Göz Kalemi II

Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Moderatörler: billiejean, kartanem

Re: Göz Kalemi II

Mesajgönderen nurkelebek » Cmt Kas 01, 2008 11:18 pm

kosem yazdı:göz kaleminde pupa ve clinique quickly for eyes ı tek geçerim arkadaşlar
ayrıca eyeliner kullanmada sıkıntı çeken arkadaşlara da mac fluidline ı şiddetle öneririm ;)

kosem bu önerdiğin kalemleri göz içine çekebiliyormuyuz? hani böle simsiyah ve çok net duran siyah bir kalem arıyorum da ...ve akmaması önemli...sen içe mi kullanıyorsun canım??
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kosem » Cmt Kas 01, 2008 11:25 pm

nurkelebek yazdı:
kosem yazdı:göz kaleminde pupa ve clinique quickly for eyes ı tek geçerim arkadaşlar
ayrıca eyeliner kullanmada sıkıntı çeken arkadaşlara da mac fluidline ı şiddetle öneririm ;)

kosem bu önerdiğin kalemleri göz içine çekebiliyormuyuz? hani böle simsiyah ve çok net duran siyah bir kalem arıyorum da ...ve akmaması önemli...sen içe mi kullanıyorsun canım??

nurcum pupa ve clinique rahatlıkla göz içine kullanabiliyorum ama hassasiyeti olanlara özellikle clinique tavsiye ederim, göz içine ve dışına çok rahat kullanıyorum, her iki markanın siyahı da beni tatmin ediyor açıkcası nurcum ;)
Kullanıcı avatarı
kosem
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nurkelebek » Cmt Kas 01, 2008 11:43 pm

kosem canım şimdi bu kaleme çilekten bakıyorum da tam olarak adı ne? yarınboynerden bakıcam?oukliner for eyes mi?
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kosem » Cmt Kas 01, 2008 11:49 pm

nurkelebek yazdı:kosem canım şimdi bu kaleme çilekten bakıyorum da tam olarak adı ne? yarınboynerden bakıcam?oukliner for eyes mi?

ay ben ne yazmışım quickly nerden çıktı yav :toofunny: hakkaten gözlemine hayran kaldım evet nurcum yalnız ona liner ekliyelim Quickliner For Eyes :kissmuch:

hatta sana link vereyim nurcum renkleri tek tek incele istersen
http://tr.strawberrynet.com/makeup.aspx ... =3296#3296
Kullanıcı avatarı
kosem
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen blackbat » Cmt Kas 01, 2008 11:50 pm

carminanın kalemlerini bende beğeniyorum..2kalem alana bi kalem bedavaydı almıştım..siyah lacivert morda hediyesini almıştım..çok güzeller akmıyorlar..carmina mystical eyeliner kalem...simli değil benimkiler..gözümün üstüne çektiğimde her kalem gözkapağıma bulaşırdı kötü dururdu..ama carminada böyle bişey olmadı..siyah kalemide göz içine sürülüyor dağılmıyor simsyah oluyor benimde hassas gözüm ama hiçbişey olmadı..emily ve loreal kalemlerini kullandığımda göz kaşıntısından ve yanmasından duramıyordum.....
Kullanıcı avatarı
blackbat
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cupcake82 » Cmt Kas 01, 2008 11:59 pm

ben ilk defa alıyorum,gerçekten çok başarılı buldum carminanın kalemlerini :love10:
Kullanıcı avatarı
cupcake82
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dishyyy » Pzr Kas 02, 2008 11:38 am

ben de göz altına kirpik diplerine sürmekiçin, "akmayan" siyah kalem arıyorum, böyle smoky eye görünümü yaratmak için... Elizabeth Arden Smokey eye pencil die bi ürün varmış, kullanan var mı akma oluo mu, bir de chanel ii dediler başka var mı bildiğiniz ?
Kullanıcı avatarı
dishyyy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tazz » Çrş Kas 05, 2008 4:17 pm

ya kızlar beyaz göz kalemine merak sardımda :blushing: kullanan vardır mtlka aranızda, nası bi etki yaratıo gözde, bide hangi marka kullanıosunz? her renk göze yakışıomu? :dontknow:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Emi06 » Çrş Kas 05, 2008 5:18 pm

canım beyaz kalem gozleri küçük olanların gözlerini daha buyuk gosterir.. bi de ii bi kalem almalı yoksa yapay durabiliyor..ben carmina almıştım gozlerimde küçük ama bir türlü içime sinmiyor sürünce garip hissediyorum..beyaz kalemi goz içine çekeceksin kürpik diplerine de makyajına uygun kalem çekersin..
Kullanıcı avatarı
Emi06
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melc » Çrş Kas 05, 2008 5:22 pm

Tazzcım bende bourjoisin beyaz simli göz kalemi var gözpınarlarımda kullanıyorum simleri falan cokda hoş göziçine cektiğinde daha büyük gösteriyor ama simli yapıda oldugu için birazcık rahatszlık verebilir ama simsizleride vardır hatta bitarafı siyah bitarafı beyaz kalemi var yapısını bilmiyorum ama benimde listemde olan biürün ama başka marka kullanıp memnun kalanlar yorum yapar sanırım onlar senin için daha yol gösterici olur ;)
------ MelBaGs.BlogSpoT ------
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Çrş Kas 05, 2008 6:05 pm

Emi06, meldacm teşekkr ederm cwplarnız için :kissmuch: bnm gözlerim iri biras, hoş durmayabilir demekki o zaman :confused: en iisi ben gidip bi deniyim önce ona göre alıym :bye:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen missceren » Çrş Kas 05, 2008 11:28 pm

canım gerçekten de denemeden alma.senin de gözlerin benimki gibi koyu renk ben sürünce hiç hoş durmamıştı :dontknow: ben kendi yaptığımı anlatiyim sen de dene gözlerimiz benziyor birbirine :blushing: ben içine siyah sürüyorum normalde küçük gösterir ama zaten gözlerimiz çok ufak değil altına da yani gözün dışına da yeşil sürüyorum..yeşili tek sürünce biraz soluk duruyor siyahla tamamlaynca çok hoş oluyor..sen becerebiliyorsun üstüne de siyah eyeliner sür bence çok hoş olur..uzun süreli göz makyajı denemelerimden sonra bulduğum en güzel yöntem bu oldu anlatiyim istedim :blushing:
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Çrş Kas 05, 2008 11:57 pm

burçakcm senden dinlemem daha ii oldu cnm haklısın :yeah: yeşil göz kalemiyle anlattgın makyajı bnde yapıorum arada, cidden cok yakışıo yeşil kalem bizim gözlermize ;) ( mütevazılıkda akıo bu gece benden ama nyse bakalım :laugh: )
eyeliner olayna gelince, cnm yarın sen okuldan dönerken kendine bi flormar eyeliner pen al da gel eve, gör bak nası kolay&nası güzel oluo onu uygulaması :yeah:
beyaz kalemdende vazgectm :nanik:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen missceren » Prş Kas 06, 2008 12:26 am

canım almıştım flormar hemen kurudu ondan tekrar almak istemedim ama herkes memnun demek benimki bir şanssızlık sonucu olmuş demekki..tekrar alayım okuldan sonra :kissmuch: :bye:
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Prş Kas 06, 2008 12:30 am

ya forumda kurumasından şikayet eden cok aslında cnm ama bende öle bi sorun olmadı :confused:
eyeliner senin gözlerinede cok yakışır burcakcm ondan bi dene diorum :bye:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen EnchanteD » Prş Kas 06, 2008 12:34 am

tazz tam beyaz değil de bourjois in gümüş kalemi var ben de göz pınarlarıma kullanıyorum özellikle,bazen de göz içime sitah sürüp göz altına da bu kalemi kullanıyorum çok hoş oluyor bi dene istersen.
metalik gümüş de beyaza yakın zaten ve çok daha iyi duruyor
Kullanıcı avatarı
EnchanteD
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen melc » Prş Kas 06, 2008 12:38 am

canım bourjoisin hangi serisinde gümüş kalemi öyle güsel anlatmışsınki merak ettim hatta nette resmi falan varmıki :blushing:
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Prş Kas 06, 2008 12:42 am

EnchanteD teşkkr edrm önerin için, boynere gittgmde bakıym bu kaleme ;)
bu seride en sagdaki heralde??
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Prş Kas 06, 2008 12:47 am

hımm bende bakayım bu kaleme bu serisi biraz sert acıkcası pek memnun deilim ama bu rengi görmedim yada dikkat etmemişim teşekkürler Tazzcım :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen EnchanteD » Prş Kas 06, 2008 12:49 am

evet bu seri canım en sağdaki,
diğer renklerini denemedim ama bu çok çok yumuşak
Kullanıcı avatarı
EnchanteD
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen melc » Prş Kas 06, 2008 12:51 am

hımm bendeki neden bu kadar sert acaba sağdan 4.acık moru almıstım canım bende inanılmaz sert alırken dikkatde etmemişim kullanamıyorum diebilirim bakıcam bu renge ;) teşekkürler
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Prş Kas 06, 2008 12:57 am

rica ederm meldacm ;)
ya ben kullanmadm ama resme bakar bakmas nedense bendede cok sert bi kalem izlenimi yarattı :confused:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen EnchanteD » Prş Kas 06, 2008 3:36 am

kızlar belki de o kadar sivrildiği için öyle görünüyordur,inanın yumuşacık.Ben de flormar aynı renk kalem de var asıl o sert o kadar sertki çok acıdığını hissediyorum sürerken göz altlarım kuruyacak
Kullanıcı avatarı
EnchanteD
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen blush » Prş Kas 06, 2008 7:42 am

Ben de geçenlerde Cecıle eyalıner pen aldım bekledığımden de ıyı çıktı. Forumda kullanan arkadaslar vardı zaten. Bır de fume rengı göz kalemı vardı onuda beğendım cok guzel bır renktı
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bunny » Prş Kas 06, 2008 8:27 am

Kızlar Bourjois Tekin Acar'da oluyor mu?
Kullanıcı avatarı
bunny
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen EnchanteD » Prş Kas 06, 2008 8:40 am

blush yazdı:Ben de geçenlerde Cecıle eyalıner pen aldım bekledığımden de ıyı çıktı. Forumda kullanan arkadaslar vardı zaten. Bır de fume rengı göz kalemı vardı onuda beğendım cok guzel bır renktı
cecile füme kaleme ben de hastayım durmadan bitirip aldığım tek kalemm
Kullanıcı avatarı
EnchanteD
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen hacero » Prş Kas 06, 2008 9:56 am

blush yazdı:Ben de geçenlerde Cecıle eyalıner pen aldım bekledığımden de ıyı çıktı. Forumda kullanan arkadaslar vardı zaten. Bır de fume rengı göz kalemı vardı onuda beğendım cok guzel bır renktı

arkdaşlar bu eyeliner pen leri üst kirpiklerinizin dipleri için kullanıyorsunuz dimi?çünkü üst göz kapağıma makyaj yapma özürlüyüm hele de eyeliner.. :confused: ama bunların uygulaması rahatsa ben de almayı düşünüyorum çünkü eyeliner gözlerimi daha büyük ve güzel gösteriyor.. :bye:
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen EnchanteD » Prş Kas 06, 2008 10:02 am

hacero neden mac fluidliner kullanmıyorsun?inan o iyisi hem ben de özürlüydüm ama bununla o kadar kolay ki
Kullanıcı avatarı
EnchanteD
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen hacero » Prş Kas 06, 2008 10:08 am

EnchanteD yazdı:hacero neden mac fluidliner kullanmıyorsun?inan o iyisi hem ben de özürlüydüm ama bununla o kadar kolay ki

ayyy o bi de fırçayla fana sürülüyor dimiii?hiç beceremem gibime geliyor..ellerim titriyor..göz kalemini bile zor çekiyorum.. :confused:
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen tazz » Prş Kas 06, 2008 10:11 am

bunny yazdı:Kızlar Bourjois Tekin Acar'da oluyor mu?

bildgm kdarıyla bitek boynerlerde cnm :bye:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen blush » Prş Kas 06, 2008 10:42 am

Hacero,
Aslında ben de cok becerıklı değılım ama kalem yumuşak bır de arkasında sungerı var sonra dağıtabılıyorsun. Henuz cok ıyı yapamıyorum ama el alşıyor zamanla
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen hacero » Prş Kas 06, 2008 10:53 am

blush yazdı:Hacero,
Aslında ben de cok becerıklı değılım ama kalem yumuşak bır de arkasında sungerı var sonra dağıtabılıyorsun. Henuz cok ıyı yapamıyorum ama el alşıyor zamanla

tamam canım aldım onu listeme..bakacağım bu akşam inşallah..teşekkür ederim.. :kiss:
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen blush » Prş Kas 06, 2008 11:17 am

Rica ederım cnm. yapa yapa öğreneceğiz sanırım :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
blush
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen loulou » Prş Kas 06, 2008 3:56 pm

Kış gelince soguktan,kalemlerin ucu taş gibi oluyor ve sürümü inanılmaz zorlaşıyor...Bu durumda ne yapıyorsunuz?
Kullanıcı avatarı
loulou
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen patty » Prş Kas 06, 2008 5:07 pm

carmina göz kalemlerini tek geçerim. bitirim tekrar aldığım şeylerden biri de carmine koyu kahve göz kalemi :love10:
Kullanıcı avatarı
patty
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen Marjolaine » Prş Kas 06, 2008 6:01 pm

loulou sürmeden önce kalemin ucunu iki parmağının arasına alıp ısıtabilirsin, o zaman yumuşuyor :bye:
Kullanıcı avatarı
Marjolaine
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen photographer » Cum Kas 07, 2008 12:24 am

sertleşen kalemleri birde çakmakla ısıtın ucunu sora düzeliyor çok güzel kolayca sürülüo ;) :bye:
‎"Sen bilmezsin.. O bilmez.. Hiç kimse bilmez, bilemez.. Hatta Ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir".
Kullanıcı avatarı
photographer
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen prettyiklim » Cum Kas 07, 2008 1:02 am

Kızlar ya ne yöntemler varmış da benim haberim yokmuş...Siz çok yaşayın :yeah:
Kullanıcı avatarı
prettyiklim
SüsLü
SüsLü

Mesajgönderen EnchanteD » Cum Kas 07, 2008 1:16 am

hacero ben eyeliner olarak kullanmak istemediğim zaman göz kaleminin ucunu hafif fluidline a batırıyorum ve normal göz kalemi gibi kullanıyorum,İnanılmaz kalıcı
Kullanıcı avatarı
EnchanteD
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen hacero » Cum Kas 07, 2008 5:37 pm

EnchanteD yazdı:hacero ben eyeliner olarak kullanmak istemediğim zaman göz kaleminin ucunu hafif fluidline a batırıyorum ve normal göz kalemi gibi kullanıyorum,İnanılmaz kalıcı

saol canım :kiss: ama onu kullanacak kadar profesyonel hissetmiyorum kendimi... :nanik: şu eyeliner penler daha çok aklıma yattı sanki..yine de merak etmiyor değilim..fırsat bulursam deneyeceğim.. :bye:
Kullanıcı avatarı
hacero
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen aspirin » Pzr Kas 09, 2008 12:12 pm

veritanın siyah göz kalemini şiddetle tavsiye ediyorum siyahta tek geçiyorum hassas gözlere de uygun :love10:
Kullanıcı avatarı
aspirin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen bruno » Pzr Kas 09, 2008 4:58 pm

estee lauder'in siyah göz kalemini çok beğendim. biraz sert ama belirgin makyajda çok güzel oluyor dağılmıyor.
Kullanıcı avatarı
bruno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen xgirl » Pzr Kas 09, 2008 5:03 pm

bruno yazdı:estee lauder'in siyah göz kalemini çok beğendim. biraz sert ama belirgin makyajda çok güzel oluyor dağılmıyor.

arkası süngerli olanı mı diyosun ben de onun laciverti varama göz içine çekilmicek kadar sert :pisik:
Kullanıcı avatarı
xgirl
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen bruno » Pzr Kas 09, 2008 5:31 pm

evet canım arkası süngerli ama o kadar sert gelmedi bana :confused:
Kullanıcı avatarı
bruno
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen lenin » Pzr Kas 09, 2008 6:23 pm

bana kaliteli göze zarar vermicek siyah kalem lazım. mac düşünüyorum ama bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim kızlar.
lenin
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen pamuksekerr » Pzr Kas 09, 2008 7:10 pm

selam kızlar:) ben givenchy siyah göz kalemi kullandım çok uzun süre tek kelimeyle mükemmel.. ama o bittiği zaman bulamadığımda ise flormarın siyah göz kalemini aldım o da givenchyi pek aratmıyor diyebilirim:)

ayrıca geçen gün kalemtraş ve allık fırçası ararken body shopta füme renkli göz kalemi gördüm ve dayanamayıp aldım :love10: onunda sürümü çok güzel rengi zaten güzel;) bu arada body shop un kalem traşı da çok güzelmiş ;) :bye:
Kullanıcı avatarı
pamuksekerr
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen amanitaverna » Pzr Kas 09, 2008 8:02 pm

göz kalemi diyince aklıma ilk gelen kesinlikle max factor özellkle charcolar grey rengi çok gzl gri lacivert karışımı bi kalem hem kalem hem far gibi kullanabiliorum çok youn ve diğer kalemler hmn emildiği halde max factor uzun süre dayanıklı hatta syh rengi sürme den farksızdr yanee o kdr youn :)
Kullanıcı avatarı
amanitaverna
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen MrsLavinia » Pzr Kas 09, 2008 10:55 pm

Selam :) Acaba 24 saat etkili olan falan göz kalemleri var mı ? Yani böyle silsem bile kesinlikle çıkmaması lazım.Lisede göz kalemine kızıyorlar ama benim kirpiklerim çok az olduğu için gözlerimin altı bembeyaz ve ben bu durumdan çok şikayetçiyim.Yakalandığımda müdür yardımcısı sildiğinde göz kalemi çıkmazsa iyi olur. :) Yardımcı olabilir misiniz, ne yapabilirim ? :(
MrsLavinia
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen ofelya » Pzr Kas 09, 2008 11:11 pm

mrslavinia henüz 24 saat duran kalem üretilmedi :) clinique var ama silince her kalem gibi çıkar.bence kötü durmuyordur gözlerin.o yaşlarda doğallık daha iyi daha çok yakışıyor :yeah:
ofelya
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen bruno » Pzr Kas 09, 2008 11:20 pm

makyaj dünyası henüz bunu yapamadı canım :) belki waterproof ve carbon ürünler daha uzun dayanırlar ama yine de bi dağılma olur sildiğinde.
Kullanıcı avatarı
bruno
BaKımLı
BaKımLı

ÖncekiSonraki

Dön Makyaj Ürünleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir