Ünlü isimlerin kozmetik sırları

Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Moderatörler: billiejean, kartanem

Re: Ünlü isimlerin kozmetik sırları

Mesajgönderen barones » Pzt May 24, 2010 11:17 am

ben cosmoyu kapağında nur aysanla söyleşi var diye birazda almıştım ama baktım 10 tane soru tek sayfalık şey...ne biliiim saç larında kullandığı şeyleri diyetini vs yazabilirlerdi...ama neyse cosmo iyi bu ay beğendim yinede
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen november07 » Sal May 25, 2010 7:12 pm

--Sedef Avcı : Clinique Dramatically Different Moisture Lotion nemlendiricisi,MAC göz kalemi,MAC allık,
GAP'in parfümü,M.Kors Woman Parfüm

--Merve Sevi : (cildi muhteşem gerçekten) Clinique Sabun,Tonik,Krem,Johnsons Bebek Şampuanı,
MAC Allık,MAC Lipglass parlatıcı,Lancome Hypnose Parfüm,Lancome Hypnose rimel,

--Cansu Dere : Dermalogica Ultracalming Cleanser,Biotherm güneş kremi,Chanel allık,Flowerbomb parfüm

--Fahriye Evcen : Bebe nemlendirici krem

--Gülben Ergen : TBS ruj,C.Dior göz kalemi,Michael Kors Woman parfüm,

--Tuba Ünsal : Dr.Murad Narlı temizleme jeli,SPF 15 Narlı nemlendirici,Lancome Hypnose Rimel,

Bir de birkaç sayfa önce bir arkadaşımız ünlü kadın dergilerinin güzellik editörlerinin güzellik listesini yazmıştı,okurken gözlerim yoruldu valla,bu editörler ne kadar çok ürün kullanıyormuş :) eh insan bu işlerin içinde olunca ne kullanacağını şaşırır ürünlerin hızına yetişemez :)

Fakat ben asıl ELLE derigisinin editörü olan Işın Görmüş'ün ne ürünleri kullandığını merak ediyorum,ama onu henüz yazan olmamış,çok hoş biri bence çünkü,saç kesimi-makyajı-tarzı falan çok modern-genç bir havası var...acaba neler kullanıyor? :dontknow: bir gün ELLE'de açıklar umarım
Kullanıcı avatarı
november07
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen barones » Sal May 25, 2010 9:15 pm

o editörler o ürünleri bedava alıyolar da ondan...hepsi dergiye reklam verenlerden geliyo alıp alıp duruyolar...
.
Kullanıcı avatarı
barones
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ElaSel » Sal May 25, 2010 11:07 pm

Cansu Dere'yi merak ediyordum hep, sonunda okudum :)
Hangi dergide çıktı bu yazı November?

Bir de Gülse Birsel'i öğrensek yahu..dermalogica kullanıyor diye okumuştum kaç sene önce bir yerde ama bilmiyorum şimdi. :)
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen november07 » Çrş May 26, 2010 12:10 am

ElaSel yazdı:Cansu Dere'yi merak ediyordum hep, sonunda okudum :)
Hangi dergide çıktı bu yazı November?

Bir de Gülse Birsel'i öğrensek yahu..dermalogica kullanıyor diye okumuştum kaç sene önce bir yerde ama bilmiyorum şimdi. :)

Bende eski bir dergi koleksiyonu vardı,geçenlerde yenilerine yer açmak için kurtuldum çoğundan,forumda da böyle bir konu olunca aklımda kalanları yazdım...C.Dere eski bir Harper's Bazaar'daydı..C.Dere,D.Şener P.Altuğ ve F.Gülman'ın kozmetik çantalarıydı konu...Ama Cansu ve Demet'i merak ettim sadece,diğerleri tarzım değil...

Gülse Birsel'i de eski bir Süper Dergisinden biliyorum,evet Dermalogica kullanıyor dediğin gibi,Special Gel-Active Moist..makyaj-vücutta da TBS Lip & Cheek Stain,Sisley Phyto concealer,TBS Papaya Body Butter imiş favorileri :yeah:
Kullanıcı avatarı
november07
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ElaSel » Çrş May 26, 2010 2:18 pm

Teşekkür ederim canım.. :)
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blgkrvlll » Cmt May 29, 2010 6:35 pm

Jennifer Aniston
Saç bakım ürünlerinde tercih ettiği marka Alterna . BeneFit "Mocha Frosting", MAC "Frolic" ruj ve "Spice" dudak kalemi favorileri arasında.
Sarah Jessica Parker
Stila Convertible Lip Colorı ve Modelco pembe allığını severek kullanıyor. Yanaklarına hoş bir pembelik katıyor. Stilanın pink grapefruit adlı dudak parlatıcısını çok seviyor. Phytotherathrie saç bakım ürünlerinin hayranı adeta. MAC'in blotting papers ürününü sette sürekli olarak kullanıyor. Makyajda genelde Laura Mercier ürünlerini kullanıyor. Laura Mercier çok güvendiği makyözlerden biri. Cildinin güzelliğini ise Epicurean marka ürünlerine borçlu. Mutlaka güneş koruma faktörlü krem kullanıyor. Benefit marka göz kalemlerini severek kullanıyor. Elizabeth Arden Crystal Clear Lip Glossu çantasından asla eksik etmez. Dermalogica power rich ürününü mutlaka kullanır.
Drew Berrymore
Drew Berrymore Cargo markasını çok beğenerek kullanıyor. Cargo Nevis ruj ve Tonga allık favorileri arasında. Saları için Kerastase Serum Nutri-Instantı kullanıyor. Drew, ayrıca Delux Flush Stick kullanıyor. Chanel "Vamp" ve diğer koyu renk rujları ile Stila markasının dudak parlatıcıları favorileri arasında. Urban Decay markası tarafından Wedding Singer adında bir ruj yaratıldı. Cildi içinse pro Activ Solution Revitalizing toner kullanıyor.
Jessica Simpson
Jessica, Shiseido cilt bakım ürünleri kullanıyor. Cildini The Skincare Gentle Cleansing Foam ile temziliyor ve The Skincare Day Essential Moisturizer Enriched SPF 10 ile nemlendiriyor. Cildinin ışıltısını korumak için The Skincare Purifying Mask kullanıyor. Fondöten olarak MAC Face and Body Foundation kullanıyor. Kaptıcı olarak ise Shiseido The Makeup Concealer in No. 3 kullanıyor. Allık olarak Bourjois tercih ediyor. Elizabeth Ardenin Eight-Hour Cream adlı kremi vazgeçilmezi. Saç bakımında ise tercihi Kerastase ve John Frieda.
Liv Tyler
Liv Biore marka kozmetik ürünleri kullanıyor. Cildi çok ağır fondöteni kabul etmediği için ince yapıda fondöten tercih ediyor. Yves Sait Laurent kapatıcı ve rujları favorisi. Saç bakımında favori ürünü Phyto Volumizer 9 Daily Ultra Nourishing Cream. Nars "Harlow" dudak parlatıcısını çok seviyor. Beyaz göz kalemi kullanmayı çok seviyor. Liv Givenchy's Very Irresistible parfümü seviyor
kızlar internette bişey ararken denk geldim yazayım dedim önceden paylaşıldı mı bilmiyorum ama paylaşıldıysa özür dilerim şimdiden :bye:
Bilge
Kullanıcı avatarı
blgkrvlll
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pentagram » Sal Haz 01, 2010 8:17 pm

merve sevinin cildi gerçekten çok çok hoş görünüyor. :yeah:
deepbeauty
Kullanıcı avatarı
pentagram
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen zeyyyy » Çrş Haz 02, 2010 11:01 am

Selma Ergec'in neler kullandigini cok merak ediyordum.. Kendisi ile maillestim. Iste sonuc :yeah:

Parfümü comme des garcons. Makyaj ürünleri armani fond de teint, armani rimel ve mac allik ruj. Cilt bakimi icin de dermalogica kuallniyormus. Geceleri de kusburnu yagi suruyormus.. ya cok tatli biri ve her turlu sorunuzu cevapliyor.. Hic ukala degil :)
Kullanıcı avatarı
zeyyyy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen blgkrvlll » Çrş Haz 02, 2010 11:20 am

ilgilenip cevap vermesi çok hoş :yeah: onun da cildi dupduru görünüyor sahiden :yeah: bu kuşburnu yağını bi yerde daha okumuştum ama . . :dontknow:
Bilge
Kullanıcı avatarı
blgkrvlll
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cheerfully » Çrş Haz 02, 2010 12:42 pm

zeyyyy cim bende selma ergeçi merak ediyordum. görünce çok sevindim.
Kullanıcı avatarı
cheerfully
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen zeyyyy » Çrş Haz 02, 2010 2:44 pm

Bence de cok hos.. Iyi bir insan demekki:) sevecen:)
Kullanıcı avatarı
zeyyyy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen pentagram » Çrş Haz 02, 2010 8:03 pm

ya kızlar bu üzüm yağını falan bepanthen kreme karıştırma furyası çıkmış. kuşburnu ne işe yarıyorki onuda karıştırsak bepanthene :)
deepbeauty
Kullanıcı avatarı
pentagram
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ilknur5 » Çrş Haz 02, 2010 8:22 pm

gizemelin sitesinde okumuştum bende kuşburnu yağında a vitamini ve ayrıca Antioksidan özelliği varmış
Bir silgi gibi tükendim ben. Başkalarının yaptıklarını silmeye çalıştım. Mürekkeple yazmışlar oysa. Ben kurşun kalem silgisiydim ...Azaldığımla kaldım...
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blgkrvlll » Çrş Haz 02, 2010 8:24 pm

canım ben de bi blogda okumuştum ama hatırlayamadım , sahibesi şu linktekinden kullanıyordu : http://www.trilogyproducts.com/store/products/TRO20
''Bu yağ doğada vahşi olarak kendiliğinden yetişen kuşburnu bitkisinin meyvesinin çekirdeklerinden kompres yöntemiyle çıkarılıyor. Retinol (A vitamini) ve C vitamini açısından oldukça zengin bir yağ. Ayrıca omega-6 ve omega-3 içeriyor. Bu özellikleri nedeniyle cilt bakım ürünlerinde sıklıkla kullanılan bir yağ. Kuşburnu çekirdeği yağı dermatit, akne ve egzama gibi cilt hastalıkları ile erişkin cilt güneş yanığı, kırışıklıklar ve tırnak düzensizlikleri gibi problemler için de kullanılıyor. Skarların geçirilmesinde ve cilt yaşlanmasının (yaş, güneş vb etkenler nedeniyle) azaltılmasında da kuşburnu yağının etkili olduğu söylenmekte.'' demiş başka bir blog sahibesi . nemlendirici olarak kullanılıyordu sanki yanlış hatırlamıyorsam :dontknow: bepanthenle karıştırma olayını duymamıştım hiç o nasılmış ?
Bilge
Kullanıcı avatarı
blgkrvlll
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pentagram » Çrş Haz 02, 2010 8:30 pm

kızlar teşekkür ederim bilgiler için :kissmuch:

bepanthen kremi kayısı yağı yada üzüm yağı ile karıştırıp nemlendirici gibi sürüyorlarmış. :bye:
deepbeauty
Kullanıcı avatarı
pentagram
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ilknur5 » Cum Haz 11, 2010 12:01 pm

Karsinizda Ebru Destan'in yanindan ayirmadigi urunler.
Resim
1. Guerlain Terracota allık 4 season

2. Benefit Erase Paste gözaltı kapatıcısı

3. H&M Tangerine Punch ruj

4. Marks&Spencer deodorant manolia

5. The Body Shop Hemp Hand Protector el kremi

6. H&M oje colour i'm saint

7. H&M kelebek şeklinde makyaj aynası (bayılıorum şahane birşey)

8. Bioline güneş koruma kremi yanımdan asla ayırmam, ayrıca Bioline selülit kremini tavsiye ederim mucizeler yaratıyor

9. H&M Hello Kitty minik pembe lip balm

10. Victoria's Secret Mint Fresh şeker
11. Guerlian Terracota teint d'aılleurs (incecik ama kapatıcı özellikli fondoten...kokusu mis gibi, ayrıca body ürünleride var bu serinin, ışıltılı ve mükemmel)

12. Annick Goutel parfüm. Yasemin özlü aldım ve tamamen kişiye özel parfüm, meraklısıysanız bayılacaksınız...

13. Louis Vuitton ajandam

14. Araba anahtarım

15. Splenda tatlandırıcı

16. Cüzdanım

17. Mac Book laptop

18. Benefit siyah göz kalemi

19. Allık fırçam MAC

20. Saç tokam

21. Makyaj çantam sağda duran

22. Ve tüm bu ürünleri ve laptomu içine alan Lois Vuitton çantam( postacı modeli)aslında çanta degil, resmen bavul pozisyonunda yaşıyorum :)
Bir silgi gibi tükendim ben. Başkalarının yaptıklarını silmeye çalıştım. Mürekkeple yazmışlar oysa. Ben kurşun kalem silgisiydim ...Azaldığımla kaldım...
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pentagram » Cum Haz 11, 2010 8:17 pm

ilknurcum çok iyi yapmışsın bunu bulmakla canım. ben hep merak ediyordum fondotenini bakıcam hemen nasıl birşeymiş :)
deepbeauty
Kullanıcı avatarı
pentagram
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ladia » Cmt Haz 12, 2010 10:28 am

Ben de Ömür Gedik'i merak ediyorum, yüz hatları çok yapay geliyor ama bugün gördüğüm makyajı çok güzeldi
ladia
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ilknur5 » Cmt Haz 12, 2010 9:56 pm

beğendiğine sevindim pentegramcığım :bye:
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pentagram » Pzr Haz 13, 2010 8:23 am

ömür gediğe gıcık oluyorum ben ama cildi güzel :bye:
deepbeauty
Kullanıcı avatarı
pentagram
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ElaSel » Pzr Haz 13, 2010 10:48 pm

Selma Ergeç'in parfümünü hiç duymadım, Türkiye'de var mı bu marka :dontknow:
Ebru Destan'ın sağdaki siyah çantasının önünde duran pembe şişe oje mi, rengi çok tatlı ama markasını anlamadım :confused: :)
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ilknur5 » Pzt Haz 14, 2010 10:29 am

ElaSelcim ojenin markası H&M
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ElaSel » Pzt Haz 14, 2010 12:46 pm

Hiç duymadım, eczanelerde mi satılıyor o :confused:
Sağol canım bu arada :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ilknur5 » Pzt Haz 14, 2010 6:16 pm

bende ilk duydum canım H&M kozmetik olayından birhabersizim :dontknow:
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Asdasfd » Pzt Haz 14, 2010 6:53 pm

H&M yurtdışında Türkler tarafından alışveriş yapılmadan dönülmeyen, zara ayarında bi giyim firması kızlar, ancak kozmetik ürünleride var. Kasım ayı gibi İstanbul'da bi şubesi açılacakmış, kimbilir belki makyaj malzemeleride gelir
Asdasfd
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen ElaSel » Pzt Haz 14, 2010 6:59 pm

Teşekkür ederim :huggs:
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen hacer76 » Prş Haz 17, 2010 2:01 pm

YASEMİN ERGENE : Channel change
GÜLSE BİRSEL : Fantasy (britney spears), alien
SİBEL CAN : Armani she
HÜLYA AVŞAR : Channel no 5, optium
ÇAĞLA ŞİKEL : Flowersboom, Daisy
EBRU SALLI : Hipnotic posion, Bvlgari jasmin noir,cinema
TÜLİN ŞAHİN : Kenzo summer , amor amor
ÖZGE ÖZBERK : miss dior cherrie,noa
DOLUNAY SOYSERT : Armani she
SEZEN AKSU : D&G the one
NÜKHET DURU : Gucci rush
NEHİR ERDOĞAN : Ultraviolet
HANDE ATAİZİ : Allure

evdekileri dergileri karıştırırken sizler için yazdım çalışmalara devam :huggs:
hacer76
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ElaSel » Cum Haz 18, 2010 12:52 am

Sezen Aksu'yu ilk defa öğrendim :) ..acaba cilt bakımında makyajda neler kullanıyor?

Sibel Can ve Çağla Şıkel ise Narciso kullanıyor diye duymuştum önceden :bye:
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ilknur5 » Cum Haz 18, 2010 1:06 am

bence bu eski dergilerden alıntı sanırım
Kullanıcı avatarı
ilknur5
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pentagram » Cmt Haz 19, 2010 7:51 pm

ElaSel yazdı:Sezen Aksu'yu ilk defa öğrendim :) ..acaba cilt bakımında makyajda neler kullanıyor?

Sibel Can ve Çağla Şıkel ise Narciso kullanıyor diye duymuştum önceden :bye:

sezen aksunun cildini beğeniyormusun elaselcim?
deepbeauty
Kullanıcı avatarı
pentagram
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ElaSel » Pzt Haz 21, 2010 2:59 pm

Beğenmem ama işte o Sezen Aksu ya, her şeyini merak ediyor insan..gizemli kadın :laugh:
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pentagram » Pzt Haz 21, 2010 8:41 pm

bende şaşırmıştım elaselcim. çünkü sezen aksunun hayran kalınacak bir cildi yok bana göre. nilgün belgün desen o yaş katagorisinde bir numara. ışıl ışıl diri bir cilt. :)
deepbeauty
Kullanıcı avatarı
pentagram
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ElaSel » Pzt Haz 21, 2010 8:48 pm

Evet canım. Yani mesela hangi şampuanı kullanıyor, hangi makyaj malzemelerini kullanıyor ya da hangi markalar favorisi falan merak ediyorum..hiç bilmiyoruz..hep müzik hep müzik yahu :toofunny: :toofunny:
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen hacer76 » Çrş Haz 23, 2010 3:55 pm

ilknur5 yazdı:bence bu eski dergilerden alıntı sanırım

Evet canım evde duruyorlardı öyle temizledim ama bu senenin dergileriydi :kissmuch:
hacer76
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ElaSel » Cmt Haz 26, 2010 2:20 pm

Bugün gazetenin ekinde okudum. Ceyda Düvenci Rare Blossom cilt bakım ürünlerini kullanıyormuş. Netten baktım sitesine, meğer tamamı sertifikalı ilk Türk organik cilt bakım markasıymış. Hiç duydunuz mu önceden..ben şimdi duydum, haberim yoktu :dontknow: ürünlerin içeriği güzele benziyor ama hiç cilt tipine göre sınıflandırılmamış ..temizleme jeline bakayım dedim ama sadece tek ürün vardı..nemlendiriciler de öyle :confused:
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pachalbel » Cmt Haz 26, 2010 3:14 pm

Ben bu markayı bir ara bir sitede okudum, yeni çıkan ürünlerin tanıtımını yapan bir site. Yazıyı kaleme alan site yetkilisi üretim tesisini gezdiğini, ve bazı ürünleri test ettiğini söylemiş. Çok ta beğenmiş üretim şartlarını. Boynerlerde satılacağı yazıyor hatta.

Sitesine şimdi tekrar baktım senin dediğin gibi cilt tiplerine göre bir ayrım yapılmamış, nemlendirici temizleyici hepsi tek çeşit, bu ilginç geldi bana. Yani o nemlendirici yağlandıracak mı, matlaştıracak mı, yoğun nem mi verecek? Hangi cilt tipine ve isteğe karşılık verceek? Çünkü hepimizin cilt tipi ve cilt tipimizin ihtiyaçları farklı.

Siteye baktım, organik kayısı ve üzüm çekirdeği yağlarını merak ettim, ben genel olarak yağları seviyorum ama orijinalini bulmak zor oluyor, çoğuna da güvenemiyorum. Belki bunlar denenebilir.
http://twitter.com/onorr
Kullanıcı avatarı
pachalbel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ElaSel » Cmt Haz 26, 2010 5:39 pm

Belki bir de zeytin yaprağı özlü gündüz kremi ( tek nemlendirici bu sanırım :) )
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pachalbel » Cmt Haz 26, 2010 5:49 pm

Az önce tekrar arattım Google'da merakımdan :) ürün samplelarını uygun fiyata yolluyorlarmış telefonla irtibat kurunca
Kullanıcı avatarı
pachalbel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ElaSel » Cmt Haz 26, 2010 5:54 pm

Merkezden mi gönderiyorlar acaba?
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pachalbel » Cmt Haz 26, 2010 5:59 pm

Bilmiyorum ama büyük ihtimalle öyledir çünkü belli başlı bir satış noktası yok gibi internetten bakınca, belki AVM'ler'de falan vardır :dontknow:
Kullanıcı avatarı
pachalbel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ElaSel » Cmt Haz 26, 2010 6:04 pm

Ankara'da sadece Arcadium AVM'de varmış, sordum ben sabah..aslında ilgimi çekti bu ürünler ama hangi ürünü hangi ciltte işe yarar onu anlayamadım pek..belki ileride gider yerinde incelerim :)
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pachalbel » Cmt Haz 26, 2010 6:09 pm

Boyner'in online satış sitesinde varmış şimdi baktım :) o zaman Boyner'de de vardır, kayısı yağı ilgimi çekti benim de, haftaarası bir Boyner'e gidip teftiş yapayım :laugh:
Kullanıcı avatarı
pachalbel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ElaSel » Cmt Haz 26, 2010 6:11 pm

Aktarlarda satılan yağlar sence sahte mi oluyor?
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pachalbel » Cmt Haz 26, 2010 6:19 pm

Ben birkaç kere aldım ama ne biliyim sanki alkol varmış gibiydi içinde çok fazla, tabii nerden aldığımıza da bağlı. Ben gelişigüzel birkaç aktardan aldım, hepsi bana birbirini kötüledi, o sahte satıyor, o içine alkol karıştırıyor diye. 5e satan da var 40a satan da. Ve ürünlerde hani koruma bandı kapağı vs. yoktu. Herşey gelebiliyor insanın aklına :dontknow:
Kullanıcı avatarı
pachalbel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ElaSel » Cmt Haz 26, 2010 6:50 pm

Hmm..o yüzden önce yağlara yöneldin sen ;) .. o kadar ürün arasında niye sadece yağları tercih ettin diye şaşırmıştım ben de, anladım şimdi :)
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen pachalbel » Cmt Haz 26, 2010 7:14 pm

Evet, yağ araşındayım ;)
Kullanıcı avatarı
pachalbel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen ElaSel » Cmt Haz 26, 2010 8:01 pm

ok :)
Kullanıcı avatarı
ElaSel
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dolcegabbana » Cmt Haz 26, 2010 8:02 pm

kızlar bu resimdekiler karl lagerfeld 2010 sonbahar/kış defilesinde kullanılan ürünlerin bir kısmı...herzamnki gibi fondöten olarak armani luminous silk tercih edilmiş ve bunla beraber givenchy fondöten de var.laura mercer ürünlerini hiç kullanmadığım için diğer ürünleri tanıyamadım :dontknow:
Resim
Kullanıcı avatarı
dolcegabbana
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen louboutin » Cmt Haz 26, 2010 8:07 pm

cnm bence onlar LM allıklar ben de var aynısı sekıl olarak kare seklınde aynalı cok sırın kutuları var :bye: en ondekı beyaz sey de bence sabıtleyıcı beyaz pudraa ama lm de boyle bısey gormedım bıldıgım Lm nın mıneral sabıtleyıcısı var boyle katı yok :bye:
Kullanıcı avatarı
louboutin
KoKoŞ
KoKoŞ

ÖncekiSonraki

Dön Makyaj Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir