Dudak Dolgunlaştırıcı I

Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Moderatörler: billiejean, kartanem

Re: dudak dolgunlaştırıcı

Mesajgönderen sedakaann » Prş May 15, 2008 6:39 pm

bence çok mantıklı. yanma hissi veriyor ve dolgunlaştırıyor işte. budur :yeah: aman yutma da :laugh:
Kullanıcı avatarı
sedakaann
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen Candy1 » Prş May 15, 2008 9:58 pm

evet alma meldacım renginide çok beğenmedim zaten kokusunda nane tadı var gibi biraz sanki ama ağır bi kokuu sevmedim kokusunuda:Dsürmüyorum fazlaa...üstüne 5-6 daha koyup işine yarayan bişey alırısın dolgunlaştırmadıda üstelik..ben bir haftadır felan hatta belki geçti bir haftayı gece yatarken sürüodumm hiç bişey olmadı...bakım olarakda vazelin ondan kat kat iyi pürüzsüz yapıoo
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen missceren » Cum May 16, 2008 12:31 pm

canım üstüne istediğin kadar para koy işe yaramıyor bu dudak dolgunlaştırıcılar ben de body shop ve aquolina almıştım hiçbir işe yaramıyorlar :crybaby: daha pahalı markaları alanlar da memnun değiller ki
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Candy1 » Cum May 16, 2008 12:42 pm

bende mantıksız buluyorum canım zaten..bi kremden bi rujdan ne beklersin ne yapabilirki dudağa kandırmaca hepsi resimlerde baktım ama tatmin edici değil .. botox felan yaptırcaksın ki olur anca oda ne kadar sağlıklı tabi bilemiycem ..dudaklarımı pek takmıyorum ben ..Küçük normal geliyo bana istediğim rengide sürüyorum istediğim kadar iddaalı renkte sürebiliyorum çok şeker oluyo bence.. teyzemin kızının dudakları köfte gibi derler ya öyle dolgun ve istediği rengi süremiyo sürünce zaten bülent ersoy gibi oluyoo ..Ten rengi rujlar sürüyo ..Ve ben ten rengide severim doğallık olarak ama en çok pembe (koyu -açık farketmez) birde kırmızı ruj sürerimm çok seviyorum napim . :)
Kullanıcı avatarı
Candy1
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen antg » Cmt May 31, 2008 10:30 am

Bencede kızlar dudaklarınızla barışın :) Hepinizin dudağı eminim yüzünüze çok yakışıyordur. Ama illa da benim dudağım aşırı ince ya da kırışık diyorsanız id mineralsin dudak parlatıcısı dudaktaki çizgileri açıp hafif dolgunluk veriyor. Her makyajda süreceksiniz tabiki
antg
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen missbunny » Çrş Haz 18, 2008 3:37 pm

nurgul yesılcay bı acıklama yapmıstı dudaklarım dolgun olsun die vix kullanıorm demişti
bunu duyan ben dudaklarım dolgun olmasına ragmen deişiklk olsn angelina kıvamına geliyim die denedim :confused: önce ılık suyla dudaklarımı fırcaladım sonra vıx i surdum dudaklarım bi yandı anlatamam aglıodum az kalsn sonra surekli dudaklarımda ıslaklık hissettm elimde peçete dudaklarımı silip duruodum ve dudaklarım acık geziodum dudaklarımda en ufak bı kıpırdama olmadı bunude deneyip öğrenmiş oldum duydugum herseyi yapmazsam olmaz cunku :banana:
Kullanıcı avatarı
missbunny
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen hellokitty » Çrş Haz 18, 2008 5:21 pm

kızlar ben bi roportajda okumustum bir uzmanla yapılmıs bir roportajdı bu ve bayanlar sakın dudak dolgunlastırma ozelligi var diye iddia eden lipglosslara kozmetiklere kanmasın onlar para tuzagı. 1 tek caresi var o da iste bildigimiz dudagın icin dolgunlastırıcı madde enjekte etme.
aynı zamanda selulit kremleri de aldatmacadır. nasıl bir krem derinin altına inip seluliti yok etsin ki diye yazıyordu.
http://lifewithhk.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
hellokitty
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen drpnr » Pzr Haz 22, 2008 11:43 pm

merhaba kızlar..yaklaşık 2 gündür bağımlısı olduğum forumdaki ilk mesajım:) ben 2 adet dudak dolgunlaştırıcı denedim.bir tanesi avon'unkiydi.büyük umutlarla almamıştım zaten. nitekim beni haksız çıkarmadı.sıradan şeffaf parlatıcılardan hiç bir farkını göremedim ben.diğeri de lipojen adlı bir üründü.avona göre daha etkili olduğunu söylemeliyim ama mucize beklememek lazım.ayrıca elde ettiğiniz çok hafif dolgunluğu korumak için gün içinde sürekli tazelemeniz gerekiyor.
Kullanıcı avatarı
drpnr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Re: Dudak Dolgunlaştırıcı

Mesajgönderen durusu » Çrş Haz 25, 2008 1:55 pm

denemediğim şey kalmadı benim.önce sally hansen die bi markanınkini 2 üç saatlik bi şişme yapıyor.avonun ki çok az işe yarıyor.vix sürünce karıncalanıyor ve verdiği ferahlıktan dolayı dışa doğru oluyor hafif.karanfil yağı şişiriyo ama sonra soyulma oluyo dudaklarda ama etkisi iyi.cecile kullandım son olarak 15 günlük düzenli kullanım sonrası dolgunlaştırıyomuşş..gerçektende işe yarıyo gibi benden bu kadarcık :kissmuch: :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
durusu
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Pzr Haz 29, 2008 8:59 pm

cecilin maxi lips adı altında çıkarmış olduğu rujlar bu konuda oldukça başarılı. gunde 3 defa kullandığınızda %40 hacım sağlıyormuş.
Ben düzenli olmasada rengini beğendiğim için bir yıldır kullanıyoorum ve inanılmaz memnun kaldım uzun süre kullanın ve hacım artşını deneyımleyın derım.

VİCX ise çok ferahlatıyor ama tum etkı en fazla 1 saat...
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen milky » Pzr Haz 29, 2008 9:11 pm

viks mucize gibi kızlar ... :laugh: kullanmadığım bi diş fırcasına birazcık viks sürüyorum ve o fırcayla dudaklarımı fırcalıyorum nazikce tabi ... zaten dolgun olan dudaklarım dahada fazla dolgunlaşıyor sonrada cecile maxi lips glossumu sürüyorum enfes duruyor :yeah: bayılıyorum o görüntüyeeeee :kiss: :love10:
Kullanıcı avatarı
milky
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen deepkiss » Pzr Tem 13, 2008 10:15 am

Arkadaşlar internette gezerken dudakları anında silikonluymuş gibi büyüten bi alet buldum..Luscious Lips pump die bişey sanırım..Daha önce bilen , deneyen varsa birazcık bilgi verebilirmi?.. :blushing: ve türkiyede satılıyomu acaba böyle bişey!!..
Resim
öncesi-sonrası
Resim
buda videosu...
http://vtunnel.com/index.php/1010110A/45586d108d02495f81855504e9e73aa34a976a35ec273fe7dae6ce8d2822e5aca89008585e68341d15776
Kullanıcı avatarı
deepkiss
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Pzt Tem 14, 2008 8:12 am

cnm bu sıtede fıyatı 89.90$ ve sanırım türkıyede satışı yok başka bir sıtede tanıtım fotoğraflarındakı dudaklarda bana sanki enjekte varmış gıbı geldı.
http://www.cynthiarowland.com/overview_ll.php
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen deepkiss » Sal Tem 15, 2008 5:59 pm

çok saol cnm :blushing: keşke türkiyedede olsaydıda deneyebilseydik..
Kullanıcı avatarı
deepkiss
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Sal Tem 15, 2008 10:04 pm

cnm eğer resımdekıler aletın gerçek etkıleri ise çok başarılı bir urunmuş. Tutulursa engeç 1 yıl sonra internette satışları başlar cnm :)
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen hnducr » Sal Tem 15, 2008 11:11 pm

bende galiba yaptırcam dudaklarımı . üst dudağım çok ince netten okuyorum yorumları ama işe yarayan krem göremedim .. en güzeli kesin sonuç alacağını bildiğin bir uygulamaya para vermek ..

yaptırırsam fotoları paylaşırımmm :love10:
Kullanıcı avatarı
hnducr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Çrş Tem 16, 2008 2:56 pm

hnducr yazdı:bende galiba yaptırcam dudaklarımı . üst dudağım çok ince netten okuyorum yorumları ama işe yarayan krem göremedim .. en güzeli kesin sonuç alacağını bildiğin bir uygulamaya para vermek ..

yaptırırsam fotoları paylaşırımmm :love10:

cnm yukarıdaki ürünü mutlaka incele derim. Türkıyeye gelir zaten eğer resimler gerçekse çok işe yarıyacağa benziyor.
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen audrey » Çrş Eyl 24, 2008 11:01 pm

Bir süre önce dudak konusuna takmıştım ve çeşitli zamanlarda hem Tr'de bulunan hem de bulunmayan markalardan bir çok dudak dolgunlaştırıcı denedim, internette sayısız review okudum ve işte deneyimlerim...

Denediklerim içinde sadece freeze 24 7'nin Plump Lips'i gerçekten işe yarıyor. Diğerlerinde gördüğüm şu ki (sally hansen, body shop, karite [bir italyan markası], benefit vb.) insan kendini kandırıyor, tabiri caizse "psikolojik dolgunlaşma" yapıyorlar ancak :) Freeze 24 7'nin hem etkisi uzun sürüyor hem de çok hoş bir şekilde pembeleştiriyor. Tabi yanma da oluyor ama çok fazla değil. Yalnız kenarları taşırmamak lazım çünkü taşarsa dudak çevresi de kızarıyor palyaço gibi :p

Tr'de Boyner'de satılıyor ama sanırım 87 ytl gibi uçuk bir fiyat, sonuçta bir parlatıcı, kesinlikle değmez. Amerika'da 40 dolar ve ben eBay'den 10 dolar + 6 dolar shippingle aldım düşünün yani...

Ama dudak dolgunlaştırıcıdan büyük şeyler beklememek lazım. Küçücük dudakları Angelina Jolie yapamaz asla... Hatta bence (gerçekten işe yarayan bir dolgunlaştırıcı) daha şekilli ve dolguna yakın dudaklarda en güzel oluyor çünkü onların doğal biçimini hafifçe vurguluyor. Çok ince ve küçük dudaklarda tam ördek gibi oluyor. Zaten bence küçük dudaklar gayet sevimli...
Kullanıcı avatarı
audrey
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen BaByss » Prş Eyl 25, 2008 4:55 pm

unforgiven yazdı:kızlar sizlerle yeni bi deneyimimi paylaşmak istiorum :P bu başlıkta tarçın yağını alan ve deneyen ilk fedai olaraktan yine benzer ama daha güvenli bi formülle geri döndüm :guitar:
şimdi ben zamanında tarçın yağıyla dudaklarımı az mahvetmedim..öle dolgunlaştırıyor angelina jolie de ondan kullanıor diyorlar ama sakın diyim tek kullanmayın..1-2 gün güzel geliyor evet ama soraları değdiği her yeri yara yapıp döküyor valla :tongue: şimdi ben dudak dolgunlaştırma olayına biraz taktıım için,ehh öğrenci olduumdan da fazla pahalı bi ürün almayı düşünmüodum..lip inflation deniyim dedim..türk güzellik forumlarında pek beğenilmemiş ama yabancı forumlarda aldığı rating ve yorumlar daha iyi yöndeydi..sora hatta lip inflation xl buldum nette satışta..türkiyede yok malesef..girdim sally hansenın sitesine içeriklerini karşılaştırdım çok bi fark yoktu galiba..neyse konumuza döniyim çenem düşüyo gene :blushing:
ben tarçın yağıyla olan tahriş edici deneyimlerimden sora tarçın yağını kakao yağıyla karıştırmıştım..ehh kakao yağı dudakları zaten inanılmaz yumuşacık yapıo..gerçi ben tek sürdüğümde kokusuna dayanamıorum pek :roll: şimdi lip inflationın içinde birde zancefil geçio içeriklerde..bende naptım geçen gün..bu eskiden karışım yapıp koyduğum eski göz damlası şişeciğimi aldım (içinde tarçın ve kako yağı vardı ama tarçını fazla kaçırdıımda ve evdeki kako yağını bitirdiğimden tahriş ediodu bi kenarda duruodu öle..) içine aktardan aldığım kako ve zencefil yağından koydum..göz damlası şişesiyle acaip rahat sürülüyo dudaklara :lol: günde 5-6 kez sürüyorum en fazla..şu anki gidişattan memnunum..paylaşmak istedim..
zencefil yağının dolaşımı hızlandırma etkisi var ama tarcın yağı kadar değil..ama bu 3 ünü karıştırınca kako+tarçın yağı karışımından daha güzel oldu kesinlikle..zaten piyasadaki en hesaplı dudak dolgunlaştırıcısı lip inflation..ondada bunlara ek olarak A ve E vitaminleri var ehh onlarıda koyamadım artık..E vitamini vardıda evde bnm cildime alerji yapmıstı cesaret edemedim..
bu karışımım tek başına sürüyorum sora üstüne parlatıcı falan sürüorum gayet hoş oluyo..dudak çizgimin dışından sürüyorum çok taşmamak kaydıyla..
tabiki içinde kollajen gibi bi madde içermediği için kalıcı dolgunluk beklemeyin ama yapıpta bnm kadar sürersenizen azından 4-5 kez bişiler vaat edebilir ;)

birde dolgunluk istemeyen bayanlara yumuşatma açısından kakao yağını şiddetle tavsiye ederim bebek cildi gibi oluo dudaklar..

off çok uzatmısım kusura bakmayın :blushing:

unforgıvencm yaaa ben yazını okuyunca dayanamayıp gıttım aldım bu yağların hepsini :toofunny: karıstırdım da bı de ama suruyorum dudaklarım karıncalanmıyo bıle ben hıc bı degısıklık goremedım dudaklarımda nerde yanlıs yaptım acabaaa !!! mıktar olarak cok azıcın tarcını fazla olmakla bırlıkte yağları hepsini eşit koymaya dikkat ettim cevabını en kısa zamanda okumak dileğiyle :bye:
Kullanıcı avatarı
BaByss
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blush » Prş Eyl 25, 2008 8:53 pm

cnm ben kendı fıkrımı soyleyım `yağların markası ıyı değılse ıçı parafın dolu olduğu ıçın etkı etmez. Bundan dolayı olabılır. Palmıye,mecıtefendı.... gıbı bılınen markalar gerçek yağlar içerıyormuş :bye:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Makyaj Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir