Göz Kalemi II

Bu bölümde kullanmış olduğunuz makyaj ürünleri hakkında yorum yapabilir, yeni ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Moderatörler: billiejean, kartanem

Re: Göz Kalemi II

Mesajgönderen nurkelebek » Cmt Kas 01, 2008 11:18 pm

kosem yazdı:göz kaleminde pupa ve clinique quickly for eyes ı tek geçerim arkadaşlar
ayrıca eyeliner kullanmada sıkıntı çeken arkadaşlara da mac fluidline ı şiddetle öneririm ;)

kosem bu önerdiğin kalemleri göz içine çekebiliyormuyuz? hani böle simsiyah ve çok net duran siyah bir kalem arıyorum da ...ve akmaması önemli...sen içe mi kullanıyorsun canım??
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kosem » Cmt Kas 01, 2008 11:25 pm

nurkelebek yazdı:
kosem yazdı:göz kaleminde pupa ve clinique quickly for eyes ı tek geçerim arkadaşlar
ayrıca eyeliner kullanmada sıkıntı çeken arkadaşlara da mac fluidline ı şiddetle öneririm ;)

kosem bu önerdiğin kalemleri göz içine çekebiliyormuyuz? hani böle simsiyah ve çok net duran siyah bir kalem arıyorum da ...ve akmaması önemli...sen içe mi kullanıyorsun canım??

nurcum pupa ve clinique rahatlıkla göz içine kullanabiliyorum ama hassasiyeti olanlara özellikle clinique tavsiye ederim, göz içine ve dışına çok rahat kullanıyorum, her iki markanın siyahı da beni tatmin ediyor açıkcası nurcum ;)
Kullanıcı avatarı
kosem
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen nurkelebek » Cmt Kas 01, 2008 11:43 pm

kosem canım şimdi bu kaleme çilekten bakıyorum da tam olarak adı ne? yarınboynerden bakıcam?oukliner for eyes mi?
Kullanıcı avatarı
nurkelebek
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen kosem » Cmt Kas 01, 2008 11:49 pm

nurkelebek yazdı:kosem canım şimdi bu kaleme çilekten bakıyorum da tam olarak adı ne? yarınboynerden bakıcam?oukliner for eyes mi?

ay ben ne yazmışım quickly nerden çıktı yav :toofunny: hakkaten gözlemine hayran kaldım evet nurcum yalnız ona liner ekliyelim Quickliner For Eyes :kissmuch:

hatta sana link vereyim nurcum renkleri tek tek incele istersen
http://tr.strawberrynet.com/makeup.aspx ... =3296#3296
Kullanıcı avatarı
kosem
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen blackbat » Cmt Kas 01, 2008 11:50 pm

carminanın kalemlerini bende beğeniyorum..2kalem alana bi kalem bedavaydı almıştım..siyah lacivert morda hediyesini almıştım..çok güzeller akmıyorlar..carmina mystical eyeliner kalem...simli değil benimkiler..gözümün üstüne çektiğimde her kalem gözkapağıma bulaşırdı kötü dururdu..ama carminada böyle bişey olmadı..siyah kalemide göz içine sürülüyor dağılmıyor simsyah oluyor benimde hassas gözüm ama hiçbişey olmadı..emily ve loreal kalemlerini kullandığımda göz kaşıntısından ve yanmasından duramıyordum.....
Kullanıcı avatarı
blackbat
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen cupcake82 » Cmt Kas 01, 2008 11:59 pm

ben ilk defa alıyorum,gerçekten çok başarılı buldum carminanın kalemlerini :love10:
Kullanıcı avatarı
cupcake82
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen dishyyy » Pzr Kas 02, 2008 11:38 am

ben de göz altına kirpik diplerine sürmekiçin, "akmayan" siyah kalem arıyorum, böyle smoky eye görünümü yaratmak için... Elizabeth Arden Smokey eye pencil die bi ürün varmış, kullanan var mı akma oluo mu, bir de chanel ii dediler başka var mı bildiğiniz ?
Kullanıcı avatarı
dishyyy
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen tazz » Çrş Kas 05, 2008 4:17 pm

ya kızlar beyaz göz kalemine merak sardımda :blushing: kullanan vardır mtlka aranızda, nası bi etki yaratıo gözde, bide hangi marka kullanıosunz? her renk göze yakışıomu? :dontknow:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen Emi06 » Çrş Kas 05, 2008 5:18 pm

canım beyaz kalem gozleri küçük olanların gözlerini daha buyuk gosterir.. bi de ii bi kalem almalı yoksa yapay durabiliyor..ben carmina almıştım gozlerimde küçük ama bir türlü içime sinmiyor sürünce garip hissediyorum..beyaz kalemi goz içine çekeceksin kürpik diplerine de makyajına uygun kalem çekersin..
Kullanıcı avatarı
Emi06
Güzelliğine Düşkün
Güzelliğine Düşkün

Mesajgönderen melc » Çrş Kas 05, 2008 5:22 pm

Tazzcım bende bourjoisin beyaz simli göz kalemi var gözpınarlarımda kullanıyorum simleri falan cokda hoş göziçine cektiğinde daha büyük gösteriyor ama simli yapıda oldugu için birazcık rahatszlık verebilir ama simsizleride vardır hatta bitarafı siyah bitarafı beyaz kalemi var yapısını bilmiyorum ama benimde listemde olan biürün ama başka marka kullanıp memnun kalanlar yorum yapar sanırım onlar senin için daha yol gösterici olur ;)
------ MelBaGs.BlogSpoT ------
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Çrş Kas 05, 2008 6:05 pm

Emi06, meldacm teşekkr ederm cwplarnız için :kissmuch: bnm gözlerim iri biras, hoş durmayabilir demekki o zaman :confused: en iisi ben gidip bi deniyim önce ona göre alıym :bye:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen missceren » Çrş Kas 05, 2008 11:28 pm

canım gerçekten de denemeden alma.senin de gözlerin benimki gibi koyu renk ben sürünce hiç hoş durmamıştı :dontknow: ben kendi yaptığımı anlatiyim sen de dene gözlerimiz benziyor birbirine :blushing: ben içine siyah sürüyorum normalde küçük gösterir ama zaten gözlerimiz çok ufak değil altına da yani gözün dışına da yeşil sürüyorum..yeşili tek sürünce biraz soluk duruyor siyahla tamamlaynca çok hoş oluyor..sen becerebiliyorsun üstüne de siyah eyeliner sür bence çok hoş olur..uzun süreli göz makyajı denemelerimden sonra bulduğum en güzel yöntem bu oldu anlatiyim istedim :blushing:
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Çrş Kas 05, 2008 11:57 pm

burçakcm senden dinlemem daha ii oldu cnm haklısın :yeah: yeşil göz kalemiyle anlattgın makyajı bnde yapıorum arada, cidden cok yakışıo yeşil kalem bizim gözlermize ;) ( mütevazılıkda akıo bu gece benden ama nyse bakalım :laugh: )
eyeliner olayna gelince, cnm yarın sen okuldan dönerken kendine bi flormar eyeliner pen al da gel eve, gör bak nası kolay&nası güzel oluo onu uygulaması :yeah:
beyaz kalemdende vazgectm :nanik:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen missceren » Prş Kas 06, 2008 12:26 am

canım almıştım flormar hemen kurudu ondan tekrar almak istemedim ama herkes memnun demek benimki bir şanssızlık sonucu olmuş demekki..tekrar alayım okuldan sonra :kissmuch: :bye:
Kullanıcı avatarı
missceren
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Prş Kas 06, 2008 12:30 am

ya forumda kurumasından şikayet eden cok aslında cnm ama bende öle bi sorun olmadı :confused:
eyeliner senin gözlerinede cok yakışır burcakcm ondan bi dene diorum :bye:
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen EnchanteD » Prş Kas 06, 2008 12:34 am

tazz tam beyaz değil de bourjois in gümüş kalemi var ben de göz pınarlarıma kullanıyorum özellikle,bazen de göz içime sitah sürüp göz altına da bu kalemi kullanıyorum çok hoş oluyor bi dene istersen.
metalik gümüş de beyaza yakın zaten ve çok daha iyi duruyor
Kullanıcı avatarı
EnchanteD
BaKımLı
BaKımLı

Mesajgönderen melc » Prş Kas 06, 2008 12:38 am

canım bourjoisin hangi serisinde gümüş kalemi öyle güsel anlatmışsınki merak ettim hatta nette resmi falan varmıki :blushing:
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen tazz » Prş Kas 06, 2008 12:42 am

EnchanteD teşkkr edrm önerin için, boynere gittgmde bakıym bu kaleme ;)
bu seride en sagdaki heralde??
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
tazz
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen melc » Prş Kas 06, 2008 12:47 am

hımm bende bakayım bu kaleme bu serisi biraz sert acıkcası pek memnun deilim ama bu rengi görmedim yada dikkat etmemişim teşekkürler Tazzcım :kissmuch:
Kullanıcı avatarı
melc
KoKoŞ
KoKoŞ

Mesajgönderen EnchanteD » Prş Kas 06, 2008 12:49 am

evet bu seri canım en sağdaki,
diğer renklerini denemedim ama bu çok çok yumuşak
Kullanıcı avatarı
EnchanteD
BaKımLı