Dudak Dolgunlaştırıcı I

Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Moderatörler: billiejean, kartanem

Mesajgönderen susanes » Cmt Kas 26, 2005 11:23 am

benim de dudağım ince merak ettim :oops: dudakta his kaybına sebebiyet veriyor mu? şişince sanki dişe uygulanan narkozun dudağı arı ısırmış gibi bir hissi war ya, öyle bir his mi veriyor vs. kullananlar bu konuda görüşlerini yazarsa çok sevinirim :wink:
Kullanıcı avatarı
susanes
BaKımLı
BaKımLı

slm

Mesajgönderen charlize78 » Pzt Kas 28, 2005 8:47 am

susanes yok ya hiç öle bir his ama tabiiki şişkinlik olduğu için arada ben sanki abartı kalınmış gibi falan hissediyorum heralde psikolojik onun dışında uyuşma falan yok ama işte bazen şiş olduğunu hissediyosun ya da bana öle geliyor :D :lol:
-----
tabii tabii iren dünya markası sakat bişey olmaz ben de ilk başta korktum çünkü kartımın limiti yüksekti ya bişey olursa batarım diye :D ama sonuç aldım merak etme ama en düşük limitli kartlarla alışveriş yapmak lazım netten nolur nolmz ama city lips dev bir firma öle bişey olamaz merak etme bana da haber ver canımcım :lol: :wink:
En son Pixie79 tarafından Prş Şub 12, 2009 2:51 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Mesajlar birleştirildi.
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen susanes » Pzt Kas 28, 2005 4:08 pm

saol charlize denerim ben de nasıl olacak sonucunu merak ettim :D
Kullanıcı avatarı
susanes
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen irenkaplan » Pzr Ara 04, 2005 5:04 pm

ayy kizlar yaa bu city cosmetics beni deli etti, herseyi iptal ettiler su an bi para odemis falan gorunmuyorum ama maillestigim kadin sayfadaki problemin giderildigini siparis werebilecegimi soyledi, bende yeniden werdim yine error werdi sayfa we kartimdan cekilmis gozukuyo:) istemiorum kalin dudak falan ya yeetr:)
Kullanıcı avatarı
irenkaplan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

KREMİN TAM ADI

Mesajgönderen duygulutas » Pzt Ara 05, 2005 2:59 pm

KIZLAR İŞ YOĞUNLUĞUMDAN BERİ SİTEYİ ZİYARET EDİP GÖNDERİLEN NOTLARA BAKAMADIM KUSURA BAKMAYIN BİLGİYİ GEÇ ULAŞTIRIYORUM SİZLERE KREMİN ADI

ELIZABETH ARDEN CERAMIDE LIP CREAM SPF 30

BİLGİLERİNİZE ARKADAŞLAR
Kullanıcı avatarı
duygulutas
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sedanet » Cum Ara 09, 2005 10:13 pm

Ben sipariş vermeye çalıştım ama olması citylips..karışıklık oldu anlamadım bende :(
Kullanıcı avatarı
sedanet
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen irenkaplan » Cmt Ara 10, 2005 10:41 am

ben ordaki customer care deki kadınla falan kanka oldum resmen her gün 2 -3 defa maillesiyoruz:) international order larda sayfa error weriyo, refresh etmeyin o yuzden skain. benim kartimdan para cekilmisti, neyse ki iade ettiler. bakalim kadin baya bi sorun aysadigimizdan bedawa sample gondercem dedi ama gonderir mi bilmiorum sizi haberdar ederim:)
Kullanıcı avatarı
irenkaplan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen sekreter1824 » Cmt Ara 10, 2005 2:48 pm

bekliyoruz canım cevabını bizde ona göre hareket edelim
Kullanıcı avatarı
sekreter1824
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen BuRcU » Pzr Ara 11, 2005 9:03 am

ben body shop taki ürünü denedim ama kesinlikle dolgunlaştırmıyor.sadece dudaklardaki çizgileri düzeltip dudağı biraz pürüzsüzleştiriyor.ve dudağım çok fazla karıncalanıyor.denemeye gerek yok derim. :!:
Kullanıcı avatarı
BuRcU
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cilektadinda » Pzt Ara 19, 2005 3:28 pm

BODY SHOPUNDA DOLGUNLASTIRICI BIR URUNU VAR COK FAZLA OLMASADA ISE YARIOR..LIP FUSION U TERCIH EDERIM TABIKI YURT DISINA CIKARSANIZ SEPHORADAN ALABILIRSINIZ
Kullanıcı avatarı
cilektadinda
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen irenkaplan » Pzt Ara 19, 2005 5:09 pm

kızlar city lips ten dudak dolgunlastiricim geldi. gece yatmadan suruyorum, 1 haftadır takriben. ama hicbir gelisme goremedim henuz. karincalanma yapiyor birazcik dudakta ama rahatsız edici bir sey degil ama bence yurtdisinda getirtmeye degmez.
Kullanıcı avatarı
irenkaplan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen allure » Sal Ara 20, 2005 12:06 am

Kızlar bu arada, bir arkadaşım Fransa'dan gelirken yanında bir degi getirmiş. Sephora'nı ve lip fusion'nın reklamı vardı. Yani sadece ABD'de satılmıyor anladığım kadarıyla. Sephora'nın internet sitesinden baktım bence ilgilenenler bir araştırsın, Avrupa'ya giden tanışığınız fln olura getirtirsiniz...
Kullanıcı avatarı
allure
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen sedatonka » Prş Ara 22, 2005 5:48 pm

ben schiapparelli pikenz xx-tra lipsi ve the body shopunkini aldım. Pikenzinki fena diil kullanıyorum hala. fiyatıda uygun. 35 ytl idi yanlış hatırlamıyosam.
sedatonka
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen yelizz1987 » Prş Ara 22, 2005 9:11 pm

bu pikenz dediğinde mi dudak dolgunlaştırıyor bide adını tam olarak yazarmısın
yelizz1987
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen irenkaplan » Cum Ara 23, 2005 3:20 pm

Ya biri bana özel mesaj atıp sormuştu, ama ben özel mesaj kısmını bulamadığım için burdan cewap yazıcam ona:) Aldıgım dudak dolgunlastırıcı seffafti, renkli almadım bilerek, gece yatmda önce sürülüyor, etkisini göstersin diye, hafif kaşıntı yapabiliyor ama rahatsizlik weren bir sey degil. Ben takriben bir 10 gündür kullanıyorum ama hiçbir degisiklik göremedim. ürünün fiyatı 29.95 $ türkiyeye gönderilme ücretiyle beraber toplam 53.95$ ediyor. Ben online sipariş wermek istedim ama sayfada sorun oldugu icin bir turlu weremedim, baya bi sorun cikti. ben bu ürünü parayla almadım, basima bir sürü sorun geldigi icin bedava yolladılar bana. Eger fikrimi sorucak olursanız hayatta 70 küsür milyon werilcek bir sey degil derim, ama renkli olanları gunluk hayatta nasıl duruyordur bilemem.umarim yardımcı olabilmişimdirr:)
Kullanıcı avatarı
irenkaplan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen yelizz1987 » Çrş Ara 28, 2005 9:56 pm

bende bu dudak dolgunlaştırıcı üründen almak istiyorum ama türkiyede bulunan bir ürün arıyorum sizce hangisi daha iyi bide bu ardeninkini kullanan olduysa nasıl bir etki yapıyor
yelizz1987
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen flora7 » Pzr Oca 01, 2006 6:04 pm

Ben Sally Hansen 'ın Lip Inflation denen Bağdat Caddesindeki eczanelerde yok satan,kadınların testerlarını bile satın almak için kavga ettikleri ürününü aldım.24YTL.Çk kötü.İçindeki naneli karışım dudaklarda karıncalanma yapıyo.Dudakların ağırlaşıyo.Sen kalınlaştı zannediyosn.Havaya giriyosun ama etraftan bi tepki gelmeyince aynaya bakıyosn.Garip bi parlaklık sadece. Üstüne ya da altına gloss sürünce daha da iğrenç oluyo.Bu arada sephoradki dolgunlaştırıcı ürünü Bağdat Cddesinde bi eczane isterseniz getiryo.120 ya da 150 YTL dedi.Ama benim ondan da umudum yk.
flora7
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen cilektadinda » Prş Oca 05, 2006 1:32 pm

BİRDE DUDAĞIN KARINCALANMASI UYUŞMASI Bİ ÇOK RUJDA BAŞIMIZA GELEN BİŞYDİR,BUNUN SEBEBİ DOLGUNLAŞTIRICI VE FERAHLATICI ÖZELLİĞE SAHİP OLMASI..ÇOK ABARTI OLMADIĞI SÜRECE GAYET NORMAL.
Kullanıcı avatarı
cilektadinda
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen billiejean » Prş Oca 05, 2006 3:53 pm

Kızlar ben Skin Doctors'un perfect pout ürünü ile ilgili firmadan bir uzmanla görüştüm. Fiyatı 120 YTL
Etkisi konusunda ise dudaklar ne kadar temiz ve arınmışsa o kadar etkili olduğunu söyledi, bazı kimselerde yalnızca dudak temizleyicisi ile temizlenince, bazı kimselerde ise öncelikle temizledikten sonra, peeling yapıp ondan sonra sürünce etki gösteriyormuş. Ama genel olarak dudak konturunu çok etkili bir biçimde değiştiriyor dedi. Fiyatı biraz fazla ama, etkisi anlatıldığı gibiyse değer bence... :roll:
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

slm

Mesajgönderen charlize78 » Prş Oca 05, 2006 4:42 pm

ama billiejean fiyatı da çok fazlaymış peki bunu hergün mü sürüyomuşsun.Eğer her günse hergün dudağımıza peeling mi yapıcaz üşenirim ben yaa :?
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen billiejean » Prş Oca 05, 2006 5:20 pm

Ewet hergün canım, ruj gibi işte...ben de üşenirim sanırım.bi de peeling dudağı aşındırır hergün hergün yaw :roll:
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen charlize78 » Cum Oca 06, 2006 8:07 am

billiejean yazdı:Ewet hergün canım, ruj gibi işte...ben de üşenirim sanırım.bi de peeling dudağı aşındırır hergün hergün yaw :roll:

bence de billiejean aşınır dudaklar en güzeli kolojen sıktırmak bence ben ciddi ciddi düşünüyorum 6 ay dayanıyor işte bu ürünler hem beklediğimiz etkiyi vermiyor hem de çok kısa süürüyor etkisi.Ben Bağdat Caddesinde bir kliniğe sordum tek dudak 400 ytl dedi
Kullanıcı avatarı
charlize78
BaKımLı
BaKımLı

Re: KREMİN TAM ADI

Mesajgönderen pentagram » Pzt Oca 09, 2006 2:42 pm

duygulutas yazdı:KIZLAR İŞ YOĞUNLUĞUMDAN BERİ SİTEYİ ZİYARET EDİP GÖNDERİLEN NOTLARA BAKAMADIM KUSURA BAKMAYIN BİLGİYİ GEÇ ULAŞTIRIYORUM SİZLERE KREMİN ADI

ELIZABETH ARDEN CERAMIDE LIP CREAM SPF 30

BİLGİLERİNİZE ARKADAŞLAR

duygucum fiyatı nedir?birde nereden aldın ben henüz bulamadım?
Kullanıcı avatarı
pentagram
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Unique84 » Pzt Oca 09, 2006 6:08 pm

pentagram ELIZABETH ARDEN her yerde satılmıyor ben cumartesi günü Bağdat Caddesindeki Boynerde gördüm makyaj malzemelerini bu arada duygulutas 3 sayfadaki mesajında 77 ytl demiş ürünün fiyatına :) karıştırırken gördüm :wink: .
Kullanıcı avatarı
Unique84
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen pentagram » Prş Oca 12, 2006 2:12 pm

teşekkürler ben farketmedim yazdığını. dün boynerdeydim ama markayı göremedim. yinede araştırıcam
En son Pixie79 tarafından Prş Şub 12, 2009 3:06 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Gereksiz alıntı silindi.
Kullanıcı avatarı
pentagram
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Unique84 » Prş Oca 12, 2006 4:05 pm

Rica ederim :wink:. pentagram Bağdat Caddesindeki Boynerde var Bourjois ürünleriyle krşılıklı hatırladığım kadarıyla :D .
Kullanıcı avatarı
Unique84
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

tecrübeler:)

Mesajgönderen boncukkk » Prş Oca 19, 2006 1:41 pm

merhaba arkadaşlar dün sally hansen marka lip inflation aldım.sadece parlatıcı kullanmak amacıyla alacaksanız alın bu ürünü,yoksa dudak dolgunlaştırma anlamında hiçbişey ifade etmiyor.oht peptide 3 'ü de aldım 1 ay önce,1 aydır kullanıyorum ama akne izlerinde henüz hiç ama hiçbir gelişme olmadı,hatta gerileme bile var diyebilirim:)tecrübelerimi paylaşayım dedim,bu ürünleri almayı düşünenler dikkat:)))
boncukkk
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen EGamze » Prş Oca 19, 2006 3:40 pm

kızlaar lipfusion'a başladımm, bakalım nası olcakk dudaklarımm :lol:
Kullanıcı avatarı
EGamze
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen alin » Pzt Oca 23, 2006 1:18 pm

http://www.strawberrynet.com/productDet ... odId=40762

elizabeth arden ceramide plump perfect.. botox etkili dudak dolgunlastırıcı krem..ama anladıgım kadarıyla bu daha zıyade bellı bır yas sonrası dudaklarında cızgıler olusmus kadınlar ıcın.. krem yogun nemlendırıcılı ve o cızgılerı dolduruyor..

az once 2 tane tester ını aldım denedim .. suan itibariyle hicbir degisim yok..

bu arada tekin acar fiatı 84 tl , yukarıdaki linke tıklarsanız usd 27 . nerdeyse 3 katına satıyorlar...
Kullanıcı avatarı
alin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen glamrockgal » Pzt Oca 23, 2006 3:01 pm

ya evet ozaman ardeni denemek lazım bende merak sardım bu ürünlere.city lips yurtdışında çok ünlü 29 usd.türkiyede ardeni 84 ytlye almak akıl karı değil bence tekin acar abartı fiyat koyuyor zaten krizden sonra 2001den beri uçuk seviyede arttı kozmetik fiyatları 12 ytlye zamanında satılan rujlar oldu 55-60 ytl.anlam veremiyorum valla yurtdışında 20 usd olan bi ürün burda 60-70 milyon.çok kar ekliyorlar üzerine :oops:
En son Pixie79 tarafından Prş Şub 12, 2009 3:10 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
glamrockgal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen billiejean » Pzt Oca 23, 2006 3:46 pm

Kızlar cumartesi gecesi Televizyon Makinası'nı izlediniz mi? Şenay Akay konuktu, dudakları inanılmaz dolgun duruyodu, Okan Bayülgen dudaklarına naptın diye sordu. Şenay Akay da herhangi bir operasyon kesinlikle yok, 1,5 yıldan beri dudak dolgunlaştırıcı etkisi olan bir dudak kremi kullanıyorum, çok etkisini gördüm dedi. Acaba ne kullanıyo, nasıl öğrenebiliriz yaaa???
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen sultana » Pzt Oca 23, 2006 5:11 pm

arkadaşlar ben ardenin kremini kullandım ancak bu krem daha büyük yaşlar için uygun kırışık için yani bende pek işe yaramadı ayrıca city lips ürünlerini de aldım açıkçası kullandığın süre içinde etkisi oluyor ancak öyle pek etkili bişey değil. çok az şişiriyor ve de hemen geçiyor. ancak şimdi lip fusion " lip fusion XL " diye yeni bir ürün çıkarmış. sanırım hepsinden daha etkilidir. :love1: lip fusionun nasıl alabileceğimi bilen varsa söyleyebilir mi? lütfen :mylove:
Kullanıcı avatarı
sultana
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen alin » Pzt Oca 23, 2006 5:13 pm

KREM DEDIGINE EMINSEN , ELIZABET ARDEN OLABILIR..

BU ARADA BENIM DUDAKLARIMDA BIRAZ DOLGUNLUK OLMAYA BASLADI , HAFIFTE BIR KARINCALANMA..GERCI BEN ZIRT PIRT SURUYORUM. ONDAN DA OLABILIR..
-----------
sultana ,
arden'İn kullanımı nasıl ? sabah aksam falan mı ?
En son Pixie79 tarafından Prş Şub 12, 2009 3:12 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Gereksiz alıntı silindi. / Mesajlar birleştirildi.
Kullanıcı avatarı
alin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen meggie » Pzt Oca 23, 2006 5:20 pm

LipFusion'un Türkiye'de satışı yok sultana.
En son Pixie79 tarafından Prş Şub 12, 2009 3:14 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
meggie
Site Admin
Site Admin

Mesajgönderen sultana » Pzt Oca 23, 2006 5:23 pm

lip fusionun türkiyede satışı olmadığını biliyorum ancak internetten alabilinecek bir site var mı diye soruyorum
Kullanıcı avatarı
sultana
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen meggie » Pzt Oca 23, 2006 5:44 pm

Yurtdışından Türkiyeye kozmetik gönderimi yapan site strawberrynet.com haricinde pek yok. O da LipFusion satmıyor
Kullanıcı avatarı
meggie
Site Admin
Site Admin

Re:

Mesajgönderen alin » Pzt Oca 23, 2006 6:15 pm

sultana yazdı:lip fusionun türkiyede satışı olmadığını biliyorum ancak internetten alabilinecek bir site var mı diye soruyorum

http://salefashion.com

AMERIKA DA OLAN HERSEYI SIZIN ICIN ISTANBULA GETIRIYORLAR. SITEYI INCELEMEKTE FAYDA VAR. BEN HIC KULLANMADIM AMA DENENEBILIR GIBIME GELIYOR..
Kullanıcı avatarı
alin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen yelizz1987 » Pzt Oca 23, 2006 9:38 pm

televizyon makinesini bende izledim 1,5 yıldır bir krem kullanıyorum dedi şenay akay
yelizz1987
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen alin » Sal Oca 24, 2006 11:03 am

arkadaslar selam

http://* diye bir alısveris sitesi var. orada amerikadan degısık seyler getıren bır arkadasa lip fusion u sordum bana yolladıgı cevap asagıdakı gıbıdır. Bilgilerinize sunulur.. :fear:

bakın, 25 yasında kolojen üretimi devam etmektedir...ve bu tarz kolojen içeren ürünler kolejen üretimini bozar...kolojen ise cildin gencliğidir...30 dan sonra yavaslar ve 35 ten sonra neredeyse durur...boylece yaşlanma baslar...ben de dolgun dudak seviyorum ama 5 sene sonra dudaklarım kırıs kırıs olsun istemem :)bunları nereden biliyorum ? ailem eczacı...
bence kullanmayın ama isterseniz ben getirtirim...lip fusion'ı da getirtirim...
saygılarımla,
Kullanıcı avatarı
alin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen glamrockgal » Sal Oca 24, 2006 3:37 pm

alin yazdı:
sultana yazdı:lip fusionun türkiyede satışı olmadığını biliyorum ancak internetten alabilinecek bir site var mı diye soruyorum

http://salefashion.com

AMERIKA DA OLAN HERSEYI SIZIN ICIN ISTANBULA GETIRIYORLAR. SITEYI INCELEMEKTE FAYDA VAR. BEN HIC KULLANMADIM AMA DENENEBILIR GIBIME GELIYOR..

canım bu site 25 USD servis ücreti alıyor sanırım her siparişten.yine ürünler pahalıya geliyor yani :oops:
Kullanıcı avatarı
glamrockgal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen billiejean » Sal Oca 24, 2006 4:48 pm

salefashion'da, 25 YTL gümrük bedeli ve USA'dan gelen FEDEX kargo ücretini siz ödersiniz diyor. Kargo ücreti de 500 gr'a kadar 30 $, ondan sonra her kiloda 10 $ yükseliyor. Yani ürün bedeli+ minimum 70 YTL ödüyoruz. Bu da pahallıya geliyor.
----
alin yazdı:KREM DEDIGINE EMINSEN , ELIZABET ARDEN OLABILIR..
BU ARADA BENIM DUDAKLARIMDA BIRAZ DOLGUNLUK OLMAYA BASLADI , HAFIFTE BIR KARINCALANMA..GERCI BEN ZIRT PIRT SURUYORUM. ONDAN DA OLABILIR..

evet özel bir krem dedi.
En son Pixie79 tarafından Prş Şub 12, 2009 3:18 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Mesajlar birleştirildi.
Kullanıcı avatarı
billiejean
Moderatör
Moderatör

Re:

Mesajgönderen gokceee » Sal Oca 24, 2006 4:49 pm

billiejean yazdı:Kızlar cumartesi gecesi Televizyon Makinası'nı izlediniz mi? Şenay Akay konuktu, dudakları inanılmaz dolgun duruyodu, Okan Bayülgen dudaklarına naptın diye sordu. Şenay Akay da herhangi bir operasyon kesinlikle yok, 1,5 yıldan beri dudak dolgunlaştırıcı etkisi olan bir dudak kremi kullanıyorum, çok etkisini gördüm dedi. Acaba ne kullanıyo, nasıl öğrenebiliriz yaaa???

evet bende izledim billiejean acayip merak ediyorum
Kullanıcı avatarı
gokceee
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen glamrockgal » Sal Oca 24, 2006 6:18 pm

billiejean yazdı:salefashion'da, 25 YTL gümrük bedeli ve USA'dan gelen FEDEX kargo ücretini siz ödersiniz diyor. Kargo ücreti de 500 gr'a kadar 30 $, ondan sonra her kiloda 10 $ yükseliyor. Yani ürün bedeli+ minimum 70 YTL ödüyoruz. Bu da pahallıya geliyor.

evet billiejeancim hiç mantıklı değil minimum 70 ytl zararla bi de aldığın ürünün fiyatını ekle çok pahalıya geliyor hiç gerek yok bence hiç bir krem mucize yaratmaz bu kadar bedel ödemeye gerek yok arkadaşlar. :oops: ben en çok city lipsleri merak ediyorum :wink:
Kullanıcı avatarı
glamrockgal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen irenkaplan » Sal Oca 24, 2006 10:55 pm

alin yazdı:arkadaslar selam

http://* diye bir alısveris sitesi var. orada amerikadan degısık seyler getıren bır arkadasa lip fusion u sordum bana yolladıgı cevap asagıdakı gıbıdır. Bilgilerinize sunulur.. :fear:

bakın, 25 yasında kolojen üretimi devam etmektedir...ve bu tarz kolojen içeren ürünler kolejen üretimini bozar...kolojen ise cildin gencliğidir...30 dan sonra yavaslar ve 35 ten sonra neredeyse durur...boylece yaşlanma baslar...ben de dolgun dudak seviyorum ama 5 sene sonra dudaklarım kırıs kırıs olsun istemem :)bunları nereden biliyorum ? ailem eczacı...
bence kullanmayın ama isterseniz ben getirtirim...lip fusion'ı da getirtirim...
saygılarımla,

arkadaşlar kimse bu yazıyı dikkate almıyor mu? belki de gerçeklik payı vardır ne dersiniz?
ben CİTYLIPS i getirttim, hiç-bir i-şe ya-ra-mı-yor... bence boşuna paranızı saçmayın etrafa derim. kullananların hiçbiri memnun olmadığına göre. sadece karıncalanma yapıyor.
Kullanıcı avatarı
irenkaplan
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen alin » Çrş Oca 25, 2006 9:28 am

Cumartesi gunu sabah gazetesinde bir yazı vardı.Malumunuz konu DOLGUN DUDAKLAR..

dudaklarınızı ıslak ve temız bır bezle ovun takriben 10 dk. sonra dudak renginizde bir kalemle cercevesini yapın. sonra da icine parlatıcı surun..
tabi bunların bahsettigi parlatıcı da city lips yada lips fusion tarzı seyler..

bir de ben hanı su pilli dis fırcaları yokmu .onlarla dudaklarımı da fırcalayıp sonra vaselın suruyorum..duzenlı yapılınca ıse yarıyormus ama aklıma esınce yapıyorum sadece...

iyki dunyaya kadın olarak gelmisim bunlarla ugrasmaya bayılıyorum.. :encore:
Kullanıcı avatarı
alin
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen glamrockgal » Çrş Oca 25, 2006 10:12 am

O yazıyı bende okudum canım.gerçekten aslında çoğu ürün işe yaramıyor ve bi ton paramız gidiyor bu dudak dolgunlaştırıcılar işe yaramıyorsa para vermeye gerek yok bu kadar çok. :oops: :tongue:
En son Pixie79 tarafından Prş Şub 12, 2009 3:36 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
glamrockgal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen princess » Çrş Oca 25, 2006 10:31 am

Arkadaşlar bence siz doğal dudaklarınızla daha güzelsinizdir..ona vereceğiniz parayla birsürü lipgloss alııııııın :D :D
Kullanıcı avatarı
princess
KoKoŞ
KoKoŞ

Re:

Mesajgönderen glamrockgal » Çrş Oca 25, 2006 10:46 am

bencede :mosthappy itsbeauty üyeleri tek tek artiz gibi zaten :wav:

bu kremlerin etkisi de yoksa yapcak bişi yok :snorkshot
En son Pixie79 tarafından Prş Şub 12, 2009 3:36 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
glamrockgal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen beybey » Çrş Oca 25, 2006 1:03 pm

neye karar verdik şimdi almıyor muyuz :(
ben sonuna kadar okudum valla yazdıklarınızıköfte gibi dudak istiyorum ben ya hu :(
zararını da düşünmek lazım tabii bu arada ...
kim memnun kaldı kızlar yazabilir mi?
gözle görülür bir değişiklik var mı acep?
Kullanıcı avatarı
beybey
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re:

Mesajgönderen glamrockgal » Çrş Oca 25, 2006 1:44 pm

beybeycim memnun kalan yok ama zaten en az 1-2 yıl düzenli kullanılan ürünlerin etkisi olacağına inanıyorum ben bi tüpte bikaç ayda büyük değişiklik olmaz bence canım.city lipsten çok ümitliydim ama kullananlar işe yaramıyor diyorlar arkadaşlar bende vazgeçtim :blob:
En son Pixie79 tarafından Prş Şub 12, 2009 3:39 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
glamrockgal
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

ÖncekiSonraki

Dön Makyaj Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir