Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sparkle - BaKımLı
kkibele yazdı:kızlar bourjois'in mürdüm rengi rimelini kullanan var mı?

mürdümünü bilmem de mavisi hiç renk vermio :tongue:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kkibele - BaKımLı
sparkle yazdı:
kkibele yazdı:kızlar bourjois'in mürdüm rengi rimelini kullanan var mı?

mürdümünü bilmem de mavisi hiç renk vermio :tongue:

ya strawberryde gördüm sipariş verecem cesaret edemiyorumm ya hiç belli olmazsa diye :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: sparkle - BaKımLı
#241258 kkibele herhangi bir kozmetik mağazasında deneyip kendi gözlerinle görebilirsin canım ihtimalleri düşünmeye ne gerek var ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: kkibele - BaKımLı
#241268 canım boynere gidip bakacam da hiç vaktim yok kızılayda felan olan kozmetiklerde de oldugunu sanmıyorum o yüzden sordum..
Gönderen: ladia - KoKoŞ
#249415 forumu baştan sona okudum, mavi renkli bi rimel arıyorum classics e ve golden rose a bakmam gerekiyor sanırım, yine de son bi kez tavsiyeleri almak istedim.. benim aradığım koyu bi mavi değil böyle tatlı boncuk mavisi oluyo ya ne çok açık ne çok koyu, işte öyle bir mavi arıyorum, bebek mavisi diyorlar sanırım, tavsiyesi olan var mı?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nnaz - Güzelliğine Düşkün
ladia yazdı:forumu baştan sona okudum, mavi renkli bi rimel arıyorum classics e ve golden rose a bakmam gerekiyor sanırım, yine de son bi kez tavsiyeleri almak istedim.. benim aradığım koyu bi mavi değil böyle tatlı boncuk mavisi oluyo ya ne çok açık ne çok koyu, işte öyle bir mavi arıyorum, bebek mavisi diyorlar sanırım, tavsiyesi olan var mı?

bende classics in yeşil rimeli var cnm..ankarada bahçeliden aldım..ben memnunum gayet..ama mavisini hiç sormadım..fiyatıda 7.5 ytl..
#249422 nazcığım tşk ederim öncelikle, bahçelinin nersinden aldığını hatırlıyabilicek misin acaba?

ya da kızlar classics ürünlerinin kızılayda nerde satıldığını bilen var mı? :bye:
Gönderen: Gmac - Güzelliğine Düşkün
ladia yazdı:forumu baştan sona okudum, mavi renkli bi rimel arıyorum classics e ve golden rose a bakmam gerekiyor sanırım, yine de son bi kez tavsiyeleri almak istedim.. benim aradığım koyu bi mavi değil böyle tatlı boncuk mavisi oluyo ya ne çok açık ne çok koyu, işte öyle bir mavi arıyorum, bebek mavisi diyorlar sanırım, tavsiyesi olan var mı?

Tatlı boncuk mavısı ... istedigin renk YSL de .. dıger makalarınkını gec
Kullanıcı avatarı
Gönderen: nnaz - Güzelliğine Düşkün
ladia yazdı:gürkan saol :)

evet cnm hatırlıorum..hani 7.caddede bit pazarı varya içinde makyaj malzemeleri takılar çanta tokalar ve bluzlar satılıyo..ordan aldım cnm..
Gönderen: Gmac - Güzelliğine Düşkün
#249435 uzun zaman olmustu bu sıtede ınsanlara tavsıye vermıyelı .. nedemek fıgencım her zaman : )
nnaz yazdı:
ladia yazdı:gürkan saol :)

evet cnm hatırlıorum..hani 7.caddede bit pazarı varya içinde makyaj malzemeleri takılar çanta tokalar ve bluzlar satılıyo..ordan aldım cnm..

teşekkürler nazcım ;)
Kullanıcı avatarı
Gönderen: protegemoi - Güzelliğine Düşkün
Gmac yazdı:

Tatlı boncuk mavısı ... istedigin renk YSL de .. dıger makalarınkını gec

eet ysl de var :) mavi mürdüm cok güzeller :bye:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: diOrmaniaX - Güzelliğine Düşkün
#269789 sephoranın renkli rimelleri hiç bir işe yaramıyor :tongue: mavi rengini aldım. sanki hiç bir şey sürmüyormuşum gibi :x
Kullanıcı avatarı
Gönderen: zeyno78 - Güzelliğine Düşkün
#269964 ladiacım dior show'un mavi rimeli var,çok çok güzel ama çok açık değil,normal mavi renk,fakat dior show'un rimelleri harika. :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: babypink - Güzelliğine Düşkün
#300169 Rimel başlığına da yazdım gerçi burayı görmenmiştim :) Kose'nin kırmızı renkli rimelini aldım strawberry'den... Bordo falan değil bildiğin kırmızı :) Gelince uygulamasını yapıp resinm koyacağım buraya. Bir de mor istiyorum, Guerlain'in bir rimeli var ama nasıldır acaba? Aşağıya linkini koydum:

http://tr.strawberrynet.com/productDeta ... odId=35288
Kullanıcı avatarı
Gönderen: milky - KoKoŞ
#310419 kızlar golden rose yeşil rimel aldım hiiccc beğenmedim 3- 4 kat sürüldüğünde renk veriyor anca.. ama ben aynı zamanda dolgunlaştırsın uzatsın istiyorum bourjois yı deniyeceğim bidahakine :dontknow:

bunları internetten buldum .. bu tonda bi mavi rimel istiyorum şimdide :
bu maskara : isa dora royal blue nr5 mış... sanırım Türkiyede yok :(
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
#310722 Lasoledad saol canım tekin acarda satılıyormuş diye duydum :dontknow: imkan bulursam denicem bu maskarayı nasıl bi markadır bilemiyorum çok pahalı diildir insallah :pray:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: lunitari - Güzelliğine Düşkün
chidem yazdı:kızlar golden rose yeşil rimel aldım hiiccc beğenmedim 3- 4 kat sürüldüğünde renk veriyor anca.. ama ben aynı zamanda dolgunlaştırsın uzatsın istiyorum bourjois yı deniyeceğim bidahakine :dontknow:

bunları internetten buldum .. bu tonda bi mavi rimel istiyorum şimdide :
bu maskara : isa dora royal blue nr5 mış... sanırım Türkiyede yok :(

canım gabrinide bu renk rimel vardı mavi ya da lacivert rimel diye geçiyodu çok da ucuz, ama çok kaliteli olduğunu söyleyemem tabi...
Kullanıcı avatarı
#310913 ben de mor rimel arıyorum... bildiğiniz marka var mı kızlar ben bulamadım hiçbiyerde :confused:
eskiden golden rose'da vardı kaldırdılar :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: lasoledad - BaKımLı
#311017 yanlış hatırlamıosam isadora için givenchy nin yan ürünü old söylüyorlardı.fiyatları çok uçuk değil di ben bi kere rujuna bakmıştım 20 gibiydi yanlış hatırlamıyorsam
Kullanıcı avatarı
Gönderen: paloma86 - KoKoŞ
#311018 kızlar bi arkadasım watsonstan deborah ın çimen yeşili rimelini almış bayıldım çok güzel duruodu :love10:
Kullanıcı avatarı
#311032 Lunitari gözlerim hassas birde kontakt lens kullanıyorum canım gabrini alerji falan yapabilir diye korkuyorum :( ama yinede bi denerim bulursam teşekkür ederim :kissmuch:

Lasoledad isadora ya bakıcam tatil dönüşü canımm:banana: Deborah ı da not aldım onada bakimm bi :dontknow:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Laietta - Güzelliğine Düşkün
#311835 Hiç renkli rimel kullanmadım siyah kullandım hep ama sarı ve mor ilgimi çekti alıp deniyim bari bi bakalım nasıl durcak
Kullanıcı avatarı
Gönderen: allure - Moderatör
#312174 İsadora Türkiye'de satılıyor ama renkli rimeli hiç dikkatimi çekmemişti, var mı burada hatırlayamadım açıkçası... :confused:
Dİor ve Givenchy'de bu tarz mavi var diye biliyorum ama denemedim. Ve onların fiyatları da çok düşük değildir tabii.. :tongue: Bir de forumda kızlar Yves Rocher'nin mavi rimelinden bahsederlerdi. Bir bak istersen :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: ozgeozgem - BaKımLı
lunitari yazdı:ben de mor rimel arıyorum... bildiğiniz marka var mı kızlar ben bulamadım hiçbiyerde :confused:
eskiden golden rose'da vardı kaldırdılar :dontknow:

YSL'nin mürdümü var canım, bayağı da güzel; ama tam mor değil.

Kızlar bu arada bu mavi rimele bayıldım ya :love10: :love10: Nerede bulabiliriz bunu?
Gönderen: halle - Güzelliğine Düşkün
#312199 isadora bence çok güzel bi marka , farını çok severek kullanıyorum, pek çok pahalı markadan çok daha güzel bence
Kullanıcı avatarı
Gönderen: chocolovers - BaKımLı
#315317 bourjois in renklı rımellerınde kullanıpta memlun kalan var mı acaba??ben mor renk almayı dusunuyorum ama marka konusunda kararsızım.avon fln kullanmak ıstemıyorum :blushing: bıde tavsiye ettıgınız seffaf rımeller var mı?kıvırma ozellıgı ıyı olan.. :confused:
Kullanıcı avatarı
paloma86 yazdı:kızlar bi arkadasım watsonstan deborah ın çimen yeşili rimelini almış bayıldım çok güzel duruodu :love10:

bende istiyorummm :love10: :love10: acaba başka renklerıde var mı??
Kullanıcı avatarı
#315356 Chocoloverscım Bunny arkadaşımız bourjois mavi ve yeşil mascara kullanıyordu memnundu sanırım :confused: ama morunu bilemicem tabi :confused:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: aybuke822 - Güzelliğine Düşkün
#315382 ben de avonun color trendin mor rimeli var. sadece alt kirpiğime sürüyorum mor makyaj yaptığımda. üst kirpikte güzel olmuyor. dolgunlaştırıcı özelliği falan yok. sadece renk vermek için.. ama renk tam mor.. süper. en sevdiğim renk mordur. mor far rimel gözde çok güzel duruyor yaa..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bruno - BaKımLı
#315428 arada can sıkıntısından bi denesem de siyahın yerini hiçbiri tutmuyor :pisik:
ama illa renkli rimel takıntınız varsa ysl ve givency. ikisini tek geçerim ;)
Kullanıcı avatarı
chidem yazdı:Chocoloverscım Bunny arkadaşımız bourjois mavi ve yeşil mascara kullanıyordu memnundu sanırım :confused: ama morunu bilemicem tabi :confused:

tesekurler cnm :) mavı bana gore deıl ama yesıl olanından bı tane almak ıstıyorum :confused:
Kullanıcı avatarı
aybuke822 yazdı:ben de avonun color trendin mor rimeli var. sadece alt kirpiğime sürüyorum mor makyaj yaptığımda. üst kirpikte güzel olmuyor. dolgunlaştırıcı özelliği falan yok. sadece renk vermek için.. ama renk tam mor.. süper. en sevdiğim renk mordur. mor far rimel gözde çok güzel duruyor yaa..

ben her ay avonun katologuna bakarım ama hıc gormemıstım mor rımelını :confused: zaten avonun hıc bır rımelı guzel deıl kı cnm o yuzden mor olanında kotu olmasına hıc sasırmadım :type:
Kullanıcı avatarı
bruno yazdı:arada can sıkıntısından bi denesem de siyahın yerini hiçbiri tutmuyor :pisik:

sıyahın yerı zaten cok ozel ama ınsanın canı ara sıra degısıklık ıstıo :blushing: sıyah rımel surup kırpık uclarına mor rımel fln surmekte guzel olur.yada bebek mavısı veya yesıl..
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bruno - BaKımLı
chocolovers yazdı:
bruno yazdı:arada can sıkıntısından bi denesem de siyahın yerini hiçbiri tutmuyor :pisik:

sıyahın yerı zaten cok ozel ama ınsanın canı ara sıra degısıklık ıstıo :blushing: sıyah rımel surup kırpık uclarına mor rımel fln surmekte guzel olur.yada bebek mavısı veya yesıl..

haklısın canım ben de arada kullanıyorum, mavi, mor, mürdüm, yeşil. ama ondan sonra siyahı sürünce vay be şahane oldu diyorum yani arada mola vermek iyi oluyor aslında :yeah:
Kullanıcı avatarı
Gönderen: Candy1 - KoKoŞ
#316382 Ay arka sayfadaki mavi lacivert rimellere bayıldım yaa bende istiyorum acilen :) kozmetik tutkum depreşti yine..Mor ve lacivert rimel istiyorum çok cart durmuycak ama renkleride belli olucak. Aldığım pupa rimelden çok memnunum lacivertide vardı onun düşünebilirim aslında. Bide forumu okudum golden rose denilmiş acaba nasıl :confused: Bugün dolaşmam lazım :) ön fikir olsun diye burayada yaziiim dedim :blushing:
Kullanıcı avatarı
chidem yazdı:Lunitari gözlerim hassas birde kontakt lens kullanıyorum canım gabrini alerji falan yapabilir diye korkuyorum :( ama yinede bi denerim bulursam teşekkür ederim :kissmuch:

Lasoledad isadora ya bakıcam tatil dönüşü canımm:banana: Deborah ı da not aldım onada bakimm bi :dontknow:

canım ben de lens kullanıyorum, ben ucuz diye bi heves alıp bikaç kere sürdüm, gözüme bi zararı olmadı. ama dolgunlaştırmasını ya da uzatmasını istersen öyle bir özelliği yok.
Kullanıcı avatarı
chocolovers yazdı:bourjois in renklı rımellerınde kullanıpta memlun kalan var mı acaba??ben mor renk almayı dusunuyorum ama marka konusunda kararsızım.avon fln kullanmak ıstemıyorum :blushing: bıde tavsiye ettıgınız seffaf rımeller var mı?kıvırma ozellıgı ıyı olan.. :confused:

bende vardo bourjois mor. yani tam da mor gibi değildi sanki... bi de kuru gibiydi...
Kullanıcı avatarı
Gönderen: photographer - KoKoŞ
#318947 GÜZEL bi bilgi buldum max factorun çift taraflı renkli rimeli....
Carmen Electra’nın Max Factor ile anlaşması gayet işe yaramış görünüyor. Bol bol moda dergilerinin sayfalarını süsleyen Electra’nın reklamını yaptığı Vivid Impact Highlighting maskaralar gerçekten çarpıcı ve kullanışlı. Rimeller iki uçlu ve her ikisi de farklı renkteResim
Resim
Renk skalası geniş olan bu ikili maskaraların her renk göze hitap edecek çeşitleri de bulunuyor. Çok amaçlı kullanımın ön plana çıktığı bu trendy rimellerle kirpikleriniz canlanacak ve dolgun bir hacim kazanacak.
Mavi gözlülerin mavi ve pembe renkli olanları, yeşil gözlülerin altın ve kahverenkli olanı, kahverengi gözlülülerin siyah ve pembeli kombinasyonu denemelerini öneririz. Siyahlı-grili rimeller ise her göz rengi için kullanılabilir

Resim
Resim Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bunny - BaKımLı
#318953 Canım Türkiye'de ben bunun resimdeki renklerini görmedim. İki uçlu olup bir tarafı siyah diğer tarafı bronz filan olanı var. Sen bu resimdeki Türk sitesinde mi buldun? Ya da mağazlarda resimdekilerden gördün mü?
Kullanıcı avatarı
Gönderen: photographer - KoKoŞ
bunny yazdı:Canım Türkiye'de ben bunun resimdeki renklerini görmedim. İki uçlu olup bir tarafı siyah diğer tarafı bronz filan olanı var. Sen bu resimdeki Türk sitesinde mi buldun? Ya da mağazlarda resimdekilerden gördün mü?

şu sitede gördüm tesadüfen

http://www.chic-o-latta.com/?p=412
Kullanıcı avatarı
Gönderen: bunny - BaKımLı
#318972 Benim gördüklerim şunlardı:
max factor vivid impact dual color high definition 24 karat brown.jpg

max factor vivid impact dual color high definition blazing black.jpg

max factor vivid impact dual color high definition 24 karat brown.jpg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.