdi amazondan bakiyorum sephora urunLerine bir kac seyi almayi dusunuyorum karar a$amasındayım :)
Kullanıcı avatarı
ChunLi
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen doigueshco » Pzt Şub 26, 2007 9:35 pm

kızlar bu 3 renkli pudra icin kullanan warsa yorumlarını bekliorm. thx :D

http://www.sephora.com/browse/product.j ... oryId=5337
doigueshco
BaKımLı
BaKımLı

Sonraki